Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 104 termínů závodů
V minulosti zadáno 8937 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Aktuální termíny

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Červenec 2022
08.07.2022 Pátek N Pařez u Jičína - Královéhradecký
Název: CT RETRO RYBÁŘSKÉ ZÁVODY PAŘEZ U JIČÍNA
09.07.2022 Sobota N Dřenice 2 místa volná - Pardubický
Název: Hungerfish Cup 7.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových
09.07.2022 Sobota N Debřece - Královéhradecký
Název: RV Fishing cup
09.07.2022 Sobota N Bohdalec - Vysočina
Název: Rybářské závody - Memoriál Václava Skryji (pod záštitou hejtmana Kraje Vysočina)
09.07.2022 Sobota N KRÁLÍKY okr. Ústí nad Orlicí - Pardubický
Název: O POHÁR MĚSTA KRÁLÍKY - MEMORIÁL ING.ŠEMBERY
09.07.2022 Sobota N Osvětimany - Zlínský
Název: Noční rybářské závody
09.07.2022 Sobota N Málkovice - Plzeňský
Název: Rybářské závody
10.07.2022 Neděle N Dašice - Pardubický
Název: Hungerfish liga 3.kolo
15.07.2022 Pátek N Uhlířská Lhota - Středočeský
Název: Carpmaraton na Lhoťáku 19hod. NONSTOP - ZBÝVÁ 1. VOLNÉ MÍSTO!!!
16.07.2022 Sobota N Zdislavice - Středočeský
Název: PRÁZDNINOVKA I
16.07.2022 Sobota N České Velenice - Jihočeský
Název: 24 hod. závod na Cihelně
16.07.2022 Sobota N Prosečné - Královéhradecký
Název: O pohár starosty - OBSAZENO!!!!!
16.07.2022 Sobota N Počerny. - Karlovarský
Název: Noční závody, Počerny, Pozor změna, chytá se plavana a feeder z jediným návascem.
17.07.2022 Neděle N Uhlířská Lhota mládež - Středočeský
Název: Dětské rybářské závody na Lhoťáku
21.07.2022 Čtvrtek N Stonařov u Jihlavy - Vysočina
Název: 50 HODIN Stonařov u Jihlavy
23.07.2022 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: Cejnový mač
23.07.2022 Sobota N Dobřany - Plzeňský
Název: Noční rybářské závody
23.07.2022 Sobota N Plzeň Borská přehrada - Plzeňský
Název: Plzeňský pohár dvojic ve Feedru
23.07.2022 Sobota N Nové Hrady - Jihočeský
Název: Rybářské závody
23.07.2022 Sobota N ždirec u jihlavy OBSAZENO - Vysočina
Název: kapri srandamač
30.07.2022 Sobota N Letiny - Plzeňský
Název: 13.ročník rybářských závodů Letiny
30.07.2022 Sobota N Hrozňětín - Karlovarský
Název: Rybářské závody dvojic
30.07.2022 Sobota N Jablonné v Podještědí mládež - Liberecký
Název: Dětské ryb. závody
30.07.2022 Sobota N Nedakonice - Zlínský
Název: Noční rybářské závody mládeže a dospělých
Srpen 2022
06.08.2022 Sobota N Svitavy - Pardubický
Název: plavačkové závody
06.08.2022 Sobota N Vranovská Ves - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
06.08.2022 Sobota N Řeřichy - Středočeský
Název: Feeder
06.08.2022 Sobota N Libice nad Doubravou - Vysočina
Název: Rybářské závody o ELEKTROKOLOBĚŽKU, POSLEDNÍ 1 MÍSTO
06.08.2022 Sobota N Lejšovka - Královéhradecký
Název: Rybářské závody Lejšovka
06.08.2022 Sobota N Jimramov - Vysočina
Název: Jimramovský kapr jednotlivců
07.08.2022 Neděle N Vysoké Chvojno - Pardubický
Název: Holický MIX
13.08.2022 Sobota N Strachovice (Dříteň) - Jihočeský
Název: Strachovice Cup 2022
13.08.2022 Sobota N Zdislavice - Středočeský
Název: PRÁZDNINOVKA II
13.08.2022 Sobota N Velký Bor - Plzeňský
Název: Úslavský pohár
20.08.2022 Sobota N Dřenice - ženy - Pardubický
Název: Rybářské závody žen
20.08.2022 Sobota N Valcha (u Cetoraze) - Vysočina
Název: Method Feeder CUP CZ 2022
20.08.2022 Sobota N Bystřice nad Pernštejnem - Vysočina
Název: Tradiční rybářské závody
20.08.2022 Sobota N Bystřice nad Pernštejnem mládež - Vysočina
Název: Dětské rybářské závody
20.08.2022 Sobota N Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
20.08.2022 Sobota N ATC Hradec u Kadaně ( náhrada za Kfely) - Ústecký
Název: Závod dvojic 11.ročník
20.08.2022 Sobota N Touškov u Mirovic, okres Písek - Jihočeský
Název: Rybářské závody v Touškově
26.08.2022 Pátek N Jaroměř - Královéhradecký
Název: Noční lov úhořů
27.08.2022 Sobota N Střeziměř - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
27.08.2022 Sobota N Třeboň - Jihočeský
Název: "TŘEBOŇSKÝ KAPR"
27.08.2022 Sobota N Kněžice - Středočeský
Název: CT RETRO RYBÁŘSKÉ ZÁVODY KNĚŽICE
27.08.2022 Sobota N Janov u Dobrušky - Královéhradecký
Název: Závody na rybníku Panský
27.08.2022 Sobota N Olešnice na Moravě - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
28.08.2022 Neděle N Halíř CUP 2022 změna termínu na neděli - Ústecký
Název: Halíř CUP 2022
Září 2022
03.09.2022 Sobota N Břeclav - Jihomoravský
Název: Včelín
03.09.2022 Sobota N Vrchlabí - - Královéhradecký
Název: Poslední nahození - jen pro členy MO
03.09.2022 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Rybářské závody dvojic
03.09.2022 Sobota N Dolní Lysečiny mládež - Královéhradecký
Název:
03.09.2022 Sobota N Veselí - Běhařov - Plzeňský
Název: Úslavský pohár
03.09.2022 Sobota N Havlíčkův Brod-Perknov. Obsazeno! - Vysočina
Název: "GULÁŠOVKA" 3.ročník
03.09.2022 Sobota N Cetoraz - Vysočina
Název: Pacovská 24
04.09.2022 Neděle N Robčice-Útušice - Plzeňský
Název:
08.09.2022 Čtvrtek N Napajedla - Spytihněv - Zlínský
Název: Rybářské závody
10.09.2022 Sobota N Hostákov - Vysočina
Název: Hostákovské sele - 9. ročník
10.09.2022 Sobota N Moravský Krumlov - Jihomoravský
Název: Krumlovská 24
10.09.2022 Sobota N Dolce - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
10.09.2022 Sobota N Ždírec okr.Jihlava - Vysočina
Název: Ždírecký kapřík
10.09.2022 Sobota N Mukařov u Mnichova Hradiště - Středočeský
Název: Memoriál Vaška Palečka
10.09.2022 Sobota N Mirotice - Jihočeský
Název: Rybářské závody
11.09.2022 Neděle N Velký Osek mládež - Středočeský
Název: Velkoosecký trojzubec
17.09.2022 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody
17.09.2022 Sobota N Humpolec (Hadina) - Vysočina
Název: Humpolecké cejnobraní - podzimní kolo
17.09.2022 Sobota N Ostrava - Svinov (Talian) - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
17.09.2022 Sobota N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: 14. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 3. KOLO
17.09.2022 Sobota N Barešův Ranč mládež - Středočeský
Název: CT RETRO dětské rybářské závody Barešův Ranč
17.09.2022 Sobota N Uhersko Mazanec - Pardubický
Název: Rybářské závody Uhersko - Horní rybník
17.09.2022 Sobota N Strážov - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
17.09.2022 Sobota N Častolovice - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
17.09.2022 Sobota N Svratouch - Pardubický
Název: Rybářské závody
17.09.2022 Sobota N Skuteč (Štěpánov) - Pardubický
Název: Memoriál Františka Lorence
17.09.2022 Sobota N Bílichov - Středočeský
Název: Rybářské závody Bílichov
17.09.2022 Sobota N Uhersko - Pardubický
Název: Rybářské závody Uhersko - Horní rybník
18.09.2022 Neděle N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: 14. ROČNÍK RYBÁŘSKÝCH ZÁVODŮ - O PUTOVNÍ POHÁR KS-FISH - 4. KOLO
18.09.2022 Neděle N Svitavy - senioři - Pardubický
Název: Rybářské závody seniorů
18.09.2022 Neděle N Častolovice mládež - Královéhradecký
Název: Rybářské závody
23.09.2022 Pátek N Příčovy u Sedlčan - Středočeský
Název: Podzimní Bobrník
24.09.2022 Sobota N MEDLEŠICE - Pardubický
Název: IV.Medlešická Udice
24.09.2022 Sobota N Zdislavice mládež - Středočeský
Název: O POHÁR STAROSTY
24.09.2022 Sobota N Hospozín - Středočeský
Název: Rodinné rybářské závody
24.09.2022 Sobota N Libkov - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
24.09.2022 Sobota N Bohušovice nad Ohří - Ústecký
Název: Rybářské závody
25.09.2022 Neděle N MEDLEŠICE ženy - Pardubický
Název: IV.Medlešická Udička Ženy
25.09.2022 Neděle N MEDLEŠICE mládež - Pardubický
Název: IV.Medlešická Udička Děti
28.09.2022 Středa N Benešov - Středočeský
Název: Method Feeder CUP CZ 2022 - Závod dvojic
Říjen 2022
01.10.2022 Sobota N Černožice - Velký Přelov týmy - Královéhradecký
Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky týmy
01.10.2022 Sobota N Bylany - Středočeský
Název: Rybařské závody Bylany podzim
01.10.2022 Sobota N Vranovská Ves - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
01.10.2022 Sobota N Dehtín - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
02.10.2022 Neděle N Černožice - Velký Přelov - Královéhradecký
Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky
08.10.2022 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody DŘENICKÁ DĚLIČKA 5.ROČNÍK,
08.10.2022 Sobota N Miřetice - Pardubický
Název: Rybářské závody
08.10.2022 Sobota N Vrchlabí - Královéhradecký
Název: XVII. ročník feederových závodů o pohár MO ČRS Vrchlabí z.s.
08.10.2022 Sobota N Zdislavice - Středočeský
Název: MEMORIÁL K.KOVANDY - 4.ročník
08.10.2022 Sobota N Herálec - Vysočina
Název: závody v lovu pstruhů a okounů
15.10.2022 Sobota N Pokojov - Vysočina
Název: Pokojovské dvoječky
23.10.2022 Neděle N Velký Přelov (Černožice) - Královéhradecký
Název: Zebco Europe - Cejnobraní
Listopad 2022
05.11.2022 Sobota N Moravský Krumlov - Jihomoravský
Název: Krumlovský duhák
05.11.2022 Sobota N Bravantice - Moravskoslezský
Název: Bravantický duhák 4. ročník
19.11.2022 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Košumberská štika
26.11.2022 Sobota N Černožice u Hradce Králové - Královéhradecký
Název: PŘELOVSKÝ DRAVEC - propozice budou včas upřesněny JP

 

 


Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.