Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 104 termínů závodů
V minulosti zadáno 8937 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2022 - 31.12.2022



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 162 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Moravec PavelČejov1404040.00
1Neumann ZdeněkDomanín1404040.00
3Hnilička JiříČeské Velenice1393939.00
3Míka ŠtěpánVeselí nad Lužnicí1393939.00
5Novotný Petr st.Louka1383838.00
5Urban MartinHluboká nad Vltavou1383838.00
7Bárta FrantišekBranná2373718.50
7Krupička VojtěchSoběslav1373737.00
7Pavlíček Václav st.Ledeč nad Sázavou1373737.00
7Schmid Jan ml.1373737.00
11Liška Jan1363636.00
11Vaváček MiloslavBechyně1363636.00
11Vítámvás Karel ml.Dačice1363636.00
14Pajer StanislavLedeč nad Sázavou1353535.00
14Smetana MilanBranná u Třeboně1353535.00
14Zasadil DavidVeselí nad Lužnicí1353535.00
17Boháč JosefSoběslav1343434.00
17Matějka VáclavNové Hrady1343434.00
17Petík Adam1343434.00
20Bajglová Julie1333333.00
20Dušák PatrikKardašova Řečice1333333.00
20Polotjanko RomanTábor1333333.00
20Rubick MiroslavHluboká nad Vltavou1333333.00
24Hruška David ml.1323232.00
24Lišková Tereza1323232.00
24Svoboda JiříČeské Budějovice1323232.00
27Doležán Nikola ChotěbořVysočina team1313131.00
27Kopačka LukášVeselí nad Lužnicí1313131.00
29Fabiánová Mariana1303030.00
29Mádl PetrJindřichův Hradec2303015.00
29Novotný Jiří ml.Jemnice1303030.00
29Pajgerth JanTábor1303030.00
33Fabián Filip1292929.00
33Novotný Petr ml.Louka1292929.00
33Volf Jakub Žďár1292929.00
36Kiessling VítProstřední Vydří1282828.00
36Kopecký PetrChrudim1282828.00
36Zajíček Miroslav ml.1282828.00
39Baloun RadovanPraha1272727.00
39Drápal VlastimilJindřichův Hradec1272727.00
39Miková Magdalena1272727.00
42Bajgl Matyáš1262626.00
42Chlupáčová MonikaDomanín1262626.00
44Markovický JakubVeselí Nad Lužnicí1252525.00
44Mrázek Petr Velká Hraštice1252525.00
44Petráš Jan ml.1252525.00
47Brož MarekPelhřimov1242424.00
47Krása PetrPraha1242424.00
47Petik David ml.1242424.00
50Petrášová Marie1232323.00
50Tošer JaroslavÚstrašín1232323.00
50Velíšek JiříVeselí nad Lužnicí1232323.00
53Fabián Jonatán1222222.00
53Schönbauer JanČeské Budějovice1222222.00
53Vorel JiříPelhřimov1222222.00
56Jány PavelČeské Budějovice1212121.00
56Lomoga JanNovosedly nad Nežárkou2212110.50
56Medre Vojtěch1212121.00
56Novotný PavelČeské Budějovice1212121.00
60Binder FrantišekVeselí nad Lužnicí1202020.00
60Jaloševský Václav1202020.00
62Chmelík Miroslav1191919.00
62Kříž JosefSmrk1191919.00
62Siuda RudolfKaplice1191919.00
62Špatný JakubDolní Bukovsko1191919.00
66Harbaš Fadil1181818.00
66Macháček PavelMníšek pod Brdy1181818.00
66Miková Markéta1181818.00
66Štrouf VladimírJihlava1181818.00
70Chalupský PetrLedenice1171717.00
70Dušák Pavel ml.Novosedly nad Nežárkou1171717.00
70Mátl FrantišekJindřichův Hradec1171717.00
70Oppolzer Lukáš1171717.00
70Pisko Michal1171717.00
75Schönbauer MichalČeské Budějovice1161616.00
75Toman František st.Jaroměřice nad Rokytnou1161616.00
75Žák MiloslavJindřichův Hradec1161616.00
78Brůhová Nela1151515.00
78Bárta LukášBranná u Třeboně1151515.00
78Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1151515.00
78Srnský MichalLedenice1151515.00
82Fabiánová Eliška1141414.00
82Klouček Jan st.Branná1141414.00
82Kocina JosefStrádov1141414.00
82Raniak MartinTřešť1141414.00
82Tecl PetrTábor1141414.00
87Račák Jan1131313.00
87Slach Pavel1131313.00
87Černý Jindřich ml. Jindřichův Hradec1131313.00
90Schmid Jan1121212.00
90Smetana KarelBranná u Třeboně1121212.00
90Tůma RomanJemnice1121212.00
90Viliž PetrVeselí nad Lužnicí1121212.00
90Šimek David ml.1121212.00
95Marek Milan1111111.00
95Matějka LukášNové Hrady1111111.00
95Trousil Lukáš Libín211115.50
98Heřman Marek1101010.00
98Lískovec MilanVeselí nad Lužnicí1101010.00
98Štěpánek Adam1101010.00
101Kopačka OndřejVeselí nad Lužnicí1999.00
101Liška Václav1999.00
101Pavouk Josef st.Lodhéřov1999.00
104Pech JanBřilice1888.00
104Svatoň MichalPlaná nad Lužnicí1888.00
104Viktora Vojtěch1888.00
104Štěch MiroslavČeské Budějovice1888.00
108Belušiak LadislavJindřichův Hradec1777.00
108Průcha LubošTřeboň1777.00
108Uhlíř Miloslav1777.00
108Žáková MarieJindřichův Hradec1777.00
112Fabián Ludvík1666.00
112Hovorka IvoSoběslav1666.00
112Viktorová Eliška1666.00
112Zavacký RadekJaroměřice nad Rokytnou1666.00
116Belušiaková VendulkaJindřichův Hradec1555.00
116Brůha Matěj1555.00
116Bureš JanPraha1555.00
119Krása JakubPraha1444.00
119Míchal JiříČeské Budějovice1444.00
121Hrbek AdamTřeboň1333.00
121Spěvák Milan st.České Velenice1333.00
123Dušák Pavel st.Novosedly nad Nežárkou1222.00
123Fiala JanVeselí nad Lužnicí1222.00
123Mádlová IvaJindřichův Hradec2221.00
126Bareš JaroslavPlaná nad Lužnicí1111.00
126Bertok MilanDublovice1111.00
126Buzek JiříKamenice nad Lipou1111.00
126Buřič Karel1111.00
126Bílek VlastimilVeselí nad Lužnicí1111.00
126Chytráček MartinSoběslav1111.00
126Dvořák MilošVeselí nad Lužnicí1111.00
126Havel MilanVeselí nad Lužnicí1111.00
126Homolka JanVelšín1111.00
126Hábl Vladimír1111.00
126Juračka DavidČeské Budějovice1111.00
126Jány ZdeněkTrojany1111.00
126Jůn JiříVeselí nad Lužnicí1111.00
126Jůn KarelVeselí nad Lužnicí1111.00
126Kadleček Jiří1111.00
126Koblasa PavelSedlečko1111.00
126Kopačka JiříPlaná nad Lužnicí1111.00
126Kopáček KarelNová Včelnice1111.00
126Kopáčková KristýnaNová Včelnice1111.00
126Křiváček TadeášKloužovice1111.00
126Křiváček TomášKloužovice1111.00
126Lingl Oliver1111.00
126Macháč JiříPlaná nad Lužnicí1111.00
126Mrkvička Ladislav1111.00
126Novák ZikmundPonědrážka1111.00
126Provázková Sofie1111.00
126Pšegrocký MartinJindřichův Hradec1111.00
126Raniak MilanTřešť1111.00
126Rataj JaroslavVeselí nad Lužnicí1111.00
126Tezner JosefKardašova Řečice1111.00
126Trachta DušanTřeboň1111.00
126Trojanowisz LukášPříbram1111.00
126Vaváčková LenkaBechyně1111.00
126Vondrák Antonín1111.00
126Vorlíček Pavel1111.00
126Šanda MartinPelhřimov1111.00
126Špatný Jan st.Dolní Bukovsko1111.00

Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.