Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 84 termínů závodů
V minulosti zadáno 10362 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

 

 

Výsledky závodů - Celostátní - 01.01.2024 - 31.12.2024

 

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


DatumMěstoNázevPočet účastníků
13.07.2024Dřenice NMemoriál bří Doležalových43
07.07.2024Králíky položená NRybářské závody37
06.07.2024Králíky plavaná NRybářské závody35
06.07.2024Bohdalec NRybářské závody41
06.07.2024Trhová Kamenice NRybářské závody42
06.07.2024Počerny NPohár Karlovarského kraje29
30.06.2024Opočno mládež bez pomoci NZámecký Pohár31
30.06.2024Opočno mládež s pomocí NZámecký Pohár27
29.06.2024Opočno NZámecký Pohár90
29.06.2024Otovice NZávod dvojic15
23.06.2024Chuchel týmy NO Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky14
22.06.2024Bělušice mládež NDětské rybářské závody16
22.06.2024Hraštice dvojice NZávod dvojic19
22.06.2024Chranišov NRybářské závody28
22.06.2024Dřenice mládež NDětské rybářské závody19
22.06.2024Chuchel NO pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky61
16.06.2024Zdislavice mládež NDětské rybářské závody25
16.06.2024Hrobice liga NHungerfish liga - 1.kolo6
15.06.2024Zdislavice NRybářské závody22
15.06.2024Hluboká nad Vltavou NDuo Feeder Cup27
15.06.2024Ledeč nad Sázavou mládež NDětské rybářské závody27
15.06.2024Ludgeřovice NDětské rybářské závody39
15.06.2024Lanškroun NRybářské závody86
15.06.2024Rohovládová Bělá NKoupaliště u Kvaka25
15.06.2024Levínská Olešnice NRybářské závody42
15.06.2024Skupá NSkoupská louže33
14.06.2024Jimramov dvojice NZávod dvojic26
14.06.2024Hraštice NHraštický Rutilus12
09.06.2024Dřenice NZávod dvojic21
09.06.2024Bakov nad Jizerou mládež NDětské rybářské závody56
08.06.2024Obruby NZávody členů MO11
08.06.2024Velký Osek mládež NDětské rybářské závody31
08.06.2024Telce NRybářské závody44
08.06.2024Humpolec NRybářské závody97
08.06.2024Humpolec mládež NDětské rybářské závody29
08.06.2024Stéblová NRybářské závody69
08.06.2024Skuhrov nad Bělou NRybářské závody21
02.06.2024Vrchlabí mládež NDětské rybářské závody44
02.06.2024Zámrsk ženy NZávody žen11
01.06.2024Zelenecká Lhota NZávod dvojic15
01.06.2024Nová Včelnice NKozlov77
01.06.2024Rožďalovice NBabínek52
01.06.2024Ledeč nad Sázavou NRybářské závody55
01.06.2024Jablonec nad Nisou NRybářské závody53
01.06.2024Veliká Ves NRybářské závody41
01.06.2024Pohránov NRybářské závody28
01.06.2024Přepychy NZlatý karas54
01.06.2024Otovice NRybářské závody30
01.06.2024Vrchlabí NO pohár předsedy MO54
26.05.2024Náchod NPoborský závod45
26.05.2024Vojice mládež NDětské rybářské závody25
26.05.2024Holice mládež NDětské rybářské závody34
25.05.2024Chrastava NRybářské závody42
25.05.2024Chrastava mládež NDětské rybářské závody33
25.05.2024Hradec Králové U15 NDětské rybářské závody34
25.05.2024Chrast u Chrudimi NRybářské závody51
25.05.2024Čáslav NRybářské závody70
25.05.2024Nová Role NRybářské závody35
25.05.2024Mladá Boleslav NO pohár předsedy MO55
25.05.2024Obruby mládež NDětské rybářské závody16
25.05.2024Holice NRybářské závody41
25.05.2024Dobroměřice NRybářské závody16
19.05.2024Lysá nad Labem NRybářské závody35
19.05.2024Častolovice mládež NDětské rybářské závody23
19.05.2024Nová Paka U10 NDětské rybářské závody27
19.05.2024Nová Paka U15 NDětské rybářské závody30
18.05.2024Drozdice NRybářské závody38
18.05.2024Cetoraz NPacovský kapr48
18.05.2024Rtyně v Podkrkonoší NRybářské závody30
18.05.2024Pěkov - Hony NGrimův pohár40
18.05.2024Řeřichy NRybářské závody44
18.05.2024Želetava NRybářské závody40
18.05.2024Častolovice NRybářské závody38
18.05.2024Nová Paka NRybářské závody56
18.05.2024Česká Třebová NRybářské závody49
12.05.2024Pšánky mládež NDětské rybářské závody51
12.05.2024Slatiňany NRybářské závody48
12.05.2024Hubertka NRybářské závody34
11.05.2024Protivín NMyšenecká přehrada42
11.05.2024Mšeno u Mělníka NRybářské závody44
11.05.2024Stráž pod Ralskem NRybářské závody38
11.05.2024Kelč NRybářské závody68
11.05.2024Chotěšov NRybářské závody62
11.05.2024Doksy NRybářské závody67
11.05.2024Dřenice NRybářské závody24
11.05.2024Tři Sekery NRybářské závody18
11.05.2024Úbočí NRybářské závody22
11.05.2024Pšánky NRybářské závody66
11.05.2024Odolena Voda NRybářské závody35
11.05.2024Počerny NRybářské závody28
08.05.2024Provodov - Šonov NRybářské závody30
08.05.2024Horoměřice NRybářské závody36
08.05.2024Košice u Kutné Hory NPohár šampionů48
05.05.2024Brniště mládež NDětské rybářské závody31
05.05.2024Přelouč-Lohenice NRybářské závody57
05.05.2024Holýšov NRybářské závody82
04.05.2024Bilichov NRybářské závody43
04.05.2024Brniště NRybářské závody32
04.05.2024Roudnice nad Labem NRybářské závody33
04.05.2024Knířov NRybářské závody34
04.05.2024Velký Bor NRybářské závody27
04.05.2024Světlá nad Sázavou NRybářské závody72
04.05.2024Světlá nad Sázavou mládež NDětské rybářské závody36
04.05.2024Veselá u Mnichova Hradiště NRybářské závody59
04.05.2024Kounice NRybářské závody28
04.05.2024Nová Ves u Chotěboře NRybářské závody33
04.05.2024Dymokury mládež NDětské rybářské závody38
04.05.2024Kněževes NRybářské závody41
04.05.2024Třebechovice pod Orebem NRybářské závody77
01.05.2024Uhlířské Janovice NRybářské závody47
28.04.2024Velký Osek mládež NDětské rybářské závody37
28.04.2024Košice u Kutné Hory NRybářské závody58
27.04.2024Zámrsk NRybářské závody33
27.04.2024Semněvice NRybářské závody16
27.04.2024Bělušice NRybářské závody38
27.04.2024Chuchel NRybářské závody89
27.04.2024Olešná NRybářské závody98
27.04.2024Jaroměř NTrojice60
27.04.2024Miletín NJordánek50
27.04.2024Libčeves NRybářské závody46
26.04.2024Jarošov nad Nežárkou Ndvojice24
21.04.2024Malá Skála mládež NDětské rybářské závody38
20.04.2024Kladruby NRybářské závody20
20.04.2024Bylany NRybářské závody31
20.04.2024Loukov mládež NDětské rybářské závody19
20.04.2024Velká Jesenice NRybářské závody45
20.04.2024Zeměchy NRybářské závody66
20.04.2024Tůň u Loukova NRybářské závody47
20.04.2024Zlosyň NRybářské závody28
20.04.2024Malá Skála NKulaťák66
14.04.2024Medlešice mládež NDětské rybářské závody33
14.04.2024Medlešice ženy NZávody žen11
14.04.2024Vítězná NKS Fish 2.kolo23
13.04.2024Medlešice NRybářské závody48
13.04.2024Vítězná NKS Fish 1.kolo24
13.04.2024Česká Třebová NCejnobraní29
13.04.2024Otovice NRybářské závody33
13.04.2024Vrbová Lhota NRybářské závody38
07.04.2024Velký Přelov NCejnobraní58
06.04.2024Uhlířská Lhota NRybářské závody17
06.04.2024Senomaty NSenomatský kapr42
06.04.2024Mirovice NRybářské závody54
06.04.2024Lázně Bohdaneč NBěloba Cup36
31.03.2024Mladoňovice NCejnobraní jednotlivci34
31.03.2024Hroznětín NRybářské závody39
30.03.2024Mladoňovice NCejnobraní19
30.03.2024Dymokury NRybářské závody66
30.03.2024Telce NRybářské závody39
29.03.2024Starý Kolín NMotorová pila na udici122
23.03.2024Borovnice NCejnobraní56
23.03.2024Bylany NRybářské závody34
23.03.2024Bohdalov NTálinská rybka54
16.03.2024Rousínov NKroužecká dělička10
16.03.2024Dřenice NDuhák-dudák44
16.03.2024Počerny NRybářské závody33
10.03.2024Kostelec nad Orlicí NRybářské závody20
10.03.2024Rousínov NDělička10
09.03.2024Vítězná NDolovná26
09.03.2024Otovice NRybářské závody17
02.03.2024Medlešice Ndvojice20

 

 

 


Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.