Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 84 termínů závodů
V minulosti zadáno 10316 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Celostátní - 01.01.2024 - 31.12.2024

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 883 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Trnka Aleš  Třesovice 16 3 4 1 0 1 0 1 0 2 0
2 Baloun Roman ml. Heřmanův Městec 8 3 1 1 1 0 0 0 0 0 0
3 Bína Libor  Dlouhý Most 11 3 1 1 0 0 1 0 2 0 0
4 Jánošíková Emma  Liberec 8 3 1 0 2 1 0 0 0 0 0
5 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 7 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0
6 Černý Jan  Pardubice 9 2 0 2 0 0 0 0 1 0 0
7 Brendl Patrik  Lanškroun 9 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0
8 Havlíček Stanislav  Mělník 12 2 0 1 3 1 0 0 1 1 0
9 Peterka Jaroslav Česká Lípa 3 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0
10 Franěk Robert  Trutnov 7 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0
11 Labuť Josef Ronov nad Doubravou 10 2 0 0 0 0 0 0 0 1 1
12 Vlach Zdeněk ml.  Ždírec nad Doubravou 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Novák Zdeněk  Týniště nad Orlicí 8 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Labuťová Nikol Pardubice 7 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Kraus Pavel  Jablonec nad Nisou 11 1 2 1 0 0 1 0 0 1 0
17 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 9 1 2 0 0 0 0 0 0 2 0
18 Falta Kamil Klášter nad Dědinou 4 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Jirásek Petr  Chotěboř 7 1 1 1 0 1 0 0 0 0 1
20 Olbrich Jakub  Bechov 9 1 1 0 2 1 1 0 1 0 0
21 Dydňanský Roman  Vrbno 8 1 1 0 2 0 0 1 0 0 0
22 Janouch Miroslav  Všechlapy 17 1 1 0 2 0 0 0 1 0 0
23 Šilhavý Stanislav Třemošná 6 1 1 0 0 2 0 0 0 0 0
24 Münzer Josef  Nové Sedlo 6 1 1 0 0 1 0 1 0 0 0
25 Halamka Šimon Hlinsko 3 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
26 Halíř Lukáš Osek 5 1 1 0 0 0 1 0 0 1 0
27 Liščák Jan Lubná 7 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0
27 Dušánek Bohuslav st. Jaroměř 3 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0
29 Liptáková Lucie Špindlerův Mlýn 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Mokrý Jiří ml. Havlíčkův Brod 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
29 Pečta Radek ml. Třebíč 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 9 1 0 2 0 2 0 1 1 1 1
33 Zíma Bořivoj Rohovládová Bělá 6 1 0 1 1 0 1 1 0 0 0
34 Chýle Petr Bílina 5 1 0 1 0 0 1 1 0 0 0
35 Novotná Pavlína  Zámrsk 11 1 0 1 0 0 0 1 1 0 0
36 Tkáč Milan Kolín 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
36 Dořičák Pavel 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
36 Šmídl Jan Roztoky u Prahy 7 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
39 Moravec Pavel Čejov 5 1 0 0 2 0 0 0 1 0 0
40 Mach Václav  Pernink 9 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0
41 Vorlíček František Kostomlátky 6 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0
42 Jiříček Jaroslav Vysoké Mýto 5 1 0 0 0 2 1 0 0 0 0
43 Provazník Michal Dřenice 3 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0
44 Horák Pavel Žiželice 4 1 0 0 0 1 0 0 1 1 0
45 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 16 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0
46 Mojžíš Lukáš  České Budějovice 5 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
46 Halamka Martin Dobrá Voda 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
46 Kovář Martin Kladruby 5 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
46 Lipenský Martin Rychnov nad Kněžnou 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
50 Petružálek Jiří Plotiště nad Labem 14 1 0 0 0 0 2 0 1 1 0
51 Půta Jiří Plzeň 5 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0
52 Povolný Zdeněk  Karlovy Vary 14 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0
53 Jedlička Jiří Praha 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
54 Charvát Lukáš  Černčice 8 1 0 0 0 0 0 2 0 1 0
55 Bareš Vladimír  Slepotice 12 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0
56 Rubina Vladimír  Liblice 8 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
56 Sudík Miloslav Kochánky 6 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
56 Čech Rostislav Třebíč 5 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
56 Roušal Luděk  Neratovice 5 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
60 Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
61 Randa Matěj Svijany 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
61 Košnar Lukáš Časy 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
61 Kučera Michal Svitavy 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
64 Němec Jan České Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Pospíšil Pavel Nová Farma 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Císař Martin Plzeň 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Dodek Lubor ml. Lupenice 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Novák Vratislav Police nad Metují 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Hrabáň Radim Čáslav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Kubíček Petr Světlá nad Sázavou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Cimrman Petr Chrastava 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Krýsl Pavel Ledce 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Martinec Jáchym Hronov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Čížek Zdeněk Libochovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Pátek David Králův Dvůr 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Novotný Petr ml. Louka 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Pešek Jan Chrudim 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Borový Luděk Libčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Polák Martin Senomaty 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Prokopová Anna Cejle 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Váňa Michal Vepřek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Zaplatílek Matyáš Špindlerův Mlýn 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Držmíšek Miroslav Hradec Králové 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Novotný Petr st. Louka 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Havlíček Lukáš Vejprty 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Novák Pavel Úžice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Kocián Oldřich Lenešice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Franke Dominik Kvasiny 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Poláček Petr st. Příbram 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Hájek František Světnov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Vlček Jaroslav st. Strakonice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Ledvinka Miloš Staré Čívice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Carda Radek Opočno 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Kvapil Petr Valdice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Svárovský David Čejov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Slavík Jaromír Humpolec 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Nedobitý Marek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Karban Michal st. Rychnov u Jablonce nad Nisou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Resl Jakub Liberec 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Jakl Ondřej Praha 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Pernický Milan Valašské Meziříčí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Dostál Aleš Kolín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Kulhavý Pavel Pěčice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Valda Martin Brno 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Kaplan Filip Přívozec 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Mikeš Jakub Karlovy Vary 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Podzimek Tomáš Hořice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Poláček Petr ml. Příbram 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Versbach Václav Zákupy 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
110 Zoul Artur Žatec 5 0 2 1 1 0 0 1 0 0 0
111 Řípa Aleš Heřmanův Městec 9 0 2 1 0 1 0 0 0 0 0
112 Záhora Petr  Bžany 14 0 2 1 0 0 0 1 0 0 2
113 Blaščík Petr  Staré Jesenčany 14 0 2 0 0 3 1 1 0 0 0
114 Vlček Petr  Častolovice 14 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0
115 Vašíček Zdeněk  Opočno 10 0 1 2 1 0 1 0 1 0 1
116 Vágenknecht Jiří  Pardubice 14 0 1 2 0 1 1 1 1 0 0
117 Stuchlík Jiří  Nová Paka 9 0 1 1 1 0 0 0 1 1 0
118 Motl František Bečov 4 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0
119 Dvořak Tomaš Chodov 5 0 1 1 0 1 0 0 0 1 0
120 Machatý David Jaroměř 8 0 1 1 0 0 1 1 1 1 1
121 Růžička Pavel  Dašice 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
121 Mrkosová Ellen Nové Město na Moravě 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
123 Takács Pavel Světnov 4 0 1 0 3 0 0 0 0 0 0
124 Synek Martin  Choceň 16 0 1 0 1 1 1 1 0 1 2
125 Zeman Luboš  Semily 4 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0
126 Cuhorka Jiří Přelouč 6 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0
127 Kolčava Tomáš Smolnice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
127 Vávra Luboš Lanškroun 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
129 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 3 0 1 0 0 1 0 1 0 0 0
130 Novotný Petr  Zámrsk 11 0 1 0 0 1 0 0 1 0 0
131 Sobotka Miroslav  Žďár nad Sázavou 4 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
131 Kolář Vít Kozlov 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
133 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 13 0 1 0 0 0 2 0 1 0 0
134 Syrůček Stanislav  Dražkovice 11 0 1 0 0 0 2 0 0 0 0
135 Zlechovec Stanislav st. Rakovník 10 0 1 0 0 0 1 1 0 0 0
136 Havrila Michal ml.  Jaroměř 3 0 1 0 0 0 1 0 0 1 0
137 Němeček Pavel Praha 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
137 Krausová Eliška Jablonec nad Nisou 4 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
139 Skryja Matěj Ostrov nad Oslavou 8 0 1 0 0 0 0 0 1 1 1
140 Bauer František  Karlovy Vary 10 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1
141 Vydra Martin Ostrov 5 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
141 Pavlíček Michal Ledeč nad Sázavou 3 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
141 Kadlec Tomáš Česká Skalice 4 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
144 Kadlec František Zlíč 9 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
145 Dvořák Oldřich Mělčany 6 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
145 Chýle Karel Dolní Zálezly 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
145 Polák Lukáš Senomaty 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
145 Hanáček František Brno 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
149 Kutička Pavel Novosedly 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Wittvar Zdeněk ml. Vrdy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Pacák Marek 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Andrž Ladislav Bolehošť 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Hrdina Jiří Niměřice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Hubáček Vít Pacov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Kympl Lukáš Zlosyň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Novotný Milan Mezihoří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Suk Antonín Strakonice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Bočková Alžběta 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Novotná Lenka Zámrsk 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Hájek Jakub Bakov nad Jizerou 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Pavlas Jonáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Řehák Jiří Milenov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Hendrich Lukáš Jiříkov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Eliáš Radim Hořín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Sychra Adam Jablonec nad Nisou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Marek Daniel Počernice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Koukal Martin ml. Hvozdečko 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Hon Jakub Hradec Králové 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Diviš Vladimír Srby 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Michel Miloš Rychnov nad Kněžnou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Kratochvíl Jan Třebechovice pod Orebem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Kukliš Vladimír Karlovy Vary 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Kovář Jiří Kladruby 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Malý Jiří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Charvot Stanislav Čáslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Zavřel Jan Pomezí 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Tobolka Daniel Nechanice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Kosař Jiří st. Opočno 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Chýle Oldřich Bílina 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Majer Luděk Jablonec nad Nisou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Požárek Václav 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Bauer Petr Hradec 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Hošek Adam Velké Meziříčí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Matouš David Týniště nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Bárta Tomáš Kacanovy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Kasal Aleš Chrastava 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Šplíchal Petr Prostějov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Pleskač Jan ml.  Libice nad Doubravou 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Hanzlík Petr 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Frič Michal Koválovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Kruliš Bohumil 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Jindřich Štěpán Mělník 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Horenský Tomáš Dolní Žandov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Smejkal Vojtěch Počátky 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Hadžala Jan Odolena Voda 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Hozák Václav Mnichovo Hradiště 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Kučera Jiří Rakovník 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Jirsa Jiří Chmeliště 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Otradovský Josef Lanškroun 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Pecold Petr Chotusice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
149 Pýcha Hynek Skryje 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
202 Mackura Zdeněk  Pernink 14 0 0 3 1 0 0 0 1 1 0
203 Šlesinger Martin Rakovník 6 0 0 2 0 1 1 0 0 0 0
204 Jiřík Miroslav Miškovice 5 0 0 2 0 1 0 0 0 0 0
205 Tobolka Milan  Nechanice 9 0 0 1 1 2 0 0 1 2 0
206 Chválová Lubica  Sezemice 17 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1
207 Zoul Marek Žatec 4 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0
208 Kondras Přemysl  Pardubice 10 0 0 1 1 0 2 1 0 0 0
209 Novotná Jaroslava  Zámrsk 10 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0
210 Vlasta Vratislav  Bakov nad Jizerou 13 0 0 1 1 0 0 1 3 0 0
211 Hakl Petr  Předonín 6 0 0 1 1 0 0 1 1 0 0
212 Weigend Aleš Mladá Boleslav 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
212 Mička Filip Světnov 4 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
212 Horáková Gabriela Jablonec nad Nisou 4 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
215 Říčař David Zdelov 8 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0
216 Pětík Marek Libišany 8 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0
217 Poskočil Petr Dolní Bučice 4 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
217 Tošer Jaroslav Ústrašín 8 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
219 Hladík Tomáš  Dobruška 6 0 0 1 0 0 1 1 0 0 1
220 Komárek Martin Havlíčkův Brod 7 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
221 Váňa Tomáš  Zlosyň 7 0 0 1 0 0 0 1 0 0 1
222 Jaroš Zdeněk Hostinné 4 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
222 Čermák Jindřich Břehy 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
222 Ficner Jiří Lanškroun 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
222 Mrvečka Patrik Týniště nad Orlicí 3 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
226 Honc Josef Rumburk 5 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
226 Lakoš Gustav Kralice 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
226 Mergl Jakub Heřmanův Městec 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
229 Pánek Vít  Sezemice 10 0 0 1 0 0 0 0 0 2 0
230 Adamčuk Jan Rakovník 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
230 Kasl Luboš Plzeň 3 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
232 Šípek Jakub Trutnov 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
233 Dvořák Miloslav Ústí nad Labem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Král Pavel Havlíčkův Brod 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Burnuš Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Raniak Milan Třešť 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Kvapil Pavel Damnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Černý Josef Česká Lípa 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Hapák Jurij Žďár nad Sázavou 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Bulak Serhiy  Praha 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Laža Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Hradecká Sarah Uhříněves 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Barák Milan Želetava 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Neumann František Cheb 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Jireš Matyáš Bakov nad Jizerou 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Křikava Edvard Humpolec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Beránek Jaroslav Světlá nad Sázavou 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Černohlávek Martin Barchov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Pánek Petr Rakovník 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Pospíšil Patrik 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Shershen Volodymyr  Praha 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Klement Ondřej 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Andrle Matyáš Březovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Šrámek Dušan Týnec nad Labem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Brázda Antonín Kounice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Ficek Petr Svitavy 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Vlček Jaroslav ml. Strakonice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Štolovský Michal Dolní Bousov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Černý Radek Třebíč 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Voňka Daniel Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Ngoxuan Robin Blížkovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Kvasnička Martin st. Kolín 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Tryzna Filip Vrchlabí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Stankov Kubrat 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Bouma Štěpán Kounice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Tuček Ondřej Mnichovo Hradiště 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Čech Jaroslav Plzeň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Stiller Pavel Česká Metuje 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Silvar Matěj Chlumec nad Cidlinou 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Hrušková Nikol Valašské Meziříčí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Kubový Vladimír Městec Králové 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Haklová Lucie Vrutice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Pavlovič Petr Přestavlky 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Svobodová Magdalena Slatina nad Zdobnicí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Děček Milan Sloveč 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Matějka Lukáš Nové Hrady 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Klih Václav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Musil Milan Kladruby 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Konečný Tomáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Trabáň Radim Čáslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Doležán Nikola  Chotěboř 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Taichner Radek  Mikulovice 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Novotný Tomáš Říčany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Zoul Ondřej 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Nováková Eva Police nad Metují 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Sýkora David Rakovník 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Vágenknecht Dan Pardubice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Jiráková Karolína Závidkovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Dostálek Václav Hradec Králové 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Vach Matěj Kněžmost 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Nováčková Markéta 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
233 Johanides Jakub Roveňsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
293 Ondráček Kamil  Žďár nad Sázavou 8 0 0 0 2 0 2 0 0 1 0
294 Halíř Lukáš ml. Osek 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
295 Chvála Petr  Sezemice 14 0 0 0 1 1 1 2 1 0 0
296 Olbrich Petr ml.  Bechov 6 0 0 0 1 1 0 0 0 0 1
297 Roudnický Václav Kochánky 5 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
297 Slezák Luboš Jílovice 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
297 Beznosek Jakub Výrava 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
300 Brodský Michal  Hradec Králové 5 0 0 0 1 0 2 0 1 0 0
301 Klein Jiří  Karlovy Vary 11 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0
302 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 15 0 0 0 1 0 1 0 1 0 0
303 Pryl Stanislav Pardubice 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
303 Krobot Jiří  Dolní Čermná 8 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
303 Vican Roman Přeštice 3 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
306 Hovorka Jan Teplá 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
306 Šrámek Petr  Opočínek 4 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
308 Žemlička Radek  Slatiňany 4 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
308 Horáček Jaroslav Havlíčkův Brod 7 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
310 Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec 4 0 0 0 1 0 0 0 0 1 1
311 Kaniščev Roman Loštice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
311 Číž Luboš Jindřichův Hradec 2 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
313 Zeman David Chrudim 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
314 Kovařčík Daniel Hustopeče nad Bečvou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Jambor Adam Třebovětice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Nováková Viktorie Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Polák Martin Rakovník 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Novotný Matěj Železný Brod 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Priehoda Tomáš Oslavany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Pekárek Pavel st. Rtyně v Podkrkonoší 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Kratochvíl Radim Chlumec nad Cidlinou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Riedl Filip Humpolec 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Dostál Matouš Králíky 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Řezáč Tomáš Mladá Boleslav 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Fencl Petr st. Kolín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Bajer Jiří Třebechovice pod Orebem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Kubát Jiří Úvaly 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Bartoševski Bartoš Kněžmost 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Amrich Kryštof Stráž pod Ralskem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Beránková Eliška Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Kaplan Pavel Hradec Králové 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Krejzl Milan Česká Skalice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Francáková Erika Loukov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Sochor Václav Přeštice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Čapek Pavel Česká Lípa 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Haněra Pavel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Dvořák Jan Bakov nad Jizerou 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Beneš Zdeněk Peruc 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Vyskočil Josef Uherčice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Musílek Petr Chotěboř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Samlík Pavel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Provazník Jiří Dřenice 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Lipták Ondřej Špindlerův Mlýn 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Chlapec Václav Mariánské Lázně 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Maček Tomáš Velká Jesenice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Zavadil Daniel Mstislavice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Brendlová Klára Lanškroun 7 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Zajíc Ladislav Kamenice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Binko Jan Česká Kamenice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Kopecký Jan Turnov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Pavka Martin Znojmo 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Leško Jiří Oldřichov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Čížek Pavel Mariánské Lázně 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Slezák Tomáš Sokolov 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Závodský Petr Dačice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Borovka Luboš Vodňany 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Havel Dominik Vrchlabí 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Vorel Vladimír Hostákov 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Žitník Dyma Vítězná 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Raniak Martin  Třešť 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Vodhánělová Adéla Dolní Bousov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Koštálek Jiří Oplany 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Rudolf Jaroslav Vrdy 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Hašpicová Adéla Dražkovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Kianičková Jitka Peruc 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Čori Petr  Chodová Planá 6 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Vrba Tomáš Svítkov 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Kaňák Petr Bohouňovice 8 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Kout Dominik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Hudská Viola Předměřice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Chvalkovský Ondřej 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Kočí Martin Klášterec nad Ohří 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
314 Rýgl Petr Machov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
374 Kubec Tomáš  Lanškroun 7 0 0 0 0 3 1 0 0 1 0
375 Klečák Miloslav  Onomyšl 17 0 0 0 0 2 0 1 1 0 0
376 Macků Ondřej Dačice 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
377 Baloun Roman st. Heřmanův Městec 5 0 0 0 0 1 1 0 2 0 0
378 Pekárek Stanislav Louny 5 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0
379 Novotný Jiří  Zámrsk 8 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0
380 Klouček Jan ml. Branná 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
381 Perout Josef  Perštejn 8 0 0 0 0 1 0 1 2 0 0
382 Schingler Karel Lovosice 6 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
382 Ježek Martin  Předměřice nad Jizerou 7 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
384 Cuhorka Aleš Přelouč 6 0 0 0 0 1 0 0 1 2 0
385 Pajer Stanislav Ledeč nad Sázavou 4 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
386 Smola Pavel  Budíkov 4 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
387 Vojáček Tomáš Dolní Sokolovec 9 0 0 0 0 1 0 0 0 0 2
388 Hrubý Stanislav ml. Suchomasty 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
388 Derner Zdeněk Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
388 Košnarová Veronika Časy 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
391 Novák Radek Blatnice 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Bína Lukáš Dlouhý Most 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Sosnowskí Lukasz Bogatynia 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Marek Martin st. Litoměřice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Sácký Miroslav Rousínov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Edl Milan Plzeň 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Harant Miroslav Plzeň 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Wadko Dušan Planá 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Holzbauer Lukáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Krym Petr Kladruby 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Krupka Jiří Telce 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Frank Miloslav Třebovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Štěpánek Adam Dolní Bousov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Zvoník Jakub Kobylníky 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Koleňák Radim Nové Sedlo 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Malinský Ondřej 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Kazda Jakub Ostřešany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Bálek Jan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Janovský Miroslav st. Hradec Králové 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Matula Zdeněk Ostrava 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Čmugr Tomáš Velký Šenov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Průša Vladimír Želetava 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Kopa Stanislav  Moravičany 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Pavlát Martin 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Mimra Tobiáš Častlovické Horky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Švejda Jaroslav Kutná Hora 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Šmíd Zbyněk Kolešov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Doležal Jan Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Buriánek Dušan Koberovy 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Vojta Jan Protivín 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Adamovič Andreas Pečky 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Petr Václav ml. 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Novotný Petr Praha 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Adam Štěpán 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Hošek Petr Pardubice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Sixta Tomáš Týnec nad Labem 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Vojáček Zdeněk Vilémov 9 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Pešek Matěj Zdeslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Serdelová Eliška Velký Grunov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Fišer Lukáš Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Novotný Jan Hradec Králové 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Felgrová Michaela Přepeře 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Špicar Jiří Hořice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Kupka Adrian Pardubice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Brázda Tomáš Břežany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Procházka Vojtěch Mimoň 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Kolář Milan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Novotný Petr Přerov nad Labem 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Profous Patrik Chrudim 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Beroušek Petr Plzeň 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Javůrek Jaroslav Doudleby nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Hampl Jiří Vrchlabí 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Zejda Jiří st. Hostákov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Zárybnická Hana 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Mrázek Miroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
391 Chaloupka Patrik ml. Janov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
448 Šajerman Vladimír Vrchlabí 7 0 0 0 0 0 2 0 0 0 1
449 Bartoš František Chotěšov 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
449 Smítka Radek  Bolina 5 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
451 Nováková Renata  Hrobice 9 0 0 0 0 0 1 2 0 0 0
452 Hrubeš Libor  Týniště nad Orlicí 8 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
452 Ročeň Martin Ostřešany 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
452 Lévai Jan st.  Dalovice 6 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
452 Beránek Lukáš Světlá nad Sázavou 4 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
456 Koudelková Jitka  Nasavrky 5 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
457 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 8 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
457 Sychra Vladimír Jenišovice 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
457 Hubička Tomáš Brloh 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
457 Hložek František Bílina 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
461 Pohl Vladimír 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Borovský Tomáš Říčany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Novák Josef Žďár 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Děček Antonín Městec Králové 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Bláha Marek Klášter Hradiště nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Bedrník Jan Jaroměř 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Hošek David Velké Mezíříčí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Blažek Martin Hradec Králové 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Jedlička Hynek Svijany 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Hruška Jiří 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Suchý Denis Dobrá Voda 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Würz Dalibor  Hořesedly 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Bubla Rudolf Poříčany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Čapková Martina Česká Lípa 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Homolka Ludvík Ostrov nad Oslavou 8 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Bártík Miloslav Plzeň 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Levák Jan Protivín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Košina Pavel Domanín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Hlaváček Aleš Ostřešany 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Morávka Daniel Holýšov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Řehounek Štěpán Holice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Oberfalzer Jan Karlovy Vary 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Svobodová Viktorie Čeperka 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Beneš Milan Tušť 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Kovář Jakub 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Dodek Lubor Lupenice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Zeman Roman Sokolov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Gratias Jan Roudnice nad Labem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Stehlík Ondřej Znojmo 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Kazda Petr Mladá Vožice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Mareš Ladislav Praha 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Till Milan st. Loštice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Liška Pavel 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Skačan Ivan Žlutice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Peťovský Ivan Želetava 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Čížek Petr Horní Slavkov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Ortman Michal 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Studnička Richard 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Hrdlička Jaromír Řestoky 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Šolta Zdeněk Chlumec nad Cidlinou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Jarkovský Jiří Blešno 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Pohnán Jan Praha 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Děček Tadeáš Městec Králové 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Baďura Václav Karlovy Vary 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Hrubý Stanislav st. Králův Dvůr 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Šťastný Jan Mnichovo Hradiště 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Strnad Jiří 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Klípa Pavel st. Nová Bystřice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Hencel Jiří  Police nad Metují 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Červený Jaroslav  Jaroměř 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Pácl František Ústí nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Duchoň Robert Valašské Meziříčí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Odvářka Petr Pohořelice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Lovětínský Petr Dačice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Tlustý Luboš Svratouch 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Prokůpek Tomáš Rozhovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Hrubá Valerie Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Svoboda Josef ml. Slatina nad Zdobnicí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Mauer Kristián 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Mrvík Otakar Louny 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Šmíd Jan Kolešov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Mašita Petr Povrly 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Zítka Lukáš Jíkev 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
461 Kupsa Vít Beřenice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
525 Hruška Jiří Hradec Králové 6 0 0 0 0 0 0 2 0 1 0
526 Mareš Vladimír Praha 10 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
526 Kubeš Jaroslav Koštice 6 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
526 Mokrá Jana  Najdek 5 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
529 Němcová Hana  Nasavrky 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
529 Coufal Zdeněk  Jihlava 6 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
529 Tóth Petr Karlovy Vary 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
532 Hasal František Chomutice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Provazník Jakub Barchov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Adamec Michal Světlá nad Sázavou 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Štěpánek Matěj Dolní Bousov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Horvát Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Vítámvás Karel ml. Dačice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Brož Matyáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Ginzl Radislav Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Hudeček Bedřich Odolena Voda 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Dohnal František Ostrov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Staněk Petr Smečno 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Hořčík Alois 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Pohl David 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Cón Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Mika Miroslav Přišimasy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Janečka Martin Velký Týnec 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Špengerová Markéta 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Jakubec Jiří Dolní Újezd 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Vykopal Jaroslav Milenov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Dušek Vítězslav Litoměřice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Danyi Michal Dačice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Srnec Pavel 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Sojka Mikuláš Pardubice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Zavacký Radek Jaroměřice nad Rokytnou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Vodehnalová Lucie Nová Ves u Litomyšle 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Chourová Kristýna 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Šafařík Mikuláš Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Šimek Jakub Potštejn 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Cimrman tomáš Chrastava 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Petr Václav st. 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Studničný Daniel Buda 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Adamec Jakub Světlá nad Sázavou 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Tecl Petr Tábor 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Zahrádka Miroslav Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Babka Pavel Chloumek 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Zachoval Damián Vilémov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Kučírek Josef Stráž pod Ralskem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Nýč Karel st. Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Srnec Kryštof 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Filipec Artur Liberec 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Mendl Radek Telč 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Slavík Jiří Neratovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Skořepa Martin Starobucké Debrnné 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Dvořák Vladimír Neratovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Hlaváč Oto Kosmonosy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Eliášová Barbora Velký Grunov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Prokeš Milan Libochovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Doležalová Andrea Odolena Voda 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Zatočil Štěpán Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Jarkovská Veronika Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Francák Daniel Klášter 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Štieber Adam Volanice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Horčík Ladislav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Hejzlar Antonín Šiškovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Riedl Michal Humpolec 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Darebník Roman Rousínov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Šabata Jakub Moravský Krumlov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Žejdlík Jiří Kounice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Kovařčík Jaroslav Zákupy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Velebil Dominik 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Lebeda Zdeněk Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Bereš Jan Planá 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Stach Damián 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Pásler Miloš Miřetice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Kovačka Josef Ratboř 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Uher Pavel 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Macků Jaroslav Dolní Němčice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Němec Ladislav Neratovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Žižka Radek Holýšov 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Dupák Pavel 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Bednář Zdeněk Nahořany 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Hybner Pavel  Mnichovo Hradiště 11 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Arazim Vlastimil Neratovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Novotný Vladimír 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Kašpar Jaroslav Blovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Svoboda Adam Olešnice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Šebek Milan Dřínov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Zeman Josef Sokolov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Vaněk Dalibor Vysoké Mýto 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Šupol Petr Libišany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Šimon Zdeněk Horní Beřkovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Havlát Jan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Filipec Tobiáš Liberec 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Hos Martin Otín 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Koukal Martin st. Hvozdečko 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Kudláček Ondřej 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Doležal Ondřej Vysoké Mýto 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Tesař Jiří Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Hanzlík Václav Horšovský Týn 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Průša Jaroslav Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Nezmeškal Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Vopálenský Zdeněk Ostrov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Trousilová Hana Odolena Voda 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Bílek Milan Zlosyň 6 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Lev Radek 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Slavík Jiří Březina 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Svatoš Petr 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Plánička Václav st. Srby 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Přibyl David Vlčice 9 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
532 Potecký Jiří Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
632 Hladík Jiří  Častolovice 16 0 0 0 0 0 0 0 3 0 0
633 Richter Dalibor  Rumburk 6 0 0 0 0 0 0 0 1 2 0
634 Macháček Pavel Loučky 6 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
634 Izaiasz Petr  Holice 4 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
634 Houser Otakar Všechlapy 2 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
634 Hemerka Martin Úhřetická Lhota 2 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
638 Henychová Kateřina Klášter nad Dědinou 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
639 Serdel Ondřej Velký Grunov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Melvald Jaroslav  Suchdol u Kutné Hory 19 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Švec Jakub Zhořec 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Brožková Michaela Litomyšl 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Pleskot Jan  Hrobice 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Beneš Karel Bílina 6 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Gogolák Jan st. Dvůr Králové nad Labem 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Navrátilová Ela Kutná Hora 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Gondek Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Sobotka Jiří st. Žďár nad Sázavou 7 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Valdman Hynek 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Schmieler Radim Třebeň 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Blecha Miroslav ml. Počátky 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Kopecký Karel Česká Třebová 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Svatoň Radek Přílepy 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Smihrodský Stanislav Tachov 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Lát Jiří Česká Lípa 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Veselý Robert Brno 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Kopecký Jiří Železný Brod 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Balada Filip Přelouč 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Vodák Mojmír Rtyně v Podkrkonoší 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Mouchová Eliška 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Klaška Josef Pardubice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Kindl Jan Horní Bousov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Blažek Martin Horoměřice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Janáčková Jaroslava Havlíčkova Borová 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Riedl Patrik Humpolec 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Krejčík Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Ther Josef Machov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Juříček Jaroslav Choryně 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Šotner Roman Vémyslice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Lhotan Milan Sezemice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Pokorná Sofie Chvojenec 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Vlasák Michal Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Pazderník Daniel Olešnice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Moravec Petr Čejov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Málek Vít Horní Podluží 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Kořínek Lukáš Nakvasovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Svoboda Tadeáš Žďár 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Svoboda Marek Hradec Králové 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Šnicer Petr  Veltěže 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Hondl Ota Štoky 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Fidrhel Lukáš Dobranov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Blechta Jakub Veselá u Mnichova Hradiště 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Pavlíček Václav st. Ledeč nad Sázavou 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Dopita Kryšpín Roztoky u Prahy 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Macho Bohuslav Vrchlabí 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Zrnová Jitka Benešov 7 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Karásek Milan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Pácaltová Petra Pardubice 6 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Loučka Bohumil Tři Sekery 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Šnajdr Zdeněk Předměřice nad Jizerou 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Maderová Jana Barbora Maxov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Novák Filip Číčov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Jedlička Daniel Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Puschar Viktor Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Potenský Adam 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Novák Pavel 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Rovnaník Zdeněk ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Šplíchal Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
639 Stará Irena Sobíňov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
700 Haincová Jana Staré Ouholice 9 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
700 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
702 Kaminský Jaroslav  Frýdštejn 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
702 Macháně Radek Krčín 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
704 Jirman Tomáš Police nad Metují 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Škrobala Robin Choryně 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Novotný Petr ml. Zámrsk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Křížek Pavel Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Molek Petr Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Kuczawski Petr Světlá nad Sázavou 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Pokorný Vít Chvojenec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Sedlák Jan Borohrádek 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Smítka Josef ml. Kaňk 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Macal Karel Veltrusy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Slobodzian Tobiáš Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Grégr Jiří st. Šubrtov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Kučera Lukáš Dašice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Fork Mikuláš Humpolec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Lipták Vojtěch Špindlerův Mlýn 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Hudák Josef Stráž pod Ralskem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Pavlus Patrik Horní Počaply 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Lochman Matouš Martinice 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Dlask Ondřej Rohatsko 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Hanzal Ondřej Želetava 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Ticháček Václav Havlíčkův Brod 6 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Hlavatý David Vysoké Mýto 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Kukla Jiří Pardubice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Daneš Jaroslav Louny 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Franke Zdeněk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Vavříček Krištof Rychnov u Jablonce nad Nisou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Eliáíš Šimon Velký Grunov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Zeman Marek Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Kudrna Šimon Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Novák Josef ml. Žďár 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Dvořák Petr Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Tauberová Gabriela Řevnice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Fikar Matěj Lodín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Adamczuk Janusz Hostokryje 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Čmolík Milan Dobřany 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Tököly Martin ml. Havířov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Procházka Jan Kounice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Benda Pavel Mělník 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Trhoň Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Weirouter Werner 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Čapek Zbyněk Přelouč 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Pikl Stanislav Pacov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Bárta Zdeněk Sulkovec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Pišl Lukáš Javornice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Boumová Bára Kounice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Skalický Jakub Příbram 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Pokorný Marek 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Velfl Vladimír Svitavy 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Vacínek Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Voltr Tomáš Mariánské Lázně 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Klimek Robert Česká Třebová 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Hovorka Jaroslav Chlumec nad Cidlinou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Šindler Karel Lovosice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Bernklau Lukáš Kladruby 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Zoul Roman 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Makarský Michal Karlovy Vary 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Sudík Bohumil Malá Skála 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Jarkovský Zbyšek Blešno 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Rulík Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Rozum Pavel Třemošná 5 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Šourek Kryštof Rohatsko 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Trousil Lukáš Libín 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Čapek Ivan Karlovy Vary 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Schovanec Jiří Pardubice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Špína Jiří Valdice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Hanuš Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
704 Staněk Václav  Hradec Králové 7 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
771 Csernyanszká Pavlína Vysoké Mýto 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
771 Dlask Tadeáš Příšovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
771 Jón Richard  Chlum 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
774 Vrzal Tomáš Pečky 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Ponikelský Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Vojtěchovská Marie Teplá 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Fišer Valentýn Turnov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Štefan Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Kalus Jiří Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Pleskotová Kristýna Hrobice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Poslušný Josef  Lípa nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Kalus Petr Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Antoš Marek Běchary 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Hapiák Patrik Turnov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Konfršt Lukáš Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Klich Václav Rakovník 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Jiránek Bastien Líšný 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Nekola Lukáš Hněvkovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Kura Hynek Tři Studně 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Dvořák Tomáš Žandov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Weber Vilém 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Kvintusová Klára Loučky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Icha Zdeněk Havlíčkův Brod 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Svitáková Eliška Druhanov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Hurt Martin Zbraslavice 10 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Meloun Václav Loučky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Krejzl Zdeněk Česká Skalice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Vyntara Franzišk Náchod 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Vojtíšková Karolína Železný Brod 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Mendel Milan Pšovky 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Císař Michal 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Vlačiha Kristián Bačetín 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Čtverák Jaroslav Roudnice nad Labem 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Vavříček Matyáš Rychnov u Jablonce nad Nisou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Šimek Rostislav Oloví 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Mrázek Petr Velká Hraštice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Mikšovský Jan Jirkov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Mišková Denisa Trhová Kamenice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Klement Antonín  Chranišov 12 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Bruška Michal 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Zdobina Zdeněk Bakov nad Jizerou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Picek Jaroslav st. Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Zdráhala Ludvík Hranice na Moravě 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Omamik Ján Plzeň 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Tošovský Petr Bělá pod Bezdězem 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Lubas Matyáš Jablonec nad Nisou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Knap Sebastian 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Janáček Daniel Malá Losenice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Krupka Dalibor Bozkov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Hetych Mojmír Řestoky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Švarcová Jaroslava Brniště 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Hasal Aleš Chomutice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Dania Antonín Dobřany 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Vlček Oldřich Turnov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Vrzák Jaroslav Hostivice 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Kuczawski Matouš Světlá nad Sázavou 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Eliáš Šimon Grunov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Kubát František Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Kohel Michal 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Weinfurter Libor Jaroměř 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Bek Lukáš Chvojenec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Sládek Rudolf Loučky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Hobelant Matyáš Přepeře 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Zeman Vojtěch Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Kašparová Lenka  Jaroslav 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Kovář Jakub Hrubá Skála 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Hanáček Jonáš Brno 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Šebek Michal Turnov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Jáchim František ml. Jihlava 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Danyi Milan st. Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Švec Zbyněk Roudnice nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Randa Miloš Litomyšl 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Žaloudek Matěj Turnov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Chrenovský Ivan Drnholec 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Vacík Zdeněk Havlíčkův Brod 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Záleský Jakub Skořenice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Vávra Lukáš ml. Horská Kamenice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Bertok Milan Dublovice 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Studnička Jan Pardubice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Olbrich Petr st. Bechov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Vedral Radek 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Kvintusová Lucie Loučky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Bláha Šimon Klášter Hradiště nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Šanda Jan Bílé Vchýnice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Ruprecht Martin Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Milsimer Matyáš Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Kašpar Martin Holice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Havel Jaroslav Kladruby 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Horák Michael Semechnice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Varadi Miroslav  Nová Farma 8 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Lubas Šimon Jablonec nad Nisou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Koleniak Radim Chodov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Hudský Jonáš Předměřice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Němčík Prokop Bozkov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Starý Luboš Sobíňov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Zaplatílek Tobiáš Špindlerův Mlýn 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Baštář Filip Mlaďoňovice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Fišer Jan Turnov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Řehoř Václav Protivín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Chrenovský Milan Drnholec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Hrubý Pavel Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Novotný Frederik Lukáš Jirkov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Bořilová Pavla Počátky 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Dufek Vojtěch Mladá Boleslav 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Patřičný Krištof Líšný 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Borovička Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Fibikár Petr Koldín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Miklian Roman Petrovice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Hobelantová Markéta Přepeře 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Bořil František Počátky 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Chvalkovský Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Králová Adéla 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
774 Krupková Anděla Bozkov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.