Žebříček - Kraj Pardubický - 01.01.2021 - 31.12.2021
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 837 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 8 | 161 | 301 | 37.63 | |
2 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 9 | 152 | 218 | 24.22 |
3 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 142 | 186 | 31.00 |
4 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 5 | 138 | 155 | 31.00 | |
5 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 9 | 137 | 234 | 26.00 |
5 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 11 | 137 | 253 | 23.00 |
7 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 12 | 136 | 256 | 21.33 |
8 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 12 | 130 | 249 | 20.75 |
9 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 10 | 128 | 235 | 23.50 | |
9 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 12 | 128 | 212 | 17.67 |
11 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 5 | 127 | 133 | 26.60 | |
12 | Černý Jan | Pardubice | 5 | 123 | 129 | 25.80 | |
13 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 7 | 121 | 164 | 23.43 | |
14 | Kondras Přemysl | Pardubice | 5 | 120 | 121 | 24.20 | |
15 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 4 | 119 | 119 | 29.75 | |
16 | Hubička Tomáš | Brloh | 4 | 117 | 117 | 29.25 | |
16 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 10 | 117 | 189 | 18.90 |
18 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 113 | 113 | 37.67 |
19 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 13 | 111 | 221 | 17.00 |
19 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 8 | 111 | 171 | 21.38 |
21 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 3 | 108 | 108 | 36.00 |
22 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 4 | 107 | 107 | 26.75 | |
22 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 6 | 107 | 144 | 24.00 |
22 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 13 | 107 | 243 | 18.69 |
25 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 9 | 105 | 170 | 18.89 |
26 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 12 | 104 | 214 | 17.83 |
27 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 4 | 100 | 100 | 25.00 |
28 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 4 | 99 | 99 | 24.75 | |
28 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 4 | 99 | 99 | 24.75 | |
30 | Takács Pavel | Světnov | 3 | 98 | 98 | 32.67 | |
31 | Pětík Marek | Libišany | 9 | 97 | 175 | 19.44 | |
31 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 12 | 97 | 200 | 16.67 |
33 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 11 | 94 | 161 | 14.64 |
33 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 5 | 94 | 108 | 21.60 |
33 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 3 | 94 | 94 | 31.33 | |
36 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 12 | 93 | 152 | 12.67 |
37 | Machač Václav | Drahov | 4 | 92 | 92 | 23.00 | |
38 | Bína Libor | Dlouhý Most | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
39 | Pánek Vít | Sezemice | 5 | 88 | 95 | 19.00 | |
39 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 6 | 88 | 116 | 19.33 |
41 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 4 | 87 | 87 | 21.75 |
41 | Nedělka Stanislav | Velká Losenice | Pohoda team | 3 | 87 | 87 | 29.00 |
43 | Pryl Stanislav | Pardubice | 4 | 86 | 86 | 21.50 | |
44 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 6 | 85 | 101 | 16.83 |
44 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 85 | 85 | 28.33 |
46 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 4 | 84 | 84 | 21.00 |
47 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 10 | 83 | 135 | 13.50 |
47 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
49 | Vaněk Dalibor | Vysoké Mýto | 6 | 82 | 92 | 15.33 | |
50 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 3 | 81 | 81 | 27.00 |
51 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 3 | 78 | 78 | 26.00 |
52 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 4 | 77 | 77 | 19.25 | |
53 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 7 | 76 | 89 | 12.71 |
53 | Šír Jaroslav | Křižánky | 2 | 76 | 76 | 38.00 | |
55 | Boháček Lukáš | Pardubice | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
56 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 6 | 74 | 92 | 15.33 |
56 | Pecka Zdeněk | Hošťálkovice | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
56 | Provazník Michal | Dřenice | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
56 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 7 | 74 | 86 | 12.29 | |
60 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 2 | 73 | 73 | 36.50 | |
61 | Pleskot Jan | Hrobice | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
62 | Hlaváček Karel | Humpolec | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
62 | Mergl Jakub | Heřmanův Městec | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
62 | Salač Bořivoj | Čáslav | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
62 | Vyčichl Michal | Skuteč | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
66 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
67 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
68 | Jaroš Marek | Hostinné | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
69 | Kratochvíl Radim | Chlumec nad Cidlinou | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
70 | Kalus Petr | Litomyšl | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
70 | Malý Jiří st. | Korouhev | 3 | 63 | 63 | 21.00 | |
72 | Kučera Lukáš | Dašice | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
73 | Bečka Jan | Pardubice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
73 | Kopic Milan | Humpolec | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
73 | Machatý David | Jaroměř | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
73 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 3 | 60 | 60 | 20.00 |
73 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
78 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
78 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
78 | Pavlovič Petr | Přestavlky | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
78 | Záruba Petr | Blato | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
82 | Kočíř Matěj | Čankovice | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
83 | Brendl Patrik | Lanškroun | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
83 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 3 | 56 | 56 | 18.67 |
83 | Jelínková Zuzana | Žďárec u Skutče | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
83 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 2 | 56 | 56 | 28.00 |
83 | Žemlička Radek | Slatiňany | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
88 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
89 | Moravec Pavel | Čejov | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
89 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 5 | 54 | 60 | 12.00 |
91 | Hrabáň Radim | Čáslav | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
91 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 8 | 53 | 79 | 9.88 |
91 | Pavlovič Pavel ml. | Přestavlky | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
94 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
94 | Ficner Jiří | Lanškroun | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
94 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 7 | 52 | 60 | 8.57 | |
94 | Kopecký Jan | Pardubice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
94 | Novotný Milan | Mezihoří | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
99 | Dudycha Jiří | Krouna | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
99 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
99 | Michková Eva | Orel | 6 | 51 | 58 | 9.67 | |
99 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 5 | 51 | 56 | 11.20 | |
99 | Pešek Jan | Chrudim | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
99 | Svoboda Jaroslav | Břehy u Přelouče | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
105 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 4 | 50 | 50 | 12.50 | |
105 | Šuchal Juraj | Markovice | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
107 | Kosina Jaroslav | Běstvina | 4 | 49 | 49 | 12.25 | |
107 | Provazník Matěj | Stolany | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
107 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 3 | 49 | 49 | 16.33 |
110 | Bárta Zdeněk | Sulkovec | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
110 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
112 | Henychová Kateřina | Klášter nad Dědinou | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
112 | Mazour Petr | Pardubice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
114 | Jelínek Vojtěch | Žďárec u Skutče | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
115 | Navrátil Jiří | Úhřetice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
115 | Nováková Renata | Hrobice | 8 | 45 | 55 | 6.88 | |
115 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
118 | Fikejs Martin | Lhota u Chroustovic | 4 | 44 | 44 | 11.00 | |
118 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
118 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
118 | Vondráček Jiří | Měšice | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
122 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
123 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
123 | Král Dominik | Kostelec u Heřmanova Městce | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
123 | Pavlíček Kamil | Žďár nad Sázavou | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
123 | Rybenský Roman | Němčice | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
127 | Havránek Radek | Čejov | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
127 | Smejkal Jakub | Pardubice | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
129 | Bártová Nikola | Žďárec | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
129 | Havlíček Josef | Ostřešany | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
129 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
129 | Klíma Petr | Polička | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
129 | Novák Josef | Bořice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
129 | Pavlíček Václav ml. | Ledeč nad Sázavou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
129 | Zahradník Roman | Pelechov | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
129 | Černý Tomáš | Labské Chrčice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
137 | Cimburek František | Kameničky | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
137 | Pejchar Jiří | Chotěboř | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
137 | Růžičková Nela | Morašice | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
137 | Sedlmajer Radek | Třemošnice | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
137 | Zahradník Vlastimil ml. | Vysoké Mýto | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
142 | Horáček Radim | Vlastějovice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
142 | Kocourek Vojtěch | Heřmanův Městec | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
142 | Nežádal Jiří | Skuteč | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
142 | Uličný Jan | Proseč | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
146 | Hlaváček Aleš | Ostřešany | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
146 | Janáčková Jaroslava | Havlíčkova Borová | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
146 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 4 | 37 | 37 | 9.25 | |
146 | Jílek Milan | Polička | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
146 | Kaniščev Roman | Loštice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
146 | Kolečkář Tomáš | Mohelnice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
146 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 2 | 37 | 37 | 18.50 |
146 | Netolická Halina | Bylany | 4 | 37 | 37 | 9.25 | |
146 | Žítek Ondřej | Tuněchody | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
155 | Hlásenský Miroslav | Polička | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
155 | Kandr Filip | Okrouhlička | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
155 | Mokrý Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
155 | Netolický Lukáš | Skuteč | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
155 | Rada Radim | Hradec Králové | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
155 | Zvolánek Jan | Chotěboř | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
155 | Šikl Miroslav st. | Včelákov | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
155 | Šuchal Adam | Markovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
163 | Bláha Michal | Chrast | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
163 | Bureš Tomáš | Skuteč | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
163 | Nevyjel David | Starý Kolín | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
163 | Sedlář Ivan | Borová | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
163 | Snítil Jan | Jeníkovice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
163 | Vávra Luboš | Lanškroun | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
169 | Bartoň Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
169 | Forejt Jiří | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
169 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 6 | 34 | 37 | 6.17 | |
169 | Melezínek David | Vojtěchov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
169 | Melezínek Martin | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
169 | Petružálek Radim | Pardubice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
169 | Takácsová Nela | Žďár nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
169 | Tůma Jiří | Rousínov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
169 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 2 | 34 | 34 | 17.00 |
178 | Bryška Jiří st. | Svitavy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
178 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 4 | 33 | 33 | 8.25 | |
178 | Kolář Jan | Chotěboř | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
178 | Staněk Petr | Hradec Králové | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
178 | Voldán Lukáš | Třibřichy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
183 | Bidmon Pavel | Korouhev | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
183 | Brádler Petr | Červená Voda | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
183 | Havlík Jiří | Dalečín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
183 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
183 | Kápičková Tereza | Heřmanův Městec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
188 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
188 | Doležalová Monika | Pardubice | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
188 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
188 | Karvánek Jiří | Nové Město nad Metují | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
188 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
188 | Mokrý Jiří st. | Havlíčkův Brod | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
188 | Motyčka Tomáš | Vysoká u Holic | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
188 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
188 | Červ Filip | Pardubice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
188 | Šír František | Křižánky | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
198 | Kavenský David | Dašice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
198 | Kozlík Vojtěch | Kutná Hora | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
198 | Kozlík Vít | Pardubice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
198 | Kruml Michal | Habry | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
198 | Kusý Luboš | Skuteč | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
198 | Malý Jiří ml. | Korouhev | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
198 | Matouš Karel | Týniště nad Orlicí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
198 | Pavlovičová Radka | Přestavlky | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
198 | Rejnek Filip | Konopáč | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
207 | Kaplan Martin | Hlinsko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
207 | Krajňák Jakub | Mikulovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
207 | Nepovím Tomáš | Skupice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
207 | Novotná Lenka | Zámrsk | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
207 | Petříček Jan | Poběžovice | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
207 | Podsedník Karel | Hlinsko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
207 | Sklenář Karel | Velká Bíteš | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
207 | Švanda Michal | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
215 | Glencner Marek | Sruby | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
215 | Hanzl Zdeněk | Nymburk | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
215 | Kratochvílová Pavlína | Pardubice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
215 | Kysela Zdeněk | Chrast | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
215 | Musil Petr | Herálec | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
215 | Rajsigl Lukáš | Pardubice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
215 | Smutný Ladislav | Chotěboř | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
215 | Staněk Vojtěch | Tuněchody | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
215 | Suchánek Jan | Chlum | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
215 | Svatoš Petr | Budislav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
215 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 1 | 28 | 28 | 28.00 |
215 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 3 | 28 | 28 | 9.33 |
227 | Balada Filip | Přelouč | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
227 | Dostál Matouš | Králíky | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
227 | Hromádko Petr | Rozhovice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
227 | Hájek David | Pardubice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
227 | Kadlec Jaroslav | Týniště nad Orlicí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
227 | Klement Petr | Trusnov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
227 | Lidmila Matěj | Osík | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
227 | Lipenský Martin | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
227 | Lochman Pavel ml. | Zdelov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
227 | Poluda Štěpán | Chrast | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
227 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 2 | 27 | 27 | 13.50 |
227 | Prokůpek Aleš | Rozhovice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
227 | Sádecký Vladimír | Zhoř | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
227 | Tichý Jiří | Ždírec nad Doubravou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
227 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
227 | Zahradník Michal | Platenice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
227 | Zavřel Jan | Pomezí | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
244 | Drnek Jakub | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
244 | Franěk Luděk | Litomyšl | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
244 | Horák Zdeněk | Chotěboř | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
244 | Ondráček Lukáš | Vilémov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
244 | Pešek Jan | Dřenice | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
244 | Rezek Oldřich | Mikulov | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
244 | Růžička Alex | Dašice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
244 | Studničková Adéla | 2 | 26 | 26 | 13.00 | ||
244 | Tichý Tomáš | Ždírec nad Doubravou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
244 | Urbanová Nikola | Heřmanův Městec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
244 | Vavroušková Adéla | Uhersko | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
255 | Holeček Tomáš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
255 | Hudeček Martin | Hlinsko | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
255 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
255 | Koštálek Jiří | Oplany | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
255 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
255 | Krušina Miroslav | Polička | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
255 | Kubcová Natálie | Lanškroun | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
255 | Nikl Michal | Chotěboř | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
255 | Šaroun Vít | Litomyšl | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
264 | Bryška Jaroslav | Litomyšl | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
264 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 4 | 24 | 24 | 6.00 | |
264 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 6 | 24 | 28 | 4.67 | |
264 | Kovář Jan | Kladruby | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
264 | Paulus Miroslav | Včelákov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
264 | Pavlovič Pavel | Přestavlky | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
264 | Slavík Jiří | Chrast | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
264 | Vacek Alexandr | Hlinsko | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
264 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
264 | Zlatník Daniel | Jablonec nad Nisou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
264 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
264 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 1 | 24 | 24 | 24.00 |
276 | Hapák Jurij | Žďár nad Sázavou | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
276 | Houser Otakar | Všechlapy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
276 | Jakubec Jiří ml. | Litomyšl | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
276 | Jelínek Miroslav | Vysoké Mýto | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
276 | Joukl Milan | Skuteč | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
276 | Kopecká Magdalena | Damníkov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
276 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 2 | 23 | 23 | 11.50 |
276 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
276 | Mika Miroslav | Přišimasy | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
276 | Mokrá Jana | Najdek | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
276 | Stýblo Martin | Vilémov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
276 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 1 | 23 | 23 | 23.00 |
276 | Vorlíček František | Kostomlátky | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
276 | Voženílek Václav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
276 | Vysocký Petr | Choltice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
276 | Švejk Jakub | Rozhovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
292 | Appl Jaroslav | Žamberk | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
292 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
292 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 4 | 22 | 22 | 5.50 |
292 | Fiedler Luděk | Pardubice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
292 | Grád Tomáš | Žleby | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
292 | Hercík Václav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
292 | Kokeš Daniel | Rozhovice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
292 | Lochman Matouš | Martinice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
292 | Mikan Tomáš | Chrast | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
292 | Netolický Ondřej | Hlinsko | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
292 | Novotný Milan | Horka | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
292 | Příhoda Dalibor | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
292 | Razskazov Vojtěch | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
292 | Vernhauer František | Vilémov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
292 | Voldán Petr | Třibřichy | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
292 | Zímová Aneta | Rohovládová Bělá | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
292 | Řihák Miroslav st. | Litomyšl | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
309 | Bednář Miloš | Letohrad | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
309 | Drtina Lukáš | Hošťalovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
309 | Dvořák Luděk | Tatenice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
309 | Fraj Pavel | Horní Dubenec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
309 | Jelínek Marek | Žďárec | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
309 | Kinická Jiřina | Stolany | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
309 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
309 | Levinský Josef | Řečany nad Labem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
309 | Novák Luboš | Příbram | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
309 | Rajsigl Daniel | Pardubice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
309 | Suchý Denis | Dobrá Voda | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
309 | Tesařová Vendula | Platenice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
309 | Tušinovský Pavel | Červená Voda | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
309 | Vébrová Natálie | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
309 | Zahradník Michal | Pelechov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
309 | Štěpánek Martin st. | Chotěboř | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
309 | Šťastný Jaroslav | Telecí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
326 | Holeček Matyáš | Mnětice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
326 | Ivanič Aleš | Žďár nad Sázavou | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
326 | Janečková Jolana | Litomyšl | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
326 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
326 | Kůrka Pavel | Pardubice | 4 | 20 | 20 | 5.00 | |
326 | Mareš Pavel | Heřmanův Městec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
326 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
326 | Miková Michaela | Přišimasy | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
326 | Myška Lukáš | Zaječice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
326 | Nezbeda Karel | Štrampouch | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
326 | Novotná Kateřina ml. | Mezihoří | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
326 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 2 | 20 | 20 | 10.00 |
326 | Rožnovský Josef | Vrchlabí | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
326 | Samek Michal | Pardubice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
326 | Soukup Ivo | Třebíč | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
326 | Stiller Pavel | Česká Metuje | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
326 | Stříteský Jakub | Skuteč | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
326 | Svoboda Jiří | Pašinka | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
326 | Vlček Petr | Častolovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
326 | Vágenknecht Adam | Pardubice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
326 | Ševčík Jan | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
347 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
347 | Hadač Pavel | Horní Lipka | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
347 | Halířová Elen | Hradec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
347 | Janoušek Tomáš | Hlinsko | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
347 | Jíra Daniel | Chrast | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
347 | Kortyš Michal | Litomyšl | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
347 | Kruml Josef | Čečkovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
347 | Pondělíček Petr | Hlinsko | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
347 | Prchal Jan | Lučice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
347 | Provazník Jiří | Dřenice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
347 | Rada Josef | Hradec Králové | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
347 | Vondráček Denis | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
347 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
347 | Šafařík Petr | Pohřebačka | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
347 | Štajdl Petr | Mohelnice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
362 | Boháček Antonín | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
362 | Hanuška Jaroslav | Třemošnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
362 | Kazda Jakub | Ostřešany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
362 | Kuzyk Serhiy | Jeseník | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
362 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
362 | Praisler Radek | Křižánky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
362 | Růžičková Lucie | Morašice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
362 | Shejbal Libor | Holice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
362 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
362 | Tesařová Veronika | Platenice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
362 | Černý Martin | Litomyšl | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
362 | Žák František | Chrast | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
374 | Daněk Tadeáš | Chrudim | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
374 | Honzová Kateřina | Choceň | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
374 | Jožák Radek | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
374 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 2 | 17 | 17 | 8.50 |
374 | Převracký David | Chrast | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
374 | Simon Josef | Seč | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
374 | Svoboda Ondřej ml. | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
374 | Tvrdík Šimon | Svinčany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
374 | Vidím Jaroslav | Renoty | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
374 | Váňová Kristýna | Lány na Důlku | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
374 | Zavacký Matěj | Lhota u Potštejna | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
374 | Šipoš Marian | Kostelec nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
374 | Šisler David | Litomyšl | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
387 | Berka Marek | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
387 | Felgr Milan | Stradouň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
387 | Kolář Petr | Ledeč | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
387 | Krejcárek Jiří | Kobylí Hlava | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
387 | Křepelka Luboš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
387 | Milfait Pavel | Ždírec nad Doubravou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
387 | Nejedlý Josef | Jaroslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
387 | Novotný Jan | Blansko | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
387 | Přibyl David | Vlčice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
387 | Studničková Tereza | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
387 | Věrnáková Lucie | Břehy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
398 | Horáček Vojtěch | Přelouč | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
398 | Hurt Martin | Zbraslavice | 3 | 15 | 15 | 5.00 | |
398 | Jareš Martin | Benešov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
398 | Novák Miroslav | Litomyšl | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
398 | Oliva Václav | Řečany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
398 | Prokůpek Jan | Rozhovice | 3 | 15 | 15 | 5.00 | |
398 | Rejfek Vojtěch | Heřmanův Městec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
398 | Rob Pavel | Přelouč | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
398 | Stiller Jakub | Česká Metuje | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
398 | Tauber Pavel | Němčičky | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
398 | Šrámek Josef | Holice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
398 | Šuchalová Klára | Markovice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
398 | Šír Miroslav st. | Březiny | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
411 | Adamec Patrik | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
411 | Baláž Ladislav st. | Selmice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
411 | Benc Zdeněk | Jitkov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
411 | Benda Marek ml. | Újezd | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
411 | Blažek Josef | Svitavy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
411 | Březina Jaroslav | Dobříkov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
411 | Hanzal Ondřej | Želetava | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
411 | Holeček Petr | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
411 | Horáček Jaroslav | Havlíčkův Brod | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
411 | Hypšman Pavel | Hrobice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
411 | Hypšmanová Denisa | Hrobice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
411 | Jakubec Jiří st. | Litomyšl | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
411 | Jágr Milan | Krucemburk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
411 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 1 | 14 | 14 | 14.00 |
411 | Nováková Dominika | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
411 | Petráček Jan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
411 | Pleskač Antonín | Libice nad Doubravou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
411 | Reisigl Daniel | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
411 | Reisigl Lukáš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
411 | Smatana Pavel | Přelouč | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
411 | Tesař Martin ml. | Platenice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
411 | Urban David | Opatovice nad Labem | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
433 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
433 | Fikejs Matěj | Lhota u Chroustovic | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
433 | Jíra Matyáš | Chrast | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
433 | Kopřiva Jaroslav | Skuteč | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
433 | Kubizňák Tomáš | Časy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
433 | Körmendy Erik | Veleň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
433 | Polívka Martin | Přibyslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
433 | Provazníková Jitka | Dřenice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
433 | Rezek Jan | Lanškroun | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
433 | Sajfl Zdeněk | Hlinsko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
433 | Strejček Zdeněk | Brno | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
444 | Casjan Ivan | Humpolec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
444 | Csoka Josef | Pardubice | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
444 | Ducháček Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
444 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
444 | Hanzl Antonín | Nymburk | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
444 | Holec Eliáš | Chrast | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
444 | Novotný Ondřej | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
444 | Novotný Petr | Pardubice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
444 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 1 | 12 | 12 | 12.00 |
444 | Zrnová Jitka | Benešov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
444 | Ševčík Václav | Ronov nad Doubravou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
444 | Švejda Filip | Polička | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
456 | Bendl Ladislav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
456 | Doležalová Vendula | Lány | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
456 | Draganová Anna | Bylany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
456 | Hetych Libor | Řestoky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
456 | Hrůša Filip | Řečany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
456 | Jiskra František | Litomyšl | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
456 | Kopal Martin | Semily | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
456 | Kočíř Radek | Čankovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
456 | Kraus Daniel | Chotěboř | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
456 | Křička Václav | Litomyšl | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
456 | Miková Simona | Přišimasy | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
456 | Netolický Jakub | Bylany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
456 | Pleskot Jan ml. | Hrobice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
456 | Plíva Miloš | Semily | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
456 | Staněk Josef | Tuněchody | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
456 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
456 | Svoboda Michal | Rosice u Chrasti | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
456 | Venhauer Petr | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
456 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
475 | Burkoň Jiří | Horka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
475 | Bělohubý Robert | Dříteč | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
475 | Grégrová Emma | Heřmanův Městec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
475 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 1 | 10 | 10 | 10.00 |
475 | Hrubeš Miloš | Týniště nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
475 | Kvapil Václav | Třebechovice pod Orebem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
475 | Nguyenová Denisa | Skuteč | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
475 | Raur Václav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
475 | Tesař Martin | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
475 | Vyčichl Roman | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
485 | Bohuslav Martin | Předměřice nad Jizerou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
485 | Hudec Jan | Dražkovice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
485 | Jackov Rostislav | Litomyšl | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
485 | Kalus Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
485 | Klinecký Luděk | Chlum | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
485 | Sedláček Josef | Litomyšl | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
485 | Udržalová Elen | Dolní Ředice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
485 | Zvolánek Martin | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
493 | Bartoš Radek | Vysoké Mýto | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
493 | Bureš Matěj | Skuteč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
493 | Charwot Stanislav | Čáslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
493 | Coufal Zdeněk | Jihlava | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
493 | Havel Jiří | Přestavlky | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
493 | Hetych Mojmír | Řestoky | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
493 | Hypšmanová Nikola | Hrobice | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
493 | Hájková Tereza | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
493 | Pelikán Zdeněk | Chotěboř | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
493 | Slabý Jiří | Praha | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
493 | Venc Václav | Horní Lipka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
504 | Csernyanszký Antonín | Vysoké Mýto | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
504 | Dobrovolný Štefan | Znojmo | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
504 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
504 | Koníř Jaroslav | Pardubice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
504 | Krupička Tomáš | Kynice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
504 | Levinský Jiří | Řečany nad Labem | 3 | 7 | 7 | 2.33 | |
504 | Lochman František | Proseč - Martinice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
504 | Lounek Miroslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
504 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 1 | 7 | 7 | 7.00 |
504 | Pleskotová Kristýna | Hrobice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
504 | Vaněk Václav ml. | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
504 | Vencl Martin | Mikulovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
504 | Zelinger Matyáš | Hrobice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
517 | Babka Pavel | Chloumek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
517 | Benák Lukáš | Rušinov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
517 | Bořilová Pavla | Počátky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
517 | Doležal Pavel | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
517 | Emmins Jarmila | Horní Lipka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
517 | Hamská Jaroslava | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
517 | Hrubeš František | Dřenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
517 | Jeníček Miroslav | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
517 | Jiroušek Milan | Luže | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
517 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 6 | 6 | 6.00 |
517 | Konečný Lubomír | Olomouc | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
517 | Lebeda Tomáš | Vysoké Mýto | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
517 | Malina Jaroslav ml. | Slatiňany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
517 | Mariel Zbyněk | Litomyšl | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
517 | Mika Jaroslav | Přišimasy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
517 | Novák Jaroslav | Hrochův Týnec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
517 | Novák Zdeněk | Slatiňany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
517 | Petružálková Nikol | Plotiště nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
517 | Pilař Josef | Trhová Kamenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
517 | Putina Jan | Olomouc | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
517 | Sládeček Miroslav | Přišimasy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
517 | Stuchlý Richard | Litomyšl | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
517 | Vavroušek Luboš | Ždírec nad Doubravou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
517 | Vodvárka František | Prosetín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
517 | Šulc Vilém | Semily | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
542 | Broulík Jakub | Luže | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
542 | Caha Miroslav | Heřmanův Městec | 4 | 5 | 5 | 1.25 | |
542 | Fofoňka Filip | Pardubice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
542 | Hrůša Pavel | Řečany | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
542 | Koutný Lubomír | Zaječice | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
542 | Kyncl František | Polička | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
542 | Miřejovský Zdeněk | Opatovice nad Labem | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
542 | Novotný Roman | Tuhaň | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
542 | Paštika Pavel | Habry | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
542 | Roudný Stanislav | Říkov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
542 | Uhlíř Karel | Letohrad | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
542 | Vaněk Václav st. | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
542 | Volánek Jan | Hrobice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
542 | Šubrt Dominik | Turkovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
542 | Šubrt Vlastimil | Turkovice | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
557 | Brückner Martin | Velké Meziříčí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
557 | Bárta Aleš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
557 | Drábek Jaroslav | Skuteč | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
557 | Imramovský Jakub | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
557 | Jiroušek Petr | Luže | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
557 | Karabáček Jiří | Golčův Jeníkov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
557 | Krejčí Josef | Březina | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
557 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
557 | Paštika Martin | Přívlaky | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
557 | Petružálek Martin | Pardubice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
557 | Pravec Aleš | Králíky | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
557 | Rákosníková Věra | Golčův Jeníkov | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
557 | Simmer Pavel | Chlumětín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
557 | Slavíková Lucie | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
557 | Svoboda Jaroslav | Rosice u Chrasti | 3 | 4 | 4 | 1.33 | |
557 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
557 | Zamastil Michal | Pardubice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
557 | Škraňka Jan | Polička | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
575 | Habal František | Skuteč | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
575 | Hájek Roman | Vysoké Mýto | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
575 | Kutílek Jindřich | Přelouč | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
575 | Netolický Zdeněk | Skuteč | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
575 | Němcová Hana | Nasavrky | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
575 | Prokůpek Michal | Rozhovice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
575 | Sobotka Jiří ml. | Žďár nad Sázavou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
575 | Sodomka Petr | Radčice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
575 | Vincenci Oldřich | Skuteč | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
575 | Zavacký Vojtěch | Lhota u Potštejna | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
575 | Šimek Jan | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
586 | Albrecht Jiří | Kutřín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
586 | Chrenovský Ivan | Drnholec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
586 | Hanuška Filip | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
586 | Hudák Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
586 | Hynouš Pavel | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
586 | Kolíska Martin | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
586 | Krejčí Karel | Havlíčkův Brod | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
586 | Kubelka Vladimír | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
586 | Křivka Luboš | Skuteč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
586 | Lauro Luboš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
586 | Lauro Lukáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
586 | Lešková Marta | Čáslav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
586 | Marková Veronika | Turov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
586 | Neméth Radim | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
586 | Neméth Sebastian | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
586 | Netolický Milan | Hlinsko | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
586 | Němčík Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
586 | Paulů Miroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
586 | Pitra Milan | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
586 | Pospíšil Jan | Proseč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
586 | Pospíšilová Eva | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
586 | Potužák David | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
586 | Tříska Michal | Pokřikov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
586 | Valchů Jakub | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
586 | Zelenka Jiří | Humpolec | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
586 | Čapek Antonín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
586 | Čech Lukáš | Skuteč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
586 | Černý Ladislav | Buková | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
586 | Šinský Pavel | Kutná Hora | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
615 | Barth Tomáš | Dobřeň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Bartoš Pavel | Stan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Barvička Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
615 | Berenčková Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
615 | Beránek Jaroslav | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Bečička David | Krouna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Blatná Natálie | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Blatný David | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Blažek Matěj | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Boháč Ondřej | Libice nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Boháč Vít | Sobětuchy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Boháček Jakub | Lučice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Bokvaj Jan | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Borovica Jan | Slavíkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Bořek Luboš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Brabec Samuel | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Brokl Vladimír | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Broulík Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
615 | Buchar Jan | Uherské Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Cach Lukáš | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Cahová Veronika | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Cepl Martin | Zbožnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Chaloupka Zdeněk | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Chlum Josef | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Cimburek Tomáš | Uhersko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Coufal Jiří | Krucemburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Coufal Jiří ml. | Krucemburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Daňková Adéla | Bezděkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Donát Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
615 | Dostál Jaroslav | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Drbal Filip | Dřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Drobný Libor st. | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Drábek Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
615 | Dufek Michal | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Durnová Miroslava | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Dušánek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
615 | Dvoráček Štěpán | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Dvořák Radek | Zábřeh na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Filipi Jaroslav | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Friede Lukáš | Staré Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Grecová Tereza | Maršovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Habal Miroslav | Česká Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Halinár Milan | Holetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Havelková Monika | Staré Ždánice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Havlíček Jiří | Hostoulice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Havlíček Vítězslav | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Havlíčková Zuzana | Běstvina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Herciková Marie Anna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
615 | Herda Tomáš | Borová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Hes Jakub | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Holomek Oldřich | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Homolka Miroslav st. | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Horák David | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Horák Jan | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Horáková Martina | Vysoké Chvojno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
615 | Hromádko Michal | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Hrubý Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
615 | Hudec Miloslav st. | Dražkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Hufnágel Alois | Svratouch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Huzová Nela | Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Hřebíček Ondřej | Krucemburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Janda Martin | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Jarušinský Michal | Korouhev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Jedlička Jan | Břehy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Jedlička Roman | Břehy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Jindra Vladimír | Chotěboř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Jiránek Václav | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Kadlec Martin | Dětenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Kalista Jiří | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Kaláb Vojtěch | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Kavenský Jaroslav | Dašice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Kaňkovský Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
615 | Kaše Martin | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Kašpar Miroslav | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Kašpar Přemysl | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Klement Martin | Trusnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Kmošek Roman | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Kobrle David | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Kolísko Martin | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Komínek Miloš | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Kopecký Lukáš | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Korchl Čeněk | Dašice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Kosařová Kristýna | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Kostián Jaroslav | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
615 | Kratochvíl Jiří | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Krejcárková Aneta | Kobylí Hlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Krejčiřík David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
615 | Krejčík Petr | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Krejčík Tobiáš | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Král David | Hamry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Kubelka Vladislav | Chotusice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Kubík Milan | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Kubíček Radek | Vraclav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Kunc Roman | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Kunstmüller Ivo | Svratka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Kurdziel Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
615 | Kurdziel Radek | Chuchel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Kurzil Jan | Turov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Kučera Adam | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Kučera Jiří | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Kučera Karel | Slepotice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Kápička Otakar | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Křivánek Miroslav | Zaječice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Libra Artur | Krucemburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Lidmila Jaromír | Zbožnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Lukášek Marek | Křižanov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Mach Jakub | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Malý Pavel | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Mareček Roman | Chotěboř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Marini Jaroslav | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Maxim Šimon | Synčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Menc Pavel | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Mendl Radek | Telč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Merta František | Chlumětín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Morávek Daniel | Dobříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Málek Matyáš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Málek Michal | Zaječice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Málek Oto | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Nedvěd Václav | Mockovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Netolický Milan ml. | Holetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Netík Jiří | Kostomlaty nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Nezbeda Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
615 | Nečas Jakub | Letovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Paulus Miroslav | Miřetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Pechová Veronika | Púchov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Pešek Martin | Sedletín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Pešina Vlastimil | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Pleskotová Anna | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Podsedník Matěj | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Pospíchalová Iva | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Preisler Radek | Křižánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Prokůpek Tomáš | Rozhovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Prokůpková Jana | Rozhovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Pásler Miloš | Miřetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Příhoda Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
615 | Rakouský Daniel | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Richter Luboš | Opatovice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Roleček Dan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
615 | Roleček Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
615 | Rychtařík Jiří | Zářická Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Schmid David | Dačice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Secký Josef | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Sedlák František | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Skokan Martin | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Slanař Tomáš | Krucemburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Smutný Josef | Potěhy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 1 | 1 | 1.00 |
615 | Sojka Mikuláš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Stehno Lukáš | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Stýblo Ladislav | Vilémov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Suchá Sandra | Dobrá Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Svoboda Milan | Ronov nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Svoboda Vlastimil | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Sádovský Jindřich | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Sádovský Marek | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Sýkora Ondřej | Tuchov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Tlapák Ondřej | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Tomiška Ondřej | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Trojan Štěpán | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Tunka Jiří | Holetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Tůma Jaroslav | Kynice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Uličný Vojtěch | Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Vachovcová Natálie | Sojovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Vajer Jakub | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Vaněk František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
615 | Vaněk Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
615 | Vavroušek Martin | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Vaňhát Tomáš | Třemošnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Vašek Michal | Panenská Rozsíčka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Vencová Blanka | Horní Lipka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Veselý Jakub ml. | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Veselý Oldřich | Měšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Vlášek Zdeněk | Chlum | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Vojačka Zdeněk | Vilémov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Vojtíšek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
615 | Vojtíšek Petr | Kněžice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Vokáč Aleš | Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Vokáč Zdeněk | Chlumětín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Voldán Leo | Křižánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Vondráček Jan | Litětice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Vondráček Patrik | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Vonásek Pavel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Voženílek Samuel | Rozhovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Voženílek Tomáš | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Vystrčil Jiří | Letovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Vávra Leoš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
615 | Vávra Miroslav | Vilémov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Váňa Petr | Lány na Důlku | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Vít Jaroslav | Chuchel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Výborný Jaroslav | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Zatloukal Jiří | Jankovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Zelený Zdeněk | Choltice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Závodský Petr | Dačice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Černý Ladislav | Chotusice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Čička Martin | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Řezníček Daniel | Rybitví | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Šantorová Karolína | Lázně Bohdaneč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Šebek Roman | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Šedivý Jindřich | Nová Ves u Chotěboře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Šefl Jaroslav | Stéblová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Šimon Vlastimil | Běstvina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Šisler Kryštof | Dřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Škeřík Václav | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Šmaha Tomáš | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Špinka Jan | Potěhy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Šretr Vít | Horní Bradlo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Štajner Jiří | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Štajner Michal | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Štegner Tomáš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Štrumfa Jiří | Perálec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Štěpánek Martin ml. | Chotěboř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Štěpánovský Jan | Lázně Bohdaneč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Štěpánovský Josef | Lázně Bohdaneč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Švanda Michal | Chroustovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Švejkovský Pavel | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
615 | Ščipak Maxim | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 |