Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 23 termínů závodů
V minulosti zadáno 9256 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Pardubický - 01.01.2022 - 31.12.2022

 | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 290 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Chvála Petr  Sezemice 19 3 2 1 2 2 0 0 0 3 0
2 Chválová Lubica  Sezemice 16 3 1 0 1 1 0 0 2 0 1
3 Trnka Aleš  Třesovice 11 3 0 1 0 2 0 0 1 0 2
4 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 13 2 2 0 1 0 0 2 0 2 1
5 Kratochvíl Jan  Třebechovice pod Orebem 11 2 2 0 0 1 0 0 0 0 0
6 Zahradník Vlastimil  Pardubice 18 2 1 1 1 0 0 0 3 0 0
7 Chvála Jan  Sezemice 11 2 1 0 0 1 0 0 1 1 0
8 Černý Jan  Pardubice 8 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0
9 Pešek Jan Chrudim 4 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0
10 Jiříček Jaroslav  Vysoké Mýto 8 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Syrůček Stanislav  Dražkovice 19 1 2 3 2 1 1 0 0 1 1
12 Bareš Vladimír  Slepotice 16 1 2 1 2 1 0 1 0 0 1
13 Růžička Pavel  Dašice 10 1 2 1 1 0 0 1 0 0 0
14 Kubec Tomáš  Lanškroun 14 1 1 3 2 2 1 0 1 1 0
15 Synek Martin  Choceň 18 1 1 1 2 0 3 0 2 0 1
16 Žemlička Radek Slatiňany 10 1 1 1 1 2 1 0 0 0 0
17 Vágenknecht Jiří  Pardubice 6 1 1 0 2 0 0 0 0 0 0
18 Csernyanszká Pavlína Vysoké Mýto 5 1 1 0 1 0 0 0 1 0 1
19 Koníř Aleš Pardubice 3 1 1 0 0 0 0 0 0 1 0
20 Pavlíček Radomír Žďár nad Sázavou 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Jón Richard  Chlum 5 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Brendl Patrik Lanškroun 7 1 0 1 1 1 0 0 0 0 1
23 Provazník Michal Dřenice 6 1 0 1 1 0 1 1 0 0 0
24 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 10 1 0 1 0 0 2 1 0 0 0
25 Petružálek Jiří  Plotiště nad Labem 8 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0
26 Novotná Lenka Zámrsk 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
27 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 12 1 0 0 2 1 0 0 0 0 1
28 Dostál Matouš Králíky 4 1 0 0 0 1 1 1 0 0 0
29 Poskočil Petr Dolní Bučice 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
30 Hanuš Pavel Pardubice 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
31 Kokeš Daniel Rozhovice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Olbrich Jakub  Bechov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Andrž Ladislav Bolehošť 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Krajňák Ivan Presy 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Pilný Roman Pardubice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Vojáček Tomáš Dolní Sokolovec 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Svoboda Jaroslav Rosice u Chrasti 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Ondráček Petr Žďár nad Sázavou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Krajňák Jakub Mikulovice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Kolečkář Tomáš Mohelnice 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Kratochvíl Radim Chlumec nad Cidlinou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Novotný Petr  Zámrsk 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Šrajer David  Vysoké Mýto 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Hyxa Jakub Medlešice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Šturmová Amálie 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Tomšík Jan Křižanov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Vlach Zdeněk ml.  Ždírec nad Doubravou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Musil Radek Ždírec nad Doubravou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Šnobl Marek Srch 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
51 Blaščík Petr  Staré Jesenčany 20 0 2 2 1 0 0 0 1 2 0
52 Novotný Jiří  Zámrsk 14 0 2 1 0 1 0 1 0 0 0
53 Novotná Jaroslava  Zámrsk 8 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
54 Nováková Renata  Hrobice 16 0 1 2 1 2 0 0 1 1 1
55 Taichner Radek  Mikulovice 13 0 1 2 1 0 1 1 1 0 0
56 Hájek Vladimír  Dobříkov 4 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0
57 Mokrý Jiří ml. Havlíčkův Brod 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
57 Kondras Přemysl  Pardubice 5 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
59 Hlaváček Aleš Ostřešany 4 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
59 Klečák Miloslav  Onomyšl 6 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
61 Hofman David  Hrochův Týnec 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
62 Vaněk Dalibor Vysoké Mýto 7 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
63 Pešková Natálie Dana Chrudim 3 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0
64 Smítka Radek  Bolina 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
64 Mrvečka Patrik  Týniště nad Orlicí 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
66 Hruška Jiří Hradec Králové 3 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
67 Pětík Marek  Libišany 10 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
68 Duba Ladislav Žďár nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Glencner Marek Sruby 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Novotný Petr Pardubice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Havlíček Josef Ostřešany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Žítek Ondřej Tuněchody 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Mrkosová Ellen Nové Město na Moravě 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Horák Martin Doubravice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Růžičková Nela Morašice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Melichar Tomáš Žďár nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Švejk Adam Rozhovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Kazda Petr Mladá Vožice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Svoboda Vlastimil Hrobice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Jinoch Roman Ostřešany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Mergl Jakub Heřmanův Městec 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Zemanová Soňa Zruč nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Falta Kamil Klášter nad Dědinou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Doležán Vladimír  Chotěboř 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Brodský Michal  Hradec Králové 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Novák Zdeněk  Týniště nad Orlicí 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Růžičková Lucie Morašice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
68 Pazderka Adam  Hradec Králové 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
89 Novotná Pavlína  Zámrsk 18 0 0 2 0 1 0 3 1 1 1
90 Šturmová Hana Lípa nad Orlicí 3 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
91 Franěk Robert  Trutnov 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
91 Šťastný Zdeněk Pardubice 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
93 Provazník Jiří Dřenice 5 0 0 1 0 2 0 0 1 0 0
94 Kučera Lukáš Dašice 10 0 0 1 0 1 0 1 0 2 0
95 Machatý David  Jaroměř 4 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
96 Žuková Marie  Opočno 8 0 0 1 0 0 1 3 1 0 1
97 Šrámek Petr  Opočínek 9 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0
98 Nguyen Martin Havlíčkův Brod 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
99 Konfršt Lukáš Pardubice 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
99 Černý Jindřich  Mnichovo Hradiště 6 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
99 Zahradník Michal Platenice 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
102 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 7 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1
103 Samek Tomáš Vrdy 4 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
104 Sobotka Jiří ml. Žďár nad Sázavou 3 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
105 Olbrich Petr ml.  Bechov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
105 Málek Radek Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
105 Svoboda Marek Hradec Králové 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
105 Myška Milan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
105 Cuhorka Jiří Přelouč 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
105 Novák Zdeněk Slatiňany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
105 Král Vítězslav st. Hovorčovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
105 Brendlová Petra Lanškroun 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
105 Ondráček Kamil  Žďár nad Sázavou 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
105 Javůrek Karel Litomyšl 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
105 Vavroušková Zuzana Holice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
105 Šturc Oliver Chrudim 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
105 Studnička Jan Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
105 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
105 Králová Nella Hovorčovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
105 Vacek Petr Kameničky 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
105 Hlaváčková Kateřina Srch 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
105 Fraj Pavel Horní Dubenec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
123 Jurečková Jarmila  Hradec Králové 4 0 0 0 2 0 0 0 1 0 0
124 Zeman Luboš  Semily 3 0 0 0 1 1 0 0 1 0 0
125 Novotný Jiří ml. Zámrsk 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
125 Hladík Jiří Častolovice 4 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
127 Vašíček Zdeněk  Opočno 5 0 0 0 1 0 1 1 1 0 0
128 Šupol Michal  Rychnov nad Kněžnou 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 1
129 Provazníková Jitka Dřenice 2 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
130 Král Pavel Havlíčkův Brod 3 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
131 Kukla Jiří Pardubice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
131 Baloun Roman ml. Heřmanův Městec 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
131 Kunart Aleš Rokytno 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
131 Hřebíček Ondřej Krucemburk 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
131 Dohnal David Medlešice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
131 Tomáš Vít Pohránov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
131 Provazník Matěj Stolany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
131 Pišl Jan  Třesovice 9 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
131 Kadlec František Zlíč 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
131 Dyntr Jakub Medlešice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
131 Kočíř Matěj Čankovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
131 Štajdl Petr Mohelnice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
131 Fülle Daniel Ostřešany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
131 Zachařová Valentýna 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
131 Neumann Martin Nasavrky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
131 Labuť Josef Ronov nad Doubravou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
131 Csernyanszký Antonín Vysoké Mýto 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
131 Novák Jiří. Medlešice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
131 Matouš Karel Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
131 Karel Vratislav Holice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
131 Hromádko Šimon 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
131 Havrila Michal ml.  Jaroměř 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
131 Dyntr Aleš Medlešice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
154 Pleskot Jan Hrobice 10 0 0 0 0 1 2 0 0 1 0
155 Vlček Petr  Častolovice 5 0 0 0 0 1 1 2 0 0 0
156 Otradovský Josef Lanškroun 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
157 Sobotka Jiří st. Žďár nad Sázavou 8 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0
158 Pechová Veronika Púchov 4 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
159 Krobot Jiří  Dolní Čermná 3 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
160 Konopásek Josef Polička 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
160 Jelínek Libor Třibřichy 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
160 Smejkal Jakub Pardubice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
160 Mokrý Jiří st. Havlíčkův Brod 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
160 Zeman David Chrudim 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
160 Kubcová Natálie  Lanškroun 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
160 Švancara Daniel Ostřetín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
160 Krč Michael 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
160 Studničková Tereza 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
160 Žemličková Pavlína Slatiňany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
160 Novák Milan Pardubice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
160 Hlaváček Antonín Pardubice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
160 Felgr Milan ml. Potštejn 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
160 Svoboda Miroslav Svídnice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
160 Hrubeš František Dřenice 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
160 Šuchalová Klára Markovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
160 Suchánek Jan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
160 Horáková Soňa Doubravice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
160 Pleskač Jan ml.  Libice nad Doubravou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
160 Šubrt Dominik Turkovice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
160 Bedrník Jan Jaroměř 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
160 Tyrych Radek st. Hradec Králové 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
160 Dinter Lukáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
183 Řípa Aleš Heřmanův Městec 4 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0
184 Koudelková Jitka  Nasavrky 7 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
185 Janouch Miroslav  Všechlapy 6 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
185 Ledvinka Miloš Staré Čívice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
185 Vonka Daniel Pardubice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
188 Bezdíček Matěj Zámrsk 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
188 Tomyšinec Vadim 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
188 Hrabáň Radim Čáslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
188 Mazour Petr Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
188 Němcová Hana  Nasavrky 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
188 Váňa Petr Lány na Důlku 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
188 Kazda Jakub Ostřešany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
188 Stojka Jiří Klešice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
188 Pekař Jaroslav Kamenice nad Lipou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
188 Benda Marek Újezd 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
188 Hubáček Matěj Ostřetín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
188 Kotek Josef 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
188 Fikejs Martin Lhota u Chroustovic 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
188 Jirsa Jiří Chmeliště 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
188 Žemličková Jana Slatiňany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
188 Blažek Matěj Pardubice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
188 Hájek Lubomír Lanškroun 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
188 Holomek Dušan Vysoké Mýto 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
188 Fiedler Luděk Pardubice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
207 Ficner Jiří Lanškroun 3 0 0 0 0 0 0 1 1 1 0
208 Šuchal Juraj Markovice 4 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
209 Soural Karel Hrobice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
210 Kazda Václav Chrudim 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
210 Rybenský Roman  Němčice 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
210 Ježek Martin Předměřice nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
210 Hypšmanová Denisa Hrobice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
210 Petružálek Radim Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
210 Bryška Jaroslav Litomyšl 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
210 Jáchimová Šárka Vysoké Chvojno 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
210 Schejbalová Radka Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
210 Crkal Jan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
210 Ficner Lukáš Lanškroun 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
210 Miková Simona Přišimasy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
210 Pešava Jan Hlinsko 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
210 Barešová Jitka Slepotice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
210 Hetych Mojmír Řestoky 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
210 Mendl Radek Telč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
210 Šrámek Patrik Opočínek 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
210 Sobotka Miroslav  Žďár nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
210 Brožek Adam Litomyšl 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
228 Kašparová Lenka  Jaroslav 6 0 0 0 0 0 0 0 3 0 1
229 Prokůpek Jan Rozhovice 2 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0
230 Říčař David  Zdelov 5 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1
231 Hudský Jonáš 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
232 Janáčková Jaroslava Havlíčkova Borová 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
232 Šimonová Izabela 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
232 Potůček Josef Svídnice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
232 Hegenbart Vlastimil Chrudim 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
232 Král Dominik Kostelec u Heřmanova Městce 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
232 Udržal Martin Dolní Ředice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
232 Jelínek Miroslav Vysoké Mýto 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
232 Burkoň Jiří Svídnice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
232 Šulc Petr Tuněchody 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
232 Cuhorka Aleš Přelouč 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
232 Hypšmanová Nikola Hrobice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
232 Poslušný Josef ml.  Lípa nad Orlicí 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
232 Jansa David Holice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
232 Bulaj Antonín Svídnice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
232 Voženílek Adam Jezbořice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
232 Dušek Jan Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
232 Šimon Adam 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
232 Ducháček Miloš Trhová Kamenice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
232 Jíra Matyáš Chrast 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
232 Kopecký Jan Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
232 Pavlovič Pavel ml. Přestavlky 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
232 Šulaj Michal Svídnice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
254 Doležán Nikola  Chotěboř 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 2
255 Lebeda Zdeněk Týniště nad Orlicí 5 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
255 Markl František Ostřetín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
255 Voldán Petr Třibřichy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
255 Štěpánek Roman Hrobice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
255 Netolická Halina Bylany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
255 Pánek Vít Sezemice 5 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
255 Pavlovičová Radka Přestavlky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
255 Grád Tomáš Žleby 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
255 Souralová Alena Hrobice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
255 Kosztyo Alexander  Poděbrady 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
255 Rubina Vladimír Liblice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
255 Bezdíček Filip 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
255 Vojáček Zdeněk Vilémov 6 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
255 Doležal Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
255 Koudelková Gabriela  Nasavrky 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
255 Pácl Jaromír Ústí nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
255 Smola Jiří Vysoké Mýto 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
255 Zahradník Roman Pelechov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
255 Hašpicová Adéla 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
274 Košnar Lukáš Časy 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
275 Lukášek Jakub Třebechovice pod Orebem 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
275 Ševčík Václav Ronov nad Doubravou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
275 Netolický Milan ml. Holetín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
275 Višňák Tobiáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
275 Hodík Martin Slepotice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
275 Bařinka Tomáš Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
275 Bryška Jiří st. Svitavy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
275 Aleksandrov Aleksander Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
275 Děček Tadeáš Městec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
275 Baloun Roman st. Heřmanův Městec 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
275 Tejnecký Miroslav Zbraslavice 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
275 Vávra Luboš Lanškroun 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
275 Kupka Adrian Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
275 Tichý Tomáš Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
275 Beneda Roman Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
275 Turský Jindřich  Krchleby 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.