Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 23 termínů závodů
V minulosti zadáno 9256 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2022 - 31.12.2022



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 657 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové1124134531.36
2Kratochvíl Jan Třebechovice pod OrebemKKM Gulášovky1122930828.00
3Chvála Petr SezemiceHungerfish team1921443322.79
4Vágenknecht Jiří PardubiceKKM Gulášovky620920934.83
5Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1019827727.70
6Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni1919642022.11
7Synek Martin ChoceňGold Fish team1819538721.50
8Kubec Tomáš LanškrounGold Fish team1419433223.71
9Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou719020028.57
10Žemlička RadekSlatiňany1018824424.40
11Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni1618532820.50
12Kučera LukášDašice1017922422.40
13Zahradník Vlastimil PardubiceVeteráni1817635219.56
14Jiříček Jaroslav Vysoké Mýto817521627.00
15Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1317027621.23
16Pětík Marek LibišanyJ.D.J. Fish Team1016822822.80
17Brendl PatrikLanškroun716718125.86
17Černý Jan PardubiceVeteráni816716921.13
19Jón Richard ChlumJizera 24516516533.00
19Provazník MichalDřenice616516527.50
21Blaščík Petr Staré JesenčanyHungerfish team2016434917.45
21Nováková Renata Hrobice1616428017.50
23Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team1816125414.11
24Novotný Jiří ZámrskTorpedo team1415423616.86
25Klečák Miloslav Onomyšl615215225.33
26Růžička Pavel DašiceHungerfish team1014919019.00
27Taichner Radek MikuloviceHungerfish team1314623718.23
27Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno514614629.20
29Vlasta Vratislav Bakov nad JizerouMsk Mnichovo Hradiště714515422.00
30Petružálek Jiří Plotiště nad LabemStrong Fishing team814314518.13
31Novotný Petr ZámrskTorpedo team714014120.14
32Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 24513713727.40
33Takács PavelSvětnov613513522.50
34Chvála Jan SezemiceHungerfish team1113417415.82
35Pišl Jan TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové913315417.11
36Sobotka Jiří st.Žďár nad Sázavou813213817.25
37Vlček Petr Častolovice512912925.80
38Chválová Lubica SezemiceHungerfish team1612524215.13
38Řípa AlešHeřmanův Městec412512531.25
40Zeman Luboš SemilyJizera 24312112140.33
41Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team411911929.75
41Vaněk DaliborVysoké Mýto711912017.14
43Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště611811819.67
44Šrámek Petr OpočínekHungerfish team911613414.89
45Pavlíček RadomírŽďár nad Sázavou411511528.75
46Pleskot JanHrobice1011113113.10
47Machatý David JaroměřKKM Gulášovky410910927.25
48Aleksandrová Alena Hradec KrálovéRybářský ráj Hradec Králové1210715813.17
49Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team510510521.00
50Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team510310320.60
51Pryl StanislavPardubice4989824.50
52Provazník JiříDřenice5969619.20
53Dostál MatoušKrálíky4929223.00
54Kondras Přemysl Pardubice5919118.20
55Otradovský JosefLanškroun3909030.00
56Ficner JiříLanškroun3888829.33
56Vojáček ZdeněkVilémov6888814.67
56Šupol Michal Rychnov nad KněžnouPodorlické vydry3888829.33
59Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště6878714.50
59Janouch Miroslav Všechlapy6878714.50
61Csernyanszká PavlínaVysoké Mýto5838316.60
62Hladík JiříČastolovice4828220.50
62Žuková Marie OpočnoPoseidon fishing club Opočno8828410.50
64Icha ZdeněkHavlíčkův Brod6818113.50
64Kolečkář TomášMohelnice3818127.00
66Šuchal JurajMarkovice4808020.00
67Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice4797919.75
67Jelínek MiroslavVysoké Mýto5797915.80
67Pánek VítSezemice5797915.80
70Sobotka Jiří ml.Žďár nad Sázavou3787826.00
71Novotná Jaroslava ZámrskTorpedo team8778610.75
72Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team3767625.33
72Rybenský Roman Němčice4767619.00
74Franěk Robert TrutnovJizera 242757537.50
75Hájek LubomírLanškroun3747424.67
76Doležal Lambert Žďár nad Sázavou4737318.25
76Doležán Nikola ChotěbořVysočina team3737324.33
76Hruška JiříHradec Králové3737324.33
76Lebeda ZdeněkTýniště nad Orlicí5737314.60
76Pešek JanChrudim4737318.25
81Zahradník MichalPlatenice2717135.50
82Hanuška JaroslavTřemošnice3686822.67
82Nguyen MartinHavlíčkův Brod3686822.67
84Novotný Jiří ml.Zámrsk2676733.50
85Mokrý Jiří ml.Havlíčkův Brod2666633.00
86Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team3656521.67
87Hájek Vladimír DobříkovGold Fish team4646416.00
87Komárek MartinHavlíčkův Brod2646432.00
89Samek TomášVrdy4636315.75
90Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou2626231.00
91Baloun Roman st.Heřmanův Městec3616120.33
91Mrvečka Patrik Týniště nad OrlicíPodorlické vydry2616130.50
93Pleskač Jan ml. Libice nad DoubravouVysočina team2595929.50
93Vávra LubošLanškroun3595919.67
95Glencner MarekSruby2575728.50
95Kašparová Lenka Jaroslav657579.50
97Hurt MartinZbraslavice4555513.75
97Kadlec FrantišekZlíč3555518.33
99Andrž LadislavBolehošť2545427.00
100Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad DoubravouRikomix rybářské naděje2535326.50
101Poskočil PetrDolní Bučice2525226.00
101Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team MAVER2525226.00
103Vojáček TomášDolní Sokolovec3505016.67
104Král PavelHavlíčkův Brod3494916.33
105Ficner LukášLanškroun2484824.00
106Jaroš ZdeněkHostinné2474723.50
106Koudelková Gabriela Nasavrky4474711.75
106Mokrý Jiří st.Havlíčkův Brod2474723.50
106Pešková Natálie DanaChrudim3474715.67
110Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team3464615.33
111Brádler PetrČervená Voda2454522.50
111Ďásek FrantišekHavlíčkův Brod3454515.00
113Kratochvíl RadimChlumec nad Cidlinou2444422.00
113Prokůpek JanRozhovice2444422.00
113Šturmová HanaLípa nad Orlicí3444414.67
116Jirsa JiříChmeliště3434314.33
116Provazníková JitkaDřenice2434321.50
116Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team2434321.50
119Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno1424242.00
119Hofman David Hrochův Týnec2424221.00
121Bedrník JanJaroměř1414141.00
121Cuhorka AlešPřelouč2414120.50
121Hodík MartinSlepotice2414120.50
121Koníř AlešPardubice3414113.67
121Koudelková Jitka Nasavrky741426.00
121Košnar LukášČasy4414110.25
121Svoboda JaroslavBřehy u Přelouče2414120.50
128Hlaváček AlešOstřešany4404010.00
128Pleskač Jan st. Libice nad DoubravouVysočina team1404040.00
128Vašata MatějKvasiny2404020.00
131Falta KamilKlášter nad Dědinou1393939.00
131Žítek OndřejTuněchody1393939.00
133Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team MAVER3383812.67
133Janáčková JaroslavaHavlíčkova Borová1383838.00
133Javůrek KarelLitomyšl1383838.00
133Krejčí JosefBřezina2383819.00
133Novotná LenkaZámrsk2383819.00
133Němcová Hana Nasavrky638386.33
133Zahradník RomanPelechov2383819.00
140Havrila Michal ml. JaroměřMichalové a spol.2373718.50
140Jurečková Jarmila Hradec Králové437379.25
140Labuť JosefRonov nad Doubravou1373737.00
140Matouš KarelTýniště nad Orlicí1373737.00
140Novotný PetrPardubice1373737.00
145Baloun Roman ml.Heřmanův Městec2363618.00
145Bařinka TomášTýniště nad Orlicí1363636.00
145Hudský Jonáš2363618.00
145Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou1363636.00
149Hrabáň RadimČáslav1353535.00
149Kukla JiříPardubice1353535.00
149Pekař JaroslavKamenice nad Lipou1353535.00
149Stojka JiříKlešice1353535.00
153Bryška JaroslavLitomyšl1343434.00
153Hetych MojmírŘestoky1343434.00
153Hlaváček AntonínPardubice1343434.00
153Hoksy Jan1343434.00
153Ježek MartinPředměřice nad Jizerou1343434.00
153Kůrka PavelPardubice2343417.00
153Mrvečka Petr Týniště nad OrlicíPodorlické vydry3343411.33
160Brendlová PetraLanškroun2333316.50
160Kokeš DanielRozhovice2333316.50
160Kosina JaroslavBěstvina2333316.50
160Lukášek JakubTřebechovice pod Orebem2333316.50
160Pazderka Adam Hradec Králové1333333.00
160Tyrych Radek st.Hradec Králové433338.25
160Vojtěch Václav MlázoviceJizera 241333333.00
160Zemanová SoňaZruč nad Sázavou1333333.00
168Duba LadislavŽďár nad Sázavou1323232.00
168Fiedler LuděkPardubice2323216.00
168Hanzl AntonínNymburk2323216.00
168Hubička TomášBrloh2323216.00
168Kincl Matyáš Hradec Králové2323216.00
168Melichar Tomᚎďár nad Sázavou1323232.00
168Petružálek RadimPardubice1323232.00
168Soural KarelHrobice2323216.00
168Vavroušková ZuzanaHolice1323232.00
168Šrámek PatrikOpočínek1323232.00
178Bryška Jiří st.Svitavy1313131.00
178Chaloupka RadekHolice1313131.00
178Držmíšek MiroslavHradec Králové3313110.33
178Hanuš PavelPardubice2313115.50
178Karel VratislavHolice1313131.00
178Kašpar MartinHolice1313131.00
178Lochman Pavel ml.Zdelov1313131.00
178Papež JiříHradec Králové1313131.00
178Ševčík VáclavRonov nad Doubravou1313131.00
178Štajdl PetrMohelnice2313115.50
178Šupa JosefHradec Králové1313131.00
178Šupol Petr LibišanyPodorlické vydry3313110.33
190Ficek PetrSvitavy1303030.00
190Hrdlička JaromírŘestoky1303030.00
190Minařík JaroslavTřemošnice1303030.00
190Smítka Josef ml.Kutná Hora1303030.00
190Smítka Josef st.Kutná Hora1303030.00
190Tichý PetrSlatiňany1303030.00
190Šimon Adam2303015.00
190Švancara DanielOstřetín1303030.00
198Bezdíček MatějZámrsk1292929.00
198Brožek AdamLitomyšl2292914.50
198Csernyanszký AntonínVysoké Mýto1292929.00
198Hubáček MatějOstřetín1292929.00
198Mazour PetrPardubice1292929.00
198Navrátil JiříÚhřetice1292929.00
198Olbrich Jakub BechovRikomix rybářské naděje1292929.00
205Cuhorka JiříPřelouč328289.33
205Hrubeš FrantišekDřenice428287.00
205Hřebíček MilanSvitavy1282828.00
205Jáchimová ŠárkaVysoké Chvojno1282828.00
205Lochman MatoušMartinice1282828.00
205Mergl JakubHeřmanův Městec2282814.00
205Šimonová Izabela2282814.00
205Švejk AdamRozhovice1282828.00
213Hetych LiborŘestoky1272727.00
213Jansa DavidHolice1272727.00
213Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1272727.00
213Kratochvíl Jakub Hradec KrálovéBlack Fish team2272713.50
213Kubcová Natálie Lanškroun1272727.00
213Olbrich Petr ml. BechovRikomix rybářské naděje1272727.00
213Šturc OliverChrudim1272727.00
220Bezdíček Filip1262626.00
220Charvát ValentinJihlava1262626.00
220Hromádko Šimon1262626.00
220Kočíř MatějČankovice1262626.00
220Markl FrantišekOstřetín1262626.00
220Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni2262613.00
220Vytlačil LukášLitomyšl1262626.00
220Šnobl MarekSrch1262626.00
220Šubrt DominikTurkovice2262613.00
229Dinter Lukáš1252525.00
229Drobný Libor st.Litomyšl1252525.00
229Děček TadeášMěstec Králové1252525.00
229Horák DavidSkuteč1252525.00
229Horák MartinDoubravice1252525.00
229Krč Michael1252525.00
229Ledvinka MilošStaré Čívice2252512.50
229Musil RadekŽdírec nad Doubravou1252525.00
229Studničková Tereza1252525.00
229Tejnecký MiroslavZbraslavice425256.25
229Tošer JaroslavÚstrašín325258.33
229Zahradník MichalPelechov1252525.00
229Šrajer David Vysoké MýtoGold Fish team1252525.00
242Hlaváčková KateřinaSrch1242424.00
242Jiskra FrantišekLitomyšl1242424.00
242Kosztyo Alexander Poděbrady2242412.00
242Kotek Josef1242424.00
242Král DominikKostelec u Heřmanova Městce2242412.00
242Mrkosová EllenNové Město na Moravě1242424.00
242Ondráček PetrŽďár nad Sázavou1242424.00
242Růžičková LucieMorašice1242424.00
242Tomšík JanKřižanov1242424.00
242Záruba PetrBlato2242412.00
252Barešová JitkaSlepotice1232323.00
252Crkal Jan1232323.00
252Hlaváček KarelHumpolec1232323.00
252Jaroš MarekHostinné2232311.50
252Karaba JosefPraha1232323.00
252Kosina MarekJaroměř1232323.00
252Martínková ZuzanaPardubice2232311.50
252Rezek OldřichMikulov2232311.50
252Růžičková NelaMorašice1232323.00
252Tomáš VítPohránov1232323.00
252Vacek PetrKameničky1232323.00
252Voženílek AdamJezbořice2232311.50
252Šturmová Amálie1232323.00
265Fraj PavelHorní Dubenec1222222.00
265Horák PavelŽiželice1222222.00
265Horáková SoňaDoubravice1222222.00
265Hřebíček OndřejKrucemburk1222222.00
265Rybka JanRychnov nad Kněžnou1222222.00
265Rákosníková VěraGolčův Jeníkov1222222.00
265Velfl VladimírSvitavy1222222.00
265Vonka DanielPardubice2222211.00
265Šajerman VladimírVrchlabí1222222.00
274Bureš BřetislavProstějov1212121.00
274Grád Tomᚎleby1212121.00
274Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team MAVER2212110.50
274Jícha JakubSmilovice1212121.00
274Novotný MilanMezihoří2212110.50
274Pilný RomanPardubice1212121.00
274Provazník MatějStolany1212121.00
274Rudolf JaroslavVrdy1212121.00
274Shejbal LiborHolice1212121.00
274Smola JiříVysoké Mýto2212110.50
274Suchánek Jan1212121.00
274Voldán PetrTřibřichy1212121.00
274Šťastný ZdeněkPardubice2212110.50
274Žemličková PavlínaSlatiňany1212121.00
288Bartoš RadekChoceň1202020.00
288Havlíček RomanOstřešany1202020.00
288Kostlán JaroslavLitomyšl1202020.00
288Král Vítězslav st.Hovorčovice1202020.00
288Králová NellaHovorčovice1202020.00
288Kupka AdrianPardubice1202020.00
288Lochman FrantišekUhersko2202010.00
288Mendl RadekTelč1202020.00
288Schejbalová RadkaPardubice1202020.00
288Svoboda JaroslavRosice u Chrasti1202020.00
288Svoboda VlastimilHrobice1202020.00
288Tomyšinec Vadim1202020.00
288Vacík ZdeněkHavlíčkův Brod2202010.00
288Zachařová Valentýna1202020.00
288Štěpánek RomanHrobice2202010.00
288Žemličková JanaSlatiňany1202020.00
304Bártek MilanVysoké Mýto1191919.00
304Felgr Milan ml.Potštejn1191919.00
304Fikejs MartinLhota u Chroustovic1191919.00
304Hanzl ZdeněkNymburk1191919.00
304Jarkovský JiříBlešno1191919.00
304Myška Milan1191919.00
304Pechová VeronikaPúchov419194.75
304Peřina Jakub1191919.00
304Pešava JanHlinsko1191919.00
304Smejkal JakubPardubice1191919.00
304Tušinovský PavelČervená Voda1191919.00
304Vojtíšek LukášHradec Králové1191919.00
316Blažek MatějPardubice218189.00
316Broulík JakubLuže1181818.00
316Doležal Jakub1181818.00
316Fianda Gabriel1181818.00
316Fülle DanielOstřešany1181818.00
316Holomek DušanVysoké Mýto1181818.00
316Kazda JakubOstřešany1181818.00
316Konfršt LukášPardubice218189.00
316Kramařík Martin1181818.00
316Kunart AlešRokytno1181818.00
316Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team218189.00
316Pavlovič Pavel ml.Přestavlky1181818.00
316Polívka Martin PřibyslavPohoda team1181818.00
316Sedlmajer RadekTřemošnice1181818.00
316Starý Jan1181818.00
316Tauber PavelNěmčičky1181818.00
332Aleksandrov AleksanderHradec Králové1171717.00
332Dvořák JanBakov nad Jizerou1171717.00
332Flídr Vladislav st.Litomyšl1171717.00
332Herger MatiasPardubice1171717.00
332Hyxa JakubMedlešice217178.50
332Jelínek LiborTřibřichy1171717.00
332Jícha LuděkSmilovice1171717.00
332Krajňák IvanPresy217178.50
332Krajňák JakubMikulovice217178.50
332Mokrá Jana Najdek217178.50
332Netolická HalinaBylany1171717.00
332Pavlovičová RadkaPřestavlky1171717.00
332Turský Jindřich Krchleby1171717.00
332Zrnová JitkaBenešov217178.50
332Častulík LuděkMoravská Třebová1171717.00
347Benda MarekÚjezd1161616.00
347Bumbálek CtiradChrudim1161616.00
347Drtina LukášHošťalovice1161616.00
347Konopásek JosefPolička1161616.00
347Netolický Milan ml.Holetín1161616.00
347Novák MilanPardubice1161616.00
347Novák ZdeněkSlatiňany1161616.00
347Schejbalová SofiePardubice1161616.00
347Studničková Adéla1161616.00
347Tesařová VeronikaPlatenice1161616.00
347Tichý Tomᚎdírec nad Doubravou1161616.00
347Záruba VáclavChoceň1161616.00
347Švejk JakubRozhovice1161616.00
360Hencel Jiří Police nad Metují1151515.00
360Henychová KateřinaKlášter nad Dědinou1151515.00
360Kokeš Tomáš1151515.00
360Kraus Pavel Jablonec nad NisouFishing team Severočeši215157.50
360Lebedová IvaTýniště nad Orlicí1151515.00
360Nejedlý JosefJaroslav1151515.00
360Neumann MartinNasavrky1151515.00
360Oszvald JanLipová-lázně215157.50
360Pácl JaromírÚstí nad Orlicí1151515.00
360Rosypal PetrLitomyšl1151515.00
360Schejbalová AgátaPardubice1151515.00
360Svoboda JiříPašinka1151515.00
360Váňa PetrLány na Důlku215157.50
360Červ FilipPardubice1151515.00
360Žemličková HanaSlatiňany1151515.00
375Drápal VlastimilJindřichův Hradec1141414.00
375Havrila Michal st. JaroměřMichalové a spol.1141414.00
375Hlaváček MilanSrch1141414.00
375Hypšman PavelHrobice314144.67
375Kubeš DavidKněžice1141414.00
375Navrátil ViktorKutná Hora1141414.00
375Nezbeda KarelŠtrampouch1141414.00
375Pešek JakubBylany214147.00
375Samek KarelVrdy214147.00
375Severýn Patrik1141414.00
375Souralová AlenaHrobice214147.00
375Stašov Miroslav ml.Rokytnice v Orlických horách214147.00
375Svoboda MiroslavSvídnice1141414.00
375Višňák Tobiáš1141414.00
375Zeman DavidChrudim1141414.00
375Říčař JosefZdelov1141414.00
375Šaroun VítLitomyšl1141414.00
392Bartoš Jan1131313.00
392Blahník JakubPardubice1131313.00
392Daniš PetrKácov1131313.00
392Havlíček OldřichSrch1131313.00
392Izaiaszová JanaHolice1131313.00
392Jakubec Jiří st.Litomyšl1131313.00
392Kazda PetrMladá Vožice213136.50
392Kopic MilanHumpolec1131313.00
392Kosařová KristýnaHlinsko1131313.00
392Křivda PetrPardubice1131313.00
392Morávek DanielDobříkov1131313.00
392Pešavová MarieHlinsko1131313.00
392Pištěk TadeášLipoltice213136.50
392Svoboda MarekHradec Králové1131313.00
392Šubry VlastimilTurkovice1131313.00
392Šuchal AdamMarkovice1131313.00
408Bureš MichalJihlava1121212.00
408Dorušák JaromírVysoké Mýto1121212.00
408Havlíček JosefOstřešany1121212.00
408Jeníček MiroslavPardubice212126.00
408Jinoch RomanOstřešany1121212.00
408Jirásek DominikMedlešice1121212.00
408Kazda VáclavChrudim1121212.00
408Kosař Jiří st.Opočno1121212.00
408Novák LubošMěšice1121212.00
408Preisner Marek212126.00
408Rezek Lukáš1121212.00
408Sejkora TomášOsík1121212.00
408Starý AdamHolice1121212.00
408Stýblo MartinVilémov1121212.00
408Stříteský OldřichKlešice1121212.00
408Uhlíř KarelLetohrad212126.00
408Višňák Jakub1121212.00
408Vlasič LadislavPohránov1121212.00
426Bican AlešHolice1111111.00
426Bicanová VeronikaHolice1111111.00
426Blahník TobiášPardubice1111111.00
426Bína Libor Dlouhý MostFishing team Severočeši1111111.00
426Bína LukášDlouhý Most1111111.00
426Kortyš MichalLitomyšl1111111.00
426Kořínek Jakub1111111.00
426Kruml MichalHabry1111111.00
426Machač VáclavDrahov1111111.00
426Macháček Josef st.1111111.00
426Stehno LukášHlinsko1111111.00
426Zelinger MilanHrobice1111111.00
426Žďárek JanChoceň1111111.00
439Dušek JanHradec Králové1101010.00
439Gregor LukášLitomyšl1101010.00
439Hrabal MiroslavBrloh1101010.00
439Hypšmanová DenisaHrobice210105.00
439Procházka JosefDolní Bučice1101010.00
439Profous PatrikChrudim210105.00
439Pírek MarcelRuda nad Moravou210105.00
439Zelenka PetrVysoké Mýto1101010.00
439Zelinger MatyášHrobice1101010.00
448Bajer LukášVojice1999.00
448Gerbely Josef1999.00
448Kavenský DavidDašice2994.50
448Kmošek RomanLitomyšl1999.00
448Mika MiroslavPřišimasy1999.00
448Mudroch Václav1999.00
448Málek RadekPardubice1999.00
448Navrátil LumírVysoké Mýto1999.00
448Petříček JanPoběžovice2994.50
448Pleskot Jan ml.Hrobice1999.00
448Provazník ŠimonStolany1999.00
448Rubina VladimírLiblice1999.00
448Slanař JosefPanenský Týnec1999.00
448Studnička JanPardubice1999.00
448Tichý RudolfBečváry1999.00
463Dodek LuborLupenice1888.00
463Dvořák Luděk1888.00
463Hemerka MartinÚhřetická Lhota1888.00
463Jelínek Jakub1888.00
463Jelínek JosefHradišťko1888.00
463Kostlán JakubLitomyšl1888.00
463Mareš PavelHeřmanův Městec1888.00
463Stašov Miroslav st.Rokytnice v Orlických horách2884.00
463Tomčík PatrikVyžice1888.00
463Udržal MartinDolní Ředice3882.67
463Šulc PetrTuněchody1888.00
463Šupa PavelŽdánice1888.00
475Božilová Pavlína1777.00
475Ducháček MilošTrhová Kamenice2773.50
475Felgr MilanStradouň1777.00
475Jansa JanLanškroun2773.50
475Karvánek JiříNové Město nad Metují2773.50
475Kopa StanislavMoravičany1777.00
475Košnarová VeronikaČasy1777.00
475Sejkora LadislavVysoké Mýto1777.00
475Semerád VladislavBenešov1777.00
475Zavoral JosefLitomyšl1777.00
475Šuchalová KláraMarkovice1777.00
486Bartoš David1666.00
486Beneda RomanPardubice1666.00
486Chaloupka MartinHolice1666.00
486Dohnal DavidMedlešice1666.00
486Dostálek AdolfHostinné1666.00
486Duna StanislavHradec Králové1666.00
486Dyntr AlešMedlešice1666.00
486Dyntr JakubMedlešice1666.00
486Horák DavidLuže1666.00
486Jandík StanislavVysoké Mýto1666.00
486Kaplan MilošHlinsko1666.00
486Klemt VáclavSlatiňany1666.00
486Kořének JanBukovina nad Labem1666.00
486Král MarekHoletín1666.00
486Körmendy KristýnaVelen1666.00
486Malina Jaroslav ml.Slatiňany1666.00
486Mokrý JanUhlířské Janovice1666.00
486Novák JiříHrochův Týnec1666.00
486Novák Jiří.Medlešice1666.00
486Píša VáclavHradec Králové1666.00
486Sokolovič PavelHolice1666.00
486Stuchlý RichardLitomyšl1666.00
486Sychra FilipHrobice1666.00
486Ticháček VáclavHavlíčkův Brod1666.00
486Tobolka MilanNechanice1666.00
486Zahradník RomanPlatenice1666.00
486Zelenka PavelKutná Hora1666.00
486Šubrt VlastimilTurkovice1666.00
486Ščepka FrantišekHumpolec1666.00
515Boháč OndřejLibice nad Doubravou1555.00
515Dian MarianVysoké Mýto1555.00
515Kuba DanPardubice1555.00
515Miková SimonaPřišimasy1555.00
515Samková PavlínaVrdy2552.50
515Zahradník Vlastimil ml.Vysoké Mýto1555.00
515Řihák Miroslav st.Litomyšl1555.00
522Blažek JosefSvitavy1444.00
522Flanderka MilošPašinka1444.00
522Kučera MichalSvitavy1444.00
522Kvapil JanHrobice1444.00
522Navrátil AlešChrudim1444.00
522Prokůpek AlešRozhovice1444.00
522Sadský Miroslav1444.00
522Tůma JiříRousínov1444.00
522Vařeka AntonínPardubice1444.00
522Černohubý JiříHrobice2442.00
532Dvořák RadekPardubice2331.50
532Gronka JanSvitavy1333.00
532Hašpicová Adéla1333.00
532Holeček Jiří1333.00
532Kruml JosefČečkovice1333.00
532Pásler VlastimilSpyta1333.00
532Voženílek StanislavVysoké Mýto1333.00
539Dvořák LuděkTatenice1222.00
539Hlaváč LubomírVysoké Mýto1222.00
539Homolka LudvíkOstrov nad Oslavou1222.00
539Hypšmanová NikolaHrobice2221.00
539Kavenský JaroslavDašice2221.00
539Mariel ZbyněkLitomyšl1222.00
539Pištěk MatějLipoltice2221.00
539Rosypal JanLitomyšl1222.00
539Roček DavidMikulovice1222.00
548Benda Marek ml.Újezd1111.00
548Benda PavelPardubice1111.00
548Bielčik Pavel1111.00
548Brožková LeontýnaLitomyšl1111.00
548Brychta MichalLitomyšl1111.00
548Bulaj AntonínSvídnice1111.00
548Burkoň JiříSvídnice1111.00
548Chudárek MatyášBystřice nad Pernštejnem1111.00
548Chudárek ŠimonBystřice nad Pernštejnem1111.00
548Chytil Václav1111.00
548Chápek PetrPohránov1111.00
548Cimburek FrantišekKameničky1111.00
548Collia DanielDolní Ředice1111.00
548Daňková AdélaBezděkov1111.00
548Drbal FilipDřenice1111.00
548Drbal JanDřenice1111.00
548Dvořák LeošHrobice1111.00
548Dvořák LuděkZábřeh1111.00
548Dvořák RadekZábřeh na Moravě1111.00
548Dytrt JakubOstřetín1111.00
548Fišer PetrLitomyšl1111.00
548Fišerová Amálie1111.00
548Franěk LuděkLitomyšl1111.00
548Hanušová Tereza1111.00
548Hegenbart VlastimilChrudim1111.00
548Hetych KarelChoceň1111.00
548Hnízdil Libor1111.00
548Horník Nikolas1111.00
548Hudeček MartinHlinsko1111.00
548Jakubec Jiří ml.Litomyšl1111.00
548Jelínek JakubDolní Roveň1111.00
548Jelínková KateřinaDolní Roveň1111.00
548Jeřábek RadimHolice1111.00
548Johanides JakubRoveňsko1111.00
548Jíra MatyášChrast1111.00
548Kalášek RomanDoubravice1111.00
548Klejch JaroslavChoceň1111.00
548Klouček SamuelBorohrádek1111.00
548Kolář VítKozlov1111.00
548Komínek MilošLitomyšl1111.00
548Konečná DanielaHolice1111.00
548Kopecký JanPardubice1111.00
548Korbel Lukáš1111.00
548Koros JiříPardubice1111.00
548Kosík MatoušAlbrechtice1111.00
548Košťálová ValerieVysoké Chvojno1111.00
548Laštůvka Jaroslav1111.00
548Lebeda TomášVysoké Mýto1111.00
548Lhotský DominikČasy1111.00
548Lidmila MatějOsík1111.00
548Mach JakubChrudim1111.00
548Mach Štěpán1111.00
548Macháček PatrikVysoké Mýto1111.00
548Malý Ondřej1111.00
548Malý PavelLitomyšl1111.00
548Mika JaroslavPřišimasy1111.00
548Miková MalvínaPřišimasy1111.00
548Miková MichaelaPřišimasy1111.00
548Novotný MatějŽelezný Brod1111.00
548Novák FrantišekVraclav1111.00
548Němec MartinSrch1111.00
548Paukrt RadovanLitomyšl1111.00
548Pešek Jan ml.Chrudim1111.00
548Pitřík Martina1111.00
548Pleskot JaroslavPohránov1111.00
548Pohl JanRozhovice1111.00
548Polívka FrantišekOstřetín1111.00
548Polívka VojtěchOstřetín1111.00
548Popílek Aleš1111.00
548Potůček JosefSvídnice1111.00
548Pravec AlešKrálíky1111.00
548Prchal MatějLučice1111.00
548Prchalová JitkaLučice1111.00
548Preisler JosefHlinsko1111.00
548Preisler LukášHlinsko1111.00
548Prokůpek JosefRozhovice1111.00
548Ptáček Adam1111.00
548Puhavá MichaelaČeská Třebová1111.00
548Roučka JakubHolice1111.00
548Rybka KarelLitomyšl1111.00
548Rákosník TomášČeská Třebová1111.00
548Samek ZdeněkLitomyšl1111.00
548Skalický PavelDolní Ředice1111.00
548Skalický VojtěchDolní Ředice1111.00
548Sobotka Tadeáš1111.00
548Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 241111.00
548Teplica Jiří1111.00
548Tesař Martin ml.Platenice1111.00
548Tesařová VendulaPlatenice1111.00
548Tichý JiříŽdírec nad Doubravou1111.00
548Tlapák OndřejHlinsko1111.00
548Tomyšinec Petr1111.00
548Vajrauch LukášLitomyšl1111.00
548Vančura JanHolice1111.00
548Vavroušek AntonínHolice1111.00
548Vaňková KarolínaPohránov1111.00
548Vodrážka Antonín1111.00
548Wejda MichalLitomyšl1111.00
548Wejda PetrLitomyšl1111.00
548Wejda VáclavLitomyšl1111.00
548Zapletal JosefLitomyšl1111.00
548Šmíd VladislavČeská Třebová1111.00
548Šmídová KristýnaČeská Třebová1111.00
548Šolínová AdélaRokytno1111.00
548Špaček DominikOstřetín1111.00
548Šturc TeodorChrudim1111.00
548Štěpánek AdamOstřetín1111.00
548Šulaj MichalSvídnice1111.00
548Švadlenka Jan1111.00
548Švec PetrLitomyšl1111.00

Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.