Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 23 termínů závodů
V minulosti zadáno 9256 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Jihočeský - 01.01.2022 - 31.12.2022



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 356 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Klouček Jan st.Branná4979724.25
2Pavlíček Václav st.Ledeč nad Sázavou3858528.33
3Pajer StanislavLedeč nad Sázavou3737324.33
4Moravec PavelČejov2727236.00
5Černý Jindřich ml. Jindřichův Hradec4717117.75
6Matějka LukášNové Hrady3696923.00
7Číž LubošJindřichův Hradec3676722.33
8Drápal VlastimilJindřichův Hradec3666622.00
9Matějka VáclavNové Hrady2646432.00
10Neumann ZdeněkDomanín3636321.00
11Dušák PatrikKardašova Řečice2616130.50
12Volf Jakub Žďár3606020.00
13Hnilička JiříČeské Velenice3595919.67
14Belušiak LadislavJindřichův Hradec3545418.00
15Bárta FrantišekBranná3535317.67
15Dušák Pavel ml.Novosedly nad Nežárkou2535326.50
17Chlupáčová MonikaDomanín3515117.00
18Cihelka MarekPříbram2505025.00
18Klouček Jan ml.Branná2505025.00
18Skalický JakubPříbram2505025.00
21Spěvák Milan st.České Velenice4484812.00
22Trousil Lukáš Libín4474711.75
23Mrázek Petr Velká Hraštice2454522.50
24Mádl PetrJindřichův Hradec3424214.00
25Hess TomášZálší1404040.00
25Jedlička JiříPraha1404040.00
25Košina PavelDomanín1404040.00
25Paulovič MarekChlum u Třeboně2404020.00
25Vegricht MartinPraha1404040.00
30Galko LubomírBřilice2393919.50
30Kadlecová ŠárkaTřeboň1393939.00
30Míka ŠtěpánVeselí nad Lužnicí1393939.00
33Galko DanielBřilice1383838.00
33Novotný Petr st.Louka1383838.00
33Urban MartinHluboká nad Vltavou1383838.00
33Čechová EliškaPočátky1383838.00
37Krupička VojtěchSoběslav1373737.00
37Moravec Milan st.Spolí1373737.00
37Schmid Jan ml.1373737.00
37Smejkalová NikolPočátky1373737.00
37Zasadil DavidVeselí nad Lužnicí2373718.50
42Liška Jan1363636.00
42Maincl VáclavJindřichův Hradec1363636.00
42Skalický MatějPříbram1363636.00
42Skalický MiroslavPříbram1363636.00
42Smetana MilanBranná u Třeboně2363618.00
42Vaváček MiloslavBechyně1363636.00
42Vítámvás Karel ml.Dačice1363636.00
49Matějka RomanNové Hrady1353535.00
49Smetana DanielBranná u Třeboně1353535.00
51Boháč JosefSoběslav1343434.00
51Holub JanSedlčany1343434.00
51Kolář JiříSedlčany1343434.00
51Kučera DavidNová Bystřice1343434.00
51Petík Adam1343434.00
51Podoubský VítPraha1343434.00
51Poláček Petr st.Příbram1343434.00
51Trnka VítLišov1343434.00
59Bajglová Julie1333333.00
59Marek MichaelPočátky1333333.00
59Polotjanko RomanTábor1333333.00
59Rubick MiroslavHluboká nad Vltavou1333333.00
63Bernard MichalMilín1323232.00
63Hessová EliškaZálší1323232.00
63Hruška David ml.1323232.00
63Lišková Tereza1323232.00
63Svoboda JiříČeské Budějovice1323232.00
63Velebil Petr1323232.00
69Doležán Nikola ChotěbořVysočina team1313131.00
69Kopačka LukášVeselí nad Lužnicí1313131.00
69Mátl FrantišekJindřichův Hradec2313115.50
69Paulovičová BarboraTřeboň1313131.00
69Škorpil JakubPočátky1313131.00
74Dušák Pavel st.Novosedly nad Nežárkou2303015.00
74Fabiánová Mariana1303030.00
74Hájek VáclavStrakonice1303030.00
74Kubovec KarelStrakonice1303030.00
74Novotný Jiří ml.Jemnice1303030.00
74Pajgerth JanTábor1303030.00
74Smejkal VojtěchPočátky1303030.00
81Fabián Filip1292929.00
81Jeremiáš VíťaRoseč1292929.00
81Novotný Petr ml.Louka1292929.00
81Pefek KarelKostelní Vydří1292929.00
85Kiessling VítProstřední Vydří1282828.00
85Kopecký PetrChrudim1282828.00
85Mojžíš Lukáš České Budějovice1282828.00
85Musílek PetrNová Včelnice1282828.00
85Zajíček Miroslav ml.1282828.00
85Čech MichalPočátky1282828.00
91Baloun RadovanPraha1272727.00
91Miková Magdalena1272727.00
91Navrátil VilémDolní Lhota1272727.00
91Šilhavý StanislavTřemošná1272727.00
95Bajgl Matyáš1262626.00
95Kouřil JanBřilice1262626.00
95Matějka StanislavNové Hrady1262626.00
95Štrouf VladimírJihlava2262613.00
99Markovický JakubVeselí Nad Lužnicí1252525.00
99Petráš Jan ml.1252525.00
99Smetana VladimírBranná u Třeboně1252525.00
99Říhová TerezaTřeboň1252525.00
103Brož MarekHodějovice1242424.00
103Krása PetrPraha1242424.00
103Matoušek Miroslav1242424.00
103Matoušek Tomáš1242424.00
103Petik David ml.1242424.00
108Jány PavelČeské Budějovice2232311.50
108Lomoga JanNovosedly nad Nežárkou323237.67
108Mainclová EvaJindřichův Hradec1232323.00
108Petrášová Marie1232323.00
108Tošer JaroslavÚstrašín1232323.00
108Velíšek JiříVeselí nad Lužnicí1232323.00
114Fabián Jonatán1222222.00
114Krbec LukášHubenov1222222.00
114Krbec Michal1222222.00
114Převrátil Martin1222222.00
114Schönbauer JanČeské Budějovice1222222.00
114Vorel JiříPelhřimov1222222.00
114Ďoubal VáclavTřeboň - Obora1222222.00
114Šimůnek OndřejHudčice1222222.00
122Medre Vojtěch1212121.00
122Novotný PavelČeské Budějovice1212121.00
124Binder FrantišekVeselí nad Lužnicí1202020.00
124Jaloševský Václav1202020.00
124Kuliš Jakub1202020.00
124Novák VratislavVšeteč1202020.00
124Zimmel JanStříbřec1202020.00
124Šon ChungVietnam1202020.00
130Bouška VojtěchČeské Budějovice1191919.00
130Chalupský PetrLedenice219199.50
130Chmelík Miroslav1191919.00
130Kříž JosefSmrk1191919.00
130Siuda RudolfKaplice1191919.00
130Špatný JakubDolní Bukovsko1191919.00
136Harbaš Fadil1181818.00
136Macháček PavelMníšek pod Brdy1181818.00
136Miková Markéta1181818.00
136Šedivý Radek1181818.00
136Šlesinger Pavel1181818.00
141Oppolzer Lukáš1171717.00
141Pisko Michal1171717.00
141Srnský MichalLedenice217178.50
144Kankrlík Josef1161616.00
144Kohout Richard ml.Strakonice1161616.00
144Kohout Richard st.Strakonice1161616.00
144Kubr Jaroslav1161616.00
144Schönbauer MichalČeské Budějovice1161616.00
144Toman František st.Jaroměřice nad Rokytnou1161616.00
144Žák MiloslavJindřichův Hradec1161616.00
151Borovka LubošVodňany1151515.00
151Brůhová Nela1151515.00
151Bárta LukášBranná u Třeboně1151515.00
151Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1151515.00
151Mádlová IvaJindřichův Hradec315155.00
156Fabiánová Eliška1141414.00
156Kocina JosefStrádov1141414.00
156Krejčí MiroslavHrádek1141414.00
156Liščák JanLubná1141414.00
156Míchal JiříČeské Budějovice214147.00
156Raniak MartinTřešť1141414.00
156Tecl PetrTábor1141414.00
163Račák Jan1131313.00
163Slach Pavel1131313.00
163Smetana KarelBranná u Třeboně213136.50
166Glanz Zdeněk1121212.00
166Schmid Jan1121212.00
166Troák KarelBenešov1121212.00
166Tůma RomanJemnice1121212.00
166Viliž PetrVeselí nad Lužnicí1121212.00
166Volf JosefNová Bystřice212126.00
166Volf PetrMalonty1121212.00
166Šimek David ml.1121212.00
174Jány ZdeněkTrojany311113.67
174Marek Milan1111111.00
176Heřman Marek1101010.00
176Lískovec MilanVeselí nad Lužnicí1101010.00
176Marounek PetrNová Bystřice1101010.00
176Zimmerhansl FrantišekMajdalena1101010.00
176Štěpánek Adam1101010.00
181Kopačka OndřejVeselí nad Lužnicí1999.00
181Liška Václav1999.00
181Pavouk Josef st.Lodhéřov1999.00
181Průcha LubošTřeboň2994.50
185Jány JakubTrojany1888.00
185Kratochvíl PetrNová Bystřice2884.00
185Pech JanBřilice1888.00
185Svatoň MichalPlaná nad Lužnicí1888.00
185Viktora Vojtěch1888.00
185Štěch MiroslavČeské Budějovice1888.00
191Jabůrek MartinTřeboň1777.00
191Uhlíř Miloslav1777.00
191Žáková MarieJindřichův Hradec1777.00
194Fabián Ludvík1666.00
194Hovorka IvoSoběslav1666.00
194Kopec Josef1666.00
194Kopec OndřejBohutín1666.00
194Viktorová Eliška1666.00
194Volf Josef ml.Nová Bystřice1666.00
194Zavacký RadekJaroměřice nad Rokytnou1666.00
201Belušiaková VendulkaJindřichův Hradec1555.00
201Brůha Matěj1555.00
201Bureš JanPraha1555.00
201Kuča MarekBřilice2552.50
205Hrbek AdamTřeboň2442.00
205Klapsia PetrBřilice1444.00
205Kobylka Lukáš1444.00
205Kobylka Miroslav1444.00
205Krása JakubPraha1444.00
205Sýkora VáclavKamenná2442.00
211Pšegrocký MartinJindřichův Hradec2331.50
212Adamec MichalSvětlá nad Sázavou1222.00
212Adamec VáclavJindřichův Hradec1222.00
212Beránek JaroslavSvětlá nad Sázavou1222.00
212Beránek LukášSvětlá nad Sázavou1222.00
212Bečka PavelPlevnice1222.00
212Brodina Bohumil1222.00
212Buneš Miroslav1222.00
212Buřič KarelTřeboň2221.00
212Bystroň Petr ml.1222.00
212Bystroň Petr st.1222.00
212Bělovský JosefHumpolec1222.00
212Chwastek TomášSedlčany1222.00
212Chwastek VladimírSedlčany1222.00
212Dobrovolný Michal1222.00
212Dorfel Ott1222.00
212Dorfel Vladimír1222.00
212Doušek Michal1222.00
212Dubravský Roman1222.00
212Dubský FrantišekMirovice1222.00
212Dvořáček ZdeněkLhota1222.00
212Dřevo Lukáš1222.00
212Dřevo Petr1222.00
212Fiala JanVeselí nad Lužnicí1222.00
212Hajdá Josef1222.00
212Hamr Daniel1222.00
212Hanák Zbyněk1222.00
212Hettner Roman1222.00
212Hlaváček KarelHumpolec1222.00
212Holeček MartinPrachatice1222.00
212Janíček Jan Kamenice u JihlavyBig Fish Jihlava1222.00
212Janíček Jan ml.Kamenice u Jihlavy1222.00
212Kejmar Roman1222.00
212Konopásek Marek1222.00
212Kořínek TomášRychnov u NH1222.00
212Košumberský Karel st.Nová Ves nad Lužnicí1222.00
212Kratochvíl TomášSvětlá nad Sázavou1222.00
212Kreps Filip1222.00
212Kreps Stanislav1222.00
212Král Jiří1222.00
212Kuczawski MatoušSvětlá nad Sázavou1222.00
212Kuczawski PetrSvětlá nad Sázavou1222.00
212Kus Jaromír1222.00
212Kühn VítězslavKralupy nad Vltavou1222.00
212Matějíček RudolfJihlava1222.00
212Melichar Tomᚎďár nad Sázavou1222.00
212Merta Jan1222.00
212Mikl Pavel1222.00
212Mlčák LubošDomanín1222.00
212Mráz Petr1222.00
212Mráz PetrJihlava1222.00
212Míchal JanNová Bystřice1222.00
212Měsíček RobinMilevsko1222.00
212Nechvátal Zdeněk ml.1222.00
212Nechvátal Zdeněk st.1222.00
212Nestával Josef1222.00
212Nestávalová Marie1222.00
212Novák JosefLedeč nad Sázavou1222.00
212Nováček JakubČeské Budějovice1222.00
212Nováček Jan ml.České Budějovice1222.00
212Petrovec Pavel1222.00
212Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou1222.00
212Polák MartinKralupy nad Vltavou1222.00
212Ptáček RadekRakovník1222.00
212Přílepek Miroslav1222.00
212Rysl PavelPelhřimov1222.00
212Růžička MiroslavČejov1222.00
212Sabo Martin1222.00
212Sewald Pavel1222.00
212Soukup Michal1222.00
212Sulzer Eduard1222.00
212Tegel RadekNová Paka1222.00
212Tkačuk MilanRakovník1222.00
212Trogličová BlankaDolní Radouň1222.00
212Urbánek DavidMoravské Budějovice1222.00
212Vachta Karel1222.00
212Vaverka Radomír1222.00
212Vlahovič Lubomír1222.00
212Vlček Jaroslav st.Strakonice1222.00
212Všetečka Gabriel1222.00
212Zárybnický Pavel1222.00
212Čapek Robert1222.00
212Čipera DavidPříbram1222.00
212Čiperová MartinaMilín1222.00
212Čábela JanVelešín1222.00
212Šamal Jaromír1222.00
212Šlesinger MartinRakovník1222.00
212Šustera Miloslav1222.00
212Žalud František1222.00
212Žilák Luboš1222.00
301Bareš JaroslavPlaná nad Lužnicí1111.00
301Bertok MilanDublovice1111.00
301Buzek JiříKamenice nad Lipou1111.00
301Buřičová NikolaTřeboň1111.00
301Bílek VlastimilVeselí nad Lužnicí1111.00
301Chytráček MartinSoběslav1111.00
301Dvořák MilošVeselí nad Lužnicí1111.00
301Görgei BarnabášČeské Velenice1111.00
301Görgeiová BarboraČeské Velenice1111.00
301Havel MilanVeselí nad Lužnicí1111.00
301Homolka JanVelšín1111.00
301Houška Robert ml.Tupesy1111.00
301Hábl Vladimír1111.00
301Juračka DavidČeské Budějovice1111.00
301Jůn JiříVeselí nad Lužnicí1111.00
301Jůn KarelVeselí nad Lužnicí1111.00
301Kadleček Jiří1111.00
301Kahoun HynekTřeboň1111.00
301Koblasa PavelSedlečko1111.00
301Kopačka JiříPlaná nad Lužnicí1111.00
301Kopáček KarelNová Včelnice1111.00
301Kopáčková KristýnaNová Včelnice1111.00
301Kronika TomášLužnice1111.00
301Kubeš VáclavBřilice1111.00
301Křiváček TadeášKloužovice1111.00
301Křiváček TomášKloužovice1111.00
301Lingl Oliver1111.00
301Macháč JiříPlaná nad Lužnicí1111.00
301Martínek FrantišekRapšach1111.00
301Matějka Roman ml.Nové Hrady1111.00
301Moravec StanislavSpolí1111.00
301Mrkvička Ladislav1111.00
301Máček MatyášBranná u Třeboně1111.00
301Novák ZikmundPonědrážka1111.00
301Plch TomášBranná u Třeboně1111.00
301Podroužek TadeášSrubec1111.00
301Provázková Sofie1111.00
301Rada VojtěchBřilice1111.00
301Rada VítekBřilice1111.00
301Raniak MilanTřešť1111.00
301Rataj JaroslavVeselí nad Lužnicí1111.00
301Smetanová AdélaBranná u Třeboně1111.00
301Smetanová MagdalénkaBranná u Třeboně1111.00
301Tezner JosefKardašova Řečice1111.00
301Trachta DušanTřeboň1111.00
301Trnka VojtěchLišov1111.00
301Trojanowisz LukášPříbram1111.00
301Vaváčková LenkaBechyně1111.00
301Vondrák Antonín1111.00
301Vorlíček Pavel1111.00
301Werner PatrikTřeboň1111.00
301Werner VítTřeboň1111.00
301Wernerová NelaTřeboň1111.00
301Čechová KarolínaStudnice1111.00
301Šanda MartinPelhřimov1111.00
301Špatný Jan st.Dolní Bukovsko1111.00

Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.