Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 23 termínů závodů
V minulosti zadáno 9256 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Plzeňský - 01.01.2022 - 31.12.2022



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 198 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Krýsl PavelLedce412912932.25
2Hrdlička JaroslavMariánské Lázně411711729.25
3Čori Petr Chodová Planá411511528.75
4Beroušek PetrPlzeň411411428.50
5Vicher MilanPlzeň411011027.50
5Žižka RadekHolýšov311011036.67
7Kaplan FilipPřívozec3959531.67
8Bártík MiloslavPlzeň4818120.25
9Amerling FrantišekKladruby3737324.33
9Edl MilanPlzeň4737318.25
9Šilhavý StanislavTřemošná2737336.50
12Šedivý Jiří st.Nýřany3707023.33
13Černý VáclavPřeštice2696934.50
14Bárta VáclavPřeštice2686834.00
15Plánička Václav st.Srby3676722.33
16Nauš VladislavBlížejov3636321.00
16Procházka PetrKřimice2636331.50
18Vican RomanPřeštice3626220.67
18Žižka LadislavHolýšov3626220.67
20Varga StanislavHolýšov4575714.25
21Vican MarekPřeštice2565628.00
22Šimůnek JiříKlatovy2555527.50
23Diviš VladimírSrby2525226.00
23Kabát MiroslavTřemošná2525226.00
25Půta JiříPlzeň3515117.00
26Kasl LubošPlzeň4505012.50
26Tureček JanKlatovy2505025.00
28Vrabec JiříPlzeň2484824.00
29Kazda JanNýrsko2474723.50
30Hladík RomanBlovice2454522.50
30Kaplan PetrSemošice2454522.50
32Plíšek RadoslavKlatovy2434321.50
33Hejplík Jaroslav3424214.00
34Leško JiříOldřichov2404020.00
35Břinda KarelBlovice2393919.50
35Časta FrantišekPřeštice2393919.50
35Čech JaroslavPlzeň2393919.50
38Faitl MarekKarlovy Vary1383838.00
39Borovka LubošVodňany3373712.33
40Heřman KarelBlovice1363636.00
40Kořán Jindřich2363618.00
40Macek Milan3363612.00
43Charvát Lukáš ČernčiceRebels team1353535.00
43Maršálková MarcelaPtenín2353517.50
45Kochman Vladimír1343434.00
45Sochor VáclavPřeštice2343417.00
47Maršálek RadekPtenín2333316.50
48Bultas PetrPřeštice1323232.00
48Sládek VladislavNýrsko2323216.00
48Sláma RadekŠvihov1323232.00
51Janouškovec VilémRožmitál pod Třemšínem1313131.00
51Smihrodský StanislavTachov2313115.50
53Bárta JakubPřeštice1303030.00
53Nauš MiroslavNahošice3303010.00
55Holub OndřejNepomuk1282828.00
55Horálek MiroslavHabartov1282828.00
57Kaufner Václav st.Kdyně2272713.50
57Martinovský JaroslavStod327279.00
57Orgoň VítTachov1272727.00
57Procházka Petr1272727.00
61Cihlář ZdeněkDoubrava326268.67
61Kaufner KamilKdyně1262626.00
61Petrůňo JosefHoršovský Týn1262626.00
61Slezák TomášSokolov1262626.00
61Strnad RomanMariánské Lázně1262626.00
61Źdimera Milan1262626.00
67Šedivý Jiří ml.Nýřany2252512.50
68Dania Antonín1242424.00
68Kuneš LubošHorní Bříza1242424.00
70Bartoš FrantišekChotěšov1232323.00
70Bereš JanPlaná1232323.00
70Hanzlík VáclavHoršovský Týn1232323.00
70Kašpar JaroslavBlovice1232323.00
70Klika JaromírHořovice1232323.00
75Cingroš JakubStod1222222.00
75Výborný JiříTeplá1222222.00
75Čížek PavelMariánské Lázně1222222.00
78Ungr JiříKlatovy2212110.50
79Císař MartinPlzeň1202020.00
79Hovorka JanTeplá1202020.00
79Kalčík MatějPlzeň1202020.00
79Orgoň RomanTachov1202020.00
79Pojar RadekTočník2202010.00
84Bauer PetrHradec319196.33
84Dub Jaroslav219199.50
84Kmotrik Franišek1191919.00
84Korytár PavelMariánské Lázně1191919.00
84Šefl FrantišekVelký Bor319196.33
84Šifta ZdeněkChotěšov1191919.00
90Bočan JosefChotěšov1181818.00
90Bárta MartinPřeštice1181818.00
90Rozum PavelTřemošná1181818.00
90Touš Pavel st.Tachov1181818.00
90Čečka PřemekTachov1181818.00
95Holý Zdeněk st.Plzeň1171717.00
96Hütta JosefPoběžovice1161616.00
96Šuchman JosefPlzeň216168.00
98Bouše Petr st.Řenče215157.50
98Cink JiříTachov1151515.00
98Hladík AntonínŽákava1151515.00
98Kodeřič Jan1151515.00
98Macek Vojtěch1151515.00
98Minařík VáclavStod315155.00
98Povolný Zdeněk Karlovy VaryKocanda team1151515.00
105Hlinčík JosefPlaná1141414.00
105Jager Jiří1141414.00
105Janouškovec VilémStaňkov1141414.00
105Kohout Vladislav st.Vlčí1141414.00
105Lenárt Libor1141414.00
105Seidl JanZbiroh214147.00
111Holý MiloslavPlzeň1131313.00
111Lenárd Tibor1131313.00
111Spiller KarelStod213136.50
111Syrovátka MichalPlaňany1131313.00
111Verner JosefTeplá1131313.00
111Šalom JosefMerklín1131313.00
117Bouše Petr ml.Řenče212126.00
117Eret Vojtěch1121212.00
117Martínek OndřejSokolov1121212.00
117Martínek Radek1121212.00
117Pučelík PavelKdyně1121212.00
117Simeon David1121212.00
123Fišer JiříKlášterec nad Ohří1111111.00
124Novák PetrOstrov1101010.00
125Kalčík VlastimilSrby3993.00
125Richter PavelPlzeň1999.00
125Titze Rudolf1999.00
128Janeček Jan st.Kvíčovice1888.00
128Klein Jiří Karlovy VaryKocanda team1888.00
128Tryner LukášRokycany1888.00
128Škubal HanušSokolov1888.00
132Klement Antonín Chranišov1777.00
132Česal TomášBlovice1777.00
134Jelínek Jiří1666.00
134Kaňka KarelSedlice1666.00
134Půta RomanPlzeň1666.00
134Trojan OtakarPřeštice1666.00
138Bauer František Karlovy VaryKocanda team1555.00
138Kajer Patrik1555.00
138Ludvík MartinPlzeň3551.67
138Novák VratislavVšeteč3551.67
138Varga Matyáš1555.00
138Žížala PetrHolýšov1555.00
144Fišera Jiří1444.00
144Józa DavidKladruby1444.00
144Sláma JanMerklín1444.00
144Sochor RudolfPetrohrad1444.00
148Józa PetrKladruby1333.00
148Růžička Petr1333.00
150Mašek Jakub1222.00
150Čmolík MilanDobřany1222.00
150Šlehofer Pavel1222.00
150Šobr MartinBlížejov2221.00
154Albrecht Petr1111.00
154Blažek Karel1111.00
154Borsanyi LadislavJanovice nad Úhlavou1111.00
154Cingroš RomanStod1111.00
154Cink VojtěchTachov1111.00
154Dub JaroslavBabín1111.00
154Duchek Ladislav1111.00
154Duda LukášRohozno1111.00
154Ernest FrantišekBlovice1111.00
154Faitl Jakub1111.00
154Forejt VladimírMálkovice1111.00
154Galba Petr1111.00
154Hirschl Radek1111.00
154Hochmut Marcel1111.00
154Horník JanZbůh1111.00
154Hrubý LeošBezděkov1111.00
154Hájek VáclavStrakonice1111.00
154Kašík DavidJanovice nad Úhlavou1111.00
154Kmotriková Marie1111.00
154Kohout Richard ml.Strakonice1111.00
154Kopecký Miroslav ml.Blížejov1111.00
154Kořínek Miloš1111.00
154Krabec Matyáš1111.00
154Krupica JaroslavPlaná1111.00
154Kubovec KarelStrakonice1111.00
154Kučerová Lucie1111.00
154Majer PetrRadnice1111.00
154Mikovec Jiří st.1111.00
154Míka Stanislav1111.00
154Nový Josef1111.00
154Omamik JánPlzeň1111.00
154Pojar MiroslavMilíře1111.00
154Přibyl FrantišekRakovník1111.00
154Přibyl Vojtěch1111.00
154Raišl ZbyněkDlažov1111.00
154Sejpka KryštofKdyně1111.00
154Skočil JanHořehledy1111.00
154Sosna Jaroslav1111.00
154Szilvasi ŠtefanLety1111.00
154Tochor Jakub1111.00
154Verner ErikTeplá1111.00
154Zajíc Jiří1111.00
154Černý BohumilKdyně1111.00
154Šifta StanislavPřeštice1111.00
154Žambůrek JanSrby1111.00

Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.