Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 78 termínů závodů
V minulosti zadáno 10350 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Liberecký - 01.01.2024 - 31.12.2024



Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 30 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Bína Libor Dlouhý MostFishing team Severočeši622622637.67
2Kraus Pavel Jablonec nad NisouFishing team Severočeši618618631.00
3Jánošíková Emma Liberec413513533.75
4Hakl Petr PředonínFishing team Severočeši412812832.00
5Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 24310810836.00
6Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště3848428.00
7Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 242626231.00
8Jón Richard ChlumJizera 242484824.00
9Olbrich Jakub Bechov2464623.00
10Zeman Luboš SemilyJizera 241454545.00
11Franěk Robert TrutnovJizera 241444444.00
12Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště3434314.33
13Pánek Vít SezemicePáni Krokouši 1981383838.00
14Ježek Martin Předměřice nad Jizerou1363636.00
15Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1353535.00
16Kondras Přemysl PardubicePáni Krokouši 1981343434.00
17Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno1333333.00
18Richter Dalibor Rumburk1323232.00
18Vojtěch Václav MlázoviceJizera 241323232.00
20Tobolka Milan NechaniceRybářský ráj Hradec Králové1313131.00
21Janouch Miroslav Všechlapy1252525.00
21Kaminský Jaroslav Frýdštejn2252512.50
23Rybenský Roman Němčice1232323.00
24Blaščík Petr Staré JesenčanyHungerfish team1212121.00
25Zdráhala Petr Všejany1131313.00
26Šnicer Petr Veltěže1121212.00
27Aleksandrová Alena Hradec KrálovéRybářský ráj Hradec Králové1111111.00
28Žuková Marie OpočnoPoseidon fishing club Opočno1333.00
29Vlasta Vratislav Bakov nad JizerouMsk Mnichovo Hradiště2221.00
30Olbrich Petr ml. Bechov1111.00

Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.