Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2021 - 31.12.2021
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 53 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 40 | 40 | 40.00 |
2 | Hakl Petr | Předonín | Rebels team | 1 | 39 | 39 | 39.00 |
3 | Pánek Petr | Rakovník | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
4 | Kabát Miroslav | Třemošná | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
5 | Würz Dalibor | Hořesedly | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
6 | Roušal Luděk | Neratovice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
7 | Miklian Roman | Petrovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
8 | Landvojtovič Jan | Smečno | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
9 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
10 | Seidl Jan | Zbiroh | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
11 | Pavlíček Michal | Lužná | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
11 | Šmůla David | Dobřany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
13 | Mareš Vladimír | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
14 | Košulič Jan | Mutějovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
15 | Havlíček Lukáš | Mělník | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
16 | Adamčík Jan | Brandýs nad Labem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
17 | Staněk Karel | Smečno | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
18 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
18 | Pýcha Hynek | Skryje | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
20 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
21 | Mendel Milan | Pšovky | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
22 | Picek Miroslav st. | Rakovník | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
23 | Sýkora David | Rakovník | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
24 | Mastník Luděk | Nelahozeves | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
25 | Picek Jaroslav ml. | Rakovník | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
26 | Jánský Jan | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
27 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
28 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 1 | 13 | 13 | 13.00 |
29 | Staněk Petr | Smečno | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
30 | Pekárek Stanislav | Louny | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
31 | Jánský Lukáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
32 | Pudil Václav | Libčice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
33 | Rác Jaroslav | Mutějovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
34 | Nauš Vladislav | Blížejov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
35 | Vidman Václav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
36 | Suchý David | Dobrá Voda | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
37 | Čermák Lukáš | Libčice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
38 | Jánský Václav | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
39 | Kratochvíl Jiří | Skuteč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
40 | Fišer Jiří | Hořesedly | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Frelich Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
40 | Hanus Robin ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
40 | Horník Milan | Senec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Jacko Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
40 | Klement Antonín | Chranišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Košťál Jakub ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
40 | Liščák Jan | Lubná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Mareš Pavel | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
40 | Picek Jaroslav st. | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Případa Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
40 | Staněk Karel ml. | Smečno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
40 | Suchý Denis ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 |