Rybářské žebříčky, rybářské závody

Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 108 termínů závodů
V minulosti zadáno 10030 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



 

 

 



 

 

Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit

Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.

 

 

Datum začátku závodu 23.03.2024
Místo konání závodu Rybník Tálín(Bohdalov)
Kraj Vysočina
Název závodu Tálínská rybka 3-dospělí
Název vodní plochy Rybník Tálín
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně
Popis cesty Mezi Bohdalovem a Novým Veselím pod silnicí č.353, parkoviště přímo u rybníka,
Přihlášky závodníků
V den závodu od 6.00
Možno předem na telefonu 702470314
Přihlášení předem na SMS jméno a bydliště  Náhradníci:Sáblik Pavel-Žďár nad Sázavou,Sáblík Martin-Žďár nad Sázavou,Dyňanský Roman-Vrbno,Havliček Stanislav-Mělník,Icha Zdeněk -Havlíčkův Brod,Ďásek František -Havlíčkův Brod ,Jan Sysel-Ivanovice
Přihlášení závodníciCelkem přihlášeno 68 závodníků

Bořilová Pavla - Počátky
Petříček Ladislav - Havlíčkova Borová
Janáčková Jaroslava - Havlíčkova Borová
Samlík Libor - Oslavany
Sysel Jan - Ivančice
Ďásek František - Havlíčkův Brod
Icha Zdeněk - Havlíčkův Brod
Havlíček Stanislav - Mělník
Dydňanský Roman - Vrbno
Sáblík Pavel - Žďár nad Sázavou
Sáblík Martin - Žďár nad Sázavou
Takács Pavel - Světnov
Polovic Ladislav - Žďár nad Sázavou
Pánek Vít - Sezemice
Duba Ladislav - Žďár nad Sázavou
Dobeš Jiří - Rebešovice
Janouch Miroslav - Všechlapy
Pavlíček Radomír - Žďár nad Sázavou
Chvála Petr - Sezemice
Chválová Lubica - Sezemice
Doležán Nikola - Chotěboř
Doležán Vladimír - Chotěboř
Soukup Ivo - Třebíč
Oberreiter Zdeněk st. - Hamry nad Sázavou
Dobrovolný František - Březí nad Oslavou
Komárek Martin - Havlíčkův Brod
Sládek Pavel - České Velenice
Trnka Aleš - Třesovice
Sobotka Jiří ml. - Žďár nad Sázavou
Unzeitig Bohuslav - Žďár nad Sázavou
Nekulová Stanislava - Dobroutov
Tecl Miloslav - Pozovice
Horáček Jaroslav - Havlíčkův Brod
Ondráček Kamil - Žďár nad Sázavou
Čech Rostislav - Třebíč
Zlatuška Tomáš - Třebíč
Šustr Jiří-Bohdalov
Raniak Martin - Třešť
Raniak Milan - Třešť
Tlustý Luboš - Svratouch
Pavlíček Jaroslav - Žďár nad Sázavou
Doležal Lambert - Žďár nad Sázavou
Slavík Alexej - Vilémov
Coufal Zdeněk - Jihlava
Peroutka Jiří st. - Březí nad Oslavou
Hapák Jurij - Žďár nad Sázavou
Vojáček Zdeněk - Vilémov
Vojáček Tomáš - Dolní Sokolovec
Synek Martin - Choceň
Polívka Martin - Přibyslav
Drápal Vlastimil - Jindřichův Hradec
Bertok Milan - Dublovice
Tošer Jaroslav - Ústrašín
Lísner Ladislav - Bohdalov
Sobotka Petr - Žďár nad Sázavou
Oubrecht Michal - Bílý Kámen
Kadlec Milan - Pouzdřany
Novák Zdeněk - Týniště nad Orlicí
Vlček Petr - Častolovice
Hladík Jiří - Častolovice
Sobotka Jiří st. - Žďár nad Sázavou
Svoboda Josef - Kozlov
Novák Radek-Jaroměřice nad Rokytnou
Toman František st. - Jaroměřice nad Rokytnou
Malý František - Kostelní Radouň
Jaroslav Promberger-Bohdalov
Janíček Jan - Kamenice u Jihlavy
Bureš Václav - Nová Ves
Časový harmonogram závodu
První část od 8.00 hodin do 11.00 hodin
Přestávka od 11.00 hodin do 12.30 hodin
Druhá část od 12.30 hodin do 15.00 hodin
  15.30-16.00-vyhlášení výsledků
Způsob losování závodních míst Rulička 
Typ závodu
Plavaná
Položená
Feeder
Závod pro
Jednotlivce
Jiné: Max 60 lidí +5 náhradníků
Startovné
Dospělí 400 Kč Mládež 300 Kč
Doplňující údaje: Mládež od 16 -18 let
Povolené nástrahy Vše dle rybářského řádu 
Krmení
Povoleno
Povoleno od vylosování startovního čísla.
Chytá se na
1 prut
2 návazce
Krmítko: Ano
Doplňující údaje: Peán, podběrák,vezírek a (sekyrka-jestli bude led povinná výbava) Podle počasí i holínky.
Typ revíru
Stojatá cca 1,9 ha
Osádka ryb Plotice, perlín,okoun,amur,kapr, lín, candát štika, sumec 
Bodování Ryba co kus. Bílá ryba+ okoun-20b,amur,kapr, lín -50b, štika, candát, sumec -100b
Ocenění pro vítěze 1-3 místo-poháry + fin.hotovost,4-10 věcné ceny, největší ryba- pohár 
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) Občerstvení zajištěno během závodů česká kuchyně.pivo Radegast 12  Dršťková polévka, hovězí gulášek, kolénko z udírny,nealko pivo a limonáda zon-Třebíč
Hlavní sponzor závodu Název: Carpbollteam
Pořadatel Název: Cvak Jaroslav -Carpbollteam
Email: pokojov@email.cz

 

 

 

 


Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.