Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 184 termínů závodů
V minulosti zadáno 10092 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Pardubický - 01.01.2024 - 31.12.2024

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 50 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Mokrý Jiří ml. Havlíčkův Brod 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 Baloun Roman st. Heřmanův Městec 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 Moravec Pavel Čejov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 Lipenský Martin Rychnov nad Kněžnou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 Černý Jan  Pardubice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 Bína Libor  Dlouhý Most 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
1 Pátek David Králův Dvůr 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Cuhorka Jiří Přelouč 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Hon Jakub Hradec Králové 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Otradovský Josef Lanškroun 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Ficner Jiří Lanškroun 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
11 Voňka Daniel Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
11 Vlček Petr  Častolovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
11 Pětík Marek Libišany 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
11 Tobolka Milan  Nechanice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
16 Vlasta Vratislav  Bakov nad Jizerou 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
16 Kubát Jiří Úvaly 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
16 Chválová Lubica  Sezemice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
16 Vávra Luboš Lanškroun 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
16 Koštálek Jiří Oplany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
21 Blaščík Petr  Staré Jesenčany 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
21 Vojáček Zdeněk Vilémov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
21 Chvála Petr  Sezemice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
21 Frank Miloslav Třebovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
21 Vojáček Tomáš Dolní Sokolovec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
26 Franěk Robert  Trutnov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
26 Syrůček Stanislav  Dražkovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
26 Hlaváček Aleš Ostřešany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
26 Krobot Jiří  Dolní Čermná 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
26 Kazda Petr Mladá Vožice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
26 Ročeň Martin Ostřešany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
26 Prokůpek Tomáš Rozhovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
33 Čermák Jindřich Břehy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
33 Provazník Michal Dřenice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
33 Kondras Přemysl  Pardubice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
36 Brožková Michaela Litomyšl 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
36 Hemerka Martin Úhřetická Lhota 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
36 Vágenknecht Jiří  Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
36 Hladík Jiří  Častolovice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
36 Petružálek Jiří Plotiště nad Labem 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
41 Schovanec Jiří Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
41 Cuhorka Aleš Přelouč 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
41 Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
41 Velfl Vladimír Svitavy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
41 Kukla Jiří Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
41 Hruška Jiří Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
47 Kura Hynek Tři Studně 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
47 Jón Richard  Chlum 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
47 Kučera Michal Svitavy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
47 Studnička Jan Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.