Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 78 termínů závodů
V minulosti zadáno 10350 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Středočeský - 01.01.2024 - 31.12.2024

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 315 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Havlíček Stanislav  Mělník 9 2 0 1 2 0 0 0 0 1 0
2 Dydňanský Roman  Vrbno 5 1 1 0 2 0 0 0 0 0 0
3 Olbrich Jakub  Bechov 5 1 1 0 1 0 1 0 0 0 0
4 Janouch Miroslav  Všechlapy 10 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
5 Rubina Vladimír  Liblice 10 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0
6 Jánošíková Emma  Liberec 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
6 Šmídl Jan Roztoky u Prahy 6 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
8 Vorlíček František Kostomlátky 7 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0
9 Peterka Jaroslav Česká Lípa 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
10 Halamka Martin Dobrá Voda 4 1 0 0 0 1 1 0 0 0 1
11 Olbrich Petr ml.  Bechov 5 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1
12 Kovář Martin Kladruby 4 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
13 Jedlička Jiří Praha 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
13 Chýle Petr Bílina 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
15 Roušal Luděk  Neratovice 5 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
16 Navrátilová Ela Kutná Hora 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
17 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 6 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
18 Pečta Radek ml. Třebíč 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Novák Zdeněk  Týniště nad Orlicí 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Nedobitý Marek 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Brendl Patrik  Lanškroun 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Šilhavý Stanislav Třemošná 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Váňa Michal Vepřek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Vlach Zdeněk ml.  Ždírec nad Doubravou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Novotná Pavlína  Zámrsk 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Zelenka Pavel Grunta 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Dostál Aleš Kolín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Borový Luděk Libčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Sudík Miloslav Kochánky 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Šebor Jan Nesvačily 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Novák Pavel Úžice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Kulhavý Pavel Pěčice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Borovka Luboš Vodňany 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Černý Jan  Pardubice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Tkáč Milan Kolín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Havlíček Lukáš Vejprty 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Jirásek Dan Městečko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Zoul Artur Žatec 4 0 1 1 1 0 0 1 0 0 0
40 Bočková Alžběta 3 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0
41 Baloun Roman ml. Heřmanův Městec 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
41 Jirásek Petr  Chotěboř 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
43 Vágenknecht Jiří  Pardubice 6 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0
44 Chvalkovský Ondřej 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
44 Kolčava Tomáš Smolnice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
46 Münzer Josef  Nové Sedlo 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
47 Zlechovec Stanislav st. Rakovník 4 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
48 Trnka Aleš  Třesovice 4 0 1 0 0 0 0 1 0 1 0
49 Němeček Pavel Praha 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
50 Záhora Petr  Bžany 7 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
50 Vašíček Zdeněk  Opočno 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
52 Zajíc Jiří Ctiboř 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Kučera Jiří Rakovník 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Kraus Pavel  Jablonec nad Nisou 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Stuchlík Jiří  Nová Paka 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Cablk Jan Pravonín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Pacák Marek 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Hrdina Jiří Niměřice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Pěchouček Jiří Lužná 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Kovář Jiří Kladruby 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Jirsa Jiří Chmeliště 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Miková Malvína Přišimasy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Pýcha Hynek Skryje 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Bari Martin Dolní Bousov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Jindřich Štěpán Mělník 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Hadžala Jan Odolena Voda 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Peřina Ladislav Chotěšice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Novotný Petr  Zámrsk 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Hozák Václav Mnichovo Hradiště 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Pecold Petr Chotusice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Hendrich Lukáš Jiříkov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
52 Kympl Lukáš Zlosyň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
73 Jiřík Miroslav Miškovice 5 0 0 2 0 1 0 0 0 0 0
74 Weigend Aleš Mladá Boleslav 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
75 Váňa Tomáš  Zlosyň 6 0 0 1 0 1 0 1 0 0 1
76 Perout Josef  Perštejn 4 0 0 1 0 0 0 1 1 0 0
77 Vlasta Vratislav  Bakov nad Jizerou 6 0 0 1 0 0 0 0 3 0 0
78 Kubový Vladimír Číněves 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
79 Pospíšil Patrik 3 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
80 Bouma Štěpán Kounice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
81 Hradecká Sarah Uhříněves 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Děček Milan Sloveč 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Laža Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Novotná Jaroslava  Zámrsk 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Brázda Antonín Kounice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Kudry Marek  Cerhenice 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Šrámek Dušan Týnec nad Labem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Benda Marek ml. Újezd 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Klement Ondřej 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Mergl Jakub Heřmanův Městec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Tošer Jaroslav Ústrašín 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Pánek Petr Rakovník 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Štolovský Michal Dolní Bousov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Honc Josef Rumburk 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Bulak Serhiy  Praha 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Sýkora David Rakovník 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Král Pavel Havlíčkův Brod 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Musil Milan Kladruby 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Novotný Tomáš Říčany 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Shershen Volodymyr  Praha 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Klih Václav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Kvasnička Martin st. Kolín 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
81 Vodhánělová Marcela Dolní Bousov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
104 Adamovič Andreas Pečky 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
104 Zoul Marek Žatec 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
106 Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec 3 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
107 Cuhorka Jiří Přelouč 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
108 Melvald Jaroslav  Suchdol u Kutné Hory 11 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
109 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
109 Vodhánělová Adéla Dolní Bousov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
109 Řezáč Tomáš Mladá Boleslav 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
109 Klein Jiří  Karlovy Vary 6 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
109 Fencl Petr st. Kolín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
109 Závodský Petr Dačice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
109 Bartoševski Bartoš Kněžmost 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
109 Piták Miroslav ml. Dolní Bousov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
109 Mach Václav  Pernink 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
109 Slanař Josef Panenský Týnec 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
109 Kratochvíl Radim Chlumec nad Cidlinou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
109 Takács Pavel Světnov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
109 Kaňák Petr Bohouňovice 7 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
109 Rudolf Jaroslav Vrdy 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
109 Zíma Bořivoj Rohovládová Bělá 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
109 Vodvářka Matyáš Krakovany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
109 Suchý Denis Dobrá Voda 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
109 Moravec Pavel Čejov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
127 Pekárek Stanislav Louny 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
128 Klečák Miloslav  Onomyšl 9 0 0 0 0 1 0 2 1 0 0
129 Roudnický Václav Kochánky 4 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
129 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
131 Horák Pavel Žiželice 3 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0
132 Cuhorka Aleš Přelouč 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
133 Hrubý Stanislav ml. Suchomasty 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
134 Wittvar Zdeněk st. Vrdy 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
134 Čmugr Tomáš Velký Šenov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
134 Kopa Stanislav  Moravičany 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
134 Krupka Jiří Telce 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
134 Sixta Jonáš Týnec nad Labem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
134 Pospíšil Radek Dobrá Voda 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
134 Holzbauer Lukáš 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
134 Doležal Jan Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
134 Pešek Matěj Zdeslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
134 Štěpánek Adam Dolní Bousov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
134 Novotný Petr Přerov nad Labem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
134 Sixta Tomáš Týnec nad Labem 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
134 Petr Václav ml. 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
134 Krym Petr Kladruby 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
134 Šmíd Zbyněk Kolešov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
134 Novotný Petr Praha 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
134 Adam Josef Obruby 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
134 Brázda Tomáš Břežany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
134 Adam Štěpán 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
134 Mika Miroslav Přišimasy 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
134 Zeman Luboš  Semily 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
134 Tobolka Milan  Nechanice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
134 Švejda Jaroslav Kutná Hora 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
157 Brodský Michal  Hradec Králové 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
157 Smítka Radek  Bolina 5 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
159 Studnička Richard 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Šmíd Jan Kolešov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Hlaváček Michal Benešov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Novotný Jiří  Zámrsk 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Borovský Tomáš Říčany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Hruška Jiří 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Děček Tadeáš Městec Králové 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Hruška Josef ml. Dolní Bousov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Bubla Rudolf Poříčany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Šťastný Jan Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Povolný Zdeněk  Karlovy Vary 7 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Mareš Ladislav Praha 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Odvářka Petr Pohořelice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Šlesinger Martin Rakovník 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Würz Dalibor  Hořesedly 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Havlíček Štěpán Bělušice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Mareš Pavel Praha 7 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Konšel Lukáš Hněvkovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Antoš Marek Běchary 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Ortman Michal 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Mašita Petr Povrly 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Hubička Tomáš Brloh 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Pohl Vladimír 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Šolta Zdeněk Chlumec nad Cidlinou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Pohnán Jan Praha 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
185 Charvát Lukáš  Černčice 5 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0
186 Mareš Vladimír Praha 9 0 0 0 0 0 0 1 1 1 0
187 Hudeček Bedřich Odolena Voda 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Dušek Vítězslav Litoměřice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Hořčík Alois 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Lacko Ondřej 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Bílek Milan Zlosyň 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Pohl David 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Špengerová Markéta 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Liščák Jan Lubná 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Lev Radek 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Srnec Pavel 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Mendl Radek Telč 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Kubeš Jaroslav Koštice 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Chourová Kristýna 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Petr Václav st. 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Studničný Daniel Buda 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Zahrádka Miroslav Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Štěpánek Matěj Dolní Bousov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Pásler Miloš Miřetice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Srnec Kryštof 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Provazník Jakub Barchov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Kovačka Josef Ratboř 6 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Brož Matyáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Slavík Jiří Neratovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Dvořák Vladimír Neratovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Ježek Martin  Předměřice nad Jizerou 6 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Doležalová Andrea Odolena Voda 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Svatoš Petr 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Horčík Ladislav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Velebil Dominik 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Ginzl Radislav Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Novotný Vladimír 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Uher Pavel 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Němec Ladislav Neratovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Nechvátal Marek Dolní Bousov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Žejdlík Jiří Kounice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Prokeš Milan Libochovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Dupák Pavel 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Arazim Vlastimil Neratovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Šebek Milan Dřínov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Průša Jaroslav Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Hlaváč Oto Kosmonosy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Patočka František 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Havlát Jan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Kudláček Ondřej 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Tesař Jiří Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Trousilová Hana Odolena Voda 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Potecký Jiří Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Staněk Petr Smečno 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
187 Horvát Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
236 Zrnová Jitka Benešov 5 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0
236 Mackura Zdeněk  Pernink 7 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0
236 Baloun Roman st. Heřmanův Městec 2 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0
239 Houser Otakar Všechlapy 3 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
240 Piták Miroslav st. Dolní Bousov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
240 Stará Irena Sobíňov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
240 Lát Jiří Česká Lípa 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
240 Dopita Kryšpín Roztoky u Prahy 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
240 Svatoň Radek Přílepy 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
240 Otradovský Dominik Chrudim 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
240 Půta Jiří Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
240 Pleskot Jan  Hrobice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
240 Brodský Matěj 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
240 Šnajdr Zdeněk Předměřice nad Jizerou 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
240 Hladík Jiří  Častolovice 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
240 Fulín Jan Struhařov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
240 Bína Libor  Dlouhý Most 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
240 Málek Vít Horní Podluží 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
240 Kindl Jan Horní Bousov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
240 Mouchová Eliška 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
240 Blažek Martin Horoměřice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
240 Beneš Karel Bílina 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
240 Puschar Viktor Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
240 Novák Pavel 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
240 Blechta Jakub Veselá u Mnichova Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
261 Haincová Jana Staré Ouholice 8 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
262 Chvalkovský Tomáš 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
263 Adamczuk Janusz Hostokryje 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
263 Adamčuk Jan Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
263 Macal Karel Veltrusy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
263 Slobodzian Tobiáš Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
263 Šourek Kryštof Rohatsko 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
263 Trhoň Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
263 Rulík Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
263 Ticháček Václav Havlíčkův Brod 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
263 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
263 Špína Jiří Valdice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
263 Boumová Bára Kounice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
263 Pánek Vít  Sezemice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
263 Hrušovský Josef Dolní Bousov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
263 Procházka Jan Kounice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
263 Dlask Ondřej Rohatsko 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
263 Staněk Václav  Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
263 Richter Dalibor  Rumburk 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
263 Dvořák Petr Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
263 Kubešová Denisa Bolina 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
263 Schingler Karel Lovosice 5 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
263 Hovorka Jaroslav Chlumec nad Cidlinou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
263 Tauberová Gabriela Řevnice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
263 Lonský Václav Zdislavice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
263 Holan Bohumil Milovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
263 Smola Pavel  Budíkov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
288 Synek Martin  Choceň 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
289 Smítka Josef ml. Kaňk 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
289 Kaminský Jaroslav  Frýdštejn 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
289 Vrzák Jaroslav Hostivice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
289 Kolář Václav Týnec nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
289 Čtverák Jaroslav Roudnice nad Labem 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
289 Vodvářka Šimon Krakovany 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
289 Hurt Martin Zbraslavice 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
289 Dufek Vojtěch Mladá Boleslav 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
289 Jirásek Tomáš Městečko 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
289 Pleskotová Kristýna Hrobice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
289 Havel Jaroslav Kladruby 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
289 Zeman Vojtěch Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
289 Picek Jaroslav st. Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
289 Chrenovský Milan Drnholec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
289 Olbrich Petr st. Bechov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
289 Císař Michal 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
289 Vacík Zdeněk Havlíčkův Brod 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
289 Vrzal Tomáš Pečky 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
289 Omamik Ján Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
289 Kubát František Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
289 Vedral Radek 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
289 Borovička Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
289 Musil Dalibor Obruby 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
289 Bauer František  Karlovy Vary 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
289 Starý Luboš Sobíňov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
289 Šanda Jan Bílé Vchýnice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
289 Klich Václav Rakovník 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.