Žebříček - Kraj Středočeský - 01.01.2016 - 31.12.2016
Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 119 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Čepelák Michal | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
2 | Leitl Miroslav | Holýšov | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
3 | Čepelák Tomáš | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
4 | Libjak Jan ml. | Praha | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
5 | Truhlářová Daniela | Vlašim | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
6 | Dundr Marek | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
7 | Kop Daniel | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
8 | Běhounek Michal | Břasy | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
9 | Štěpánek Roman | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
10 | Kratochvíl Jan Dorian | Čakovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
10 | Slavík Matěj | Choceň | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
12 | Král Josef | Holýšov | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
12 | Wachtl Hynek | Nové Strašecí | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
12 | Šedivý Vojtěch ml. | Mladá Boleslav | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
15 | Vojtěch Marek | Vlašim | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
15 | Zima Marek | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
17 | Hypš Jan | Praha | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
17 | Nousek Vojtěch | Tábor | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
19 | Chromčák Jiří | Mimoň | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
19 | Podskalský Jiří | Čižice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
21 | Pánek Jan | Nučice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
21 | Pánek Pavel | Poděbrady | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
21 | Zahrádka Josef | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
21 | Zejbrdlich Jakub ml. | Mladá Boleslav | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
25 | Málek Ondřej | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
26 | Krpeš Michal | Liberec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
26 | Netrval Marek | České Budějovice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
28 | Blažek Adam | Tábor | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
28 | Kust Petr | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
30 | Burban Maksym | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
30 | Fric Adam | Rakovník | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
32 | Hejda Filip | Rakovník | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
32 | Jezza Aleš | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
34 | Kubíčová Jana | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
34 | Leitlová Ivana | Holýšov | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
34 | Linhart Jan | Mladá Boleslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
37 | Koucká Anna | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
37 | Kubíče Petr | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
39 | Bulíř Stanislav | Poděbrady | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
39 | Hanko Jáchym | Rakovník | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
39 | Moško Juraj | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
42 | Feřt Jan | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
42 | Hoffmann Zdeněk | Vlašim | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
42 | Novák Marcel | Mimoň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
45 | Dušek Ondřej | Poděbrady | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
45 | Feik Adam | Tábor | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
47 | Filko Jan | Bělá pod Bezdězem | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
47 | Fišer Jan | Rakovník | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
49 | Jech František | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
49 | Svoboda Martin | Kostelní Lhota | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
49 | Vokřínek Dominik | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
52 | Holeček Petr ml. | Vlašim | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
52 | Karšnak Radovan | Brandýs nad Labem | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
52 | Marek Vít | Vlašim | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
52 | Mishchenko Oleh | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
52 | Vajner Jakub | Praha | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
57 | Chytilová Dagmar | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
57 | Koníř Ondřej | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
57 | Kout Otakar | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
60 | Bílý Samuel | Rakovník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
60 | Hrubín Karel | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
60 | Mičánek Martin | Praha | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
63 | Cimburek Tobiáš | Bradlec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
63 | Franče Pavel | Křivoklát | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
63 | Holeček Petr st. | Vlašim | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
63 | Stieber Josef | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
63 | Urban Jaroslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
68 | Frelich Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
68 | Gigal Martin | Tábor | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
68 | Prokopová Veronika | Jeníkov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
68 | Vnouček Martin | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
72 | Jirkovský Jan | Rakovník | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
72 | Kozák Roman | Soutice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
72 | Řezáč Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
75 | Prokop Jan | Jeníkovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
75 | Vítková Anna | Mimoň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
75 | Šimota Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
75 | Šulc Antonín | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
79 | Budín Zdeněk | Nymburk | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
79 | Hlaváč Marek ml. | Mladá Boleslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
79 | Vítek Václav | Mimoň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
82 | Degtjarev Sergej | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
82 | Jaroš Jakub | Praha | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
82 | Komenda Stanislav | Kladruby | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
82 | Loupová Antonie | Mladá Boleslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
82 | Pleskot Radek | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
87 | Gigal Vojtěch | Tábor | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
87 | Procházka David | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
87 | Volprecht Tadeáš | Mladá Boleslav | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
87 | Vímecký Štefan | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
91 | Cinkejs Štěpán | Mladá Boleslav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
91 | Stonawski Rudolf | Praha | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
91 | Šafránek Jan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
91 | Štorc Ladislav | Vlašim | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
95 | Porhansl Jan | Kladruby | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
95 | Špírek Lukáš | Neratovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
97 | Havlan Petr | Záryby | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
97 | Kubín Lukáš | Soutice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
97 | Lexa František | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
97 | Slabý Pavel | Soutice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
97 | Truhlář Patrik | Karhule | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
102 | Zhezhela Oleksandr | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
102 | Štifser Daniel | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
104 | Procházka st. | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
104 | Štěpánek Martin st. | Chotěboř | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
106 | Charvát Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Dujsík Zbyněk ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Holub Milan | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Jeřábek Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Kotková Zuzana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Lukeš Jan | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Pokorný Martin | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Vlček Lukáš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Vojtíšek David | Soutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Vorel Aleš | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Váňa Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
106 | Červenka Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Červenková Jana | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
106 | Šimíček Jaromír | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 |