Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2023 - 31.12.2023
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 1695 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 14 | 236 | 411 | 29.36 |
2 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 17 | 228 | 448 | 26.35 |
3 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | Msk Mnichovo Hradiště | 10 | 225 | 343 | 34.30 |
4 | Rubina Vladimír | Liblice | 19 | 222 | 449 | 23.63 | |
5 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 15 | 218 | 368 | 24.53 |
6 | Olbrich Petr ml. | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 12 | 212 | 317 | 26.42 |
7 | Olbrich Jakub | Bechov | Rikomix rybářské naděje | 13 | 202 | 304 | 23.38 |
8 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 8 | 197 | 239 | 29.88 |
8 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 16 | 197 | 308 | 19.25 |
10 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 12 | 196 | 309 | 25.75 |
11 | Bína Libor | Dlouhý Most | Fishing team Severočeši | 12 | 194 | 319 | 26.58 |
11 | Turský Jindřich | Krchleby | 21 | 194 | 400 | 19.05 | |
13 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 6 | 191 | 191 | 31.83 | |
13 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 7 | 191 | 202 | 28.86 |
13 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 13 | 191 | 297 | 22.85 | |
16 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 10 | 188 | 240 | 24.00 |
17 | Pánek Petr | Rakovník | 9 | 184 | 208 | 23.11 | |
18 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 13 | 182 | 285 | 21.92 | |
19 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 13 | 178 | 264 | 20.31 |
20 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 13 | 175 | 237 | 18.23 |
21 | Roušal Luděk | Neratovice | Fishing team Severočeši | 8 | 173 | 206 | 25.75 |
22 | Hakl Petr | Předonín | Fishing team Severočeši | 14 | 172 | 277 | 19.79 |
23 | Haincová Jana | Staré Ouholice | 13 | 170 | 253 | 19.46 | |
23 | Tkáč Milan | Kolín | 5 | 170 | 170 | 34.00 | |
25 | Pišna Celestýn | Kamenice | 17 | 166 | 271 | 15.94 | |
25 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 5 | 166 | 166 | 33.20 |
27 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 5 | 165 | 165 | 33.00 | |
28 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 8 | 162 | 184 | 23.00 |
29 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 15 | 161 | 261 | 17.40 | |
29 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 6 | 161 | 161 | 26.83 | |
31 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 6 | 157 | 157 | 26.17 | |
32 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 7 | 156 | 157 | 22.43 | |
32 | Liščák Jan | Lubná | 7 | 156 | 167 | 23.86 | |
32 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 7 | 156 | 157 | 22.43 | |
35 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 13 | 155 | 168 | 12.92 | |
36 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 7 | 149 | 150 | 21.43 |
37 | Schingler Karel | Lovosice | 6 | 144 | 144 | 24.00 | |
38 | Halíř Lukáš | Osek | 7 | 143 | 144 | 20.57 | |
39 | Rejnart Jan | Teplice | 7 | 140 | 141 | 20.14 | |
40 | Kabát Miroslav | Třemošná | 5 | 137 | 137 | 27.40 | |
41 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 9 | 135 | 141 | 15.67 |
41 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 4 | 135 | 135 | 33.75 |
43 | Beneš Karel | Bílina | 7 | 134 | 140 | 20.00 | |
43 | Mareš Pavel | Praha | 12 | 134 | 172 | 14.33 | |
43 | Šlesinger Martin | Rakovník | 7 | 134 | 135 | 19.29 | |
46 | Shershen Volodymyr | Praha | 7 | 133 | 140 | 20.00 | |
46 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | Rikomix rybářské naděje | 4 | 133 | 133 | 33.25 |
48 | Krupka Jiří | Telce | 5 | 132 | 132 | 26.40 | |
49 | Netík Jiří | Kostomlaty nad Labem | 8 | 131 | 141 | 17.63 | |
49 | Zoul Artur | Žatec | 5 | 131 | 131 | 26.20 | |
51 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 10 | 130 | 166 | 16.60 |
51 | Sobotka Jiří ml. | Žďár nad Sázavou | 5 | 130 | 130 | 26.00 | |
53 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 6 | 128 | 128 | 21.33 |
54 | Mareš Vladimír | Praha | 13 | 125 | 150 | 11.54 | |
54 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 4 | 125 | 125 | 31.25 | |
54 | Rozum Pavel | Třemošná | 6 | 125 | 125 | 20.83 | |
54 | Studničný Daniel | Buda | 4 | 125 | 125 | 31.25 | |
54 | Svoboda Michal | Kralupy nad Vltavou | 8 | 125 | 127 | 15.88 | |
54 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 7 | 125 | 126 | 18.00 | |
54 | Zrnová Jitka | Benešov | 13 | 125 | 174 | 13.38 | |
61 | Chýle Petr | Bílina | 4 | 120 | 120 | 30.00 | |
61 | Slavík Alexej | Vilémov | 9 | 120 | 123 | 13.67 | |
63 | Mareš Ladislav | Praha | 7 | 119 | 120 | 17.14 | |
64 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 7 | 118 | 119 | 17.00 |
65 | Kudry Marek | Cerhenice | 10 | 117 | 130 | 13.00 | |
65 | Studený Vojtěch | Byšice | 5 | 117 | 117 | 23.40 | |
67 | Vorlíček František | Kostomlátky | 10 | 116 | 129 | 12.90 | |
68 | Hložek František | Bílina | 7 | 115 | 116 | 16.57 | |
69 | David Martin st. | Rakovník | 7 | 114 | 115 | 16.43 | |
69 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 8 | 114 | 125 | 15.63 | |
71 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 6 | 113 | 113 | 18.83 |
71 | Sudík Miloslav | Kochánky | 6 | 113 | 113 | 18.83 | |
73 | Bulak Serhiy | Praha | 7 | 112 | 113 | 16.14 | |
74 | Seidl Jan | Zbiroh | 5 | 111 | 111 | 22.20 | |
75 | Šnajdr Zdeněk | Předměřice nad Jizerou | 4 | 108 | 108 | 27.00 | |
76 | Jireš Matyáš | Bakov nad Jizerou | 5 | 106 | 106 | 21.20 | |
76 | Krejčí Petr | Kněževes | 7 | 106 | 112 | 16.00 | |
78 | Dudáš Jan | Řeřichy | 5 | 105 | 105 | 21.00 | |
78 | Roudnický Václav | Kochánky | 4 | 105 | 105 | 26.25 | |
80 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 10 | 104 | 116 | 11.60 |
80 | Klement Antonín | Chranišov | 7 | 104 | 105 | 15.00 | |
80 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 4 | 104 | 104 | 26.00 |
80 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 4 | 104 | 104 | 26.00 | |
84 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 6 | 103 | 103 | 17.17 | |
85 | Polák Martin | Senomaty | 5 | 102 | 102 | 20.40 | |
86 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 3 | 100 | 100 | 33.33 | |
86 | Pekárek Stanislav | Louny | 4 | 100 | 100 | 25.00 | |
86 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 100 | 100 | 33.33 |
86 | Vlček Petr | Častolovice | Black Fish team | 5 | 100 | 100 | 20.00 |
90 | Hruška Jiří | 3 | 99 | 99 | 33.00 | ||
90 | Klich Václav | Rakovník | 4 | 99 | 99 | 24.75 | |
90 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 4 | 99 | 99 | 24.75 |
93 | Adamczuk Janusz | Hostokryje | 4 | 98 | 98 | 24.50 | |
94 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 3 | 97 | 97 | 32.33 | |
95 | Hladík Jiří | Častolovice | Black Fish team | 5 | 96 | 96 | 19.20 |
95 | Würz Dalibor | Hořesedly | 4 | 96 | 96 | 24.00 | |
97 | Jiřík Miroslav | Miškovice | 5 | 95 | 95 | 19.00 | |
97 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 3 | 95 | 95 | 31.67 |
97 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 3 | 95 | 95 | 31.67 | |
97 | Zoul Marek | Žatec | 5 | 95 | 95 | 19.00 | |
97 | Šafr Zdeněk | Oskořínek | 4 | 95 | 95 | 23.75 | |
102 | Šnicer Petr | Veltěže | 4 | 94 | 94 | 23.50 | |
103 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 9 | 93 | 101 | 11.22 | |
104 | Burak Oleh | Praha | 6 | 92 | 92 | 15.33 | |
104 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 3 | 92 | 92 | 30.67 | |
106 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 8 | 91 | 93 | 11.63 |
107 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 6 | 90 | 90 | 15.00 |
108 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 6 | 89 | 89 | 14.83 |
108 | Rybenský Roman | Němčice | 4 | 89 | 89 | 22.25 | |
110 | Houser Otakar | Všechlapy | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
111 | Jícha Luděk | Smilovice | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
111 | Pátek David | Králův Dvůr | 3 | 86 | 86 | 28.67 | |
111 | Váňa Jindřich | Praha | 4 | 86 | 86 | 21.50 | |
114 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 85 | 85 | 42.50 |
115 | Němeček Pavel | Praha | 3 | 84 | 84 | 28.00 | |
116 | Sochor Michal | Petrohrad | 5 | 83 | 83 | 16.60 | |
116 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
118 | Daňhel Jan | Bělá pod Bezdězem | 4 | 82 | 82 | 20.50 | |
118 | Horák Pavel | Žiželice | 3 | 82 | 82 | 27.33 | |
120 | Antoš Marek | Běchary | 5 | 81 | 81 | 16.20 | |
120 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
120 | Tůma Matěj | Hořany | 3 | 81 | 81 | 27.00 | |
123 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 4 | 80 | 80 | 20.00 |
124 | Jindřich Štěpán | Mělník | 2 | 78 | 78 | 39.00 | |
125 | Eichler Tomáš | Bělá pod Bezdězem | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
126 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 5 | 75 | 75 | 15.00 | |
127 | Adamčuk Jan | Rakovník | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
128 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 7 | 73 | 74 | 10.57 | |
128 | Macal Karel | Veltrusy | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
128 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
128 | Sýkora David | Rakovník | 5 | 73 | 73 | 14.60 | |
132 | Beneš Zdeněk | Peruc | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
132 | Karásek Pavel | Klášterec | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
132 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
132 | Koštálek Jiří | Oplany | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
132 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | KKM Gulášovky | 2 | 72 | 72 | 36.00 |
132 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 3 | 72 | 72 | 24.00 | |
138 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 3 | 71 | 71 | 23.67 |
138 | Eliáš Šimon | Grunov | 4 | 71 | 71 | 17.75 | |
138 | Jelínek Milan | 3 | 71 | 71 | 23.67 | ||
138 | Kvasnička Martin ml. | Kolín | 5 | 71 | 71 | 14.20 | |
138 | Prokeš Milan | Libochovice | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
143 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 3 | 70 | 70 | 23.33 |
143 | Chumash Yevhenii | Praha | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
143 | Mastník Luděk | Nelahozeves | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
146 | Bílek Milan | Zlosyň | 8 | 69 | 71 | 8.88 | |
146 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
146 | Richter Dalibor | Rumburk | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
149 | Kovář Martin | Kladruby | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
149 | Polák Lukáš | Senomaty | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
149 | Puschar Viktor | Praha | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
152 | Kratochvíl Radim | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
153 | Průša Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
154 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
154 | Halamka Martin | Dobrá Voda | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
154 | Hlaváč Marek ml. | Mladá Boleslav | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
154 | Král David | Kostelec nad Černými Lesy | 5 | 65 | 65 | 13.00 | |
154 | Černohorský Pavel | Rakovník | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
159 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
159 | Vrábel Pavel | Chlumín | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
159 | Čížek Zdeněk | Libochovice | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
162 | Hrabák Michal | Zbiroh | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
162 | Miklian Roman | Petrovice | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
162 | Pikali Imrich | Vavřinec | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
162 | Stehlík Jiří | Bakov nad Jizerou | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
162 | Studničný Jakub | Jivina | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
162 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 63 | 63 | 31.50 |
168 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
168 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 3 | 62 | 62 | 20.67 | |
168 | Vnouček Stanislav | Praha | 7 | 62 | 63 | 9.00 | |
168 | Volevecký Radek | Řečany nad Labem | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
172 | Borový Luděk | Libčice | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
172 | Mareš Jan | Praha | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
172 | Zdobina Zdeněk | Bakov nad Jizerou | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
175 | Kosina Roman | Veselí u Přelouče | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
175 | Navrátilová Ela | Kutná Hora | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
175 | Pospíšil Patrik | 3 | 60 | 60 | 20.00 | ||
175 | Pýcha Hynek | Skryje | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
175 | Vnouček Petr | Praha | 6 | 60 | 60 | 10.00 | |
180 | Furthner Jan | Bečváry | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
180 | Jánošíková Emma | Liberec | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
180 | Král Vojtěch st. | Kostelec nad Černými Lesy | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
180 | Novotný Petr | Přerov nad Labem | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
184 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 3 | 58 | 58 | 19.33 |
184 | Kovačka Josef | Ratboř | 10 | 58 | 62 | 6.20 | |
184 | Netolický Pavel | Kutná Hora | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
184 | Sobotka Josef | Perštejn | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
184 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 2 | 58 | 58 | 29.00 |
189 | Svoboda Jiří | Pašinka | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
189 | Zemanová Soňa | Zruč nad Sázavou | Středočeši fishing team MAVER | 7 | 57 | 58 | 8.29 |
191 | Dušek Jan | Kutná Hora | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
191 | Fencl Petr st. | Kolín | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
193 | Černý Jiří | 2 | 55 | 55 | 27.50 | ||
194 | Brendl Patrik | Lanškroun | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
194 | Jánošík David | Liberec | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
194 | Lát Jiří | Česká Lípa | 5 | 54 | 54 | 10.80 | |
194 | Mendel Milan | Pšovky | 8 | 54 | 56 | 7.00 | |
194 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
199 | Adamovič Andreas | Pečky | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
199 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
201 | Bašta Adam | 2 | 51 | 51 | 25.50 | ||
201 | Poustka Tomáš | Nové Strašecí | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
201 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 5 | 51 | 51 | 10.20 | |
201 | Váňa Michal | Vepřek | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
201 | Čori Petr | Chodová Planá | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
206 | Arazim Vlastimil | Neratovice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
206 | Herlík David | 2 | 50 | 50 | 25.00 | ||
206 | Hurt Martin | Zbraslavice | 5 | 50 | 50 | 10.00 | |
206 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 50 | 50 | 25.00 |
206 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 3 | 50 | 50 | 16.67 |
211 | Chvalkovský Ondřej | 2 | 49 | 49 | 24.50 | ||
211 | Pešek Matěj | Zdeslav | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
211 | Porazík Jakub | Kolešov | Rebels team | 4 | 49 | 49 | 12.25 |
211 | Tomšů Svatopluk | Mladá Vožice | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
215 | Kočí Jaroslav | Praha | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
215 | Musil Max | Bakov nad Jizerou | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
217 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
217 | Dostál Bohumil | Vyšehněvice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
219 | Chýle Oldřich | Bílina | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
219 | Zdráhala Petr | Všejany | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
221 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 5 | 45 | 45 | 9.00 | |
221 | Ulman Josef st. | Kochánky | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
223 | Dvořák Tomáš | Rakovník | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
223 | Hovorka Antonín | Žabonosy | 4 | 44 | 44 | 11.00 | |
223 | Kovář Antonín | Kladruby | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
223 | Novák Josef | Žďár | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
223 | Svatoň Radek | Přílepy | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
228 | Hotový Jiří | Most | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
228 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 5 | 43 | 43 | 8.60 | |
228 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 4 | 43 | 43 | 10.75 | |
228 | Stražák Bohumil | Český Brod | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
232 | Hofman Jiří | Luštěnice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
232 | Petříček Jan | Poběžovice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
232 | Sochůrek Ondřej | 2 | 42 | 42 | 21.00 | ||
232 | Tůma Filip | 2 | 42 | 42 | 21.00 | ||
236 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | Big Fish Jihlava | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
236 | Weigend Aleš | Mladá Boleslav | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
238 | Bareš Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
238 | Dobřemyslová Eliška | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
238 | Hrubeš Petr | Rokycany | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
238 | Hýbner Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
238 | Kianičková Jitka | Peruc | 4 | 40 | 40 | 10.00 | |
238 | Kořínek Lukáš | Nakvasovice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
238 | Kryštof Marián | Říčany | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
238 | Mareš Daniel | Praha | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
238 | Matějčík Vít | Mnichovo Hradiště | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
238 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 40 | 40 | 20.00 |
238 | Skalický Jakub | Příbram | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
238 | Staněk Karel ml. | Smečno | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
238 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 4 | 40 | 40 | 10.00 | |
238 | Tuček Ondřej | Mnichovo Hradiště | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
252 | Blecha Miroslav ml. | Počátky | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
252 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 39 | 39 | 19.50 |
252 | Cimrman Petr | Chrastava | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
252 | Cingroš Jakub | Stod | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
252 | Fučík Daniel | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
252 | Glockner Petr | Mělník | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
252 | Hasal František | Chomutice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
252 | Motejzík Petr | Březnice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
252 | Mrázek Marek | Březnice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
252 | Novák Josef | Svijany | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
252 | Novák Petr | Radovesnice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
252 | Paroušek Jan | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
252 | Pohnán Jan | Praha | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
252 | Tošovská Rozálie | Bělá pod Bezdězem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
252 | Versbach Václav | Zákupy | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
252 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
252 | Václavík David | Vehlovice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
252 | Wohland Robert | Bělá pod Bezdězem | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
252 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
252 | Čuřík Václav | Kolín | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
272 | Dobřemysl Martin | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
272 | Halamka David | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
272 | Kopřiva Josef | Hříškov | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
272 | Kovář František | Mirovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
272 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
272 | Pešek Jan | Chrudim | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
272 | Polák Matěj | Neratovice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
272 | Schenk Adam | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
272 | Sochor Martin ml. | Petrohrad | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
272 | Staněk Karel | Smečno | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
272 | Vaňura Jaroslav | Chvatěruby | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
272 | Zahradník Roman | Pelechov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
284 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
284 | Bozděch Karel | Praha | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
284 | Brož Richard | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
284 | Bukač Petr | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
284 | Bury Jan | Postoloprty | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
284 | Chudoba Jan | Libenice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
284 | Chvalovský Ondřej | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
284 | Chwastek Vladimír | Sedlčany | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
284 | Doležal Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
284 | Laitner František | Kněževes | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
284 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 1 | 37 | 37 | 37.00 |
284 | Ničpan Petr | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
284 | Novotný Bedřich | Kouřim | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
284 | Pásler Miloš | Miřetice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
284 | Sloup Jaroslav | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
284 | Strouhal Patrik | Praha | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
284 | Svoboda Jaroslav | Rosice u Chrasti | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
284 | Tůma Štěpán | 3 | 37 | 37 | 12.33 | ||
284 | Veselý Adam | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
284 | Vídeňský Zdeněk | Lhotice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
284 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 4 | 37 | 37 | 9.25 | |
305 | Bartoš František | Chotěšov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
305 | Boumová Bára | Kounice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
305 | Fasta Oleksander | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
305 | Horčík Alois | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
305 | Hradecká Sarah | Uhříněves | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
305 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 2 | 36 | 36 | 18.00 |
305 | Kostohryz Jan | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
305 | Kršňák Tomáš | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
305 | Malý Roman | Plaňany | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
305 | Mašita Stanislav | Povrly | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
305 | Novák Pavel | Úžice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
305 | Sixta Tomáš | Týnec nad Labem | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
305 | Skalický Miroslav | Příbram | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
305 | Temr Miroslav | Kounice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
305 | Čipera Miroslav | Bohutín | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
320 | Adámek Luděk | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
320 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
320 | Baránek Matěj | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
320 | Děček Milan | Sloveč | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
320 | Hlaváček Filip | Benešov | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
320 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
320 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
320 | Kianička Jakub | Peruc | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
320 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 35 | 35 | 35.00 |
320 | Leiterman Lukáš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
320 | Lodl Jakub | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
320 | Mendlík Tadeáš | Benátky nad Jozerou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
320 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 2 | 35 | 35 | 17.50 |
320 | Pilc Tomáš | Vlašim | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
320 | Pristal Andrej | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
320 | Rambousek Stanislav | Třebíč | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
320 | Smítka Josef st. | Kaňk | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
320 | Staněk Petr | Smečno | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
320 | Vacek Miloslav | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
320 | Vařeka Jan | Benátky nad Jizerou | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
320 | Veselý Aleš | Měšice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
320 | Záveský Jan | Dražíč | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
320 | Šourek Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
343 | Bilík Petr | Kolín | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
343 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
343 | Běle Václav ml. | Březnice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
343 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
343 | Hasal Aleš | Chomutice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
343 | Hofman Vojtěch | Bělá pod Bezdězem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
343 | Klimeš Jan | Čimelice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
343 | Kočí Vladimír | Praha | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
343 | Křivka Matěj | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
343 | Laitner Matouš | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
343 | Nimko Marian | Praha | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
343 | Rác Jaroslav | Mutějovice | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
343 | Schenk Václav | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
343 | Zeman Štěpán | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
343 | Červený Jaroslav | Jaroměř | Michalové a spol. | 1 | 34 | 34 | 34.00 |
343 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
359 | Brožek Adam | Litomyšl | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
359 | Dvořák Petr | Rakovník | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
359 | Děček Tadeáš | Městec Králové | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
359 | Hadžala Jan | Odolena Voda | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
359 | Huttrová Amálie | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
359 | Jančar Vojtěch | Březnice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
359 | Jonák Martin | 3 | 33 | 33 | 11.00 | ||
359 | Lachký Jaroslav | Mimoň | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
359 | Lysek Jakub | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
359 | Nekvapil František | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
359 | Novák Milan | Milovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
359 | Nováková Sára | Svijany | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
359 | Olbrich Petr st. | Bechov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
359 | Paclt Pavel | Louny | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
359 | Rozkošný Josef | 2 | 33 | 33 | 16.50 | ||
359 | Schenk Petr | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
359 | Sixta Jan | Týnec nad Labem | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
359 | Slavík Jiří | Neratovice | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
359 | Vosáhlo Mikuláš | Mnichovo Hradiště | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
359 | Ševčík Bořivoj | Zlosyň | 3 | 33 | 33 | 11.00 | |
379 | Chaloupek David | Benátky nad Jizerou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
379 | Felso Ladislav | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
379 | Horák Vladislav | Dražíč | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
379 | Hulcr Lukáš | Kutrovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
379 | Král Pavel | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
379 | Malkovský David | Březnice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
379 | Mihálík Boris | Hranice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
379 | Musil Milan | Kladruby | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
379 | Nesládek Marcel | Týnec nad Lábem | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
379 | Slobodzian Tobiáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
379 | Urban Damián | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
379 | Váňa Pavel | Kolín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
391 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
391 | Cinekr Tomáš | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
391 | Doležal Richard | Mnichovo Hradiště | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
391 | Dormišev Jordán | Ukrajina | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
391 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 4 | 31 | 31 | 7.75 | |
391 | Grégr Jiří st. | Šubrtov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
391 | Hampejs David | Bílina | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
391 | Hanzal Ondřej | Želetava | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
391 | Horák David | Luže | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
391 | Hos Martin | Otín | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
391 | Hyhlík Zdeněk | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
391 | Jiroutová Valerie | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
391 | Klazar Vojtěch | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
391 | Kovář Jan | Kladruby | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
391 | Kutílek Jaromír | Bohouňovice | 6 | 31 | 31 | 5.17 | |
391 | Kučera Jiří | Rakovník | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
391 | Kysela Zdeněk st. | Dlouhý most u Liberce | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
391 | Mašita Petr | Povrly | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
391 | Petrovka Jiří | Větrušice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
391 | Rajko Josef | Kostelec nad Labem | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
391 | Sixta Milan | Nymburk | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
391 | Sochor Václav | Přeštice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
391 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 2 | 31 | 31 | 15.50 |
391 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 6 | 31 | 31 | 5.17 | |
391 | Višňovský Dominik | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
391 | Šimůnek Ondřej | Hudčice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
417 | Cablk Jan | Pravonín | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
417 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
417 | Dostálová Anežka | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
417 | Drahota Jiří | Lužec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
417 | Dubš Jakub | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
417 | Fiřtík Ondřej | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
417 | Havlín Petr | Veltrusy | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
417 | Havlíček Lukáš | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 30 | 30 | 30.00 |
417 | Hošek Stanislav | Pacov | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
417 | Hron František | Rožďalovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
417 | Jírovský Martin | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
417 | Kuneš Pavel | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
417 | Spiller Karel | Stod | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
417 | Svoboda Tadeáš | Žďár | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
417 | Toman Petr | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
417 | Truhlář Patrik | Karhule | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
417 | Vlček Dominik | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
417 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
417 | Ďurček Josef ml. | Mnichovo Hradiště | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
417 | Řezač Petr | Benátky nad Jizerou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
437 | Adamec Michal | Světlá nad Sázavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
437 | Chábera Radek | Mlékovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
437 | Dvořáček Zdeněk | Lhota | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
437 | Hrubý Stanislav st. | Králův Dvůr | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
437 | Jarý Marek | Karlovy Vary | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
437 | Kapacita Mykola | Ukrajina | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
437 | Kasík Radek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
437 | Koucký Bohuslav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
437 | Mareš Jan ml. | Praha | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
437 | Michálek Jan | Otovice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
437 | Paldusová Natálie | Bakov nad Jizerou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
437 | Picek Martin | Žďár | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
437 | Pokorný Roman st. | Nové Strašecí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
437 | Sobotka Jiří | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
437 | Syrový František | Stratov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
437 | Tirpach Daniel | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
437 | Vaněk Michal | Litoměřice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
437 | Witalová Alexandra | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
437 | Zeman Václav ml. | Tuřice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
437 | Zmatlíková Eva | Bakov nad Jizerou | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
437 | Černý Václav | Rakovník | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
437 | Špína Jiří | Valdice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
459 | Adamec Jakub | Závidkovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
459 | Baloun Kamil | Kolín | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
459 | David Miroslav st. | Rakovník | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
459 | Dupal Petr | Úvaly | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
459 | Fodor Petr | Třebestovice | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
459 | Grossmann Bedřich | Mělník | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
459 | Hlaváček Ladislav | Veselá | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
459 | Machalický Josef | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
459 | Neužil Antonín | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
459 | Schnaubelt Petr | Petrohrad | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
459 | Sixta Jonáš | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
459 | Stehlík Josef | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
459 | Tyráčková Viktorie | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
459 | Voráček Pavel | Kochánky | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
459 | Válka Ondřej | Želiv | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
459 | Čepelák Štěpán | Nymburk | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
459 | Černá Kateřina | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
459 | Řezníček Matěj | Chotýšany | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
459 | Šafařík Jaroslav | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
459 | Šafránek Jiří | 3 | 28 | 28 | 9.33 | ||
459 | Šimůnek Jindřich | Přelouč | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
459 | Špitzer Josef | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
459 | Štafurik Daniel | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
482 | Dufek Vojtěch | Mladá Boleslav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
482 | Fischer Sebastian | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
482 | Jilich Ladislav | Jihlava | Big Fish Jihlava | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
482 | Kabát Jaroslav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
482 | Karas Jakub | Poříčany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
482 | Koch Radek | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
482 | Koulová Kateřina | Mělník | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
482 | Kubát Filip | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
482 | Křeček Jan | Kutrovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
482 | Nekolný Josef | Břežany | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
482 | Novotný Radek ml. | Strakonice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
482 | Oubrecht Michal | Bílý Kámen | Big Fish Jihlava | 1 | 27 | 27 | 27.00 |
482 | Pospíšil Jaroslav | Mělník | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
482 | Pánek Mikuláš | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
482 | Sečkař Jan | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
482 | Stehlík Miroslav | Zásmuky | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
482 | Vodvářka Matyáš | Krakovany | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
482 | Volák Milan | Bakov nad Jizerou | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
482 | Výskot Daniel | Týnec nad Sázavou | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
482 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
482 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
503 | Beran Petr | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
503 | Boček Ladislav st. | Kolín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
503 | Böhm František | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
503 | Charvát Martin | Milčice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
503 | Chuchvalec Tomáš | Hlízov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
503 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
503 | Doležán Nikola | Chotěboř | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
503 | Fišer Jiří | Hořesedly | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
503 | Gregorová Vendula | Čistá | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
503 | Havel Jaroslav | Kladruby | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
503 | Hrabě Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
503 | Hůrka Dominik | Záboří nad Labem | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
503 | Kadlec Vratislav | Benátky nad Jizerou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
503 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 4 | 26 | 26 | 6.50 | |
503 | Kárník Petr | Bílé Vchýnice | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
503 | Kühnel Petr | Bakov nad Jizerou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
503 | Lacko Ondřej | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
503 | Melvald Jaroslav | Suchdol u Kutné Hory | 4 | 26 | 26 | 6.50 | |
503 | Mocová Denisa | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
503 | Mrázek Karel | Mirovice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
503 | Mynářová Adéla | Živonín | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
503 | Navrátil Viktor | Kutná Hora | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
503 | Novák Marek | Rumburk | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
503 | Richtr Pavel | Vápensko | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
503 | Rybářová Leontýna | Český Dub | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
503 | Trousilová Hana | Odolena Voda | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
503 | Uličný Simon | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
503 | Vančura Prokop | Dymokury | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
503 | Zabilanský Dominik | Mšeno | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
503 | Zedník Antonín | 2 | 26 | 26 | 13.00 | ||
503 | Šebor Jan | Nesvačily | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
534 | Bukač Tomáš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
534 | Břichnáč Vladimír | Nymburk | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
534 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 2 | 25 | 25 | 12.50 |
534 | Cingroš Roman | Stod | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
534 | Duchoslav Tomáš | Spomyšl | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
534 | Dvořáková Jana | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
534 | Ettler Artur | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
534 | Grubrová Kristýna | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
534 | Horvát Miroslav | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
534 | Hošek Pavel | Římovice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
534 | Jakovec Lukáš | Praha | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
534 | Jokel Luděk | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
534 | Kršňák Petr | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
534 | Lahký Josef | Bělá pod Bezdězem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
534 | Novák Michal | Radovesnice II. | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
534 | Pecina Miroslav | Jestřábí Lhota | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
534 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
534 | Silaši Štefan | Lety | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
534 | Sýkora Jiří st. | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
534 | Tomášek Jan | Bílá Hlína | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
534 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 6 | 25 | 25 | 4.17 | |
534 | Vavruška Martin | Sudoměř | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
534 | Zeman Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
534 | Zeman Maxmilián | Zruč nad Sázavou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
534 | Šolta Zdeněk | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
534 | Štefl Zdeněk | Všechlapy | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
534 | Švejkovská Eva | Český Brod | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
561 | Bertok Milan | Dublovice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
561 | Blecha Miroslav st. | Počátky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
561 | Hanz Antonín | Nymburk | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
561 | Hofman Vojtěch | Nymburk | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
561 | Hrabě František | Rumburk | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
561 | Hrubý Stanislav ml. | Suchomasty | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
561 | Kettner Josef st. | Mělník | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
561 | Moc Matěj | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
561 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
561 | Pažout Radovan | Rožďalovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
561 | Petrik Pavel | Chřibská | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
561 | Petržílka Marek ml. | Bašť | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
561 | Procházková Barbora | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
561 | Rataj David | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
561 | Rybář Jakub | Horní Jiřetín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
561 | Veselý Tomáš | Mělník | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
561 | Vilda Martin | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
561 | Zimmerman Roman | Bělá pod Bezdězem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
561 | Černá Lada | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
561 | Šebek Milan | Dřínov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
561 | Švanda Antonín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
561 | Švára Tadeáš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
583 | Bláha Šimon | Bakov nad Jizerou | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
583 | Brožková Leontýna | Litomyšl | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
583 | Bučková Alžběta | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
583 | Cajthaml Petr | Velenice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
583 | Chvalkoský Ondřej | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
583 | Dolejší Martin | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
583 | Dupák Martin | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
583 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | Fishing team Severočeši | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
583 | Gregor Jan | Čistá | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
583 | Hirman Miloš | Kladruby | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
583 | Kouřimský Antonín | Mladá Boleslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
583 | Kulhavý Pavel | Pěčice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
583 | Landyš Vojtěch | Bakov nad Jizerou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
583 | Loužil Jan | Kutná Hora | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
583 | Melč Martin ml. | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
583 | Málek Josef | Pařížov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
583 | Neškodová Jiřina | Březnice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
583 | Novotný Vladimír | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
583 | Paclt Pavel | Praha | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
583 | Pavlík František | Březnice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
583 | Peřina Ladislav | Chotěšice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
583 | Ptáček Radek | Rakovník | 4 | 23 | 23 | 5.75 | |
583 | Stejskal Karel | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
583 | Szotkowski David | Mnichovo Hradiště | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
583 | Vecko Dominik | Městec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
583 | Vlk Petr | Rumburk | 4 | 23 | 23 | 5.75 | |
583 | Černý Filip | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
583 | Čipera Josef | Uhlířské Janovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
583 | Řehůřek Daniel | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
583 | Šejla Pavel | Slaný | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
583 | Šimečková Miriam | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
583 | Šimůnek Oldřich | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
615 | Adámek Petr | H. Beřkovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
615 | Bervid Jiří | Přelouč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
615 | Borovka Luboš | Vodňany | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
615 | Brázda Vít | Výměves | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
615 | Durst Jiří | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
615 | Golián Martin | Heřmanův Městec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
615 | Horníček Jakub | Ivančice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
615 | Jelínek Matěj | Dymokury | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
615 | Kadeřábek Jaroslav | Liběchov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
615 | Karabáček Jiří | Golčův Jeníkov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
615 | Kohout David | Mělník | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
615 | Kosina Jakub | Velenice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
615 | Krejčí Tomáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
615 | Mašlonka Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
615 | Novák Jakub | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
615 | Novák Vratislav | Všeteč | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
615 | Patzenhauer Václav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
615 | Pešek Jiří | Řeřichy | 4 | 22 | 22 | 5.50 | |
615 | Pešout Daniel | Březí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
615 | Pilař Pavel | Lužec | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
615 | Posner Radim | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
615 | Rožková Hana | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
615 | Silvar Matěj | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
615 | Vavruška René ml. | Chobot | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
615 | Veselý Pavel | Uhlířské Janovice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
615 | Červinka Lubomír | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
615 | Škurek David | Šumperk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
642 | Benda Roman | Řečany nad Labem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
642 | Beranová Laura | Bělá pod Bezdězem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
642 | Bidrman Michal | Skryje | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
642 | Bičovský Josef | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
642 | Bubla Rudolf | Poříčany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
642 | Ciryn Martin | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
642 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 21 | 21 | 10.50 |
642 | Dostálová Alžběta | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
642 | Dvořák Milan | 2 | 21 | 21 | 10.50 | ||
642 | Henzl Jan | Louny | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
642 | Hlachký Jaroslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
642 | Hora František st. | Václavy | 5 | 21 | 21 | 4.20 | |
642 | Houžvička Zdeněk | Kounice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
642 | Hrib Lukáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
642 | Kalina Pavel ml. | Telce | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
642 | Kolář Václav | Týnec nad Sázavou | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
642 | Krym Petr | Kladruby | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
642 | Mareš Daniel | Krchleby | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
642 | Matějčíková Anna | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
642 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
642 | Mozol Jan | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
642 | Patzenhauer Jaroslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
642 | Pilný Martin | Svatý Mikuláš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
642 | Plzák Albert | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
642 | Stránský Stanislav | Předměřice nad Jizerou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
642 | Tříska Raimund | Dolní Bousov | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
642 | Vavroň Jiří | Stražovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
642 | Widthann Jan | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
642 | Čmarda Daniel | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
671 | Aujeský David | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
671 | Beneš Lukáš | Svidnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
671 | Cabík Jan | Praha | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
671 | Hamouz Marek | Česká Lípa | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
671 | Hovorka Václav | Krakovany | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
671 | Hubička Tomáš | Brloh | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
671 | Jirků Šimon | 2 | 20 | 20 | 10.00 | ||
671 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 20 | 20 | 20.00 |
671 | Kajan Martina | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
671 | Kratochvíl Antonín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
671 | Kubeš Václav | Levousy | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
671 | Kubát František | Bělá pod Bezdězem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
671 | Malkovský Pavel st. | Březnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
671 | Matějčík Martin | Branžež | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
671 | Novák Filip | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
671 | Plzák Karel | Roudnice nad Labem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
671 | Polívka Lukáš | Střednice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
671 | Studený Miroslav | Liblice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
671 | Tobolka Milan | Nechanice | Rybářský ráj Hradec Králové | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
671 | Vavruška René | Chobot | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
671 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
671 | Černý Tomáš ml. | Přišimasy | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
693 | Bouma Štěpán | Kounice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
693 | Brůna Jan | Rumburk | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
693 | Buňka Ladislav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
693 | Břinčil Václav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
693 | Danko Miroslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
693 | Dvořáček Jan | Zbraslavice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
693 | Děček Antonín | Městec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
693 | Effler Josef | Bělá pod Bezdězem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
693 | Forst Vít | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
693 | Hagašová Laura | Bělá | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
693 | Havlíček Martin | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
693 | Janota Jaromír | Březnice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
693 | Jíchová Antonie | Kounice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
693 | Kohout Štěpán | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
693 | Krbec Lukáš | Hubenov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
693 | Ladýř Josef | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
693 | Mašlonka Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
693 | Němec Jiří | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
693 | Němeček Albert | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
693 | Petráň Vojtěch | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
693 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
693 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
693 | Svoboda Ondřej | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
693 | Vilímek Martin | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
693 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
693 | Váňa Štěpán | Týnec nad. Labem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
693 | Žitník Zbyněk | Bělá pod Bezdězem | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
720 | Baránková Zuzana | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
720 | Feher Petr | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
720 | Fiedler Ondřej | Rasochy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
720 | Fořt Kristián | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
720 | Grubrová Karolína | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
720 | Hradil Jan | Březnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
720 | Kolbaba Matěj | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
720 | Kolpaský Jan | Zlosyň | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
720 | Král Jakub | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
720 | Král Pavel | Havlíčkův Brod | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
720 | Krátký Vojtěch | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
720 | Kympl Jaroslav | Zlosyň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
720 | Lisický Ondřej | Mladá Boleslav | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
720 | Mareš Vladislav | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
720 | Novotný Max | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
720 | Novotný Ondřej | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
720 | Půta Jiří | Plzeň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
720 | Svatoš Petr | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
720 | Verner Vladimír | Smolnice | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
720 | Vidman Matěj | Mšeno | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
720 | Volprecht Zdeněk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
720 | Vrobel Jan | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
720 | Zubr Richard | Český Brod | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
720 | Škoda Zdeněk ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
720 | Šrajerová Lucie | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
720 | Štolovský Michal | Dolní Bousov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
746 | Benedikt Vít | Mnichovo Hradiště | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
746 | Bláha Marek | Klášter nad Jizerou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
746 | Bros Josef | Kolín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
746 | Danko Arnošt | Brozánky | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
746 | Gruber Tomáš | Týnec nad Labem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
746 | Havrda Radek | Lipec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
746 | Jakubec Jakub | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
746 | Jetýlek Ondřej | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
746 | Kinkal Ivan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
746 | Klatka Michal | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
746 | Kohout Mykola | Mirovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
746 | Krejčí Matěj | Dolní Břežany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
746 | Krinzweig Karel | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
746 | Kubeš Daniel | Bolina | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
746 | Lev Radek | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
746 | Majer Matěj | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
746 | Nevrkla Jakub | Batelov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
746 | Ondrušek Miroslav | Loukonosy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
746 | Pěchouček Jiří | Lužná | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
746 | Rathan Antonín | Týnec nad Sázavou | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
746 | Rulík Jakub | Dymokury | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
746 | Rédlová Hana | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
746 | Růžička Miroslav | Tanvald | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
746 | Semerád Antonín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
746 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
746 | Tichý Petr | Kosmonosy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
746 | Valka Jiří | Ledeč | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
746 | Vlček Jiří | Mirovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
746 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
746 | Zlechovec Jakub | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
746 | Řabek Filip | Břasy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
746 | Špac Marek | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
746 | Špás Daniel | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
746 | Šíma Miroslav | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
746 | Žuková Marie | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 2 | 17 | 17 | 8.50 |
781 | Adamovič Alex | Pečky | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
781 | Bočková Alžběta | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
781 | Budka Jiří | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
781 | Chuchvalec Ivan | Libenice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
781 | Cibulka Jiří | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
781 | Daniel Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
781 | Dlask Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
781 | Děček Tomáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
781 | Fejlová Viktorie | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
781 | Halgašová Laura | Bělá pod Bezdězem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
781 | Hroneš Martin | Koprník | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
781 | Jurkovič Pavel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
781 | Karvánek Jiří | Nové Město nad Metují | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
781 | Kochleffl Petrik | Senomaty | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
781 | Málek Daniel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
781 | Málek Pavel ml. | Poříčany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
781 | Nguyen Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
781 | Paulus Daniel | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
781 | Pešek Michal ml. | Řeřichy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
781 | Polívka Tomáš | Nový dům | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
781 | Tlustý Luboš | Svratouch | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
781 | Tůma Ondřej | Mnichovo Hradiště | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
781 | Urban Adam | Štětí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
781 | Valenta Jakub | Kopidlno | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
781 | Valenta Jan | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
781 | Vrzal Tomáš | Pečky | 4 | 16 | 16 | 4.00 | |
781 | Závora Petr | Všetaty | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
781 | Šimečková Mariana | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
781 | Švejda Josef | Praha | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
781 | Žďánský Kryštof | Bělá pod Bezdězem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
811 | Adamcuk Jan | Přílepy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
811 | Burian Ladislav | Kralupy nad Vltavou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
811 | Chlapovič Marek | Rakovník | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
811 | Eichler Miloslav | Česká Kamenice | 3 | 15 | 15 | 5.00 | |
811 | Halabrin Jan | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
811 | Jandejsek Zdeněk | Zruč nad Sázavou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
811 | Jelínek Luděk | Kolín | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
811 | Kapitán Stanislav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
811 | Kaňák Karel | Smiřice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
811 | Koutný Lubomír | Zaječice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
811 | Kovárna Petr | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
811 | Kubát Petr | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
811 | Milec Luboš | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
811 | Myklian Roman | Petrovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
811 | Neškoda Jiří st. | Březnice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
811 | Odložilík Marek | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
811 | Petráňová Jaroslava | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
811 | Plechatý Luděk | Lhota | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
811 | Polívka Šimon | Mšeno | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
811 | Pouzar Václav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
811 | Staněk Richard | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
811 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 1 | 15 | 15 | 15.00 |
811 | Vach Matěj | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
811 | Černý Tomáš | Labské Chrčice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
811 | Červenka František | Smečno | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
836 | Bednárik Adama | Černá Hora | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
836 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
836 | Charvát Adam | Libočany | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
836 | Chudoba Petr | Bělá pod Bezdězem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
836 | Cikánková Ivana | Říčany | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
836 | Dvořák Tomáš | Červené Pečky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
836 | Jirásek Dan | Městečko | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
836 | Kunc Vlastimil | Rožďalovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
836 | Langer Josef | Zruč nad Sázavou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
836 | Novák Jiří | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
836 | Novák Krištof | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
836 | Opat Lukáš | Slabce | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
836 | Soukup Ivo | Třebíč | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
836 | Světnička Petr ml. | Kouřim | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
836 | Turay Josef | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
836 | Táborský Tadeáš | Kounice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
836 | Tůma Jakub | Rousínov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
836 | Tůma Jiří | Rousínov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
836 | Vachovec Jindřich | Citov | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
836 | Wala Pavel | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
836 | Šerdzik Josef | Bělá pod Bezdězem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
836 | Šuchal Juraj | Markovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
858 | Babka Pavel | Chloumek | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
858 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
858 | Bártů Jan | Čechtice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
858 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
858 | Eibl Milan | Blatná | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
858 | Hron Milan | Rožďalovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
858 | Jetýlek Vojtěch | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
858 | Jonáš Matěj | Bakov nad Jizerou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
858 | Jílek Jiří | Praha | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
858 | Kohout Tomáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
858 | Kučák Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
858 | Lebeda Jiří | Rakovník | 5 | 13 | 13 | 2.60 | |
858 | Norčík Alois | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
858 | Novák Tomáš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
858 | Olechnowicz Kryštof | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
858 | Pavlas Petr | Hostovlice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
858 | Plášek Milan | Poštovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
858 | Poupa Ladislav | Hořešovičky | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
858 | Skokanová Adriana | Poděbrady | 3 | 13 | 13 | 4.33 | |
858 | Smékal Luboš | Rakovník | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
858 | Stejskal Hubert | Jarkovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
858 | Sátrová Ivana | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
858 | Vinš Petr | Brniště | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
858 | Vitriv Volodymyr | Praha | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
858 | Vytlačil Tomáš | Zbraň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
858 | Víšek Michal | Líbeznice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
884 | Bocaníček Milan | Chvaletice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
884 | Brendlová Klára | Lanškroun | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
884 | Brendlová Petra | Lanškroun | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
884 | Enčiv Bohdan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
884 | Fencl Edward | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
884 | Havel Ondřej | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
884 | Holman Karel | Strakonice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
884 | Klusáček Jan | Praha | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
884 | Kochta Josef | Ledce | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
884 | Král Petr | Čistá | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
884 | Lonský Václav | Zdislavice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
884 | Malý Karel | Mladá Boleslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
884 | Novotný Zdeněk | Zbraslavice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
884 | Petržílka Vlastimil | Vojkovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
884 | Polívka Jiří | Živonín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
884 | Pánek Vít | Sezemice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
884 | Ruprecht Martin | Roztoky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
884 | Sitter Marek | Blatná | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
884 | Soukalová Karolína | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
884 | Staněk Vít | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
884 | Vaníček Radek | 2 | 12 | 12 | 6.00 | ||
884 | Vokál Pavel | Kolovraty | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
884 | Válek Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
884 | Šrámek Dušan | Týnec nad Labem | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
884 | Štěpánek Matěj | Dolní Bousov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
909 | Bludská Karolína | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
909 | Cintavý Jaroslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
909 | Dvořák Bohumil | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
909 | Efflerová Ema | Bělá pod Bezdězem | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
909 | Forst Matyáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
909 | Haluza Petr | Zbraslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
909 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 11 | 11 | 11.00 |
909 | Hrubeš Petr | Plzeň | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
909 | Legner Adam | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
909 | Moravec Jiří ml. | Čejov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
909 | Navrátil Jiří | Úhřetice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
909 | Nedobitý Marek | 2 | 11 | 11 | 5.50 | ||
909 | Pleierová Martina | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
909 | Sedlák Josef | Zdislavice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
909 | Semecký Filip | Český Šternberk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
909 | Sýkora Pavel | Březnice | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
909 | Vecko Oliver | Střemy | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
909 | Zajíc Jiří | Ctiboř | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
909 | Šourek Kryštof | Rohatsko | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
909 | Šuchal Adam | Markovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
929 | Beneš David | Rakovník | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
929 | Bydžovský Josef | Kroučov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
929 | Hatašová Justýna | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
929 | Herlík Miroslav | 2 | 10 | 10 | 5.00 | ||
929 | Hricík Jan | Kamenný přívoz | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
929 | Hulicius Dominik | Mšeno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
929 | Jakovec Petr | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
929 | Javůrek Martin | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
929 | Kalina Lukáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
929 | Karn Vojtěch | Dolní Bousov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
929 | Klischchun Oleh st. | Praha | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
929 | Kotek Roman | Čelákovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
929 | Kuczawski Matouš | Světlá nad Sázavou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
929 | Moravec Pavel | Čejov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
929 | Mydlář Vojtěch | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
929 | Odstrčilík Hubert | Dolní Bousov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
929 | Podroužek Jakub | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
929 | Polcar Jaroslav | Skupá | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
929 | Rozsévač Jan | Chýšť | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
929 | Sodoma Jan | Krakovany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
929 | Sop Libor | Zlosyň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
929 | Vaněk Matyáš | Horní Bousov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
929 | Vlach Milan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
929 | Zdráhala Ludvík | Horní Tešice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
929 | Černý Jakub | Kutná Hora | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
954 | Hlaváčová Markéta | Mladá Boleslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
954 | Horník Milan | Senec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
954 | Jankovský Marek | Zdislavice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
954 | Jirásek Tomáš | Městečko | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
954 | Kadlec Milan | Pouzdřany | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
954 | Kakos Ondřej | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
954 | Kopačka Jiří | Planá nad Lužnicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
954 | Ledašil Jaroslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
954 | Lev Aleš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
954 | Machová Jasmína | Mšeno | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
954 | Michalík Antonín | Praha | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
954 | Mikuškovic Jan | 3 | 9 | 9 | 3.00 | ||
954 | Moravec Jiří st. | Čejov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
954 | Pospíšilová Andrea | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
954 | Richtr Dalibor | Rumburk | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
954 | Severová Denisa | Zlosyň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
954 | Vodvářka Šimon | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
954 | Váňová Štěpánka | Praha | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
954 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
954 | Župka Matěj | Veltrusy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
974 | Beneš Jiří | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
974 | Chmelík Matyáš | Sázava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
974 | Duda Patrik | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
974 | Durchánek Ivan | Ústí nad Labem | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
974 | Dvořáková Anna | Mšeno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
974 | Fišer Libor ml. | Louny | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
974 | Frelichová Barbora | Bakov nad Jizerou | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
974 | Hanuš Martin | Kamenice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
974 | Hauptvogel Miloslav | Peruc | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
974 | Havel Ondřej | Kostelec nad Černými lesy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
974 | Hnicík Jan | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
974 | Hrtáň Milan | Jakub | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
974 | Jonáš Miroslav | Skryje | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
974 | Kanev Veselin | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
974 | Kettner Tadeáš | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
974 | Kounovský Martin | Rakovník | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
974 | Kovář Milan | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
974 | Macal Ondřej | Veltrusy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
974 | Pavlasová Vlasta | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
974 | Podroužek Václav | Černošice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
974 | Rösler Tomáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
974 | Stehlík Lubomír st. | Bakov nad Jizerou | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
974 | Turský David | Krchleby | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
974 | Věříš Štěpán | Rasochy | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
974 | Černá Soňa | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
974 | Šimon Daniel | Votice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
974 | Štafl Adam | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
1001 | Cagáňová Eliška | Zlosyň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1001 | Dvorský Ladislav | Zlosyň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1001 | Dvořák Štěpán | Mšeno | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1001 | Grolmus Lukáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1001 | Kolářová Natálie | Týnec nad Sázavou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1001 | Kounovský Josef | Rakovník | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1001 | Kovanda Daniel | Litoměřice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1001 | Kováč Petr | Dolní Břežany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1001 | Kozel Ondřej | Malovidy | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1001 | Kratochvíl Bohumil | Liblice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
1001 | Kryštofek Miloš | 2 | 7 | 7 | 3.50 | ||
1001 | Kříž Milan | Bakov nad Jizerou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1001 | Lacková Anežka | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1001 | Laštovička Pavel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1001 | Machotová Evelína | Zlosyň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1001 | Novotný Radek st. | Strakonice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1001 | Nožička Radek | Jíkev | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1001 | Tomka Matěj | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1001 | Venclíková Liliana | Zlosyň | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1001 | Červený Radek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1001 | Šindler Václav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1001 | Štěpánek Adam | Dolní Bousov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1001 | Šustr David | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1024 | Adam Jaroslav | Dolní Bousov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1024 | Gebhart Jiří | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1024 | Hanzl Antonín | Nymburk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1024 | Horáček Jaroslav | Havlíčkův Brod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1024 | Jaroš Martin | Týniště nad Orlicí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1024 | Južaninov Kosta | Kutná hora | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1024 | Kabát Petr | Smilovice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
1024 | Kalina Pavel st. | Telce | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1024 | Kindl Jan | Horní Bousov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1024 | Kvapil Petr | Valdice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
1024 | Lenc Tomáš | Malešov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1024 | Marek Martin ml. | Litoměřice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1024 | Matějka David | Liblice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1024 | Mikolášik Zdeněk | Úmyslovice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
1024 | Máslo Miloš | Benešov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1024 | Nechvátal Vendelín | Dolní Bousov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1024 | Němec Josef | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1024 | Odstrčilík Tadeáš | Dolní Bousov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1024 | Poustka Jan | Nové Strašecí | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1024 | Rašek Martin | Pacov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1024 | Rašek Zbyněk | Pacov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1024 | Soukalová Kateřina | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1024 | Strniště Radek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1024 | Suchánek Jan | Chlum | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1024 | Svoboda Matyáš | Roudnice nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1024 | Tvaroh Jan | Nová Ves u Českých Budějovic | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1024 | Vnouček Petr ml. | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1024 | Voce Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1024 | Vokolek Matěj | Mšeno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1024 | Štafurik Daniel | Říčany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1054 | Aulický Miroslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1054 | Brzobohatý Vojtěch | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1054 | Fialová Sofie | Soběhrdy | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1054 | Gurtler Robin | Chotouň | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1054 | Hazdra Michal | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1054 | Homolka Martin | Zlosyň | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1054 | Kankrlík František | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1054 | Kučera Miroslav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1054 | Oberreiter Jiří | Krakovany | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
1054 | Truhlář Kristián | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1054 | Zelenka Daniel | Senec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1054 | Zemčíková Nikola | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1066 | Andrt Mikuláš | Kosmonosy | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1066 | Bryknar Sebastian | Bělá pod Bezdězem | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1066 | Fojtů Pavel | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1066 | Hrdina Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1066 | Kotáb Eduard | Březová | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1066 | Král Václav ml. | Zlosyň | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1066 | Pešek Libor | Všetaty | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1066 | Techlovský Jiří | Sloveč | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1066 | Tošovský Petr | Bělá pod Bezdězem | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1066 | Valenta Jan | Zlosyň | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1066 | Vojta Adam | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1066 | Čermák Tomáš | Kralupy nad Vltavou | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1066 | Šanda Jan | Bílé Vchýnice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1079 | Bláha Marek | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1079 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1079 | Drábek Petr | Benešov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1079 | Hlavička Aleš | Kolín | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
1079 | Holub Ondřej | Benešov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1079 | Hozák Václav | Mnichovo Hradiště | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
1079 | Kaniak Samuel | Rohatsko | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1079 | Kotáb Martin | Březová | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1079 | Kovařčík Jaroslav | Zákupy | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1079 | Mašek Stanislav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1079 | Musil Zdeněk | Loukonosy | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1079 | Niubo Bruno | Vrané nad Vlatvou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1079 | Radoň Ladislav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1079 | Richter Jan | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1079 | Sochor Jan | Škrdlovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1079 | Tomis Radek | Postupice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1079 | Valha Josef | Žatec | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1079 | Zahradník Michal | Pelechov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1079 | Zamrazil Vincent | Benešov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1079 | Zeman Filip | Starý Kolín | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
1079 | Šebestián Petr | Tatce | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
1100 | Back Tobias | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1100 | Balcar Tomáš | Veselá u Mnichova Hradiště | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1100 | Bičovský Jan ml. | Přílepy | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1100 | Boček Ladislav ml. | Kolín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1100 | Chrastil Tomáš | Kolín | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1100 | Dvořák Vladimír | Neratovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1100 | Eder Vlastimil | Brozánky | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1100 | Eichler Jiří | Čelákovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1100 | Flanderka Miloš | Pašinka | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1100 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1100 | Hlačina Matěj | Postupice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1100 | Hulcr Václav | Kladno | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1100 | Karlovec David | Všetaty | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1100 | Kubelka Vladimír | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1100 | Kučera Tomáš | Pašinka | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1100 | Kynkal Jaroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1100 | Kühn Vítězslav | Senomaty | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1100 | Lelek Miroslav | Neratovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1100 | Mach Václav | Pernink | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1100 | Nebeský Ondřej | Kladno | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1100 | Němec Ladislav | Neratovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1100 | Pešek Dominik | Václavy | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1100 | Piroutek Martin | Dolní Bousov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1100 | Pivný Matyáš | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1100 | Pudil Václav | Libčice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1100 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1100 | Topinka Miroslav | Senomaty | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1100 | Tošovský Antonín | Bělá pod Bezdězem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1100 | Uzel Tomáš | Kopidlno | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1100 | Vernerová Eliška | Bělá pod Bezdězem | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1100 | Zeman Pavel | Mělník | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1100 | Černý Vladislav | Dobroměřice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1100 | Šnobl Michal | Pardubice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1133 | Adamec David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Adamus Antonín | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Adamčík Jan | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Adámek Ladislav | Dolní Břežany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Andrt Vojtěch | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Andrt Štěpán | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Andrš Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Artman Petr | Klánovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Arčí Arzen | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Balcárek Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Bambuch Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Baroch Lukáš | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Bartoszewski Bartoš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Bartoš Ladislav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Barták Oliver | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Barták Petr | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Barták Zdeněk | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Barák Václav | Březno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Baránek Jaroslav | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Batho Kryštof | Veliká Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Bauštein Michal | Zákupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Bašus Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Bažant Karel | Dřetovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Benda Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Beneš Radek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Beneš Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Beran Dominik | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Beran Tomáš | Krasoňov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Berecz pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Bidrmann Michal | Skryje | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Bittner Jindřich | Horní Počernice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Bičišťová Nikola | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Bičovský Martin | Přílepy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Bičovský Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Blechta Jakub | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Borovka Aleš | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Borovíčka Zdeněk | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Bouma Jan | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Bouz Pavel | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Bouček Jan ml. | Zdislavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Bouček Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Bouša Jiří | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Bozděch Karel | Staňkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Božovský Ladislav | Zákupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Brožová Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Bryknar Patrik | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Brynda Zdeněk | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Brázda Antonín | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Brázda Tomáš | Břežany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Budai Jan | Židovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Bulíř David | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Burian Vladimír | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Buřičová Nela | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Bydžovský Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Bálek František | Kropáčová Vrutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Bílek Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Bílek Václav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Bělka Ondřej | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Břichnáč Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Chocholouš Josef | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Chovanec Juraj ml. | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Chromela Marek | Velká Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Chunda Petr | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Chvátal Jiří | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Cón Lukáš | Sloveč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Dezort Jiří | Kuřivody | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Dlouhá Eva | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Dobrý Ondřej | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Dobrý Radim | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Dobrý Robert | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Dobša Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Dokoupil Jan | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Doležalová Andrea | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Domanský David | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Dostál Jiří | Chvaletice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Drábek Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Dunka Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Dvorská Monika | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Dvořák Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Dvořák Milan | Městec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Dvořák Pavel | Načeradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Dvořák Petr | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Dvořák Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Dvořáček David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Dvořáček Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Dvpřák Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Dynda Martin | Bernartice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Dědek Jaroslav | Kněžičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Děček Filip | Městec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Exel Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Fedra Václav | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Fejl Petr | Litošice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Fidrhel Lukáš | Zákupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Finger Jan | Zásadka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Fišer Radim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Forejt Petr | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Frank Adam | Čistá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Fritzer David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Frič Jakub | Sobotka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Frk Petr | Kochánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Frydrych Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Fryček Patrik | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Frölich Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Fuchs Rudolf | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Fürbacher Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Fürbacher Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Garguláková Anna | Uhlířské Janovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Ginzl Radislav | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Gregor Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Grimm Mikuláš | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Gálová Amálie | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Harant Václav | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Havelka Luboš | Drásov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Havlíček Tomáš | Radovesnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Heimrath David | Veltrusy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Hejda Adam | Český Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Hejda Karel | Český Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Hejda Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Hejč Jan | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Hejč Lukáš | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Hemr Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Hikl Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Hladký Štěpán | Brniště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Hlavsa Matěj | Straky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Hložek Jan | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Hodan Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Hodík Martin | Slepotice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Holoubek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Holub Jiří | Doksy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Hora František ml. | Václavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Horáček Vojtěch | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Houdek Josef | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Hořčík Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Hošek František | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Hošek Mojmír | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Hranička Jaroslav | Litoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Hrdlička Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Hrdličková Aneta | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Hruška Štefan | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Hrádek Aleš | České Budějovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Hubička Oldřich | Hostín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Huleš Antonín | Klánovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Hustoles Jan | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Hybrant Zdeněk | Tchořovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Hájek Jakub | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Hájková Michaela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Jakoubek Pavel | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Jakubec Viliam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Jambor Petr | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Janda Pavel | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Janda Vojtěch | Pašinka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Jano Lukáš | Panenský Týnec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Janovský Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Jareš Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Jaššo Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Jechová Olga Anežka | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Jindrák Tadeáš | Votice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Jireš Miroslav | Malá Bělá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Jícha Jindřich | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Jícha Matouš | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Kadleček Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Kalina Josef | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Karták Martin | Lužec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Karták Petr | Lužec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Kačur Jan st. | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Kašpar Josef | Dražíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Kinkal Václav | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Klusáček Antonín | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Kmenta Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Kníže Vlastimil | Horní Beřkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Kochlefl Mikuláš | Senomaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Kochman Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Kocourek Petr | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Kohel Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Kohoutová Kateřina | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Kolka Daniel | Svídnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Kolínský Josef | Ohoří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Komenda Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Konečný Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Konopásek Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Kopečný Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Kopčan Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Kopřiva David | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Kopřiva Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Kortus Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Kos Jiří | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Kosinová Pavlína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Koucký David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Koukolíček Jiří | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Koutný Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Koutský Petr st. | Štítary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Kozáková Kristýna | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Kořán David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Kořán Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Krabs Jiří | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Kracík Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Krajíček Jan | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Kratochvíl Jiří | Slabce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Kraupner Jan | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Krejza Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Krištof Marián | Stráž pod Ralskem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Kropáčci | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Kropík Samuel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Kropík Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Kroupa Jan | Stará Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Krummer Miroslav | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Král Vojtěch ml. | Kostelec nad Černými Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Králík Daniel | Milenov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Kuba Václav | Předměřice nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Kubeš Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Kubiš Tomáš | Zásadka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Kubišta Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Kubový Dominik | Městec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Kubový Vladimír | Městec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Kubík Miroslav | Bylany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Kubíček Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Kuchař Stanislav | Starý Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Kuchař Tomáš | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Kuchař Václav | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Kukla Jakub | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Kukla Miroslav | Veselá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Kuklová Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Kutílek Miloslav | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Kympl Lukáš | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Křivánek Miroslav | Zaječice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Lacina Radek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Lefler Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Lev Radek ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Linek Maxmilián | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Linhart Petr | Vlčí Habřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Lipavský Ladislav ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Lipavský Ladislav st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Listoň Josef | Veltruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Lonský Filip | Zdislavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Lorenčák Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Losos Jaroslav | Veselá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Loužecký Zbyněk | Brozánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Ločárek Radek | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Lupínek Daniel | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Luštický Lukáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Lách Ján | Slaný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Macek Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Mach Jakub | Pernink | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Machar Martin | Církvice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Machara Miroslav | Horní Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Machač Antonín | Ouběnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Machač Pavel | Ouběnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Majšner Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Maleček Jiří | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Malkovský Pavel ml. | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Malý Ondřej | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Malý Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Marek David | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Mareš Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Marinkovič Daniel | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Martiňák Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Martínek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Masák Adam | Písková Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Mates Štěpán | Semčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Matějka Ondřej | Laziště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Matějčík Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Maňo Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Mašková Tereza | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Mašín Josef | Uhlířské Janovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Melcer Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Melichar Ivan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Melč Martin st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Meszároš Pavel | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Michálková Tereza | Otovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Mihovský Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Mika Sebastian | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Mikeš Petr ml. | Mšeno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Mikeš Petr st. | Mšeno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Mikolášek Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Mikulič Patrik | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Mikuškovič Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Milner František | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Minařík Jaroslav | Třemošnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Moc Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Moravec Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Motl Jan | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Mrnka Petr | Malinová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Mrnka Tomáš | Malinová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Mrázek Josef | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Mundl Jiří | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Musilová Alice | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Mydlářová Marcela | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Myška Karel | Hluboký Důl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Myška Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Málek Dan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Mázdra Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Müller Matěj | Vracovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Nejedlý Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Nekola Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Nemeš Petr | Městec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Neužil Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Novotný Karel | Chramostek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Novotný Stanislav | Vrdy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Novák Daniel | Kamenné Žehrovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Novák Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Novák Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Novák Martin | Nepoměřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Novák Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Novák Vladislav | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Novák Zdeněk | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Nováček Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Nový Josef | Dymokury | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Náhlík Zbyněk | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Němcová Andrea | Poštovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Němcová Lara | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Němec Filip | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Němec Petr | Žleby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Němeček Miloslav | Bohutín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Němeček Miroslav | Příbram | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Němeček Oskar | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Odložilík Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Olajošová Nikola | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Olexa Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Ondrkal Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Otčenášek Leoš ml. | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Ovšonka Petr | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Pacák Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Paluska Josef | Liblice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Papež Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Patzelt Roland | Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Paulus Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Paulus Patrik | Horní Počenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Pavlíček Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Pecold Petr | Chotusice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Petrovka Vlastimil | Větrušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Petráň Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Petržílka Marek st. | Bašť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Pilný David | Svatý Mikuláš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Plaček Jaroslav | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Pleskot Pavel | Kochánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Plzák Kevin | Kralupy nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Plíva Lukáš | Nové město | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Plíva Matěj | Nové Mšeno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Pohorský Oldřich | Zákupy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Pokorný Karel | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Polák Jaroslav | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Polák Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Pospěch Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Potecký Jiří | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Pražák Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Prchal Jan | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Prchlý Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Procházka Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Procházka Jan | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Procházka Vít | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Prokeš Filip | Chomutov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Prokop Lukáš | Kobylníky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Prudík Luděk | Rejšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Prášková Anna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Pucholt Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Pur Stanislav | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Píša Miroslav | Vykáň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Píša Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Přáda Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Případa Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Rataj Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Redeler Rudolf | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Richtr Pavel | Veselá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Richtrman Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Rolínek Jaroslav | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Rozkošný Miloš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Ruman Filip | Nepolisy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Rybka Jaromír | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Rychecký Jiří | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Rákosníková Věra | Golčův Jeníkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Růta Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Saulich Robert | Hluboký Důl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Sazama František | Chobot | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Sazamová Jana | Chobot | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Sazamová Jana ml | Chobot | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Schneider Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Sedláček Michal | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Seidl Zdeněk | Suchdol | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Seliga Alexandr | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Sikora František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Sikora Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Simandlová Anežka | Vlašim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Sirůček Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Skořepa Adam | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Skořepa Dan | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Slavík Jiří | Březina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Smělý Zdeněk | Nový Knín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Sobotka Roman | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Socha Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Sochor Martin | Petrohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Solid Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Sop Petr | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Sopová Natálie | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Soukal Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Soukup Tomáš | Kochánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Souček Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Spendra Gregy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Spitzerová Marie | Týnec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Spišák Radek | Hrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Srnec Artur | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Srnec Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Stanka Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Staněk Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Stehlík Jiří ml. | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Stehlík Lubomír ml. | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Steidl Jiří | Sojovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Stiegler David | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Stočes Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Strejčková Veronika | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Strnad Daniel | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Strouhal Martin | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Stránský Jiří | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Studený Jan | Bílichov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Stýblo Karel | Týnec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Stýblová Adéla | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Stýblová Iveta | Týnec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Stříbrný Kryštof | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Sulzer Eduard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Svatuška Nikolas | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Svoboda Ondřej | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Szotkowski Rostislav | Řepín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Sýkora Jiří ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Sýkora Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Tahal Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Tauberová Gabriela | Řevnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Tecl Petr | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Tenušák Michal | Kladruby nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Thiem Šimon | Bělá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Thim René | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Thim Šimon | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Tichý František | Načeradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Tobola Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Toht Laszló | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Tomica Libor | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Tošovský Tomáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Trefný Adam | Citoliby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Tyráčková Jindřiška | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Táborský Josef | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Tříška Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Tůmová Anna | Libčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Tůmová Barbora | Libčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Vacek David | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Valeš Lubomír | Dolní Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Vampol Jindřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Vampol Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Vanda Martin | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Vančura Ondřej | Záskalí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Vaněk Jaroslav | Zibohlavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Vavroch Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Vavrušková Ludmila | Chobot | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Vavřina Martin | Jelen | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Vedral Oliver | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Veicher David | Hořín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Vejvoda Jiří | Zbraslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Velebil Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Veselý Jiří | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Veselý Karel | Kněžice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Veselý Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Vidiečan Břetislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Vidman Jan | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Vikovski Igor | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Vlček Jiří ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Vodvářka Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Vojtěch Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Vokoun Tomáš | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Vokál Jakub | Veletov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Volprecht Miloslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Volprecht Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Voncemín Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Vondra Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Vondráček Denis | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Vonička Josef | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Vosáhlo Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Vraník Jan | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Vrána Josef | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Vyhnánek Radek | Čihošť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Vágner Miroslav | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Vála Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Vávra Jaroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Vídeňský Zdeněk ml. | Lhotice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Věříš František | Rasochy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Věříš Jan | Rasochy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Wolan Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Wolfmut Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Zahrádka Miroslav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Zamastil Pavel | Slatina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Zdobinský Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Zelenka Dominik | Skalice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Zeman Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Zeman Josef ml. | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Zeman Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Zeman Vojtěch | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Zima Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Zima Marek | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Zjan Jan | Brodce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Zsemle Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Zub Karel | Klatovy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Zubr Václav | Český Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Zvoníček Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Zvěřina Pavel | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Zíma Radim | Hořešovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Čajko Ludvík | Milín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Čermák Lukáš | Libčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Černá Jana | Veletov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Černý Jan | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Černý Jiří | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Černý Vojtěch | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Čuda Václav | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Čulík Karel | Štětí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Čápová Renata | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Částka Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Čípel David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Čípelová Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Řezáč Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Říha Tomáš | Bělušice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Římal Vojtěch | Dymokury | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Šafner Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Šeda Jiří | Benátky nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Šenkýř Jiří | Týnec nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Ševčík Vojtěch | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Ševčíková Hana | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Šimanovská Michaela | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Šimko Tomáš ml. | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Šimko Tomáš st. | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Šimonovský Adam | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Šimáček Jakub | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Škréta Martin | Čtveřín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Škvor Šimon | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Šopejstal Jan | Městečko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Šorm Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Šorm Petr | Kněžice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Šotkovský David | Borovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Šoufková Agáta | Kounice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Šourek Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Šourek Pavel | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Špitálský Josef ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Špitálský Josef st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Štastný Radek | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Šteffek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Štromajer Antonín | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Štěpánovský Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Šulc Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Šulc Matěj | Machov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Šulcová Andrea | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Švanda Albert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Švanda Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Švarc Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Švec Josef | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Švejdar Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Švoma Radim | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Švára Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Šíma Jiří | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Šíma Petr | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Ščasný Jakub | Mšeno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Žalud Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Žanda Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Žežulka Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
1133 | Živný Jakub | Mšeno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
1133 | Žítek Ondřej | Tuněchody | 1 | 1 | 1 | 1.00 |