Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 23 termínů závodů
V minulosti zadáno 9256 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Kraj Karlovarský - 01.01.2022 - 31.12.2022



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 175 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Perout Josef PerštejnBezrybky1117822920.82
2Výborný JiříTeplá717017124.43
3Mackura Zdeněk PerninkBezrybky1516930220.13
4Mach VáclavPernink1415525618.29
5Hrdlička JaroslavMariánské Lázně715215321.86
6Klein Jiří Karlovy VaryKocanda team814314518.13
7Záhora Petr BžanyBezrybky1314119014.62
8Zlechovec Stanislav st.Rakovník1013814114.10
9Povolný Zdeněk Karlovy VaryKocanda team1413718313.07
10Hovorka JanTeplá613513522.50
11Liščák JanLubná913313615.11
12Šlesinger MartinRakovník512612625.20
13Charvát Lukáš ČernčiceRebels team712212317.57
14Čori Petr Chodová Planá612112120.17
15Oberfalzer JanKarlovy Vary911512814.22
15Pekárek StanislavLouny711511616.57
17John MiroslavRoudnice nad Labem611411419.00
17Makarský MichalKarlovy Vary711411516.43
17Polák MartinRakovník711411516.43
17Sobotka JosefPerštejn611411419.00
21Klement Antonín Chranišov1210512410.33
22Motl FrantišekBečov710411416.29
23Mendel MilanPšovky910010611.78
24Holubec MilanOstrov5999919.80
24Schubert MartinChranišov5999919.80
26Lévai JosefKarlovy Vary14971238.79
26Macháček PavelLoučky6979716.17
28Půta JiříPlzeň7959613.71
29Bauer František Karlovy VaryKocanda team8949612.00
30Lévai Jan st.Karlovy Vary14931067.57
31Baďura VáclavKarlovy Vary6878714.50
32Sochor MartinPetrohrad5848416.80
33Slezák TomášSokolov4838320.75
34Michálek JanOtovice7808111.57
35Hložek FrantišekBílina5787815.60
36Spiller KarelStod4727218.00
37Sochor RudolfPetrohrad5646412.80
38Dohnal FrantišekOstrov5636312.60
38Šilhavý StanislavTřemošná3636321.00
40Adamčuk JanRakovník2626231.00
41Beneš KarelBílina3606020.00
41Vařecha LuděkPoděbrady5606012.00
43Michálková TerezaOtovice4575714.25
44Sochor VáclavPřeštice5565611.20
45Cingroš JakubStod2535326.50
45Polák LukášSenomaty5535310.60
47Novák PetrČankovice2505025.00
48Bartoš FrantišekChotěšov2454522.50
49Vařecha JiříKarlovy Vary3444414.67
49Vican RomanPřeštice2444422.00
51Sochor MichalPetrohrad3383812.67
52Cingroš RomanStod3363612.00
52Novák PetrOstrov1363636.00
54Půta RomanPlzeň1353535.00
54Wacka PetrMariánské Lázně1353535.00
56Simeonov David1343434.00
56Zlechovec Stanislav ml.Rakovník1343434.00
56Šlesinger MiroslavRakovník1343434.00
59Kabát MiroslavTřemošná1333333.00
60Münzer JosefNové Sedlo2323216.00
60Varga StanislavHolýšov2323216.00
60Čížek PavelMariánské Lázně1323232.00
63Kovanda AdamMariánské Lázně2313115.50
63Smihrodský StanislavTachov1313131.00
65Ečer KarelHorní Slavkov630305.00
65Rozum PavelTřemošná1303030.00
65Škvor MiroslavKarlovy Vary2303015.00
68Kořínek MilošJaroměř1292929.00
68Skačan MilanŽlutice1292929.00
70Bareš JanBakov nad Jizerou1282828.00
70Porazík Václav KolešovRebels team2282814.00
72Králíček JiříNová Role2272713.50
72Mráz LubošNýřany1272727.00
74Pýcha HynekRakovník1262626.00
74Salcman DanielOstrov1262626.00
74Skačan IvanŽlutice1262626.00
74Warecha LuděkHluboký1262626.00
78Hampejs DavidBílina1252525.00
78Kopřiva Karel425256.25
78Touš Pavel st.Tachov1252525.00
81Leško JiříOldřichov1242424.00
82Fišer Libor st.Louny323237.67
82Lang JindřichMariánské Lázně1232323.00
84Chýle PetrBílina1222222.00
84Laurin Štefan1222222.00
84Volf Milan1222222.00
87Houška RichardJenišov1212121.00
87Langer Daniel1212121.00
87Vopálenský ZdeněkOstrov321217.00
90Brandl Jakub1202020.00
90Mikyška Miroslav ml.1202020.00
90Plánička Václav st.Srby1202020.00
90Pučelík PavelKdyně1202020.00
94Demeter AlešLoučky1191919.00
94Fictum DavidMariánské Lázně219199.50
94Korytár PavelMariánské Lázně1191919.00
97Halíř LukášOsek1181818.00
97Hlinčík Petr1181818.00
97Homolka MartinChodov218189.00
97Karásek PetrKlášterec1181818.00
97Koch MichalKlášterec1181818.00
97Majoroš VojtěchKarlovy Vary1181818.00
97Vydra MartinOstrov218189.00
104Andrš RobertMariánské Lázně1171717.00
104Pálek KarelKřepkovice1171717.00
106Veverka Rudolf1161616.00
106Šlezinger MiroslavRakovník1161616.00
108Skála JosefKochánov1151515.00
108Zlechovec Stanislav st.Rakovnik1015151.50
110Bártík MiloslavPlzeň1141414.00
110Hlavatý MartinKarlovy Vary1141414.00
110Jaroš MilanKyselka1141414.00
110Jaroš PetrKyselka1141414.00
110Růžička AloisDěpoltovice1141414.00
110Vohlídal Pavel1141414.00
116Mališ AlešChranišov413133.25
116Mikyška Miroslav1131313.00
116Pešulová DagmarTeplá1131313.00
116Seidl JanZbiroh1131313.00
120Hložek FrantišekBilina512122.40
120Kohout KarelPřeštice1121212.00
120Motyčka JanStod1121212.00
120Verner RadekTeplá1121212.00
124Bauerová LenkaČernava1111111.00
125Kagánek LadislavTachov1101010.00
125Socha DanielPlzeň1101010.00
127Molek PetrPlzeň1999.00
128Orgoň RomanTachov1888.00
128Šmídl JanRoztoky u Prahy1888.00
130Touš Pavel ml.Tachov1777.00
130Volf PetrKarlovy Vary1777.00
132Gajdoš MiroslavKarlovy Vary2663.00
132Kalčík VlastimilSrby1666.00
132Wenzel RomanLoučky1666.00
132Čížek JanOstrov1666.00
132Šíp AntonínOstrov1666.00
137Beneš ZdeněkPeruc2552.50
137Juřena ZdeněkOstrov2552.50
139Barkov JiříOstrov1444.00
139Zelenka DavidMezirolí1444.00
139Čech JaroslavPlzeň1444.00
142Kysela IvanKarlovy Vary1333.00
143Gumančík JurajHájek1222.00
143Herold AdamOstrov1222.00
143Jelínek MarekŽďárec1222.00
143Žemlička MilanOstrov2221.00
143Žemlička PavelOstrov2221.00
148Bežák LadislavMilíkov1111.00
148Brázda Jan1111.00
148Chýle KarelÚstí nad Labem1111.00
148Herold DavidOstrov1111.00
148Hunčík Josef1111.00
148Hájek PetrOtovice1111.00
148Ivančík LudovítTeplá1111.00
148Jindra PetrChodov1111.00
148Kianičková JitkaPeruc1111.00
148Kohout Vladislav st.Vlčí1111.00
148Kolejniak RaďaChodov1111.00
148Liška RostislavChranišov1111.00
148Loučka BohumilTři Sekery1111.00
148Marlánek ZdeněkKarlovy Vary1111.00
148Moučka Milan1111.00
148Pirič PavelOstrov1111.00
148Pojar MiroslavMilíře1111.00
148Rychtář VladimírKlášterec nad Ohří1111.00
148Solmider DanOstrov1111.00
148Turek MartinMilíkov1111.00
148Verner ErikTeplá1111.00
148Vojtěchovská MarieTeplá1111.00
148Vítek JiříMariánské Lázně1111.00
148Zadražil Jiří1111.00
148Říha PavelDobronín1111.00
148Šedivý Jiří st.Nýřany1111.00
148Šimůnek Josef1111.00
148Šimůnek OtakarBřezová1111.00

Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.