Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 23 termínů závodů
V minulosti zadáno 9256 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Královéhradecký - 01.01.2022 - 31.12.2022

 | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 332 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 9 5 1 1 0 0 1 1 0 0 0
2 Kratochvíl Jan  Třebechovice pod Orebem 18 4 2 1 1 1 2 1 0 0 0
3 Trnka Aleš  Třesovice 16 4 2 0 2 0 1 1 0 1 2
4 Franěk Robert  Trutnov 13 3 3 1 1 0 2 0 0 0 0
5 Vašíček Zdeněk  Opočno 24 3 2 2 3 1 1 1 0 2 0
6 Krobot Jiří  Dolní Čermná 20 3 2 0 2 1 0 1 1 0 0
7 Vlček Petr  Častolovice 14 3 0 3 0 0 0 0 0 1 0
8 Synek Martin  Choceň 18 3 0 0 2 2 0 1 0 1 0
9 Říčař David  Zdelov 12 3 0 0 2 0 2 0 1 0 1
10 Tobolková Andrea Nechanice 4 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0
11 Poslušný Josef ml.  Lípa nad Orlicí 12 2 0 3 1 0 0 1 0 2 0
12 Novák Zdeněk  Týniště nad Orlicí 15 2 0 3 1 0 0 0 1 0 0
13 Kupka Tomáš  Hradec Králové 7 2 0 2 0 0 1 0 0 0 1
14 Brodský Michal  Hradec Králové 15 2 0 1 2 0 0 0 0 1 1
15 Mačo Jiří  Slatina nad Zdobnicí 14 2 0 0 2 0 0 3 1 0 1
16 Dušánek Bohuslav st. Jaroměř 6 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0
17 Falta Kamil Klášter nad Dědinou 5 2 0 0 1 0 1 0 1 0 0
18 Švanda Radek Česká Skalice 10 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0
19 Vágenknecht Jiří  Pardubice 17 1 3 1 3 1 0 2 1 1 0
20 Zeman Luboš  Semily 13 1 2 4 0 0 2 1 1 0 0
21 Kadlec František Zlíč 26 1 2 0 0 1 1 2 0 0 0
22 Jaroš Zdeněk Hostinné 11 1 1 1 2 1 0 0 1 0 2
23 Machatý David  Jaroměř 14 1 1 1 0 2 2 2 1 0 1
24 Kubec Tomáš  Lanškroun 11 1 1 1 0 1 2 1 0 0 0
25 Chvála Jan  Sezemice 10 1 1 1 0 0 0 0 0 0 2
26 Pišl Jan  Třesovice 9 1 1 0 2 0 0 0 0 0 0
27 Červený Jaroslav  Jaroměř 12 1 1 0 0 2 0 0 1 0 0
28 Zajíc David Kamenice 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 17 1 0 1 0 1 0 0 0 2 2
30 Dodek Lubor Lupenice 4 1 0 0 2 0 0 0 0 0 1
31 Hájek Vladimír  Dobříkov 5 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0
32 Dvořák Oldřich  Mělčany 18 1 0 0 1 0 1 0 1 0 0
33 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 9 1 0 0 1 0 0 0 1 0 0
34 Pětík Marek  Libišany 13 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
35 Kondras Přemysl  Pardubice 7 1 0 0 0 1 0 1 0 0 2
36 Motyčka Martin Opočno 6 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
37 Novotná Pavlína  Zámrsk 7 1 0 0 0 0 0 0 1 2 0
38 Kulda Jiří Rtyně v Podkrkonoší 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
39 Pátek David 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Drabík Martin Kocléřov 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Lochman Pavel Zdelov 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Jiřička Jakub Vrchlabí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Novotný Jiří  Zámrsk 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Macháně Šimon Krčín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Pazderka Adam  Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Pišta Matěj Blešno 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Erban Jiří Hostinné 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Jánošíková Emma Liberec 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Ledvinka Miloš Staré Čívice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Josef Karel Smiřice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Hamm Jindřich Kostelec nad Orlicí 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Čihák Michal Hostinné 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Silvar Matěj Chlumec nad Cidlinou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Hanuš Pavel Pardubice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Šupol Michal  Rychnov nad Kněžnou 11 0 2 2 1 1 1 0 0 0 0
56 Peterka Jaroslav Česká Lípa 4 0 2 2 0 0 0 0 0 0 0
57 Olbrich Petr ml.  Bechov 5 0 2 1 1 1 0 0 0 0 0
58 Vlach Zdeněk ml.  Ždírec nad Doubravou 3 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0
59 Tobolka Daniel Nechanice 7 0 2 0 0 0 0 1 0 0 0
60 Havrila Michal ml.  Jaroměř 26 0 1 2 1 6 0 1 1 2 2
61 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 13 0 1 2 1 1 0 1 0 1 1
62 Šupol Petr  Libišany 6 0 1 2 1 1 0 0 0 0 0
63 Stuchlík Jiří  Nová Paka 20 0 1 2 0 3 4 1 0 1 0
64 Jaroš Marek Hostinné 10 0 1 1 0 0 1 0 2 1 0
65 Svoboda Marek Hradec Králové 5 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0
66 Černohlávek Martin Barchov 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
67 Chvála Petr  Sezemice 14 0 1 0 2 1 0 1 1 1 1
68 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 15 0 1 0 2 0 0 1 2 0 0
69 Přibyl David Vlčice 13 0 1 0 1 1 0 2 0 0 2
70 Mrvečka Patrik  Týniště nad Orlicí 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
70 Černý Jan  Pardubice 4 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
72 Bedrník Jan Jaroměř 6 0 1 0 0 1 1 0 1 0 1
73 Olbrich Jakub  Bechov 5 0 1 0 0 1 1 0 0 0 0
74 Rybenský Roman  Němčice 9 0 1 0 0 1 0 0 2 1 0
75 Šajerman Vladimír Vrchlabí 8 0 1 0 0 1 0 0 1 1 0
76 Henychová Kateřina Klášter nad Dědinou 5 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
77 Syrůček Stanislav  Dražkovice 9 0 1 0 0 0 1 0 0 1 0
78 Bína Libor  Dlouhý Most 4 0 1 0 0 0 0 1 0 1 0
79 Hruška Václav Vestec 7 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
80 Vrbický Michal Hradec Králové 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
80 Pánek Vít Sezemice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
80 Jaška Vlastimil Hradec Králové 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
80 Šotola Jan Červená Třemešná 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
80 Franke Dominik Kvasiny 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
80 Dvořák Miloš st. Trutnov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
80 Prokop Václav Jaroměř 7 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
80 Michera Jan Častolovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
80 Petr Jaromír Sobčice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
80 Nohejlová Zdeňka Trutnov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
80 Vejs David Hradec Králové 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
80 Coziková Gabriela 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
80 Kalčík Pavel Hostinné 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
80 Kulhánek Adam Jablonné nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
80 Kuh Vojtěch Vrchlabí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
80 Máslo Leoš Trutnov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
80 Gogolák Jan st. Dvůr Králové nad Labem 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
80 Nováková Viktorie Týniště nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
80 Dostálek Václav Hradec Králové 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
80 Kaplan Pavel Hradec Králové 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
80 Svoboda Adam Olešnice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
80 Pekař Jaroslav Kamenice nad Lipou 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
102 Mrvečka Petr  Týniště nad Orlicí 4 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
102 Horyna Tomáš Broumov 3 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
104 Hladík Tomáš  Dobruška 14 0 0 1 1 1 0 0 1 0 0
105 Tobolka Milan Nechanice 11 0 0 1 1 0 2 0 0 0 0
106 Kincl Matyáš  Hradec Králové 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
107 Bednář Zdeněk Nahořany 12 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0
108 Jón Richard  Chlum 17 0 0 1 0 0 1 0 3 0 1
109 Derner Zdeněk Týniště nad Orlicí 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
110 Dostálek Adolf Hostinné 5 0 0 1 0 0 0 0 1 1 0
111 Bříza Petr Hostinné 5 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
112 Šimerdová Jitka Nové Město nad Metují 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
112 Kašpar Richard Náchod 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
114 Jiřička Jaroslav Vrchlabí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
114 Tobiášek Ladislav Týniště nad Orlicí 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
114 Novotný Jiří ml. Zámrsk 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
114 Pergler Martin Hradec Králové 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
114 Novotný Petr  Zámrsk 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
114 Šrámek Josef Holice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
114 Jakl Josef Dvůr Králové nad Labem 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
114 Simon Kryštof Hradec Králové 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
114 Vytlačil Tomáš Zbraň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
114 Hroch Bedřich 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
114 Tegel Radek Nová Paka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
114 Cón Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
114 Janeček Josef Hradec Králové 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
114 Kožíšek Jakub Třebechovice pod Orebem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
114 Kulhánek Miloslav Rohoznice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
114 Fogl Tomáš Byzhradec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
114 Mentus Marek Nová Paka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
114 Macháně Radek Krčín 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
114 Šabata Jiří  Svatý Mikuláš 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
133 Kratochvíl Radim Chlumec nad Cidlinou 4 0 0 0 1 2 0 0 0 1 0
134 Pekárek Pavel st. Rtyně v Podkrkonoší 9 0 0 0 1 1 1 1 1 0 0
135 Slezák Luboš Jílovice 5 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0
136 Zahradník Vlastimil  Pardubice 8 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0
137 Bareš Vladimír  Slepotice 10 0 0 0 1 0 1 0 0 1 0
138 Šrámek Václav Holice 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
139 Vodák Mojmír Rtyně v Podkrkonoší 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
140 Dohnálek Petr Rychnov nad Kněžnou 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
140 Fingerová Hana Kostelec nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
140 Kalus Petr Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
140 Jánošík David Liberec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
140 Hynek Ivo Vrchlabí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
140 Tryzna Filip Vrchlabí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
140 Poláček Tomáš Cidlina 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
140 Kvapilová Leontýna Třebechovice pod Orebem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
140 Čermák Josef Kostelec nad Orlicí 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
140 Kindl Jan Chomutice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
140 Daniš Petr Kácov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
140 Černý Jindřich  Mnichovo Hradiště 6 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
140 Knap Pavel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
140 Hartman Matěj Solnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
140 Pushkar Viktor Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
140 Děček Filip Městec Králové 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
140 Říčařová Denisa Zdelov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
140 Cón Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
140 Brendl Patrik Lanškroun 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
140 Chrz Vojtěch Hradec Králové 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
140 Hofman Vladimír Prosečné 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
140 Germář Rudolf Lukavec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
140 Mucudis Marek ml. Vlčice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
163 Havrila Michal st.  Jaroměř 17 0 0 0 0 4 0 0 0 0 1
164 Staněk Václav  Hradec Králové 13 0 0 0 0 3 0 0 0 1 0
165 Blaščík Petr  Staré Jesenčany 8 0 0 0 0 2 0 1 0 1 0
166 Novák Vratislav Police nad Metují 9 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
167 Nováková Eva Police nad Metují 9 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0
168 Vlasta Vratislav  Bakov nad Jizerou 8 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1
169 Sičák Pavel Jaroměř 5 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
169 Bříza Matěj Hostinné 4 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
171 Lochman Pavel ml. Zdelov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
171 Kabourek Václav Česká Kamenice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
171 Macháně Vojtěch Krčín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
171 Martinec Ondřej Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
171 Stolín Rudolf Hostinné 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
171 Petrymavský Jaroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
171 Smutný Marek 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
171 Tegel Tomáš Nová Paka 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
171 Lánský Patrik Nová Paka 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
171 Šmídová Tereza Ledce 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
171 Kořán Tomáš Letohrad 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
171 Ondráček Jan Hořice v Podkrkonoší 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
171 Mirovský Vojtěch Lípa nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
171 Pásler Vlastimil Spyta 15 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
171 Nohejl Karel st. Trutnov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
171 Nitsche Viktor ml. Vrchovina 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
171 Kaplan Jan Hradec Králové 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
171 Bačina Zbyněk Jeníkovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
171 Macháček Daniel Častolovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
171 Hubálek Ondřej Libel 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
171 Bureš Pavel Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
171 Zajíc Ladislav Kamenice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
171 Bubeníček Matěj Třebešov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
194 Rožnovský Josef Vrchlabí 7 0 0 0 0 0 3 0 0 0 1
195 Sedlák Jan Borohrádek 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
196 Slavík Michal Kopidlno 2 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
197 Baloun Roman st. Heřmanův Městec 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
197 Vávra David Kladruby nad Cidlinou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
197 Kubeš David Kněžice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
197 Vorel Aleš Rakovník 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
197 Chromec Tomáš Lanškroun 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
197 Říčař Zdeněk Kocléřov 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
197 Koláček Štěpán Vrchlabí 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
197 Bláha Jiří ml. 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
197 Němec Daniel Doudleby nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
197 Juhas Jiří Kostelec nad Orlicí 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
197 Špůr Mikuláš Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
197 Waligóra Jan Polsko 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
197 Havlát Jan Opatov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
197 Váňová Anežka Končice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
197 Dvořák Jan Bakov nad Jizerou 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
197 Liptáková Martina Špindlerův Mlýn 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
197 Kafka Jaroslav Miletín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
197 Lejsek David Zlíč 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
215 Jiříček Jaroslav  Vysoké Mýto 4 0 0 0 0 0 0 1 2 0 0
215 Koštálek Jiří Oplany 5 0 0 0 0 0 0 1 2 0 0
217 Andrž Ladislav Bolehošť 5 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
217 Vojtěch Václav  Mlázovice 15 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
219 Macho Bohuslav Vrchlabí 6 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
219 Petružálek Jiří  Plotiště nad Labem 13 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
221 Figura Mieszyslaw Polsko 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
221 Janota Jakub 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
221 Zaplatílek Tobiáš Špindlerův Mlýn 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
221 Řízek Ivo Dvůr Králové nad Labem 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
221 Rejnart Jan Teplice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
221 Svoboda Marek Hronov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
221 Havlíček Patrik Nizozemí 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
221 Sálová Barbora Nová Paka 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
221 Blažej Tomáš Dolní Kalná 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
221 Hasal František Chomutice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
221 Fiala Matyáš Poděbrady 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
221 Rozinek Pavel Pohoří 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
221 Děček Milan Sloveč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
221 Joudal Milan Hradec Králové 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
221 Vlačiha Kristián Bačetín 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
221 Tryzna Lukáš Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
221 Horák Jan st. Lodín 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
221 Nožička Stanislav Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
221 Hynek Tomáš Trutnov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
240 Beznosek Jakub Výrava 5 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
240 Vašata Matěj Kvasiny 4 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
242 Kolář Vít Kozlov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Kratochvíl Jakub  Hradec Králové 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Klimek Jan Jaroměř 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Hrubeš Libor Týniště nad Orlicí 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Roháč Karel Dolní Olešnice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Bryna Matyáš Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Helásek Martin Nové Město nad Metují 6 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Moravec Aleš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Kašpar Boris Náchod 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Zákoutský David Horka u Staré Paky 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Vachek Tomáš Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Havlíček Stanislav  Mělník 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Salaba Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Vlačiha Daniel Bačetín 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Večeřa Jiří Hradec Králové 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Andrle Tomáš Hostinné 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Saša Jaroslav Cerekvice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Zdanowicz Piotr Polsko 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Krouza Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Šrámek Milan Jaroměř 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Liptáková Lucie Špindlerův Mlýn 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Beránek Miroslav Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Chumash Yevhenii  Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Jarkovský Jiří Blešno 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Bros Jan Dolní Olešnice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Tománek Bohuslav Hostinné 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Kadlec Tomáš Česká Skalice 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Jirman Tomáš Police nad Metují 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Mádle Radek Hořice v Podkrkonoší 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Zákoutský Eduard Kumburský Újezd 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Šimůnek Jiří 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Sedlář Ivan Borová 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Kratochvíl Vladimír Jaroměř 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Rejf Milan Hostinné 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Karlíková Ema Vamberk 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Babka Pavel Chloumek 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
242 Mikolášík Andrej Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
279 Pfeifer Filip Dvůr Králové nad Labem 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
280 Vajdjak Tobiáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Kohout Mykola Mirovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Čabata Pavel Třebechovice pod Orebem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Chválová Lubica  Sezemice 11 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Janíček Jan  Kamenice u Jihlavy 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Novák Michal ml.  Nové Město nad Metují 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Procházka Ota Rudník 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Kašparová Soňa Náchod 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Hladík Jiří Častolovice 7 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Sudík Miloslav Kochánky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Matouš Filip Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Milsimer Matyáš Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Coufal Zdeněk  Jihlava 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Chaloupka Patrik ml. Janov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Jörka Roman 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Vaněk Dalibor Vysoké Mýto 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Hencel Jiří  Police nad Metují 9 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Škrabálek Jan Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Šupa Josef Hradec Králové 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Pišl Lukáš Javornice 7 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Motyčka Matěj Opočno 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Menc Josef Vrchlabí 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Kuchaříková Julie Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Lasík Radek 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Koláček Štěpán Hostinné 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Brzezicki Sebastian Polsko 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Hasal Aleš Chomutice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
280 Müller Matyas Chlumec nad Cidlinou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
308 Císař Martin Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
308 Obršál Aleš Police nad Metují 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
308 Nýč Karel st. Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
308 Vitvar Jan Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
308 Kosař Jiří st. Opočno 11 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
308 Pop Michal Rychnov nad Kněžnou 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
308 Otman Jan Neznášov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
308 Novotný Jan Hradec Králové 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
308 Duch Petr Horní Maršov 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
308 Nitsche Viktor Vrchovina 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
308 Erben Jiří Hostinné 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
308 Lopata David Vidochov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
308 Dostálek Václav Hostinné 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
308 Kašpar Petr ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
308 Hanuš Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
308 Veinfurter Libor Jaroměř 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
308 Kosař Jiří ml. Opočno 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
308 Nosek Šimon Rohoznice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
308 Purma Martin Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
308 Samková Dagmar Hostinné 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
308 Erben Ladislav st. Vrchlabí 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
308 Keprt Adam Jeneč 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
308 Šubrt Martin Rychnov nad Kněžnou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
308 Heller David Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
308 Koller Jan Náchod 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.