Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 62 termínů závodů
V minulosti zadáno 9165 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Závody



Aktuální termíny

 

Partnerské závody jsou označeny červeně a pro každého závodníka je do žebříčku započítáno více bodů dle aktuálních podmínek pro daný rok.

 



Jihočeský |  Jihomoravský |  Karlovarský |  Královéhradecký | 
Liberecký |  Moravskoslezský |  Olomoucký |  Pardubický |  Plzeňský | 
Praha |  Slovensko |  Středočeský |  Ústecký |  Vysočina | 
Zlínský | 




| Všechny závody | Partnerské závody |




| Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |





Září 2022
28.09.2022 Středa N Benešov - Středočeský
Název: Method Feeder CUP CZ 2022 - Závod dvojic
28.09.2022 Středa N Bělčice - Jihočeský
Název: Rybářské závody
28.09.2022 Středa N Bohdalov - Vysočina
Název: Bohdalovská 7 hodinovka- ZRUŠENO!!!
28.09.2022 Středa N Kostelec nad Orlicí - Královéhradecký
Název: Finále ligové soutěže
28.09.2022 Středa N Vítězná u Dvora Králové nad Labem - Královéhradecký
Název: O pohár starosty obce Vítězná
28.09.2022 Středa N Slavičín mládež - Zlínský
Název: Dětské rybářské závody
28.09.2022 Středa N Zlosyň - Středočeský
Název: Zlosyňská vydra 2022
30.09.2022 Pátek N rybník Dubenec - Jihočeský
Název: CCAM Dubenec carp cup podzim 2022
Říjen 2022
01.10.2022 Sobota N Černožice - Velký Přelov týmy - Královéhradecký
Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky týmy
01.10.2022 Sobota N Bylany - Středočeský
Název: Rybařské závody Bylany podzim
01.10.2022 Sobota N Vranovská Ves - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
01.10.2022 Sobota N Drozdice - Pardubický
Název: Memoriál Honzy Švandy
01.10.2022 Sobota N Třešť - Vysočina
Název: Rybářské závody
01.10.2022 Sobota N Mlýnský rybník Chuchel - Vysočina
Název: Rybářské závody jednotlivců
01.10.2022 Sobota N Litovel - Olomoucký
Název: Rybářské závody
01.10.2022 Sobota N Ptenín - Rybník u Zámku - Plzeňský
Název: Memoriál Jaroslava Lorence 2.ročník
01.10.2022 Sobota N Kochánky - Středočeský
Název: Kačovský kapr
01.10.2022 Sobota N Dražíč - Jihočeský
Název: Rybářské závody
01.10.2022 Sobota N Tichá (Frenštát pod Radhoštěm) - Moravskoslezský
Název: Podzimní rybářské závody
01.10.2022 Sobota N Dubňany - Jihomoravský
Název: Rybářské závody
01.10.2022 Sobota N Ostrava - Nová Ves - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
01.10.2022 Sobota N Chlumčany mládež - Plzeňský
Název: Dětské rybářské závody
01.10.2022 Sobota N Slavičín - Zlínský
Název: Rybářské závody
01.10.2022 Sobota N Libčeves - Ústecký
Název: Rybářské závody
02.10.2022 Neděle N Černožice - Velký Přelov - Královéhradecký
Název: O Pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky
02.10.2022 Neděle N Dražíč mládež - Jihočeský
Název: Dětské rybářské závody
02.10.2022 Neděle N Dubňany mládež - Jihomoravský
Název: Dětské rybářské závody
07.10.2022 Pátek N Rataje nad Sázavou - Středočeský
Název: Mazec Cup
08.10.2022 Sobota N Dřenice - Pardubický
Název: Rybářské závody DŘENICKÁ DĚLIČKA 5.ROČNÍK,
08.10.2022 Sobota N Miřetice - Pardubický
Název: Rybářské závody
08.10.2022 Sobota N Vrchlabí - Královéhradecký
Název: XVII. ročník feederových závodů o pohár MO ČRS Vrchlabí z.s.
08.10.2022 Sobota N Dehtín - Plzeňský
Název: ÚSLAVSKÝ POHÁR
08.10.2022 Sobota N Zdislavice - Středočeský
Název: MEMORIÁL K.KOVANDY - 4.ročník
08.10.2022 Sobota N Nová Ves u Českých Budějovic ZRUŠENO - Jihočeský
Název: Novovesská plavaná a feedr
08.10.2022 Sobota N Víceměřice - Olomoucký
Název: Rybářské závody
08.10.2022 Sobota N Mirovice - Jihočeský
Název: Podzimní rybářské závody Mirovice
08.10.2022 Sobota N Křemenice - Vysočina
Název: Memorial Ladislava Kovačky, 2.ročník
08.10.2022 Sobota N Otovice Kocanda - Karlovarský
Název: jednotlivci
08.10.2022 Sobota N Hlinsko - mládež - Pardubický
Název: Dětské rybářské závody
09.10.2022 Neděle N Slatiňany - Kunčí - Pardubický
Název: Podzimní rybářské závody - PŘED ZÁVODY BUDE VYSAZENO CCA 2000 KS KAPRA!!!
09.10.2022 Neděle N Počerny - Karlovarský
Název: Počerny, rybník Švabach.
09.10.2022 Neděle N Kameničky - Pardubický
Název: Rybářské závody
15.10.2022 Sobota N Pokojov - Vysočina
Název: Pokojovské dvoječky
15.10.2022 Sobota N Chotěšov, rybník Sakta - Plzeňský
Název: Rybářské závody Chotěšov
15.10.2022 Sobota N Jarošov nad Nežarkou - Jihočeský
Název: 3.ročník 24 hodinový Zavod dvojic s Lubošem
15.10.2022 Sobota N Chýně - Středočeský
Název: Rybářské závody
15.10.2022 Sobota N Vrbová Lhota u Poděbrad - Středočeský
Název: Podzimní rybářské závody
15.10.2022 Sobota N ATC Hradec u Kadaně - Ústecký
Název:
15.10.2022 Sobota N Provodov-Šonov u Nového Města nad Metují - Královéhradecký
Název: "Šonovská pětihodinovka"
16.10.2022 Neděle N Štoky - Vysočina
Název: Ukončení rybářské sezóny na Tyšláku
16.10.2022 Neděle N Trhová Kamenice - Pardubický
Název: Rybářské závody
22.10.2022 Sobota N Brušperk - Moravskoslezský
Název: Rybářské závody
22.10.2022 Sobota N Lázně Bohdaneč - ZMĚNA TERMÍNU - Pardubický
Název: Čochtan VABANK 2022
22.10.2022 Sobota N Telce - Ústecký
Název: O putovní pohár starosty Městyse Peruc
29.10.2022 Sobota N Rybník Valcha - Středočeský
Název: Cejnobraní Valcha
29.10.2022 Sobota N Otovice Kocanda - Karlovarský
Název: závod dvojic
30.10.2022 Neděle N Písková Lhota - Středočeský
Název: Pruhy, tečky, zuby z pískovny N.O 2- Pohár SÚS v přívlači
Listopad 2022
05.11.2022 Sobota N Moravský Krumlov - Jihomoravský
Název: III. ročník Krumlovský duhák
05.11.2022 Sobota N Bravantice - Moravskoslezský
Název: Bravantický duhák 4. ročník
06.11.2022 Neděle N Velký Přelov (Černožice) - Královéhradecký
Název: Zebco Europe - Cejnobraní
19.11.2022 Sobota N Luže - Pardubický
Název: Košumberská štika
26.11.2022 Sobota N Velký Přelov (Černožice) - Královéhradecký
Název: PŘELOVSKÝ DRAVEC

 

 


Copyright © 2013-2022, Rybářské žebříčky, z.s.