Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 23 termínů závodů
V minulosti zadáno 9256 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Celostátní - 01.01.2022 - 31.12.2022 - Závody dvojic



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 70 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Chvála Petr SezemiceHungerfish team4797919.75
2Povolný Zdeněk Karlovy VaryKocanda team3787826.00
3Kubec Tomáš LanškrounGold Fish team3757525.00
4Perout Josef PerštejnBezrybky2666633.00
5Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team3646421.33
6Bauer František Karlovy VaryKocanda team2626231.00
6Klein Jiří Karlovy VaryKocanda team2626231.00
8Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team2585829.00
8Novotný Jiří ZámrskTorpedo team2585829.00
10Mackura Zdeněk PerninkBezrybky3505016.67
11Synek Martin ChoceňGold Fish team2484824.00
12Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team2464623.00
12Polívka Martin PřibyslavPohoda team2464623.00
14Chválová Lubica SezemiceHungerfish team2454522.50
14Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team MAVER2454522.50
16Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni3444414.67
16Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team2444422.00
18Černý Jindřich ml. Jindřichův Hradec3424214.00
19Janíček Jan Kamenice u JihlavyBig Fish Jihlava2404020.00
19Váňa Tomáš ZlosyňRebels team1404040.00
21Chvála Jan SezemiceHungerfish team2363618.00
21Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou2363618.00
23Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1343434.00
23Kratochvíl Jan Třebechovice pod OrebemKKM Gulášovky1343434.00
25Bureš Václav Nová Ves2323216.00
25Novotný Petr ZámrskTorpedo team1323232.00
27Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1303030.00
27Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1303030.00
29Doležal Lambert Žďár nad Sázavou2282814.00
29Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou2282814.00
29Vlasta Vratislav Bakov nad JizerouMsk Mnichovo Hradiště1282828.00
29Šupol Michal Rychnov nad KněžnouPodorlické vydry1282828.00
29Šupol Petr LibišanyPodorlické vydry1282828.00
34Kubcová Natálie Lanškroun1272727.00
35Nováková Renata Hrobice2252512.50
35Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1252525.00
35Žuková Marie OpočnoPoseidon fishing club Opočno1252525.00
38Charvát Lukáš ČernčiceRebels team2242412.00
38Klement Antonín Chranišov324248.00
38Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team1242424.00
38Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team1242424.00
42Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni1232323.00
43Kratochvíl Jakub Hradec KrálovéBlack Fish team1222222.00
43Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1222222.00
43Pětík Marek LibišanyJ.D.J. Fish Team1222222.00
43Růžička Pavel DašiceHungerfish team1222222.00
43Taichner Radek MikuloviceHungerfish team1222222.00
48Mrázek Petr Velká Hraštice1202020.00
48Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team1202020.00
48Záhora Petr BžanyBezrybky2202010.00
48Čori Petr Chodová Planá1202020.00
52Blaščík Petr Staré JesenčanyHungerfish team1181818.00
52Turský Jindřich Krchleby218189.00
54Aleksandrová Alena Hradec KrálovéRybářský ráj Hradec Králové1171717.00
55Bína Libor Dlouhý MostFishing team Severočeši216168.00
55Kraus Pavel Jablonec nad NisouFishing team Severočeši216168.00
57Trousil Lukáš Libín1141414.00
57Volf Jakub Žďár1141414.00
59Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice1131313.00
60Mokrá Jana Najdek1121212.00
60Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou1121212.00
60Vlček Petr Častolovice1121212.00
60Šrámek Petr OpočínekHungerfish team1121212.00
64Porazík Václav KolešovRebels team1101010.00
64Zahradník Vlastimil PardubiceVeteráni1101010.00
66Janouch Miroslav Všechlapy1888.00
67Hencel Jiří Police nad Metují1666.00
68Coufal Zdeněk JihlavaBig Fish Jihlava1222.00
68Nedělka Stanislav Velká LosenicePohoda team1222.00
68Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team1222.00

Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.