Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 104 termínů závodů
V minulosti zadáno 8937 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Vysočina - 01.01.2022 - 31.12.2022



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 27 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Jirásek Petr ChotěbořVysočina team311011036.67
2Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou410610626.50
3Doležal Lambert Žďár nad Sázavou5909018.00
4Coufal Zdeněk JihlavaBig Fish Jihlava4868621.50
5Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team3838327.67
6Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team4616115.25
7Pleskač Jan st. Libice nad DoubravouVysočina team3606020.00
8Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou2595929.50
9Janíček Jan Kamenice u JihlavyBig Fish Jihlava3515117.00
10Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team MAVER1404040.00
11Doležán Nikola ChotěbořVysočina team1393939.00
12Bureš Václav Nová Ves2313115.50
12Mojžíš Lukáš České Budějovice1313131.00
12Červený Jaroslav JaroměřMichalové a spol.1313131.00
15Kondras Přemysl Pardubice1303030.00
15Polívka Martin PřibyslavPohoda team3303010.00
17Trousil Lukáš Libín1292929.00
18Horáček Radim Vlastějovice1242424.00
18Volf Jakub Žďár1242424.00
20Porazík Václav KolešovRebels team1212121.00
21Havrila Michal ml. JaroměřMichalové a spol.1161616.00
22Mokrá Jana Najdek1121212.00
22Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou1121212.00
24Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1111111.00
25Pleskač Jan ml. Libice nad DoubravouVysočina team310103.33
26Klečák Miloslav Onomyšl3551.67
27Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team MAVER1111.00

Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.