Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 23 termínů závodů
V minulosti zadáno 9256 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2022 - 31.12.2022



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 1567 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team MAVER1620840025.00
2Honc Josef RumburkStředočeši fishing team MAVER1018822222.20
2Olbrich Petr ml. BechovRikomix rybářské naděje818822227.75
2Pánek PetrRakovník718818927.00
2Roušal Luděk NeratoviceFishing team Severočeši918820322.56
2Vlasta Vratislav Bakov nad JizerouMsk Mnichovo Hradiště1018823823.80
7Shershen VolodymyrPraha1118224021.82
8Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER1317828221.69
8Záhora Petr BžanyBezrybky1517828919.27
10Váňa Tomáš ZlosyňRebels team917119021.11
11Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER1117021819.82
12Beneš KarelBílina916517419.33
13Olbrich Jakub BechovRikomix rybářské naděje816418523.13
14Kraus Pavel Jablonec nad NisouFishing team Severočeši816218723.38
15Polák MartinRakovník515915931.80
16Mrázek Petr Velká Hraštice715415922.71
16Turský Jindřich Krchleby1615426516.56
18Sudík MiloslavKochánky815315519.38
19Bína Libor Dlouhý MostFishing team Severočeši715215522.14
19Šilhavý StanislavTřemošná615215225.33
21Krejčí PetrKněževes615115125.17
22Halíř LukášOsek614314323.83
23Mareš PavelPraha914215016.67
24Křivánek MiroslavRoudnice nad Labem414114135.25
24Rybenský Roman Němčice814114317.88
24Vágenknecht Jiří PardubiceKKM Gulášovky614114123.50
27Kovář MartinKladruby514014028.00
28Pišna CelestýnKamenice1713819111.24
29Hložek FrantišekBílina1213518415.33
29Mareš VladimírPraha1013515315.30
31Janouch Miroslav Všechlapy1413418112.93
31Vorlíček FrantišekKostomlátky713413519.29
33Peterka JaroslavČeská Lípa513313326.60
34Šmídl JanRoztoky u Prahy713213319.00
35Cablk JanPravonín713013218.86
36Klečák Miloslav Onomyšl1112815414.00
36Tošer JaroslavÚstrašín812815319.13
38Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště712713719.57
39Nimko MarianPraha412612631.50
39Pekárek StanislavLouny412612631.50
41Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště912414516.11
42Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad DoubravouRikomix rybářské naděje411911929.75
43Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 24511811823.60
44Klein Jiří Karlovy VaryKocanda team611611619.33
44Studený VojtěchMělník411611629.00
46Liščák JanLubná711511616.57
46Zoul ArturLibočany511511523.00
48John MiroslavRoudnice nad Labem511311322.60
49Mackura Zdeněk PerninkBezrybky710810915.57
50Šnicer Petr Veltěže610710717.83
51Würz DaliborHořesedly510510521.00
52Charvát Lukáš ČernčiceRebels team510410420.80
53Kabát MiroslavTřemošná410310325.75
53Zlechovec Stanislav st.Rakovník910310611.78
55Kudry MarekCerhenice610110116.83
55Šlesinger MartinRakovník510110120.20
57Havlíček Lukáš MělníkStředočeši fishing team MAVER410010025.00
58Perout Josef PerštejnBezrybky6999916.50
59Pushkar ViktorPraha4989824.50
59Vacík ZdeněkHavlíčkův Brod5989819.60
59Zrnová JitkaBenešov109810210.20
62Porazík Václav KolešovRebels team4979724.25
62Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team4979724.25
64Chýle KarelÚstí nad Labem3969632.00
65Burak OlegPraha6959515.83
66Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team MAVER4949423.50
66Zoul MarekŽatec4949423.50
68Sýkora DavidRakovník6939315.50
69Hakl Petr PředonínFishing team Severočeši5929218.40
69Rubina VladimírLiblice7929213.14
71Ježek MartinPředměřice nad Jizerou4919122.75
72Bertok MilanDublovice7909113.00
72Slavík AlexejVilémov1090949.40
72Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště4909022.50
75Laitner FrantišekKněževes4868621.50
75Sobotka Jiří st.Žďár nad Sázavou4868621.50
75Čori Petr Chodová Planá3868628.67
78Rejnart JanTeplice3858528.33
78Studničný DanielBuda3858528.33
80Doležán Nikola ChotěbořVysočina team4848421.00
81Bauer František Karlovy VaryKocanda team6838313.83
82Klich VáclavRakovník4818120.25
83Mareš LadislavPraha5808016.00
84Bulak SerhiyPraha6777712.83
84Hovorka AntonínŽabonosy6777712.83
84Král DavidKostelec nad Černými Lesy5777715.40
87Dušek JanKutná Hora2767638.00
88Münzer JosefNové Sedlo2757537.50
89Skalický MiroslavPříbram3747424.67
90Halamka MartinDobrá Voda3737324.33
90Kubeš JaroslavKoštice7737410.57
92Drápal VlastimilJindřichův Hradec5727214.40
93Mojžíš Lukáš České Budějovice3717123.67
93Seidl JanZbiroh7717210.29
93Synek Martin ChoceňGold Fish team4717117.75
93Vlk PetrRumburk6717111.83
97Porazík Jakub KolešovRebels team3707023.33
97Vnouček StanislavPraha - Sobín7707110.14
97Černý TomášLabské Chrčice2707035.00
100Antoš MarekBěchary3696923.00
100Hampejs DavidBílina3696923.00
100Schindler KarelLovosice4696917.25
103Hovorka JanTeplá3686822.67
103Roudnický VáclavKochánky3686822.67
103Studničný JakubJivina3686822.67
103Řípa AlešHeřmanův Městec2686834.00
107Kovačka JosefRatboř4676716.75
107Loužil VítKutná Hora3676722.33
109Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team4666616.50
109Dudáš JanReřichy2666633.00
111Adámek LuděkBenátky nad Jizerou2656532.50
111Chumash Yevhenii Praha2656532.50
111Hofman VojtěchNymburk3656521.67
111Mendel MilanPšovky5656513.00
111Tůma JakubRousínov4656516.25
111Říha JanBakov nad Jizerou2656532.50
117Král Vojtěch st.Kostelec nad Černými Lesy4646416.00
117Kubeš DavidKněžice2646432.00
119Borový LuděkLibčice3636321.00
119Horák PavelŽiželice2636331.50
119Václavík DavidVehlovice2636331.50
119Čtverák JaroslavRoudnice nad Labem3636321.00
123Pavlíček KamilPraha2626231.00
123Štěpnička MartinČeský Šternberk2626231.00
125Jireš MatyášBakov nad Jizerou4616115.25
125Klimeš JanČimelice2616130.50
127Bílek MilanZlosyň6606010.00
127Dvořák JanBakov nad Jizerou2606030.00
127Výborný JiříTeplá3606020.00
127Řabek FilipBřasy3606020.00
131Chýle PetrBílina3595919.67
131Kubeš VáclavLevousy2595929.50
131Svoboda JiříPašinka659599.83
131Červený Jaroslav JaroměřMichalové a spol.2595929.50
135Poláček Petr st.Příbram4585814.50
136Povolný Zdeněk Karlovy VaryKocanda team5575711.40
137Kaňák PetrBohuňovice1156645.82
137Kratochvíl RadimChlumec nad Cidlinou2565628.00
137Tauberová GabrielaŘevnice3565618.67
137Váňa MichalVepřek2565628.00
141Fodor PetrTřebestovice3555518.33
141Mach VáclavPernink3555518.33
141Slanař JosefPanenský Týnec4555513.75
141Vaňura JaroslavChvatěruby3555518.33
145Hlaváč Marek ml.Mladá Boleslav2545427.00
145Kopřiva JosefHříškov2545427.00
145Solil PetrPoříčany3545418.00
145Tomšů SvatoplukMladá Vožice3545418.00
145Vrábel PavelChlumín3545418.00
145Šuchal JurajMarkovice3545418.00
151Cajthaml JaroslavLiběchov2535326.50
151Hrdina JiříNiměřice2535326.50
151Odstrčilík TadeášDolní Bousov2535326.50
151Plzák KarelRoudnice nad Labem2535326.50
155Dezort JiříKuřivody652528.67
155Jón Richard ChlumJizera 242525226.00
155Kalina JosefRožmitál pod Třemšínem2525226.00
155Sobotka JosefPerštejn3525217.33
159Balcar TomášVeselá u Mnichova Hradiště2505025.00
159Pavlík TomášBýkev2505025.00
159Čížek ZdeněkLibochovice4505012.50
162Blechta JakubVeselá u Mnichova Hradiště2494924.50
162Chvála Petr SezemiceHungerfish team2494924.50
162Miklian RomanPetrovice4494912.25
162Netík JiříKostomlaty nad Labem3494916.33
162Zdráhala LudvíkHorní Tešice2494924.50
167Daniš PetrKácov2484824.00
167Doležal JanBělá pod Bezdězem2484824.00
167Zdobina ZdeněkBakov nad Jizerou548489.60
170Cón LukášSloveč4474711.75
170Havel JaroslavKladruby3474715.67
170Kadeřábek JaroslavLiběchov2474723.50
170Kolář VáclavTýnec nad Sázavou4474711.75
170Lelek MiroslavNeratovice547479.40
175Horáček Radim Vlastějovice3464615.33
175Krupka JiříTelce3464615.33
175Kulhavý PavelPěčice3464615.33
175Loužil JanKutná Hora2464623.00
175Ptáček RadekRakovník3464615.33
175Toman PetrRožmitál pod Třemšínem2464623.00
181Coufal Zdeněk JihlavaBig Fish Jihlava2454522.50
181David Martin st.Rakovník2454522.50
181Koštálek JiříOplany4454511.25
181Pešek Michal ml.Řeřichy2454522.50
181Syrový FrantišekStratov3454515.00
181Vykydal Vojtěch3454515.00
181Zemanová SoňaZruč nad Sázavou545459.00
181Zloský Albert2454522.50
189Kovář JanPraha2444422.00
189Polívka ŠimonMšenov2444422.00
189Stehlík JiříBakov nad Jizerou2444422.00
189Szotkowski DavidMnichovo Hradiště2444422.00
189Wohland RobertBělá pod Bezdězem2444422.00
189Šimůnek KarelMělník2444422.00
195Děček TadeášMěstec Králové2434321.50
195Eder VlastimilBrozánky2434321.50
195Havelka LubošDrásov4434310.75
195Icha ZdeněkHavlíčkův Brod3434314.33
195Paclt PavelLouny2434321.50
195Pýcha HynekRakovník2434321.50
201Chvála Jan SezemiceHungerfish team2424221.00
201Rubína VladimírLiblice742426.00
203Hora František st.Václav4414110.25
203Jirsa JiříChmeliště3414113.67
205Back Tobias2404020.00
205Buchta AdamMělník540408.00
205Dostálek JiříMirovice1404040.00
205Hodík MartinSlepotice1404040.00
205Karásek PavelKlášterec1404040.00
205Krummer MiroslavKounice1404040.00
205Mareš Jan ml.Praha2404020.00
205Pakárek Michael1404040.00
205Petružálek Jiří Plotiště nad LabemStrong Fishing team2404020.00
205Pilný DavidMikuláš1404040.00
205Raniak MartinTřešť1404040.00
205Svoboda MichalKralupy nad Vltavou3404013.33
205Vicher MilanPlzeň1404040.00
205Vnouček PetrPraha - Sobín540408.00
205Váňa JindřichPraha3404013.33
205Švanda JanVelký Osek2404020.00
221Burock JiříNeratovice2393919.50
221Eichler MiloslavČeská Kamenice2393919.50
221Kadlec RomanMirovice1393939.00
221Kouřimská KateřinaBakov nad Jizerou1393939.00
221Krčma LadislavPřistoupim1393939.00
221Ladýř Josef1393939.00
221Loudil JaroslavLysá nad Labem2393919.50
221Netolický PavelKutná Hora1393939.00
221Novotný Daniel1393939.00
221Velebný PavelPraha1393939.00
231Chábera RadekMlékovice2383819.00
231Furthner JanBečváry2383819.00
231Hrdina MarekBělá pod Bezdězem2383819.00
231Jančar VojtěchBřeznice1383838.00
231Jonák Martin1383838.00
231Kianičková JitkaPeruc2383819.00
231Kympl LukášZlosyň2383819.00
231Machač VáclavDrahov1383838.00
231Pekárek Marek1383838.00
231Picek MartinŽďár1383838.00
231Strašák BohumilČeský Brod1383838.00
231Tuček OndřejMnichovo Hradiště1383838.00
231Vlach Milan1383838.00
231Švec MichalKácov1383838.00
245Bank JanŘečany nad Labem1373737.00
245Běle Václav ml.Březnice1373737.00
245Dudáš JanŘeřichy1373737.00
245Dupák Martin2373718.50
245Hamouz ZdeněkČeská Lípa537377.40
245Havlíček Martin2373718.50
245Jícha LuděkSmilovice1373737.00
245Kabát PetrSmilovice1373737.00
245Klement Antonín Chranišov3373712.33
245Krym PetrKladruby3373712.33
245Mareš DanielKrchleby2373718.50
245Peřina LadislavChotěšice2373718.50
245Pojer Milan st.Nepomuk1373737.00
245Polák LukášSenomaty2373718.50
245Sixta JanTýnec nad Labem2373718.50
245Sixta MilanNymburk1373737.00
245Veselý Adam1373737.00
245Vnouček Petr ml.Praha2373718.50
245Vodvářka Matyáš2373718.50
245Volevecký Radek1373737.00
245Weigend AlešMladá Boleslav2373718.50
245Šanda Jan2373718.50
267Berka Jakub2363618.00
267Bouček Jan1363636.00
267Charwot StanislavČáslav1363636.00
267Dostál BohumilVyšehněvice1363636.00
267Hanousek JiříPřelouč1363636.00
267Janíček Jan Kamenice u JihlavyBig Fish Jihlava2363618.00
267Kocábek TomášNové Strašecí1363636.00
267Kostolník DavidPraha1363636.00
267Koubek JanŽatec1363636.00
267Kovařčík JaroslavZákupy2363618.00
267Landyš PetrBakov nad Jizerou1363636.00
267Ostryzhniuk IvanKovanice1363636.00
267Picek Jaroslav ml.Rakovník2363618.00
267Vacek Miloslav1363636.00
281Chýle OldřichBílina2353517.50
281Dušek Jan ml.Kutná Hora1353535.00
281Fofoňka FilipPardubice1353535.00
281Hašl FilipBřezinka1353535.00
281Hejda Milan1353535.00
281Hirman MilošKladruby2353517.50
281Kouřimský Antonín ml.Bakov nad Jizerou1353535.00
281Kropáček TomášRožmitál pod Třemšínem1353535.00
281Mašlonka JiřiBělá pod Bezdězem1353535.00
281Nerad RostislavČeská Kamenice2353517.50
281Nitsche ViktorVrchovina2353517.50
281Němec PetrŽleby1353535.00
281Svoboda OndřejPraha1353535.00
281Techlovský JiříSloveč3353511.67
281Tejnecký MiroslavZbraslavice435358.75
281Urx Tomáš1353535.00
281Vondra Jakub1353535.00
281Vytyriv Volodymyr1353535.00
281Čipera DavidPříbram1353535.00
281Šimůnek OndřejHudčice1353535.00
281Šindler KarelLovosice1353535.00
302Brůna JanRumburk2343417.00
302Cibulka AdamČistá1343434.00
302Heřman KarelBlovice1343434.00
302Hruška JiříJaroměř1343434.00
302Klusáček AntonínPraha1343434.00
302Komárek MartinHavlíčkův Brod434348.50
302Krejčí MiloslavChlumec nad Cidlinou1343434.00
302Křivánek MiroslavZaječice1343434.00
302Navara Miroslav1343434.00
302Novotný František1343434.00
302Radil MiroslavČeský Šternberk1343434.00
302Senko Imrich1343434.00
302Tvrdík Miroslav1343434.00
302Wachtl HynekNové Strašecí1343434.00
302Zíma BořivojRohovládová Bělá1343434.00
302Čajko LukášMilín1343434.00
302Řezač PetrBenátky nad Jizerou1343434.00
319Babán JakubPeruc1333333.00
319Baroch Lukáš1333333.00
319Bašta Antonín1333333.00
319Chwastek VladimírSedlčany1333333.00
319Horák VladislavDražíč1333333.00
319Ježek MartinKostomlaty1333333.00
319Jindřich Štěpán1333333.00
319Kastner MartinUhlířská Lhota1333333.00
319Kolařík Štěpán1333333.00
319Melichar Ivan1333333.00
319Ostryzhniuk RuslanZeleneč1333333.00
319Term MiroslavKounice1333333.00
319Veverka KarelVlašim2333316.50
319Vidman Václav2333316.50
319Vrla VladimírBrandýs nad Labem1333333.00
319Zelenka PavelKutná Hora1333333.00
319Štěrba Petr1333333.00
319Šuchal AdamMarkovice1333333.00
319Žitník ZbyněkBělá pod Bezdězem1333333.00
338Beneš Jiří1323232.00
338Bros Josef1323232.00
338Danyi MichalDačice1323232.00
338Drha VáclavBřeznice1323232.00
338Eliáš ŠimonGrunov1323232.00
338Fencl Petr ml.Kolín2323216.00
338Hadžala JanOdolena Voda1323232.00
338Halíř Lukáš ml.Osek532326.40
338Hofman DenisNový Bor1323232.00
338Koutný LubomírZaječice1323232.00
338Kovář Adam1323232.00
338Krištofy RomanŽatec1323232.00
338Kudry FrantišekCerhenice1323232.00
338Kárník Petr1323232.00
338Leiterman LukášRožmitál pod Třemšínem1323232.00
338Nouzák JakubBylany1323232.00
338Valha JiříLedeč nad Sázavou1323232.00
338Vejnar Zdeněk1323232.00
338Štěpnička RadekČeský Šternberk2323216.00
357Boroš davidVimperk1313131.00
357Cajthaml PetrVelenice431317.75
357Jonáš Filip1313131.00
357Jánošíková EmmaLiberec1313131.00
357Kopačka JiříPlaná nad Lužnicí1313131.00
357Kukla MartinŽiželice1313131.00
357Malý KarelMladá Boleslav1313131.00
357Mrázek KarelMirovice1313131.00
357Olbrich Petr st.Bechov1313131.00
357Porteš MichalMost1313131.00
357Potecký JiříPraha1313131.00
357Pudil VáclavLibčice2313115.50
357Rosůlková Aneta1313131.00
357Rozum PavelTřemošná431317.75
357Sajdl MartinČistá1313131.00
357Svatoš Petr1313131.00
357Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové1313131.00
357Šourek PetrRožmitál pod Třemšínem1313131.00
375Brandl Stanislav1303030.00
375Chrt ŠtěpánVišňová1303030.00
375Dvořáček David1303030.00
375Glockner PetrMělník1303030.00
375Holub JiříDoksy2303015.00
375Horáček Josef1303030.00
375Hozák VáclavMnichovo Hradiště2303015.00
375Hruška JiříHradec Králové1303030.00
375Hájek OndřejPraha1303030.00
375Kohut MykolaMirovice3303010.00
375Koťátko LukášDoubrava1303030.00
375Lebeda JiříRakovník1303030.00
375Linhart MartinBarákovice1303030.00
375Melička Pavel1303030.00
375Mikeš Pavel ml.Trhový Štěpánov1303030.00
375Minařík JaroslavTřemošnice1303030.00
375Nekvapil Filip1303030.00
375Polívka StanislavLitoměřice1303030.00
375Reiser Petr1303030.00
375Spišák Radek1303030.00
375Steidl Jiří2303015.00
375Topinka MiroslavSenomaty3303010.00
375Vojáček TomášDolní Sokolovec1303030.00
375Zahrádka MiroslavPraha1303030.00
375Záhorský PetrDačice1303030.00
375Černohlávek MartinBarchov2303015.00
401Bozděch KarelPraha1292929.00
401Bukač Petr1292929.00
401Hos MartinOtín1292929.00
401Kovář JanKladruby1292929.00
401Mašlonka MarekBělá pod Bezdězem1292929.00
401Merenus ŠtěpánČáslav1292929.00
401Neckář PetrNačeradec1292929.00
401Petřina Miroslav1292929.00
401Pešek Michal st.Řeřichy1292929.00
401Polák Matěj1292929.00
401Smutný Josef ml.1292929.00
401Tošovská RozálieBělá pod Bezdězem1292929.00
401Tošovský AntonínBělá pod Bezdězem2292914.50
401Vachovec JindřichCitov2292914.50
401Válka OndřejHostivice1292929.00
401Zeman Luboš SemilyJizera 241292929.00
401Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team329299.67
401Šefl Josef1292929.00
401Šmůla ŠtěpánDobřany1292929.00
420Cajthaml MiloslavČeská Lípa1282828.00
420Chválová Lubica SezemiceHungerfish team1282828.00
420Dvořáček Jakub1282828.00
420Eliášová BarboraGrunov1282828.00
420Farář František1282828.00
420Hanzl AntonínNymburk1282828.00
420Hlavatá Iva2282814.00
420Hlaváč OtoKosmonosy1282828.00
420Horvát Miroslav1282828.00
420Horčík Alois1282828.00
420Hrdličková AnetaBělá pod Bezdězem1282828.00
420Králová NellaHovorčovice1282828.00
420McGregor Mike1282828.00
420Papírník AntonínJince1282828.00
420Pixa Jiří1282828.00
420Richtr RomanVápensko1282828.00
420Sýkora LubošRožmitál pod Třemšínem1282828.00
420Záveský JanDražíč1282828.00
420Čipera MiroslavBohutín2282814.00
420Šelbický JakubLíny1282828.00
420Šmůlová BarboraDobřany1282828.00
420Štolovský MichalDolní Bousov2282814.00
442Charvát AdamLibočany2272713.50
442Dvorský LadislavZlosyň2272713.50
442Friedrich Josef1272727.00
442Hojdová Lucie1272727.00
442Hovorka VáclavKrakovany1272727.00
442Hřava JaroslavLitoměřice1272727.00
442Jareš Jan1272727.00
442Kapoun LukášHostivice1272727.00
442Kutílek JaromírBohuňovice527275.40
442Linhart PetrVlčí Habřina1272727.00
442Macal KarelVeltrusy1272727.00
442Mikeš Pavel st.Trhový Štěpánov1272727.00
442Musil MilanKladruby2272713.50
442Neškoda Jiří ml.Březnice1272727.00
442Pavlík FrantišekBřeznice2272713.50
442Rajdl JaroslavChlístovice1272727.00
442Ryba Jiří1272727.00
442Silvar MatějChlumec nad Cidlinou1272727.00
442Tůma JiříRousínov327279.00
442Zeman Josef ml.Rožmitál pod Třemšínem1272727.00
442Zeman Pavel1272727.00
442Šrámek Dušan1272727.00
442Šulitková KateřinaMladá Boleslav1272727.00
442Šťastný JanStaré Smrkovice1272727.00
466Adamczuk JanuszHostokryje1262626.00
466Adamovič AndreasPečky326268.67
466Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team MAVER426266.50
466Bořil Patrik326268.67
466Hrnková Kateřina1262626.00
466Hrudka Lukáš1262626.00
466Hruška Jiří2262613.00
466Janoušek OndřejBakov nad Jizerou326268.67
466Kajan Martina1262626.00
466Kaminský JaroslavFrýdštejn426266.50
466Kropáček VladimírRožmitál pod Třemšinem1262626.00
466Kvasnička Martin st.Kolín2262613.00
466Machara MiroslavHorní Lhota1262626.00
466Mergl JakubHeřmanův Městec1262626.00
466Nekolný JosefBřežany1262626.00
466Pleskač Jan ml. Libice nad DoubravouVysočina team1262626.00
466Rosenbaum Pavel1262626.00
466Rösler TomášMnichovo Hradiště1262626.00
466Sixta TomášKrakovany326268.67
466Stýblo Karel1262626.00
466Svatoň RadekPřílepy1262626.00
466Tkáčová Kateřina1262626.00
466Zdráhala PetrVšejany2262613.00
466Šeda David st.1262626.00
466Ševčík BořivojZlosyň326268.67
466Šourek JanRožmitál pod Třemšínem1262626.00
466Štastný RadekKolín1262626.00
466Šulcová IvanaLovosice1262626.00
494Baránek Matěj1252525.00
494Burak SergejPraha1252525.00
494Děček MilanSloveč2252512.50
494Fejl Pavel1252525.00
494Gregor JanČistá1252525.00
494Hrabě FrantišekRumburk2252512.50
494Kettner VáclavČeská Lípa2252512.50
494Kinkal VáclavRožmitál pod Třemšínem1252525.00
494Kryštofy RomanŽatec1252525.00
494Macháček PavelLoučky2252512.50
494Malý Lukáš1252525.00
494Malý Ondřej325258.33
494Navrátilová ElaKutná Hora1252525.00
494Novotný Václav1252525.00
494Odložilík Marek1252525.00
494Odstrčilík HubertDolní Bousov1252525.00
494Podhradský JanSulovice1252525.00
494Semerád VladislavBenešov2252512.50
494Sop PetrZlosyň2252512.50
494Srb David1252525.00
494Staněk KarelSmečno1252525.00
494Stupka IvanMirovice1252525.00
494Vopálka Aleš st.Čechtice1252525.00
494Černý Tomáš ml.Přišimasy1252525.00
494Ďurček Josef ml.Mnichovo Hradiště2252512.50
494Šourek PavelRožmitál pod Třemšínem1252525.00
520Andrt VojtěchBakov nad Jizerou1242424.00
520Batho KryštofVeliká Ves1242424.00
520Brzák Jaroslav1242424.00
520Fišer MilanČeský Brod1242424.00
520Fořt VladimírKladno2242412.00
520Hlaváček LadislavVeselá1242424.00
520Horych Jiří1242424.00
520Hrdlička JiříBělá pod Bezdězem2242412.00
520Jech JiříLešany324248.00
520Jiřík MiroslavMiškovice1242424.00
520Kadlec MilanPouzdřany1242424.00
520Kettner ŠtěpánČeská Lípa2242412.00
520Komberec Jiří ml.1242424.00
520Kondras Přemysl Pardubice1242424.00
520Křepelka ČestmírDříteň1242424.00
520Křikava Jiří1242424.00
520Novotný Miloslav1242424.00
520Obermajerová PetraMirovice1242424.00
520Olšán MiroslavSmečno1242424.00
520Panoušek Robert1242424.00
520Rathan AntonínTýnec nad Sázavou524244.80
520Reinart JanTeplice2242412.00
520Richter Daliborumburk1242424.00
520Sedláček MichalKladruby2242412.00
520Stařec MatějNačeradec1242424.00
520Stehlík Lubomír st.Bakov nad Jizerou2242412.00
520Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1242424.00
520Vlasák Bohuslav1242424.00
520Čermák JakubMnichovo Hradiště1242424.00
520Čiperová TerezaRožmitál pod Třemšínem1242424.00
520Šimečíková Mariana1242424.00
520Šolc JakubŘepov1242424.00
520Šourek RudolfRožmitál pod Třemšínem2242412.00
520Žížala JanPraha1242424.00
554Dokoupil JanKladruby323237.67
554Friček Patrik1232323.00
554Fábera Jan1232323.00
554Hrabák MichalZbiroh323237.67
554Jindrák TadeášVotice2232311.50
554Kinkal IvanRožmitál pod Třemšínem1232323.00
554Kounovský JanRakovník1232323.00
554Král Vítězslav ml.Hovorčovice1232323.00
554Obert Filip1232323.00
554Sobotka PetrKutná Hora1232323.00
554Sýkora JanRožmitál pod Třemšínem1232323.00
554Tošer Jaroslav ml.Ústrašín1232323.00
554Urbancová Klára1232323.00
554Wittvar Zdeněk st.Vrdy1232323.00
554Černohorský PavelRakovník1232323.00
554Šolc Ctirad1232323.00
554Švehlová DominikaMělník1232323.00
571Bartoš FrantišekChotěšov2222211.00
571Brázda TomášBřežany1222222.00
571Buriánek JaroslavPřepeře1222222.00
571Danyi Milan st.Bělá pod Bezdězem2222211.00
571Dušek Vladimír1222222.00
571Dvořák DanielBítovany1222222.00
571Fišer SebastiánRožmitál pod Třemšínem1222222.00
571Grégr Jiří st.Šubrtov1222222.00
571Houška PavelDolní Žandov1222222.00
571Houška PetrKutná Hora1222222.00
571Hradil JanBřeznice1222222.00
571Kletečka PavelKladruby1222222.00
571Klímová MichaelaBělá pod Bezdězem1222222.00
571Kolínský Josef2222211.00
571Komenda Aleš2222211.00
571Kopčan Adam1222222.00
571Kočí JaroslavPraha2222211.00
571Kubový DominikMěstec Králové1222222.00
571Kukla MiroslavVeselá1222222.00
571Linhart JanMladá Boleslav1222222.00
571Novák ŠimonJeníkov1222222.00
571Oberreiter Jiří1222222.00
571Průša JaroslavMnichovo Hradiště1222222.00
571Semerád VladislavTýnec nad Sázavou1222222.00
571Sitta BohuslavTaneček1222222.00
571Tahal Michal1222222.00
571Tůma Miroslav2222211.00
571Vlček Jiří ml.1222222.00
571Vlček MatějOstrov1222222.00
571Vrzák JaroslavHostivice422225.50
571Šafránek Jiří1222222.00
571Šafář JindřichRožmitál pod Třemšínem1222222.00
571Šebek MilanDřínov1222222.00
571Škubal HanušSokolov2222211.00
605Arazim VlastimilNeratovice1212121.00
605Bandy Jan1212121.00
605Beneš ZdeněkPeruc1212121.00
605Brzobohatý JanMladá Boleslav1212121.00
605Dostál Jiří st.1212121.00
605Durst Jiří1212121.00
605Etler ArturRožmitál pod Třemšínem1212121.00
605Fedát MilanMost1212121.00
605Flament PierrePraha1212121.00
605Janda VojtěchPašinka1212121.00
605Jánošík DavidLiberec1212121.00
605Kaňka KarelSedlice1212121.00
605Koudelka Roman1212121.00
605Kryštof MariánŘíčany2212110.50
605Kupka Tomáš Hradec Králové1212121.00
605Kympl JaroslavZlosyň1212121.00
605Neškoda Jiří st.Březnice1212121.00
605Smítka Josef ml.Kutná Hora2212110.50
605Tonkoskhur EugenyiPraha2212110.50
605Toth Laszló1212121.00
605Vrátný DanielTmaň1212121.00
605Šimůnek Oldřich1212121.00
605Šváb Hubert1212121.00
628Barták Zdeněk1202020.00
628Baránková Zuzana1202020.00
628Borovka LubošVodňany1202020.00
628Horák MarekTřebechovice pod Orebem2202010.00
628Kielar AdamBakov nad Jizerou1202020.00
628Kovář Milan2202010.00
628Kubec Tomáš LanškrounGold Fish team1202020.00
628Machatý David JaroměřKKM Gulášovky1202020.00
628Mastník ZdeněkNelahozeves2202010.00
628Novák DanielKamenné Žehrovice1202020.00
628Pejsar DominikRožmitál pod Třemšínem1202020.00
628Pohorský OldřichZákupy1202020.00
628Vaněk Radomír1202020.00
628Varga LadislavBrandýs nad Labem1202020.00
628Veselý Tomáš2202010.00
628Vinipol Václav1202020.00
628Váchová Dagmar1202020.00
628Zubr VáclavČeský Brod1202020.00
628Černohorský Pavel ml.1202020.00
628Černý Jakub1202020.00
628Čipera Josef1202020.00
649Adamovič AlexPečky219199.50
649Cenko JosefHutě pod Třemšínem1191919.00
649Charvát Ondřej1191919.00
649Fiedler Ondřej1191919.00
649Hrabáň RadimČáslav1191919.00
649Hudeček FrantišekChýšť1191919.00
649Hájek Lukáš1191919.00
649Jandourek MartinStará Boleslav1191919.00
649Kolpaský JanZlosyň219199.50
649Kuba JiříKolín219199.50
649Kárník PetrBílé Vchynice1191919.00
649Lisický OndřejMladá Boleslav1191919.00
649Martínek Adam1191919.00
649Mendl RadekTelč1191919.00
649Myška Karel1191919.00
649Nezavdal František1191919.00
649Nitsche MartinVrchovina1191919.00
649Omamik JánPlzeň1191919.00
649Pavlíček MichalLužná1191919.00
649Petržílka VlastimilVojkovice1191919.00
649Richter DaliborRumburk219199.50
649Soukup Luboš1191919.00
649Strejček Zdeněk1191919.00
649Studičný Jakub1191919.00
649Tichý RudolfBečváry1191919.00
649Tyrych Radek st.Hradec Králové1191919.00
649Vodičková Kateřina Příbram1191919.00
649Vrba ČeněkRožmitál pod Třemšínem1191919.00
649Věříš František1191919.00
649Věříš Štěpán1191919.00
649Zabilanský Dominik1191919.00
649Zoupina Jiří1191919.00
649Šnajdr MarekBělá pod Bezdězem1191919.00
649Žítek OndřejTuněchody1191919.00
683Angelov JanBřezovice218189.00
683Aujeský David1181818.00
683Brázda AntonínKounice1181818.00
683Drmota ZdeněkBělá pod Bezdězem1181818.00
683Fencl Petr st.Kolín1181818.00
683Flanderka MichalPašinka1181818.00
683Havlová EliškaPraha1181818.00
683Kameník JaroslavMladá Boleslav1181818.00
683Korynta OldřichBystřice1181818.00
683Kovář Jan ml.Praha1181818.00
683Mendel MichalOtovice1181818.00
683Mikuškovic Jan1181818.00
683Novotný Jiří ZámrskTorpedo team1181818.00
683Němec JiříRožmitál pod Třemšínem1181818.00
683Svoboda JanDoubrava1181818.00
683Tvaroh JanNová Ves u Českých Budějovic1181818.00
683Tym René1181818.00
683Tůma MatějMnichovo Hradiště1181818.00
683Varadi MiroslavNová Farma318186.00
683Vojáček ZdeněkVilémov1181818.00
683Zvoník BedřichKobylníky318186.00
683Šimáček OndřejRoudnice nad Labem1181818.00
705Bičovský JanPřílepy217178.50
705Fiedler LuděkPardubice1171717.00
705Filko JanBělá pod Bezdězem1171717.00
705Halgašová LauraBělá pod Bezdězem217178.50
705Hamouz MarekČeská Lípa317175.67
705Hurt MartinZbraslavice317175.67
705Jilich Ladislav JihlavaBig Fish Jihlava1171717.00
705Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1171717.00
705Kučák Michal1171717.00
705Ledvinka MilošStaré Čívice1171717.00
705Metlička Pavel ml.Rožmitál pod Třemšinem1171717.00
705Máslo MilošBenešov217178.50
705Novosad RudolfZlosyň1171717.00
705Novotný PetrKrakovany217178.50
705Oubrecht MilanČelákovice1171717.00
705Paldusová NatálieBakov nad Jizerou1171717.00
705Samek KarelVrdy1171717.00
705Schoř Ondřej1171717.00
705Staněk PetrSmečno217178.50
705Stehlík Josef1171717.00
705Zeman ŠtěpánRožmitál pod Třemšínem1171717.00
726Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni1161616.00
726Brynda ZdeněkRoudnice nad Labem1161616.00
726Havel OndřejPavlovice1161616.00
726Holeček Daniel1161616.00
726Hrinčák Oleg1161616.00
726Jedlička Jiří st.Kladruby316165.33
726Juřica ZdeněkBakov nad Jizerou1161616.00
726Kněžour MartinMladá Boleslav1161616.00
726Kolářová NatálieTýnec nad Sázavou1161616.00
726Langr Stanislav216168.00
726Lisner MiroslavVelká Chmelištná1161616.00
726Mareš JanPraha316165.33
726Mašek StanislavBělá pod Bezdězem1161616.00
726Neškodová MarieBřeznice1161616.00
726Němeček PavelPraha216168.00
726Pavlík TomášNeratovice1161616.00
726Pejsar MatyášRožmitál pod Třemšínem1161616.00
726Poskočil PetrDolní Bučice316165.33
726Prokeš MilanLibochovice1161616.00
726Schingler KarelLovosice216168.00
726Slavík JiříNeratovice216168.00
726Vecko Oliver1161616.00
726Vídeňský Zdeněk ml.Lhotice1161616.00
726hlaváček Filip1161616.00
726Šedivý Vojtěch ml.Mladá Boleslav1161616.00
726Šimečíková Miriam1161616.00
726Šotkovský DavidStarý Kolín216168.00
726Šuchalová KláraMarkovice1161616.00
754Bandy Jakub1151515.00
754Bittner JindřichHorní Počernice215157.50
754Bludská Karolína1151515.00
754Bureš FilipRožmitál pod Třemšinem1151515.00
754Flanderka MilošPašinka1151515.00
754Harant VáclavChrast1151515.00
754Hrubý VladislavKněževes1151515.00
754Jelínek JosefHradišťko215157.50
754Jurkovič AloisStaňkovice1151515.00
754Klípa Pavel ml.Nová Bystřice1151515.00
754Kovář AntonínKladruby1151515.00
754Košnář Radim1151515.00
754Krátká HanaNižbor1151515.00
754Mareš JiříMnichovo Hradiště215157.50
754Mašek KarelKrašovice1151515.00
754Pilc TomášVlašim1151515.00
754Pospíšil JaroslavMělník1151515.00
754Prokop Štěpán1151515.00
754Skalický MatějPříbram1151515.00
754Sobotka Jiří ml.Žďár nad Sázavou1151515.00
754Tichý PetrSlatiňany1151515.00
754Tůma OndřejMnichovo Hradiště1151515.00
754Veselý PavelPříbram1151515.00
754Čajko LudvíkMilín215157.50
754Šinský PavelKutná Hora1151515.00
779Antoš Marek st.Hranice na Moravě1141414.00
779Chodúr JosefMělník1141414.00
779Doležal VladimírChotěboř1141414.00
779Dubský FrantišekMirovice1141414.00
779Herlík Miroslav1141414.00
779Hruška ŠtefanZlosyň214147.00
779Karmazín JanBenešov1141414.00
779Malkovský Pavel st.Březnice1141414.00
779Pacák Marek1141414.00
779Peťovský IvanŽeletava1141414.00
779Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou1141414.00
779Pátek David1141414.00
779Rác JaroslavMutějovice214147.00
779Sobotka JiříRoudnice nad Labem214147.00
779Sochůrek Ondřej214147.00
779Staněk Karel ml.Smečno1141414.00
779Stražák BohumilČeský Brod1141414.00
779Svoboda Michal ml.1141414.00
779Valenta Jan1141414.00
779Valha JosefŽatec314144.67
779Vaněk MichalLitoměřice1141414.00
779Vocel JakubBělá pod Bezdězem1141414.00
779Víšek MichalLíbeznice1141414.00
779Škvor Šimon1141414.00
779Šoltys JaromírChomutice1141414.00
804Andrt ŠtěpánBakov nad Jizerou1131313.00
804Antoň Matyáš1131313.00
804Brož Jan1131313.00
804Burian ZdeněkRožďalovice1131313.00
804Bína LukášDlouhý Most1131313.00
804Fischer Sebastian1131313.00
804Horník MilanSenec1131313.00
804Horáková Sára1131313.00
804Hošek PavelŘímovice213136.50
804Janda PavelNeratovice1131313.00
804Jeníček MartinRožmitál pod Třemšínem1131313.00
804Jánský Václav1131313.00
804Klischchun Oleh st.Praha1131313.00
804Kolář MatyášTýnec nad Sázavou1131313.00
804Křivánek Jaroslav1131313.00
804Polívka FrantišekMšeno1131313.00
804Stránský JiříNymburk213136.50
804Tošovský PetrBělá pod Bezdězem1131313.00
804Tůma Štěpán313134.33
804Tůmová AnnaLibčice1131313.00
804Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1131313.00
804Vnouček StanislavPraha1131313.00
804Zeman Petr213136.50
804Zlechovec Stanislav ml.Rakovník213136.50
804ŘíhaTýnec nad Sázavou1131313.00
804Šimůn Zdeněk1131313.00
804Švejkovský StanislavČeský Brod1131313.00
804Šíma Jiří ml.1131313.00
832Beneš RadekRožmitál pod Třemšínem1121212.00
832Hladík JiříČastolovice1121212.00
832Hrnka Dominik1121212.00
832Jindrák Martin1121212.00
832Kopecký DavidChrudim1121212.00
832Langer JosefZruč nad Sázavou312124.00
832Musil MaxBakov nad Jizerou212126.00
832Novák Kryštof1121212.00
832Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1121212.00
832Rusín Vasil1121212.00
832Samek TomášVrdy1121212.00
832Simandl HynekVlašim1121212.00
832Skokanová Adriana1121212.00
832Temr MiroslavKounice1121212.00
832Vlček Petr Častolovice1121212.00
832Vorel JakubVotice1121212.00
832Šebor JanNesvačily1121212.00
832Šácha Daniel1121212.00
850Adámek JanJeníkov1111111.00
850Bičovský Richard1111111.00
850Buriánová KateřinaBenešov1111111.00
850Daňhel JanBělá pod Bezdězem211115.50
850Držmíšek MiroslavHradec Králové1111111.00
850Dvorská MonikaZlosyň1111111.00
850Havlíček MartinZbiroh1111111.00
850Jiránek RobinLíšný1111111.00
850Kozák MartinLiblice1111111.00
850Kratochvíl JanLaziště1111111.00
850Král Jaroslav st.Kovanice1111111.00
850Meštrovič MichalZlosyň1111111.00
850Odložilík Tomáš1111111.00
850Polák Jan1111111.00
850Procházková AdélaStará Boleslav1111111.00
850Růžička Štěpán1111111.00
850Samková PavlínaVrdy1111111.00
850Stefurak Andrej1111111.00
850Svoboda MilanČeská Lípa1111111.00
850Van der Linden VincentMladá Boleslav1111111.00
850Váňa PetrZlosyň1111111.00
850Walter Milan1111111.00
850Zvěřina PavelKladno211115.50
850Říha JanTýnec nad Sázavou1111111.00
850Šnokhousová KateřinaBělá pod Bezdězem1111111.00
875Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemRybářský ráj Hradec Králové1101010.00
875Dlask Ondřej1101010.00
875Horejš Jan1101010.00
875Hovorka ZdeněkŽabonosy1101010.00
875Klíma AdamBělá pod Bezdězem1101010.00
875Kopecký PetrLedeč nad Sázavou1101010.00
875Krejza Vladimír1101010.00
875Kučera JanBělá pod Bezdězem1101010.00
875Langer Stanislav1101010.00
875Lát JiříČeská Lípa1101010.00
875Malý RomanPlaňany210105.00
875Pujmanová EditaRadotín1101010.00
875Schořová Eliška1101010.00
875Sochor JanŠkrdlovice1101010.00
875Szilvási ŠtefanLety210105.00
875Takács PavelSvětnov1101010.00
875Thim René1101010.00
875Škoula Danial1101010.00
875Šťastný Filip1101010.00
875Žilinský Miloslav1101010.00
895Bičovský Josef2994.50
895Bulak OlegPraha3993.00
895Burda JiříMnichovo Hradiště1999.00
895Dostálová Kateřina1999.00
895Finger JanZásadka2994.50
895Hořejší Miroslav1999.00
895Hron MilanRožďalovice1999.00
895Landyš Vojtěch1999.00
895Langr ŠtěpánMnichovo Hradiště2994.50
895Magura Ondřej2994.50
895Paclt PavelPraha1999.00
895Prokeš MilanUhříněves1999.00
895Roud Václav1999.00
895Skalická Michaela1999.00
895Skolanová Adriena1999.00
895Tvrdík VojtěchVlastějovice1999.00
895Tříska RaimundDolní Bousov1999.00
895Zíma RadimSlaný1999.00
895Škrabal ŠtěpánBenešov1999.00
914Bouška VáclavZlosyň1888.00
914Budka Jiří1888.00
914Bursa TadeášZlosyň1888.00
914Hofman Lukáš1888.00
914Jandejsek ZdeněkZruč nad Sázavou1888.00
914Kopeček MartinPraha1888.00
914Lonský VáclavZdislavice1888.00
914Nožička JanRožďalovice1888.00
914Němcová AndreaPoštovice1888.00
914Veicher David2884.00
914Veselý DavidPříbram1888.00
914Zelenka Dominik1888.00
914Černý Jindřich ml. Jindřichův Hradec1888.00
914Číž LubošJindřichův Hradec1888.00
914Řezníček Matěj1888.00
914Šafr ZdeněkOskořínek1888.00
914Šerpán JosefMalá Skála1888.00
914Šourková MarieRožmitál pod Třemšínem1888.00
914Štěpánek Adam1888.00
914Žáček Jan ml.Ohrobec1888.00
934Aleksandrová Alena Hradec KrálovéRybářský ráj Hradec Králové1777.00
934Belaz Tobias1777.00
934Chaloupka LukášZruč nad Sázavou1777.00
934Cinkejs MatoušMladá Boleslav1777.00
934Firl Jakub1777.00
934Fulín JanStruhařov2773.50
934Halaška Jiří3772.33
934Hrstka Marek1777.00
934Janický KamilMladá Boleslav1777.00
934Jiřík MiroslavMyškovice1777.00
934Košnář LukášLysá nad Labem1777.00
934Král Vítězslav st.Hovorčovice1777.00
934Loudíl JaroslavLysá nad Labem2773.50
934Mihálik Marek1777.00
934Müller VáclavOsek1777.00
934Němeček MiroslavPříbram1777.00
934Obert Martin1777.00
934Pažout RadovanRožďalovice1777.00
934Pikner Patrik1777.00
934Plíšek Jaroslav1777.00
934Ticháček VáclavHavlíčkův Brod1777.00
934Výskot Daniel2773.50
934Walter Filip1777.00
934Škréta MartinČtveřín1777.00
934Štabla Petr1777.00
959Bartošová Adéla1666.00
959Belušiak LadislavJindřichův Hradec1666.00
959Docke HolmSRN1666.00
959Freylach DanielPříbram1666.00
959Janoušek VladimírRadotín1666.00
959Klement Roman1666.00
959Linhart MartinJindřichův Hradec1666.00
959Matoušková Daniela1666.00
959Moravec PavelČejov1666.00
959Musilová AliceBakov nad Jizerou1666.00
959Norov VadimČáslav1666.00
959Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team1666.00
959Novák MilanMilovice1666.00
959Nový MichalKostelec nad Labem2663.00
959Pavlíček Ondřej ml.1666.00
959Plechatý LuděkLhota1666.00
959Prekala Maxim1666.00
959Sadílek Miroslav1666.00
959Schmid DavidDačice1666.00
959Simandl VratislavVlašim1666.00
959Stupka David1666.00
959Vaněk Matyáš1666.00
959Štabla Petr ml.1666.00
982Adámek LadislavDolní Břežany1555.00
982Dostál Jiří ml.1555.00
982Hron RadekNelahozeves1555.00
982Kočí JaroslavBlatná2552.50
982Krejčí MilanPraha2552.50
982Kuba RomanMiskovice1555.00
982Kubeš DanielBolina1555.00
982Kubík JanNový Bor1555.00
982Novotná Jaroslava ZámrskTorpedo team1555.00
982Pagačová Pavlína ml.Mladá Boleslav1555.00
982Podhora KryštofSuchdol1555.00
982Reichert PetrČeský Šternberk1555.00
982Smítka Josef st.Kutná Hora2552.50
982Sychra VladimírJenišovice1555.00
982Špinka JanPotěhy1555.00
997Cinkeis ŠtěpánDolní Stakory2442.00
997Dufek VojtěchMladá Boleslav1444.00
997Eichler TomášBělá pod Bezdězem2442.00
997Havlín JiříVeltrusy2442.00
997Jurkovič Pavel1444.00
997Kaminský JanFrýdštejn1444.00
997Mokrý JanUhlířské Janovice3441.33
997Nitsche MartinPraha1444.00
997Poláček OldřichHole1444.00
997Prchal JanLučice1444.00
997Prchlý JanBakov nad Jizerou1444.00
997Proč Jan1444.00
997Rak MilanUhlířské Janovice1444.00
997Sláma MichalMnichovo Hradiště1444.00
997Svatoš Šimon1444.00
997Vosáhlo PavelStrašov1444.00
997Válek MarekHostivice1444.00
997Zdvihal JiříPraha3441.33
997Čermák LukášLibčice1444.00
1016Bušek Adam1333.00
1016Dziva JurijPraha1333.00
1016Jedlička ZdeněkČeský Brod1333.00
1016Kočí Vladimír2331.50
1016Krištof MariánŘíčany1333.00
1016Král Vojtěch ml.Kostelec nad Černými Lesy1333.00
1016Novotný Petr ZámrskTorpedo team1333.00
1016Novák VladislavMnichovo Hradiště1333.00
1016Nožková Hana1333.00
1016Sýkora Josef1333.00
1016Vegricht MartinPraha3331.00
1016Černý MilanKutná Hora2331.50
1016Švejnoha JindřichRožmitál pod Třemšínem1333.00
1029Bartošovský BartošKněžmost2221.00
1029Bičovský MartinPřílepy2221.00
1029Bryknar PatrikBělá pod Bezdězem2221.00
1029Bryknar SebastianBělá pod Bezdězem2221.00
1029Bubla RudolfPoříčany2221.00
1029Dlouhý JaroslavVrchlabí1222.00
1029Dvořák Milan2221.00
1029Hampejs MatějBílina1222.00
1029Hanzlík Vladimír1222.00
1029Hemr Lukáš2221.00
1029Jedlička JiříPraha2221.00
1029Jánský Jan1222.00
1029Klečák MartinKutná Hora2221.00
1029Kratochvíl JiříSlabce2221.00
1029Král JakubJavorník1222.00
1029Kubiš TomášZásadka2221.00
1029Kukla Václav2221.00
1029Kunc VlastimilRožďalovice1222.00
1029Lazo MarioMladá Boleslav2221.00
1029Ludvík JiříKutná Hora1222.00
1029Pacík TomášJičín1222.00
1029Pernica JosefMladá Boleslav2221.00
1029Picek Jaroslav st.Rakovník2221.00
1029Remta MatyášČistá2221.00
1029Remta VáclavČistá2221.00
1029Srnec Kryštof2221.00
1029Trousilová HanaOdolena Voda2221.00
1029Vavruška MartinMladá Boleslav2221.00
1029Vokolek Matěj2221.00
1029Volf Jakub Žďár1222.00
1029Voláková MarieBakov nad Jizerou1222.00
1029Zavřel MarekBakov nad Jizerou1222.00
1029Zelenka DanielSenec1222.00
1029Čipkala LukášČistá2221.00
1029Šubrt JakubBakov nad Jizerou2221.00
1064Adam Jaroslav ml.1111.00
1064Adamec LukášČernošice1111.00
1064Adamus AntonínMladá Boleslav1111.00
1064Ambros JosefMělník1111.00
1064Andrle Jiří1111.00
1064Andrt MikulášKosmonosy1111.00
1064Backová Barbara1111.00
1064Baloun Roman st.Heřmanův Městec1111.00
1064Bartoníček Aleš1111.00
1064Bartoš LadislavBělá pod Bezdězem1111.00
1064Baránek JaroslavNeratovice1111.00
1064Bažant Karel1111.00
1064Beck Antonín1111.00
1064Bejdl LiborDěčín1111.00
1064Benedikt VítMnichovo Hradiště1111.00
1064Beneš MilanTušť1111.00
1064Beneš VladimírHadačka1111.00
1064Beran DominikBělá pod Bezdězem1111.00
1064Beranová Laura1111.00
1064Beď MartinPraha1111.00
1064Bičovský Jan ml.Přílepy1111.00
1064Blažek Jiří st.Vyskytná1111.00
1064Blažek MartinHoroměřice1111.00
1064Bláha KarelBenátky nad Jizerou1111.00
1064Bochníček MilanChvaletice1111.00
1064Bock Jakub1111.00
1064Bodzek Štěpán1111.00
1064Bohuslav Vojtěch1111.00
1064Borovíčka Zdeněk1111.00
1064Bořilová Pavla1111.00
1064Brejcha Jakub1111.00
1064Brejcha PetrKouřim1111.00
1064Brejka Petr1111.00
1064Brotánek Josef1111.00
1064Brůža Petr1111.00
1064Bukač Tomáš1111.00
1064Burka Matouš1111.00
1064Bydžovský JosefŘeřichy1111.00
1064Bártů JanČechtice1111.00
1064Bělina Pavel1111.00
1064Břichnáč VladimírNymburk1111.00
1064Cepák JosefČeská Kamenice1111.00
1064Chadima Jiří ml.Mirovice1111.00
1064Charvát MartinMilčice1111.00
1064Chrastina Tomáš1111.00
1064Chuchvalec Petr1111.00
1064Chudoba Petr1111.00
1064Chwastek TomášSedlčany1111.00
1064Cikánek TobiášŘíčany1111.00
1064Cinkeis MatoušDolní Stakory1111.00
1064Dobiáš VladislavBrandýs nad Labem1111.00
1064Dobrý OndřejRakovník1111.00
1064Dobrý RadimRakovník1111.00
1064Dobrý RobertRakovník1111.00
1064Dobsa Jan1111.00
1064Doležalová AndreaOdolena Voda1111.00
1064Doležalová Martina1111.00
1064Dostál JosefRabštejnská Lhota1111.00
1064Dragula Mroslav1111.00
1064Drábek JiříMnichovo Hradiště1111.00
1064Drábek Jiří ml.1111.00
1064Drábek Lukáš1111.00
1064Dušek Ivan1111.00
1064Dvořák KarelZásada1111.00
1064Dvořák PavelNačeradec1111.00
1064Dvořák Tomáš1111.00
1064Dvořák Tomáš ml.1111.00
1064Dvořák VladimírNeratovice1111.00
1064Dvořáková Adéla1111.00
1064Dvořáková Kristýna1111.00
1064Dvořáček JanBakov nad Jizerou1111.00
1064Dvořáčková AnnaBakov nad Jizerou1111.00
1064Effler JosefBělá pod Bezdězem1111.00
1064Egert LubošZavidov1111.00
1064Eibl MilanBlatná1111.00
1064Erbrt TomášVeselá u Mnichova Hradiště1111.00
1064Etlerová SofieRožmitál pod Třemšínem1111.00
1064Fajgl Jakub1111.00
1064Fejt Jan1111.00
1064Fencl DominikMladá Boleslav1111.00
1064Fiala MatějVlašim1111.00
1064Fiala MichalPraha1111.00
1064Fidrhel LukášZákupy1111.00
1064Filip JiříChmelná1111.00
1064Filip KryštofChmelná1111.00
1064Filipová DenisaChmelná1111.00
1064Frydrych Jiří1111.00
1064Geissler MichalMnichovo Hradiště1111.00
1064Ginzl RadislavBakov nad Jizerou1111.00
1064Golovin Michael1111.00
1064Goš RobertMladá Boleslav1111.00
1064Gregor MikolášLoket1111.00
1064Gregor Milan1111.00
1064Gregorová VendulaČistá1111.00
1064Grimm MikulášBakov nad Jizerou1111.00
1064Grolmus LukášBělá pod Bezdězem1111.00
1064Grolmusová LeontýnaBělá pod Bezdězem1111.00
1064Gruber Petr1111.00
1064Gruber Tomáš1111.00
1064Gut ŠtěpánVlašim1111.00
1064Haincová JanaStaré Ouholice1111.00
1064Hajduk Roderik1111.00
1064Halaška MatyášVlašim1111.00
1064Hampl Zdeněk ml.Hadačka1111.00
1064Hampl Zdeněk st.Hadačka1111.00
1064Hanč Filip1111.00
1064Harant Josef1111.00
1064Hasal PavelZlosyň1111.00
1064Hatina MilanKostomlaty1111.00
1064Hauptvogel MiloslavPeruc1111.00
1064Havel Ondřej1111.00
1064Havelka MartinKoberovice1111.00
1064Havránek Robin1111.00
1064Herlík David1111.00
1064Hladík MartinBřežany1111.00
1064Hlaváč Marek1111.00
1064Hlaváček AlešOstřešany1111.00
1064Hlačina JanPostupice1111.00
1064Hlačina MatějPostupice1111.00
1064Hodan PetrRoztěž1111.00
1064Hodík VladislavSedlčany1111.00
1064Holeček Tomáš1111.00
1064Holoubek PavelSalavice1111.00
1064Holub JanSedlčany1111.00
1064Holub OndřejNepomuk1111.00
1064Holzbauer Lukáš1111.00
1064Horn PetrNymburk1111.00
1064Horčík Ladislav1111.00
1064Horňan Samuel1111.00
1064Hotovec MiroslavTrhový Štěpánov1111.00
1064Hotový JiříMost1111.00
1064Hroch BohumilZruč nad Sázavou1111.00
1064Hroneš MartinKoprník1111.00
1064Hrubý StanislavSuchomasty1111.00
1064Hudeček BedřichOdolena Voda1111.00
1064Huler Václav1111.00
1064Huttrová AmálieRožmitál pod Třemšínem1111.00
1064Hálková NatálieRožmitál pod Třemšínem1111.00
1064Hůrka Dominik1111.00
1064Jabulka MartinRožmitál pod Třemšínem1111.00
1064Janata Lukáš1111.00
1064Jandera StanislavPraha1111.00
1064Jandourek PetrStará Boleslav1111.00
1064Jandourek TomášStará Boleslav1111.00
1064Jankovský DanielMiřetice1111.00
1064Janota JaromírBřeznice1111.00
1064Janoušek Jan1111.00
1064Janoušek JiříHořešovice1111.00
1064Janoušek PetrSlaný1111.00
1064Janoušek Václav1111.00
1064Javůrek DaliborRožďalovice1111.00
1064Javůrek Martin1111.00
1064Jech OndřejNymburk1111.00
1064Jelínek Milan1111.00
1064Jiří Marian1111.00
1064Jonáš Alex1111.00
1064Jonáš Jan1111.00
1064Kabourek VáclavČeská Kamenice1111.00
1064Kadeřábek Oldřich1111.00
1064Kadlec RadekMirovice1111.00
1064Kahánek MatyášRakovník1111.00
1064Kameník JiříMladá Boleslav1111.00
1064Karabáček JiříPraha1111.00
1064Kašpar JosefDražíč1111.00
1064Kerouš JakubOtročice1111.00
1064Keroušová TerezaOtročice1111.00
1064Klimpera Josef st.1111.00
1064Kličková KristýnaBeroun1111.00
1064Klusáček JanPraha1111.00
1064Knittel JaroslavŠestajovice1111.00
1064Knittich Petr1111.00
1064Kocourek PetrTřeboň1111.00
1064Kodýdek Jan1111.00
1064Kolář Radek ml.1111.00
1064Komberec Michal1111.00
1064Komenda StanislavKladruby1111.00
1064Komínek MatějJeníkov1111.00
1064Kopecký AlexandrMladá Boleslav1111.00
1064Kosztyo Alexander Poděbrady1111.00
1064Koucký RadekDolní Stakory1111.00
1064Koutský PetrMnichovo Hradiště1111.00
1064Kováč ŠtefanÚvaly1111.00
1064Kovář Jiří1111.00
1064Kozák Zdeněk1111.00
1064Krajíček JanZlosyň1111.00
1064Kramer PetrOhrobec1111.00
1064Krejčí MiroslavŠtětí1111.00
1064Krinzweig Karel1111.00
1064Krištof MariánStráž pod Ralskem1111.00
1064Král JaroslavRoudnice nad Labem1111.00
1064Krátký PavelZbraslavice1111.00
1064Kubec OldřichBakov nad Jizerou1111.00
1064Kubišta Antonín1111.00
1064Kunc RomanPřelouč1111.00
1064Kunc ZdeněkSedlčany1111.00
1064Kuntoš ZdeněkBělá pod Bezdězem1111.00
1064Kurzeja DavidMladá Boleslav1111.00
1064Kuráž Evžen1111.00
1064Kučera MiroslavBělá pod Bezdězem1111.00
1064Kysela TomášBělá pod Bezdězem1111.00
1064Kühn VítězslavKralupy nad Vltavou1111.00
1064Křehnáč Lukáš1111.00
1064Křeček Petr1111.00
1064Křivák MilanMnichovo Hradiště1111.00
1064Lach Jan0Slaný1111.00
1064Lach JanoSlaný1111.00
1064Lacina RadekBělá pod Bezdězem1111.00
1064Laco Ladislav1111.00
1064Lajk Antonín1111.00
1064Landa MartinBakov nad Jizerou1111.00
1064Langer MatějPříbram1111.00
1064Lavička JonášBřeznice1111.00
1064Lebeda ZdeněkTýniště nad Orlicí1111.00
1064Linhart MartinLužec nad Vltavou1111.00
1064Linhart Martin ml.Český Brod1111.00
1064Lonský FilipZdislavice1111.00
1064Lukeš Antonín1111.00
1064Mach PetrHorní Beřkovice1111.00
1064Machalický TomášBoseň1111.00
1064Macháček PavelMníšek pod Brdy1111.00
1064Mai MarekKněževes1111.00
1064Maier VítězslavBystřice u Benešova1111.00
1064Malina Jaroslav1111.00
1064Malkovský DavidBřeznice1111.00
1064Malý FrantišekKostelní Radouň1111.00
1064Marek David1111.00
1064Marek JosefHostouň1111.00
1064Martínek David ml.1111.00
1064Maruška Dušan ml.Praha1111.00
1064Maruška Dušan st.Praha1111.00
1064Maruška MilanLysá nad Labem1111.00
1064Mastník LuděkNelahozeves1111.00
1064Mates Štěpán1111.00
1064Mařík PetrBoješice1111.00
1064Mašková TerezaBělá pod Bezdězem1111.00
1064Melcer Jan1111.00
1064Mencl OndřejBřezová1111.00
1064Merzbach Václav1111.00
1064Meszároš Pavel1111.00
1064Michková IngeKolín1111.00
1064Midloch FilipTetov1111.00
1064Mihovský Tomáš1111.00
1064Mika JaroslavPřišimasy1111.00
1064Mika MiroslavPřišimasy1111.00
1064Mikeš JanŘíčany1111.00
1064Miklas DavidPraha1111.00
1064Miková MalvínaPřišimasy1111.00
1064Miková MichaelaPřišimasy1111.00
1064Miková SimonaPřišimasy1111.00
1064Mikuš Oldřich1111.00
1064Mikuš Zdeněk1111.00
1064Milec LubošRožmitál pod Třemšínem1111.00
1064Mokrý TomášBřeznice1111.00
1064Moravcová OrnelaPraha1111.00
1064Moravec Milan ml.Spolí1111.00
1064Moravec Milan st.Spolí1111.00
1064Moravský ŠtefanPraha1111.00
1064Mrázek JosefBřeznice1111.00
1064Mrázek MarekBřeznice1111.00
1064Mucska Imrich1111.00
1064Murárik Antonín1111.00
1064Málek Dan1111.00
1064Müller MatějVracovice1111.00
1064Navrátil JiříÚhřetice1111.00
1064Navrátil PavelNeratovice1111.00
1064Nebeský Ondřej1111.00
1064Nedobitý Marek1111.00
1064Nesládek PavelKounice1111.00
1064Novotný Radek ml.Strakonice1111.00
1064Novák TomášRynholec1111.00
1064Nádvorník Jan1111.00
1064Nádvorník Václav1111.00
1064Náhlík ZbyněkPraha1111.00
1064Němec LadislavNeratovice1111.00
1064Oberreiter JanMělník1111.00
1064Obšonka Peter1111.00
1064Olajošová Nela1111.00
1064Olexa Tomáš1111.00
1064Paldus VladimírMladá Boleslav1111.00
1064Paluska JosefLiblice1111.00
1064Patzelt RolandNová Ves1111.00
1064Paur Petr1111.00
1064Paštika MartinPřívlaky1111.00
1064Pecold PetrChotusice1111.00
1064Percl Radek1111.00
1064Pertl Jan1111.00
1064Petřina Milan1111.00
1064Pešan VojtěchJedomělice1111.00
1064Pešek JiříŘeřichy1111.00
1064Pilbauerová PetraMnichovo Hradiště1111.00
1064Pinc Jiří1111.00
1064Pincová Nikola1111.00
1064Pinsker JanPraha1111.00
1064Pitter Jiří1111.00
1064Pixa Tomáš1111.00
1064Plančár DimitrikBělá pod Bezdězem1111.00
1064Plechatý Martin1111.00
1064Pluchta PetrSmečno1111.00
1064Pokorný KarelKladno1111.00
1064Polák LukášMladá Boleslav1111.00
1064Polák MilanMladá Boleslav1111.00
1064Polívka Lukáš1111.00
1064Ponocná BarboraČeská Lípa1111.00
1064Ponocný RadomírČeská Lípa1111.00
1064Ponocný Radomír ml.Česká Lípa1111.00
1064Pos Miroslav1111.00
1064Prepsl JanPraha1111.00
1064Procházka JanKounice1111.00
1064Procházka JiříMladá Boleslav1111.00
1064Procházka Miroslav1111.00
1064Procházka VladimírMladá Boleslav1111.00
1064Procházka ZdeněkPečky1111.00
1064Procházková BarboraRožmitál pod Třemšínem1111.00
1064Procházková Kristýna1111.00
1064Prokop Jiří1111.00
1064Prokop JosefMnichovo Hradiště1111.00
1064Prokop MichalPlaňany1111.00
1064Puršl RadekBřežany1111.00
1064Přibyl FrantišekRakovník1111.00
1064Půhoný Petr1111.00
1064Reitmajerová JulieRožmitál pod Třemšínem1111.00
1064Rejmon MiroslavTmaň1111.00
1064Richterová LenkaCheb1111.00
1064Rudolf JaroslavVrdy1111.00
1064Rychtář VladimírKlášterec nad Ohří1111.00
1064Rypka Jiří1111.00
1064Rác KarelMost1111.00
1064Rákosníková VěraGolčův Jeníkov1111.00
1064Rýdl Ondřej1111.00
1064Růžička MiroslavTanvald1111.00
1064Sadílek TomášMilín1111.00
1064Schneider Marek1111.00
1064Schoř Dominik1111.00
1064Semerád Dominik1111.00
1064Semián BedřichMladá Boleslav1111.00
1064Shakutalyak IvanMladá Boleslav1111.00
1064Simandlová AnežkaVlašim1111.00
1064Sixta JakubNymburk1111.00
1064Sičák PavelJaroměř1111.00
1064Skokan Jiří1111.00
1064Skokanová Amálie1111.00
1064Skyba JaroslavPraha1111.00
1064Slabihoudek JanHodkovice1111.00
1064Smetana VáclavBlatná1111.00
1064Socha Luděk1111.00
1064Somov DanielKostelec nad Černými Lesy1111.00
1064Sosnowski LukaszBogatynia1111.00
1064Spilka Václav1111.00
1064Spitzerová Martina1111.00
1064Srnec Artur1111.00
1064Stavačová TerezaBělá pod Bezdězem1111.00
1064Staňo Ján1111.00
1064Staňová Natálie1111.00
1064Stehlík Lubomír ml.Bakov nad Jizerou1111.00
1064Strejčková VeronikaBělá pod Bezdězem1111.00
1064Strnad Jan1111.00
1064Strouhal PatrikPraha1111.00
1064Struna Tomáš1111.00
1064Stýblo Zdeněk1111.00
1064Stříbrný KryštofMilín1111.00
1064Svatuška NikolasBělá pod Bezdězem1111.00
1064Svoboda DominikLibčice nad Vltavou1111.00
1064Svoboda JanOdolena Voda1111.00
1064Svoboda Jiří1111.00
1064Svoboda MiloslavDobříš1111.00
1064Svoboda Oldřich1111.00
1064Svoboda Vítězslav1111.00
1064Světnička RomanPraha1111.00
1064Syrový MichalČelákovice1111.00
1064Szabo MiroslavLešany1111.00
1064Szemle Jakub1111.00
1064Szilvasi ŠtefanLety2110.50
1064Sýkora Petr1111.00
1064Tauber PavelNěmčičky1111.00
1064Tichý FrantišekNačeradec1111.00
1064Tichý JanVeltruby1111.00
1064Tichý RudolfKácov1111.00
1064Tkačuk MilanRakovník1111.00
1064Trefný AdamRožmitál pod Třemšínem1111.00
1064Treml Adam1111.00
1064Treml JanPraha1111.00
1064Trousil Lukáš Libín1111.00
1064Trpáková Alena1111.00
1064Tuhý Radim1111.00
1064Tuček JiříPoděbrady1111.00
1064Tvarůžek MiroslavBrandýsek1111.00
1064Tůma Filip1111.00
1064Tůma Stanislav1111.00
1064Tůmová BarboraLibčice1111.00
1064Uher Marek1111.00
1064Uhlíř Václav1111.00
1064Ulrichová Eliška1111.00
1064Urbanová Karolína1111.00
1064Urbánek Josef1111.00
1064Vacek DavidRožmitál pod Třemšínem1111.00
1064Vaibar JanŠtětí1111.00
1064Vampol Vojtěch1111.00
1064Vančura Jakub1111.00
1064Vavřík JaroslavLysá nad Labem1111.00
1064Vedral Václav1111.00
1064Vejražka Vojtěch1111.00
1064Vejražka Čeněk1111.00
1064Vele Josef1111.00
1064Vele Patrik1111.00
1064Veliký Luděk1111.00
1064Velík JakubZlosyň1111.00
1064Venclák DominikBakov nad Jizerou1111.00
1064Vernerová EliškaBělá pod Bezdězem1111.00
1064Veverka Jakub1111.00
1064Veverka LukášÚstí nad Labem1111.00
1064Večíš Jan1111.00
1064Vinkler Radek ml.Nymburk1111.00
1064Vinkler Radek st.Nymburk1111.00
1064Vinklerová MartinaNymburk1111.00
1064Vlk VladimírMnichovo Hradiště1111.00
1064Vlk Vladimír ml.Mnichovo Hradiště1111.00
1064Vnouček PetrPraha1111.00
1064Vodvářka Milan1111.00
1064Vogužel Jan1111.00
1064Vojta DavidVlašim1111.00
1064Vojtíšek JosefNymburk1111.00
1064Vokolek DavidMšeno1111.00
1064Vokáček Daniel1111.00
1064Vokáček LukášOdolena Voda1111.00
1064Volebecký Radek1111.00
1064Volák MilanBakov nad Jizerou1111.00
1064Vondráček Pavel1111.00
1064Vontszemuv JakubBylany1111.00
1064Vopasek JaroslavDoubrava1111.00
1064Vostruha Roman1111.00
1064Vosáhlo Adam1111.00
1064Vožický Slavomír1111.00
1064Vrzal TomášPlaňany1111.00
1064Vágner JindřichPolerady1111.00
1064Vágner Stanislav1111.00
1064Válek Jan1111.00
1064Váňa VlastimilTatce1111.00
1064Vídeňský ZdeněkLhotice1111.00
1064Výskot Adam1111.00
1064Věděl ZbyněkŠanovice1111.00
1064Wala Pavel1111.00
1064Wolman KarelBakov nad Jizerou1111.00
1064Zahradník Petr1111.00
1064Zahrádka FrantišekTmaň1111.00
1064Zahrádka RadekMladá Boleslav1111.00
1064Zajíc Tomáš1111.00
1064Zamrazil VincentBenešov1111.00
1064Zamrazilová JulieBenešov1111.00
1064Zatloukal JiříJankovice1111.00
1064Zdobinský Jaroslav1111.00
1064Zdobinský LukášČížovky1111.00
1064Zedníček KarelBělá pod Bezdězem1111.00
1064Zumr David1111.00
1064Zvon Tomáš1111.00
1064Zítka LukášMladá Boleslav1111.00
1064Čech OndřejBakov nad Jizerou1111.00
1064Čech ZdeněkMnichovo Hradiště1111.00
1064Čermák Lukáš1111.00
1064Černoška Tomáš1111.00
1064Červenka FrantišekSmečno1111.00
1064Červenka JanVlašim1111.00
1064Červený MartinPraha1111.00
1064Čiperová MartinaMilín1111.00
1064Čákrda FrantišekBakov nad Jizerou1111.00
1064Čárny Jan1111.00
1064Ďurček Jakub1111.00
1064Řebíček Jaroslav1111.00
1064Řehák Patrik1111.00
1064Řezníček ŠtěpánBenešov1111.00
1064Řezáč TomášMladá Boleslav1111.00
1064Řihacek JaroslavČechtice1111.00
1064Říhová Adéla1111.00
1064Říháček DanielČechtice1111.00
1064Šafránek ZdeněkNymburk1111.00
1064Šebestián PetrTatce1111.00
1064Šebák MartinBeroun1111.00
1064Šelbický DominikLíny1111.00
1064Šelemberk BohumírHoškovice1111.00
1064Šenkýř JiříČelákovice1111.00
1064Šerdzik JosefBělá pod Bezdězem1111.00
1064Šimek KryšpínČistá1111.00
1064Šimonovský AdamRožmitál pod Třemšínem1111.00
1064Šimáček JakubRoudnice nad Labem1111.00
1064Šimíček JaromírMladá Boleslav1111.00
1064Šimčík Radek1111.00
1064Šimůnek Lukáš1111.00
1064Šitina JosefVelká Jesenice1111.00
1064Škoda Zdeněk ml.Bělá pod Bezdězem1111.00
1064Špac Marek1111.00
1064Špitálský Václav st.Čelákovice1111.00
1064Šplíchal MilanZderaz1111.00
1064Špánek Michal1111.00
1064Šrenk AdamNakvasovice1111.00
1064Štranc Štěpán1111.00
1064Štěpnička Milan st.Český Šternberk1111.00
1064Šuba MiroslavNová Ves1111.00
1064Švec Matyáš1111.00
1064Švejkovská EvaČeský Brod1111.00
1064Šíma Jiří1111.00
1064Šíma PetrRožmitál pod Třemšínem1111.00
1064Žatečka Jan ml.Přišímasy1111.00
1064Žatečka Jan st.Přišímasy1111.00
1064Žáček Jan st.Ohrobec1111.00
1064Žďánský KryštofBělá pod Bezdězem1111.00

Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.