Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 78 termínů závodů
V minulosti zadáno 10350 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Ústecký - 01.01.2024 - 31.12.2024



Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 143 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Chýle PetrBílina4999924.75
2Kraus Pavel Jablonec nad NisouFishing team Severočeši3888829.33
3Hakl Petr PředonínFishing team Severočeši3808026.67
4Beneš KarelBílina3777725.67
5Chýle KarelDolní Zálezly3757525.00
6Beneš ZdeněkPeruc3737324.33
6Zvoník BedřichKobylníky4737318.25
8Adamčuk JanRakovník2727236.00
9Halíř LukášOsek3707023.33
10Kianičková JitkaPeruc3696923.00
11Bína Libor Dlouhý MostFishing team Severočeši2676733.50
11Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER2676733.50
13Záhora Petr BžanyBezrybky5646412.80
14Schingler KarelLovosice3636321.00
15Mackura Zdeněk PerninkBezrybky2585829.00
15Zvoník JakubKobylníky2585829.00
17Richter Dalibor Rumburk2575728.50
17Šmídl JanRoztoky u Prahy2575728.50
19Halíř Lukáš ml.Osek3565618.67
20Váňa Tomáš ZlosyňRebels team2535326.50
21Perout Josef PerštejnBezrybky2515125.50
22Hampejs DavidBílina2505025.00
23Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER2494924.50
24Chýle OldřichBílina3454515.00
25Mareš PavelPraha3404013.33
25Zoul ArturŽatec1404040.00
25Šnicer Petr Veltěže2404020.00
28Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště2393919.50
28Půta JiříPlzeň1393939.00
30Brůna JanRumburk2383819.00
30Bílek MilanZlosyň2383819.00
30Dvořák MiloslavÚstí nad Labem1383838.00
30Honc JosefRumburk2383819.00
30Kubeš JaroslavKoštice438389.50
35Haincová JanaStaré Ouholice2373718.50
36Pekárek StanislavLouny2363618.00
37Pánek PetrRakovník2353517.50
38Bártík MiloslavPlzeň1343434.00
38Kolčava TomášSmolnice1343434.00
38Povolný Zdeněk Karlovy VaryKocanda team1343434.00
38Vlasta Vratislav Bakov nad JizerouMsk Mnichovo Hradiště1343434.00
42Charvát Lukáš ČernčiceRebels team2333316.50
42Liščák JanLubná1333333.00
42Čížek ZdeněkLibochovice1333333.00
45Bauer František Karlovy VaryKocanda team2323216.00
45Benda PavelMělník1323232.00
45Křivánek MiroslavRoudnice nad Labem1323232.00
48Haklová LucieVrutice1313131.00
48Molek PetrPlzeň1313131.00
50Hotový JiříMost2303015.00
50Klein Jiří Karlovy VaryKocanda team2303015.00
50Kohel Michal1303030.00
50Šilhavý StanislavTřemošná1303030.00
54Hampejs MatějBílina2292914.50
54Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště2292914.50
54Marek Martin st.Litoměřice1292929.00
54Mareš VladimírPraha2292914.50
58Gratias JanRoudnice nad Labem1282828.00
58Vnouček Petr ml.Praha1282828.00
60Hotový Tomáš1272727.00
60Šimon ZdeněkHorní Beřkovice1272727.00
62Pavlus PatrikHorní Počaply1252525.00
62Rödlová HanaSmolnice1252525.00
62Varadi Miroslav Nová Farma1252525.00
65Kopřiva JosefHříškov2242412.00
65Švec ZbyněkRoudnice nad Labem1242424.00
67Bury JanPostoloprty1232323.00
67Kočí JaroslavPraha1232323.00
67Krob LubošRoudnice nad Labem1232323.00
70Svoboda Michal Kralupy nad Vltavou1222222.00
70Týle PetrRoudnice nad labem1222222.00
70Zlechovec Stanislav st.Rakovník2222211.00
73Aulický Miroslav1212121.00
73Böhm David1212121.00
73Hrabě FrantišekRumburk2212110.50
73Hájková MichaelaRoudnice nad Labem1212121.00
77Buricin Josef1202020.00
77Pavlus MiroslavHorní Počaply1202020.00
77Rozum PavelTřemošná1202020.00
80Lysek JakubRoudnice nad Labem1191919.00
81Cutych MartinRoudnice nad Labem1181818.00
82Hertver PetrHorní Jiřetín1171717.00
82Mareš LuděkRoudnice nad Labem1171717.00
82Černý JindřichMnichovo Hradiště1171717.00
85Doškář MartinRoudnice nad Labem1161616.00
85Kocián OldřichLenešice1161616.00
85Marek JaroslavRoudnice nad Labem1161616.00
85Michálková Tereza Otovice1161616.00
85Schneider JanRoudnice nad Labem1161616.00
90Eichler MiroslavČeská Kamenice1141414.00
90Hložek FrantišekBílina214147.00
92Bernát JaroslavRoudnice nad Labem1131313.00
92Michálek Jan Otovice1131313.00
92Piščák Jan1131313.00
95Vik DanielRumburk1121212.00
95Vlk PetrRumburk1121212.00
97Bína LukášDlouhý Most1111111.00
97Klement Antonín Chranišov1111111.00
97Mrvík OtakarLouny1111111.00
97Říha Ladislav1111111.00
101Rödlová Jana1101010.00
102Aulický Richard1999.00
103Daneš JaroslavLouny1888.00
103Fišer Libor st.Louny3882.67
103Novák MarekRumburk1888.00
106Fischer Libor1777.00
107Zoul MarekŽatec1666.00
108Lách JánSlaný2552.50
108Mikeš JakubKarlovy Vary1555.00
108Šlesinger MartinRakovník1555.00
111Polák JanLouny1333.00
112Orlovský VlastimilJimlín1222.00
112Valkoun FilipBílina2221.00
114Bernát OndřejRoudnice nad Labem1111.00
114Beránek StanislavRoudnice nad Labem1111.00
114Blahovsky JosefRoudnice nad Labem1111.00
114Doubrava Miloslav stMělník1111.00
114Doubrava Miroslav ml.Mělník1111.00
114Ehlich Petr1111.00
114Eichler MiloslavČeská Kamenice1111.00
114Hakl HugoRoudnice nad Labem1111.00
114Havlíček Jiří at.Roudnice nad Labem1111.00
114Hejna MichalLibochovice1111.00
114Jedlička MartinJirkov1111.00
114Kovář MartinKladruby1111.00
114Kronich DanielLitvínov1111.00
114Krš ZdeněkRoudnice nad Labem1111.00
114Kutík JiříLovosice1111.00
114Kříž JiříLomnice1111.00
114Mareš Antonín1111.00
114Mareš LadislavPraha1111.00
114Mareš PetrMost1111.00
114Mareš Stanislav1111.00
114Mareš VavřinecUdlice1111.00
114Rybář JakubHorní Jiřetín1111.00
114Samša JiříKralupy nad Labem1111.00
114Skoumal Milan st.Malé Březno1111.00
114Vaňhát MartinTelce1111.00
114Vnouček StanislavPraha1111.00
114Vrzák JaroslavHostivice1111.00
114Říha Vladimír1111.00
114Šindelář RudolfRoudnice nad Labem1111.00
114Šulcová IvanaLovosice1111.00

Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.