Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 104 termínů závodů
V minulosti zadáno 8937 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Závody dvojic



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 44 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team3646421.33
2Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team2585829.00
2Novotný Jiří ZámrskTorpedo team2585829.00
4Kubec Tomáš LanškrounGold Fish team2484824.00
4Synek Martin ChoceňGold Fish team2484824.00
6Chvála Petr SezemiceHungerfish team3444414.67
6Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni3444414.67
6Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team2444422.00
9Chvála Jan SezemiceHungerfish team2363618.00
10Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1343434.00
10Kratochvíl Jan Třebechovice pod OrebemKKM Gulášovky1343434.00
10Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou1343434.00
13Novotný Petr ZámrskTorpedo team1323232.00
14Bureš Václav Nová Ves1303030.00
14Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1303030.00
14Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1303030.00
17Vlasta Vratislav Bakov nad JizerouMsk Mnichovo Hradiště1282828.00
17Šupol Michal Rychnov nad KněžnouPodorlické vydry1282828.00
17Šupol Petr LibišanyPodorlické vydry1282828.00
20Doležal Lambert Žďár nad Sázavou1262626.00
20Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou1262626.00
22Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team1242424.00
22Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team1242424.00
24Kratochvíl Jakub Hradec KrálovéBlack Fish team1222222.00
24Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1222222.00
24Pětík Marek LibišanyJ.D.J. Fish Team1222222.00
24Růžička Pavel DašiceHungerfish team1222222.00
24Taichner Radek MikuloviceHungerfish team1222222.00
29Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team1202020.00
30Blaščík Petr Staré JesenčanyHungerfish team1181818.00
31Bína Libor Dlouhý MostFishing team Severočeši1141414.00
31Kraus Pavel Jablonec nad NisouFishing team Severočeši1141414.00
33Mokrá Jana Najdek1121212.00
33Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou1121212.00
33Vlček Petr Častolovice1121212.00
33Šrámek Petr OpočínekHungerfish team1121212.00
37Chválová Lubica SezemiceHungerfish team1101010.00
37Zahradník Vlastimil PardubiceVeteráni1101010.00
39Janouch Miroslav Všechlapy1888.00
39Turský Jindřich Krchleby1888.00
41Hencel Jiří Police nad Metují1666.00
41Nováková Renata Hrobice1666.00
41Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team1666.00
41Polívka Martin PřibyslavPohoda team1666.00

Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.