Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 84 termínů závodů
V minulosti zadáno 10316 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček - Celostátní - 01.01.2024 - 31.12.2024 - Závody dvojic



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 154 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Moravec PavelČejov2747437.00
2Novotný Petr ZámrskTorpedo team3626220.67
3Číž LubošJindřichův Hradec2565628.00
4Marek DanielPočernice2545427.00
5Hemerka MartinÚhřetická Lhota2505025.00
6Drápal VlastimilJindřichův Hradec2444422.00
7Bartoněk LukášPředměřice nad Labem1404040.00
7Lipenský MartinRychnov nad Kněžnou1404040.00
7Mokrý Jiří ml.Havlíčkův Brod1404040.00
7Novotný Petr ml.Louka1404040.00
7Novotný Petr st.Louka1404040.00
7Pátek DavidKrálův Dvůr1404040.00
7Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové1404040.00
14Blaščík Petr Staré JesenčanyHungerfish team1383838.00
14Frič MichalKoválovice1383838.00
14Poláček Petr ml.Příbram1383838.00
14Poláček Petr st.Příbram1383838.00
14Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1383838.00
19Baštář FilipMlaďoňovice2363618.00
19Kvapil PavelDamnice1363636.00
19Malý Jiří1363636.00
19Ngoxuan RobinBlížkovice1363636.00
19Pětík MarekLibišany1363636.00
19Růžička Pavel DašiceHungerfish team1363636.00
19Taichner Radek MikuloviceHungerfish team1363636.00
19Voňka DanielPardubice1363636.00
19Zavřel JanPomezí1363636.00
19Černý Jan Pardubice2363618.00
29Konečný Tomáš1343434.00
29Koštálek JiříOplany1343434.00
29Kubát JiříÚvaly1343434.00
29Lakoš GustavKralice1343434.00
29Vrba TomášSvítkov1343434.00
29Šrámek Petr OpočínekHungerfish team1343434.00
35Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště1323232.00
35Priehoda TomášOslavany1323232.00
35Profous PatrikChrudim1323232.00
35Samlík Pavel1323232.00
35Vojáček TomášDolní Sokolovec1323232.00
35Vojáček ZdeněkVilémov1323232.00
35Černý JindřichMnichovo Hradiště1323232.00
42Hlaváček AlešOstřešany1303030.00
42Kazda PetrMladá Vožice1303030.00
42Klouček Jan ml.Branná1303030.00
42Košina PavelDomanín1303030.00
42Kubec Tomáš LanškrounGold Fish team1303030.00
42Macků OndřejDačice1303030.00
42Prokůpek TomášRozhovice1303030.00
42Ročeň MartinOstřešany1303030.00
42Synek Martin ChoceňHungerfish team1303030.00
42Vojta JanProtivín1303030.00
52Beneš MilanTušť1282828.00
52Klípa Pavel st.Nová Bystřice1282828.00
52Macků JaroslavDolní Němčice1282828.00
52Nováková Renata HrobiceHrobické vydry1282828.00
52Vítámvás Karel ml.Dačice1282828.00
52Šupol PetrLibišany1282828.00
58Brožková MichaelaLitomyšl1262626.00
58Chválová Lubica SezemiceHungerfish team1262626.00
58Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice1262626.00
58Janečka MartinVelký Týnec1262626.00
58Pajer StanislavLedeč nad Sázavou1262626.00
58Pavlíček Václav st.Ledeč nad Sázavou1262626.00
58Šabata JakubMoravský Krumlov1262626.00
65Blecha Miroslav ml.Počátky1242424.00
65Kukla JiříPardubice1242424.00
65Kučera LukášDašice1242424.00
65Schovanec JiříPardubice1242424.00
65Trousil LukášLibín1242424.00
65Šplíchal Petr1242424.00
71Košnar LukášČasy1222222.00
71Košnarová VeronikaČasy1222222.00
71Kura HynekTři Studně1222222.00
71Mrázek PetrVelká Hraštice1222222.00
71Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team2222211.00
71Studnička JanPardubice1222222.00
77Hanáček FrantišekBrno1202020.00
77Hanáček JonášBrno1202020.00
77Jirsa JiříChmeliště1202020.00
77Novotný JiříLouka1202020.00
77Pánek JonášSezemice1202020.00
77Pánek Vít SezemicePáni Krokouši 1981202020.00
77Vacek JanZábědov1202020.00
84Charvát ValentinJihlava1181818.00
84Daniš PetrPardubice1181818.00
84Drtina DanielPardubice1181818.00
84Novák RadekBlatnice1181818.00
84Petružálek JiříPlotiště nad Labem1181818.00
84Provazník JiříDřenice1181818.00
84Toman František st.Jaroměřice nad Rokytnou1181818.00
84Žák MiloslavJindřichův Hradec1181818.00
92Chrenovský IvanDrnholec1161616.00
92Novotná Jaroslava ZámrskTorpedo team1161616.00
94Balada FilipPřelouč1141414.00
94Hnilička JiříČeské Velenice1141414.00
94Rob PavelPřelouč1141414.00
94Schmid DavidDačice1141414.00
94Spěvák Milan st.České Velenice1141414.00
94Závodský PetrDačice1141414.00
100Belušiak LadislavJindřichův Hradec1121212.00
100Bertok MilanDublovice1121212.00
100Dušek JanHradec Králové1121212.00
100Janouch Miroslav Všechlapy1121212.00
100Mojžíš Lukáš České Budějovice1121212.00
100Tvaroh JanNová Ves u Českých Budějovic1121212.00
100Černohlávek MartinBarchov1121212.00
107Doubrava JaroslavBudkovice1101010.00
107Kaiml MarekJindřichův Hradec1101010.00
107Labuť JosefRonov nad Doubravou1101010.00
107Labuťová NikolPardubice1101010.00
107Ledvinka MilošStaré Čívice1101010.00
107Mareš JanTurnov1101010.00
107Černý Jindřich ml.Jindřichův Hradec1101010.00
107Štork DominikIvančice1101010.00
115Klečák Miloslav Onomyšl1888.00
115Kosmák JosefTřebíč1888.00
115Melvald Jaroslav Suchdol u Kutné Hory1888.00
115Novotný Jiří ZámrskTorpedo team1888.00
115Průša VladimírŽeletava1888.00
120Bureš JanPočátky1666.00
120Hanzal OndřejŽeletava1666.00
120Hlavatý DavidVysoké Mýto1666.00
120Jedlička JiříPraha1666.00
120Jiříček JaroslavVysoké Mýto1666.00
120Vegricht MartinPraha1666.00
126Jaroš NorbertJindřichův Hradec1444.00
126Pechová Veronika PúchovHrobické vydry1444.00
126Pleskot Jan HrobiceHrobické vydry1444.00
126Zaňka MatějPříbram1444.00
126Čížek MichalPříbram1444.00
131Bozděch KarelPraha1222.00
131Brůna Miloš1222.00
131Divecký tomášPardubice1222.00
131Furthner JanBečváry1222.00
131Holub JanSedlčany1222.00
131Hricík JanKamenný přívoz1222.00
131Kiessling VítProstřední Vydří1222.00
131Kmošek LukášPardubice1222.00
131Kratochvíl JiříSlabce1222.00
131Krbcová KristýnaHubenov1222.00
131Krbec LukášHubenov1222.00
131Krutiš Josef1222.00
131Lochman FrantišekProseč - Martinice1222.00
131Lochman MatoušMartinice1222.00
131Marounek PetrNová Bystřice1222.00
131Navara PavelPlaná nad Lužnicí1222.00
131Pikali ImrichVavřinec1222.00
131Pácaltová PetraPardubice1222.00
131Sochor JanŠkrdlovice1222.00
131Volf JosefNová Bystřice1222.00
131Zachař JiříPohránov1222.00
131Číhal Petr1222.00
131Šturmová HanaÚstí nad Orlicí1222.00
131Šubrt VlastimilTurkovice1222.00

Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.