Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2021 - 31.12.2021
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 1047 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 14 | 149 | 343 | 24.50 |
2 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 17 | 146 | 490 | 28.82 |
3 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 9 | 142 | 236 | 26.22 | |
4 | Roušal Luděk | Neratovice | 14 | 139 | 291 | 20.79 | |
5 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 8 | 134 | 215 | 26.88 |
6 | Havlíček Lukáš | Mělník | 6 | 133 | 171 | 28.50 | |
6 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 4 | 133 | 133 | 33.25 | |
8 | Halíř Lukáš | Osek | 4 | 129 | 129 | 32.25 | |
9 | Hakl Petr | Předonín | Rebels team | 10 | 123 | 168 | 16.80 |
9 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 6 | 123 | 143 | 23.83 |
11 | Pánek Petr | Rakovník | 5 | 122 | 142 | 28.40 | |
11 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 13 | 122 | 314 | 24.15 |
13 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 8 | 119 | 152 | 19.00 |
14 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 5 | 116 | 117 | 23.40 | |
15 | Pišna Celestýn | Kamenice | 10 | 115 | 160 | 16.00 | |
16 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 4 | 114 | 114 | 28.50 |
17 | Nimko Marian | Praha | 5 | 109 | 119 | 23.80 | |
18 | Bína Libor | Dlouhý Most | 7 | 108 | 138 | 19.71 | |
19 | Turský Jindřich | Krchleby | 13 | 106 | 244 | 18.77 | |
20 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 11 | 103 | 150 | 13.64 | |
20 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 3 | 103 | 103 | 34.33 | |
22 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 101 | 101 | 25.25 |
22 | Mareš Vladimír | Praha | 9 | 101 | 126 | 14.00 | |
22 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 5 | 101 | 102 | 20.40 | |
25 | Liščák Jan | Lubná | 7 | 99 | 109 | 15.57 | |
25 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 7 | 99 | 111 | 15.86 |
27 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 3 | 97 | 97 | 32.33 |
28 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 4 | 96 | 96 | 24.00 | |
28 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 96 | 123 | 20.50 |
30 | Hýbner Dušan st. | Bělá pod Bezdězem | 3 | 95 | 95 | 31.67 | |
30 | Kabát Miroslav | Třemošná | 3 | 95 | 95 | 31.67 | |
32 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 4 | 91 | 91 | 22.75 |
32 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 5 | 91 | 97 | 19.40 |
34 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 7 | 90 | 108 | 15.43 | |
35 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 7 | 89 | 107 | 15.29 |
36 | Pýcha Hynek | Skryje | 3 | 88 | 88 | 29.33 | |
37 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 5 | 87 | 88 | 17.60 | |
37 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 8 | 87 | 123 | 15.38 |
39 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 4 | 86 | 86 | 21.50 | |
40 | Beneš Karel | Bílina | 5 | 84 | 97 | 19.40 | |
40 | Šnicer Petr | Veltěže | 5 | 84 | 96 | 19.20 | |
42 | Zrnová Jitka | Benešov | 7 | 83 | 102 | 14.57 | |
43 | Techlovský Jiří | Sloveč | 4 | 82 | 82 | 20.50 | |
44 | Hložek František | Bílina | 7 | 80 | 85 | 12.14 | |
45 | Shershen Volodymyr | Praha | 4 | 79 | 79 | 19.75 | |
46 | Mendel Milan | Pšovky | 5 | 78 | 79 | 15.80 | |
47 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 5 | 77 | 84 | 16.80 | |
48 | Vodičková Kateřina | Příbram | 5 | 76 | 88 | 17.60 | |
49 | Houser Otakar | Všechlapy | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
49 | Rác Jaroslav | Mutějovice | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
51 | Burak Oleh | Praha | 4 | 74 | 74 | 18.50 | |
52 | Hrdina Jiří | Niměřice | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
53 | Brůna Jan | Rumburk | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
53 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 71 | 71 | 35.50 |
53 | Slavík Alexej | Vilémov | 6 | 71 | 89 | 14.83 | |
56 | Mareš Ladislav | Praha | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
56 | Porazík Jakub | Kolešov | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
58 | Borovka Luboš | Vodňany | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
58 | Turský David | Krchleby | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
60 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 3 | 67 | 67 | 22.33 |
61 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 66 | 66 | 16.50 |
61 | Němec Luboš | Těchobuz | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
63 | Vondráček Jiří | Měšice | 5 | 65 | 66 | 13.20 | |
64 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
64 | Hampejs David | Bílina | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
64 | Hrabě František | Rumburk | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
64 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 6 | 63 | 65 | 10.83 | |
68 | Rybenský Roman | Němčice | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
69 | Klich Václav | Rakovník | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
69 | Seidl Jan | Zbiroh | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
69 | Staněk Karel | Smečno | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
69 | Vegricht Martin | Praha | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
73 | Kympl Jaroslav | Zlosyň | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
73 | Rathan Antonín | Týnec nad Sázavou | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
73 | Würz Dalibor | Hořesedly | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
73 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 3 | 60 | 60 | 20.00 |
77 | Tošovský Antonín | Bělá pod Bezdězem | 5 | 58 | 59 | 11.80 | |
77 | Vnouček Stanislav | Praha | 5 | 58 | 59 | 11.80 | |
79 | Bulak Serhiy | Praha | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
79 | Mareš Pavel | Praha | 7 | 57 | 65 | 9.29 | |
79 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
79 | Tůma Matěj | Hořany | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
79 | Zoul Artur | Žatec | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
84 | Bílek Milan | Zlosyň | 5 | 56 | 56 | 11.20 | |
84 | Hovorka Antonín | Žabonosy | 4 | 56 | 56 | 14.00 | |
84 | Vorlíček František | Kostomlátky | 4 | 56 | 56 | 14.00 | |
87 | Cablk Jan | Pravonín | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
87 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 55 | 55 | 13.75 |
87 | Syrový František | Stratov | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
90 | Chýle Petr | Bílina | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
90 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 54 | 54 | 27.00 |
90 | Schingler Karel | Lovosice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
90 | Šulc Milan | Trubín | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
94 | Plocková Michaela | Příbram | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
94 | Vlk Petr | Rumburk | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
94 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 3 | 53 | 53 | 17.67 |
97 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
97 | Kovář Jan | Praha | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
99 | Chýle Oldřich | Bílina | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
99 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 4 | 49 | 49 | 12.25 |
99 | Lelek Miroslav | Neratovice | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
102 | Loužil Vít | Kutná Hora | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
102 | Skalický Jakub | Příbram | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
102 | Váňa Jindřich | Praha | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
105 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 2 | 47 | 47 | 23.50 |
105 | Lát Jiří | Česká Lípa | 3 | 47 | 47 | 15.67 | |
105 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
108 | Kovář Antonín | Kladruby | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
109 | Adamovič Andreas | Pečky | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
109 | Jiřík Miroslav | Miškovice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
109 | Kolpaský Jan | Zlosyň | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
109 | Košulič Jan | Mutějovice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
109 | Loužil Jan | Kutná Hora | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
109 | Váňa Michal | Vepřek | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
109 | Šotkovský David | Borovice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
116 | Krupka Jiří | Telce | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
116 | Malý Roman | Plaňany | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
116 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 44 | 44 | 22.00 |
116 | Svoboda Jiří | Pašinka | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
116 | Švanda Jan | Velký Osek | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
121 | Novák Vratislav | Všeteč | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
121 | Staněk Petr | Smečno | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
123 | Kopřiva Josef | Hříškov | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
123 | Tůmová Aneta | Hořany | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
123 | Zoul Marek | Žatec | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
126 | Finger Jan | Zásadka | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
126 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
126 | Petržílka Vlastimil | Vojkovice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
126 | Rašek Martin | Pacov | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
126 | Skalický Miroslav | Příbram | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
126 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
132 | Gruber Petr | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
132 | Jánský Jan | 2 | 40 | 40 | 20.00 | ||
132 | Mikolášik Zdeněk | Úmyslovice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
132 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
132 | Náhlík Zbyněk | Praha | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
132 | Prepsl Jan | Praha | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
132 | Tošovská Rozálie | Bělá pod Bezdězem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
132 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
132 | Šimůnek Karel | Mělník | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
141 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 5 | 39 | 40 | 8.00 |
141 | Hlaváček Karel | Humpolec | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
141 | Mareš Jan ml. | Praha | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
141 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
141 | Studničný Daniel | Buda | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
141 | Syrovátka Pavel | Plaňany | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
141 | Valha Josef | Žatec | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
141 | Volencová Karolína | Český Šternberk | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
141 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
150 | Adámek Luděk | Benátky nad Jizerou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
150 | Klouček Tomáš | Josefův Důl | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
150 | Kovačka Josef | Ratboř | 3 | 38 | 38 | 12.67 | |
150 | Laitner František | Kněževes | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
150 | Silvar Matěj | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
150 | Sýkora David | Rakovník | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
150 | Troškovič Štefan | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
150 | Vinkler Radek ml. | Nymburk | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
150 | Štolovský Michal | Dolní Bousov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
159 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
159 | Drahota Jiří | Lužec | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
159 | Janda Vojtěch | Pašinka | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
159 | Novotný Bedřich | Kouřim | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
159 | Pánek Jan | Pertoltice pod Ralskem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
159 | Rašek Zbyněk | Pacov | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
165 | Aichler Jiří | Čelákovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
165 | Bitner Radek | Borohrádek | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
165 | Cajthaml Petr | Velenice | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
165 | Dann Oliver | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
165 | Gorový Luděk | Libčice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
165 | Kadlec Vratislav | Benátky nad Jizerou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
165 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
165 | Král Jaroslav st. | Kovanice | 5 | 36 | 37 | 7.40 | |
165 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
165 | Picek Miroslav st. | Rakovník | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
165 | Procházka Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
165 | Sochor Jan | Škrdlovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
165 | Stezka Milan | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
165 | Vernerová Ema | Bělá pod Bezdězem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
165 | Vrábel Pavel | Chlumín | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
165 | Černý Tomáš ml. | Přišimasy | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
181 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
181 | Miklian Roman | Petrovice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
181 | Pavlík František | Březnice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
181 | Pekárek Stanislav | Louny | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
181 | Puschar Viktor | Praha | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
181 | Sudík Miloslav | Kochánky | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
181 | Váňa Vlastimil | Tatce | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
188 | Cepák Josef | Česká Kamenice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
188 | Hampl Zdeněk ml. | Hadačka | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
188 | Havránek Radek | Čejov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
188 | Hrdlička Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
188 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
188 | Kameš Petr | Čejov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
188 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 5 | 34 | 35 | 7.00 | |
188 | Kopačka Jiří | Planá nad Lužnicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
188 | Švec Jakub | Zhořec | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
197 | Bárta Jakub | Přeštice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
197 | Danyi Milan st. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
197 | Děček Milan | Sloveč | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
197 | Klímová Dominika | Bělá pod Bezdězem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
197 | Kolář Václav | Týnec nad Sázavou | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
197 | Kwezour Martin | Mladá Boleslav | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
197 | Landvojtovič Jan | Smečno | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
197 | Olbrich Petr ml. | Bechov | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
197 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
197 | Podlaha Adam | Beroun | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
197 | Podlaha Jaroslav | Beroun | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
197 | Pudil Václav | Libčice | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
197 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
197 | Štěpnička Martin | Český Šternberk | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
211 | Bárta Vít | Vliněves | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
211 | Chřenovský Ivan | Drnholec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
211 | Eder Vlastimil | Brozánky | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
211 | Jarý Radek | Příbram | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
211 | Kalčík Matěj | Plzeň | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
211 | Lojín Jan | Příbram | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
211 | Mastník Luděk | Nelahozeves | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
211 | Suchý Jakub | Neratovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
211 | Tuček Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
211 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
211 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
211 | Wachtl Hynek | Nové Strašecí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
223 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
223 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 31 | 31 | 15.50 |
223 | Fišer Jiří | Hořesedly | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
223 | Horáková Emílie | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
223 | Janota Jaromír | Březnice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
223 | Jánský Lukáš | 2 | 31 | 31 | 15.50 | ||
223 | Kubeš Václav | Levousy | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
223 | Kunešová Klára | Neratovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
223 | Mareš Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
223 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | Bobr team Jindřichův Hradec | 3 | 31 | 31 | 10.33 |
223 | Pavlíček Michal | Lužná | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
223 | Richter Dalibor | Rumburk | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
223 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
236 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
236 | Blechta Jakub | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
236 | Bobková Lucie | Mukařov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
236 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
236 | Festa Tomáš | Pečky | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
236 | Hlaváč Oto | Kosmonosy | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
236 | Janečka Martin | Velký Týnec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
236 | Konopásek Josef | Polička | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
236 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
236 | Sobotka Josef | Perštejn | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
236 | Stehlík Jiří | Bakov nad Jizerou | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
236 | Vojtíšek Martin | 2 | 30 | 30 | 15.00 | ||
236 | Zlechovec Stanislav ml. | Rakovník | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
236 | Šmůla David | Dobřany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
250 | Adamczuk Janusz | Hostokryje | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
250 | Eliáš Radim | Hořín | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
250 | Hofta Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
250 | Ježil Matěj | Sedlčany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
250 | Jánský Václav | 2 | 29 | 29 | 14.50 | ||
250 | Krejčí Petr | Kněževes | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
250 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
250 | Němeček Pavel | Praha | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
250 | Paštika Martin | Přívlaky | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
250 | Skalický Matěj | Příbram | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
250 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 1 | 29 | 29 | 29.00 |
250 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
250 | Vojáček Zdeněk | Strakonice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
250 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
250 | Výborný Jiří | Teplá | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
250 | Čermák Lukáš | Libčice | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
266 | Dušek Jan | Hradec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
266 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
266 | Horák Pavel | Žiželice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
266 | Hruška Jan | Žiželice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
266 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
266 | Mašek Stanislav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
266 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 4 | 28 | 28 | 7.00 | |
266 | Novák Milan | Milovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
266 | Němeček Ladislav | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
266 | Rozum Pavel | Třemošná | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
276 | Beran Dominik | Bělá pod Bezdězem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
276 | Bureš Jan | Počátky | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
276 | Harvan Marian | Milín | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
276 | Kopic Milan | Humpolec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
276 | Koštálek Jiří | Oplany | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
276 | Mareš Jan | Turnov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
276 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
276 | Ostryzhniuk Ruslan | Zeleneč | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
276 | Pešek Matěj | Zdeslav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
276 | Studničný Jakub | Jivina | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
276 | Ševčík Bořivoj | Zlosyň | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
287 | Beneš Milan | Tušť | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
287 | Ginzl Radislav | Bakov nad Jizerou | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
287 | Golenko Alexandr | Kolín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
287 | Hampl Zdeněk st. | Hadačka | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
287 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
287 | Kovařík Patrik | Humpolec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
287 | Kovář Václav | Týnec nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
287 | Kubeš David | Kněžice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
287 | Lukáč Richard | Praha | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
287 | Mika Jaroslav | Přišimasy | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
287 | Nekola Lukáš | Hněvkovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
287 | Valha Jiří | Ledeč nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
287 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
287 | Řezáč Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
301 | Adamčík Jan | Brandýs nad Labem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
301 | Ambrož Josef | Mělník | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
301 | Beneš Vladimír | Hadačka | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
301 | Horák Vladimír | Hůrka | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
301 | Horčík Alois | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
301 | Jakoubek Jan | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
301 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 4 | 25 | 25 | 6.25 | |
301 | Lacina Radek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
301 | Nass Adam | Pňovice | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
301 | Richtr Dalibor | Rumburk | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
301 | Černý Václav | Merklín | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
301 | Šusta Petr | Český Šternberk | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
313 | Hruška Štefan | Zlosyň | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
313 | Kropáček Lukáš | Dřínov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
313 | Kubešová Denisa | Bolina | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
313 | Kudry Marek | Cerhenice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
313 | Mareš Daniel | Krchleby | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
313 | Mecka Jan | Bolina | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
313 | Paclt Pavel | Louny | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
313 | Panoušek Robert | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
313 | Petržálek Maxim | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
313 | Richtr Pavel | Vápensko | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
313 | Rošák Peter | Košice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
313 | Sochovič Marek | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
313 | Sádlo Miloš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
313 | Tošovský Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
313 | Vernerová Eliška | Bělá pod Bezdězem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
313 | Veselý Pavel | Jince | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
313 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
330 | Adamus Antonín | Mladá Boleslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
330 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
330 | Slavík Jiří | Neratovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
330 | Vavruška Martin | Sudoměř | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
330 | Vondřich Alexandr | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
330 | Šusta Jan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
336 | Cibulka Adam | Čistá | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
336 | David Martin st. | Rakovník | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
336 | Frélich Roman | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
336 | Horáček Martin | Dolínek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
336 | Kodýdek Jan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
336 | Kubový Dominik | Městec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
336 | Kubový Vladimír | Městec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
336 | Sitta Bohuslav | Taneček | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
336 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
336 | Tošer Jaroslav ml. | Ústrašín | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
336 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
336 | Vicher Milan | Plzeň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
336 | Volfová Valentýna | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
336 | Vágner Jindřich | Polerady | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
336 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
351 | Bohuslav Tomáš | Spomyšl | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
351 | Bárta Václav | Přeštice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
351 | Chloupek David | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
351 | Horčík Ladislav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
351 | Matějka Jaroslav | Zeleneč | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
351 | Miková Michaela | Přišimasy | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
351 | Myslivečková Sára | Mimoň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
351 | Pavlík Tomáš | Býkev | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
351 | Suchý Denis | Dobrá Voda | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
351 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
351 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
351 | Velcher David | Vinařice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
351 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 4 | 21 | 21 | 5.25 | |
364 | Adamec Pavel | Rumburk | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
364 | Bouma Štěpán | Kounice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
364 | Breitenfelder Petr | Stochov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
364 | Chumash Yevhenii | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
364 | Cón Lukáš | Sloveč | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
364 | Drašnar Zdeněk | Jivina | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
364 | Dvorský Ladislav | Zlosyň | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
364 | Gryč Jan | Přibyslav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
364 | Halgašová Laura | Bělá pod Bezdězem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
364 | Hornová Kateřina | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
364 | Horálek Miroslav | Habartov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
364 | Jungwirt Milan | Strakonice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
364 | Knytl Václav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
364 | Lebeda Jiří | Rakovník | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
364 | Müller Václav | Osek | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
364 | Ruprecht Martin | Roztoky | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
364 | Červenka František | Smečno | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
364 | Štěpnička Radek | Český Šternberk | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
382 | Cihelka Marek | Příbram | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
382 | Fodor Petr | Třebestovice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
382 | Jedlička Jiří | Praha | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
382 | Kianičková Jitka | Peruc | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
382 | Koumová Barbora | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
382 | Marešová Gabriela | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
382 | Matějásko Jan | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
382 | Molek Petr | Plzeň | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
382 | Netík Jiří | Kostomlaty nad Labem | 3 | 19 | 19 | 6.33 | |
382 | Polívka Šimon | Mšeno | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
382 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
382 | Sajdl Martin | Čistá | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
382 | Sýkora David | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
382 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 4 | 19 | 19 | 4.75 | |
396 | Adamus Karel | Jablonec nad Nisou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
396 | Back Tobias | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
396 | Dominik Matěj | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
396 | Funda Petr ml. | Kutná Hora | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
396 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
396 | Kovář Martin | Kladruby | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
396 | Mecka Josef | Bolina u Vlašimi | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
396 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
396 | Novák Marek | Rumburk | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
396 | Novák Šimon | Jeníkov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
396 | Olbrich Petr st. | Bechov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
396 | Polák Stanislav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
396 | Synek Luboš | Choceň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
396 | Tondr Petr | Slabce | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
396 | Zdvihal Jiří | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
396 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
396 | Šimanský Lukáš | Jihlava | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
413 | Baková Barbora | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
413 | Bartoš Ladislav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
413 | Chourová Veronika | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
413 | Dupák Martin | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
413 | Hájek Matěj | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
413 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
413 | Patzner Marek | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
413 | Pipek Matyáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
413 | Sochor Michal | Petrohrad | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
413 | Staněk Karel ml. | Smečno | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
413 | Szotkowski Rostislav | Řepín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
413 | Zhorný Josef | Vračkovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
413 | Šámal Josef | Sedlec | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
426 | Bártů Jan | Čechtice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
426 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
426 | Eichlerová Sára | Čelákovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
426 | Havlíček Martin | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
426 | Kasík Radek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
426 | Koryty Ondřej | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
426 | Laštovková Veronika | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
426 | Lipka Jiří | Perštejn | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
426 | Moravec Václav | Hostín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
426 | Ovsíková Tereza | Březnice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
426 | Papírník Antonín | Jince | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
426 | Picek Jaroslav ml. | Rakovník | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
426 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
426 | Tůmová Anna | Libčice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
426 | Veselý Miloslav | Vyžlovka | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
426 | Vágner Jakub | Most | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
442 | Bartošová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
442 | Beňa Tobias | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
442 | Dubský František | Mirovice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
442 | Halenka Vojtěch | Rakovník | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
442 | Hrabáková Aneta | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
442 | Krejza Vladimír | 2 | 15 | 15 | 7.50 | ||
442 | Machara Miroslav | Horní Lhota | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
442 | Musil Milan | Kladruby | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
442 | Méixnerová Karolína | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
442 | Pandula Josef | Kostelec nad Labem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
442 | Procházka Ota | Rudník | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
442 | Procházka Zdeněk | Pečky | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
442 | Roubík Oldřich | Nesuchyně | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
442 | Růžička Jakub | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
442 | Sop Petr | Zlosyň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
442 | Studený Vojtěch | Byšice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
442 | Versbach Václav | Zákupy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
442 | Řeháček Adam | Nová Paka | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
460 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
460 | Buchar Jan | Uherské Hradiště | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
460 | Bártíková Diana | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
460 | Flanderka Miloš | Pašinka | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
460 | Havelka Luboš | Drásov | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
460 | Hejna Jiří | Dobříš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
460 | Horák Marek | Třebechovice pod Orebem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
460 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
460 | Langr Stanislav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
460 | Mařík Jaroslav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
460 | Mašková Tereza | Bělá pod Bezdězem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
460 | Mikušák Pavel | Mšeno | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
460 | Novák Pavel | Úžice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
460 | Němeček Miloslav | Bohutín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
460 | Přibyl František | Rakovník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
460 | Vnouček Petr ml. | Praha | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
460 | Šerdzik Josef | Bělá pod Bezdězem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
460 | Šimon Luděk | Mělník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
460 | Šourková Karolína | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
460 | Švehla Petr | Mělník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
480 | Cikán Filip | Kouřim | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
480 | Fikerle Pavel | Kladno | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
480 | Halamka Luboš | Dobříš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
480 | Hampejs Matěj | Bílina | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
480 | Hanzal Ondřej | Želetava | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
480 | Hlobil Alex | Skupá | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
480 | Holoubková Kateřina | Přibyslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
480 | Hurt Martin | Zbraslavice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
480 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
480 | Muchna Gustav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
480 | Reiner Vít | Sedlčany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
480 | Tůma Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
480 | Šuchal Juraj | Markovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
493 | Berka Jakub | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
493 | Cinkejs Štěpán | Mladá Boleslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
493 | Císař Martin | Plzeň | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
493 | Daniš Petr | Kácov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
493 | Hašl Filip | Březinka | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
493 | Hejnová Anna | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
493 | Hirman Miloš | Kladruby | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
493 | Horáček Jaroslav | Havlíčkův Brod | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
493 | Kovarčík Jaroslav | Zákupy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
493 | Neruda Albert | 2 | 12 | 12 | 6.00 | ||
493 | Pátek Štěpán | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
493 | Rejnart Jan | Teplice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
493 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
493 | Zemanec Filip | Keteň | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
493 | Zemanec Miroslav | Jičín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
508 | Batelka Richard | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
508 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 2 | 11 | 11 | 5.50 |
508 | Dvořák Petr | Zbůh | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
508 | Fencl Jan | Krušovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
508 | Havel Jaroslav | Kladruby | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
508 | Jandejsek Zdeněk | Zruč nad Sázavou | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
508 | Langer Josef | Zruč nad Sázavou | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
508 | Lor Matyáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
508 | Takač Martin | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
508 | Vitman Václav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
518 | Halamka Martin | Dobrá Voda | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
518 | Hazdera Pavel | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
518 | Holcová Jířina | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
518 | Hrabák Matyáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
518 | Janoušek Jiří | Hořešovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
518 | Kesl Jiří | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
518 | Koukolíček Jiří | Zlosyň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
518 | Lange Stanislav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
518 | Mrázek Marek | Březnice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
518 | Nádeníček Jakub | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
518 | Odstrčilík Tadeáš | Dolní Bousov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
518 | Olbrich Jakub | Bechov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
518 | Svědínek Zdeněk | Teplice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
518 | Vaňo Roman | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
518 | Říha Jan ml. | Bakov nad Jizerou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
518 | Šafář Ladislav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
518 | Šádek Martin | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
535 | Dammers George | Zlosyň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
535 | Havelka Luboš | Příbram | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
535 | Janoušek Petr | Slaný | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
535 | Kabíček Zdeněk | Příbram | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
535 | Kotas Pavel st. | Mladá Boleslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
535 | Krajíček Jan | Zlosyň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
535 | Krejčí Petr | Kneževes | 3 | 9 | 9 | 3.00 | |
535 | Kubiš Tomáš | Zásadka | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
535 | Kutílek Jaromír | Bohouňovice | 4 | 9 | 9 | 2.25 | |
535 | Langer Stanislav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
535 | Muchnová Vanesa | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
535 | Petriv Mykola | Benátky nad Jizerou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
535 | Petřík David | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
535 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
535 | Sabó Tadeáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
535 | Tauberová Gabriela | Řevnice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
535 | Vinš Stanislav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
535 | Ďurček Josef ml. | Mnichovo Hradiště | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
535 | Řabek Filip | Břasy | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
554 | Brabec Stanislav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
554 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
554 | Filip Miroslav st. | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
554 | Fridrich Teodor | Domašín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
554 | Horáček Radim | Vlastějovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
554 | Kozlík Jakub | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
554 | Krejčí Miroslav | Hrádek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
554 | Kubeš Daniel | Bolina | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
554 | Podskalská Lenka | Zlosyň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
554 | Poustecká Petra | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
554 | Svoboda Jan | Nový Bor | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
554 | Vinkler Radek st. | Nymburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
554 | Vlasák Bohuslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
554 | Zeman Ondřej | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
554 | Čajko Jan | Milín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
554 | Černý Tomáš st. | Přišimasy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
554 | Čížek Michal | Příbram | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
571 | Dann Dominik | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
571 | Filko Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
571 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
571 | Komárek Jan | Písková Lhota | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
571 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
571 | Křemen Jakub | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
571 | Nauš Vladislav | Blížejov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
571 | Pilný David | Svatý Mikuláš | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
571 | Remta Václav | Čistá | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
571 | Skuhrovec Šimon | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
571 | Soboslaj Damir | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
571 | Suchý David | Dobrá Voda | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
571 | Tůmová Tereza | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
571 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
571 | Vágner Miroslav | Louny | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
571 | Zienert Petr | Praha | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
571 | Čabáryová Adéla | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
571 | Čajko Ludvík | Milín | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
571 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
590 | Burian Ladislav | Kralupy nad Vltavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
590 | Donát Pavel | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
590 | Durchánek Ivan | Ústí nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
590 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
590 | Freylach Daniel | Příbram | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
590 | Hejda Filip | Rakovník | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
590 | Jaša Milan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
590 | Machatý David | Jaroměř | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
590 | Novák Zdeněk | Zlosyň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
590 | Podsklaský Michal | Zlosyň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
590 | Toula Lukáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
590 | Veverka Karel | Vlašim | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
590 | Vidman Václav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
590 | Ševčíková Hana | Zlosyň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
604 | Adamovič Alex | Pečky | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
604 | Dušek Vít | Březnice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
604 | Dvořák Milan | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
604 | Mareš Miroslav | Krchleby | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
604 | Mika Miroslav | Přišimasy | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
604 | Novák Jan | Červené Pečky | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
604 | Polák Milan | Mladá Boleslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
604 | Skuhrovec Marek | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
604 | Strouhal Patrik | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
604 | Volf Štěpán | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
604 | Válek Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
604 | Říman František | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
604 | Šaradín Štefan | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
617 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 4 | 4 | 4.00 |
617 | Krejza Daniel | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
617 | Lonský Václav | Zdislavice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
617 | Macháček Pavel | Mníšek pod Brdy | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
617 | Mašek Karel | Krašovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
617 | Merenus Štěpán | Čáslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
617 | Nassová Jaroslava | Pňovice | 3 | 4 | 4 | 1.33 | |
617 | Petržálek Martin | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
617 | Přibyl Milan | Chrášťany | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
617 | Stehlík Lubomír ml. | Bakov nad Jizerou | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
617 | Svobodová Gabriela | Nový Bor | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
617 | Valenta Jan | 2 | 4 | 4 | 2.00 | ||
617 | Vyčichl Michal | Skuteč | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
617 | Šuchal Adam | Markovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
631 | Gebhart Jiří | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
631 | Horník Milan | Senec | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
631 | Janda Pavel st. | Turnov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
631 | Klímová Michaela | Bělá pod Bezdězem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
631 | Kuba Jiří | Kolín | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
631 | Mareš Jan | Praha | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
631 | Melichar Libor | Kolín | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
631 | Müller Lukáš | Bělá pod Bezdězem | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
631 | Pinsker Jan | Praha | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
631 | Růžička Miroslav | Čejov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
631 | Schillinger Karel | Litoměřice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
631 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
631 | Tůmová Barbora | Libčice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
631 | Zíma Jiří | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
631 | Čiperová Martina | Milín | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
631 | Švecová Kateřina | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
647 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 |
647 | Brodský Tomáš | Stupná | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
647 | Brynych Ondřej | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Buček dalibor | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Charvát Stanislav | Žatec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
647 | Chodúr Josef | Mělník | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
647 | Cimrman Jaroslav | Hořešovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
647 | Dezort Jiří | Kuřivody | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
647 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
647 | Děček Antonín | Městec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
647 | Děček Tadeáš | Městec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
647 | Flanderka Aleš | Pašinka | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
647 | Györödi Milan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Hartman Lukáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Hemr Lukáš | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
647 | Horáček Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Hozák Václav | Mnichovo Hradiště | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
647 | Hradecká Zuzana | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Hradecký David | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Jakovec Petr | Praha | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
647 | Jankovský Marek | Zdislavice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
647 | Janoušek Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Jelínek Jan | Dašice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
647 | Juřina Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 2 | 2 | 2 | 1.00 |
647 | Kašpar Radek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Kettner Václav | Česká Lípa | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
647 | Kettner Štěpán ml. | Česká Lípa | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
647 | Klíma Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Kocáb Jakub | Újezd nad Lesy | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
647 | Konopásek Jan | Bakov nad Jizerou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
647 | Kos Libor | Žleby | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
647 | Kosová Klára | Žleby | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
647 | Kratochvíl Jiří | Skuteč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
647 | Krecl Mojmír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Král Jaroslav ml. | Kovanice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
647 | Kučera Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Křesťan Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Mazánek Jiří st. | Podbořany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
647 | Maňák Roman | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Muk Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Mysliveček Robert | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Nekula Libor | Dobroutov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
647 | Nikodým Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Novák Petr | Kolín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
647 | Nováček Jakub | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Nový Ondřej | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Otta Luboš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Pekař Emil | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Pelc Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Pleskot Daniel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Pokorný Jan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Pražan Marek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Pražanová Jana | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Průša Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
647 | Pučeník Pavel | Kdyně | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
647 | Rak Milan | Uhlířské Janovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
647 | Stehlík Lubomír st. | Bakov nad Jizerou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
647 | Stoš Jaroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Suchánek Vladimír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Suchánek Vladimír ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Thomajer Jiří | Kdyně | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
647 | Tichý Rudolf | Bečváry | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
647 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
647 | Tříska Raimund | Dolní Bousov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
647 | Vachovcová Natálie | Sojovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
647 | Vicencová Jarmila | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Vicenec Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Vogel Jan | Bělá pod Bezdězem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
647 | Vácha Adam | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Zdražil Ondřej | Vorlová | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
647 | Čipera David | Příbram | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
647 | Říha Jan | Brandýs nad Labem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
647 | Šafařík Richard | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Šafaříková Kateřina | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Šolcová Eliška | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
647 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
647 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
725 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
725 | Bartoň Antonín | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Barák Milan | Želetava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Bašta Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Belica Jaroslav | Jestřebí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Bezanová Laura | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Bittner Jindřich | Horní Počernice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Bičovský Jan | Přílepy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Bičovský Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Bičovský Martin | Přílepy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Bodiš Igor | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Borový Luděk | Libčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Braslavec Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Brejcha Petr | Kouřim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Brejcha Vilém | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Bryknar Patrik | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Bubeník Alan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Buchta Pavel | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Burda Jan | Vidochov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Burda Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Burock Jiří | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Bálek František | Kropáčová Vrutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Bílek Milan | Zlosýň | 5 | 1 | 1 | 0.20 | |
725 | Břichnáč Vladimír | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Cakl Josef | Holubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Charvát Adam | Libočany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Chwastek Vladimír | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Cikán Zdeněk | Kouřim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Cinkejs Matouš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Danita Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | David Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Dobiáš Petr | Ubušín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Dobšíček Jaroslav | Horní Bříza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Dokoupil Jan | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Doležal Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Doležalová Andrea | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Dragoun Stanislav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Dragula Mroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Drugda Michal | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Dryk Matyas | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Dráždanský Jan | Hostivice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Drýková Adela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Dub Jaroslav | Babín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Dvorská Monika | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Dvořák Jiří | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Dvořák Josef | Odolená Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Dvořák Matěj | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Dvořáková Anna | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Dvořáková Veronika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Dědina Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Eder Stanislav | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Eder Tomáš | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Egrt Luboš | zavidov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Eichler Miloslav | Česká Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Erbrt Zdeněk | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Feher Zdeněk | Bucek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Flek Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Folprecht Denis | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Folprecht Václav | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Folprechtová Jana | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Formáček Vladimír | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Frelich Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Ginzl Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Grolmus Lukáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Grubner Jan | Pustověty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Grubnerová Alena | Pustověty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Grunvald Bohumil | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Hadžala Jan | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Hamouz Marek | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Hanus Robin ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Hanzl Antonín | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Hanzl Zdeněk | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Haubert Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Hauptvogel Miloslav | Peruc | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Hejda Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Hemrová Veronika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Hora František st. | Václavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Horvát Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Horáček Vojtěch | Boseň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Horňan Samuel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Horňanová Naomi | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Hotový Jiří | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Houska Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Hovorka Jan | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Hovorka Petr | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Hořejší Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Hrdinka Vladislav | Křečovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Hukaufová Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Jacko Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Jakovec Lukáš | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Janda Václav | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Janda Vítězslav | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Jechová Olga Anežka | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Jelínek Stanislav | Spomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Jeníček Karel | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Ježek Lukáš | Citov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Jindra Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Jindra Lukáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Jonáš Jakub | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Juřica Zdeněk | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Kahounová Ema | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Kaplan Miloš | Černouček | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Kaňák Karel | Smiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Kettner Josef ml. | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Klapálek Petr | Ústí nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Klaus Jakub | Chotětov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Kličková Kristýna | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Klofát Jaroslav | Mšeno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Klíma Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Knoll Tomáš | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Kobicová Jasmína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Kochman Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Kohout Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Kohout Václav st. | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Komárek Petr ml. | Písková Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Kondrát Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Konopásek Jan ml. | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Korda Nykola | Kněžmost | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Korda Václav | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Kosmák Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Koubková Veronika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Kořínek Lukáš | Nakvasovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Košťál Jakub ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
725 | Kratochvíl Jiří | Slabce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Krištofy Roman | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Krulichová Karolína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Krůta Miroslav | Vroutek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Kubis Tomáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Kubík Boris | Hořín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Kubík Jan | Nový Bor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Kučák Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Kvapil Petr | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Kynych Tomáš | Býkev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Kysela Zdeněk st. | Dlouhý most u Liberce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Křemen Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Křivský Luboš | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Kůrka Aleš | Vrbčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Lang Radek | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Larbi Slimi | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Levý Petr | Hořín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Lisický Ondřej | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Litera Miroslav | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Lonský Filip | Zdislavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Lopatin Andrej | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Lounek Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Lubčík Milan | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Lukačová Nátálie | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Lách Ján | Slaný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Lédl Pavel | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Lískovec Jaroslav | Kostelní Hlavno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Machalický Tomáš | Boseň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Machaček Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Macura Tomáš | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Madej Martin | Hořice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Maier Vítězslav | Bystřice u Benešova | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Malík František | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Mandlík Josef | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Mareš Pavel ml. | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Mayer Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Mařík Jaroslav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Melichar Ivan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Menc Petr | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Mikeš Jan | Říčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Miková Malvína | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Miková Simona | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Mollerová Nela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Mrázek Josef | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Myška Matěj | Chramostek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Mádl Petr | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Mádlová Iva | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Máslo Miloš | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Mátl Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Nass Julius | Pňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Nass Ondřej | Pňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Nebeský Ondřej | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Neckář Petr | Načeradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Niedermitel Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Novicová Karolína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Novotný Petr ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Němec Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Němeček David | Hořátev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Okeeffe Alaxandra | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Opat Lukáš | Slabce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Ostryzhniuk Ivan | Kovanice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Oubrecht Milan | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Pabel Ondřej | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Padevět Martin | Jabkenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Patzelt Roland | Nová ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Pavlištík Michal | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Paďour Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Paďour Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Pedálová Radka | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Petříček Jan | Poběžovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Pešek Jiří | Řeřichy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Picek Jaroslav st. | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Pokora Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Pokorný Roman st. | Nové Strašecí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Polcar Vojtěch | Skupá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Polcarová Simona | Skupá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Polák Matyaš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Ponocná Barbora | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Ponocný Radomír | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Procházka Vladimír | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Prokeš Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Prokop Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Prokop Michal | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Prokopec Jiří | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Pína Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Přitasyl David | Bolinka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Případa Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Remta Matyáš | Čistá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Richtera Dalibor | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Rokyta Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Rybka Jan | Pustověty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Schittler Daniel | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Schneider Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Selinger Matěj | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Siováši Štefan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Skokanová Adriana | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Slabý Pavel | Soutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Slach Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Smolík Stanislav | Citov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Smrčka Zdeněk | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Sobčák Albert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Sojka Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Soukup Ivo | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Soukup Jan | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Srnec Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Stavačová Tereza | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Stenzlová Martina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
725 | Suchý Denis ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Svatuška Nikolas | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Svoboda Dominik | Nový Bor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Svoboda Jan | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Svěcený Pavel | Pšovky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Syrovátka Jan | Hoskovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Syrovátka Michal | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Szotkowski Radek | Řepín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Tichý František | Načeradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Tomšů Svatopluk | Mladá Vožice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Topinka Miroslav | Senomaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Trauenberg Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Trauenbergová Veronika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Trousilová Hana | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Trňák Josef | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Tysl Michal | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Tůma Marek | Hořany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Tůma Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Udržal Ladislav | Spomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Vachovec Jindřich | Citov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Vališ Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Van der Linden Vincent | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Vančura David | Záskalí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Vančura Ondřej | Záskalí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Vavřík Jaroslav | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
725 | Veicher David | Hořín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Venclák Dominik | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Veselý Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Vlach Ladislav | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Vlasta Bohuslav | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Vlček Jaroslav st. | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Vlčík Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Vnouček Milan ml. | Dobříš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Vnouček Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Vocel Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Vodička Martin | Stránka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Vokáček Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Vondvářka Matyaš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Vopálka Aleš | Čechtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Vurbs Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Vurbsová Evelína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Vyhnák Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Wohland Robert | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Wolman Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Zahrádka Radek | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Zajíček Jaroslav | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Zamba Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Zmeškal Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Zítka Lukáš | Jíkev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Čermák Pavel | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
725 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Čipera Miroslav | Bohutín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Částka Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | červený m | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Ďurkáč Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Šafránek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Šajánek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Šantora Petr | Městečko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Šefl František | Velký Bor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Šelbický Dominik | Líny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Šelbický Jakub | Líny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Šelbický Petr | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Šifalda Ladislav | Ústí nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Šimek Jáchym | Čistá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Šimek Kryšpín | Čistá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Šimon Michal | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Šimonovský Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Šimůnek Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Škoda Zdeněk ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Škvor Petr | Bystřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Šlidra Agdius | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Šmíd František | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Šnokhousová Kateřina | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Šourek Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Špac Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
725 | Šrenk Adam | Nakvasovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Štastný Radek | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Štěpnička Milan st. | Český Šternberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Švec David | Roztoky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Švec Josef | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
725 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 |