Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 84 termínů závodů
V minulosti zadáno 10362 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Ústecký - 01.01.2024 - 31.12.2024

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 50 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Kraus Pavel  Jablonec nad Nisou 3 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
2 Čížek Zdeněk Libochovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Povolný Zdeněk  Karlovy Vary 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Zoul Artur Žatec 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Kocián Oldřich Lenešice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Půta Jiří Plzeň 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Halíř Lukáš Osek 3 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
8 Chýle Karel Dolní Zálezly 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
9 Šmídl Jan Roztoky u Prahy 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Liščák Jan Lubná 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
9 Chýle Oldřich Bílina 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Adamčuk Jan Rakovník 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
14 Chýle Petr Bílina 4 0 0 1 0 0 0 1 0 1 0
15 Haklová Lucie Vrutice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
15 Dvořák Miloslav Ústí nad Labem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
15 Mackura Zdeněk  Pernink 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
15 Perout Josef  Perštejn 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
19 Beneš Zdeněk Peruc 3 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
19 Havlíček Stanislav  Mělník 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
21 Hakl Petr  Předonín 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
22 Kianičková Jitka Peruc 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
22 Beneš Karel Bílina 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
22 Halíř Lukáš ml. Osek 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
25 Schingler Karel Lovosice 3 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
26 Šilhavý Stanislav Třemošná 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
26 Marek Martin st. Litoměřice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
26 Zvoník Jakub Kobylníky 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
29 Bína Libor  Dlouhý Most 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
30 Mrvík Otakar Louny 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
30 Gratias Jan Roudnice nad Labem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
30 Bártík Miloslav Plzeň 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
33 Kolčava Tomáš Smolnice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
33 Šimon Zdeněk Horní Beřkovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
33 Vlasta Vratislav  Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
33 Záhora Petr  Bžany 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
37 Zvoník Bedřich Kobylníky 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
37 Richter Dalibor  Rumburk 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
37 Kubeš Jaroslav Koštice 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
37 Šnicer Petr  Veltěže 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
41 Molek Petr Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
41 Daneš Jaroslav Louny 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
41 Pavlus Patrik Horní Počaply 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
41 Charvát Lukáš  Černčice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
41 Benda Pavel Mělník 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
46 Hložek František Bílina 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
46 Švec Zbyněk Roudnice nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
46 Varadi Miroslav  Nová Farma 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
46 Kohel Michal 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
46 Hampejs David Bílina 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.