Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 23 termínů závodů
V minulosti zadáno 9256 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Jihočeský - 01.01.2022 - 31.12.2022

 | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 90 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Klouček Jan st. Branná 4 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
2 Moravec Pavel Čejov 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
3 Jedlička Jiří Praha 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Moravec Milan st. Spolí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Schmid Jan ml. 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Košina Pavel Domanín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Hess Tomáš Zálší 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Neumann Zdeněk Domanín 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Vegricht Martin Praha 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
3 Mádl Petr Jindřichův Hradec 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Kadlecová Šárka Třeboň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Míka Štěpán Veselí nad Lužnicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Hnilička Jiří České Velenice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Belušiak Ladislav Jindřichův Hradec 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Galko Daniel Břilice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Dušák Pavel ml. Novosedly nad Nežárkou 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Liška Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Siuda Rudolf Kaplice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Galko Lubomír Břilice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Pavlíček Václav st. Ledeč nad Sázavou 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
22 Pajer Stanislav Ledeč nad Sázavou 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
23 Smetana Milan Branná u Třeboně 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
23 Skalický Matěj Příbram 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
23 Harbaš Fadil 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
23 Čechová Eliška Počátky 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
23 Urban Martin Hluboká nad Vltavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
23 Novotný Petr st. Louka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
23 Matějka Roman Nové Hrady 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
23 Skalický Miroslav Příbram 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
31 Kučera David Nová Bystřice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
31 Podoubský Vít Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
31 Kolář Jiří Sedlčany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
31 Petík Adam 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
31 Poláček Petr st. Příbram 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
31 Chalupský Petr Ledenice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
31 Smejkalová Nikol Počátky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
31 Krupička Vojtěch Soběslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
31 Holub Jan Sedlčany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
40 Číž Luboš Jindřichův Hradec 3 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
41 Velebil Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
41 Bajglová Julie 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
41 Žák Miloslav Jindřichův Hradec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
41 Maincl Václav Jindřichův Hradec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
41 Vaváček Miloslav Bechyně 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
41 Vítámvás Karel ml. Dačice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
41 Klouček Jan ml. Branná 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
41 Bernard Michal Milín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
49 Matějka Václav Nové Hrady 2 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
49 Matějka Lukáš Nové Hrady 3 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
51 Hájek Václav Strakonice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
51 Lišková Tereza 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
51 Srnský Michal Ledenice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
51 Smetana Daniel Branná u Třeboně 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
51 Zasadil David Veselí nad Lužnicí 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
51 Kubovec Karel Strakonice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
51 Hruška David ml. 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
58 Dušák Patrik Kardašova Řečice 2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
59 Kocina Josef Strádov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
59 Trnka Vít Lišov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
59 Boháč Josef Soběslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
59 Musílek Petr Nová Včelnice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
59 Dušák Pavel st. Novosedly nad Nežárkou 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
59 Paulovičová Barbora Třeboň 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
65 Skalický Jakub Příbram 2 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
65 Cihelka Marek Příbram 2 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
67 Paulovič Marek Chlum u Třeboně 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
67 Rubick Miroslav Hluboká nad Vltavou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
67 Fabiánová Mariana 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
67 Černý Jindřich ml.  Jindřichův Hradec 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
67 Račák Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
67 Marek Michael Počátky 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
67 Polotjanko Roman Tábor 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
74 Hessová Eliška Zálší 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
74 Svoboda Jiří České Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
74 Matoušek Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
74 Matoušek Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
74 Fabián Filip 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
74 Pefek Karel Kostelní Vydří 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
74 Schmid Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
81 Krbec Michal 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
81 Šimůnek Ondřej Hudčice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
81 Zajíček Miroslav ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
81 Mojžíš Lukáš  České Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
81 Marek Milan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
81 Škorpil Jakub Počátky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
81 Kopačka Lukáš Veselí nad Lužnicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
81 Doležán Nikola  Chotěboř 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
81 Převrátil Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
81 Krbec Lukáš Hubenov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.