Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 23 termínů závodů
V minulosti zadáno 9256 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Celostátní - 01.01.2022 - 31.12.2022

 | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 1670 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Smítka Radek  Bolina 22 7 3 0 0 1 0 0 1 1 2
2 Trnka Aleš  Třesovice 28 7 2 1 2 2 1 2 1 1 4
3 Kratochvíl Jan  Třebechovice pod Orebem 30 6 4 1 1 2 2 1 0 0 0
4 Vlach Zdeněk ml.  Ždírec nad Doubravou 10 6 2 1 0 0 0 0 0 0 0
5 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 10 5 1 1 0 0 1 1 0 0 0
6 Bína Libor  Dlouhý Most 29 4 2 1 2 4 0 3 2 1 1
7 Moravec Pavel Čejov 13 4 1 2 0 0 1 1 1 0 0
8 Synek Martin  Choceň 41 4 1 1 4 4 4 2 2 1 1
9 Kovář Martin Kladruby 5 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0
10 Franěk Robert  Trutnov 16 3 4 2 2 0 2 0 0 0 0
11 Chvála Petr  Sezemice 35 3 4 1 4 3 0 1 1 4 2
12 Vašíček Zdeněk  Opočno 31 3 2 2 4 1 2 2 1 2 0
13 Chvála Jan  Sezemice 23 3 2 1 0 1 0 0 1 2 3
14 Krobot Jiří  Dolní Čermná 23 3 2 0 2 2 0 1 1 1 0
15 Váňa Tomáš  Zlosyň 20 3 1 1 0 1 0 1 2 0 1
16 Chválová Lubica  Sezemice 28 3 1 0 1 1 0 0 2 1 1
17 Vlček Petr  Častolovice 20 3 0 3 0 1 1 2 0 2 0
18 Kupka Tomáš  Hradec Králové 8 3 0 2 0 0 1 0 0 0 1
19 Říčař David  Zdelov 17 3 0 0 2 0 2 0 2 1 2
20 Tobolková Andrea Nechanice 4 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0
21 Vágenknecht Jiří  Pardubice 33 2 8 1 5 1 1 3 1 1 1
22 Olbrich Petr ml.  Bechov 16 2 3 4 2 1 1 0 0 0 0
23 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 30 2 3 3 2 1 2 3 0 3 2
24 Kubec Tomáš  Lanškroun 27 2 2 4 2 4 3 1 1 1 0
25 Olbrich Jakub  Bechov 16 2 2 2 2 1 1 0 0 1 0
26 Záhora Petr  Bžany 37 2 2 2 0 0 2 2 3 1 3
27 Bareš Vladimír  Slepotice 29 2 2 1 3 1 1 1 0 1 1
28 Klečák Miloslav  Onomyšl 30 2 2 0 1 2 1 0 0 0 0
29 Vlasta Vratislav  Bakov nad Jizerou 30 2 2 0 0 1 3 1 1 1 1
30 Novák Zdeněk  Týniště nad Orlicí 21 2 1 3 1 0 0 0 1 0 0
31 Mackura Zdeněk  Pernink 26 2 1 2 1 2 0 0 1 1 1
32 Kondras Přemysl  Pardubice 18 2 1 2 0 1 1 1 0 0 2
33 Mach Václav Pernink 18 2 1 1 2 1 0 0 0 0 3
34 Zahradník Vlastimil  Pardubice 26 2 1 1 2 0 1 1 3 0 0
35 Brodský Michal  Hradec Králové 16 2 1 1 2 0 0 0 0 1 1
36 Výborný Jiří Teplá 11 2 1 1 0 2 0 0 1 0 0
37 Jón Richard  Chlum 27 2 1 1 0 0 1 0 3 0 1
38 Halíř Lukáš Osek 12 2 1 1 0 0 1 0 1 1 1
39 Ondráček Kamil  Žďár nad Sázavou 17 2 1 1 0 0 0 1 1 1 0
40 Černý Jan  Pardubice 12 2 1 0 2 0 0 0 1 0 0
41 Falta Kamil Klášter nad Dědinou 6 2 1 0 1 0 1 0 1 0 0
42 Červený Jaroslav  Jaroměř 16 2 1 0 0 2 0 0 1 0 2
43 Rybenský Roman  Němčice 22 2 1 0 0 1 0 1 4 1 0
44 Raniak Martin Třešť 8 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0
45 Poslušný Josef ml.  Lípa nad Orlicí 15 2 0 3 1 0 0 1 1 2 0
46 Dydňanský Roman  Vrbno 21 2 0 2 2 1 1 0 1 1 0
47 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 30 2 0 2 1 1 2 0 0 2 2
48 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 31 2 0 1 2 1 2 1 1 0 0
49 Šilhavý Stanislav Třemošná 15 2 0 1 1 1 0 0 2 1 0
50 Pajer Stanislav Ledeč nad Sázavou 9 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0
51 Mačo Jiří  Slatina nad Zdobnicí 16 2 0 0 2 0 0 3 1 0 1
52 Dušánek Bohuslav st. Jaroměř 6 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0
53 Hakl Petr  Předonín 17 2 0 0 1 1 1 1 0 0 0
54 Vicher Milan Plzeň 5 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0
55 Švanda Radek Česká Skalice 10 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0
56 Jiříček Jaroslav  Vysoké Mýto 13 2 0 0 0 1 0 1 2 0 0
57 Tomšík Jan Křižanov 3 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0
58 Pešek Jan Chrudim 4 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0
58 Hanuš Pavel Pardubice 4 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0
60 Šnicer Petr  Veltěže 11 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2
61 Polívka Stanislav Litoměřice 5 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1
62 Vojíř Radek Podbořany 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
62 Dudáš Jan Reřichy 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Syrůček Stanislav  Dražkovice 29 1 3 4 2 1 2 0 0 2 1
65 Zeman Luboš  Semily 17 1 2 4 1 1 2 1 2 1 0
66 Perout Josef  Perštejn 25 1 2 2 1 2 0 2 0 1 0
67 Machatý David  Jaroměř 19 1 2 2 0 3 2 2 1 0 1
68 Hájek Vladimír  Dobříkov 10 1 2 1 2 1 0 0 0 0 0
69 Novotný Jiří  Zámrsk 22 1 2 1 1 1 0 1 0 0 0
70 Růžička Pavel  Dašice 11 1 2 1 1 0 0 1 0 0 0
71 Čori Petr  Chodová Planá 14 1 2 1 0 3 0 1 0 2 1
72 Chýle Petr Bílina 10 1 2 1 0 0 0 0 2 0 0
73 Pekárek Stanislav Louny 17 1 2 0 1 2 0 2 2 1 1
74 Kadlec František Zlíč 29 1 2 0 1 1 1 2 0 0 0
75 Tošer Jaroslav Ústrašín 21 1 2 0 0 1 1 0 0 2 0
76 Zlechovec Stanislav st. Rakovník 21 1 2 0 0 1 0 0 3 0 0
77 Pavlíček Radomír Žďár nad Sázavou 9 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
78 Kraus Pavel  Jablonec nad Nisou 29 1 1 2 3 0 2 2 2 0 1
79 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 12 1 1 1 4 1 0 0 1 0 0
80 Jaroš Zdeněk Hostinné 14 1 1 1 3 1 0 0 1 0 2
81 Melichar Tomáš Žďár nad Sázavou 12 1 1 1 2 1 0 0 0 1 0
82 Žemlička Radek Slatiňany 10 1 1 1 1 2 1 0 0 0 0
83 Kratochvíl Radim Chlumec nad Cidlinou 8 1 1 1 1 2 0 0 0 1 0
84 John Miroslav Roudnice nad Labem 15 1 1 1 0 0 2 1 0 0 0
85 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 28 1 1 0 4 1 0 1 2 0 1
86 Pišl Jan  Třesovice 18 1 1 0 3 0 0 0 0 0 0
87 Csernyanszká Pavlína Vysoké Mýto 6 1 1 0 1 0 0 0 1 0 1
88 Pětík Marek  Libišany 23 1 1 0 1 0 0 0 0 0 1
89 Vican Roman Přeštice 6 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
90 Bertok Milan Dublovice 12 1 1 0 0 1 1 1 0 0 0
91 Tůma Jakub Rousínov 4 1 1 0 0 1 0 0 0 1 0
92 Kopřiva Josef Hříškov 8 1 1 0 0 0 1 1 1 0 1
93 Rubina Vladimír Liblice 8 1 1 0 0 0 1 1 0 2 0
94 Polívka Martin  Přibyslav 11 1 1 0 0 0 0 0 0 1 2
95 Koníř Aleš Pardubice 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0
96 Pazderka Adam  Hradec Králové 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
96 Mařík Marek Dobroměřice 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
96 Zajíc David Kamenice 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
96 Košina Pavel Domanín 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
100 Turský Jindřich  Krchleby 19 1 0 2 1 0 0 2 0 0 1
101 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 20 1 0 2 0 2 1 0 2 1 0
102 Novotná Pavlína  Zámrsk 26 1 0 2 0 1 0 3 2 3 1
103 Havlíček Stanislav  Mělník 22 1 0 2 0 1 0 2 1 0 0
104 Soukup Ivo Třebíč 11 1 0 2 0 0 1 1 0 0 0
105 Brendl Patrik Lanškroun 12 1 0 1 2 1 0 0 0 0 1
106 Porazík Václav  Kolešov 9 1 0 1 2 0 0 1 0 0 1
107 Sobotka Miroslav  Žďár nad Sázavou 8 1 0 1 2 0 0 1 0 0 0
108 Hampejs David Bílina 10 1 0 1 1 1 0 0 0 0 0
109 Polák Martin Rakovník 13 1 0 1 1 0 1 1 1 2 0
110 Provazník Michal Dřenice 6 1 0 1 1 0 1 1 0 0 0
111 Petružálek Jiří  Plotiště nad Labem 23 1 0 1 1 0 0 1 1 1 1
112 Vacík Zdeněk Havlíčkův Brod 21 1 0 1 0 1 0 0 2 0 0
113 Makarský Michal Karlovy Vary 7 1 0 1 0 0 0 1 0 0 2
114 Schubert Martin Chranišov 5 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0
115 Musílek Petr Chotěboř 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
115 Novotná Lenka Zámrsk 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
115 Kovář Antonín Kladruby 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
115 Novotný Petr  Zámrsk 15 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
115 Bárta Václav Přeštice 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
120 Hovorka Jan Teplá 10 1 0 0 2 0 1 1 1 0 1
121 Kabát Miroslav Třemošná 9 1 0 0 2 0 1 0 0 0 1
122 Dodek Lubor Lupenice 5 1 0 0 2 0 0 0 0 0 1
123 Horáček Radim  Vlastějovice 4 1 0 0 1 1 0 0 0 0 0
124 Dvořák Oldřich  Mělčany 18 1 0 0 1 0 1 0 1 0 0
125 Povolný Zdeněk  Karlovy Vary 22 1 0 0 1 0 0 2 1 3 0
126 Peťovský Ivan Želetava 7 1 0 0 1 0 0 0 1 2 0
127 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 7 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0
128 Novák Petr Čankovice 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
128 Kovář Jan Praha 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
130 Dostál Matouš Králíky 5 1 0 0 0 1 1 1 0 0 0
131 Bauer František  Karlovy Vary 17 1 0 0 0 1 1 0 1 0 0
132 Mendl Radek Telč 6 1 0 0 0 1 0 2 0 0 0
133 Studený Vojtěch Mělník 4 1 0 0 0 1 0 0 1 0 0
134 Laitner František Kněževes 4 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
134 Novák Josef Ledeč nad Sázavou 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
134 Klouček Jan st. Branná 4 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Ledvinka Miloš Staré Čívice 4 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0
137 Dvořák Jan Bakov nad Jizerou 7 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0
137 Svoboda Jiří Pašinka 11 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0
140 Váňa Jindřich Praha 4 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
140 Poskočil Petr Dolní Bučice 7 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
140 Vrábel Pavel Chlumín 4 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
140 Adamec Jakub Závidkovice 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
144 Andrž Ladislav Bolehošť 7 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0
145 Silvar Matěj Chlumec nad Cidlinou 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
145 Motyčka Martin Opočno 6 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
145 Kaplan Filip Přívozec 3 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
148 Vojáček Tomáš Dolní Sokolovec 11 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
148 Riedl Filip Humpolec 6 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
150 Adámek Luděk Benátky nad Jizerou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
151 Brož Marek Hodějovice 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
151 Jánošíková Emma Liberec 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
151 Vorlíček František Kostomlátky 9 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
151 Kulda Jiří Rtyně v Podkrkonoší 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
151 Hodík Martin Slepotice 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
151 Halíř Lukáš ml. Osek 10 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
151 Mareš Pavel Praha 16 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
158 Rýdl Tomáš Ledeč nad Sázavou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Neumann Zdeněk Domanín 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Mrázek Petr  Velká Hraštice 9 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Kympl Jaroslav Zlosyň 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Krupica Jaroslav Planá 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Břeň David Jimramov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Čihák Michal Hostinné 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Hess Tomáš Zálší 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Pojer Milan st. Nepomuk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Šrajer David  Vysoké Mýto 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Pilný David Mikuláš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Moravec Milan st. Spolí 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Jonák Martin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Bultas Petr Přeštice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Dupák Martin 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Heczko Marian 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Musil Radek Ždírec nad Doubravou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Březina Zdeněk Bystřice pod Hostýnem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Pilný Roman Pardubice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Oberaiter Zdeněk Hamry nad Sázavou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Krummer Miroslav Kounice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Valha Jiří Ledeč nad Sázavou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Navrátilová Jana Nedvědice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Svatoš Petr 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Zavřel Jan Pomezí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Brückner Martin Velké Meziříčí 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Leiterman Lukáš Rožmitál pod Třemšínem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Hamm Jindřich Kostelec nad Orlicí 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 hlaváček Filip 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Kuczawski Matouš Světlá nad Sázavou 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Krajňák Ivan Presy 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Jiřička Jakub Vrchlabí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Šnobl Marek Srch 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Dostálek Jiří Mirovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Kutílek Jaromír Bohuňovice 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Kahoun Libor 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Macháně Šimon Krčín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Pátek David 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Klika Jaromír Hořovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Ježek Martin Kostomlaty 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Černý Tomáš ml. Přišimasy 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Vozák Matyáš Choryně 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Hřava Jaroslav Litoměřice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Drdlík Miloslav Velká Bíteš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Šturmová Amálie 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Nevrla Dominik Valašské Meziříčí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Kovář Martin Praha 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Josef Karel Smiřice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Ondráček Petr Žďár nad Sázavou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Krajňák Jakub Mikulovice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Mádl Petr Jindřichův Hradec 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Schmid Jan ml. 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Casian Ivan Humpolec 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Orgoň Vít Tachov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Kokeš Daniel Rozhovice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Kolečkář Tomáš Mohelnice 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Kaluza Piotr 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Lochman Pavel Zdelov 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Drabík Martin Kocléřov 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Erban Jiří Hostinné 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Dlask Jindřich Praha 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Škoda František Pacov 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Halbrich Václav Litvínov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Sopko Adam Hunpolec 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Malý Jiří st. Korouhev 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Mašlonka Jiři Bělá pod Bezdězem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Svoboda Jaroslav Rosice u Chrasti 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Bárta Tomáš Kacanovy 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Zemánek Martin Jablonec nad Nisou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Hyxa Jakub Medlešice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Pacák Marek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Pávek Tomáš Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Jedlička Jiří Praha 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Pakárek Michael 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Vegricht Martin Praha 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Bartes Petr Jaroměřice nad Rokytnou 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Čeněk Josef Chrastava 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Dvořák Josef Krahulčí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Karásek Pavel Klášterec 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Szëlöllöszi David Rumburk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Pišta Matěj Blešno 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
158 Cajthaml Jaroslav Liběchov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
240 Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec 17 0 3 0 1 1 1 0 1 0 0
241 Chýle Karel Ústí nad Labem 11 0 3 0 1 0 0 0 0 0 2
242 Peterka Jaroslav Česká Lípa 11 0 2 3 2 1 0 0 1 0 0
243 Šupol Michal  Rychnov nad Kněžnou 14 0 2 2 2 1 1 0 1 0 1
244 Blaščík Petr  Staré Jesenčany 29 0 2 2 1 2 0 1 1 3 0
245 Sudík Miloslav Kochánky 12 0 2 1 0 1 0 0 0 1 1
246 Šlesinger Martin Rakovník 12 0 2 1 0 0 1 1 0 0 1
247 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 6 0 2 1 0 0 1 1 0 0 0
248 Slezák Tomáš Sokolov 6 0 2 0 1 0 0 0 1 0 0
248 Mrvečka Patrik  Týniště nad Orlicí 5 0 2 0 1 0 0 0 1 0 0
250 Klein Jiří  Karlovy Vary 18 0 2 0 0 2 3 0 1 0 0
251 Pánek Petr Rakovník 13 0 2 0 0 2 0 1 3 1 1
252 Porazík Jakub  Kolešov 5 0 2 0 0 1 1 0 0 0 0
253 Münzer Josef Nové Sedlo 4 0 2 0 0 1 0 0 0 0 0
254 Janíček Jan  Kamenice u Jihlavy 14 0 2 0 0 0 1 0 0 2 0
255 Tobolka Daniel Nechanice 7 0 2 0 0 0 0 1 0 0 0
256 Blecha Miroslav Počátky 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Novotná Jaroslava  Zámrsk 12 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
256 Černý Václav Přeštice 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
259 Doležán Vladimír  Chotěboř 21 0 1 3 1 1 0 1 1 1 0
260 Zoul Artur Libočany 9 0 1 3 1 0 0 0 0 0 0
261 Havrila Michal ml.  Jaroměř 30 0 1 2 2 6 0 1 1 2 2
262 Nováková Renata  Hrobice 20 0 1 2 1 2 0 0 1 1 1
263 Šupol Petr  Libišany 9 0 1 2 1 1 0 0 0 0 0
264 Taichner Radek  Mikulovice 15 0 1 2 1 0 1 1 1 0 0
265 Stuchlík Jiří  Nová Paka 23 0 1 2 0 3 4 1 0 1 0
266 Doležán Nikola  Chotěboř 13 0 1 2 0 0 1 1 0 1 3
267 Svoboda Marek Hradec Králové 6 0 1 2 0 0 1 0 0 0 0
268 Roušal Luděk  Neratovice 10 0 1 2 0 0 0 0 1 0 0
269 Mokrý Jiří ml. Havlíčkův Brod 3 0 1 2 0 0 0 0 0 0 0
270 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 9 0 1 1 1 0 0 0 2 0 0
271 Žižka Radek Holýšov 3 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0
272 Cablk Jan Pravonín 7 0 1 1 0 1 0 1 0 0 2
273 Jaroš Marek Hostinné 13 0 1 1 0 0 1 0 2 1 0
274 Vaněk Dalibor Vysoké Mýto 10 0 1 1 0 0 1 0 0 1 0
275 Zemanová Soňa Zruč nad Sázavou 6 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0
275 Sobotka Josef Perštejn 12 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0
277 Duba Ladislav Žďár nad Sázavou 6 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0
278 Štolovský Michal Dolní Bousov 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
278 Černohlávek Martin Barchov 5 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
278 Skalický Miroslav Příbram 5 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
278 Hanzal Ondřej Želetava 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
278 Bártík Miloslav Plzeň 6 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
283 Jirásek Petr  Chotěboř 9 0 1 0 2 1 1 0 1 0 0
284 Sobotka Jiří st. Žďár nad Sázavou 27 0 1 0 1 2 0 1 1 2 1
285 Liščák Jan Lubná 18 0 1 0 1 2 0 0 2 1 0
286 Přibyl David Vlčice 14 0 1 0 1 1 0 2 0 0 2
287 Charvát Lukáš  Černčice 21 0 1 0 1 0 1 1 1 1 1
288 Kianičková Jitka Peruc 7 0 1 0 1 0 1 0 0 0 0
289 Rejnart Jan Teplice 8 0 1 0 1 0 0 2 1 0 0
290 Daniš Petr Kácov 4 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
290 Hlaváček Aleš Ostřešany 6 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
290 Adamčuk Jan Rakovník 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
290 Slavík Alexej Vilémov 16 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
294 Bedrník Jan Jaroměř 7 0 1 0 0 2 1 0 1 0 1
295 Belušiak Ladislav Jindřichův Hradec 9 0 1 0 0 1 1 2 0 0 0
296 Šmídl Jan Roztoky u Prahy 10 0 1 0 0 1 1 0 1 0 0
297 Beneš Karel Bílina 19 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0
298 Chýle Oldřich Bílina 9 0 1 0 0 1 0 2 0 0 0
299 Charvát Valentin Jihlava 4 0 1 0 0 1 0 1 0 0 0
300 Šajerman Vladimír Vrchlabí 9 0 1 0 0 1 0 0 1 1 0
301 Riedl Michal Humpolec 6 0 1 0 0 1 0 0 1 0 1
302 Oberreiter Zdeněk st. Hamry nad Sázavou 3 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0
303 Loužil Vít Kutná Hora 3 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1
304 Henychová Kateřina Klášter nad Dědinou 6 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
304 Mrkosová Ellen Nové Město na Moravě 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
304 Hofman David  Hrochův Týnec 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
304 Tegel Tomáš Nová Paka 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
308 Honc Josef  Rumburk 17 0 1 0 0 0 2 0 2 3 1
309 Lévai Josef Karlovy Vary 14 0 1 0 0 0 1 0 2 0 1
310 Vojíř Josef Vroutek 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
310 Pekař Jaroslav Kamenice nad Lipou 4 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
312 Coufal Zdeněk  Jihlava 13 0 1 0 0 0 0 2 1 2 1
313 Pešková Natálie Dana Chrudim 3 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0
314 Schindler Karel Lovosice 5 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
314 Havlíček Martin 2 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
314 Ticháček Václav Havlíčkův Brod 8 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
314 Richter Dalibor Rumburk 4 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
314 Zoul Marek Žatec 7 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
314 Kolčava Tomáš Smolnice 5 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
320 Koten Petr Jihlava 3 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0
321 Loužil Jan Kutná Hora 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
321 Studničný Daniel Buda 3 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
323 Pánek Vít Sezemice 8 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
323 Navrátilová Ela Kutná Hora 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
323 Hruška Jiří Hradec Králové 8 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Szabó Laco 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
326 Tošer Jaroslav ml. Ústrašín 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
326 Hruška Václav Vestec 7 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
329 Pilc Tomáš Vlašim 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Liška Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Hradecká sandra 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Melich Josef Pacov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Růžičková Nela Morašice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Rovnaník Zdeněk st. 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Vrbický Michal Hradec Králové 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Oubrecht Jiří 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Vejs David Hradec Králové 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Krym Petr Kladruby 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Vitmayer Nicolas 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Kulhánek Adam Jablonné nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Mergl Jakub Heřmanův Městec 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Petera Antonín Lipnička 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Petr Jaromír Sobčice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Břeň Emil Jimramov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Kovář Jan ml. Praha 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Novotný Petr Pardubice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Veselý Adam 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Kolářová Natálie Týnec nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Hrubý Pavel Praha 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Pavlíček Michal Ledeč nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Kazda Petr Mladá Vožice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Galko Lubomír Břilice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Mlčák Luboš Domanín 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Jindřich Štěpán 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Vilhelm Matěj Chlumčany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Beránek Michal Česká Bělá 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Hošek Adam Velké Meziříčí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Zavacký Radek Jaroměřice nad Rokytnou 7 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Průša Vladimír Želetava 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Novotný Daniel 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Chromčák Jiří Mimoň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Dvořák Miloš st. Trutnov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Dušák Pavel ml. Novosedly nad Nežárkou 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Jinoch Roman Ostřešany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Kršek Jan Pacov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Kaplan Pavel Hradec Králové 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Šotola Jan Červená Třemešná 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Loudil Jaroslav Lysá nad Labem 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Svatoš Dominik 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Míka Štěpán Veselí nad Lužnicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Prokop Václav Jaroměř 7 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Bredler Eliáš Malá Skála 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Petrůňo Josef Horšovský Týn 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Karmazín Jan Benešov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Kulka Jan Brno 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Nohejlová Zdeňka Trutnov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Novotný Zdeněk st. Litoměřice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Glencner Marek Sruby 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Kadlecová Šárka Třeboň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Švejk Adam Rozhovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Cejnar Jiří Jablonec nad Nisou 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Franke Dominik Kvasiny 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Bílek Milan Zlosyň 10 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Zdráhala Ludvík Horní Tešice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Netolický Pavel Kutná Hora 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Dostálek Václav Hradec Králové 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Marek Rudolf Chlumčany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Bárta Jakub Přeštice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Hejda Milan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Pospíšil Sebastian 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Doležal Ladislav Police 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Svoboda Vlastimil Hrobice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Coziková Gabriela 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Kroupa Vladimír Lubenec 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Kouřimská Kateřina Bakov nad Jizerou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Schwarzberger Pavel Jimramov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Spěvák Milan st. České Velenice 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Kalčík Pavel Hostinné 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Velebný Pavel Praha 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Máslo Leoš Trutnov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Krčma Ladislav Přistoupim 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Večeřová Eliška Dolní Čepí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Haklová Lucie  Vrutice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Vilhelmová Nela Chlumčany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Mikeš Pavel ml. Trhový Štěpánov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Bolfík Kristián Ostrava - Hrabocvá 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Boroš david Vimperk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Ladýř Josef 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Nový Miroslav Liberec 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Sosnowski Lukasz Bogatynia 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Michera Jan Častolovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Bludská Karolína 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Havlíček Josef Ostřešany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Kuh Vojtěch Vrchlabí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Galko Daniel Břilice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Horák Martin Doubravice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Kadlec Roman Mirovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Nekulová Stanislava Dobroutov 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Svatoš Daniel 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Heczko Bohuslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Nováková Viktorie Týniště nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Gogolák Jan st. Dvůr Králové nad Labem 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Růžičková Lucie Morašice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Hrabovský Marek Choryně 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Šulcová Ivana Lovosice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Žítek Ondřej Tuněchody 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Szotkowski David Mnichovo Hradiště 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Wacka Petr Mariánské Lázně 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Duchoň Robert Valašské Meziříčí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Siuda Rudolf Kaplice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Stěhule Petr 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Jaška Vlastimil Hradec Králové 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Verner Vladimír Smolnice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Svoboda Adam Olešnice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Korbička Stanislav Bystřice nad Pernštejnem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Půta Roman Plzeň 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Hnilička Jiří České Velenice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
329 Kondrát Adam Dobroměřice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
439 Horáček Jaroslav Havlíčkův Brod 13 0 0 2 0 0 2 0 0 0 1
440 Dušek Jan Kutná Hora 2 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
440 Mrvečka Petr  Týniště nad Orlicí 7 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
440 Horyna Tomáš Broumov 3 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
440 Šturmová Hana Lípa nad Orlicí 3 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
444 Čížek Zdeněk Libochovice 7 0 0 1 3 0 0 0 0 0 0
445 Černý Jindřich ml.  Jindřichův Hradec 11 0 0 1 2 1 0 1 1 0 0
446 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 22 0 0 1 2 0 0 1 2 2 4
447 Tobolka Milan Nechanice 13 0 0 1 1 1 2 0 0 0 0
448 Nguyen Martin Havlíčkův Brod 7 0 0 1 1 1 1 0 0 1 0
449 Hladík Tomáš  Dobruška 14 0 0 1 1 1 0 0 1 0 0
450 Michálek Jan Otovice 8 0 0 1 1 1 0 0 0 1 0
450 Holubec Milan Ostrov 5 0 0 1 1 1 0 0 0 1 0
452 Novotný Jiří ml. Zámrsk 4 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0
453 Černý Jindřich  Mnichovo Hradiště 19 0 0 1 1 0 1 1 0 0 0
454 Mareš Ladislav Praha 7 0 0 1 1 0 0 0 0 0 1
455 Kincl Matyáš  Hradec Králové 5 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
455 Šťastný Zdeněk Pardubice 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
455 Váňa Michal Vepřek 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
455 Dobeš Jiří Rebešovice 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
455 Borovka Luboš Vodňany 5 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
455 Pavlíček Václav st. Ledeč nad Sázavou 9 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
461 Provazník Jiří Dřenice 5 0 0 1 0 2 0 0 1 0 0
462 Kudry Marek Cerhenice 7 0 0 1 0 2 0 0 0 0 0
463 Kučera Lukáš Dašice 12 0 0 1 0 1 0 1 0 2 0
464 Halamka Martin Dobrá Voda 4 0 0 1 0 1 0 1 0 0 0
465 Bednář Zdeněk Nahořany 12 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0
465 Mokrý Jiří st. Havlíčkův Brod 4 0 0 1 0 1 0 0 0 1 0
467 Tejnecký Miroslav Zbraslavice 15 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
468 Studnička Jan Pardubice 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
468 Hos Martin Otín 5 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
468 Tyrych Radek st. Hradec Králové 9 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
468 Hrazdíra Petr Blansko 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
472 Žuková Marie  Opočno 18 0 0 1 0 0 1 3 1 0 1
473 Šrámek Petr  Opočínek 10 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0
474 Řabek Filip Břasy 3 0 0 1 0 0 1 0 0 1 0
475 Macal Karel Veltrusy 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
476 Derner Zdeněk Týniště nad Orlicí 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
476 Ježek Martin Předměřice nad Jizerou 6 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
476 Zahradník Michal Platenice 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
476 Konfršt Lukáš Pardubice 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
476 Macháček Pavel Loučky 8 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
476 Mareš Jan ml. Praha 3 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
482 Dostálek Adolf Hostinné 6 0 0 1 0 0 0 0 1 1 0
483 Slanař Josef Panenský Týnec 7 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1
484 Oubrecht Michal Bílý Kámen 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
484 Hovorka Antonín Žabonosy 6 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
484 Hirman Miloš Kladruby 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
484 Samek Tomáš Vrdy 5 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
484 Sosnowski Lukáš Bogatynia 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
484 Chumash Yevhenii  Praha 3 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
484 Jindrák Tadeáš Votice 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
491 Sobotka Jiří ml. Žďár nad Sázavou 14 0 0 1 0 0 0 0 0 2 1
492 Šabata Jiří  Svatý Mikuláš 8 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
492 Bříza Petr Hostinné 5 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
492 Černý Martin Babice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
492 Beroušek Petr Plzeň 4 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
492 Černý Tomáš Labské Chrčice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
492 Horňas Milan Nové Město na Moravě 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
498 Šimerdová Jitka Nové Město nad Metují 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
498 Kašpar Richard Náchod 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
498 Břinda Karel Blovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
498 Klich Václav Rakovník 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
502 Pergler Martin Hradec Králové 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Horálek Miroslav Habartov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Jakl Josef Dvůr Králové nad Labem 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Javůrek Karel Litomyšl 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Hrnčíř Vojtěch 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Turonová Nikola 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Vacek Petr Kameničky 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Mentus Marek Nová Paka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Antony Pavel Lubenec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Mann Pavel sen. Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Strašák Bohumil Český Brod 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Kocián Oldřich Lenešice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Vodičková Kateřina  Příbram 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Kopecká Kateřina Nedvědice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Švec Zbyněk Roudnice nad Labem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Keller Libor Buřenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Žitník Zbyněk Bělá pod Bezdězem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Baštář Filip Mladoňovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Chrt Štěpán Višňová 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Myška Milan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Horáček Tomáš Jedovnice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Šťastný Radek Veverská Bítýška 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Škvor Šimon 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Vytlačil Tomáš Zbraň 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Michálková Tereza Otovice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Jiřička Jaroslav Vrchlabí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Hlaváčková Kateřina Srch 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Jančar Vojtěch Březnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Richtr Pavel Vápensko 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Pekárek Marek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Heczko Marek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Šrámek Josef Holice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Tobiášek Ladislav Týniště nad Orlicí 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Šturc Oliver Chrudim 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Tuček Ondřej Mnichovo Hradiště 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Gajdošík Ludvík Milenov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Zrůstek Martin Česká Lípa 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Vaňura Jaroslav Chvatěruby 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Simeonov David 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Zlechovec Stanislav ml. Rakovník 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Zmarzlák Štěpán st. Valašské Meziříčí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Harbaš Fadil 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Charvát Adam Libočany 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Stěhule Marek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Cón Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Rathan Antonín Týnec nad Sázavou 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Král Vítězslav st. Hovorčovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Novotný Petr st. Louka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Smetana Milan Branná u Třeboně 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Cuhorka Jiří Přelouč 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Pešoutová Adéla 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Hroch Bedřich 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Fraj Pavel Horní Dubenec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Kadlec Milan Pouzdřany 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Mann Aleš Bystřice nad Pernštejnem 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Kochan Pavel Karviná 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Kožíšek Jakub Třebechovice pod Orebem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Matějka Roman Nové Hrady 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Machač Václav Drahov 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Novák Petr Ostrov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Kropáček Tomáš Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Faitl Marek Karlovy Vary 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Bárta Lukáš Buřenice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Švec Michal Kácov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Vinš Michal Brniště 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Vacek Miloslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Janeček Josef Hradec Králové 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Štěpnička Martin Český Šternberk 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Kurucz Julius 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Kolář Matyas Světlá nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Znášek Michal Všeň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Mendel Michal Otovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Picek Martin Žďár 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Málek Radek Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Macháně Radek Krčín 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Skalický Matěj Příbram 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Mička Ladislav Radešínská Svratka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Němec Jiří Radějovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Leško Jiří Oldřichov 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Sobotka Petr Žďár nad Sázavou 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Vlach Milan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Benedek Štefan Vroutek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Sikobski Andrej 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Simon Kryštof Hradec Králové 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Kulhánek Miloslav Rohoznice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Novák Zdeněk Slatiňany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Klimeš Jan Čimelice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Rýdl Filip Pelhřimov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Králová Nella Hovorčovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Jůzl Adam Slavníč 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Janda Vojtěch Pašinka 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Urban Martin Hluboká nad Vltavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Paclt Pavel Louny 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Brendlová Petra Lanškroun 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Kořínková Antonie Bílý Kostel nad Nisou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Zbytovský Roman Unčín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Kříž Josef Smrk 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Vavroušková Zuzana Holice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Čechová Eliška Počátky 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Novotný Matěj Železný Brod 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Fogl Tomáš Byzhradec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Salaba David Jilemnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
502 Tegel Radek Nová Paka 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
605 Toman František st. Jaroměřice nad Rokytnou 9 0 0 0 2 1 0 1 1 0 0
606 Pišna Celestýn Kamenice 17 0 0 0 2 0 2 1 0 0 0
607 Jurečková Jarmila  Hradec Králové 5 0 0 0 2 0 0 0 1 0 0
608 Krýsl Pavel Ledce 4 0 0 0 1 3 0 0 0 0 0
609 Pekárek Pavel st. Rtyně v Podkrkonoší 10 0 0 0 1 1 1 2 1 0 0
610 Číž Luboš Jindřichův Hradec 10 0 0 0 1 1 0 1 1 1 0
611 Pleskač Jan ml.  Libice nad Doubravou 12 0 0 0 1 1 0 0 1 0 0
612 Hladík Jiří Častolovice 12 0 0 0 1 1 0 0 0 2 0
613 Žák Miloslav Jindřichův Hradec 3 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
614 Baloun Roman ml. Heřmanův Městec 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
614 Kukla Jiří Pardubice 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
614 Heřman Karel Blovice 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
614 Riedl Patrik Humpolec 5 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
614 Tlustý Luboš Svratouch 5 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
614 Borový Luděk Libčice 4 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
614 Jánošík David Liberec 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
621 Sochor Martin Petrohrad 8 0 0 0 1 0 2 0 1 0 0
622 Slezák Luboš Jílovice 5 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0
623 Vaněk Michal Litoměřice 5 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1
624 Mareš Vladimír Praha 16 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
624 Sychra Vladimír Jenišovice 6 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
626 Hložek František Bílina 23 0 0 0 1 0 0 2 0 1 0
627 Šrámek Václav Holice 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
628 Oberfalzer Jan Karlovy Vary 9 0 0 0 1 0 0 0 2 1 0
629 Lévai Jan st. Karlovy Vary 15 0 0 0 1 0 0 0 2 0 1
630 Tauberová Gabriela Řevnice 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 1
631 Pushkar Viktor Praha 5 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
631 Sochůrek Ondřej 2 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
631 Provazníková Jitka Dřenice 2 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
631 Klement Antonín  Chranišov 17 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
635 Vařecha Luděk Poděbrady 5 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
635 Král Pavel Havlíčkův Brod 6 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
635 Nimko Marian Praha 5 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
635 Prášek Zdeněk Vémyslice 4 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
635 Veselý Tomáš 3 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
640 Říha Jan Bakov nad Jizerou 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
640 Vodák Mojmír Rtyně v Podkrkonoší 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
642 Dyntr Jakub Medlešice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Šanda Jan 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Svoboda Ondřej Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Kočí Jaroslav Praha 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Melichar Ivan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Pešek Michal ml. Řeřichy 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Kunart Aleš Rokytno 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Beránková Eliška Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Hošek Stanislav Pacov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Králíček Jiří Nová Role 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Hofman Vladimír Prosečné 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Šťastný Ondřej Telecí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Kalus Petr Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Hobelant Matyáš Přepeře 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Celý Vlastimil Jaroměřice nad Rokytnou 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Veverka Karel Vlašim 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Salcman Daniel Ostrov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Šplíchal Petr Prostějov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Mucudis Marek ml. Vlčice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Král David Kostelec nad Černými Lesy 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Blechta Jakub Veselá u Mnichova Hradiště 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Kabát Petr Smilovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Duba Štěpán Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Hartman Matěj Solnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Štajdl Petr Mohelnice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Černý Stanislav Moravské Budějovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Dudáš Jan Řeřichy 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Čermák Josef Kostelec nad Orlicí 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Kaufman Pavel Stráž pod Ralskem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Kořínek Miloš Jaroměř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Germář Rudolf Lukavec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Neumann Martin Nasavrky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Halák Radek Dudín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Tvrdík Josef Kozlov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Kalus Petr Litomyšl 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Krupička Vojtěch Soběslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Labuť Josef Ronov nad Doubravou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Podoubský Vít Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Dvořák Milan Děčín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Csernyanszký Antonín Vysoké Mýto 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Vašíček Krištof Rychnov u Jabonce nad Nisou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Simandl Hynek Vlašim 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Cón Tomáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Houška Petr Kutná Hora 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Karel Vratislav Holice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Smejkalová Nikol Počátky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Pavlíček Kamil Praha 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Zachařová Valentýna 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Ondra Jiří Slavkovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Poláček Tomáš Cidlina 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Polívka Šimon Mšenov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Novák Jiří. Medlešice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Plánička Václav st. Srby 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Hlaváč Roman Holešov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Prokesz Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Hřebíček Ondřej Krucemburk 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Skačan Ivan Žlutice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Rašek Zbyněk Pacov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Švanda Jan Velký Osek 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Kadeřábek Jaroslav Liběchov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Semerád Vladislav Týnec nad Sázavou 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Bank Jan Řečany nad Labem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Dyntr Aleš Medlešice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Plzák Karel Roudnice nad Labem 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Back Tobias 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Fingerová Hana Kostelec nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Doležalová Kateřina Nedvědice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Říčařová Denisa Zdelov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Špatný Jan ml. Dolní Bukovsko 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Kindl Jan Chomutice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Rašek Martin Pacov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Hynek Ivo Vrchlabí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Bleho Pavel Liberec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Šmůla Štěpán Dobřany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Vondra Jakub 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Antoň Matyáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Tryzna Filip Vrchlabí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Bez Roman Pacov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Hromádko Šimon 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Zbytovský Libor Jimramov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Jilich Ladislav  Jihlava 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Neckář Petr Načeradec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Tomáš Vít Pohránov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Běle Václav ml. Březnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Horáček Jan Ohrazenice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Fülle Daniel Ostřešany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Hofman Vojtěch Nymburk 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Prášková Tereza Ledeč nad Sázavou 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Kadlubec Milan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Kvapilová Leontýna Třebechovice pod Orebem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Špatný Jan st. Dolní Bukovsko 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Sibik Andrzej 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Hloch Tomáš ml. Kelč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Houška Pavel Dolní Žandov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Zmarzlák Pavel Valašské Meziříčí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Chalupský Petr Ledenice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Sixta Milan Nymburk 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Furthner Jan Bečváry 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Dohnal David Medlešice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Matouš Karel Týniště nad Orlicí 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Petík Adam 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Kosík Jan 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Knap Pavel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Gabrhelová Kristýna Holešov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Holub Jan Sedlčany 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Provazník Matěj Stolany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Kolář Jiří Sedlčany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Šlesinger Miroslav Rakovník 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Lapec Martin Obora u Loun 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Doležal Jan Bělá pod Bezdězem 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Dohnálek Petr Rychnov nad Kněžnou 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Martinek Roman 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Chrz Vojtěch Hradec Králové 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Poláček Petr st. Příbram 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Kučera David Nová Bystřice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Kočíř Matěj Čankovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Děček Filip Městec Králové 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Jícha Luděk Smilovice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
642 Volevecký Radek 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
761 Havrila Michal st.  Jaroměř 19 0 0 0 0 4 0 0 0 0 1
762 Staněk Václav  Hradec Králové 15 0 0 0 0 3 0 0 0 1 0
763 Takács Pavel Světnov 11 0 0 0 0 2 0 0 0 0 1
764 Novák Vratislav Police nad Metují 9 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
765 Nováková Eva Police nad Metují 9 0 0 0 0 1 2 1 0 0 0
766 Pleskot Jan Hrobice 11 0 0 0 0 1 2 0 0 1 0
767 Polák Lukáš Senomaty 8 0 0 0 0 1 1 1 1 0 0
768 Shershen Volodymyr Praha 12 0 0 0 0 1 1 1 0 1 2
769 Kovačka Josef Ratboř 4 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1
769 Janouch Miroslav  Všechlapy 28 0 0 0 0 1 1 0 0 1 1
771 Tomšů Svatopluk Mladá Vožice 3 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0
772 Otradovský Josef Lanškroun 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
772 Čížek Pavel Mariánské Lázně 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
772 Beránek Jaroslav Světlá nad Sázavou 7 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
775 Kubeš Václav Levousy 7 0 0 0 0 1 0 1 0 0 2
776 Komárek Martin Havlíčkův Brod 14 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
776 Šuchalová Klára Markovice 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
776 Dohnal František Ostrov 5 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
776 Daneš Jaroslav Louny 3 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
776 Blecha Miroslav ml. Počátky 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
781 Půta Jiří Plzeň 11 0 0 0 0 1 0 0 2 1 1
782 Mendel Milan Pšovky 15 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0
782 Sochor Václav Přeštice 7 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0
784 Krupka Jiří Telce 4 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
784 Václavík David Vehlovice 2 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
784 Pechová Veronika Púchov 4 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
784 Bříza Matěj Hostinné 4 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
784 Sičák Pavel Jaroměř 6 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
784 Zvoník Bedřich Kobylníky 4 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
784 Skačan Milan Žlutice 2 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
791 Pavlíček Kamil Žďár nad Sázavou 3 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
791 Berka Jakub 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
793 Edl Milan Plzeň 6 0 0 0 0 1 0 0 0 0 2
794 Havelka Luboš Drásov 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
794 Mokrý Jan Uhlířské Janovice 13 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
794 Brůna Jan Rumburk 6 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
797 Petrymavský Jaroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Kostřica Adam Humpolec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Fidomel Lukáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Němečková Jana Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Fencl Petr ml. Kolín 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Svoboda Stanislav st. Čejov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Landyš Petr Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Cibor Lukáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Peřina Ladislav Chotěšice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Šmůlová Barbora Dobřany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Stolín Rudolf Hostinné 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Halagačka Matěj Humpolec 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Tvrdík Miroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Rusín Vasil 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Krč Michael 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Horáková Soňa Doubravice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Kostolník David Praha 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Halbich Lukáš Litvínov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Macháček Daniel Častolovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Svoboda Miroslav Svídnice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Konopásek Josef Polička 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Paulíček Jakub Kejžlice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Mikeš Pavel st. Trhový Štěpánov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Doležán Nikolas Chotěboř 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Szkandera Radek 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Macháně Vojtěch Krčín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Koubek Jan Žatec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Charwot Stanislav Čáslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Nosek Erik Jihlava 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Riedlová Lucie Humpolec 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Kořán Tomáš Letohrad 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Hrubeš František Dřenice 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Kaplan Jan Hradec Králové 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Hubálek Ondřej Libel 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Hlavica Martin Kelč 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Dlask Ondřej 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Oberreiter Zdeněk ml. Hamry nad Sázavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Prokeš Jan Velká Bíteš 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Wittvar Zdeněk st. Vrdy 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Vítámvás Karel ml. Dačice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Vaňha Jan Chválov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Vnouček Petr ml. Praha 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Bajglová Julie 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Smola Pavel Budíkov 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Smutný Marek 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Vyhnalík Jan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Kulková Karolína Brno 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Frkal Tomáš Hustopeče nad Bečvou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Žemličková Pavlína Slatiňany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Olbrich Petr st. Bechov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Smažil Jiří Stránecká Zhoř 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Lipowski Miroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Dinter Lukáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Jelínek Libor Třibřichy 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Karban Michal st. Rychnov u Jablonce nad Nisou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Bubeníček Matěj Třebešov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Zajíc Ladislav Kamenice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Jícha Jiří Nový Vestec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Šlesinger Miroslav ml. Rakovník 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Bouček Jan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Moravec Matěj Čejov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Novosad Rudolf Zlosyň 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Kuneš Luboš Horní Bříza 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Felgr Milan ml. Potštejn 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Hadžala Jan Odolena Voda 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Živný Miroslav st. Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Nitsche Viktor ml. Vrchovina 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Válka Ondřej Hostivice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Vařák Jiří Pokojov 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Macků Bohumil Dačice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Šubrt Dominik Turkovice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Hlaváček Antonín Pardubice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Bačina Zbyněk Jeníkovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Hašlar Antonín Přepeře 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Tůma Jiří Rousínov 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Paulíček Martin Kejžlice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Hrdina Jiří Niměřice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Sixta Jan Týnec nad Labem 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Lochman Pavel ml. Zdelov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Zahálka Radek Mrákotín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Kocábek Tomáš Nové Strašecí 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Ostryzhniuk Ivan Kovanice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Novák Milan Pardubice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Dostál Bohumil Vyšehněvice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Martinec Ondřej Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Kolář Matyáš Týnec nad Sázavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Kabourek Václav Česká Kamenice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Bernard Michal Milín 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Klouček Jan ml. Branná 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Šmídová Tereza Ledce 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Ondráček Jan Hořice v Podkrkonoší 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Zeman David Chrudim 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Eder Vlastimil Brozánky 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Novák Jakub Humpolec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Vaňha Jiří Chválov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Kohout Vojtěch Humpolec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Pásler Vlastimil Spyta 16 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Vaváček Miloslav Bechyně 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Velebil Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Kubcová Natálie  Lanškroun 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Buriánová Kateřina Benešov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Nohejl Karel st. Trutnov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Práde Jaroslav Hodkovice nad Mohelkou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Lánský Patrik Nová Paka 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Jánský Ladislav Rumburk 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Švancara Daniel Ostřetín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Maincl Václav Jindřichův Hradec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Studničková Tereza 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Smejkal Jakub Pardubice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Mirovský Vojtěch Lípa nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Mužátko Miloš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Diviš Vladimír Srby 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Dostál Pavel Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Bureš Pavel Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Doležal David Čejov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Zabilanský Dominik 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Šašek Jaroslav Stránecká Zhoř 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Kubát Jiří  Úvaly 6 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Macek Milan 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Vavruška Martin Mladá Boleslav 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Sýkora David Rakovník 6 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Bereš Jan Planá 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Bína Lukáš Dlouhý Most 13 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Nekola Lukáš Hněvkovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Kowala Jan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Suchánek Jan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Veselý Adam Stránecká Zhoř 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Havel Jaroslav Kladruby 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Hanousek Jiří Přelouč 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
797 Štěrba Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
927 Rožnovský Josef Vrchlabí 7 0 0 0 0 0 3 0 0 0 1
928 Řípa Aleš Heřmanův Městec 6 0 0 0 0 0 2 1 1 1 0
929 Kubeš David Kněžice 4 0 0 0 0 0 2 0 0 1 0
930 Vykydal Vojtěch 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
931 Motl František Bečov 7 0 0 0 0 0 1 1 2 0 0
932 Jirsa Jiří Chmeliště 8 0 0 0 0 0 1 1 0 1 1
933 Zrnová Jitka Benešov 21 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0
934 Vican Marek Přeštice 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
934 Matějka Lukáš Nové Hrady 3 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
934 Matějka Václav Nové Hrady 3 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
934 Smihrodský Stanislav Tachov 3 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
934 Sedlák Jan Borohrádek 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
934 Havlíček Lukáš  Mělník 5 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
934 Čtverák Jaroslav Roudnice nad Labem 4 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
941 Kolář Václav Týnec nad Sázavou 4 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1
942 Raniak Milan Třešť 7 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
942 Koudelková Jitka  Nasavrky 7 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
944 Sochor Rudolf Petrohrad 9 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1
945 Rambousek Stanislav Třebíč 3 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
945 Vonka Daniel Pardubice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
945 Kaňák Petr Bohuňovice 11 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
945 Slavík Michal Kopidlno 2 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
945 Hofman Denis Nový Bor 3 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
945 Bureš Václav  Nová Ves 4 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
951 Hájek Václav Strakonice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
951 Cingroš Jakub Stod 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
951 Šimůnek Ondřej Hudčice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
951 Baloun Roman st. Heřmanův Městec 7 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
951 Kubovec Karel Strakonice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
951 Větrovský Jiří 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
957 Pecher Petr Strakonice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Bláha Jiří ml. 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Němeček Jiří Bystřice nad Pernštejnem 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Juhas Jiří Kostelec nad Orlicí 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Hrabáň Radim Čáslav 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Chromec Tomáš Lanškroun 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Čipera David Příbram 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Vískot Zdeněk st. Moravské Budějovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Vejpustek Matyáš Věchnov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Waligóra Jan Polsko 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Urx Tomáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Němec Daniel Doudleby nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Šebor Jan Nesvačily 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Hrudka Lukáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Veselý Pavel Příbram 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Kafka Jaroslav Miletín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Vávra Vladimír Doubrava 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Šulc Josef Velké Meziříčí 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Vrabec Jiří Plzeň 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Zahálka Štěpán Ledeč nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Hašl Filip Březinka 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Zasadil David Veselí nad Lužnicí 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Janouškovec Vilém Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Kopřiva Karel 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Hruška David ml. 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Šána Vladimír 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Klíma Ondřej Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Langer Josef Zruč nad Sázavou 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Papež Zdeněk Hustopeče nad Bečvou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Liptáková Martina Špindlerův Mlýn 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Konopásek Richard Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Němcová Hana  Nasavrky 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Lippert František Černýšovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Hubáček Matěj Ostřetín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Smetana Daniel Branná u Třeboně 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Vytyriv Volodymyr 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Kazda Jakub Ostřešany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Srnský Michal Ledenice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Horák Pavel Žiželice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Demeter Aleš Loučky 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Nela Valešová 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Fikejs Martin Lhota u Chroustovic 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Kuba Jiří Kolín 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Ženatý Bedřich Nové Syrovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Duspiva Filip 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Tomyšinec Vadim 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Dub Jaroslav 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Nejedlý David Nová Ves 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Bartoš František Chotěšov 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Hlavatá Iva 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Kuczawski Petr Světlá nad Sázavou 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Hájek Lubomír Lanškroun 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Netík Jiří Kostomlaty nad Labem 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Dušek Jan ml. Kutná Hora 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Šindler Karel Lovosice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Vinš Petr Brniště 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Zelníček Lukáš Černovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Zdobina Zdeněk Bakov nad Jizerou 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Simandl Vratislav Vlašim 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Doubková Michaela Ujčov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Havlát Jan Opatov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Benda Marek Újezd 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Váňa Petr Lány na Důlku 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Kouřimský Antonín ml. Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Bašta Antonín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Stefurak Andrej 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Musil Milan st. Keřkov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Koláček Štěpán Vrchlabí 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Kotek Josef 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Laurin Štefan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Hovorka Bohumil Černovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Belanec Jaroslav Most 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Koch Radek 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Mazour Petr Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Janďourková Eliška Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Sikora Milan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Šmahel Jiří Pokřikov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Fofoňka Filip Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Madeb Jan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Kyzur Jan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Hladík Roman Blovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Vopálenský Zdeněk Ostrov 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Luxa Martin Bechyně 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Vorel Aleš Rakovník 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Novosad Libor Valašské Meziříčí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Bukač Petr 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Tříska Raimund Dolní Bousov 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Stojka Jiří Klešice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Kowala Petr 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Lišková Tereza 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Prokeš Jiří Červená Řečice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Pantůček Jakub ml. Strachujov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Ryšavý Jiří Tomice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Žemličková Jana Slatiňany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Blažek Matěj Pardubice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Špůr Mikuláš Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Kympl Lukáš Zlosyň 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Lippertová Andrea Černýšovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Rys Jaroslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Balcar Tomáš Veselá u Mnichova Hradiště 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Procházka Petr Křimice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Žáková Marie Jindřichův Hradec 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Kalina Josef Rožmitál pod Třemšínem 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Kocáb Jakub Újezd nad Lesy 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Zeman Josef ml. Rožmitál pod Třemšínem 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Bezdíček Matěj Zámrsk 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Beneš Zdeněk Peruc 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Lejsek David Zlíč 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Hron Radek Nelahozeves 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Němec Petr Žleby 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Vágner Milan Stará Boleslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Fiedler Luděk Pardubice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Holomek Dušan Vysoké Mýto 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Potecký Jiří Praha 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Váňová Anežka Končice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Kosík Tomáš Moravské Budějovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Vávra David Kladruby nad Cidlinou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Kubový Dominik Městec Králové 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Říčař Zdeněk Kocléřov 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
957 Jedlička Hynek Svijany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
1077 Šuchal Juraj Markovice 7 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0
1078 Zloský Albert 2 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0
1079 Koštálek Jiří Oplany 10 0 0 0 0 0 0 1 2 0 0
1080 Ficner Jiří Lanškroun 4 0 0 0 0 0 0 1 1 1 0
1081 Vojtěch Václav  Mlázovice 17 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
1081 Hubáček Vít Tábor 2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
1081 Dušák Patrik Kardašova Řečice 2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
1084 Krejčí Petr Kněževes 7 0 0 0 0 0 0 1 0 2 1
1085 Vojáček Zdeněk Vilémov 15 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
1085 Schingler Karel Lovosice 5 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
1087 Kubeš Jaroslav Koštice 17 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
1087 Císař Martin Plzeň 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
1087 Tauber Pavel Němčičky 6 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
1087 Icha Zdeněk Havlíčkův Brod 14 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
1087 Vařecha Jiří Karlovy Vary 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
1087 Macho Bohuslav Vrchlabí 6 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
1087 Soural Karel Hrobice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
1087 Maršálková Marcela Ptenín 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
1095 Tryzna Lukáš Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Sop Petr Zlosyň 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Crkal Jan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Grobelný Michal Karviná 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Čajko Lukáš Milín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Říha Michal Litvínov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Souček Lukáš Roudnice nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Dušák Pavel st. Novosedly nad Nežárkou 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Heczko Tadeáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Zvoník Jakub Kobylníky 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Spálenka Vratislav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Džepa Marek Jablonec nad Nisou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Kovář Jan Choryně 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Dvorský Ladislav Zlosyň 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Szczotok Janek 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Machara Miroslav Horní Lhota 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Houška Richard Jenišov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Fiala Matyáš Poděbrady 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Skýpala Miroslav Valašské Meziříčí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Jahelka Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Barešová Jitka Slepotice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Kvintusová Lucie Loučky 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Jurek František 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Jílek Jiří Odranec 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Hynek Tomáš Trutnov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Musílek Petr Nová Včelnice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Jeřábek Václav Třešť 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Roudnický Václav Kochánky 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Miková Simona Přišimasy 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Nožička Stanislav Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Miček František Křetín 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Kalčík Matěj Plzeň 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Tököly Jan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Děček Milan Sloveč 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Řezač Petr Benátky nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Kaminský Jaroslav Frýdštejn 8 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Simandl Jan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Svoboda Marek Hronov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Rýdl Patrik Pelhřimov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Horák Jan Brno 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Krejčí Miloslav Chlumec nad Cidlinou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Glanc Ivan Havlíčkův Brod 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Holý Zdeněk st. Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Pozděna Miroslav Pacov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Zahrádka Miroslav Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Janota Jakub 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Sálová Barbora Nová Paka 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Mikeš Jakub Tis 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Paulovičová Barbora Třeboň 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Kochman Vladimír 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Wachtl Hynek Nové Strašecí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Dlask Tadeáš Příšovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Šourek Petr Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Hasal František Chomutice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Kopecký Petr Ledeč nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Rybář Valentin 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Jungwirt Vojtěch Strakonice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Horák Jan st. Lodín 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Hetych Mojmír Řestoky 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Hlaváč Marek ml. Mladá Boleslav 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Wohland Robert Bělá pod Bezdězem 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Figura Mieszyslaw Polsko 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Hypšmanová Denisa Hrobice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Šourek Jan Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Ficner Lukáš Lanškroun 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Vlačiha Kristián Bačetín 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Senko Imrich 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Říha Jan Týnec nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Pospíšil Kryštof Kroměříž 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Nauš Vladislav Blížejov 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Zorálek Emil 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Schejbalová Radka Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 David Martin st. Rakovník 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Řízek Ivo Dvůr Králové nad Labem 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Vídeňský Zdeněk ml. Lhotice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Kazda Václav Chrudim 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Klusáček Antonín Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Odložilík Marek 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Rozinek Pavel Pohoří 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Varga Stanislav Holýšov 6 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Rýdl Jakub Ledeč nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Rozum Pavel Třemošná 8 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Nerad Rostislav Česká Kamenice 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Cibulka Adam Čistá 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Boháč Josef Soběslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Mašlonka Marek Bělá pod Bezdězem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Havlíček Patrik Nizozemí 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Křivánek Miroslav Zaječice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Amrich David Nový Bor 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Hoý Ondřej 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Rejzek Petr ml. 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Škrabal Štěpán Benešov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Hloch Matyáš Kelč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Zaplatílek Tobiáš Špindlerův Mlýn 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Jáchimová Šárka Vysoké Chvojno 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Hanuš Martin 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Trnka Vít Lišov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Navara Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Brožek Adam Litomyšl 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Kocina Josef Strádov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Štěpánek Adam 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Ryšavý Pavel Ústí nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Pýcha Hynek Rakovník 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Nemešový Daniel 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Joudal Milan Hradec Králové 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Havel Nicolas Pacov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Kučera Vlastislav Třešť 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Pešava Jan Hlinsko 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Zíma Bořivoj Rohovládová Bělá 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Hnilička Radomír Kunštát 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Blažej Tomáš Dolní Kalná 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Havel Ondřej Pavlovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Radil Miroslav Český Šternberk 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Petružálek Radim Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Pláteník Peter Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
1095 Žák Luděk Ostrava Poruba 1 0 0 0 0 0 0