Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2016 - 31.12.2016
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 2266 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Smítka Radek | Bolina | Volejovky | 20 | 298 | 657 | 32.85 |
2 | Jirásek Petr | Chotěboř | 7 | 271 | 301 | 43.00 | |
3 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 14 | 259 | 408 | 29.14 |
4 | Dědík Vladimír | Bašť | 21 | 250 | 494 | 23.52 | |
5 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Dream team | 6 | 242 | 242 | 40.33 |
5 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 6 | 242 | 242 | 40.33 | |
7 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 9 | 241 | 263 | 29.22 | |
8 | Turský Jindřich | Krchleby | 26 | 234 | 556 | 21.38 | |
9 | Váňa Tomáš | Zlosyň | 9 | 225 | 237 | 26.33 | |
10 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 12 | 223 | 304 | 25.33 |
10 | Svoboda Jiří | Pašinka | 8 | 223 | 247 | 30.88 | |
12 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 6 | 217 | 217 | 36.17 | |
13 | Maršík Jan | Pelhřimov | 8 | 216 | 251 | 31.38 | |
14 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | 13 | 212 | 311 | 23.92 | |
14 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | 11 | 212 | 260 | 23.64 | |
16 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 12 | 209 | 292 | 24.33 | |
17 | Seidl Jan | Zbiroh | 8 | 208 | 232 | 29.00 | |
18 | Musílek Petr | Chotěboř | 5 | 207 | 207 | 41.40 | |
18 | Záhora Petr | Bžany | 6 | 207 | 207 | 34.50 | |
20 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | Volejovky | 10 | 204 | 256 | 25.60 |
21 | Hodík Miroslav | Sedlčany | 8 | 203 | 234 | 29.25 | |
22 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 8 | 201 | 211 | 26.38 | |
23 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 7 | 198 | 213 | 30.43 | |
24 | Poláček Petr st. | Příbram | 7 | 194 | 195 | 27.86 | |
25 | Trnka Aleš | Třesovice | Dream team | 5 | 190 | 190 | 38.00 |
25 | Šafr Zdeněk | Oskořínek | 9 | 190 | 205 | 22.78 | |
27 | Charvát Lukáš | Černčice | 6 | 185 | 185 | 30.83 | |
28 | Kočí Jaroslav | Praha | 9 | 183 | 194 | 21.56 | |
29 | Dydňanský Roman | Vrbno | 11 | 182 | 224 | 20.36 | |
30 | Smítka Josef st. | Kaňk | 5 | 180 | 180 | 36.00 | |
31 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 13 | 178 | 234 | 18.00 | |
32 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 8 | 177 | 189 | 23.63 | |
33 | Slavík Alexej | Vilémov | 14 | 175 | 224 | 16.00 | |
34 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 9 | 173 | 181 | 20.11 | |
35 | Machatý David | Jaroměř | 5 | 171 | 171 | 34.20 | |
35 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 4 | 171 | 171 | 42.75 |
37 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 13 | 168 | 238 | 18.31 | |
38 | Kulhavý Pavel | Pěčice | 6 | 164 | 164 | 27.33 | |
38 | Mrázek Karel | Mirovice | 5 | 164 | 164 | 32.80 | |
38 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 6 | 164 | 164 | 27.33 | |
41 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | 10 | 161 | 177 | 17.70 | |
41 | Turský David | Krchleby | 15 | 161 | 271 | 18.07 | |
43 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 6 | 159 | 159 | 26.50 | |
44 | Hovorka Antonín | Žabonosy | 5 | 158 | 158 | 31.60 | |
45 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 14 | 157 | 190 | 13.57 |
46 | Cablk Jan | Pravonín | 5 | 156 | 156 | 31.20 | |
46 | Kovanda Karel | Bolinka | Volejovky | 14 | 156 | 245 | 17.50 |
48 | Strnad Lukáš | Praha | 5 | 155 | 155 | 31.00 | |
49 | Král David | Kostelec nad Černými Lesy | 5 | 154 | 154 | 30.80 | |
50 | Horák Pavel | Žiželice | 4 | 152 | 152 | 38.00 | |
51 | Řábek Filip | Břasy | 5 | 147 | 147 | 29.40 | |
52 | Kadlec Vratislav | Benátky nad Jizerou | 4 | 146 | 146 | 36.50 | |
53 | Bernard Michal | Milín | 5 | 145 | 145 | 29.00 | |
53 | Skalický Jakub | Příbram | 4 | 145 | 145 | 36.25 | |
55 | Halíř Lukáš | Osek | 4 | 142 | 142 | 35.50 | |
55 | Nekola Lukáš | Hněvkovice | 5 | 142 | 142 | 28.40 | |
57 | Pavlík František | Březnice | 4 | 137 | 137 | 34.25 | |
58 | Richtr Roman | Vápensko | 6 | 136 | 136 | 22.67 | |
58 | Veselý Pavel | Uhlířské Janovice | 6 | 136 | 136 | 22.67 | |
58 | Švec Jakub | Zhořec | 5 | 136 | 136 | 27.20 | |
61 | Zítka Lukáš | Jíkev | 4 | 135 | 135 | 33.75 | |
62 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 7 | 134 | 135 | 19.29 | |
63 | Kužel Vlastimil | Kutná Hora | 5 | 132 | 132 | 26.40 | |
64 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 4 | 131 | 131 | 32.75 | |
65 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 8 | 129 | 140 | 17.50 | |
65 | Váňa Jindřich | Praha | 5 | 129 | 129 | 25.80 | |
67 | Havlíček Stanislav | Mělník | 6 | 128 | 128 | 21.33 | |
68 | Doležán Vladimír | Chotěboř | 6 | 127 | 127 | 21.17 | |
69 | Skalický Miroslav | Příbram | 5 | 125 | 125 | 25.00 | |
70 | Dvořáček Jan | Zbraslavice | 6 | 124 | 124 | 20.67 | |
70 | Houser Otakar | Všechlapy | 9 | 124 | 142 | 15.78 | |
72 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 5 | 121 | 121 | 24.20 |
72 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 14 | 121 | 152 | 10.86 |
74 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 8 | 120 | 122 | 15.25 | |
74 | Ovsík Josef | Březnice | 4 | 120 | 120 | 30.00 | |
74 | Zeman Vojtěch st. | Hostivice | 8 | 120 | 131 | 16.38 | |
77 | Hložek František | Bílina | 4 | 118 | 118 | 29.50 | |
77 | Plocek Jiří | Mirovice | 3 | 118 | 118 | 39.33 | |
77 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 3 | 118 | 118 | 39.33 |
80 | Bareš Vladimír | Slepotice | 6 | 117 | 117 | 19.50 | |
80 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 3 | 117 | 117 | 39.00 | |
82 | Novotný Jiří | Zámrsk | Novotňáci | 5 | 116 | 116 | 23.20 |
83 | Kudry Marek | Cerhenice | 5 | 115 | 115 | 23.00 | |
84 | Roudnický Václav | Kochánky | 5 | 114 | 114 | 22.80 | |
84 | Skalický Matěj | Příbram | 3 | 114 | 114 | 38.00 | |
86 | Dostál Květoslav | Kolín | 5 | 113 | 113 | 22.60 | |
86 | Hirman Miloš | Kladruby | 4 | 113 | 113 | 28.25 | |
88 | Kuba Jiří | Kolín | 4 | 112 | 112 | 28.00 | |
88 | Rudolf Jaroslav | Vrdy | 4 | 112 | 112 | 28.00 | |
90 | Mareš Vladimír | Praha | 5 | 110 | 110 | 22.00 | |
90 | Šnajdr Zdeněk | Předměřice nad Jizerou | 5 | 110 | 110 | 22.00 | |
92 | Pánek Petr | Rakovník | 5 | 109 | 109 | 21.80 | |
93 | Košata Miroslav | Kolín | 5 | 108 | 108 | 21.60 | |
94 | Dušek Jan | Kutná Hora | 4 | 106 | 106 | 26.50 | |
95 | Hodíková Jiřina | Sedlčany | 5 | 105 | 105 | 21.00 | |
95 | Mareš Pavel | Praha | 4 | 105 | 105 | 26.25 | |
95 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 9 | 105 | 113 | 12.56 | |
98 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Novotňáci | 5 | 104 | 104 | 20.80 |
98 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 3 | 104 | 104 | 34.67 | |
98 | Vybíral Karel | Semily | 5 | 104 | 104 | 20.80 | |
98 | Čambula Jiří | Vlašim | 3 | 104 | 104 | 34.67 | |
98 | Šnicer Petr | Veltěže | 4 | 104 | 104 | 26.00 | |
103 | Čipera Miroslav | Bohutín | 4 | 103 | 103 | 25.75 | |
104 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 4 | 101 | 101 | 25.25 |
105 | Břichnáč Vladimír | Nymburk | 6 | 99 | 99 | 16.50 | |
105 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 4 | 99 | 99 | 24.75 | |
107 | Chwastek Vladimír | Sedlčany | 4 | 98 | 98 | 24.50 | |
107 | Ďurfina Josef | Kladruby | 4 | 98 | 98 | 24.50 | |
107 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 5 | 98 | 98 | 19.60 | |
110 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 3 | 96 | 96 | 32.00 | |
111 | Bezděk Petr | Předměřice | 3 | 95 | 95 | 31.67 | |
111 | Pařízek Luboš | Uhlířské Janovice | 4 | 95 | 95 | 23.75 | |
113 | Janoušek Jan | Kutná Hora | 3 | 94 | 94 | 31.33 | |
113 | Lédl Pavel | Mirovice | 4 | 94 | 94 | 23.50 | |
113 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 4 | 94 | 94 | 23.50 | |
113 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | CLEVER FISH team | 3 | 94 | 94 | 31.33 |
117 | Chýle Oldřich | Bílina | 3 | 93 | 93 | 31.00 | |
117 | Kovář Martin | Kladruby | 3 | 93 | 93 | 31.00 | |
117 | Tobolka Daniel | Nechanice | Jizera 24 | 3 | 93 | 93 | 31.00 |
120 | Sudík Miloslav | Kochánky | 5 | 92 | 92 | 18.40 | |
121 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Fanatik Fishing team | 5 | 91 | 91 | 18.20 |
121 | Krym Petr | Kladruby | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
123 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 7 | 89 | 90 | 12.86 | |
123 | Molek Petr | Plzeň | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
123 | Přibyl Milan | Chrášťany | 7 | 89 | 90 | 12.86 | |
126 | Bláha Vladimír | Končice | 3 | 88 | 88 | 29.33 | |
126 | Dvořáček Zdeněk | Lhota | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
126 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
126 | Šimanský Lukáš | Jihlava | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
130 | Tecl Petr | Tábor | 4 | 87 | 87 | 21.75 | |
131 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 4 | 86 | 86 | 21.50 | |
132 | Daňhel Jan | Bělá pod Bezdězem | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
132 | Jícha Luděk | Smilovice | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
132 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 7 | 85 | 90 | 12.86 | |
135 | Saulich Robert | Hluboký Důl | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
135 | Zahrádka František | Tmaň | 6 | 84 | 84 | 14.00 | |
137 | Doležal Miroslav | Pardubice | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
137 | Drábek Lukáš | Veltruby | 2 | 83 | 83 | 41.50 | |
137 | Jančar Vojtěch | Březnice | 2 | 83 | 83 | 41.50 | |
137 | Černý Tomáš ml. | Přišimasy | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
141 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 2 | 82 | 82 | 41.00 | |
141 | Franěk Robert | Trutnov | 2 | 82 | 82 | 41.00 | |
143 | Kubát Jiří | Úvaly | 2 | 81 | 81 | 40.50 | |
143 | Svatoš Petr | Budislav | 4 | 81 | 81 | 20.25 | |
143 | Vojtěch Marek | Vlašim | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
143 | Černý Tomáš st. | Přišimasy | 4 | 81 | 81 | 20.25 | |
143 | Čížek Zdeněk | Libochovice | 2 | 81 | 81 | 40.50 | |
148 | Kupsa Jan st. | Buřenice | 5 | 80 | 80 | 16.00 | |
148 | Sýkora David | Rakovník | 2 | 80 | 80 | 40.00 | |
150 | Cihelka Marek | Příbram | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
150 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
150 | Odstrčilík Hubert | Dolní Bousov | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
150 | Tauberová Gabriela | Řevnice | 3 | 79 | 79 | 26.33 | |
154 | Myška Karel | Hluboký Důl | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
154 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Novotňáci | 5 | 78 | 78 | 15.60 |
156 | Vican Roman | Přeštice | 2 | 77 | 77 | 38.50 | |
156 | Váňa Michal | Vepřek | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
158 | Hos Martin | Otín | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
158 | Midloch Josef | Tetov | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
158 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
161 | Hošek Stanislav | Pacov | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
161 | Kocáb Jakub | Svémyslice | 3 | 75 | 75 | 25.00 | |
161 | Vojtěch Václav | Mlázovice | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
161 | Zrnová Jitka | Benešov | 10 | 75 | 80 | 8.00 | |
165 | Beneš Karel | Bílina | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
165 | Chládková Lucie | Jablonec | 4 | 74 | 74 | 18.50 | |
165 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
165 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
165 | Lach Karel | Rumburk | 4 | 74 | 74 | 18.50 | |
170 | Hudeček František | Chýšť | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
170 | Skotnica Jiří | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
170 | Zelenka Pavel | Grunta | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
173 | Novotný Petr | Zámrsk | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
174 | Jiroušek Lukáš | Nový Bor | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
174 | Prepsl Jan | Praha | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
174 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
174 | Vymazal Petr | Bakov nad Jizerou | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
178 | Kršňák Petr | Miskovice u Kutné Hory | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
178 | Lédl David | Mirovice | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
178 | Rathan Antonín | Týnec nad Sázavou | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
178 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | Skalice | 5 | 70 | 70 | 14.00 |
182 | Harant Antonín | Plzeň | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
182 | Hozák Václav | Mnichovo Hradiště | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
182 | Kadlec František | Zlíč | 5 | 69 | 69 | 13.80 | |
182 | Kronus Martin | Kladruby | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
182 | Musil Milan | Kladruby | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
187 | Borovka Luboš | Vodňany | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
188 | Hlaváček Michal | Benešov | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
189 | Dvořák Jiří | Klučov | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
189 | Kolář Šimon | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
189 | Mareš Bohumil | Bělá pod Bezdězem | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
189 | Novák Marcel | Mimoň | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
189 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
194 | Fišer Jan | Rakovník | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
194 | Fric Adam | Rakovník | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
194 | Hanko Jáchym | Rakovník | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
194 | Hýbner Dušan st. | Bělá pod Bezdězem | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
194 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
194 | Kučera Jiří | Lužná | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
194 | Machalický Tomáš | Boseň | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
194 | Němec Tomáš | Milín | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
194 | Tomšů Svatopluk | Mladá Vožice | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
203 | Vorlíček František | Kostomlátky | 4 | 64 | 64 | 16.00 | |
204 | Benda Pavel | Mělník | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
204 | Kovář Jan | Praha | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
206 | Chromčák Jiří | Mimoň | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
206 | Grádová Denisa | Žleby | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
206 | Koulová Kateřina | Mělník | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
206 | Prokeš Milan | Libochovice | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
206 | Červinka Lubomír | Kladruby | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
206 | Čálek Jaroslav | Police nad Metují | Pára z navijáku | 7 | 62 | 63 | 9.00 |
206 | Šuchalová Klára | Markovice | Betafish Církvice | 3 | 62 | 62 | 20.67 |
213 | Juhoš Josef st. | Podůlšany | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
213 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
213 | Roudnický Jakub | Předměřice nad Jizerou | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
213 | Truhlářová Daniela | Vlašim | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
213 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
213 | Ďurček Josef | Mnichovo Hradiště | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
219 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
219 | Hrdlička Petr | Nymburk | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
219 | Hájek Vladimír | Dobříkov | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
219 | Čepelák Michal | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
219 | Žemla Marián | Hostivař | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
224 | Juhošová Ivana | Podůlšany | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
224 | Klich Václav | Rakovník | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
224 | Mach Petr | Horní Beřkovice | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
224 | Šnicerová Věra | Veltěže | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
228 | Brodský Michal | Hradec Králové | Fanatik Fishing team | 2 | 57 | 57 | 28.50 |
228 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
228 | Havlíček Petr | Kutná Hora | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
228 | Jirkovský Jan | Rakovník | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
228 | Laža Jiří | 2 | 57 | 57 | 28.50 | ||
228 | Leitl Miroslav | Holýšov | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
228 | Stránský Jiří | Nymburk | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
235 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
235 | Tošovský Jakub | Bělá pod Bezdězem | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
235 | Šimůnek Ondřej | Hudčice | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
238 | Cankař Petr | Bělá pod Bezdězem | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
238 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
238 | Jícha Jakub | Smilovice | Betafish Církvice | 5 | 55 | 55 | 11.00 |
238 | Kučera Tomáš ml. | Tehov | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
238 | Mackura Zdeněk | Pernink | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
238 | Novotná Lenka | Zámrsk | Novotňáci | 3 | 55 | 55 | 18.33 |
238 | Čepelák Tomáš | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
238 | Říha Karel | Podlázky | 4 | 55 | 55 | 13.75 | |
246 | Bílek Milan | Zlosyň | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
246 | Hotovec Miroslav | Trhový Štěpánov | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
246 | Lelek Miroslav | Neratovice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
246 | Müller Oldřich | Tehov | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
246 | Novák Vratislav | Všeteč | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
246 | Ovsíková Tereza | Březnice | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
246 | Paprštejn Jaroslav | Březnice | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
246 | Staněk Václav | Hradec Králové | CLEVER FISH team | 4 | 54 | 54 | 13.50 |
254 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
254 | Kovačka Josef | Ratboř | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
256 | Brabec Stanislav | 2 | 52 | 52 | 26.00 | ||
256 | Jenšík Aleš | Miřetice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
256 | Paclt Pavel | Louny | 4 | 52 | 52 | 13.00 | |
256 | Pišl Jan | Třesovice | Dream team | 3 | 52 | 52 | 17.33 |
256 | Ulman Josef st. | Kochánky | 5 | 52 | 52 | 10.40 | |
256 | Šimek Zdeněk | Bělá pod Bezdězem | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
262 | Buleca Pavel | Dobříč | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
262 | Havel Ondřej | Pavlovice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
262 | Havlová Eliška | Praha | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
262 | Lát Jiří | Česká Lípa | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
262 | Nerad Rostislav | Jílové | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
262 | Čipera David | Příbram | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
268 | Brzobohatý Michal | Šestajovice | 4 | 50 | 50 | 12.50 | |
268 | Bílý Samuel | Rakovník | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
268 | Chýle Petr | Bílina | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
268 | France Pavel | 1 | 50 | 50 | 50.00 | ||
268 | Halík Jan | Sázava | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
268 | Herout Michal | Miskovice u Kutné Hory | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
268 | Honc Josef | Rumburk | 4 | 50 | 50 | 12.50 | |
268 | Horák Vladimír | Hůrka | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
268 | Kalina Tomáš | 1 | 50 | 50 | 50.00 | ||
268 | Kladiva Jan | Pavlovice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
268 | Kopecký Tomáš | 1 | 50 | 50 | 50.00 | ||
268 | Málek Josef | Pařížov | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
268 | Olbrich Petr st. | Bechov | 4 | 50 | 50 | 12.50 | |
268 | Roztočilová Iva | Bělá pod Bezdězem | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
268 | Tošovský Antonín | Bělá pod Bezdězem | 7 | 50 | 51 | 7.29 | |
268 | Tůma Marek | Hořany | 1 | 50 | 50 | 50.00 | |
268 | Weigend Aleš | Mladá Boleslav | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
268 | Ďurfina Lukáš | Kladruby | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
286 | Belza Jakub | 1 | 49 | 49 | 49.00 | ||
286 | Blechta Jakub | Veselá u Mnichova Hradiště | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
286 | Hrabák Michal | Zbiroh | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
286 | Hýbner Dušan ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
286 | Koula Antonín | 1 | 49 | 49 | 49.00 | ||
286 | Laitner František | Kněževes | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
286 | Mastník Luděk | Nelahozeves | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
286 | Petráček Ota | Mníšek u Liberce | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
286 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | 1 | 49 | 49 | 49.00 | |
295 | Balcar Tomáš | Veselá u Mnichova Hradiště | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
295 | Brabenec Jaroslav | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
295 | Doležal Pavel | Pardubice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
295 | Doležalová Andrea | Odolena Voda | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
295 | Dostál Bohumil | Vyšehněvice | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
295 | Hošek Michal | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
295 | Moravec Miroslav | Praha | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
295 | Neprašová Viktorie | Bělá pod Bezdězem | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
295 | Pojer Milan ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
295 | Ptáček Jan | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
295 | Rambousek Stanislav | Třebíč | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
295 | Staněk Karel | Smečno | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
295 | Vitnerová Adéla | 1 | 48 | 48 | 48.00 | ||
295 | Vondráček Jiří | Měšice | 1 | 48 | 48 | 48.00 | |
295 | Černý Jan | 2 | 48 | 48 | 24.00 | ||
310 | Brynda Miroslav | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
310 | Chour Zdeněk | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
310 | Chwastek Tomáš | Sedlčany | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
310 | Eichler Tomáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
310 | Holan Bohumil | Milovice | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
310 | Kameník Jaroslav | Mladá Boleslav | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
310 | Kropáček Tomáš | Rožmital pod Třemšínem | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
310 | Libjak Jan ml. | Praha | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
310 | Petružálková Anet | Plotiště nad Labem | Fanatik Fishing team | 3 | 47 | 47 | 15.67 |
310 | Petržílka Marek ml. | Bašť | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
310 | Richter Jakub | 1 | 47 | 47 | 47.00 | ||
310 | Růžička Miroslav | Tanvald | 1 | 47 | 47 | 47.00 | |
310 | Říha Jan | Bělá pod Bezdězem | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
323 | Balon Tadeáš | Praha | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
323 | Bultas Petr | Přeštice | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
323 | Calta Václav st. | Sedlčany | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
323 | Hamouz Marek | Česká Lípa | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
323 | Hansová Jana | 1 | 46 | 46 | 46.00 | ||
323 | Hájek Ondřej | Praha | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
323 | Kotková Zuzana | 2 | 46 | 46 | 23.00 | ||
323 | Mareček Stanislav | Chotěboř | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
323 | Vorel Aleš | Rakovník | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
323 | Vávra Michal | Vodňany | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
323 | Říčař David | Zdelov | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
323 | Šebor Jan | Nesvačily | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
323 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 2 | 46 | 46 | 23.00 |
323 | Štěpnička Radek | Český Šternberk | 1 | 46 | 46 | 46.00 | |
337 | Daňhelová Veronika | Bělá pod Bezdězem | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
337 | Dostál Jan | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
337 | Jeníček Martin | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
337 | Jílek Jakub | Lysá nad Labem | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
337 | Kadera David | Praha | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
337 | Kalčík Matěj | Plzeň | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
337 | Karšnak Radovan | Brandýs nad Labem | 6 | 45 | 45 | 7.50 | |
337 | Král Vojtěch st. | Kostelec nad Černými Lesy | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
337 | Kučera Václav | Sázava | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
337 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
337 | Pokorný Martin | Rakovník | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
337 | Poláček Petr ml. | Příbram | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
337 | Riedl Patrik | Humpolec | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
337 | Sládek Václav | 1 | 45 | 45 | 45.00 | ||
337 | Stražák Bohumil | Český Brod | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
337 | Suchánek Stanislav | Kladruby | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
337 | Sütto Petr | Ostrov | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
337 | Veselý Josef | Lošany | 4 | 45 | 45 | 11.25 | |
337 | Čapek Martin | Dlouhá Lhota | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
337 | Štěpnička Martin | Český Šternberk | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
357 | Chýle Karel | Ustí nad Labem | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
357 | Císař Martin | Plzeň | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
357 | Erbrt Tomáš | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
357 | Fataciune Sotir | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
357 | Košek Josef | Běchary | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
357 | Krob Lukáš | Roudnice nad Labem | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
357 | Krupka Jiří | Telce | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
357 | Matas Miroslav | Plzeň | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
357 | Nováček Jaroslav | Velim | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
357 | Petržílka Marek st. | Bašť | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
357 | Ružička Martin | Hodkovice | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
357 | Sehnal Karel | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
357 | Vaněk Bořivoj | Nymburk | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
357 | Volf Luboš | 1 | 44 | 44 | 44.00 | ||
357 | Váňová Anežka | Končice | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
357 | Zeman Ondřej | Předměřice nad Jizerou | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
357 | Šimota Jiří | Mnichovo Hradiště | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
357 | Šmat Michal | Chlumčany | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
357 | Šámal Samuel | Praha | 1 | 44 | 44 | 44.00 | |
376 | Anderle Roman | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
376 | Bartoň Aleš | Katusice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
376 | Bodinger Tomáš | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
376 | Bohuslav Martin | Předměřice nad Jizerou | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
376 | Burock Jiří | Neratovice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
376 | Flok Josef | Žiželice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
376 | Havlíček Martin | Zbiroh | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
376 | Kobík Milan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
376 | Kvapil Petr | Valdice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
376 | Novotný Radek | Kamenický Šenv | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
376 | Olišar Jiří | Keblov | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
376 | Pásler Vlastimil | Spyta | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
376 | Syrovátka Vladimír | 1 | 43 | 43 | 43.00 | ||
389 | Bláha Karel | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
389 | Boško Ivan | Tachov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
389 | Dražan Zdeněk | Panenský Týnec | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
389 | Hornof Filip | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
389 | Horyna Tomáš | Broumov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
389 | Hošek Pavel | Římovice | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
389 | Jireček Miroslav | Hodkovice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
389 | Kleinová Adéla | Bělá pod Bezdězem | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
389 | Kuba Václav | Předměřice nad Jizerou | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
389 | Kutička Pavel | Novosedly | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
389 | Novák Jan | Červené Pečky | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
389 | Nový Josef | Onomyšl | 6 | 42 | 42 | 7.00 | |
389 | Olišar Stanislav | Trhový Štěpánov | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
389 | Schingler Karel | Lovosice | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
389 | Svoboda Tomáš | Soutice | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
389 | Tubl Ivo | Praha | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
389 | Vodičková Kateřina | Příbram | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
389 | Zamper Petr | 1 | 42 | 42 | 42.00 | ||
389 | Čech Rostislav | 2 | 42 | 42 | 21.00 | ||
389 | Šuliman Vít | Bolehošť | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
409 | Boudník Ondřej | 2 | 41 | 41 | 20.50 | ||
409 | Božík Jan | 2 | 41 | 41 | 20.50 | ||
409 | Fišer Jiří ml. | Česká Lípa | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
409 | Flanderka Aleš | Pašinka | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
409 | Formánek Josef | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
409 | Jakoubek Pavel | Nymburk | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
409 | Jurkovič Pavel | 2 | 41 | 41 | 20.50 | ||
409 | Kadlec Vladimír | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
409 | Klika Jaromír | Hořovice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
409 | Komárek Martin ml. | Havlíčkův Brod | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
409 | Kunc Vlastimil | Rožďalovice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
409 | Musil Leoš | Loukonosy | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
409 | Nauš Vladislav | Blížejov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
409 | Nohynek Tomáš ml. | Mnichovo Hradiště | 4 | 41 | 41 | 10.25 | |
409 | Němeček David | Hořátev | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
409 | Olišarová Marcela | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
409 | Porazík Jakub | Kolešov | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
409 | Procházka Ota | Rudník | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
409 | Rolník Jan | Chýšť | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
409 | Stuchlíková Kristýna | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
409 | Svoboda Jaroslav | Konárovice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
409 | Trager Martin | Praha | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
409 | Troskovič Štefan | Benátky nad Jizerou | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
409 | Veit Ronek | 1 | 41 | 41 | 41.00 | ||
409 | Vlček Jaroslav st. | Strakonice | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
409 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
409 | Čajko Ludvík | Milín | 5 | 41 | 41 | 8.20 | |
436 | Dundr Marek | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
436 | Grégr Jiří ml. | Šubrtov | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
436 | Holčák Radek | Barrandov | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
436 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
436 | Novotný-Kzma Ondřej | Žiželice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
436 | Novák Jan | Praha | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
436 | Pěchouček Jiří | Lužná | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
436 | Sehnal Martin | Oskořínek | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
436 | Solnařová Kateřina | Český Šternberk | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
436 | Stezka Miloslav | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
436 | Strakoš Josef | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
436 | Viktora David | Tupadly | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
436 | Šámal Václav st. | Mnichovo Hradiště | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
449 | Charvát David | Slatiny | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
449 | Fišerová Lenka | Česká Lípa | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
449 | Hodíková Lucie | Sedlčany | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
449 | Hornof Tomáš | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
449 | Ječný Michal | Předměřice nad Jizerou | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
449 | Juhoš Josef ml. | Rybitví | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
449 | Jurkovič Alois | Staňkovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
449 | Jánský Marek | Poříčany | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
449 | Kakos Miroslav | Kamberk | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
449 | Kalina Josef | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
449 | Kopáček Josef | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
449 | Koštál Ladislav | 2 | 39 | 39 | 19.50 | ||
449 | Krupka Václav | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
449 | Kárník Marek | Bílé Vchýnice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
449 | Nerad Jiří | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
449 | Píry Karol | 2 | 39 | 39 | 19.50 | ||
449 | Rabiňák Oldřich | Petroupim | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
449 | Rybář Jindřich | Český Dub | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
449 | Vlad Přemysl | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
449 | Váňová Karolína | Končice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
449 | Zavřel Jan | Pomezí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
449 | Štrougal Adam | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
471 | Adamík | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
471 | Darů Zdeněk | Tupadly | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
471 | Duna Matěj | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
471 | Kolář Václav | Týnec nad Sázavou | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
471 | Kop Daniel | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
471 | Malý Karel | Mladá Boleslav | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
471 | Mikolášik Zdeněk | Úmyslovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
471 | Nejedlová Alexandra | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
471 | Novák Luboš | Měšice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
471 | Pavlíček Kamil | Žďár nad Sázavou | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
471 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
471 | Romer Luboš | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
471 | Sosnowski Lukasz | Bogatynia | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
471 | Suchánek Aleš | Dymokury | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
471 | Tóth Jan | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
471 | Zejbrdlich Jakub | Mladá Boleslav | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
471 | Zeman Václav | Tuřice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
471 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
489 | Běhounek Michal | Břasy | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
489 | Dašek Theodor | Velký Osek | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
489 | Dohnal Jiří | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
489 | Doubková Jana | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
489 | Josífek Josef | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
489 | Mareš Ladislav | Praha | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
489 | Mazur Marek | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
489 | Naxera Filip | 2 | 37 | 37 | 18.50 | ||
489 | Nožička Jan | Rožďalovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
489 | Olbrich Jakub | Bechov | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
489 | Partyka Zdeněk | Vlašim | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
489 | Riedl Michal | Humpolec | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
489 | Vašák Jiří st. | Habry | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
489 | Vitásek Jiří | Červená Lhota | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
489 | Vobrouček Miloš | 2 | 37 | 37 | 18.50 | ||
489 | Vodička Jakub | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
489 | Šuchal Juraj | Markovice | Betafish Církvice | 3 | 37 | 37 | 12.33 |
506 | Beneš Zdeněk | Peruc | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
506 | Břichnáč Marek | 2 | 36 | 36 | 18.00 | ||
506 | Capák Josef | Česká Kamenice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
506 | Daneš Martin | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
506 | Docke Holm | SRN | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
506 | Janochna Jiří | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
506 | Jeníček František | Buková pod Třemšínem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
506 | Jílek Richard | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
506 | Kos Jaroslav | Praha | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
506 | Maršík Miroslav | Tomice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
506 | Mrzena Leoš | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
506 | Shershen Volodymyr | Praha | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
506 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
506 | Vopálka Aleš ml. | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
506 | Vraník Jan | Benátky nad Jizerou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
506 | Zelenka Josef | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
506 | Štolovský Michal | Dolní Bousov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
506 | Štěpánek Roman | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
506 | Žampach Jakub | Lovosice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
525 | Biskup Josef | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
525 | Božík Radek | 2 | 35 | 35 | 17.50 | ||
525 | Jeníkovský Jan | Hokov | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
525 | Kosák Jiří | Kamberk | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
525 | Krajmer Tomáš | Krásná Lípa | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
525 | Kubový Vladimír | Městec Králové | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
525 | Körmendy Kristýna | Velen | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
525 | Lafek Milan | Předměřice nad Jizerou | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
525 | Liščák Jan | Lubná | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
525 | Mendel Milan | Pšovky | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
525 | Novák Josef | Přepeře | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
525 | Plas Adam | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
525 | Pojer Milan st. | Nepomuk | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
525 | Pojerová Kateřina ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
525 | Pšenička Josef | Rakovník | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
525 | Rákosníková Věra | Golčův Jeníkov | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
525 | Sobotka Jiří | Roudnice nad Labem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
525 | Veselý Tomáš | 6 | 35 | 35 | 5.83 | ||
525 | Vytlačil Tomáš | Zbraň | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
525 | Weintberger Milan | Český Šternberk | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
525 | Černý Karel | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
525 | Řezáč Jan ml. | Brandýs nad Labem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
525 | Žitník Zbyněk | Bělá pod Bezdězem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
548 | Ballógová Valentina | Bělá pod Bezdězem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
548 | Domin Karel | Pavlovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
548 | Dotlačilová Natálie | Radošovice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
548 | Děček Milan | Sloveč | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
548 | Franěk Dominik | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
548 | Havlín Jiří | Veltrusy | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
548 | Jaroš Dalibor | Těchobuz | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
548 | Kadečka Marcel | Mladá Boleslav | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
548 | Kratochvíl Jan Dorian | Čakovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
548 | Kulich Jindřich | Křinec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
548 | Makarský Michal | Karlovy Vary | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
548 | Mašlonka Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
548 | Mora Jaroslav | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
548 | Polanský Jan | Blatná | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
548 | Pšenička Daniel | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
548 | Rampas Jakub | Čistá | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
548 | Riedlová Lucie | Humpolec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
548 | Slavík Matěj | Choceň | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
548 | Veselka Aleš | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
548 | Vávra Karel | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
548 | Würz Dalibor | Hořesedly | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
548 | Zadák Josef | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
548 | Řehák Jiří | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
548 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
572 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Dream team | 2 | 33 | 33 | 16.50 |
572 | Balín Zdeněk | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
572 | Baštýř Josef | Zákupy | 4 | 33 | 33 | 8.25 | |
572 | Chlebec Lukáš | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
572 | Chodúr Josef | Mělník | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
572 | Chuchvalec Ivan | Libenice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
572 | Drmota Zdeněk | Bělá pod Bezdězem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
572 | Funda Petr st. | Kutná Hora | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
572 | Jeníček Marek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
572 | Kabát Petr | Smilovice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
572 | Král Josef | Holýšov | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
572 | Mecka Jan | Bolina | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
572 | Neumann Zdeněk | Praha | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
572 | Nosek Daniel | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
572 | Nováková Renata | Hrobice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
572 | Nový Jiří | Praha | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
572 | Panovec Martin | Všechlapy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
572 | Polák Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
572 | Riedl Zdeněk | Humpolec | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
572 | Sadílek Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
572 | Schráněl Vojtěch | Žiželice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
572 | Vican Marek | Přeštice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
572 | Vobecký Pavel | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
572 | Vrba Tomáš | Svítkov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
572 | Wachtl Hynek | Nové Strašecí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
572 | Zajíček Pavel | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
572 | Šedivý Vojtěch ml. | Mladá Boleslav | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
599 | Blattner Michal | Žiželice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
599 | Dvořák Tomáš ml. | Kaceřov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
599 | Heller Josef | Chrášťany | 3 | 32 | 32 | 10.67 | |
599 | Hlína Vladimír | Přelouč | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
599 | Horálek Miroslav | Habartov | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
599 | Jenčík Tomáš | Sedlec-Prčice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
599 | Kalina Josef ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
599 | Klápa Dominik | Úročnice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
599 | Koudela Adolf | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
599 | Krsek Josef | Uhlířská Lhota | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
599 | Linek Jaroslav | Křinec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
599 | Nipauerová Lucie | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
599 | Odstrčilík Tadeáš | Dolní Bousov | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
599 | Ostruha Roman | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
599 | Podoubský Vít | Praha | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
599 | Schafrán Jindřich | Kravaře | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
599 | Souček Petr | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
599 | Tichý Jan | Veltruby | 4 | 32 | 32 | 8.00 | |
599 | Veselý Marek | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
599 | Zdejšík Václav | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
599 | Zima Marek | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
599 | Častonický Zdeněk | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
599 | Řeháčková Andrea | Dymokury | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
599 | Řezáč Jan st. | Brandýs nad Labem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
599 | Šafář Jindřich | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
599 | Šváb Jiří | Kamberk | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
625 | Fejt Petr st. | Polička | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
625 | Fidrant Miroslav | Mladá Boleslav | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
625 | From Daniel | Kolín | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
625 | Garkisch Jakub | Radotín | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
625 | Hasal Jiří | Kralupy nad Vltavou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
625 | Hejsek Petr | Mělník | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
625 | Hurt Martin | Zbraslavice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
625 | Hypš Jan | Praha | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
625 | Jarkuliš Oldřich | 2 | 31 | 31 | 15.50 | ||
625 | Jechová Vendula | Neratovice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
625 | Jelínek Ondřej | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
625 | Meluzín Zdeněk | Rožďalovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
625 | Metlička Pavel ml. | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
625 | Nousek Vojtěch | Tábor | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
625 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
625 | Paris Matyáš | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
625 | Rychtera Jan | Plzeň | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
625 | Soudil Jaroslav | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
625 | Tůma Vladimír | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
625 | Vlček Jaroslav ml. | Strakonice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
625 | Zvára Jan | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
625 | Řehák Václav | Police nad Metují | IKA Trutnov - Fanatik Fishing team | 2 | 31 | 31 | 15.50 |
625 | Šerdzik Josef | Bělá pod Bezdězem | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
625 | Štěrbová Kristýna | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
649 | Bašus Jiří | 2 | 30 | 30 | 15.00 | ||
649 | Bejlek Jiří | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
649 | Boušek Jan | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
649 | Dedera Tomáš | Divišov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
649 | Dezort Jiří | Kuřivody | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
649 | Halíř Jiří | Most | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
649 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
649 | Hanzlík Tomáš | Dobříš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
649 | Hospodka Josef st. | Mělník | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
649 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
649 | Hála Štěpán | Býchory | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
649 | Jesková Erika | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
649 | Jukl Ivan | Nemošice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
649 | Kačírková Natálie | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
649 | Krčma Ivan | Pardubice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
649 | Kára Jan | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
649 | Kárník Petr | Bílé Vchýnice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
649 | Lukeš Jan | Rakovník | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
649 | Lukeš Tomáš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
649 | Marek Pavel | Pardubice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
649 | Marek Vít | Vlašim | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
649 | Martínek Jan | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
649 | Mařenec Petr | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
649 | Midlochová Klára | Tetov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
649 | Mrzena Lukáš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
649 | Podskalský Jiří | Čižice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
649 | Pojerová Zuzana ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
649 | Riedl Filip | Humpolec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
649 | Stříbrný Stanislav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
649 | Syrovátka Pavel | Plaňany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
649 | Velebný Pavel | Praha | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
649 | Vojáček Matěj | Lipec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
649 | Válek Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
649 | Čermák Martin | Stěžov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
649 | Černý Jaroslav | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
649 | Šmíd Zbyněk | Kolešov | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
685 | Adámek Luděk | Benátky nad Jizerou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
685 | Chládek Jaroslav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
685 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
685 | Daňhel Milan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
685 | Dudek Ivo | Soutice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
685 | Hrdličková Aneta | Bělá pod Bezdězem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
685 | Kaiser Jaroslav | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
685 | Markovič Vladimír | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
685 | Melezínek Vlastimil | Polička | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
685 | Michálka Jaroslav | Rožďalovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
685 | Novák Šimon | Jeníkov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
685 | Pokorný Roman st. | Nové Strašecí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
685 | Pražáková Anežka | Nepolisy | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
685 | Pánek Jan | Nučice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
685 | Pánek Pavel | Poděbrady | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
685 | Rausz Dušan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
685 | Rezek Petr | Říčany | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
685 | Richtr Pavel | Vápensko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
685 | Smrček Michal | Otovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
685 | Trefný Roman | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
685 | Vondruška Aleš | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
685 | Zahrádka Josef | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
685 | Zejbrdlich Jakub ml. | Mladá Boleslav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
685 | Zumr Michal | Čelákovice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
685 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
685 | Čenek Tomáš | Předbořice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
685 | Čermák Jaroslav | Rakovník | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
685 | Černý Milan | Plužná | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
713 | Beznosková Jana | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
713 | Dvořák Daniel | Bítovany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
713 | Hrdina Jiří | Niměřice | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
713 | Kaliadzich Alex | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
713 | Kebiš Michal | Červený Kameň | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
713 | Kučera Jakub | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
713 | Kučera Jan | Bělá pod Bezdězem | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
713 | Kučera Marcel | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
713 | Křivský Luboš | Strakonice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
713 | Lomoz Vladimír | Nesperská Lhota | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
713 | Misík Pavel | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
713 | Málek Ondřej | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
713 | Podzemný Petr | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
713 | Prejza Martin | Mnichovo Hradiště | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
713 | Putz Luděk | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
713 | Rančov František | Blatná | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
713 | Rác Jaroslav | Mutějovice | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
713 | Smítka Dominik | Pavlovice | Volejovky | 2 | 28 | 28 | 14.00 |
713 | Sochor Václav | Přeštice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
713 | Tomaštík David | 3 | 28 | 28 | 9.33 | ||
713 | Vaníček Miloslav | Nymburk | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
713 | Vaněk Václav | Lučice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
713 | Vydra Martin | Ostrov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
713 | Zelenková Jana | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
713 | Zeman Tomáš | Hostinné | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
713 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
739 | Bárta Václav | Přeštice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
739 | Campean Virgil | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
739 | Dušek Marek | Noskov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
739 | Erich Michal | Praha | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
739 | Francl Jan | Praha | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
739 | Hasalová Anička | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
739 | Houžvička Zdeněk | Kounice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
739 | Janeček Marian | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
739 | Janota Jaromír | Březnice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
739 | Jeničková Aneta | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
739 | Klement Antonín | Chranišov | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
739 | Krpeš Michal | Liberec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
739 | Mareš Jan | Praha | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
739 | Matějovský Zdeněk | Benešov | 4 | 27 | 27 | 6.75 | |
739 | Mrvík Dominik | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
739 | Netrval Marek | České Budějovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
739 | Ovšonka Josef | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
739 | Pernica Martin | Nymburk | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
739 | Perout Josef | Perštejn | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
739 | Pánek Vít | Sezemice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
739 | Rokycanský Zdeněk | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
739 | Rozum Pavel | Třemošná | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
739 | Stehlík Josef | 2 | 27 | 27 | 13.50 | ||
739 | Svoboda Filip | Kolín | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
739 | Svoboda Václav | Chotěboř | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
739 | Trávníček Antonín | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
739 | Tuček Ondřej | Mnichovo Hradiště | 4 | 27 | 27 | 6.75 | |
739 | Vavroň Jiří | Stražovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
739 | Vavřík Jaroslav | Lysá nad Labem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
739 | Veselý Oldřich | Měšice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
739 | Vondráčková Markéta | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
739 | Vopálková Miroslava | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
739 | Zrostlík Zdeněk | Příbram | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
739 | Černá Lucie | Bělá pod Bezdězem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
773 | Bartoš Michal | Chřibská | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
773 | Bindr Josef | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
773 | Blažek Adam | Tábor | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
773 | Brettl Václav | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
773 | Dušek Daniel | Kutná Hora | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
773 | Dvořáková Petra | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
773 | Havlan Petr | Záryby | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
773 | Henkl Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
773 | Holý Jiří st. | Městec Králové | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
773 | Holčák Pavel | Barrandov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
773 | Hospodka Josef ml. | Mělník | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
773 | Hruška František | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
773 | Kadleček Jaroslav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
773 | Kanoun Vladislav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
773 | Kratochvílová Štěpánka | Žiželice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
773 | Krčík Luboš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
773 | Kust Petr | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
773 | Lupač Marek | Nespeky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
773 | Mašíček Radek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
773 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
773 | Nass Adam | Pňovice | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
773 | Neumann Tomáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
773 | Novák Josef | Žďár | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
773 | Slezák Jiří | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
773 | Smutný Josef st. | 2 | 26 | 26 | 13.00 | ||
773 | Souček Michal | Kladno | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
773 | Tichý Marek | Mladá Boleslav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
773 | Tonar Petr | Čistá | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
773 | Vrtilka Lukáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
773 | Wohlráb Tomáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
773 | Zeihert Petr | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
773 | Zyta Radomír | Praha | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
773 | Černý Milan | Nové Dvory | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
773 | Čížek Petr | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
773 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
773 | Škoda Zdeněk ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
773 | Štěrba Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
810 | Bešťáková Adéla | Pavlovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
810 | Burban Maksym | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
810 | Bárta Luděk | Plzeň | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
810 | Cibulský Lukáš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
810 | Diviš Jiří | Předbořice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
810 | Dušek Dominik | Bělá pod Bezdězem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
810 | Fiedler Luděk | Pardubice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
810 | Frýdek Jiří | Praha | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
810 | Hanzl Antonín | Nymburk | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
810 | Hančák Aleš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
810 | Hejda Filip | Rakovník | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
810 | Horáček Pavel | Příbram | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
810 | Hála Daniel | Přelouč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
810 | Kladka Michal | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
810 | Kletečka Pavel | Kladruby | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
810 | Klika Martin | Vlašim | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
810 | Kovandová Jana | 2 | 25 | 25 | 12.50 | ||
810 | Krištof Patrik | Oskořínek | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
810 | Labašta Jakub | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
810 | Mis Vojtěch | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
810 | Norov Vadim | Čáslav | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
810 | Novotný Václav | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
810 | Novák Petr | Kolín | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
810 | Pecánek Pavel | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
810 | Rádler Karel | Robčice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
810 | Růžek Václav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
810 | Sičák Pavel | Jaroměř | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
810 | Stehlík Lubomír st. | Bakov nad Jizerou | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
810 | Svatek Jiří | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
810 | Takács Pavel | Světnov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
810 | Vernerová Eva | Bělá pod Bezdězem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
810 | Zapletal Jan | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
810 | Štefl Zdeněk | Všechlapy | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
843 | Bláha Lukáš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
843 | Bohuňovský Jindřich | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
843 | Csernyanszký Antonín | Vysoké Mýto | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
843 | Fejt Jan | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
843 | Grasser Tomáš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
843 | Gruncl Pavel | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
843 | Hofta Jiří | Bělá pod Bezdězem | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
843 | Houžvička Jakub | Divišov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
843 | Janovský Martin | Rozsochatec | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
843 | Jezza Aleš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
843 | Kotas Pavel st. | Mladá Boleslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
843 | Kovanda Daniel | Litoměřice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
843 | Kratochvíl David | Žiželice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
843 | Kučera Čestmír | Bělá pod Bezdězem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
843 | Lobodáš Zbyněk | Předměřice nad Jizerou | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
843 | Luštický Tomáš | Lhotice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
843 | Macaš Martin | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
843 | Mecka Ondřej | Mrač | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
843 | Pešout Milan | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
843 | Pešout Petr | Sázava | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
843 | Pokorná Monika | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
843 | Procházka Miroslav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
843 | Pýcha Jiří | Nymburk | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
843 | Ruprecht Martin | Roztoky | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
843 | Svoboda Adam | Olešnice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
843 | Vobejda Pavel | Příbram | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
843 | Říha Ladislav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
843 | Ševčík Petr | Louny | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
843 | Šlechta Petr | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
872 | Exner Libor | Soutice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
872 | Fiala Vladimír | Milín | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
872 | Hnilička Josef | Řečany nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
872 | Kovanda Jiří | Rataje nad Sázavou | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
872 | Košek Martin | Ohrazenice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
872 | Košnář Lukáš | Lysá nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
872 | Krovová Denisa | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
872 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
872 | Kubíčová Jana | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
872 | Kudrnáč Květoslav | Sedlíšťka | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
872 | Leitlová Ivana | Holýšov | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
872 | Linhart Jan | Mladá Boleslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
872 | Lovětínský Maxim | Černíč | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
872 | Maier Vítězslav | Bystřice u Benešova | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
872 | Martínek Jiří | Noskov | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
872 | Maštálka Miroslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
872 | Paulus Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
872 | Pořádek Ondřej | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
872 | Sikora František | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
872 | Staněk Vítek | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
872 | Svoboda Lukáš | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
872 | Tater Jan | Řeteč | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
872 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
872 | Zoll Ivan | Vlašim | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
872 | Šmat Václav ml. | Blatná | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
897 | Bernát Josef | Ostrov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
897 | Böhm František st. | Chrastava | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
897 | Dařílek Tomáš | Žiželice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
897 | Drha Václav | Březnice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
897 | Dvořák Petr | Racek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
897 | Gryč Jan | Přibyslav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
897 | Hass Pavel | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
897 | Hlaváček Tomáš | Vilice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
897 | Hnojil Martin | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
897 | Holas Karel | Praha | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
897 | Janda Jiří | Milín | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
897 | Jedlička Jiří st. | Kladruby | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
897 | Koucká Anna | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
897 | Kočiš Andrej | Rumburk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
897 | Kořánek Adam | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
897 | Košťák Jan | Mladá Boleslav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
897 | Kubíče Petr | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
897 | Kulík Vlastimil | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
897 | Kupec David | Katusice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
897 | Levová Kateřina | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
897 | Loudil Jaroslav | Lysá nad Labem | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
897 | Mašlonka Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
897 | Máj Marek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
897 | Míchal Jiří | České Budějovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
897 | Pakandl Michal | Kostelec nad Labem | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
897 | Pavlovič Marek | Chlum u Třeboně | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
897 | Pařízek Václav | Praha | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
897 | Pechar Lukáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
897 | Piskač František | Biskupice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
897 | Plas Michal | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
897 | Pleskač David | Kolín | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
897 | Polanský Václav ml. | Blatná | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
897 | Romanovský Jan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
897 | Sixta Tomáš | Týnec nad Labem | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
897 | Sýkora Luboš | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
897 | Těšina Sláva | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
897 | Vaněk Michal | Litoměřice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
897 | Vejvoda Jan | Čelákovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
897 | Vondruška Lukáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
897 | Štěrba David | Újezd | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
937 | Amrich David | Stráž pod Ralskem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
937 | Brázda Tomáš | Břežany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
937 | Bulíř Stanislav | Poděbrady | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
937 | Danyi Milan ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
937 | Dohnal Jan | Předměřice nad Jizerou | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
937 | Greňo Jan | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
937 | Hornof Jakub | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
937 | Kamberský Josef | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
937 | Kazda Jan | Nýrsko | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
937 | Macal Tomáš | Veltrusy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
937 | Mixa Lukáš | Březnice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
937 | Moško Juraj | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
937 | Mrázek Marek | Březnice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
937 | Padevět Zdeněk | Kralupy nad Vltavou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
937 | Pajk Matouš | Tehov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
937 | Pech Stanislav | Zdemyslice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
937 | Plachý Josef | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
937 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
937 | Strejčovský Jiří | Uhlířské Janovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
937 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
937 | Vacek Lukáš | Žďár nad Sázavou | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
937 | Vejražka Kristián | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
937 | Vinš Jakub | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
937 | Vobejda Petr | Příbram | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
937 | Volný Rostislav | Vítkov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
937 | Špáda Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
963 | Abramius Radek | Mladá Boleslav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
963 | Danaj Dominik | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
963 | Feřt Jan | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
963 | Hanuš Ferdinand | Štětí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
963 | Hoffmann Zdeněk | Vlašim | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
963 | Hovorka Václav | Krakovany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
963 | Hořejší Dominik | Říčany | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
963 | Iževski Vadim | Havlíčkův Brod | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
963 | Jangl Andrej | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
963 | Kaloči Igor | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
963 | Kazda Jan | Nýrsko | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
963 | Klekner Patrik | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
963 | Krůta Miroslav | Vroutek | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
963 | Körmendy Erik | Veleň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
963 | Mareš Michal ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
963 | Marková Jitka | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
963 | Mencl Ondřej | Březová | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
963 | Nitsche Martin | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
963 | Pšeničková Anna | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
963 | Rybářová Leontýna | Český Dub | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
963 | Rychecký Jiří | Ledeč nad Sázavou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
963 | Sečkař Jan | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
963 | Velinger František | Kladno | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
963 | Čech Daniel st. | 2 | 20 | 20 | 10.00 | ||
963 | Čermák Tomáš | Neratovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
963 | Čáp Vít | Chlístov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
963 | Ňaršanský František | Mladá Boleslav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
963 | Škodová Šárka | Bělá pod Bezdězem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
963 | Šmíd Jakub | Světlá nad Sázavou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
963 | Štěrba Adam | Končice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
963 | Štěrba Milan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
963 | Žďánský Ivan | Chotěšice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
995 | Beznoska Stanislav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
995 | Boudyš Jiří | Strášov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
995 | Brauner Pavel | 2 | 19 | 19 | 9.50 | ||
995 | Buldra Jaroslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
995 | Dušek Ondřej | Poděbrady | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
995 | Feik Adam | Tábor | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
995 | Gloser | Kounice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
995 | Golovin Sergej | Vlašim | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
995 | Hejný Jiří | Smolnice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
995 | Hofman Milan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
995 | Hrkal Miroslav | 2 | 19 | 19 | 9.50 | ||
995 | Kladiva Aleš | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
995 | Kořánek Michal | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
995 | Kubíček Petr | Kralupy nad Vltavou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
995 | Křivánek Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
995 | Liman Václav | Bělá pod Bezdězem | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
995 | Mecka Jaroslav | Bolina u Vlašimi | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
995 | Midlochová Dominika | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
995 | Myšovic Jakub | Leština | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
995 | Opat Adam | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
995 | Pagačová Pavlína ml. | Mladá Boleslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
995 | Pešl Lubomír | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
995 | Přibyl David | Vlčice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
995 | Rybářová Natálie | Český Dub | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
995 | Schejbal Ivan | 2 | 19 | 19 | 9.50 | ||
995 | Suchý Martin | Blatná | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
995 | Tůma Martin | Chlístov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
995 | Varga Jaroslav | Liberec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
995 | Vavro Milan ml. | Zeleneč | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
995 | Vrbatová Aneta | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
995 | Vysocký Michal | Příbram | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
995 | Zajíc Josef | Ronov nad Doubravou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
995 | Zhelezniak Vasil | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
995 | Špitálský Václav ml. | Čelákovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
995 | Špína Josef | Jičín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
995 | Štefanica Josef | Tehov | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
995 | Žemlička Radek | Slatiňany | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
995 | Žák Štěpán | Benešov | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1033 | Bludská Kristýna | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1033 | Chotěbor Tomáš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1033 | Filko Jan | Bělá pod Bezdězem | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1033 | Fojtík Michal | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1033 | Janda Pavel st. | Turnov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1033 | Ježek Josef | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1033 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1033 | Kakos Josef st. | Kamberk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1033 | Kot Michal | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1033 | Kyselka Michal | Chlístov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1033 | Lebeda Jiří | Rakovník | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1033 | Mrosko Michal ml. | Kněžičky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1033 | Mráz Jiří | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1033 | Müller David | Příbram | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1033 | Nipauer Jiří | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1033 | Pantlík Petr | Bělá pod Bezdězem | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1033 | Paštika Martin | Přívlaky | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1033 | Pešek Ondřej | Benešov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1033 | Pilc Tomáš | Vlašim | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1033 | Rádler Tomáš | Robčice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1033 | Virágová Kamila | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1033 | Vávrová Dana | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1033 | Zíval Josef | Bzová | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1033 | Šmejkal Josef | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1033 | Špitálský Václav st. | Čelákovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1033 | Štěrba Dominik | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1033 | Šuchal Adam | Markovice | Betafish Církvice | 2 | 18 | 18 | 9.00 |
1060 | Boctl Ladislav | Hetlín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1060 | Braslavec Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1060 | Bušek Jiří | Skuřina | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1060 | Chmátal David | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1060 | Cibulská Nela | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1060 | Folprecht Tomáš | 2 | 17 | 17 | 8.50 | ||
1060 | Gregor Lumír | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1060 | Hrubeš Petr | Plzeň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1060 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
1060 | Jech František | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1060 | Jožák Radek | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1060 | Juřena Zdeněk | Ostrov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1060 | Kazda Martin | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1060 | Klapka Daniel | Chrudim | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1060 | Kotas Pavel ml. | Mladá Boleslav | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1060 | Machara Miroslav | Horní Lhota | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1060 | Mareš Jan | Turnov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1060 | Mikšová Hana | Krásná Ves | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1060 | Nass Julius | Pňovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1060 | Neradová Kristýna | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1060 | Nášel Jiří | Kolín | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
1060 | Papsun st. | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1060 | Piták Miroslav | Dolní Bousov | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
1060 | Pohl David | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1060 | Rychlík Pavel | Cerhenice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1060 | Sembdner Michal | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1060 | Sikora Jindřich | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1060 | Sklenková Josefína | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1060 | Slavík Tomáš | Humpolec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1060 | Stodola Roman | Předbořice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1060 | Strnad Jakub | Praha | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1060 | Svoboda Denis | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1060 | Svoboda Martin | Kostelní Lhota | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1060 | Svoboda Tadeáš | Žďár | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1060 | Těšina Martin | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1060 | Vokřínek Dominik | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1060 | Weis Frederik | Racek | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1060 | Šebek Milan | Dřínov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1060 | Štolbová Nikola | Český Brod | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1060 | Štětka Dominik | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1060 | Švára Jan | Čáslav | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1060 | Šámal Jan | Dobříš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1102 | Bartoš Jan | Praha | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1102 | Brodský Lukáš | Rožďalovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1102 | Chalupa Jakub | Vlašim | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1102 | Coufalík Ondřej | Divišov | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1102 | Dej Jaroslav | Žehuň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1102 | Hendrych David | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1102 | Henl Karel | Český Brod | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1102 | Holeček Petr ml. | Vlašim | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1102 | Hrkal Jan | Zalužany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1102 | Hübst David | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1102 | Jagl Andrej | Bratislava | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1102 | Kocáb Ondřej | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1102 | Kouba Aleš | 2 | 16 | 16 | 8.00 | ||
1102 | Kučera Jiří. | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1102 | Martínek David | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1102 | Mishchenko Oleh | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1102 | Moca Michal | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1102 | Opava David | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1102 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
1102 | Půta Roman | Plzeň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1102 | Slabihoudek Jan | Praha | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1102 | Stejskal Petr | Chlístov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1102 | Toman Martin | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1102 | Vacek Miloslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1102 | Vajner Jakub | Praha | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1102 | Veicher David | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1102 | Vondra Martin | Němčice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1102 | Zlatohlávek Tomáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1102 | Záleský Lukáš st. | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1102 | Černohorský | Vilice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1102 | Čiperová Martina | Milín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1102 | Šedivá Karolína | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1102 | Ševčík Vojtěch | Divišov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1102 | Šmejkal Václav | Příbram | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1102 | Špitálská Aneta | Čelákovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1137 | Buňka Ladislav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1137 | Calta Václav ml. | Sedlčany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1137 | Cenko Josef | Hutě pod Třemšínem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1137 | Chytilová Dagmar | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1137 | Dolejší Ivana | 2 | 15 | 15 | 7.50 | ||
1137 | Dušek Petr | Bělá pod Bezdězem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1137 | Dynda Martin | Bernartice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1137 | Janáček Pavel st. | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1137 | Konečný Ondřej | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1137 | Koníř Ondřej | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1137 | Kopřiva Josef | Hříškov | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
1137 | Kout Otakar | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1137 | Kořánková Karolína | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1137 | Kubeš Václav | Levousy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1137 | Kupsa Jan ml. | Buřenice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1137 | Lamač Jindřich | Mnichovo Hradiště | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
1137 | Malý Roman | Plaňany | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
1137 | Mareš David | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1137 | Musil Jakub | Pavlovice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
1137 | Patěk Jan | Praha | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1137 | Pech Stanislav | Zdemyslice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
1137 | Poupětová Lucie | Chlístov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1137 | Seidl Martin | Divišov | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
1137 | Staněk Bohumil | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1137 | Steimar Karel | Dubá | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1137 | Strougal Jakub | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1137 | Sýkora Daniel | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1137 | Trojan Jaroslav st. | Radovesnice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1137 | Versbach Václav | Zákupy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1137 | Vávra Vladimír | Doubrava | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1137 | Závorka Vladimír | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1168 | Bečka David | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1168 | Bubla Martin | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1168 | David Martin st. | Rakovník | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
1168 | Doležal Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1168 | Doležalová Monika | Pardubice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1168 | Dušek Jan ml. | Kutná Hora | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1168 | Dušková Jitka | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1168 | Hofman Jiří | Luštěnice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1168 | Hrubín Karel | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1168 | Hájek Miroslav | Chlístov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1168 | Jiráček Miroslav | Kralupy nad Vltavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1168 | Karabáček Jiří | Golčův Jeníkov | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
1168 | Kodrasová Ivana | Praha | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1168 | Krauz Petr | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1168 | Kubelka Vladimír | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1168 | Linhart Luděk | Český Šternberk | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
1168 | Mičánek Martin | Praha | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1168 | Oubrecht Milan | Čelákovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1168 | Pekárek Stanislav | Louny | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
1168 | Perl Jan | Bořetice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1168 | Podhirniak Leoš | Bělá pod Bezdězem | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
1168 | Potěšil Marián | Vyškov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1168 | Ptáček Karel | Křivsoudov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1168 | Pávek Tomáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1168 | Resl Milan | Liberec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1168 | Smítka Jiří | Pavlovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1168 | Stejskal Karel | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1168 | Strejčovský Lukáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1168 | Svoboda Stanislav st. | Čejov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1168 | Světlý Tomáš | Milovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1168 | Vaněček Jiří | Žatec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1168 | Vlasák Bohuslav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1168 | Šudová Veronika | Kostelec nad Labem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1201 | Balý Josef | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1201 | Boudník Jakub | 2 | 13 | 13 | 6.50 | ||
1201 | Chalupa Pavel | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1201 | Cimburek Tobiáš | Bradlec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1201 | Doležal Zdeněk | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1201 | Ernest František | Blovice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
1201 | Federle Josef | Horní Bříza | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1201 | Fiala Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1201 | Franc Milan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1201 | Franče Pavel | Křivoklát | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1201 | Gut Karel | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1201 | Hirsch Ondřej | Kamberk | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1201 | Holan Matyáš | 2 | 13 | 13 | 6.50 | ||
1201 | Holeček Petr st. | Vlašim | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1201 | Houdek Lukáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1201 | Hruška Josef ml. | 2 | 13 | 13 | 6.50 | ||
1201 | Hýbnerová Eva | Bělá pod Bezdězem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1201 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
1201 | Jindra Jiří | Veliš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1201 | Kita Ladislav | Praha | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1201 | Kocan Zsolt | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1201 | Komín Vladimír | Horní Cerekev | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1201 | Kos Jiří | Benešov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1201 | Krištofy Roman | Žatec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1201 | Kropáček Vladimír | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1201 | Martan Ladislav | Mimoň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1201 | Mileberský Karel | Kutná Hora | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1201 | Noll Vladimír st. | Křivoklát | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1201 | Petrželka Lukáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1201 | Pešek Jan | Chrudim | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1201 | Pohůnek Martin | Přestavlky | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1201 | Roušal Luděk | Neratovice | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
1201 | Sklenář Petr | Broumy | 3 | 13 | 13 | 4.33 | |
1201 | Souček Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1201 | Stieber Josef | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1201 | Tomíšek | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1201 | Týnecký Miroslav | Zbraslavice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1201 | Urban Jaroslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1201 | Varga Daniel | Lochovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1201 | Wittvar Zdeněk ml. | Vrdy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1201 | Zakovová Lenka | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1201 | Zelenka Libor | 2 | 13 | 13 | 6.50 | ||
1201 | Červený Pavel st. | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1201 | Čimo Lubomír | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1245 | Bydžovský Josef | Kroučov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1245 | Březina Bohumil | Sloup v Čechách | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1245 | Drožová Kateřina | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1245 | Franče Vladimír | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1245 | Frelich Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1245 | Gigal Martin | Tábor | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1245 | Jech Ondřej | Nymburk | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1245 | Jáchymová Jiřina | Příbram | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1245 | Kameník Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1245 | Klíma Richard | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1245 | Kořínek Lukáš | Nakvasovice | 3 | 12 | 12 | 4.00 | |
1245 | Krejčí Petr | Kněževes | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1245 | Kuchař Václav | Kolín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1245 | Kárník Jiří | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1245 | Loužil Josef | Vrdy | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1245 | Lukšo Jan | Mladá Boleslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1245 | Machač Václav | Drahov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1245 | Mašek Adam | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1245 | Miksa Radek | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1245 | Mikšovský Marek | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1245 | Mráz Vlastimil | Radvánovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1245 | Pecinovský Josef | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1245 | Poskočil Vladimír | Vrdy | 3 | 12 | 12 | 4.00 | |
1245 | Poupě Jan | Chlístov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1245 | Prokopová Veronika | Jeníkov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1245 | Ptáček Miroslav | Sadská | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1245 | Pěkný Petr | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1245 | Rádler Jaroslav | Robčice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1245 | Sýkora Luboš | Rožmitál pod Třemšinem | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
1245 | Vnouček Martin | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1245 | Zima Martin | Žatec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1245 | Záhorová Lenka | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1245 | Červený Pavel ml. | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1245 | Šimůnek Luboš st. | Benešov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1245 | Štenclová Pavlína | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1280 | Aust Josef | Mladá Boleslav | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
1280 | Bari Martin | Dolní Bousov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1280 | Danda Jan ml. | Dneboh | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
1280 | Douba Jaroslav | Kondrac | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1280 | Halaška Jiří | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1280 | Hanžlová Andrea | Kladruby | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1280 | Havlíček Pavel | Chlístov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1280 | Joachynstál Tomáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1280 | Kasal Václav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1280 | Klaňak Petr | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1280 | Kolínský Stanislav | Dolánky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1280 | Kortus Lukáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1280 | Kozák Roman | Soutice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1280 | Kudibal Svatopluk | Turnov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1280 | Kříž Kristián | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1280 | Lettl Petr | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1280 | Liška Roman | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1280 | Mai Radek | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1280 | Malý Jan ml. | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1280 | Martínek Jaroslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1280 | Mišovic Jakub | Čáslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1280 | Mrázek Pavel | Praha | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
1280 | Nohynek Tomáš st. | Mnichovo Hradiště | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
1280 | Pecánek Petr | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1280 | Smejkal Pavel | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1280 | Svoboda Miloš | Panenský Týnec | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1280 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1280 | Vejtruba Ondřej ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1280 | Zahálka Jan | Roudnice nad Labem | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
1280 | Řezáč Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1280 | Šmíd Martin | Sedlčany | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
1280 | Šránek Rajko | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1280 | Štěpnička Milan ml. | Český Šternberk | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
1313 | Adam Josef | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1313 | Balý Vojtěch | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1313 | Brýl Šimon | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1313 | Bureš Filip | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1313 | Dobiáš Jaroslav st. | Dymokury | 3 | 10 | 10 | 3.33 | |
1313 | Drahovzal Václav | Velim | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
1313 | Dvořák Petr st. | Klučov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1313 | Hejl Karel | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1313 | Hovorka Jiří | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1313 | Kohoutek Petr | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1313 | Krejčí Petr ml. | Horní Stakory | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1313 | Kučera Filip | Bělá pod Bezdězem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1313 | Mates František | Bělá pod Bezdězem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1313 | Mlejnek Milan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1313 | Musil Pavel | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1313 | Novotný Michal ml. | Dolní Bousov | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
1313 | Panoch Ladislav | Sloup v Čechách | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1313 | Pešek Jiří | Řeřichy | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
1313 | Pojar Miroslav | Milíře | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1313 | Prokop Jan | Jeníkovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1313 | Pýcha Hynek | Skryje | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1313 | Richter Pavel | Plzeň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1313 | Ris Michal | Soutice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1313 | Smolka Petr | Úročnice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1313 | Strakatý Jan | Příbram | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1313 | Tichý Rudolf ml. | Kácov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1313 | Vacek Petr | Sedlčany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1313 | Veselý Jakub ml. | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1313 | Vondra Miroslav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1313 | Vítková Anna | Mimoň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1313 | Záleský Lukáš ml. | 2 | 10 | 10 | 5.00 | ||
1313 | Šimon Zdeněk | Horní Beřkovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1313 | Šulc Antonín | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1346 | Bari Michal ml. | Dolní Bousov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1346 | Beňo Jindřich | Nové Spořice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1346 | Budín Zdeněk | Nymburk | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1346 | Dobiáš Jaroslav ml. | Dymokury | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1346 | Havránek Ladislav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1346 | Hlaváč Marek ml. | Mladá Boleslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1346 | Jindřich Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1346 | Kašpar Petr ml. | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1346 | Koucký Petr | Mladá Boleslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1346 | Krch Aleš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1346 | Lariš Matyáš | Bělá pod Bezdězem | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
1346 | Mastník Zdeněk | Nelahozeves | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1346 | Mašek Tadeáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1346 | Písařík Zdeněk | Benešov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1346 | Richtr Ladislav | 2 | 9 | 9 | 4.50 | ||
1346 | Risová | Soutice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1346 | Vašíček Zdeněk | Opočno | MO ČRS Opočno | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
1346 | Vodhánělová Marcela | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1346 | Votýpka David | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1346 | Vovčák Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1346 | Vítek Václav | Mimoň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1346 | Zmrzlý Marek | Kublov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1346 | Černý Ladislav | Dobříš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1346 | Šmíd František | Praha | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1346 | Štok Jaroslav | Poděbrady | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1371 | Chotěbor Michal | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1371 | Degtjarev Sergej | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1371 | Fatka Jan | Praha | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1371 | Fletko Jiří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1371 | Hetmer Dušan | Zwiesel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1371 | Hofmanová Nikola | Bělá pod Bezdězem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1371 | Hübst Mat. | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1371 | Jaroš Jakub | Praha | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1371 | Kadlec František | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1371 | Komenda Stanislav | Kladruby | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1371 | Kovarčík Jaroslav | Zákupy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1371 | Král Jakub | Javorník | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1371 | Kuntek Karel | Bolinka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1371 | Kurková Petra | Přelouč | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
1371 | Linhart Josef | Benešov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1371 | Loupová Antonie | Mladá Boleslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1371 | Lupač Luděk | Nespeky | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1371 | Maceška Josef ml. | Krasovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1371 | Matějka Miroslav | Čistá | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1371 | Máder Jan | Radvanec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1371 | Mátová Naďa | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1371 | Nerad Vojtěch | Soutice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1371 | Niems Martin | Přelouč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1371 | Novák Petr | Poděbrady | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1371 | Picek Radomír | Doubrava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1371 | Pitelka Ladislav | Úročnice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1371 | Pleskot Radek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1371 | Provazník Václav | Vlašim | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
1371 | Pánek ml. | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1371 | Sklenková Bára | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1371 | Tecl Pavel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1371 | Vršovský Pavel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1371 | Váňa Vlastimil | Tatce | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1371 | Šach David | Václavice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1371 | Šťastný Zdeněk | Vracovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1406 | Braunstain Dominik | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1406 | Douda Jan | Chrast u Chrudimi | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1406 | Duda Michal | Rakovník | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1406 | Exnerová Tereza | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1406 | Funda Petr ml. | Kutná Hora | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1406 | Gigal Vojtěch | Tábor | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1406 | Havel Jiří | Vejprnice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1406 | Horálek Jiří | Bolinka | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1406 | Hřebíková Aneta | Řeteč | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1406 | Kuchtová Veronika | Bělá pod Bezdězem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1406 | Leiner Filip | Kralupy nad Vltavou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1406 | Muchová Barbora | Podhorní Újezd | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1406 | Nosek Filip | Vlašim | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1406 | Novotná Nikola | Dolní Bousov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1406 | Němeček Miloslav | Bohutín | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
1406 | Pitelka Antonín | Úročnice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1406 | Plíšek Jaroslav | 2 | 7 | 7 | 3.50 | ||
1406 | Plíšek Pavel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1406 | Procházka David | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1406 | Rajdl Jaroslav | Chlístovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1406 | Rozsypal Jaroslav | Chomutov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1406 | Růžička Martin | Hodkovice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
1406 | Skotkovský | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1406 | Slunéčko Radek | Praha | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1406 | Szotkowski Jakub | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1406 | Vašourek Michal | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1406 | Vladyka Martin | Kácov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1406 | Volprecht Tadeáš | Mladá Boleslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1406 | Vímecký Štefan | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1406 | Zoufalý Michal | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1406 | Český René | Vlašim | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1406 | Šramota Michal | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1406 | Šubrt Vladimír | Tutleky | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1439 | Andrle Lukáš | Karlovy Vary | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1439 | Bari Dušan | Dolní Bousov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1439 | Charvát Martin | Milčice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1439 | Cinkejs Štěpán | Mladá Boleslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1439 | Grofová Lenka | Kostelec nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1439 | Havel Jaroslav | Kladruby | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1439 | Hofmanová Sára | Bělá pod Bezdězem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1439 | Korbelová Kristýna | Vlašim | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1439 | Kubový Kryštof | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1439 | Kubátová Blanka | Bělá pod Bezdězem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1439 | Maděra Josef | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1439 | Opat Lukáš | Slabce | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
1439 | Piskač Miloslav | Biskupice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1439 | Pitro Aleš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1439 | Přibyl Petr | Bolinka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1439 | Přidal Oldřich | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1439 | Smolka Jakub | Úročnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1439 | Stonawski Rudolf | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1439 | Sviták Vojtěch | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1439 | Vladyka Roman | Kácov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1439 | Černý Václav | Žehrov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1439 | Šafránek Jan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1439 | Ševčík Vojtěch | Český Šternberk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1439 | Špírek Lukáš | Neratovice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
1439 | Štorc Ladislav | Vlašim | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1439 | Švarc Jaroslav | Bělá pod Bezdězem | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
1439 | Švejdová Marie | Bolinka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1466 | Anděl Tomáš ml. | Lažany | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1466 | Bek Antonín | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1466 | Berta? | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1466 | Demyanchuk Vasyl | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1466 | Dostál Tomáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1466 | Děček Antonín | Městec Králové | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1466 | Eder Vlastimil | Brozánky | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1466 | Fessl Jan | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1466 | Hejda Richard | Břežany | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1466 | Kavříl Milan | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1466 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1466 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 12 | 5 | 5 | 0.42 | |
1466 | Kočí Vladimír | Kozárovice | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
1466 | Koťátko Jiří | Doubrava | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1466 | Laskoš Matěj | Racek | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1466 | Pelcová Majda | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1466 | Porhansl Jan | Kladruby | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1466 | Posejpal Miroslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1466 | Slavík Miroslav st. | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1466 | Smítka Oliver | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1466 | Staněk František | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1466 | Vladyka František | Kácov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1466 | Vobořil Miloš | 2 | 5 | 5 | 2.50 | ||
1466 | Vyroubalová Jana | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1466 | Zikán Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1466 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1466 | Záklasník Jan | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1466 | Čahoj Martin | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1494 | Andrle Štěpán | Zruč nad Sázavou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1494 | Ballóg Tomáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1494 | Havlíček Martin | Mělník | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1494 | Hejný Lukáš | Bolinka | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1494 | Horáček Radim | Vlastějovice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1494 | Jandejsková Markéta | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1494 | Kapusta Lukáš ml. | Čelákovice | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1494 | Kasal Jakub | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1494 | Kozák Luděk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1494 | Kubín Lukáš | Soutice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1494 | Lapáček Miroslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1494 | Lexa František | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1494 | Macoun Miloslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1494 | Mezerová Karolína | Vysoká Lhota | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1494 | Mrkva Michal | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1494 | Novotný Oldřich | Plaňany | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1494 | Podzimek Michal | Praha | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1494 | Pudil Václav | Libčice | 4 | 4 | 4 | 1.00 | |
1494 | Růžička Jaroslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1494 | Slabý Pavel | Soutice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1494 | Somr Jan | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1494 | Taclík Matěj | Bělá pod Bezdězem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1494 | Truhlář Patrik | Karhule | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1494 | Vaingát Tomáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1494 | Vejčík Miroslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1494 | Verner Vladimír | Smolnice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1494 | Vertát David | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1494 | Zorkler Jakub | Mladá Boleslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1494 | Šanda Jan | Bílé Vchýnice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1494 | Švecová Adéla | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1524 | Bárta Stanislav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1524 | Dedera Jan | Divišov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1524 | Hanuš Marek | Bolinka | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1524 | Hercík Jiří | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1524 | Hutník Jan | Tachov | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1524 | Kadleček Lukáš | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1524 | Kavalír Jaroslav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1524 | Korda Viktor | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1524 | Kubát Luboš | Český Šternberk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1524 | Kubátová Amálka | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1524 | Kuneš Jiří | Milín | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
1524 | Polívka Martin | Přibyslav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1524 | Sahulík Robert | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1524 | Soběslavská Adéla | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1524 | Trojan Adam | Kuřivody | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
1524 | Turský Jiří | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1524 | Ulman Josef ml. | Kochánky | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
1524 | Zhezhela Oleksandr | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1524 | Šebek Jonáš | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1524 | Školík Jan | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1524 | Štifser Daniel | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1545 | Antoš Marek st. | Hranice na Moravě | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1545 | Bišonka Jiří | Plzeň | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1545 | Bulvas Richard | Kralupy nad Vltavou | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1545 | Churáň Jaroslav | Stráž pod Ralskem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1545 | Doležal Richard | Mnichovo Hradiště | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1545 | Domin Martin | Praha | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1545 | Flachs Luboš ml. | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1545 | Frydrych Jiří | Jablonec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1545 | Hartman Karel | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1545 | Heincová Jana | Nelahozeves | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1545 | Horník Karel | Chrastava | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1545 | Hotovec Štěpán | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1545 | Hradil Jan | Březnice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1545 | Hrubý Jiří | Nymburk | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1545 | Hrubý Vladislav | Kněževes | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1545 | Hrušovský Josef | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1545 | Janeček Aleš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1545 | Jankovský Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1545 | Jurkovič Jan ml. | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1545 | Jón Richard | Chlum | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1545 | Kabát Miroslav | Třemošná | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1545 | Kiclt Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1545 | Kittel Jiří | Bělá pod Bezdězem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1545 | Koutecký Dominik | Miřejovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1545 | Kouřil Petr | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1545 | Kozák Vojtěch | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1545 | Krištof František | Oskořínek | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1545 | Král Jaroslav st. | Kovanice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1545 | Král Pavel | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1545 | Kubát František | Bělá pod Bezdězem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1545 | Kubát Jaroslav | Bělá pod Bezdězem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1545 | Kubíček Jaroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1545 | Kunc Jiří | Rakovník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1545 | Kunc Zdeněk | Sedlčany | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1545 | Kučera Ondřej | Bělá pod Bezdězem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1545 | Kühn Vítězslav | Senomaty | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1545 | Majer Lukáš | Mnichovo Hradiště | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1545 | Midloch Filip | Tetov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1545 | Mádle Radek | Chlum | Jizera 24 | 2 | 2 | 2 | 1.00 |
1545 | Naxera Filip ml. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1545 | Nejedlý Lubomír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1545 | Novotný Jiří | Rohy | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1545 | Omasta Leopold | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1545 | Pavlíček Michal | Lužná | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1545 | Petrásková Natálie | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1545 | Peřina Ladislav | Chotěšice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1545 | Peřina Norbert | Dymokury | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1545 | Pfeifer Aleš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1545 | Plachý Jaroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1545 | Procházka st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1545 | Přitasyl David | Bolinka | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1545 | Rezková Martina | Říčany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1545 | Stehlík Jiří | Bakov nad Jizerou | 3 | 2 | 2 | 0.67 | |
1545 | Třešňák Václav | Jičín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1545 | Ulman Matěj | Bělá pod Bezdězem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1545 | Vacek Václav | Milín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1545 | Vladyka Miloslav | Kácov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1545 | Vopat Lukáš | Slabce | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1545 | Votýpka Lukáš | Rataje | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1545 | Vítek Petr | Mnichovo Hradiště | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1545 | Zhorný Josef | Vračkovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1545 | Zienert Petr | Praha | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1545 | Černý Ladislav | Buková | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1545 | Štěpánek Martin st. | Chotěboř | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1545 | Šťastný Roman | Brandýs nad Labem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1610 | Abík Milan | Měšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Adam Lukáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Adamec Michal | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Alberovský Vlastimil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Baborák Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Baranka Vladimír | Rataje nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Bartoníček Ondřej | Opočnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Bartoš Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Barták Martin | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Bedrníček Pavel | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Bejdl Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Benda Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Beneš Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Beneš Josef | Běchary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Beneš Ondřej | Soutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Beneš Petr | Buřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Beneš Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Beneš Radek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Benák Martin | Štrampouch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Berahöfer Maty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Bilík Petr | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Blahovský Ondřej | Milovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Blattner David | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Blažek Ondřej | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Bláha Jiří ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Bláha Tomáš | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Bláha Vojtěch | Dolní Bousov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Bodnár Tomáš | Veselice u Jičína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Bohuňovský Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Borza Michal | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Boudník Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Bouma David | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Bouček Jan ml. | Zdislavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Bouček Jiří | Zdislavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Bridžák | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Bromovský Petr | Český Šternberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Brzobohatý Jan | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Brzobohatý Karel | Platěnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Bréda Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Buchal František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Buchar František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Budil Václav | Libčice nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Buldra Roman | Městec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Buranda Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Burian Bohuslav ml. | Rožďalovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Burian Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Buriánek Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Buzi Ladislav | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Bušek Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Bálek Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Bárta Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Bílek Ondřej | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Böhm Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Běhounek Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Běhounek Bohuslav | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Bělohlávek Jiří st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Břešťák Dušan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Charvát Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Chlumecký Pavel | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Chlístovský Jan | Racek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Chuderák Jaroslav | Chržín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Chumlen Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Chvála Jan | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Chyba Vlastimil | Liblice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Cibulský Jan | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Cón Lukáš | Sloveč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Danyi Milan st. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | David Martin ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | David Miroslav | Sviny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | David Pavel | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Davídek Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Dařílek Ondřej | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Dařílková Tereza | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | De Brenner Jiří | Přeštice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Divišová Jaroslava | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Dičko Robert | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Dohnal Jakub | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Dohnal Ladislav | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Doležal Jan | Nesovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Domin Josef | Pavlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Dorn Vilém | Nepomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Dostál Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Dotlačil Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Doubravský Přemysl | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Douša Martin | Krchleby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Dočkal Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Drechslerová Tereza | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Drábek Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Dubec Robin | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Dujsík Zbyněk | Čejetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Dujsík Zbyněk ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Duras Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Dušek Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Dušek Josef. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Dvořák Bohumil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Dvořák Jakub | Klučov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Dvořák Luboš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Dvořák Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Dvořák Petr | Hrubý Jeseník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Dvořák Roman | Jílové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Dvořák Tomáš | Žandov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Dvořák Václav | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Dvořáková Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Dychňáč Vladislav | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Eichler Jiří | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Ejem Břetislav | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Elsner Rudolf | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Fabík Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Fahed Lamine | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Fencl Vítek | Hradišťko II. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Filip Martin | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Firyt Josef | Vrchotovy Janovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Flachs Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Flachs Luboš st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Flanderka Miloš | Pašinka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Fogl Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Foubík Filip | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Freith Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Frydrich Martin | Jablonec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Fuchs Vlastimil | Záhornice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Fulín Jiří | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Fílová Petra | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Gančarčík Karel | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Garmol Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Gaži Karel | Hodkovice nad Mohelkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Goncharov Ollexandr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Grafnetr Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Grafnetr Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Gregor Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Gregor Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Grunclová Lucie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Grégr Jiří st. | Šubrtov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Habada Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Hadač Martin | Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Haken Vladimír | Rožďalovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Halama Jakub | Milovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Hampl Miloš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Hanko Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Hanousek Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Hanousek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Hanzlík Pavel | Volenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Hasal Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Haufman Tomáš | Blatna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Havrda Radek | Lipec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Hejný Zdeněk | Pravonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Herman Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Hlaváček Karel | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Hlaváčková Kristýna | Postupice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Hloušek Jiří | Srby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Hochman Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Holas Stanislav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Holec Miroslav | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Holejšovský Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Holman Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Holoďák Jan | Solenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Hološka Marcel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Holub Jiří | Doksy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Holub Milan | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Hora František st. | Václavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Horvát Petr | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Horváth Imra | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Horálek Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Hoskovec Petr | Slaný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Houška Petr | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Hošek František | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Hrala Jaromír | Kozárovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Hrdinka Vladislav | Křečovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Hrtáň Milan | Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Hubková Helena | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Hubáček Martin | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Hudec Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Hudeček Ladislav | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Huml Radim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Hurba Aleš | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Hurník Lukáš | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Huska Bedřich | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Hájek Jakub | Hrubý Jeseník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Hála František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Hálová Michaela | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Hřebáčková Ilona | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Hůlka Jaroslav | Křečovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Jaborský | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Janda Jaroslav | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Janda Tomáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Jandejsková Barbora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Janouch Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Janáček Pavel ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Janík Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Javorek Petr | Bílá Hlína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Javůrek Dalibor | Rožďalovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Jech Jan | Lhota pod Libčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Jelínek Jan | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Jelínek Josef | Hradišťko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Jelínek Vojtěch | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Jenčík Martin | Sedlec-Prčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Jeřábek Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Ježek Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Ježek Slavomír | Brniště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Jindřich Pavel | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Jiránek Jan | Svijanský Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Jiránek Martin | Sychrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Jombík Petr | Netvořice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Jursa Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Juríček Samuel | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Jáchym Miloslav | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Kadlec Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Kadleček Filip | Křivsoudov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Kalina Jindřich | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Kalčicová Andrea | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Karafiát Jiří | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Karas Martin | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Kazda Petr | Mladá Vožice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Kelek Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Kesl Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Kinkal Ivan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Kinkal Václav | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Klosse Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Kmoch Libor | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Knetl Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Knot Milan | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Kněnický Martin | Olbramovice Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Koblas Jaroslav | Zákupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Kocián Štěpán | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Kodešová Anna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Kodádek Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Kokles Antonín | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Kokoška Jan | Plzeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Kollner Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Kolman Jiří | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Komárovský Jindřich | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Konopa Jiří | Volary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Konopásek Richard | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Kopic Milan | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Korbel Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Korda Nykola | Kněžmost | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Korecký Josef | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Kosina Libor | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Kotek Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Kouba Filip | Dubá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Koutský Petr st. | Štítary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Kozka Slawomir | Vrchotovy Janovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Kozák Daniel | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Kočí Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Košťák Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Košťák Josef | Rožďalovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Kožich Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Kraník Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Kratochvíl Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Kratochvíl Rudolf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Krejčík Daniel | Dubá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Krieger Roman | Chřenovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Krištof Roman ml. | Oskořínek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Krmenčík Milan | Kochánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Kropáček Tomáš ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Král Alexander | Bukovany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Král Jaroslav ml. | Kovanice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Král Jiří | Domašín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Králová Dana | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Králová Karolína | Domašín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Kráčmer Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Kubišta Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Kubát Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Kubátová Blanka ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Kuczawski Petr | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Kulish Štěpán | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Kunc David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Kučera Jakub | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Kučera Tomáš | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Kyncl Pavel | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Kárník David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Kárníková Jana | Bílé Vchýnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Křivák Milan | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Kříž Antonín | Bohdaneč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Kříž Vadim | Týnec nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Lachký Josef | Jablonné v Podještědí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Laisek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Lamine Salim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Lapšanský Marcel | Petržalka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Ledvinka Jaroslav | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Lejček Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Linek Jaroslav ml. | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Lipka Jiří | Perštejn | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Lodínský Ondřej | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Lorenc Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Loula Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Ložek Lukáš | Lomec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Lubina Miroslav | Liblice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Luštický Lukáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Luštický Pavel | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Lynyk Volodymyr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Mach Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Macháček Zdeněk | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Macošinec Richard | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Macák Jiří | Mladá Vožice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Macálka Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Majerová Zuzana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Malkovský David | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Malkovský Pavel st. | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Malínský Adolf | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Malý Jaroslav | Čejetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Malý Michal | Čejetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Mareš Martin | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Martinů David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Maršálek Josef | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Masaryk Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Mates Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Matoušek Jakub | Lužnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Matoušek Marek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Matura Jakub | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Matějů Miloš | Chlumec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Mazaný Jakub | Dobříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Mazavý Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Mašek Martin | Kamenný Přívoz | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Melkesová Monika | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Mendel Luboš | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Mesiár Jan | Libáň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Metlička Pavel | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Mezei Ota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Michalčák Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Michálik Michal | Katusice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Micka Lukáš st. | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Midlochová Magdaléna | Končice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Midlochová Vanesa | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Moravec František | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Morkus Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Motl Michal | Kozárovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Motl Vladimír | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Moták Petr | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Moučka Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Mrhal Bronislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Mrhal Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Mrkvová Šárka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Mrosko Michal st. | Kněžičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Mrázek František | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Mrázek Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Musílková Eliška | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Máček Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Míka Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Měšťan Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Nesvadbová Hana | Podhorní Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Nezbeda Karel | Štrampouch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Nimko Marian | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Nitsche Martin | Vrchovina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Nitsche Petr | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Nosek Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Novotný Leoš | Slatiňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Novotný Martin | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Novotný Petr | Krakovany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Novák Jakub ml. | Čilec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Novák Jiří. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Novák Josef | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Novák Marek | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Novák Matěj | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Novák Michal | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Novák Milan | Milovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Novák Tomáš | Rynholec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Novák Vladimír | Dolánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Novák Vladislav ml. | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Novák Vladislav st. | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Nymburský Jaroslav | Mladá Vožice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Nápravník Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Němeček Nicolas | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Odložilík Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Olič Tomáš | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Otrekal Ronald | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Padevět Martin | Jabkenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Paikert Ladislav | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Panchártek Petr | Bohatice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Papoušková Michaela | Krchleby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Papsun ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Pavlík Jaroslav | Pikovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Pavlíček Michal | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Pačes David | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Pech Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Pecka Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Peklák Josef | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Pelda Milan | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Pelíšek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Perl Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Petrik Pavel | Chřibská | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Petrák Stanislav | Žiželice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Pešan Jiří | Katusice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Pešek Michal ml. | Řeřichy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Pinsker Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Pirič Pavel | Ostrov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Pišna Celestýn | Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Pišta Miroslav | Sloup v Čechách | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Plamen Iljev | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Plecitá Anna | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Plocek Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Podhorský Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Podlaha Adam | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Podlaha Jaroslav | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Podskalský Jan | Chržín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Pohnán Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Pokorný Petr | Hradec u Ledče nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Pokorný Roman ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Polák Bohumil | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Polák Jan | Kasejovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Polák Lukáš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Polák Milan | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Posejpal František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Pražák Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Pražáková Štěpánka | Nepolisy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Prchal Jan | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Procházka Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Procházka Martin ml. | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Procházka Martin st. | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Procházka Ondřej | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Procházka Robert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Procházka Tomáš | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Procházka Vladimir | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Prokop Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Provazníková Karolína | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Prášek Vojtěch | Kopidlno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Průša Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Pucholt Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Pudivítr Tomáš | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Pytlík Josef | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Pórek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Radová Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Rambousek Ivan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Rataj Vojtěch | Racek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Raul Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Rek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Resler Tomáš | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Resutík Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Richter Dalibor | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Richter Karel | Vtelno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Rokos Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Romanczin Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Rouče Josef | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Rovenský Patrik | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Rozsévač Jan | Chýšť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Rybář Jindřich ml. | Český Dub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Rys Bořek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Rössler Tomáš | Veselá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Růžička Jan ml. | Zdislavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Růžička Jiří | Ostroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Růžička Miroslav st. | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Růžičková Viktorie | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Sajnerová Adéla | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Sazka Alois | Rožďalovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Schindl Vilém | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Schindlauer M. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Schneiderová Marie | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Sedlák Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Sedláček Filip | Červený vrch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Seďák Jiří | Jivany u Libuně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Silaštík Pavel | Předměřice nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Sirotek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Sirový Vladimír | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Sitter Marek | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Sitter Radek | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Skala Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Skiba Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Skuhravý David | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Skyba Martin | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Sladkovský Michal | Vestec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Smeták Milan | Zeleneč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Smutný Josef ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Smékal Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Smékal Luboš | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Smékalová Aneta | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Sobotka Josef | Perštejn | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Sodoma Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Sojka Libor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Soldát Tomáš | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Sosna Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Soumar Miroslav | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Součková Veronika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Spěvák Josef | Ronov nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Staněk Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Staněk Karel ml. | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Staněk Petr | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Staňková Karolína | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Staňková Marie | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Stehlik Jiří | Bakov nad Jizerou | 3 | 1 | 1 | 0.33 | |
1610 | Stehlík Lubomír ml. | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Steimar Jan | Dubá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Steklý Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Stibůrek Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Strach Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Strejček Matěj | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Strejček Vojtěch | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Strnad Roman | Mariánské Lázně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Svašek Václav | Chlístovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Svoboda Jiří | Kácov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Svoboda Ladislav | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Svoboda Michal | Česká Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Světlý Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Syrovátka Jan | Chřibská | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Szekér Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Sátrová Ivana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Sátrová Nikola | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Sísa Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Sýkora Pavel | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Tafat Adam | Mořina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Tafat Ota | Mořina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Tak Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Tesařová Miluše | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Tichý Dominik | Bílé Vchynice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Tichý František | Načeradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Timko Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Toman Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Tomsa Ondřej | Dolní Bousov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Tomíček Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Topinka Richard | Odlochovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Tošovský Petr | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Trefný Matěj ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Trojanová Karolína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Táborský Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Tůma Jaromír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Tůma Jaroslav | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Tůma Jiří | Rousínov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Ulrich Miloš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Ursta Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Vacek Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Vacek Jan | Zábědov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Valach Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Valcite Miroslav | Kaňk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Valenta Pavel | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Vaniš Ondřej | Labětín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Vaníček Petr | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Vaněčková Petra | Nový Knín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Varga Ladislav | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Vavro Milan st. | Zeleneč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Vavroch Kristián | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Vavřich Radek | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Veingát Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Veingátová Vlaďka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Veit Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Veit Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Vencl | Lošany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Venclák Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Venhauer Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Veselý Ladislav | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Virut Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Vlasáková Ivana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Vlk Jan | Rožmitál pod Třemšinem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Vlk Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Vlk Petr | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Vlk Vladimír | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Vlček Lukáš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Vojtíšek David | Soutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Voleman David | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Volný Jiří ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Vondra Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Vondra Milan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Vondrušková Zuzana | Radošovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Vondráček Martin | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Vopálka Aleš st. | Čechtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Vopálka Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Vopálka Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Vopálka Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Vopálka Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Vorberreiter Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Vorlíček Jiří | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Vosáhlo Pavel | Strašov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Vosátka Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Vošmik Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Vršecký Vladimír | Kozárovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Vycpálková Jana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Vytlačil Lukáš | Zbraň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Vávra Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Vávra Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Váňa Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Vítek Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Wollman Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Zach Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Zachař Miroslav | Kamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Zadníček Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Zahrádka Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Zajíc Jan | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Zajíček Zdeněk | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Zdobinský Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Zdráhala Ludvík | Horní Tešice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Zdráhala Martin | Všejany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Zdráhala Petr | Všejany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Zelenka Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Zelingr Alexandr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Zeman | Lošany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Zeman Dan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Zeman Pavel | Velešín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Zilcher David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Zink František | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Zlechovec Stanislav ml. | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Zlámal Bohuslav | Čejetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Záda Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Záruba Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Čakrda Daniel | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Čakrda David | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Čanaky Adam | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Čech Daniel ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Čejka Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Čermák Jan | Komorovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Čermáková | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Černek Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Černota Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Černý Jaroslav | Chržín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Červenka Jaroslav | Kosova Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Červenka Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Červenková Jana | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Červená Veronika | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Čáp Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Ďurfina Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Šafář Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Šanda Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Šarboch Luděk | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Šareš Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Šebastian Petr | Tatce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Šebek Vladislav | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Šebesta Daniel | Nelahozeves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Šefrna Jaroslav | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Šelemberk Bohumír | Hoškovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Šenkýř Jiří | Týnec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Šertlerová Anna | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Šimonovský Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Šimíček Jaromír | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Šimůnek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Šimůnek Luboš ml. | Sázava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Šimůnek Otakar | Březová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Šimůnek Zdeněk | Sokolov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Šindler Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Šindler Zbyněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Škrobach Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Šnajdr Petr | Kamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Šolta Josef | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Šorčík Josef | Votice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Špatenka Antonín | Neustupov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Špánek Milan | Žleby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Šrámek Patrik | Opočínek | Hungerfish team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
1610 | Štich Miloš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Štich Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Štolbová Natálie | Český Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Štuka Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Štálová Lucie | Senice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Šupík Eduard ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Šupík Eduard st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Švec Michal | Kácov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Švejda Miloslav | Bolinka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Švácha jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Švára Radek | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Švída Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Šákr Filip | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Šákr Vít | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Šťovíček Josef | Blažim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Žabková Marcela | Zeleneč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1610 | Žežulka Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1610 | Žižka | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 |