Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 84 termínů závodů
V minulosti zadáno 10362 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Vysočina - 01.01.2024 - 31.12.2024

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 154 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 7 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0
2 Jirásek Petr  Chotěboř 5 1 1 0 0 1 0 0 0 0 1
3 Čech Rostislav Třebíč 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
3 Adamec Jakub Světlá nad Sázavou 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
5 Poláček Petr ml. Příbram 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Němec Jan České Budějovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kubíček Petr Světlá nad Sázavou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hrabáň Radim Čáslav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Gregor Tomáš Věcov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Baloun Roman ml. Heřmanův Městec 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Musil Petr Herálec 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Poláček Petr st. Příbram 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Polovic Ladislav Žďár nad Sázavou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Prokopová Anna Cejle 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Slavík Jaromír Humpolec 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Tošer Jaroslav Ústrašín 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Svárovský David Čejov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Zavřel Jan Pomezí 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Sobotka Miroslav  Žďár nad Sázavou 4 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
20 Zavadil Daniel Mstislavice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
21 Pavlíček Michal Ledeč nad Sázavou 3 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
22 Hanáček František Brno 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
23 Synek Martin  Choceň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Smejkal Vojtěch Počátky 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Pečta Radek ml. Třebíč 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Hubáček Vít Pacov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Mokrý Jiří ml. Havlíčkův Brod 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Hošek Adam Velké Meziříčí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Malý Jiří st. Korouhev 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Charvot Stanislav Čáslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Malý Jiří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
23 Pleskač Jan ml.  Libice nad Doubravou 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
33 Mokrá Jana  Najdek 5 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
34 Jáchim František ml. Jihlava 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
34 Hapák Jurij Žďár nad Sázavou 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
36 Poskočil Petr Dolní Bučice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
36 Trabáň Radim Čáslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
36 Doležán Nikola  Chotěboř 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
36 Konečný Tomáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
36 Černý Radek Třebíč 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
36 Matějka Lukáš Nové Hrady 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
36 Křikava Edvard Humpolec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
36 Tkáč Milan Kolín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
36 Barák Milan Želetava 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
36 Lakoš Gustav Kralice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
36 Raniak Milan Třešť 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
36 Mička Filip Světnov 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
36 Pavlíček Radomír Žďár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
36 Jiráková Karolína Závidkovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
50 Ondráček Kamil  Žďár nad Sázavou 8 0 0 0 2 0 3 0 0 1 0
51 Takács Pavel Světnov 2 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
52 Horáček Jaroslav Havlíčkův Brod 8 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
53 Musílek Petr Chotěboř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Vyskočil Josef Uherčice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Priehoda Tomáš Oslavany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Jahl Rudolf Sádek 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Prokeš Jan Velká Bíteš 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Beránková Eliška Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Puhlovský Adam Chrudim 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Samlík Pavel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Jahl Kryštof Sádek 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Zeman David Chrudim 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Raniak Martin  Třešť 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Riedl Filip Humpolec 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
65 Macků Ondřej Dačice 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
66 Kupsa Vít Buřenice 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
67 Smola Pavel  Budíkov 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
67 Vorel Vladimír Hostákov 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
67 Mojžíš Lukáš  České Budějovice 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
67 Vojta Jan Protivín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
67 Blaščík Petr  Staré Jesenčany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
67 Halamka Šimon Hlinsko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
67 Procházka Michal 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
67 Zejda Jiří st. Hostákov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
67 Pajer Stanislav Ledeč nad Sázavou 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
67 Fišer Lukáš Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
67 Průša Vladimír Želetava 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
67 Klečák Miloslav  Onomyšl 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
67 Hlaváč Antonín st. Unčín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
67 Řípa Aleš Heřmanův Městec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
81 Klípa Pavel st. Nová Bystřice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
81 Hošek David Velké Mezíříčí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
81 Hejč Jindřich Kunštát 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
81 Hrdlička Jaromír Řestoky 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
81 Beránek Lukáš Světlá nad Sázavou 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
81 Komárek Martin Havlíčkův Brod 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
81 Tlustý Luboš Svratouch 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
81 Till Milan st. Loštice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
81 Beneš Milan Tušť 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
81 Peťovský Ivan Želetava 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
81 Hrubý Stanislav st. Králův Dvůr 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
81 Hnilička Radomír Kunštát 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
81 Otradovský Dominik Chrudim 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
81 Lovětínský Petr Dačice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
95 Coufal Zdeněk  Jihlava 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
96 Schwarzberger Pavel Jimramov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
96 Adamec Michal Světlá nad Sázavou 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
96 Zachoval Damián Vilémov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
96 Kručanica Matyáš Ledeč nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
96 Danyi Michal Dačice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
96 Takács Martin 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
96 Janečka Martin Velký Týnec 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
96 Zatočil Štěpán Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
96 Břeň Emil Jimramov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
96 Zíma Bořivoj Rohovládova Bělá 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
96 Hos Martin Otín 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
96 Riedl Michal Humpolec 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
96 Šabata Jakub Moravský Krumlov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
96 Zavacký Radek Jaroměřice nad Rokytnou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
110 Novák Filip Číčov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
110 Moravec Pavel Čejov 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
110 Klaška Josef Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
110 Kořínek Lukáš Nakvasovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
110 Veselý Robert Brno 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
110 Blecha Miroslav ml. Počátky 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
110 Cuhorka Aleš Přelouč 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
110 Mann Pavel ml. Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
110 Martinec Jaroslav Mostiště 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
110 Hondl Ota Štoky 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
110 Výskot Daniel Týnec nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
110 Šotner Roman Vémyslice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
110 Šplíchal Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
110 Riedl Patrik Humpolec 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
110 Mann Pavel st. Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
125 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
126 Skryja Matěj Ostrov nad Oslavou 5 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
127 Cikánek Tobiáš Říčany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
127 Beránek Jaroslav Světlá nad Sázavou 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
127 Novotný Petr ml. Zámrsk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
127 Číž Luboš Jindřichův Hradec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
127 Pikl Stanislav Pacov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
127 Pěta Jiří Lazinov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
127 Zeman Marek Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
127 Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
127 Hanzal Ondřej Želetava 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
127 Smítka Josef ml. Kaňk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
127 Frodl Dušan Lazinov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
127 Kuczawski Petr Světlá nad Sázavou 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
127 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
127 Fork Mikuláš Humpolec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
141 Hetych Mojmír Řestoky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
141 Svitáková Eliška Druhanov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
141 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
141 Hanáček Jonáš Brno 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
141 Rýdl Jakub Ledeč nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
141 Baštář Filip Mlaďoňovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
141 Icha Zdeněk Havlíčkův Brod 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
141 Bertok Milan Dublovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
141 Pánek Vít  Sezemice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
141 Ruprecht Martin Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
141 Vojáček Tomáš Dolní Sokolovec 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
141 Nekola Lukáš Hněvkovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
141 Sobotka Petr Žďár nad Sázavou 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
141 Kuczawski Matouš Světlá nad Sázavou 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.