Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 104 termínů závodů
V minulosti zadáno 8937 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Vysočina - 01.01.2022 - 31.12.2022

 | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 143 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Musílek Petr Chotěboř 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
2 Adamec Jakub Závidkovice 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
3 Soukup Ivo Třebíč 5 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
4 Riedl Filip Humpolec 5 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
5 Melichar Tomáš Žďár nad Sázavou 4 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
6 Pajer Stanislav Ledeč nad Sázavou 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Sopko Adam Hunpolec 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Oberaiter Zdeněk Hamry nad Sázavou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Zavřel Jan Pomezí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Novák Josef Ledeč nad Sázavou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Brož Marek Pelhřimov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Smítka Radek  Bolina 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Brückner Martin Velké Meziříčí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Bartes Petr Jaroměřice nad Rokytnou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Raniak Martin Třešť 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Malý Jiří st. Korouhev 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Moravec Pavel Čejov 3 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0
18 Jirásek Petr  Chotěboř 3 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0
19 Riedl Michal Humpolec 5 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1
20 Bolfík Kristián Ostrava - Hrabocvá 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Průša Vladimír Želetava 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Doležán Nikola  Chotěboř 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Břeň Emil Jimramov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Mlčák Luboš Domanín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Ondráček Kamil  Žďár nad Sázavou 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Petera Antonín Lipnička 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Beránek Michal Česká Bělá 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Schwarzberger Pavel Jimramov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Pavlíček Radomír Žďár nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Tegel Tomáš Nová Paka 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Košina Pavel Domanín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Blecha Miroslav Počátky 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Tejnecký Miroslav Zbraslavice 3 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
34 Horáček Jaroslav Havlíčkův Brod 4 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
35 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 5 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
36 Mokrý Jiří st. Havlíčkův Brod 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
37 Mann Pavel sen. Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
37 Mokrý Jiří ml. Havlíčkův Brod 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
37 Dobeš Jiří Rebešovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
37 Hanzal Ondřej Želetava 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
37 Baštář Filip Mladoňovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
37 Doležán Vladimír  Chotěboř 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
37 Mann Aleš Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
37 Jůzl Adam Slavníč 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
37 Sobotka Petr Žďár nad Sázavou 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
37 Kolář Matyas Světlá nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
47 Riedl Patrik Humpolec 4 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
48 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 2 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
48 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 4 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
48 Peťovský Ivan Třebíč 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
51 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 3 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
52 Halák Radek Dudín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
52 Špatný Jan st. Dolní Bukovsko 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
52 Černý Stanislav Moravské Budějovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
52 Beránková Eliška Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
52 Špatný Jan ml. Dolní Bukovsko 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
52 Celý Vlastimil Jaroměřice nad Rokytnou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
52 Šplíchal Petr Prostějov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
52 Bleho Pavel Liberec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
52 Bez Roman Pacov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
61 Doležán Nikolas Chotěboř 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Vařák Jiří Pokojov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Vaňha Jan Chválov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Moravec Matěj Čejov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Hos Martin Otín 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Blecha Miroslav ml. Počátky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Cibor Lukáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Paulíček Martin Kejžlice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Studnička Jan Pardubice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Nosek Erik Jihlava 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Nekola Lukáš Hněvkovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Novák Jakub Humpolec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Svoboda Stanislav st. Čejov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Vaňha Jiří Chválov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Doležal David Čejov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Nguyen Martin Havlíčkův Brod 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Kostřica Adam Humpolec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Válka Ondřej Hostivice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Mendl Radek Telč 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Paulíček Jakub Kejžlice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Živný Miroslav st. Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Halagačka Matěj Humpolec 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Kukla Jiří Pardubice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
84 Raniak Milan Třešť 3 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
85 Rambousek Stanislav Třebíč 2 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
86 Nejedlý David Nová Ves 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
86 Kosík Tomáš Moravské Budějovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
86 Bertok Milan Dublovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
86 Beránek Jaroslav Světlá nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
86 Musil Milan st. Keřkov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
86 Kuczawski Petr Světlá nad Sázavou 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
86 Šmahel Jiří Pokřikov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
86 Pecher Petr Strakonice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
86 Tomšík Jan Křižanov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
86 Ženatý Bedřich Nové Syrovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
86 Bureš Václav  Nová Ves 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
97 Jungwirt Vojtěch Strakonice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Miček František Křetín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Tauber Pavel Němčičky 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Kučera Vlastislav Třešť 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Sobotka Jiří st. Žďár nad Sázavou 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Jeřábek Václav Třešť 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Hnilička Radomír Kunštát 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Mikeš Jakub Tis 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Hubáček Vít Tábor 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Charvát Valentin Jihlava 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Jirsa Jiří Chmeliště 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Pláteník Peter Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Toman František st. Jaroměřice nad Rokytnou 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
110 Havránek Radek Čejov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
110 Šedivý Adam Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
110 Vacík Zdeněk Havlíčkův Brod 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
110 Prokeš Roman Velká Bíteš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
110 Coufal Zdeněk  Jihlava 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
110 Kameš Petr Čejov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
110 Koten Petr Jihlava 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
110 Novotná Jana 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
118 Pálka Radim Dolní Město 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
118 Žák Miloslav Jindřichův Hradec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
118 Jelínek Jakub Načešice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
118 Jílek Vojtěch Sulkovec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
118 Strejčovský Jiří Uhlířské Janovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
118 Dvořák Pavel Želetava 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
118 Růžička Stanislav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
118 Zezula Jan Náměšť nad Oslavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
118 Duba Ladislav Žďár nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
118 Kubíček Pavel Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
118 Černý Martin Babice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
118 Hurt Martin Zbraslavice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
130 Kubíček Petr Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
130 Čermák Jaromír st. Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
130 Brodina Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
130 Zíbar Šimon Pacov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
130 Kašpar Jan Brno 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
130 Červený Jaroslav  Jaroměř 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
130 Polívka Martin  Přibyslav 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
130 Mojžíš Lukáš  České Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
130 Motl Vladimír Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
130 Adamczuk Janusz Hostokryje 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
130 Pavelka Josef Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
130 Smítka Josef st. Kutná Hora 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
130 Sobotka Jiří ml. Žďár nad Sázavou 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
130 Ledvinka Martin Brno 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.