Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 23 termínů závodů
V minulosti zadáno 9256 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Vysočina - 01.01.2022 - 31.12.2022



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 38 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1321335427.23
2Doležal Lambert Žďár nad Sázavou1621036823.00
3Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou1420537226.57
4Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team1320432525.00
5Jirásek Petr ChotěbořVysočina team619819833.00
6Klečák Miloslav Onomyšl1019021821.80
7Polívka Martin PřibyslavPohoda team1017719119.10
7Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou617717729.50
9Janíček Jan Kamenice u JihlavyBig Fish Jihlava917520122.33
10Černý Jindřich ml. Jindřichův Hradec615115125.17
11Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou514914929.80
12Doležán Nikola ChotěbořVysočina team514414428.80
13Coufal Zdeněk JihlavaBig Fish Jihlava913313715.22
14Vágenknecht Jiří PardubiceKKM Gulášovky412212230.50
15Pleskač Jan ml. Libice nad DoubravouVysočina team810911113.88
16Pleskač Jan st. Libice nad DoubravouVysočina team510010020.00
17Kondras Přemysl Pardubice4929223.00
18Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team MAVER3868628.67
19Mokrá Jana Najdek6747412.33
20Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni2737336.50
21Bureš Václav Nová Ves4626215.50
22Volf Jakub Žďár3535317.67
23Trousil Lukáš Libín3505016.67
24Mojžíš Lukáš České Budějovice2434321.50
25Nedělka Stanislav Velká LosenicePohoda team542428.40
26Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team438389.50
27Kratochvíl Jan Třebechovice pod OrebemKKM Gulášovky1333333.00
28Vlach Zdeněk ml. Ždírec nad DoubravouRikomix rybářské naděje1313131.00
28Červený Jaroslav JaroměřMichalové a spol.1313131.00
30Horáček Radim Vlastějovice1242424.00
31Porazík Václav KolešovRebels team1212121.00
32Havrila Michal ml. JaroměřMichalové a spol.1161616.00
33Jilich Ladislav JihlavaBig Fish Jihlava1151515.00
34Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1111111.00
35Novotný Petr ZámrskTorpedo team1666.00
36Janouch Miroslav Všechlapy2221.00
37Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team MAVER1111.00
37Turský Jindřich Krchleby1111.00

Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.