Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 104 termínů závodů
V minulosti zadáno 8937 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Královéhradecký - 01.01.2022 - 31.12.2022

 | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 254 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Kratochvíl Jan  Třebechovice pod Orebem 10 2 2 0 1 1 2 0 0 0 0
2 Trnka Aleš  Třesovice 8 2 2 0 0 0 1 0 0 1 0
3 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 4 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0
4 Brodský Michal  Hradec Králové 8 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1
5 Švanda Radek Česká Skalice 7 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0
6 Falta Kamil Klášter nad Dědinou 3 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0
7 Vašíček Zdeněk  Opočno 13 1 2 0 2 1 1 1 0 0 0
8 Vágenknecht Jiří  Pardubice 6 1 2 0 1 0 0 0 1 0 0
9 Machatý David  Jaroměř 7 1 1 0 0 1 1 1 0 0 1
10 Krobot Jiří  Dolní Čermná 12 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0
11 Zajíc David Kamenice 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Chvála Jan  Sezemice 6 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1
13 Vlček Petr  Častolovice 5 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
14 Jaroš Zdeněk Hostinné 6 1 0 0 2 0 0 0 0 0 2
15 Říčař David  Zdelov 6 1 0 0 1 0 1 0 1 0 1
16 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
17 Kadlec František Zlíč 13 1 0 0 0 1 1 0 0 0 0
18 Synek Martin  Choceň 9 1 0 0 0 1 0 1 0 1 0
19 Zeman Luboš  Semily 4 1 0 0 0 0 1 0 1 0 0
20 Motyčka Martin Opočno 5 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
21 Novotná Pavlína  Zámrsk 4 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0
22 Dvořák Oldřich  Mělčany 10 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
22 Tobolková Andrea Nechanice 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
24 Macháně Šimon Krčín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Jánošíková Emma Liberec 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Ledvinka Miloš Staré Čívice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Josef Karel Smiřice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Hamm Jindřich Kostelec nad Orlicí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Čihák Michal Hostinné 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Pětík Marek  Libišany 9 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Silvar Matěj Chlumec nad Cidlinou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Lochman Pavel Zdelov 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Jiřička Jakub Vrchlabí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Novotný Jiří  Zámrsk 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Pazderka Adam  Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 Pišta Matěj Blešno 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Franěk Robert  Trutnov 7 0 2 1 0 0 2 0 0 0 0
38 Stuchlík Jiří  Nová Paka 8 0 1 1 0 0 2 1 0 0 0
39 Kubec Tomáš  Lanškroun 6 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0
40 Černohlávek Martin Barchov 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
41 Šupol Michal  Rychnov nad Kněžnou 7 0 1 0 1 1 1 0 0 0 0
42 Červený Jaroslav  Jaroměř 6 0 1 0 0 1 0 0 1 0 0
42 Rybenský Roman  Němčice 6 0 1 0 0 1 0 0 1 0 0
44 Henychová Kateřina Klášter nad Dědinou 3 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
45 Tobolka Daniel Nechanice 4 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
46 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 6 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
47 Hruška Václav Vestec 6 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
47 Bedrník Jan Jaroměř 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
49 Pišl Jan  Třesovice 6 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Olbrich Petr ml. Bechov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Gogolák Jan st. Dvůr Králové nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Kalčík Pavel Hostinné 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Kuh Vojtěch Vrchlabí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Máslo Leoš Trutnov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Dostálek Václav Hradec Králové 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Kaplan Pavel Hradec Králové 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Nováková Viktorie Týniště nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Pekař Jaroslav Kamenice nad Lipou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Svoboda Adam Olešnice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Vrbický Michal Hradec Králové 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Šotola Jan Červená Třemešná 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Dvořák Miloš st. Trutnov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Jaška Vlastimil Hradec Králové 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Michera Jan Častolovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Prokop Václav Jaroměř 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Petr Jaromír Sobčice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Nohejlová Zdeňka Trutnov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
49 Coziková Gabriela 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
69 Havrila Michal ml.  Jaroměř 12 0 0 2 0 1 0 1 0 1 1
70 Peterka Jaroslav Česká Lípa 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
70 Horyna Tomáš Broumov 3 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
72 Hladík Tomáš  Dobruška 9 0 0 1 1 1 0 0 1 0 0
73 Tobolka Milan Nechanice 6 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0
74 Kincl Matyáš  Hradec Králové 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
75 Jón Richard  Chlum 7 0 0 1 0 0 1 0 0 0 1
75 Kupka Tomáš  Hradec Králové 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 1
77 Svoboda Marek Hradec Králové 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
78 Novák Zdeněk  Týniště nad Orlicí 6 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
79 Poslušný Josef ml.  Lípa nad Orlicí 6 0 0 1 0 0 0 0 0 2 0
80 Jaroš Marek Hostinné 5 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
80 Bednář Zdeněk Nahořany 6 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
82 Kašpar Richard Náchod 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
83 Cón Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
83 Kožíšek Jakub Třebechovice pod Orebem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
83 Janeček Josef Hradec Králové 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
83 Kulhánek Miloslav Rohoznice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
83 Mentus Marek Nová Paka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
83 Macháně Radek Krčín 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
83 Tobiášek Ladislav Týniště nad Orlicí 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
83 Novotný Jiří ml. Zámrsk 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
83 Jiřička Jaroslav Vrchlabí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
83 Pergler Martin Hradec Králové 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
83 Novotný Petr  Zámrsk 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
83 Šabata Jiří  Svatý Mikuláš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
83 Vlach Zdeněk ml.  Ždírec nad Doubravou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
83 Simon Kryštof Hradec Králové 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
83 Tegel Radek Nová Paka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
83 Derner Zdeněk Týniště nad Orlicí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
83 Šrámek Josef Holice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
100 Dušánek Bohuslav st. Jaroměř 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
101 Chvála Petr  Sezemice 7 0 0 0 1 1 0 1 0 1 0
102 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 6 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
103 Šupol Petr  Libišany 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
104 Pekárek Pavel st. Rtyně v Podkrkonoší 4 0 0 0 1 0 0 1 1 0 0
105 Přibyl David Vlčice 7 0 0 0 1 0 0 1 0 0 2
106 Zahradník Vlastimil  Pardubice 4 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
107 Bareš Vladimír  Slepotice 5 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
108 Poláček Tomáš Cidlina 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Vodák Mojmír Rtyně v Podkrkonoší 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Tryzna Filip Vrchlabí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Čermák Josef Kostelec nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Mrvečka Patrik  Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Kindl Jan Chomutice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Daniš Petr Kácov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Černý Jan  Pardubice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Pushkar Viktor Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Děček Filip Městec Králové 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Kvapilová Leontýna Třebechovice pod Orebem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Dodek Lubor Lupenice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Brendl Patrik Lanškroun 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Cón Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Chrz Vojtěch Hradec Králové 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Hartman Matěj Solnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Germář Rudolf Lukavec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Říčařová Denisa Zdelov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Dohnálek Petr Rychnov nad Kněžnou 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Jánošík David Liberec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
128 Kratochvíl Radim Chlumec nad Cidlinou 3 0 0 0 0 2 0 0 0 1 0
129 Novák Vratislav Police nad Metují 5 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
130 Blaščík Petr  Staré Jesenčany 5 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0
131 Vlasta Vratislav  Bakov nad Jizerou 3 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
132 Sičák Pavel Jaroměř 4 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
133 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 6 0 0 0 0 1 0 0 0 1 1
134 Staněk Václav  Hradec Králové 7 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
135 Havrila Michal st.  Jaroměř 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
136 Ondráček Jan Hořice v Podkrkonoší 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
136 Pásler Vlastimil Spyta 8 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
136 Nohejl Karel st. Trutnov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
136 Kondras Přemysl  Pardubice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
136 Kaplan Jan Hradec Králové 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
136 Nitsche Viktor ml. Vrchovina 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
136 Zajíc Ladislav Kamenice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
136 Bříza Matěj Hostinné 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
136 Martinec Ondřej Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
136 Lochman Pavel ml. Zdelov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
136 Petrymavský Jaroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
136 Stolín Rudolf Hostinné 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
136 Tegel Tomáš Nová Paka 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
136 Macháně Vojtěch Krčín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
136 Kořán Tomáš Letohrad 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
136 Lánský Patrik Nová Paka 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
152 Nováková Eva Police nad Metují 5 0 0 0 0 0 2 1 0 0 0
153 Chromec Tomáš Lanškroun 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
153 Koláček Štěpán Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
153 Němec Daniel Doudleby nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
153 Bláha Jiří 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
153 Špůr Mikuláš Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
153 Sedlák Jan Borohrádek 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
153 Dvořák Jan Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
153 Liptáková Martina Špindlerův Mlýn 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
153 Kafka Jaroslav Miletín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
153 Havlát Jan Opatov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
153 Lejsek David Zlíč 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
153 Rožnovský Josef Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
153 Vorel Aleš Rakovník 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
153 Vávra David Kladruby nad Cidlinou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
153 Kubeš David Kněžice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
153 Slezák Luboš Jílovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
153 Olbrich Jakub Bechov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
170 Mačo Jiří  Slatina nad Zdobnicí 6 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0
171 Svoboda Marek Hronov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
171 Hasal František Chomutice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
171 Fiala Matyáš Poděbrady 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
171 Sálová Barbora Nová Paka 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
171 Děček Milan Sloveč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
171 Joudal Milan Hradec Králové 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
171 Petružálek Jiří  Plotiště nad Labem 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
171 Rozinek Pavel Pohoří 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
171 Tryzna Lukáš Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
171 Horák Jan st. Lodín 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
171 Vlačiha Kristián Bačetín 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
171 Nožička Stanislav Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
171 Hynek Tomáš Trutnov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
171 Macho Bohuslav Vrchlabí 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
171 Šrámek Václav Holice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
171 Andrž Ladislav Bolehošť 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
171 Zaplatílek Tobiáš Špindlerův Mlýn 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
171 Řízek Ivo Dvůr Králové nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
189 Koštálek Jiří Oplany 3 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0
189 Jiříček Jaroslav  Vysoké Mýto 2 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0
191 Vašata Matěj Kvasiny 4 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
192 Vachek Tomáš Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
192 Salaba Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
192 Beznosek Jakub Výrava 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
192 Kašpar Boris Náchod 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
192 Večeřa Jiří Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
192 Andrle Tomáš Hostinné 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
192 Saša Jaroslav Cerekvice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
192 Chumash Yevhenii  Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
192 Liptáková Lucie Špindlerův Mlýn 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
192 Jarkovský Jiří Blešno 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
192 Vlačiha Daniel Bačetín 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
192 Kadlec Tomáš Česká Skalice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
192 Jirman Tomáš Police nad Metují 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
192 Kratochvíl Vladimír Jaroměř 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
192 Šimůnek Jiří 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
192 Mikolášík Andrej Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
192 Babka Pavel Chloumek 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
192 Hrubeš Libor Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
192 Kolář Vít Kozlov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
192 Helásek Martin Nové Město nad Metují 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
192 Kratochvíl Jakub  Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
192 Bryna Matyáš Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
192 Moravec Aleš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
215 Pfeifer Filip Dvůr Králové nad Labem 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
216 Kašparová Soňa Náchod 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
216 Milsimer Matyáš Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
216 Vaněk Dalibor Vysoké Mýto 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
216 Škrabálek Jan Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
216 Šupa Josef Hradec Králové 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
216 Hencel Jiří  Police nad Metují 5 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
216 Pišl Lukáš Javornice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
216 Kuchaříková Julie Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
216 Lasík Radek 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
216 Motyčka Matěj Opočno 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
216 Hasal Aleš Chomutice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
216 Koláček Štěpán Hostinné 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
216 Dostálek Adolf Hostinné 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
216 Kohout Mykola Mirovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
216 Bína Libor  Dlouhý Most 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
216 Vajdjak Tobiáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
216 Čabata Pavel Třebechovice pod Orebem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
216 Novák Michal ml.  Nové Město nad Metují 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
216 Hladík Jiří Častolovice 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
216 Syrůček Stanislav  Dražkovice 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
236 Erben Jiří Hostinné 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
236 Lopata David Vidochov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
236 Hanuš Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
236 Nosek Šimon Rohoznice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
236 Kosař Jiří ml. Opočno 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
236 Purma Martin Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
236 Šubrt Martin Rychnov nad Kněžnou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
236 Heller David Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
236 Samková Dagmar Hostinné 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
236 Koller Jan Náchod 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
236 Císař Martin Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
236 Obršál Aleš Police nad Metují 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
236 Vitvar Jan Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
236 Nýč Karel st. Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
236 Pop Michal Rychnov nad Kněžnou 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
236 Kosař Jiří st. Opočno 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
236 Otman Jan Neznášov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
236 Novotný Jan Hradec Králové 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
236 Duch Petr Horní Maršov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.