Závody
Archiv termínů 2021
| 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 | 2014 | 0204 | 0202 |
Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.
Prosinec 2021 | |||||
---|---|---|---|---|---|
31.12.2021 | Pátek |
N
Horní Žďár - Jihočeský  Název: Silvestrovský pohár |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.12.2021 | Neděle |
N
Dřenice OBSAZENO - Pardubický  Název: Vánoční Kapr |
|||
24.12.2021 | Pátek |
N
Medlešice - Pardubický  Název: VÁNOČNÍ MEDLEŠICKÁ UDICE |
|||
18.12.2021 | Sobota |
N
Mirovice - Jihočeský  Název: Vánoční pohár - NOVÉ MÍSTO!!! |
|||
11.12.2021 | Sobota |
N
Debřece - Skuhrov nad Bělou ODLOŽENO PRO NEPŘÍZEŇ POČASÍ - LED - Královéhradecký  Název: Skuhrovská Barborka OBSAZENO |
|||
Listopad 2021 | |||||
21.11.2021 | Neděle |
N
Písková Lhota - Středočeský  Název: Pruhy, tečky, zuby z pískovny N.O 1- Pohár SÚS v přívlači |
|||
21.11.2021 | Neděle |
N
Písková Lhota - Středočeský  Název: Pruhy, tečky, zuby z pískovny N.O 1- Pohár SÚS v přívlači |
|||
20.11.2021 | Sobota |
N
Luže - Pardubický  Název: Košumberská štika |
|||
20.11.2021 | Sobota |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký  Název: Vítězná vláčka na Vítězné |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
20.11.2021 | Sobota |
N
Vrbová Lhota u Poděbrad - Obsazeno - Středočeský  Název: Rybářské pstruhové závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
20.11.2021 | Sobota |
N
Luže - Pardubický  Název: Košumberská štika |
|||
13.11.2021 | Sobota |
N
Velký Přelov - Královéhradecký  Název: PŘELOVSKÝ DRAVEC - LOSOVÁNÍ V 06:30 |
|||
13.11.2021 | Sobota |
N
Vehlovická Túň - Středočeský  Název: Sfish team CUP |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
13.11.2021 | Sobota |
N
Křesetice - Středočeský  Název: Zmrzlá prdel Křesetice |
|||
06.11.2021 | Sobota |
N
Bravantice - Moravskoslezský  Název: Bravantický duhák |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.11.2021 | Sobota |
N
Vítězná u Kocléřova - Královéhradecký  Název: Iron Claw Cup |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.11.2021 | Sobota |
N
Moravský Krumlov - Jihomoravský  Název: Krumlovský duhák |
|||
06.11.2021 | Sobota |
N
Zlosyň - OBSAZENO - Středočeský  Název: Podzimní závody 11. ročník - VABANK 2021 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.11.2021 | Sobota |
N
Moravský Krumlov - Jihomoravský  Název: Krumlovský duhák |
|||
Říjen 2021 | |||||
30.10.2021 | Sobota |
N
Skuteč - Pardubický  Název: Skutečský pstroužek |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
30.10.2021 | Sobota |
N
Pašinka - Středočeský  Název: Pašinecký pstruh |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
30.10.2021 | Sobota |
N
Bukovec u Holýšova - Plzeňský  Název: Rybářské závody na Koridě |
|||
30.10.2021 | Sobota |
N
Skuteč - Pardubický  Název: Skutečský pstroužek |
|||
24.10.2021 | Neděle |
N
Velký Přelov (Černožice) - Královéhradecký  Název: Zebco Europe - Cejnobraní |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
23.10.2021 | Sobota |
N
Rybník Valcha Borovnice - Středočeský  Název: Rybářské závody Valcha |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
23.10.2021 | Sobota |
N
Jarošov nad Nežárkou - Jihočeský  Název: Grand Prix 24. hod. ZRUŠENO!! |
|||
23.10.2021 | Sobota |
N
Chotěšov, rybník Sakta - Plzeňský  Název: Rybářské závody Chotěšov |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
23.10.2021 | Sobota |
N
Kladruby - Středočeský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
23.10.2021 | Sobota |
N
Zlosyň - Středočeský  Název: Zlosyňská vydra - OBSAZENO |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
17.10.2021 | Neděle |
N
Otěšice - Plzeňský  Název: Rybářské závody v plavané - Otěšice |
|||
17.10.2021 | Neděle |
N
Kocanda Otovice - Karlovarský  Název: závod jednotlivců |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
16.10.2021 | Sobota |
N
Zdislavice - Obsazeno - Středočeský  Název: 3.Memoriál Karla Kovandy |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
16.10.2021 | Sobota |
N
Brušperk - ZRUŠENO - Moravskoslezský  Název: Rybářské závody |
|||
16.10.2021 | Sobota |
N
Pokojov - Vysočina  Název: Pokojovský kapr |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
16.10.2021 | Sobota |
N
Trhová Kamenice - Pardubický  Název: Podzimní rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
16.10.2021 | Sobota |
N
Štoky - Vysočina  Název: Rybářské závody na TYŠLÁKU |
|||
16.10.2021 | Sobota |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký  Název: 13. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 4. KOLO - změna terínu! |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
16.10.2021 | Sobota |
N
Telce - Ústecký  Název: 7.Ročník o pohár starosty městyse Peruc |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
16.10.2021 | Sobota |
N
Ledce - Plzeňský  Název: Podzimní rybářské závody |
|||
16.10.2021 | Sobota |
N
Moravský Beroun - Olomoucký  Název: Rybářské závody na dravce |
|||
16.10.2021 | Sobota |
N
Dolní Břežany - Středočeský  Název: Pohár Dolnobřežanské Bělice - rybářské závody dosplělých |
|||
16.10.2021 | Sobota |
N
Křesetice - Středočeský  Název: Křesetice kolaudační závod pouze pro brigádníky na stavbě nové chaty |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
16.10.2021 | Sobota |
N
Moravský Beroun - Olomoucký  Název: Rybářské závody na dravce |
|||
14.10.2021 | Čtvrtek |
N
Kamenice u Jihlavy - Vysočina  Název: Kamenicka 50 hodinvka |
|||
10.10.2021 | Neděle |
N
Kameničky - Pardubický  Název: Rybářské závody |
|||
10.10.2021 | Neděle |
N
Medlešice - Pardubický  Název: Finále Ligy týmů Rybářských žebříčků |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
09.10.2021 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický  Název: Rybářské závody DŘENICKÁ DĚLIČKA 4.ROČNÍK, OBSAZENO!!! |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
09.10.2021 | Sobota |
N
Vrchlabí - Královéhradecký  Název: XVI. ročník feederových závodů o pohár MO ČRS Vrchlabí z.s. |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
09.10.2021 | Sobota |
N
Herálec - Vysočina  Název: závody v lovu pstruhů a okounů |
|||
09.10.2021 | Sobota |
N
Nová ves - Jihočeský  Název: Novovesská plavaná a feedr |
|||
09.10.2021 | Sobota |
N
Mirovice - Jihočeský  Název: Podzimní rybářské závody Mirovice |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
09.10.2021 | Sobota |
N
Hlinsko - mládež - Pardubický  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
09.10.2021 | Sobota |
N
Loučky - Karlovarský  Název: Loučky |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
09.10.2021 | Sobota |
N
Hluboká nad Vltavou - Jihočeský  Název: Krajský Pohár ve feederu |
|||
09.10.2021 | Sobota |
N
Žabonosy - Středočeský  Název: Rybářské závody |
|||
09.10.2021 | Sobota |
N
Hlinsko - mládež - Pardubický  Název: Dětské rybářské závody |
|||
08.10.2021 | Pátek |
N
Rataje nad Sázavou - Středočeský  Název: Mazec Cup |
|||
03.10.2021 | Neděle |
N
Lužec nad Cidlinou - Královéhradecký  Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
03.10.2021 | Neděle |
N
Miřetice - Pardubický  Název: Rybářské závody |
|||
02.10.2021 | Sobota |
N
Lužec nad Cidlinou týmy - Královéhradecký  Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky týmy |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
02.10.2021 | Sobota |
N
Černotín - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
|||
02.10.2021 | Sobota |
N
Bohdalov - Vysočina  Název: 2x4 hodiny v Bohdalově |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
02.10.2021 | Sobota |
N
Hubertka - Vysočina  Název: Rybářské závody na Hubertce |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
02.10.2021 | Sobota |
N
Bílovec - Moravskoslezský  Název: Setinská ploutev |
|||
02.10.2021 | Sobota |
N
Tichá (Frenštát pod Radhoštěm) - Moravskoslezský  Název: Podzimní rybářské závody |
|||
02.10.2021 | Sobota |
N
Černotín - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
|||
02.10.2021 | Sobota |
N
Tichá (Frenštát pod Radhoštěm) - Moravskoslezský  Název: Podzimní rybářské závody |
|||
02.10.2021 | Sobota |
N
Bílovec - Moravskoslezský  Název: Setinská ploutev |
|||
01.10.2021 | Pátek |
N
Hrutkov - Jihočeský  Název: Rybářské závody Hrutkov Crazy CUP 2021 |
|||
Září 2021 | |||||
28.09.2021 | Úterý |
N
Lázně Bohdaneč - Pardubický  Název: Běloba CUP 2021 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
28.09.2021 | Úterý |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký  Název: O pohár Děkana Královédvorského a O pohár starosty obce Vítězná |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
28.09.2021 | Úterý |
N
Skupá - Obsazeno - Středočeský  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.09.2021 | Neděle |
N
Zdislavice - Středočeský  Název: Q pohár Starosty - děti |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.09.2021 | Neděle |
N
Polnička u Žďáru nad Sázavou - Vysočina  Název: Polničské Sele |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.09.2021 | Neděle |
N
Jaroměř - Královéhradecký  Název: O posvícenskou husu |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.09.2021 | Neděle |
N
Polouvsí - mládež - Moravskoslezský  Název: Dětské závody v lovu ryb udicí s očky a navijákem |
|||
26.09.2021 | Neděle |
N
Robčice- Útušice - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
|||
26.09.2021 | Neděle |
N
Slavičín - Zlínský  Název: Rybářské závody |
|||
26.09.2021 | Neděle |
N
Jaroměř - Královéhradecký  Název: O posvícenskou husu |
|||
26.09.2021 | Neděle |
N
Slavičín - Zlínský  Název: Rybářské závody |
|||
25.09.2021 | Sobota |
N
Mohelnice zrušeno - Olomoucký  Název: Rybářské závody |
|||
25.09.2021 | Sobota |
N
Moravský Krumlov - Jihomoravský  Název: Rybářské závody 2020 |
|||
25.09.2021 | Sobota |
N
Drozdice - Pardubický  Název: Memoriál Honzy Švandy |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
25.09.2021 | Sobota |
N
Zdislavice - Středočeský  Název: Václavák |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
25.09.2021 | Sobota |
N
Česká Třebová - Pardubický  Název: Cejnobití |
|||
25.09.2021 | Sobota |
N
Letny - Vysočina  Název: Method Feeder CUP CZ 2021 - Letny - SUPERFINÁLE |
|||
25.09.2021 | Sobota |
N
Jarošov nad Nežárkou - Jihočeský  Název: Podzimní šupinka 6 ročník závod jednotlivců |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
25.09.2021 | Sobota |
N
Strážov - Plzeňský  Název: Úslavský pohár |
|||
25.09.2021 | Sobota |
N
Pšánky - Královéhradecký  Název: Rybářské závody dospělých - Pšánky 2021 |
|||
25.09.2021 | Sobota |
N
Lužec nad Vltavou - Středočeský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
25.09.2021 | Sobota |
N
Lužec nad Vltavou mládež - Středočeský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
25.09.2021 | Sobota |
N
Česká Lípa - Středočeský  Název: Rybářské závody |
|||
25.09.2021 | Sobota |
N
Malešovice - Jihomoravský  Název: Podzimní rybářské závody |
|||
25.09.2021 | Sobota |
N
Velká Jesenice - Královéhradecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
25.09.2021 | Sobota |
N
Vrčeň - Plzeňský  Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku |
|||
25.09.2021 | Sobota |
N
Senomaty - Středočeský  Název: Senomatský kapr |
|||
25.09.2021 | Sobota |
N
Telce - Ústecký  Název: 7 ročník Závody o pohár ředitele Ekostaveb Louny |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
25.09.2021 | Sobota |
N
Myslín - Jihočeský  Název: rybářské závody |
|||
25.09.2021 | Sobota |
N
Holubov - Jihočeský  Název: Rybářské závody |
|||
25.09.2021 | Sobota |
N
Ostrava - Třebovice - Moravskoslezský  Název: Rybářské závody |
|||
25.09.2021 | Sobota |
N
Polouvsí - Moravskoslezský  Název: RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V LOVU RYB UDICÍ S OČKY |
|||
25.09.2021 | Sobota |
N
Hrobice - Pardubický  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
25.09.2021 | Sobota |
N
Jarošov nad Nežárkou mládež - Jihočeský  Název: Dětské podzimní závody s Lubošem |
|||
25.09.2021 | Sobota |
N
Třešť - Vysočina  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
25.09.2021 | Sobota |
N
Bácovice - Vysočina  Název: Milotičky u Pelhřimova |
|||
25.09.2021 | Sobota |
N
Litovel - Olomoucký  Název: Rybářské závody |
|||
25.09.2021 | Sobota |
N
Nižbor mládež - Středočeský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
25.09.2021 | Sobota |
N
Slavičín mládež - Zlínský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
25.09.2021 | Sobota |
N
Chuchel - Pardubický  Název: Rybářské závody Chuchel |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
25.09.2021 | Sobota |
N
Moravský Krumlov - Jihomoravský  Název: Rybářské závody 2020 |
|||
25.09.2021 | Sobota |
N
Ostrava - Třebovice - Moravskoslezský  Název: Rybářské závody |
|||
25.09.2021 | Sobota |
N
Ostrava - Třebovice - Moravskoslezský  Název: Rybářské závody |
|||
25.09.2021 | Sobota |
N
Myslín - Jihočeský  Název: rybářské závody |
|||
25.09.2021 | Sobota |
N
Malešovice - Jihomoravský  Název: Podzimní rybářské závody |
|||
25.09.2021 | Sobota |
N
Mohelnice zrušeno - Olomoucký  Název: Rybářské závody |
|||
25.09.2021 | Sobota |
N
Litovel - Olomoucký  Název: Rybářské závody |
|||
25.09.2021 | Sobota |
N
Ostrava - Třebovice - Moravskoslezský  Název: Rybářské závody |
|||
19.09.2021 | Neděle |
N
Slatiňany - Kunčí - Pardubický  Název: Rybářské závody o Pohár starosty Města Slatiňany |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
19.09.2021 | Neděle |
N
Častolovice mládež - Královéhradecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
19.09.2021 | Neděle |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký  Název: 13. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 3. KOLO |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
19.09.2021 | Neděle |
N
Dobřany mládež - Plzeňský  Název: Dětské rybářské závody na rybníku Dolní Kotynka 2019 |
|||
19.09.2021 | Neděle |
N
Velké Meziříčí - Vysočina  Název: rybářské závody |
|||
19.09.2021 | Neděle |
N
Velké Meziříčí mládež - Vysočina  Název: rybářské závody |
|||
19.09.2021 | Neděle |
N
Kocanda Otovice - Karlovarský  Název: rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
19.09.2021 | Neděle |
N
Dobřany mládež - Plzeňský  Název: Dětské rybářské závody na rybníku Dolní Kotynka 2019 |
|||
19.09.2021 | Neděle |
N
Častolovice mládež - Královéhradecký  Název: Rybářské závody |
|||
18.09.2021 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
18.09.2021 | Sobota |
N
Humpolec (Hadina) - Vysočina  Název: Humpolecké cejnobraní - podzimní kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
18.09.2021 | Sobota |
N
Mimoň - Liberecký  Název: O pohár starosty |
|||
18.09.2021 | Sobota |
N
Skuteč (Štěpánov) - Pardubický  Název: Memoriál Františka Lorence |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
18.09.2021 | Sobota |
N
Častolovice - Královéhradecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
18.09.2021 | Sobota |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký  Název: 13. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 2. KOLO |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
18.09.2021 | Sobota |
N
Světlá nad Sázavou - Vysočina  Název: Rybářské závody Světlá nad Sázavou 2021 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
18.09.2021 | Sobota |
N
Světlá nad Sázavou mládež - Vysočina  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
18.09.2021 | Sobota |
N
Dobřany - Plzeňský  Název: Rybářské závody na rybníku Dolní Kotynka |
|||
18.09.2021 | Sobota |
N
Tursko - Středočeský  Název: Rybářské závody |
|||
18.09.2021 | Sobota |
N
Lukavice u Letohradu - Pardubický  Název: O živého čuníka - XV. ročník |
|||
18.09.2021 | Sobota |
N
Ždírec okr.Jihlava - Vysočina  Název: Ždírecký kapřík |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
18.09.2021 | Sobota |
N
Víceměřice - Olomoucký  Název: Rybářské závody |
|||
18.09.2021 | Sobota |
N
Hroznětín - Karlovarský  Název: Závody na Farském rybníce |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
18.09.2021 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský  Název: Rybářské závody |
|||
18.09.2021 | Sobota |
N
Kněževes u Rakovníka - Středočeský  Název: Rybářské závody - Kněževes |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
18.09.2021 | Sobota |
N
Choceň - Tichá Orlice (Peliny) - Pardubický  Název: O pohár starosty města Chocně |
|||
18.09.2021 | Sobota |
N
Protivín - Jihočeský  Název: Rybářské závody |
|||
18.09.2021 | Sobota |
N
Řeřichy - Středočeský  Název: Řeřišský kapr |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
18.09.2021 | Sobota |
N
Trutnov (Dolce) - Královéhradecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
18.09.2021 | Sobota |
N
Odolena Voda - Středočeský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
18.09.2021 | Sobota |
N
Skalice u Znojma - Jihomoravský  Název: Rybářské závody pro veřejnost |
|||
18.09.2021 | Sobota |
N
Rohle - Olomoucký  Název: Rybářské závody |
|||
18.09.2021 | Sobota |
N
Vatín - Vysočina  Název: POUŤOVÉ ZÁVODY RYBÁŘŮ OBCE VATÍN |
|||
18.09.2021 | Sobota |
N
Vatín mládež - Vysočina  Název: POUŤOVÉ ZÁVODY RYBÁŘŮ OBCE VATÍN |
|||
18.09.2021 | Sobota |
N
Svitavy - senioři - Pardubický  Název: Rybářské závody seniorů |
|||
18.09.2021 | Sobota |
N
Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský  Název: Rybářské závody |
|||
18.09.2021 | Sobota |
N
Světlá nad Sázavou - Vysočina  Název: Rybářské závody Světlá nad Sázavou 2021 |
|||
18.09.2021 | Sobota |
N
Světlá nad Sázavou mládež - Vysočina  Název: Dětské rybářské závody |
|||
18.09.2021 | Sobota |
N
Svitavy - senioři - Pardubický  Název: Rybářské závody seniorů |
|||
18.09.2021 | Sobota |
N
Lukavice u Letohradu - Pardubický  Název: O živého čuníka - XV. ročník |
|||
18.09.2021 | Sobota |
N
Víceměřice - Olomoucký  Název: Rybářské závody |
|||
18.09.2021 | Sobota |
N
Dobřany - Plzeňský  Název: Rybářské závody na rybníku Dolní Kotynka |
|||
18.09.2021 | Sobota |
N
Dobřany - Plzeňský  Název: Rybářské závody na rybníku Dolní Kotynka |
|||
18.09.2021 | Sobota |
N
Odolena Voda - Středočeský  Název: Rybářské závody |
|||
18.09.2021 | Sobota |
N
Odolena Voda - Středočeský  Název: Rybářské závody |
|||
18.09.2021 | Sobota |
N
Častolovice - Královéhradecký  Název: Rybářské závody |
|||
18.09.2021 | Sobota |
N
Tursko - Středočeský  Název: Rybářské závody |
|||
17.09.2021 | Pátek |
N
Letny - Vysočina  Název: Letny Kami cup 2 |
|||
12.09.2021 | Neděle |
N
Jemnice - Vysočina  Název: O putovní pohár Barchanu |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
12.09.2021 | Neděle |
N
Medlešice ženy - Pardubický  Název: II.Medlešická Udička ŽENY (VOLNÁ MÍSTA!!!!) |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
12.09.2021 | Neděle |
N
Medlešice mládež - Pardubický  Název: II.Medlešická Udička DĚTI (VOLNÁ MÍSTA !!!) |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
12.09.2021 | Neděle |
N
Holýšov - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
|||
12.09.2021 | Neděle |
N
Rožmitál pod Třemšínem - mládež - Středočeský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
12.09.2021 | Neděle |
N
Sendražice - Královéhradecký  Název: Liga Týmů Rybářských žebříčků - 4.kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
12.09.2021 | Neděle |
N
Dražíč mládež - Jihočeský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
12.09.2021 | Neděle |
N
Jemnice - Vysočina  Název: O putovní pohár Barchanu |
|||
12.09.2021 | Neděle |
N
Rožmitál pod Třemšínem - mládež - Středočeský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
11.09.2021 | Sobota |
N
Dolní Lysečiny - Královéhradecký  Název: Rybářské závody |
|||
11.09.2021 | Sobota |
N
Hostákov - Vysočina  Název: Hostákovské sele - 8. ročník |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
11.09.2021 | Sobota |
N
Uhersko OBSAZENO - Pardubický  Název: Rybářské závody Uhersko - Horní rybník OBSAZENO |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
11.09.2021 | Sobota |
N
Chrastava - Liberecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
11.09.2021 | Sobota |
N
Jemnice - mládež - Vysočina  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
11.09.2021 | Sobota |
N
Bylany u Mostu - Ústecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
11.09.2021 | Sobota |
N
Medlešice - Pardubický  Název: II.Medlešická Udice VOLNÁ MÍSTA!!! |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
11.09.2021 | Sobota |
N
Příbram mládež revír Stržený - Středočeský  Název: NÁBOROVÝ RYBÁŘSKÝ ZÁVOD O POHÁR MO ČRS PŘÍBRAM |
|||
11.09.2021 | Sobota |
N
Bohdalec - Vysočina  Název: Rybářské závody - Memoriál Václava Skryji |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
11.09.2021 | Sobota |
N
Vrbno - Středočeský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
11.09.2021 | Sobota |
N
Rožmitál pod Třemšínem - Středočeský  Název: Rybářské závody |
|||
11.09.2021 | Sobota |
N
Tylov (Tylovský rybník) - Moravskoslezský  Název: Podzimní rybářské závody |
|||
11.09.2021 | Sobota |
N
Týniště nad Orlicí - mládež s pomocí - Královéhradecký  Název: O pohár řeky Orlice |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
11.09.2021 | Sobota |
N
Koloveč - Plzeňský  Název: Rybářské závody KOLOVEČ 2021 |
|||
11.09.2021 | Sobota |
N
Moravský Krumlov - Jihomoravský  Název: "Krumlovská 24 hodinovka" podzimní - poslední volná místa |
|||
11.09.2021 | Sobota |
N
Tůň u Loukova - Středočeský  Název: Podzimní rybářské závody |
|||
11.09.2021 | Sobota |
N
Tůň u Loukova - mládež - Středočeský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
11.09.2021 | Sobota |
N
Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský  Název: Rybářské závody |
|||
11.09.2021 | Sobota |
N
Tample u Svojku - ZRUŠENO - Liberecký  Název: Tample - ZRUŠENO |
|||
11.09.2021 | Sobota |
N
Dražíč - Jihočeský  Název: Rybářské závody |
|||
11.09.2021 | Sobota |
N
Moravský Beroun - Olomoucký  Název: Rybářské závody |
|||
11.09.2021 | Sobota |
N
Tři Sekery - Karlovarský  Název: Rybářské závody |
|||
11.09.2021 | Sobota |
N
Velký Bílichovský rybník - Středočeský  Název: Rybářské závody Bílichov |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
11.09.2021 | Sobota |
N
Mirotice - Jihočeský  Název: Rybářské závody |
|||
11.09.2021 | Sobota |
N
Mladá Boleslav - mládež - Středočeský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
11.09.2021 | Sobota |
N
Šenov - mládež - Moravskoslezský  Název: Rybářské závody |
|||
11.09.2021 | Sobota |
N
Milín - rybník Stržený mládež - Středočeský  Název: DĚTSKÉ NÁBOROVÉ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY |
|||
11.09.2021 | Sobota |
N
Velký Osek mládež - Středočeský  Název: Velkoosecký trojzubec -pohár starosty Velký Osek mládež |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
11.09.2021 | Sobota |
N
Týniště nad Orlicí - mládež bez pomoci - Královéhradecký  Název: O pohár řeky Orlice |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
11.09.2021 | Sobota |
N
Tylov (Tylovský rybník) - Moravskoslezský  Název: Podzimní rybářské závody |
|||
11.09.2021 | Sobota |
N
Dolní Lysečiny - Královéhradecký  Název: Rybářské závody |
|||
11.09.2021 | Sobota |
N
Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský  Název: Rybářské závody |
|||
11.09.2021 | Sobota |
N
Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský  Název: Rybářské závody |
|||
11.09.2021 | Sobota |
N
Jemnice - mládež - Vysočina  Název: Dětské rybářské závody |
|||
11.09.2021 | Sobota |
N
Moravský Beroun - Olomoucký  Název: Rybářské závody |
|||
11.09.2021 | Sobota |
N
Mirotice - Jihočeský  Název: Rybářské závody |
|||
11.09.2021 | Sobota |
N
Týniště nad Orlicí - mládež s pomocí - Královéhradecký  Název: O pohár řeky Orlice |
|||
11.09.2021 | Sobota |
N
Mladá Boleslav - mládež - Středočeský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
11.09.2021 | Sobota |
N
Tůň u Loukova - mládež - Středočeský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
11.09.2021 | Sobota |
N
Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský  Název: Rybářské závody |
|||
09.09.2021 | Čtvrtek |
N
Dubenec - Královéhradecký  Název: Jednotlivci Dubenec 50.hod |
|||
05.09.2021 | Neděle |
N
Malá Skála - mládež - Liberecký  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
05.09.2021 | Neděle |
N
Měřín - mládež - Vysočina  Název: Dětské rybářské závody |
|||
05.09.2021 | Neděle |
N
Třeboň mládež - Jihočeský  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
05.09.2021 | Neděle |
N
Choceň mládež - Pardubický  Název: Dětské rybářské závody |
|||
05.09.2021 | Neděle |
N
Měřín - mládež - Vysočina  Název: Dětské rybářské závody |
|||
05.09.2021 | Neděle |
N
Choceň mládež - Pardubický  Název: Dětské rybářské závody |
|||
04.09.2021 | Sobota |
N
Vrchlabí - - Královéhradecký  Název: Poslední nahození - jen pro členy MO |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
04.09.2021 | Sobota |
N
Pěkov - Hony - Královéhradecký  Název: CEJNOBRANÍ |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
04.09.2021 | Sobota |
N
Dolní Lysečiny mládež - Královéhradecký  Název: O Krakonošův pohár |
|||
04.09.2021 | Sobota |
N
Luže - Pardubický  Název: Rybářské závody dvojic |
|||
04.09.2021 | Sobota |
N
Uhlířská Lhota - !!!Zrušeno!!! - Středočeský  Název: 3. Rybářské závody Uhlířská Lhota |
|||
04.09.2021 | Sobota |
N
Ostrov nad Ohří - Karlovarský  Název: O Krále Betoňáku |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
04.09.2021 | Sobota |
N
Malá Skála - Liberecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
04.09.2021 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež U10 - Královéhradecký  Název: Prut na udici |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
04.09.2021 | Sobota |
N
Veselí - Běhařov - Plzeňský  Název: Úslavský pohár |
|||
04.09.2021 | Sobota |
N
Havlíčkův Brod-Perknov. OBSAZENO! - Vysočina  Název: Gulášovka |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
04.09.2021 | Sobota |
N
Měřín - Vysočina  Název: Měřínský kapr |
|||
04.09.2021 | Sobota |
N
Třeboň - U Sv. Víta - Jihočeský  Název: Rybářské závody - Pohár MO ČRS Třeboň |
|||
04.09.2021 | Sobota |
N
Bravantice - Moravskoslezský  Název: Podzimní závody dětí a dospělých |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
04.09.2021 | Sobota |
N
Čistá u Rakovníka - Středočeský  Název: Rybářské závody |
|||
04.09.2021 | Sobota |
N
Neveklov - Středočeský  Název: Cejnobraní |
|||
04.09.2021 | Sobota |
N
Bohdalín - Vysočina  Název: Rybářské závody Bohdalín 2021 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
04.09.2021 | Sobota |
N
Praha Kolovraty - Praha  Název: kolovratské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
04.09.2021 | Sobota |
N
Praha Kolovraty mládež - Praha  Název: kolovratské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
04.09.2021 | Sobota |
N
Břeclav - Jihomoravský  Název: Včelín |
|||
04.09.2021 | Sobota |
N
Vrbová Lhota u Poděbrad - Středočeský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
04.09.2021 | Sobota |
N
Chotěšov, rybník Sakta - Plzeňský  Název: Rybářské závody Chotěšov |
|||
04.09.2021 | Sobota |
N
Pokojov mládež - Vysočina  Název: Dětské rybářské závody |
|||
04.09.2021 | Sobota |
N
Svitavy - Pardubický  Název: Rybářské závody |
|||
04.09.2021 | Sobota |
N
Pacov - Vysočina  Název: Pacovská 24 |
|||
04.09.2021 | Sobota |
N
Telce mládež - Ústecký  Název: Dětské rybářské závody |
|||
04.09.2021 | Sobota |
N
Lázně Bohdaneč - Pardubický  Název: Master Cup |
|||
04.09.2021 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež U15 - Královéhradecký  Název: Prut na udici |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
04.09.2021 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež U18 - Královéhradecký  Název: Prut na udici |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
04.09.2021 | Sobota |
N
Břeclav - Jihomoravský  Název: Včelín |
|||
04.09.2021 | Sobota |
N
Luže - Pardubický  Název: Rybářské závody dvojic |
|||
04.09.2021 | Sobota |
N
Dolní Lysečiny mládež - Královéhradecký  Název: O Krakonošův pohár |
|||
04.09.2021 | Sobota |
N
Veselí - Běhařov - Plzeňský  Název: Úslavský pohár |
|||
04.09.2021 | Sobota |
N
Hradec Králové mládež U10 - Královéhradecký  Název: Prut na udici |
|||
04.09.2021 | Sobota |
N
Praha Kolovraty mládež - Praha  Název: kolovratské rybářské závody |
|||
04.09.2021 | Sobota |
N
Měřín - Vysočina  Název: Měřínský kapr |
|||
02.09.2021 | Čtvrtek |
N
Napajedla - Spytihněv - Zlínský  Název: Rybářské závody |
|||
02.09.2021 | Čtvrtek |
N
Napajedla - Spytihněv - Zlínský  Název: Rybářské závody |
|||
02.09.2021 | Čtvrtek |
N
Napajedla - Spytihněv - Zlínský  Název: Rybářské závody |
|||
Srpen 2021 | |||||
29.08.2021 | Neděle |
N
Písková Lhota mládež - Středočeský  Název: O pohár předsedy Středočeského územního svazu |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
29.08.2021 | Neděle |
N
Žďár nad Sázavou mládež - Vysočina  Název: Dětské rybářské závody |
|||
29.08.2021 | Neděle |
N
Písková Lhota mládež - Středočeský  Název: O pohár předsedy Středočeského územního svazu |
|||
28.08.2021 | Sobota |
N
Kostelany nad Moravou - mládež - Zlínský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
28.08.2021 | Sobota |
N
Drozdice ženy - Pardubický  Název: Rybářské závody žen |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
28.08.2021 | Sobota |
N
Jarošov nad Nežárkou - Jihočeský  Název: Letní Grand Prix 27. hod. v Jarošově nad Nežárkou |
|||
28.08.2021 | Sobota |
N
Písková Lhota - Středočeský  Název: O pohár předsedy Středočeského územního svazu |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
28.08.2021 | Sobota |
N
Olešnice na Moravě - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
28.08.2021 | Sobota |
N
Roudnice nad Labem mládež - Ústecký  Název: rybářské závody |
|||
28.08.2021 | Sobota |
N
Třeboň - Jihočeský  Název: "TŘEBOŇSKÝ KAPR" |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
28.08.2021 | Sobota |
N
Bystřice nad Pernštejnem mládež - Vysočina  Název: Tradiční dětské rybářské závody ARGENTINA |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
28.08.2021 | Sobota |
N
Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina  Název: Tradiční rybářské závody ARGENTINA |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
28.08.2021 | Sobota |
N
Hrádek u Znojma mládež - Jihomoravský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
28.08.2021 | Sobota |
N
Vehlovice mládež - Středočeský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
28.08.2021 | Sobota |
N
Březí - Plzeňský  Název: Výlov udicí |
|||
28.08.2021 | Sobota |
N
Skupá u Rakovníka. Obsazeno ! - Středočeský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
28.08.2021 | Sobota |
N
Slavoňov u Kovářova - OBSAZENO - Jihočeský  Název: Slavoňovské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
28.08.2021 | Sobota |
N
Jindřichův Hradec mládež - Jihočeský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
28.08.2021 | Sobota |
N
Lodín mládež - Královéhradecký  Název: Dětské rybářské závody |
|||
28.08.2021 | Sobota |
N
Žerotice u Znojma - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
28.08.2021 | Sobota |
N
Kopidlo - Plzeňský  Název: Rybářské závody Kopidlo |
|||
28.08.2021 | Sobota |
N
Provodov-Šonov OBSAZENO - Královéhradecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
28.08.2021 | Sobota |
N
Dobroměřice - Ústecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
28.08.2021 | Sobota |
N
Dobroměřice mládež - Ústecký  Název: Rybářské závody |
|||
28.08.2021 | Sobota |
N
Písková Lhota - Středočeský  Název: O pohár předsedy Středočeského územního svazu |
|||
28.08.2021 | Sobota |
N
Žerotice u Znojma - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
28.08.2021 | Sobota |
N
Hrádek u Znojma mládež - Jihomoravský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
28.08.2021 | Sobota |
N
Olešnice na Moravě - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
28.08.2021 | Sobota |
N
Lodín mládež - Královéhradecký  Název: Dětské rybářské závody |
|||
27.08.2021 | Pátek |
N
Jaroměř - Královéhradecký  Název: Noční lov úhořů |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
27.08.2021 | Pátek |
N
Polouvsí - Moravskoslezský  Název: Noční rybářské závody |
|||
27.08.2021 | Pátek |
N
Jaroměř - Královéhradecký  Název: Noční lov úhořů |
|||
27.08.2021 | Pátek |
N
Jaroměř - Královéhradecký  Název: Noční lov úhořů |
|||
27.08.2021 | Pátek |
N
Jaroměř - Královéhradecký  Název: Noční lov úhořů |
|||
22.08.2021 | Neděle |
N
Zámrsk mládež - Pardubický  Název: Rybářské závody dětí do 15 let |
|||
22.08.2021 | Neděle |
N
Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký  Název: Liga rybářských žebříčků -Rybářský ráj 3.kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
22.08.2021 | Neděle |
N
Zámrsk mládež - Pardubický  Název: Rybářské závody dětí do 15 let |
|||
21.08.2021 | Sobota |
N
Dřenice - ženy - Pardubický  Název: Rybářské závody žen |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
21.08.2021 | Sobota |
N
Letny - Vysočina  Název: Method Feeder CUP CZ 2021 - Letny |
|||
21.08.2021 | Sobota |
N
Kfely uOstrova nad Ohří - Karlovarský  Název: Závod dvojic 10.ročník |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
21.08.2021 | Sobota |
N
Jarošov nad Nežárkou - Jihočeský  Název: Jarošovský nočník 14 ho závod jednotlivců |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
21.08.2021 | Sobota |
N
Bakov nad Jizerou - Tůň Podzemanova - Středočeský  Název: Posvícenské závody Bakov nad Jizerou |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
21.08.2021 | Sobota |
N
Doubravice nad Svitavou - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
21.08.2021 | Sobota |
N
Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
21.08.2021 | Sobota |
N
Zámrsk - Pardubický  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
21.08.2021 | Sobota |
N
Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký  Název: Rybářské závody |
|||
21.08.2021 | Sobota |
N
Bakov nad Jizerou - Tůň Podzemanova - Středočeský  Název: Posvícenské závody Bakov nad Jizerou |
|||
15.08.2021 | Neděle |
N
Kyjov - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
15.08.2021 | Neděle |
N
Ptenín - Plzeňský  Název: Memoriál Jaroslava Lorence - Hlavní sponzor Maver |
|||
14.08.2021 | Sobota |
N
Strachovice (Dříteň) - Jihočeský  Název: STRACHOVICE 2021 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
14.08.2021 | Sobota |
N
Mukařov - Středočeský  Název: Memoriál Vaška Palečka |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
14.08.2021 | Sobota |
N
Touškov u Mirovic - Jihočeský  Název: Rybářské závody v Touškově |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
14.08.2021 | Sobota |
N
Dačice - Jihočeský  Název: Rybářské závody |
|||
14.08.2021 | Sobota |
N
Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký  Název: Rybářské závody dvojic |
|||
14.08.2021 | Sobota |
N
Černotín - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
|||
14.08.2021 | Sobota |
N
Třebíč - Vysočina  Název: O POHÁR STAROSTY TŘEBÍČE feeder |
|||
14.08.2021 | Sobota |
N
Bohdalov - Vysočina  Název: Bohdalovská 8 hodinovka ZAVODY ZRUŠENY |
|||
14.08.2021 | Sobota |
N
Dobříkov u Chocně - Pardubický  Název: Hungerfish Liga 4.kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
14.08.2021 | Sobota |
N
Horní Dubenky ZRUŠENO z technických důvodů - Vysočina  Název: Rybářské závody rybník Kuchyňka |
|||
14.08.2021 | Sobota |
N
Dačice - Jihočeský  Název: Rybářské závody |
|||
14.08.2021 | Sobota |
N
Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký  Název: Rybářské závody dvojic |
|||
13.08.2021 | Pátek |
N
Valašské Mezříčí (Podlesí) - Zlínský  Název: Rybářské závody |
|||
07.08.2021 | Sobota |
N
Jimramov - Vysočina  Název: Jimramovský kapr jednotlivců |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
07.08.2021 | Sobota |
N
Bylany u Mostu - Ústecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
07.08.2021 | Sobota |
N
Lejšovka - Královéhradecký  Název: Rybářské závody Lejšovka |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
07.08.2021 | Sobota |
N
Řeřichy - Středočeský  Název: Feeder |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
07.08.2021 | Sobota |
N
Prosečné obsazeno - Královéhradecký  Název: O pohár starosty |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.08.2021 | Pátek |
N
Zdislavský nočník - Středočeský  Název: Zdislavský nočník |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.08.2021 | Pátek |
N
Hroznětín - Karlovarský  Název: 1.ročník zavodú na Farském rybníce |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
01.08.2021 | Neděle |
N
Hulín - Pohár šampionů - Středočeský  Název: Pohár šampionů |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
01.08.2021 | Neděle |
N
Odrovice - Malešovice mládež - Jihomoravský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
01.08.2021 | Neděle |
N
Hulín - Pohár šampionů - mládež ZRUŠENO - Středočeský  Název: Pohár šampionů |
|||
01.08.2021 | Neděle |
N
Odrovice - Malešovice mládež - Jihomoravský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
Červenec 2021 | |||||
31.07.2021 | Sobota |
N
Letiny - Plzeňský  Název: 12.ročník rybářských závodů Letiny |
|||
31.07.2021 | Sobota |
N
Nedakonice - Zlínský  Název: Noční rybářské závody |
|||
31.07.2021 | Sobota |
N
Jablonné v Podještědí mládež - Liberecký  Název: Dětské ryb. závody |
|||
31.07.2021 | Sobota |
N
Hulín - Středočeský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
31.07.2021 | Sobota |
N
Bílov - Moravskoslezský  Název: Rybářské závody |
|||
31.07.2021 | Sobota |
N
Odrovice - Malešovice - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
31.07.2021 | Sobota |
N
Křemenice, NUTNO HOLINKY !!, 3 místa volná, 1.CENA TELEVIZE - Vysočina  Název: Memorial Ladislava Kovačky |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
31.07.2021 | Sobota |
N
Kostelec nad Orlicí mládež - Královéhradecký  Název: Dětské rybářské závody |
|||
31.07.2021 | Sobota |
N
Nakvasovice - Středočeský  Název: Nakvasovice |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
31.07.2021 | Sobota |
N
Libčeves - Ústecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
31.07.2021 | Sobota |
N
Třemešné pod Přimdou - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
|||
31.07.2021 | Sobota |
N
Kravsko - Jihomoravský  Název: 18ti hodinový závod dvojic |
|||
31.07.2021 | Sobota |
N
Libčeves - Ústecký  Název: Rybářské závody |
|||
31.07.2021 | Sobota |
N
Odrovice - Malešovice - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
31.07.2021 | Sobota |
N
Jablonné v Podještědí mládež - Liberecký  Název: Dětské ryb. závody |
|||
31.07.2021 | Sobota |
N
Nedakonice - Zlínský  Název: Noční rybářské závody |
|||
31.07.2021 | Sobota |
N
Kostelec nad Orlicí mládež - Královéhradecký  Název: Dětské rybářské závody |
|||
31.07.2021 | Sobota |
N
Třemešné pod Přimdou - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
|||
25.07.2021 | Neděle |
N
Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký  Název: Liga rybářských žebříčků -Rybářský ráj 2.kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
25.07.2021 | Neděle |
N
Dřenice - Pardubický  Název: Hungerfish Liga 3.kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
24.07.2021 | Sobota |
N
Bylany u Mostu - Ústecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
24.07.2021 | Sobota |
N
Klapý - Ústecký  Název: Rybářské závody |
|||
24.07.2021 | Sobota |
N
Ostrava - Moravskoslezský  Název: Method Feeder Ostrava |
|||
24.07.2021 | Sobota |
N
Libice nad Doubravou (POZOR ZMĚNA ČASU), 2 MÍSTA VOLNÁ - Vysočina  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
24.07.2021 | Sobota |
N
Nové Hrady - Jihočeský  Název: Všeobecný |
|||
24.07.2021 | Sobota |
N
Humpolec (Hadina) - Vysočina  Název: Cejnový mač |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
24.07.2021 | Sobota |
N
Jimramov mládež - Vysočina  Název: Jimramovský kapr jednotlivců |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
18.07.2021 | Neděle |
N
Dubový - Vysočina  Název: Method Feeder CUP CZ 2021 - Dubový |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
17.07.2021 | Sobota |
N
České Velenice - Jihočeský  Název: 2. ročník 24 hodin týmově na pohodu |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
17.07.2021 | Sobota |
N
Skořický rybník - Plzeňský  Název: Skořický rybník 2021 |
|||
17.07.2021 | Sobota |
N
Jarošov nad Nežárkou - Jihočeský  Název: Rybářské závody o prázdninách s Lubošem |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
17.07.2021 | Sobota |
N
Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký  Název: Kostelecký Kapr |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
17.07.2021 | Sobota |
N
Litomyšl (Janov) - Pardubický  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
17.07.2021 | Sobota |
N
Svitavy - ženy - Pardubický  Název: Závody žen |
|||
17.07.2021 | Sobota |
N
Svitavy - mládež - Pardubický  Název: Dětské rybářské závody |
|||
17.07.2021 | Sobota |
N
Loučky - Karlovarský  Název: Noční závody Loučky |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
17.07.2021 | Sobota |
N
Svitavy - mládež - Pardubický  Název: Dětské rybářské závody |
|||
17.07.2021 | Sobota |
N
Litomyšl (Janov) - Pardubický  Název: Rybářské závody |
|||
11.07.2021 | Neděle |
N
Medlešice - Pardubický  Název: Hungerfish liga 2.kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
10.07.2021 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický  Název: Hungerfish Cup 6.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových OBSAZENO pouze náhradníci |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
10.07.2021 | Sobota |
N
Zdislavice - mládež - Středočeský  Název: Dětská prázdninovka |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
10.07.2021 | Sobota |
N
Chroustovice (Březovice) - Pardubický  Název: Rybářské závody |
|||
09.07.2021 | Pátek |
N
Kocanda Otovice - Karlovarský  Název: n o č n í z á v o d y |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.07.2021 | Úterý |
N
Opočno mládež - Královéhradecký  Název: Zámecký pohár 2021 - děti |
|||
05.07.2021 | Pondělí |
N
Opočno - Královéhradecký  Název: Zámecký pohár 2021 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
05.07.2021 | Pondělí |
N
Hubertka - Vysočina  Název: Rybářské závody na Hubertce - 1 volné místo!! |
|||
04.07.2021 | Neděle |
N
Trhová Kamenice - Pardubický  Název: 12.ROČNÍK RYBÁŘSKYCH ZÁVODŮ O POHÁR VÍTĚZŮ 1-CENA TELEVIZE-98 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
04.07.2021 | Neděle |
N
Králíky - Pardubický  Název: O pohár města Králíky - memoriál ing. Šembery |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
04.07.2021 | Neděle |
N
Popice mládež - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
04.07.2021 | Neděle |
N
Zlosyň - Středočeský  Název: Jarní závody 12. ročník |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
04.07.2021 | Neděle |
N
Kopidlo - Plzeňský  Název: Noční rybářské závody |
|||
03.07.2021 | Sobota |
N
Osvětimany - Zlínský  Název: Noční rybářské závody |
|||
03.07.2021 | Sobota |
N
Králíky - Pardubický  Název: O pohár města Králíky - memoriál ing. Šembery |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
03.07.2021 | Sobota |
N
Bylany u Mostu - Ústecký  Název: Rybářské závody dvojic |
|||
03.07.2021 | Sobota |
N
Kornatice - Plzeňský  Název: Kornaticky žralok |
|||
03.07.2021 | Sobota |
N
Popice - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
03.07.2021 | Sobota |
N
Pokojov mládež - Vysočina  Název: Dětské rybářské závody |
|||
03.07.2021 | Sobota |
N
Velký Bor - Plzeňský  Název: 24 hodin nonstop závod Velký Bor |
|||
03.07.2021 | Sobota |
N
Miroslav - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
03.07.2021 | Sobota |
N
Dolní Bousov - Středočeský  Název: Rybářské závody |
|||
03.07.2021 | Sobota |
N
Bohdalov - Vysočina  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
03.07.2021 | Sobota |
N
Janov u Dobrušky - Královéhradecký  Název: O pohár starostky Janova |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
03.07.2021 | Sobota |
N
Žiželice - mládež - Středočeský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
03.07.2021 | Sobota |
N
Hostinné - Královéhradecký  Název: noční rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
03.07.2021 | Sobota |
N
Velký Bor - Plzeňský  Název: 24 hodin nonstop závod Velký Bor |
|||
03.07.2021 | Sobota |
N
Osvětimany - Zlínský  Název: Noční rybářské závody |
|||
Červen 2021 | |||||
28.06.2021 | Pondělí |
N
Hodkov - Středočeský  Název: Cejnobraní Panský rybník |
|||
27.06.2021 | Neděle |
N
Vedrovice - mládež - Jihomoravský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
27.06.2021 | Neděle |
N
Kameničky - Pardubický  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
27.06.2021 | Neděle |
N
Dobříkov u Chocně - Pardubický  Název: Hungerfish liga 1.kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
27.06.2021 | Neděle |
N
Vedrovice - mládež - Jihomoravský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
27.06.2021 | Neděle |
N
Vedrovice - mládež - Jihomoravský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
26.06.2021 | Sobota |
N
Kostelany nad Moravou - Zlínský  Název: Noční rybářské závody |
|||
26.06.2021 | Sobota |
N
Uhlířská Lhota- Obsazeno - Středočeský  Název: 2. Rybářské závody Uhlířská Lhota |
|||
26.06.2021 | Sobota |
N
MEDLEŠICE PIVOVARSKÝ RYBNIK - Pardubický  Název: Vesnická Liga “RETRO” PO DOHODĚ PÁR TÝMŮ SE CHYTÁ ODPOLEDNE !!!!!!!!!!!!!!!!!! |
|||
26.06.2021 | Sobota |
N
Písková Lhota - Středočeský  Název: Písková Lhota 28 hod NONSTOP |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.06.2021 | Sobota |
N
Skuhrov nad Bělou - Hraštice - Královéhradecký  Název: Závody dvojic téměř 24 hodin |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.06.2021 | Sobota |
N
Králíky - Pardubický  Název: 7K Cup - XIX. ročník rybářských závodů pro děti a mládež |
|||
26.06.2021 | Sobota |
N
Březí - Plzeňský  Název: Březská vydra |
|||
26.06.2021 | Sobota |
N
Vedrovice - Jihomoravský  Název: Rybářské závody - 17. ročník |
|||
26.06.2021 | Sobota |
N
Tři Sekery - Karlovarský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.06.2021 | Sobota |
N
Nedvědice mládež - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
26.06.2021 | Sobota |
N
Pokojov - Vysočina  Název: Pokojovský Kapr |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.06.2021 | Sobota |
N
Neuměř - Plzeňský  Název: |
|||
26.06.2021 | Sobota |
N
Zdislavice - mládež - Středočeský  Název: Dětská Volejovka |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.06.2021 | Sobota |
N
Dolní Bousov mládež - Středočeský  Název: Rybářské závody |
|||
26.06.2021 | Sobota |
N
Žarošice - Jihomoravský  Název: rybářské závody na Klášově |
|||
26.06.2021 | Sobota |
N
Hašov - Plzeňský  Název: odpolední rybářské závody |
|||
26.06.2021 | Sobota |
N
Horka nad Moravou - Olomoucký  Název: Rybářské závody |
|||
26.06.2021 | Sobota |
N
Horka nad Moravou mládež - Olomoucký  Název: Rybářské závody |
|||
26.06.2021 | Sobota |
N
Lechovice U Mohelnice - zrušeno - Olomoucký  Název: Rybářské závody Lechovice |
|||
26.06.2021 | Sobota |
N
Blovice mládež - Plzeňský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
26.06.2021 | Sobota |
N
Rumburk - Obsazeno - Ústecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
26.06.2021 | Sobota |
N
Skuhrov nad Bělou - Hraštice - Královéhradecký  Název: Závody dvojic téměř 24 hodin |
|||
26.06.2021 | Sobota |
N
Vedrovice - Jihomoravský  Název: Rybářské závody - 17. ročník |
|||
26.06.2021 | Sobota |
N
Horka nad Moravou - Olomoucký  Název: Rybářské závody |
|||
26.06.2021 | Sobota |
N
Žarošice - Jihomoravský  Název: rybářské závody na Klášově |
|||
26.06.2021 | Sobota |
N
Blovice mládež - Plzeňský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
26.06.2021 | Sobota |
N
Horka nad Moravou - Olomoucký  Název: Rybářské závody |
|||
26.06.2021 | Sobota |
N
Žarošice - Jihomoravský  Název: rybářské závody na Klášově |
|||
25.06.2021 | Pátek |
N
Kácov - Středočeský  Název: Kaprařina |
|||
24.06.2021 | Čtvrtek |
N
Těšetice.ZNOJMO - Jihomoravský  Název: 64 hod Vyvážka-RYBY-RYBKY-RYBIČKY |
|||
20.06.2021 | Neděle |
N
Mohelnice - Olomoucký  Název: „Bambusák“ |
|||
20.06.2021 | Neděle |
N
Konopáč u Heřmanova Městce 4 MÍSTA SE UVOLNILA!! - Pardubický  Název: Rybářské závody (bude nasazen pstruh a kapr) |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
20.06.2021 | Neděle |
N
Otěšice - Plzeňský  Název: Rybářské závody v plavané - Otěšice |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
20.06.2021 | Neděle |
N
Sendražice - Královéhradecký  Název: Liga Týmů Rybářských žebříčků - 1.kolo |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
20.06.2021 | Neděle |
N
Dolní Podluží mládež - Ústecký  Název: Podluží – Závody mládeže |
|||
19.06.2021 | Sobota |
N
Mohelnice ženy - Olomoucký  Název: Lady Cup |
|||
19.06.2021 | Sobota |
N
Medlešice-Pivovar-Fryčák - Pardubický  Název: Vesnická Liga |
|||
19.06.2021 | Sobota |
N
Mimoň - Liberecký  Název: O pohár starosty |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
19.06.2021 | Sobota |
N
Teplá - Karlovarský  Název: Rybářské závody Bašta |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
19.06.2021 | Sobota |
N
Šlapanice v Čechách - Středočeský  Název: Rybářské závody |
|||
19.06.2021 | Sobota |
N
Chotěšov, rybník Sakta - Plzeňský  Název: Rybářské závody Chotěšov |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
19.06.2021 | Sobota |
N
České Velenice mládež - Jihočeský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
19.06.2021 | Sobota |
N
Bylany u Mostu - Ústecký  Název: Rybářské závody |
|||
19.06.2021 | Sobota |
N
Dešná - Jihočeský  Název: o dešanské sele |
|||
19.06.2021 | Sobota |
N
Jarošov nad Nežárkou - Jihočeský  Název: 2 ročník 24 hodinový Závod dvojic s Lubošem |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
19.06.2021 | Sobota |
N
Konopáč u Heřmanova Městce - mládež - Pardubický  Název: 2.Ročník dětských rybářských závodů (bude nasazen pstruh a kapr) |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
19.06.2021 | Sobota |
N
Mladá Boleslav - Středočeský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
19.06.2021 | Sobota |
N
Nesuchyně - Středočeský  Název: Rybářské závody Nesuchyně 2021 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
19.06.2021 | Sobota |
N
Bystřice (Benešov) mládež - Středočeský  Název: Dětský rybářský závod do 15. let v plavané |
|||
19.06.2021 | Sobota |
N
Chuchel - Pardubický  Název: Rybářské závody Chuchel |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
19.06.2021 | Sobota |
N
Velký Osek mláfež - Středočeský  Název: Velkoosecký trojzubec - O pohár PČR mládež |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
19.06.2021 | Sobota |
N
Pacov - Vysočina  Název: Pacovský kapr |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
19.06.2021 | Sobota |
N
Teplá mládež - Karlovarský  Název: Rybářské závody Bašta |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
19.06.2021 | Sobota |
N
Mohelnice ženy - Olomoucký  Název: Lady Cup |
|||
19.06.2021 | Sobota |
N
Dešná - Jihočeský  Název: o dešanské sele |
|||
18.06.2021 | Pátek |
N
Arnolec - Vysočina  Název: 2.ročník Arnolec 25 Hodin |
|||
13.06.2021 | Neděle |
N
Dřenice - Pardubický  Název: Vesnická liga |
|||
13.06.2021 | Neděle |
N
Řeznovice - mládež - Jihomoravský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
13.06.2021 | Neděle |
N
Sendražice -obsazeno - Královéhradecký  Název: Sendražický kapřík |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
13.06.2021 | Neděle |
N
Lázně Bohdaneč - mládež - Pardubický  Název: Bohdanečská vydřička |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
13.06.2021 | Neděle |
N
Řeznovice - mládež - Jihomoravský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
12.06.2021 | Sobota |
N
Dřenice - mládež POSLEDNÍCH 5.MÍST - Pardubický  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
12.06.2021 | Sobota |
N
Humpolec - Vysočina  Název: Závody dospělých o 100 kg prase |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
12.06.2021 | Sobota |
N
Humpolec mládež - Vysočina  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
12.06.2021 | Sobota |
N
Radotín - Praha  Název: Memorial Václava Hanzla |
|||
12.06.2021 | Sobota |
N
Levínská Olešnice - Liberecký  Název: Tradiční rybářské závody v Levínské Olešnici |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
12.06.2021 | Sobota |
N
Příbram - Stržený - Středočeský  Název: O POHÁR PŘEDSEDY ČRS MO PŘÍBRAM |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
12.06.2021 | Sobota |
N
Hrobice - ženy - Pardubický  Název: Hrobická Vydra |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
12.06.2021 | Sobota |
N
Břeclav - Jihomoravský  Název: Včelín |
|||
12.06.2021 | Sobota |
N
Napajedla - Spytihněv - Zlínský  Název: Rybářské závody |
|||
12.06.2021 | Sobota |
N
Stráž pod Ralskem - Liberecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
12.06.2021 | Sobota |
N
Kocanda Otovice - Karlovarský  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
12.06.2021 | Sobota |
N
Dymokury - Středočeský  Název: 12. RYBÁŘSKÉ ZÁVODY DYMOKURY |
|||
12.06.2021 | Sobota |
N
Řeřichy - Středočeský  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
12.06.2021 | Sobota |
N
Řeznovice - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
12.06.2021 | Sobota |
N
Boleradice - Jihomoravský  Název: Rybářské závody "O pohár starosty městyse" |
|||
12.06.2021 | Sobota |
N
Skuhrov nad Bělou - Královéhradecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
12.06.2021 | Sobota |
N
Horní Metelsko - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
12.06.2021 | Sobota |
N
Úherce - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
|||
12.06.2021 | Sobota |
N
Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký  Název: Závod vytrvalců 24.hod na Vítězné |
|||
12.06.2021 | Sobota |
N
Řeznovice - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
12.06.2021 | Sobota |
N
Stráž pod Ralskem - Liberecký  Název: Rybářské závody |
|||
12.06.2021 | Sobota |
N
Řeznovice - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
06.06.2021 | Neděle |
N
Vrchlabí mládež - Královéhradecký  Název: Rybářské závody jen pro členy ( děti ) MO ČRS VRCHLABÍ |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.06.2021 | Neděle |
N
Hlinsko - mládež - Pardubický  Název: Dětské rybářské závody |
|||
06.06.2021 | Neděle |
N
Bakov nad Jizerou mládež - Středočeský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
06.06.2021 | Neděle |
N
Dobříš - Trnová mládež - Středočeský  Název: Dětské rybářské závod |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
06.06.2021 | Neděle |
N
Bakov nad Jizerou mládež - Středočeský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
05.06.2021 | Sobota |
N
Bělá pod Bezdězem - mládež - Středočeský  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
05.06.2021 | Sobota |
N
Radotín mládež - Praha  Název: Dětské rybářské závody |
|||
05.06.2021 | Sobota |
N
Vrchlabí - Královéhradecký  Název: O pohár MO ČRS Vrchlabí |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
05.06.2021 | Sobota |
N
Novodvorský rybník (Bílka) - zrušeno - Plzeňský  Název: Rybářské závody Bílka 24 hod ZRUŠENO |
|||
05.06.2021 | Sobota |
N
Mikulovice - Pardubický  Název: Vesnická Liga |
|||
05.06.2021 | Sobota |
N
Přehýšov - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
05.06.2021 | Sobota |
N
Vrbová Lhota u Poděbrad - obsazeno - Středočeský  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
05.06.2021 | Sobota |
N
Mirovice - obsazeno - Jihočeský  Název: Jarní Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
05.06.2021 | Sobota |
N
Těšetice - Přehrada - Jihomoravský  Název: Těšetický Král Jezera |
|||
05.06.2021 | Sobota |
N
Bílichov - Středočeský  Název: Rybářské závody Bílichov |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
05.06.2021 | Sobota |
N
Víceměřice - Olomoucký  Název: Rybářské závody |
|||
05.06.2021 | Sobota |
N
Nová Role - Karlovarský  Název: Rybářské závody |
|||
05.06.2021 | Sobota |
N
Bylany u Mostu - Ústecký  Název: Rybářské závody |
|||
05.06.2021 | Sobota |
N
Hluboká nad Vltavou - Jihočeský  Název: Duo feeder cup 2021 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
05.06.2021 | Sobota |
N
Jablonec nad Nisou - Liberecký  Název: Rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
05.06.2021 | Sobota |
N
Přehýšov - Plzeňský  Název: Rybářské závody |
|||
05.06.2021 | Sobota |
N
Bělá pod Bezdězem - mládež - Středočeský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
05.06.2021 | Sobota |
N
Nová Role - Karlovarský  Název: Rybářské závody |
|||
04.06.2021 | Pátek |
N
Jimramov - Vysočina  Název: závod dvojic |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
04.06.2021 | Pátek |
N
Hraštice - Královéhradecký  Název: Hraštický Rutilus |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
04.06.2021 | Pátek |
N
Hraštice - Královéhradecký  Název: Hraštický Rutilus |
|||
04.06.2021 | Pátek |
N
Jimramov - Vysočina  Název: závod dvojic |
|||
Květen 2021 | |||||
30.05.2021 | Neděle |
N
Lysá nad Labem - zrušeno - Středočeský  Název: Rybářské závody |
|||
30.05.2021 | Neděle |
N
Medlešice ženy - Pardubický  Název: I.Medlešická Udička ŽENY A MLÁDEŽ |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
30.05.2021 | Neděle |
N
Nová Paka mládež U15 - Královéhradecký  Název: Rybářské závody v Nové Pace pro děti a mládež |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
30.05.2021 | Neděle |
N
Miřetice mládež - Pardubický  Název: Rybářské závody |
|||
30.05.2021 | Neděle |
N
Medlešice mládež - Pardubický  Název: I.Medlešická Udička MLÁDEŽ- PROSÍM O OPĚTOVNÉ NAHLÁŠENÍ DĚTÍ, DĚKUJI. |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
30.05.2021 | Neděle |
N
Vojice - mládež - Královéhradecký  Název: Vojický kapřík |
|||
30.05.2021 | Neděle |
N
Loučky u Karlových Varů - Karlovarský  Název: |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
30.05.2021 | Neděle |
N
Hulvácké Benátky - Moravskoslezský  Název: Rybářské závody |
|||
30.05.2021 | Neděle |
N
Nová Paka mládež U10 - Královéhradecký  Název: Rybářské závody v Nové Pace pro děti a mládež |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
30.05.2021 | Neděle |
N
Miřetice mládež - Pardubický  Název: Rybářské závody |
|||
30.05.2021 | Neděle |
N
Vojice - mládež - Královéhradecký  Název: Vojický kapřík |
|||
29.05.2021 | Sobota |
N
Lysá nad Labem - mládež - zrušeno - Středočeský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
29.05.2021 | Sobota |
N
Drozdice - mládež - Pardubický  Název: Dětské rybářské závody |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
29.05.2021 | Sobota |
N
Medlešice - Pardubický  Název: I.Medlešická Udice UVOLNILI SE 4 MÍSTA!!!!! |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
29.05.2021 | Sobota |
N
Nová Paka - obsazeno - Královéhradecký  Název: Rybářské závody v Nové Pace |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
29.05.2021 | Sobota |
N
Bílka - Plzeňský  Název: rybářské závody Bílka ZRUŠENO |
|||
29.05.2021 | Sobota |
N
Tyšlák - Vysočina  Název: Method Feeder CUP CZ 2021 - Tyšlák |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
29.05.2021 | Sobota |
N
Chrastava mládež - Liberecký  Název: Dětské rybářské závody |
|||
29.05.2021 | Sobota |
N
Náchod Babí - Obsazeno - Královéhradecký  Název: ZÁVODY BAGR |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
29.05.2021 | Sobota |
N
Lovosice - Ústecký  Název: Lovosický úhoř |
|||
29.05.2021 | Sobota |
N
Vojický rybník - Královéhradecký  Název: Vojický kapr 2021 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
29.05.2021 | Sobota |
N
Vrčeň - Plzeňský  Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
29.05.2021 | Sobota |
N
Skuteč - Pardubický  Název: Skutečský kapřík |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
29.05.2021 | Sobota |
N
Telce - Ústecký  Název: 10.Ročník Chy-tep cap Telce 2021 |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
29.05.2021 | Sobota |
N
Benátky nad Jizerou mládež - Středočeský  Název: Dětské rybářské závody |
|||
29.05.2021 | Sobota |
N
Velký Osek - Středočeský  Název: Velkoosecký trojzubec -pohár ČRS MO Velký Osek mládež |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
29.05.2021 | Sobota |
N
Vrčeň mládež - Plzeňský  Název: Soutěž v chytání ryb na Opatském rybníku |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
29.05.2021 | Sobota |
N
Náchod Babí - Obsazeno - Královéhradecký  Název: ZÁVODY BAGR |
|||
29.05.2021 | Sobota |
N
Skuteč - Pardubický  Název: Skutečský kapřík |
|||
29.05.2021 | Sobota |
N
Lovosice - Ústecký  Název: Lovosický úhoř |
|||
29.05.2021 | Sobota |
N
Chrastava mládež - Liberecký  Název: Dětské rybářské závody |
|||
29.05.2021 | Sobota |
N
Velký Osek - Středočeský  Název: Velkoosecký trojzubec -pohár ČRS MO Velký Osek mládež |
|||
27.05.2021 | Čtvrtek |
N
DEŠNÁ - Jihočeský  Název: JARNÍ 70 JEDNOTLIVCŮ |
|||
23.05.2021 | Neděle |
N
Holice - mládež Zrušeno - Pardubický  Název: Dětské rybářské závody v Holicích " TABLET na udici " Bude upřesněno ???? COVID-19 ???? |
|||
23.05.2021 | Neděle |
N
Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký  Název: Play-off ligy Rybářské žebříčky - finále |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
22.05.2021 | Sobota |
N
Zeměchy u Kralup nad Vltavou mládež - ZRUŠENO - Středočeský  Název: Dětské rybářské závody 2021 |
|||
22.05.2021 | Sobota |
N
Litomyšl mládež - Pardubický  Název: Dětské rybářské závody |
|||
22.05.2021 | Sobota |
N
Česká Třebová mládež - Pardubický  Název: Dětské rybářské závody |
|||
22.05.2021 | Sobota |
N
Česká Třebová - Pardubický  Název: Rybářské závody |
|||
22.05.2021 | Sobota |
N
Pěkov - Hony - ZRUŠENO - Královéhradecký  Název: Grimův pohár |
|||
22.05.2021 | Sobota |
N
Holice - zrušeno - Pardubický  Název: TRADIČNÍ RYBÁŘSKÉ ZÁVODY V HOLICÍCH dle situace COVID-19 |
|||
22.05.2021 | Sobota |
N
Doksy - Liberecký  Název: Rybářské závody |
|||
22.05.2021 | Sobota |
N
Hubertka - Vysočina  Název: Rybářské závody na Hubertce |
|||
22.05.2021 | Sobota |
N
Tample - předběžně OBSAZENO - Liberecký  Název: 7. závody dvojic v Tampli |
Obsahuje zadaný výsledek | ||
22.05.2021 | Sobota |
N
Moravský Beroun - Olomoucký  Název: Rybářské závody |
|||
22.05.2021 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický  Název: závod dvojic1DVOJICE VOLNÁ ZÁVODÍ JEN TEN KDO JE ZAPSANÝ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! |
|||
22.05.2021 | Sobota |
N
Doksy - Liberecký  Název: Rybářské závody |
|||
22.05.2021 | Sobota |
N
Česká Třebová - Pardubický  Název: Rybářské závody |
|||
22.05.2021 | Sobota |
N
Česká Třebová mládež - Pardubický  Název: Dětské rybářské závody |
|||
21.05.2021 | Pátek |
N
Letny okres Pelhřimov - Vysočina  Název: LETNY KAMI Cup 2021 Květen |
|||
16.05.2021 | Neděle |
N
Moravský Krumlov mládež - Jihomoravský  Název: Dětské rybářské závody 2020 |
|||
16.05.2021 | Neděle |
N
Kocanda Otovice - Zrušeno - Karlovarský  Název: rybářské závody |
|||
16.05.2021 | Neděle |
N
Moravský Krumlov mládež - Jihomoravský  Název: Dětské rybářské závody 2020 |
|||
15.05.2021 | Sobota |
N
Bělá pod Bezdězem - zrušeno - Středočeský  Název: Rybářské závody pouze pro členy MO |
|||
15.05.2021 | Sobota |
N
Dřenice - Pardubický  Název: Rybářské závody OBSAZENO JEN NÁHRADNICI !!!!!!!!!!!!! |
|||
15.05.2021 | Sobota |
N
Humpolec (Hadina) - Vysočina  Název: HADINA CUP 2020 |
|||
15.05.2021 | Sobota |
N
Moravský Krumlov - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
15.05.2021 | Sobota |
N
Zdislavice - Středočeský  Název: Volejovka Cup |
|||
15.05.2021 | Sobota |
N
Uhersko - Zrušeno - Pardubický  Název: Rybářské závody Uhersko - Horní rybník |
|||
15.05.2021 | Sobota |
N
Loučky - Zrušeno - Karlovarský  Název: rybářské závody |
|||
15.05.2021 | Sobota |
N
Moravský Krumlov - Jihomoravský  Název: Rybářské závody |
|||
15.05.2021 | Sobota |
N
Bělá pod Bezdězem - zrušeno - Středočeský  Název: Rybářské závody pouze pro členy MO |
|||
09.05.2021 | Neděle |
N
Luže - mládež - bude jiný termín - Pardubický  Název: Dětské rybářské závody |
|||
09.05.2021 | Neděle |
N
Luže - mládež - bude jiný termín - Pardubický  Název: Dětské rybářské závody |
|||
08.05.2021 | Sobota |
N
Budislav - Kamenné Sedliště - zrušeno - Pardubický  Název: Jarní rybářské závody |
|||
08.05.2021 | Sobota |
N
Loket - zrušeno - Karlovarský  Název: Rybářské závody |
|||
08.05.2021 | Sobota |
N
Jiříkov - Ústecký  Název: Rybářské závody |
|||
08.05.2021 | Sobota |
N
Drozdice - Pardubický  Název: Rybářské závody |
|||
08.05.2021 | Sobota |
N
Luže - bude jiný termín - Pardubický  Název: Rybářské závody |
|||
08.05.2021 | Sobota |
N
Jarošov nad Nežarkou - Jihočeský  Název: Jarní šupinka 5 ročník zavod jednotlivcu odlov ryb |
|||
08.05.2021 | Sobota |
N
Veselí nad Lužnicí - zrušeno - Jihočeský  Název: Rybářské závody |
|||
08.05.2021 | Sobota |
N
Jaroměř - zrušeno - Královéhradecký  Název: Rybářské závody |
|||
08.05.2021 | Sobota |
N
Jaroměř - zrušeno - Královéhradecký  Název: Rybářské závody |
|||
08.05.2021 | Sobota |
N
Luže - bude jiný termín - Pardubický  Název: Rybářské závody |
|||
08.05.2021 | Sobota |
N
Veselí nad Lužnicí - zrušeno - Jihočeský  Název: Rybářské závody |
|||
08.05.2021 | Sobota |
N
Budislav - Kamenné Sedliště - zrušeno - Pardubický  Název: Jarní rybářské závody |
|||
02.05.2021 | Neděle |
N
Kostelec n.O. - ZRUŠENO - Královéhradecký  Název: Čarodejnická plavaná -ZRUŠENO |
|||
01.05.2021 | Sobota |
N
Choryně - zrušeno - Zlínský  Název: Rybářské závody |
|||
01.05.2021 | Sobota |
N
Veselá u Mnichova Hradiště - Zrušeno - Středočeský  Název: Rybářské závody |
|||
01.05.2021 | Sobota |
N
Roudnice nad Labem - zrušeno - Ústecký  Název: rybářské závody |
|||
01.05.2021 | Sobota |
N
Roudnice nad Labem - mládež - zrušeno - Ústecký  Název: rybářské závody |
|||
01.05.2021 | Sobota |
N
Hulín - Zlínský  Název: Rybářské závody |
|||
01.05.2021 | Sobota |
N
Veselí nad Lužnicí mládež - zrušeno - Jihočeský  Název: Veselská zlatá udice |
|||
01.05.2021 | Sobota |
N
Příbram - Stržený - přesunuto na 12.6. !PROSÍM ČTĚTE! - Středočeský  Název: O POHÁR PŘEDSEDY ČRS MO PŘÍBRAM |
|||
01.05.2021 | Sobota |
N
Brniště - Liberecký  Název: rybářské závody |
|||
01.05.2021 | Sobota |
N
Roudnice nad Labem - zrušeno - Ústecký  Název: rybářské závody |
|||
01.05.2021 | Sobota |
N
Veselí nad Lužnicí mládež - zrušeno - Jihočeský  Název: Veselská zlatá udice |
|||
01.05.2021 | Sobota |
N
Brniště - Liberecký  Název: rybářské závody |
|||
01.05.2021 | Sobota |
N
Veselá u Mnichova Hradiště - Zrušeno - Středočeský  Název: Rybářské závody |
|||
Duben 2021 | |||||
25.04.2021 | Neděle |
N
Hustopeče nad Bečvou - mládež - Zrušeno - Olomoucký  Název: Dětské rybářské závody |
|||
25.04.2021 | Neděle |
N
Malá Skála - mládež - bude přesunuto na září - Liberecký  Název: Dětské rybářské závody |
|||
25.04.2021 | Neděle |
N
Hustopeče nad Bečvou - mládež - Zrušeno - Olomoucký  Název: Dětské rybářské závody |
|||
24.04.2021 | Sobota |
N
Zeměchy u Kralup n./Vlt. - Zrušeno - Středočeský  Název: Kralupský kapr 2021 - ZRUŠENO !!!! |
|||
24.04.2021 | Sobota |
N
Hustopeče nad Bečvou - Zrušeno - Olomoucký  Název: Rybářské závody |
|||
24.04.2021 | Sobota |
N
Kostelany nad Moravou - Zlínský  Název: Rybářské závody |
|||
24.04.2021 | Sobota |
N
Zájezdec - Pardubický  Název: Rybářské závody |
|||
24.04.2021 | Sobota |
N
Malá Skála - bude přesunuto na září - Liberecký  Název: Rybářské závody |
|||
24.04.2021 | Sobota |
N
Zdislavice - Středočeský  Název: Zdislavický otvírák 2021 - OBSAZENO |
|||
24.04.2021 | Sobota |
N
Kynšperk nad Ohří - Karlovarský  Název: Rybářské závody |
|||
24.04.2021 | Sobota |
N
Šlapanice v Čechách - přeloženo na 19.6. - Středočeský  Název: Rybářské závody |
|||
24.04.2021 | Sobota |
N
Ostřešany ZRUŠENO - Pardubický  Název: Vesnická liga |
|||
24.04.2021 | Sobota |
N
Hustopeče nad Bečvou - Zrušeno - Olomoucký  Název: Rybářské závody |
|||
17.04.2021 | Sobota |
N
Dřenice ZRUŠENO - Pardubický  Název: závod dvojic |
|||
17.04.2021 | Sobota |
N
Humpolec (Hadina) - Vysočina  Název: Humpolecké cejnobraní - jarní kolo |
|||
17.04.2021 | Sobota |
N
Třebechovice pod Orebem - Zrušeno - Královéhradecký  Název: Rybářské závody dospělí |
|||
17.04.2021 | Sobota |
N
Česká Třebová - Pardubický  Název: Cejnobití |
|||
17.04.2021 | Sobota |
N
Miřetice - Zrušeno - Pardubický  Název: Malá voda Ležáky |
|||
17.04.2021 | Sobota |
N
Miřetice - Zrušeno - Pardubický  Název: Malá voda Ležáky |
|||
11.04.2021 | Neděle |
N
Uhersko týmy - Zrušeno - Pardubický  Název: Play-off ligy Rybářské žebříčky - finále |
|||
10.04.2021 | Sobota |
N
Zrušeno Jarošov nad Nežárkou 27hodin - Jihočeský  Název: Zrušeno - StartCarp 27. hod. v Jarošově nad Nežárkou |
|||
10.04.2021 | Sobota |
N
Hnanice - Zrušeno - Jihomoravský  Název: O POHÁR HNANICKEHO VODNÍKA |
|||
10.04.2021 | Sobota |
N
Drozdice - ZRUŠENO - Pardubický  Název: Vesnická liga |
|||
04.04.2021 | Neděle |
N
Strážov ZRUŠENO!!! - Plzeňský  Název: Velikonoční pohár |
|||
03.04.2021 | Sobota |
N
Nová Ves u Českých Budějovic - Zrušeno - Jihočeský  Název: Novoveská plavaná |
|||
Březen 2021 | |||||
27.03.2021 | Sobota |
N
Skuteč - Zrušeno - Pardubický  Název: Skutečský pstroužek |
|||
27.03.2021 | Sobota |
N
Dymokury - Zrušeno - Středočeský  Název: Rybářské závody |
|||
20.03.2021 | Sobota |
N
Skuteč - Zrušeno - Pardubický  Název: SKUTEČSKÁ PŘÍVLAČ DVOJIC |
|||
20.03.2021 | Sobota |
N
Skuteč - Zrušeno - Pardubický  Název: SKUTEČSKÁ PŘÍVLAČ DVOJIC |
|||
13.03.2021 | Sobota |
N
Dřenice -ZRUŠENO TAK SNAD JINÝ ZAVOD DOPADNE !!!!!!!!! - Pardubický  Název: Dřenický Duhák-Dudák |
|||
13.03.2021 | Sobota |
N
Karviná - Zrušeno - Moravskoslezský  Název: PETROVICKÝ PSTRUH |
|||
13.03.2021 | Sobota |
N
Karviná - Zrušeno - Moravskoslezský  Název: PETROVICKÝ PSTRUH |
|||
Únor 2021 | |||||
16.02.2021 | Úterý |
N
Strážov - Plzeňský  Název: Strážovský SIVEN |