Žebříček - Celostátní - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 2932 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 22 | 323 | 713 | 32.41 |
2 | Vágenknecht Jiří | Pardubice | 25 | 319 | 754 | 30.16 | |
3 | Kočí Josef | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 22 | 305 | 591 | 26.86 |
4 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 21 | 300 | 569 | 27.10 |
4 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 22 | 300 | 594 | 27.00 | |
6 | Štarman Jiří | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 16 | 298 | 450 | 28.13 |
7 | Doležán Nikola | Chotěboř | Vysočina team | 19 | 296 | 473 | 24.89 |
8 | Havlíček Stanislav | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 21 | 292 | 599 | 28.52 |
9 | Novotný Jiří | Zámrsk | Torpedo team | 15 | 286 | 370 | 24.67 |
10 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 21 | 282 | 483 | 23.00 | |
11 | Moravec Pavel | Čejov | 12 | 281 | 344 | 28.67 | |
12 | Doležal Lambert | Žďár nad Sázavou | 14 | 271 | 340 | 24.29 | |
13 | Bína Libor | Dlouhý Most | 29 | 269 | 644 | 22.21 | |
13 | Vašíček Zdeněk | Opočno | Poseidon fishing club Opočno | 19 | 269 | 422 | 22.21 |
15 | Černý Jindřich ml. | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 13 | 268 | 285 | 21.92 |
16 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 17 | 266 | 417 | 24.53 |
16 | Polovic Ladislav | Žďár nad Sázavou | 14 | 266 | 381 | 27.21 | |
16 | Syrůček Stanislav | Dražkovice | Veteráni | 13 | 266 | 360 | 27.69 |
19 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 16 | 264 | 375 | 23.44 |
19 | Chvála Petr | Sezemice | Hungerfish team | 21 | 264 | 401 | 19.10 |
21 | Bareš Vladimír | Slepotice | Veteráni | 19 | 263 | 387 | 20.37 |
22 | Pavlíček Jaroslav | Žďár nad Sázavou | 15 | 258 | 329 | 21.93 | |
23 | Klečák Miloslav | Onomyšl | 29 | 257 | 481 | 16.59 | |
24 | Červený Jaroslav | Jaroměř | 9 | 252 | 253 | 28.11 | |
25 | Havrila Michal ml. | Jaroměř | 18 | 250 | 379 | 21.06 | |
26 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 18 | 249 | 379 | 21.06 |
26 | Taichner Radek | Mikulovice | Hungerfish team | 11 | 249 | 270 | 24.55 |
28 | Bártík Miloslav | Plzeň | 8 | 247 | 247 | 30.88 | |
29 | Jiříček Jaroslav | Vysoké Mýto | 11 | 242 | 274 | 24.91 | |
29 | Kondras Přemysl | Pardubice | 10 | 242 | 244 | 24.40 | |
31 | Černý Jindřich | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 17 | 240 | 387 | 22.76 |
32 | Brodský Michal | Hradec Králové | Poseidon fishing club Opočno | 11 | 239 | 269 | 24.45 |
33 | Chvála Jan | Sezemice | Hungerfish team | 18 | 238 | 313 | 17.39 |
34 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 11 | 237 | 266 | 24.18 |
34 | Synek Martin | Choceň | Gold Fish team | 21 | 237 | 433 | 20.62 |
34 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 26 | 237 | 525 | 20.19 |
37 | Blaščík Petr | Staré Jesenčany | Hungerfish team | 15 | 232 | 276 | 18.40 |
37 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 15 | 232 | 304 | 20.27 |
39 | Doležán Vladimír | Chotěboř | Vysočina team | 23 | 231 | 375 | 16.30 |
40 | Novotná Pavlína | Zámrsk | Torpedo team | 12 | 230 | 267 | 22.25 |
41 | Pajer Stanislav | Ledeč nad Sázavou | 9 | 228 | 229 | 25.44 | |
42 | Hakl Petr | Předonín | Rebels team | 15 | 227 | 279 | 18.60 |
43 | Kubec Tomáš | Lanškroun | Gold Fish team | 13 | 226 | 261 | 20.08 |
43 | Takács Pavel | Světnov | 8 | 226 | 226 | 28.25 | |
45 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 18 | 225 | 388 | 21.56 |
46 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 17 | 221 | 315 | 18.53 |
46 | Zahradník Vlastimil | Pardubice | Veteráni | 19 | 221 | 364 | 19.16 |
48 | Ondráček Kamil | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 13 | 220 | 263 | 20.23 |
48 | Roušal Luděk | Neratovice | 16 | 220 | 273 | 17.06 | |
50 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 11 | 218 | 263 | 23.91 | |
51 | Novák Zdeněk | Týniště nad Orlicí | Black Fish team | 10 | 217 | 246 | 24.60 |
51 | Vacík Zdeněk | Havlíčkův Brod | 14 | 217 | 252 | 18.00 | |
53 | Machatý David | Jaroměř | 12 | 215 | 236 | 19.67 | |
53 | Rybenský Roman | Němčice | 10 | 215 | 234 | 23.40 | |
55 | Vondráček Jiří | Měšice | 12 | 213 | 231 | 19.25 | |
56 | Pekař Jaroslav | Kamenice nad Lipou | 8 | 211 | 211 | 26.38 | |
57 | Hájek Vladimír | Dobříkov | Gold Fish team | 7 | 210 | 210 | 30.00 |
58 | Soukup Ivo | Třebíč | 12 | 208 | 221 | 18.42 | |
59 | Trnka Aleš | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 9 | 207 | 208 | 23.11 |
60 | Tošer Jaroslav | Ústrašín | 25 | 206 | 354 | 14.16 | |
61 | Beneš Karel | Bílina | 15 | 205 | 294 | 19.60 | |
62 | Halíř Lukáš | Osek | 6 | 202 | 202 | 33.67 | |
63 | Havlíček Lukáš | Mělník | 7 | 201 | 201 | 28.71 | |
63 | Sobotka Miroslav | Žďár nad Sázavou | 12 | 201 | 231 | 19.25 | |
65 | Borovka Luboš | Vodňany | 9 | 200 | 214 | 23.78 | |
66 | Šnicer Petr | Veltěže | 8 | 199 | 199 | 24.88 | |
67 | Hybner Pavel | Mnichovo Hradiště | Msk Mnichovo Hradiště | 21 | 198 | 309 | 14.71 |
68 | Pánek Petr | Rakovník | 7 | 197 | 197 | 28.14 | |
69 | Janouch Miroslav | Všechlapy | 23 | 196 | 268 | 11.65 | |
69 | Pětík Marek | Libišany | 16 | 196 | 310 | 19.38 | |
71 | Bertok Milan | Dublovice | Rum team Jindřichův Hradec | 16 | 194 | 212 | 13.25 |
72 | Smítka Radek | Bolina | Středočeši fishing team MAVER | 8 | 192 | 192 | 24.00 |
73 | Mareš Vladimír | Praha | 14 | 191 | 215 | 15.36 | |
74 | Říčař David | Zdelov | J.D.J. Fish team | 8 | 189 | 189 | 23.63 |
75 | Drápal Vlastimil | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 12 | 188 | 201 | 16.75 |
76 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 19 | 187 | 274 | 14.42 | |
77 | Nedělka Stanislav | Velká Losenice | Pohoda team | 9 | 186 | 187 | 20.78 |
78 | Pavlíček Radomír | Žďár nad Sázavou | 7 | 185 | 185 | 26.43 | |
79 | Jirásek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 5 | 184 | 184 | 36.80 |
79 | Mokrý Jan | Uhlířské Janovice | 21 | 184 | 255 | 12.14 | |
81 | Držmíšek Miroslav | Hradec Králové | 8 | 183 | 183 | 22.88 | |
81 | Mojžíš Lukáš | České Budějovice | 8 | 183 | 183 | 22.88 | |
81 | Černý Jan | Pardubice | 7 | 183 | 183 | 26.14 | |
84 | Mach Václav | Pernink | 12 | 181 | 225 | 18.75 | |
85 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 14 | 180 | 196 | 14.00 |
85 | Přibyl David | Vlčice | 8 | 180 | 181 | 22.63 | |
87 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 7 | 179 | 179 | 25.57 | |
87 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 12 | 179 | 188 | 15.67 |
89 | Sobotka Jiří | Sobětuchy | 7 | 178 | 178 | 25.43 | |
90 | Novák Vratislav | Všeteč | 9 | 177 | 178 | 19.78 | |
91 | Krobot Jiří | Dolní Čermná | J.D.J. Fish team | 11 | 176 | 188 | 17.09 |
91 | Váňa Tomáš | Zlosyň | Rebels team | 11 | 176 | 190 | 17.27 |
93 | Turský Jindřich | Krchleby | 12 | 175 | 194 | 16.17 | |
94 | Chýle Oldřich | Bílina | 8 | 173 | 173 | 21.63 | |
94 | Pleskač Jan ml. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 10 | 173 | 175 | 17.50 |
94 | Staněk Václav | Hradec Králové | Veteráni | 12 | 173 | 187 | 15.58 |
97 | Křivánek Miroslav | Roudnice nad Labem | 5 | 172 | 172 | 34.40 | |
98 | Hampejs David | Bílina | 6 | 171 | 171 | 28.50 | |
99 | Chválová Lubica | Sezemice | Hungerfish team | 19 | 169 | 251 | 13.21 |
100 | Hložek František | Bílina | 19 | 165 | 228 | 12.00 | |
101 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 11 | 164 | 173 | 15.73 |
101 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 15 | 164 | 208 | 13.87 |
103 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 7 | 163 | 163 | 23.29 | |
103 | Půta Jiří | Plzeň | 7 | 163 | 163 | 23.29 | |
105 | Belušiak Ladislav | Jindřichův Hradec | Bobr team Jindřichův Hradec | 10 | 162 | 164 | 16.40 |
106 | Peterka Jaroslav | Česká Lípa | 6 | 160 | 160 | 26.67 | |
106 | Pišl Jan | Třesovice | Rybářský ráj Hradec Králové | 9 | 160 | 162 | 18.00 |
106 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 12 | 160 | 192 | 16.00 |
109 | Aleksandrová Alena | Hradec Králové | Rybářský ráj Hradec Králové | 12 | 159 | 181 | 15.08 |
110 | Hladík Tomáš | Dobruška | Poseidon fishing club Opočno | 10 | 155 | 162 | 16.20 |
110 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 5 | 155 | 155 | 31.00 | |
112 | Dvořák Oldřich | Mělčany | Poseidon fishing club Opočno | 8 | 154 | 160 | 20.00 |
113 | Kupka Tomáš | Hradec Králové | 6 | 153 | 153 | 25.50 | |
113 | Tobolka Milan | Nechanice | 6 | 153 | 153 | 25.50 | |
115 | Šitina Josef | Velká Jesenice | 8 | 151 | 151 | 18.88 | |
116 | Pleskač Jan st. | Libice nad Doubravou | Vysočina team | 7 | 150 | 150 | 21.43 |
116 | Zrnová Jitka | Benešov | 15 | 150 | 178 | 11.87 | |
118 | Komárek Martin | Havlíčkův Brod | 8 | 149 | 149 | 18.63 | |
118 | Spiller Karel | Stod | 6 | 149 | 149 | 24.83 | |
120 | Kopřiva Josef | Hříškov | 7 | 147 | 147 | 21.00 | |
121 | Unzeitig Bohuslav | Žďár nad Sázavou | Pohoda team | 9 | 145 | 146 | 16.22 |
122 | Oberfalzer Jan | Karlovy Vary | 7 | 144 | 144 | 20.57 | |
122 | Pavlíček Václav st. | Ledeč nad Sázavou | 8 | 144 | 144 | 18.00 | |
122 | Číž Luboš | Jindřichův Hradec | Rum team Jindřichův Hradec | 11 | 144 | 153 | 13.91 |
125 | Koštálek Jiří | Oplany | 10 | 143 | 145 | 14.50 | |
126 | Jaroš Marek | Hostinné | 8 | 142 | 142 | 17.75 | |
126 | Liščák Jan | Lubná | 8 | 142 | 142 | 17.75 | |
126 | Mokrá Jana | Najdek | 9 | 142 | 148 | 16.44 | |
129 | Baďura Václav | Karlovy Vary | 6 | 141 | 141 | 23.50 | |
130 | Matějka Václav | Nové Hrady | 6 | 140 | 140 | 23.33 | |
131 | Klement Antonín | Chranišov | 14 | 138 | 163 | 11.64 | |
131 | Sobotka Jiří st. | Žďár nad Sázavou | 12 | 138 | 163 | 13.58 | |
131 | Zoul Artur | Žatec | 6 | 138 | 138 | 23.00 | |
131 | Zoul Marek | Žatec | 8 | 138 | 138 | 17.25 | |
135 | Bartoš František | Chotěšov | 5 | 137 | 137 | 27.40 | |
135 | Falta Kamil | Klášter nad Dědinou | 6 | 137 | 137 | 22.83 | |
135 | Slezák Tomáš | Sokolov | 5 | 137 | 137 | 27.40 | |
138 | Hrdina Jiří | Niměřice | 4 | 136 | 136 | 34.00 | |
138 | Jaroš Zdeněk | Hostinné | 8 | 136 | 136 | 17.00 | |
138 | Melichar Tomáš | Žďár nad Sázavou | 5 | 136 | 136 | 27.20 | |
138 | Ďásek František | Havlíčkův Brod | 10 | 136 | 138 | 13.80 | |
142 | Cuhorka Jiří | Přelouč | 5 | 135 | 135 | 27.00 | |
142 | Šrámek Petr | Opočínek | Hungerfish team | 7 | 135 | 135 | 19.29 |
144 | Hos Martin | Otín | Pohoda team | 8 | 134 | 134 | 16.75 |
144 | Novotný Petr | Zámrsk | Torpedo team | 12 | 134 | 151 | 12.58 |
146 | Kadlec František | Zlíč | Starší a neklidní | 18 | 133 | 167 | 9.28 |
147 | Brendl Patrik | Lanškroun | 7 | 132 | 132 | 18.86 | |
147 | Chýle Petr | Bílina | 7 | 132 | 132 | 18.86 | |
147 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 10 | 132 | 143 | 14.30 |
150 | Sosnowski Lukasz | Bogatynia | 4 | 131 | 131 | 32.75 | |
151 | Pánek Vít | Sezemice | 7 | 130 | 130 | 18.57 | |
151 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 8 | 130 | 130 | 16.25 | |
153 | Baloun Roman ml. | Heřmanův Městec | 5 | 129 | 129 | 25.80 | |
153 | Mačo Jiří | Slatina nad Zdobnicí | J.D.J. Fish team | 9 | 129 | 135 | 15.00 |
153 | Mergl Jakub | Heřmanův Městec | 6 | 129 | 129 | 21.50 | |
153 | Seidl Jan | Zbiroh | 7 | 129 | 129 | 18.43 | |
157 | Janíček Jan | Kamenice u Jihlavy | 9 | 128 | 129 | 14.33 | |
157 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 4 | 128 | 128 | 32.00 | |
159 | Kolčava Tomáš | Smolnice | 5 | 127 | 127 | 25.40 | |
160 | Horáček Jaroslav | Havlíčkův Brod | 8 | 125 | 125 | 15.63 | |
161 | Izaiasz Petr | Holice | MO ČRS Holice | 6 | 123 | 123 | 20.50 |
162 | Havrila Michal st. | Jaroměř | 19 | 122 | 174 | 9.16 | |
163 | Houser Otakar | Všechlapy | 6 | 121 | 121 | 20.17 | |
163 | Schingler Karel | Lovosice | 4 | 121 | 121 | 30.25 | |
163 | Čížek Pavel | Mariánské Lázně | 5 | 121 | 121 | 24.20 | |
166 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 12 | 120 | 138 | 11.50 | |
167 | Poslušný Josef | Lípa nad Orlicí | Black Fish team | 7 | 119 | 119 | 17.00 |
168 | Vojáček Tomáš | Dolní Sokolovec | 7 | 118 | 118 | 16.86 | |
169 | Hubička Tomáš | Brloh | 4 | 117 | 117 | 29.25 | |
169 | Kianičková Jitka | Peruc | 6 | 117 | 117 | 19.50 | |
171 | Šír Jaroslav | Křižánky | 3 | 115 | 115 | 38.33 | |
172 | Mareš Pavel | Praha | 10 | 114 | 116 | 11.60 | |
173 | Růžička Pavel | Dašice | Hungerfish team | 4 | 113 | 113 | 28.25 |
174 | Bartoněk Lukáš | Předměřice nad Labem | Rybářský ráj Hradec Králové | 5 | 112 | 112 | 22.40 |
174 | Dušánek Bohuslav st. | Jaroměř | 8 | 112 | 112 | 14.00 | |
174 | Edl Milan | Plzeň | 5 | 112 | 112 | 22.40 | |
177 | Beneš Milan | Tušť | 6 | 110 | 110 | 18.33 | |
177 | Kabát Miroslav | Třemošná | 6 | 110 | 110 | 18.33 | |
177 | Pišna Celestýn | Kamenice | 8 | 110 | 110 | 13.75 | |
177 | Ticháček Václav | Havlíčkův Brod | 7 | 110 | 110 | 15.71 | |
181 | Nimko Marian | Praha | 5 | 109 | 109 | 21.80 | |
182 | Kosař Jiří st. | Opočno | 9 | 108 | 115 | 12.78 | |
183 | Pryl Stanislav | Pardubice | 6 | 107 | 107 | 17.83 | |
184 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 4 | 106 | 106 | 26.50 |
185 | Kubeš Jaroslav | Koštice | 9 | 105 | 106 | 11.78 | |
185 | Vlček Jaroslav st. | Strakonice | 4 | 105 | 105 | 26.25 | |
187 | Hencel Jiří | Police nad Metují | Starší a neklidní | 8 | 104 | 105 | 13.13 |
188 | Kasl Luboš | Plzeň | 5 | 103 | 103 | 20.60 | |
188 | Výborný Jiří | Teplá | 3 | 103 | 103 | 34.33 | |
190 | Bereš Jan | Planá | 4 | 102 | 102 | 25.50 | |
190 | Beránek Lukáš | Světlá nad Sázavou | 6 | 102 | 102 | 17.00 | |
190 | Pekárek Stanislav | Louny | 6 | 102 | 102 | 17.00 | |
190 | Švanda Radek | Česká Skalice | 3 | 102 | 102 | 34.00 | |
194 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 10 | 101 | 103 | 10.30 | |
194 | Zemen Petr | Žďár nad Sázavou | 6 | 101 | 101 | 16.83 | |
194 | Žák Miloslav | Jindřichův Hradec | 4 | 101 | 101 | 25.25 | |
197 | Beránek Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 5 | 100 | 100 | 20.00 | |
198 | Henychová Kateřina | Klášter nad Dědinou | 6 | 99 | 99 | 16.50 | |
198 | Pišl Lukáš | Javornice | 5 | 99 | 99 | 19.80 | |
200 | Mlčák Luboš | Domanín | 3 | 98 | 98 | 32.67 | |
200 | Shershen Volodymyr | Praha | 4 | 98 | 98 | 24.50 | |
200 | Varga Stanislav | Holýšov | 6 | 98 | 98 | 16.33 | |
203 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 10 | 96 | 102 | 10.20 |
203 | Tauber Pavel | Němčičky | 5 | 96 | 96 | 19.20 | |
205 | Macháně Radek | Krčín | 4 | 95 | 95 | 23.75 | |
205 | Mareš Ladislav | Praha | 6 | 95 | 95 | 15.83 | |
205 | Riedl Michal | Humpolec | 4 | 95 | 95 | 23.75 | |
208 | Mrvečka Petr | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 4 | 94 | 94 | 23.50 |
208 | Sobotka Petr | Žďár nad Sázavou | 3 | 94 | 94 | 31.33 | |
208 | Vicher Milan | Plzeň | 4 | 94 | 94 | 23.50 | |
208 | Řípa Aleš | Heřmanův Městec | 3 | 94 | 94 | 31.33 | |
212 | Kubeš Václav | Levousy | 6 | 93 | 93 | 15.50 | |
212 | Svoboda Jiří | Pašinka | 5 | 93 | 93 | 18.60 | |
214 | Machač Václav | Drahov | 4 | 92 | 92 | 23.00 | |
214 | Vaněk Dalibor | Vysoké Mýto | 6 | 92 | 92 | 15.33 | |
214 | Zlechovec Stanislav st. | Rakovník | 7 | 92 | 92 | 13.14 | |
214 | Čori Petr | Chodová Planá | 5 | 92 | 92 | 18.40 | |
218 | Kopic Milan | Humpolec | 4 | 91 | 91 | 22.75 | |
218 | Polívka Martin | Přibyslav | 7 | 91 | 91 | 13.00 | |
220 | Bednář Zdeněk | Nahořany | 4 | 90 | 90 | 22.50 | |
220 | Cimburek František | Kameničky | 9 | 90 | 91 | 10.11 | |
220 | Mokrý Jiří st. | Havlíčkův Brod | 5 | 90 | 90 | 18.00 | |
223 | Koten Petr | Jihlava | 3 | 89 | 89 | 29.67 | |
223 | Novotná Jaroslava | Zámrsk | Torpedo team | 7 | 89 | 89 | 12.71 |
225 | Blecha Miroslav st. | Počátky | 3 | 88 | 88 | 29.33 | |
225 | Hanzal Ondřej | Želetava | 5 | 88 | 88 | 17.60 | |
225 | Icha Zdeněk | Havlíčkův Brod | 10 | 88 | 90 | 9.00 | |
225 | Klouček Jan ml. | Branná | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
225 | Nitsche Martin | Vrchovina | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
225 | Pýcha Hynek | Skryje | 3 | 88 | 88 | 29.33 | |
225 | Rožnovský Josef | Vrchlabí | 6 | 88 | 88 | 14.67 | |
225 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
233 | Procházka Ota | Rudník | 3 | 87 | 87 | 29.00 | |
233 | Slavík Alexej | Vilémov | 7 | 87 | 87 | 12.43 | |
235 | Dubský František | Mirovice | 5 | 86 | 86 | 17.20 | |
235 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 4 | 86 | 86 | 21.50 | |
235 | Tobolka Daniel | Nechanice | 5 | 86 | 86 | 17.20 | |
238 | Dobeš Jiří | Rebešovice | 8 | 85 | 85 | 10.63 | |
238 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 6 | 85 | 85 | 14.17 | |
238 | Hlinčík Josef | Planá | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
238 | Klouček Jan st. | Branná | 4 | 85 | 85 | 21.25 | |
242 | Cuhorka Aleš | Přelouč | 3 | 83 | 83 | 27.67 | |
242 | Mokrý Jiří ml. | Havlíčkův Brod | 5 | 83 | 83 | 16.60 | |
242 | Nováková Eva | Police nad Metují | 6 | 83 | 83 | 13.83 | |
242 | Techlovský Jiří | Sloveč | 5 | 83 | 83 | 16.60 | |
246 | Andrž Ladislav | Bolehošť | 5 | 82 | 82 | 16.40 | |
246 | Kulda Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 5 | 82 | 82 | 16.40 | |
246 | Lévai Jan st. | Dalovice | 7 | 82 | 82 | 11.71 | |
246 | Motl František | Bečov | 4 | 82 | 82 | 20.50 | |
246 | Sobotka Jiří ml. | Žďár nad Sázavou | 5 | 82 | 82 | 16.40 | |
246 | Tejnecký Miroslav | Zbraslavice | 6 | 82 | 82 | 13.67 | |
252 | Homolka Ludvík | Ostrov nad Oslavou | 6 | 81 | 81 | 13.50 | |
252 | Ježek Martin | Předměřice nad Jizerou | 4 | 81 | 81 | 20.25 | |
252 | Pfeifer Filip | Dvůr Králové nad Labem | 6 | 81 | 81 | 13.50 | |
255 | Brückner Martin | Velké Meziříčí | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
255 | Coufal Zdeněk | Jihlava | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
255 | Dušek Jan | Hradec Králové | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
255 | Makarský Michal | Karlovy Vary | 7 | 80 | 80 | 11.43 | |
255 | Mrázek Petr | Velká Hraštice | Bobr team Jindřichův Hradec | 3 | 80 | 80 | 26.67 |
255 | Tyrych Radek st. | Hradec Králové | 7 | 80 | 80 | 11.43 | |
255 | Vojáček Zdeněk | Strakonice | 3 | 80 | 80 | 26.67 | |
255 | Šabata Jiří | Svatý Mikuláš | Black Fish team | 9 | 80 | 81 | 9.00 |
255 | Žáková Marie | Jindřichův Hradec | 4 | 80 | 80 | 20.00 | |
264 | Mendel Milan | Pšovky | 5 | 79 | 79 | 15.80 | |
264 | Vorlíček František | Kostomlátky | 6 | 79 | 79 | 13.17 | |
266 | Amerling František | Kladruby | 4 | 78 | 78 | 19.50 | |
266 | John Roman | Opočno | 4 | 78 | 78 | 19.50 | |
266 | Šajerman Vladimír | Vrchlabí | 6 | 78 | 78 | 13.00 | |
269 | Král Pavel | Havlíčkův Brod | 3 | 77 | 77 | 25.67 | |
269 | Truhlář Václav | Znetínek | 5 | 77 | 77 | 15.40 | |
269 | Šmídl Jan | Roztoky u Prahy | 4 | 77 | 77 | 19.25 | |
272 | Dohnal František | Ostrov | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
272 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
272 | Novák Marek | Rumburk | 6 | 76 | 76 | 12.67 | |
272 | Novák Vratislav | Police nad Metují | 6 | 76 | 76 | 12.67 | |
272 | Toman František st. | Jaroměřice nad Rokytnou | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
277 | Boháček Lukáš | Pardubice | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
277 | Rác Jaroslav | Mutějovice | 4 | 75 | 75 | 18.75 | |
277 | Šupol Michal | Rychnov nad Kněžnou | Podorlické vydry | 4 | 75 | 75 | 18.75 |
277 | Žižka Radek | Holýšov | 2 | 75 | 75 | 37.50 | |
281 | Cingroš Roman | Stod | 5 | 74 | 74 | 14.80 | |
281 | Leško Jiří | Oldřichov | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
281 | Matějka Roman | Nové Hrady | 5 | 74 | 74 | 14.80 | |
281 | Pecka Zdeněk | Hošťálkovice | 2 | 74 | 74 | 37.00 | |
281 | Provazník Michal | Dřenice | 3 | 74 | 74 | 24.67 | |
281 | Richter Dalibor | Rumburk | 4 | 74 | 74 | 18.50 | |
281 | Šupol Petr | Libišany | Podorlické vydry | 4 | 74 | 74 | 18.50 |
288 | Duba Ladislav | Žďár nad Sázavou | 3 | 73 | 73 | 24.33 | |
288 | Lát Jiří | Česká Lípa | 4 | 73 | 73 | 18.25 | |
290 | Bárta Jakub | Přeštice | 2 | 72 | 72 | 36.00 | |
290 | Derner Jaromír | Týniště nad Orlicí | 4 | 72 | 72 | 18.00 | |
290 | Zvoník Bedřich | Kobylníky | 5 | 72 | 72 | 14.40 | |
293 | Blecha Miroslav ml. | Počátky | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
293 | Havránek Radek | Čejov | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
293 | Matal Karel | Černá Hora | 2 | 71 | 71 | 35.50 | |
293 | Noskovič Jakub | Strakonice | 3 | 71 | 71 | 23.67 | |
293 | Rambousek Stanislav | Třebíč | Pohoda team | 3 | 71 | 71 | 23.67 |
293 | Seifert Jaroslav | Borohrádek | 4 | 71 | 71 | 17.75 | |
299 | Bureš Václav | Nová Ves | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
299 | Dyntar Jiří st. | Nové Město nad Metují | 4 | 70 | 70 | 17.50 | |
299 | Hruška Jiří | Hradec Králové | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
299 | Kiessling Vít | Prostřední Vydří | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
299 | Lévai Josef | Jenišov | 7 | 70 | 70 | 10.00 | |
299 | Malý Jiří st. | Korouhev | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
299 | Mendl Radek | Telč | 5 | 70 | 70 | 14.00 | |
299 | Pleskot Jan | Hrobice | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
299 | Průša Vladimír | Želetava | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
299 | Riedl Filip | Humpolec | 3 | 70 | 70 | 23.33 | |
309 | Cepák Josef | Česká Kamenice | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
309 | Hrabě František | Rumburk | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
309 | Kalus Petr | Litomyšl | 3 | 69 | 69 | 23.00 | |
309 | Kovařík Patrik | Humpolec | 4 | 69 | 69 | 17.25 | |
309 | Salač Bořivoj | Čáslav | 2 | 69 | 69 | 34.50 | |
314 | Brůna Jan | Rumburk | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
314 | Cajthaml Petr | Velenice | 5 | 68 | 68 | 13.60 | |
314 | Kalčík Matěj | Plzeň | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
314 | Lukeš Jaroslav | Vrchlabí | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
314 | Mádlová Iva | Jindřichův Hradec | 4 | 68 | 68 | 17.00 | |
314 | Vacek Jan | Zábědov | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
314 | Valha Josef | Žatec | 3 | 68 | 68 | 22.67 | |
314 | Zíma Bořivoj | Rohovládová Bělá | 2 | 68 | 68 | 34.00 | |
322 | Hýbner Dušan st. | Bělá pod Bezdězem | 2 | 67 | 67 | 33.50 | |
322 | Mádl Petr | Jindřichův Hradec | 5 | 67 | 67 | 13.40 | |
322 | Spěvák Milan st. | České Velenice | 3 | 67 | 67 | 22.33 | |
325 | Kolečkář Tomáš | Mohelnice | 4 | 66 | 66 | 16.50 | |
325 | Novák Radek | Blatnice | 3 | 66 | 66 | 22.00 | |
327 | Nauš Vladislav | Blížejov | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
327 | Porazík Jakub | Kolešov | 4 | 65 | 65 | 16.25 | |
327 | Vlasta Tomáš | Bakov nad Jizerou | 2 | 65 | 65 | 32.50 | |
327 | Škoda František | Pacov | 3 | 65 | 65 | 21.67 | |
331 | Bidmon Pavel | Korouhev | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
331 | Křivský Luboš | Strakonice | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
331 | Macháček Pavel | Loučky | 4 | 64 | 64 | 16.00 | |
331 | Nekola Lukáš | Hněvkovice | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
331 | Prchal Jan | Lučice | 9 | 64 | 65 | 7.22 | |
331 | Smrčka Zdeněk | Strakonice | 4 | 64 | 64 | 16.00 | |
337 | Vařák Jiří | Pokojov | 2 | 63 | 63 | 31.50 | |
337 | Šuchal Juraj | Markovice | 4 | 63 | 63 | 15.75 | |
339 | Hejplík Jaroslav | Kladruby | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
339 | Pavlíček Kamil | Žďár nad Sázavou | 2 | 62 | 62 | 31.00 | |
341 | Klich Václav | Rakovník | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
341 | Krupka Jiří | Telce | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
341 | Kučera Lukáš | Dašice | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
341 | Skryja Matěj | Ostrov nad Oslavou | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
341 | Staněk Karel | Smečno | 2 | 61 | 61 | 30.50 | |
341 | Vegricht Martin | Praha | 3 | 61 | 61 | 20.33 | |
347 | Baloun Roman st. | Heřmanův Městec | 5 | 60 | 60 | 12.00 | |
347 | Hon Jakub | Hradec Králové | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
347 | Kutička Pavel | Novosedly | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
347 | Kympl Jaroslav | Zlosyň | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
347 | Matej Jiří | Trávníky | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
347 | Prášek Marek | Vémyslice | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
347 | Vnouček Stanislav | Praha | 6 | 60 | 60 | 10.00 | |
347 | Würz Dalibor | Hořesedly | 3 | 60 | 60 | 20.00 | |
355 | Dostál Matouš | Králíky | 4 | 59 | 59 | 14.75 | |
355 | Durchánek Ivan | Ústí nad Labem | 3 | 59 | 59 | 19.67 | |
355 | Jungwirt Milan | Strakonice | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
355 | Kubát Jiří | Úvaly | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 59 | 59 | 29.50 |
355 | Ludvík Tomáš st. | Vamberk | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
355 | Novotný Petr ml. | Louka | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
355 | Pavlíček Václav ml. | Ledeč nad Sázavou | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
355 | Plíšek Radoslav | Klatovy | 2 | 59 | 59 | 29.50 | |
363 | Beroušek Petr | Plzeň | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
363 | Bílek Milan | Zlosyň | 6 | 58 | 58 | 9.67 | |
363 | Heřman František | Krsice | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
363 | Kadlec Tomáš | Česká Skalice | 3 | 58 | 58 | 19.33 | |
363 | Pásler Vlastimil | Spyta | Starší a neklidní | 8 | 58 | 59 | 7.38 |
363 | Vojáček Zdeněk | Vilémov | 6 | 58 | 58 | 9.67 | |
363 | Záruba Petr | Blato | 2 | 58 | 58 | 29.00 | |
370 | Hotový Jiří | Most | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
370 | Kovář Miloslav | Králova Lhota | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
370 | Musil Petr | Herálec | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
370 | Ngoxuan Robin | Blížkovice | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
370 | Omamik Ján | Plzeň | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
370 | Vařecha Luděk | Poděbrady | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
370 | Wittvar Zdeněk st. | Vrdy | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
370 | Šulc Josef | Velké Meziříčí | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
370 | Žuková Marie | Opočno | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
379 | Hertver Petr | Horní Jiřetín | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
379 | Hovorka Antonín | Žabonosy | 4 | 56 | 56 | 14.00 | |
379 | Kaplan Filip | Přívozec | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
379 | Němec Luboš | Těchobuz | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
379 | Sitta Bohuslav | Taneček | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
379 | Černohlávek Martin | Barchov | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
379 | Žemlička Radek | Slatiňany | 3 | 56 | 56 | 18.67 | |
386 | Hapák Jurij | Žďár nad Sázavou | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
386 | Nguyen Martin | Havlíčkův Brod | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
386 | Sedlář Ivan | Borová | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
386 | Smítka Josef st. | Kaňk | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
386 | Sochor Martin | Petrohrad | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
386 | Vopršal Filip | Radňovice | 2 | 55 | 55 | 27.50 | |
392 | Pleskač Antonín | Libice nad Doubravou | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
392 | Sobotka Josef | Perštejn | 4 | 54 | 54 | 13.50 | |
392 | Vydra Martin | Ostrov | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
392 | Šulc Milan | Trubín | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
396 | Dania Antonín | Dobřany | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
396 | Dostálek Adolf | Hostinné | 4 | 53 | 53 | 13.25 | |
396 | Hrabáň Radim | Čáslav | 2 | 53 | 53 | 26.50 | |
396 | Kumprecht Zdeněk | Nové Město nad Metují | 5 | 53 | 53 | 10.60 | |
396 | Slavík Tomáš | Humpolec | 3 | 53 | 53 | 17.67 | |
401 | Burak Oleh | Praha | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
401 | Ficner Jiří | Lanškroun | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
401 | Kopecký Jan | Pardubice | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
401 | Kovář Martin | Kladruby | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
401 | Li Ang | Praha | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
401 | Malaník Petr | Nová Olešná | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
401 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
401 | Pavlovič Petr | Přestavlky | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
401 | Wacka Petr | Mariánské Lázně | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
410 | Carda Radek | Opočno | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
410 | Hájek Lubomír | Lanškroun | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
410 | Jungwirt Vojtěch | Strakonice | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
410 | Majoroš Vojtěch | Karlovy Vary | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
410 | Marek Pavel | Přerov | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
410 | Novák Petr | Ostrov | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
410 | Pešek Jan | Chrudim | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
410 | Rozum Pavel | Třemošná | 4 | 51 | 51 | 12.75 | |
410 | Svoboda Jaroslav | Břehy u Přelouče | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
410 | Tlustý Luboš | Svratouch | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
410 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
421 | Bařinka Tomáš | Týniště nad Orlicí | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
421 | Bureš Jan | Počátky | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
421 | Hladík Jiří | Častolovice | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
421 | Mařík Petr | Boješice | 3 | 50 | 50 | 16.67 | |
425 | Chromčák Jiří | Mimoň | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
425 | Hampejs Matěj | Bílina | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
425 | Jarkovský Jiří | Blešno | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
425 | Kosina Jaroslav | Běstvina | 4 | 49 | 49 | 12.25 | |
425 | Lelek Miroslav | Neratovice | 3 | 49 | 49 | 16.33 | |
425 | Šimůnek Jiří | Klatovy | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
431 | Janovský Miroslav st. | Hradec Králové | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
431 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
431 | Prášek Zdeněk | Vémyslice | 3 | 48 | 48 | 16.00 | |
431 | Riedl Patrik | Humpolec | 4 | 48 | 48 | 12.00 | |
431 | Slezák Luboš | Jílovice | 4 | 48 | 48 | 12.00 | |
431 | Vodák Mojmír | Rtyně v Podkrkonoší | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
431 | Váňa Jindřich | Praha | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
438 | Mazour Petr | Pardubice | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
438 | Sochor Michal | Petrohrad | 4 | 47 | 47 | 11.75 | |
440 | Amrich David | Stráž pod Ralskem | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
440 | Bartoň František | Klášterec nad Ohří | 4 | 46 | 46 | 11.50 | |
440 | Brzobohatý Michal | Šestajovice | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
440 | Bulak Serhiy | Praha | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
440 | Fictum David | Mariánské Lázně | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
440 | Jakl Josef | Dvůr Králové nad Labem | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
440 | Kříž Josef | Smrk | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
447 | Císař Martin | Plzeň | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
447 | Kolpaský Jan | Zlosyň | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
447 | Košulič Jan | Mutějovice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
447 | Kronich Daniel | Litvínov | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
447 | Macek Milan | Litice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
447 | Mann Pavel ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
447 | Mrvečka Patrik | Týniště nad Orlicí | Podorlické vydry | 3 | 45 | 45 | 15.00 |
447 | Navrátil Jiří | Úhřetice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
447 | Smítka Josef ml. | Kaňk | 1 | 45 | 45 | 45.00 | |
447 | Vlk Petr | Rumburk | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
447 | Váňa Michal | Vepřek | 3 | 45 | 45 | 15.00 | |
447 | Šotkovský David | Borovice | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
459 | Fišer Libor st. | Louny | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
459 | Lang Jindřich | Mariánské Lázně | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
459 | Malý Roman | Plaňany | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
459 | Menčík Ivo | Opatovice nad Labem | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
459 | Molek Petr | Plzeň | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
459 | Mrázek Karel | Mirovice | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
459 | Oberreiter Zdeněk st. | Hamry nad Sázavou | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
459 | Semerád Vladislav | Týnec nad Sázavou | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
459 | Čech Zdeněk | Mnichovo Hradiště | 9 | 44 | 45 | 5.00 | |
468 | Buček Zdeněk | Nedvědice | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
468 | Janota Jaromír | Březnice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
468 | Kadlec Jaroslav | Týniště nad Orlicí | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
468 | Pech Stanislav | Zdemyslice | 3 | 43 | 43 | 14.33 | |
468 | Pšeničný Pavel | Opočno | 1 | 43 | 43 | 43.00 | |
468 | Staněk Petr | Smečno | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
468 | Řehák Václav | Police nad Metují | Starší a neklidní | 2 | 43 | 43 | 21.50 |
475 | Jirman Tomáš | Police nad Metují | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
475 | Nekulová Stanislava | Dobroutov | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
475 | Němeček Jiří | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 42 | 42 | 42.00 | |
475 | Olbrich Petr st. | Bechov | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
475 | Rejnart Jan | Teplice | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
475 | Zelenka Zdeněk | Obrataň | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
475 | Čipera Miroslav | Bohutín | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
482 | Diviš Vladimír | Srby | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
482 | Finger Jan | Zásadka | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
482 | Marha Marek | Borohrádek | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
482 | Novotný Petr st. | Louka | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
482 | Petržílka Vlastimil | Vojkovice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
482 | Slavík Michal | Kopidlno | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
482 | Sochor Václav | Přeštice | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
482 | Vítámvás Karel ml. | Dačice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
482 | Zámrský Martin | 2 | 41 | 41 | 20.50 | ||
482 | Černý Stanislav | Moravské Budějovice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
482 | Šefl František | Velký Bor | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
482 | Šibor Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 41 | 41 | 41.00 | |
494 | Babka Pavel | Chloumek | 5 | 40 | 40 | 8.00 | |
494 | Hamerský Aleš | Vamberk | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
494 | Havlíček Josef | Ostřešany | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
494 | Jelínková Zuzana | Žďárec u Skutče | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
494 | Jirsa Jiří | Chmeliště | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
494 | Jánský Jan | 2 | 40 | 40 | 20.00 | ||
494 | Karban Michal st. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
494 | Klíma Petr | Polička | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
494 | Kořán Jindřich | 3 | 40 | 40 | 13.33 | ||
494 | Kulich Attila | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
494 | Mannová Lucie | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
494 | Mikolášik Zdeněk | Úmyslovice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
494 | Nikel Jiří | 2 | 40 | 40 | 20.00 | ||
494 | Novák Josef | Bořice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
494 | Prepsl Jan | Praha | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
494 | Prokeš Roman | Velká Bíteš | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
494 | Zahradník Roman | Pelechov | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
494 | Zvoník Jakub | Kobylníky | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
494 | Černý Tomáš | Labské Chrčice | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
494 | Šedivý Jiří st. | Nýřany | 4 | 40 | 40 | 10.00 | |
494 | Ševčíková Kateřina | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
494 | Šimůnek Karel | Mělník | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
494 | Šuchal Adam | Markovice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
517 | Adamec Pavel | Rumburk | 4 | 39 | 39 | 9.75 | |
517 | Beran Jaromír | Bezděkov nad Metují | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
517 | Dušák Patrik | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
517 | Hasalík Petr | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
517 | Hlaváček Karel | Humpolec | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
517 | Hyroš Radek | Rakovník | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
517 | Jaroš Martin | Týniště nad Orlicí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
517 | Klimeš Jan | Čimelice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
517 | Konopásek Richard | Pardubice | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
517 | Lévai Jan ml. | Karlovy Vary | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
517 | Mišák Jaroslav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
517 | Pacovský Jiří st. | Jaroměř | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
517 | Pejchar Jiří | Chotěboř | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
517 | Pospíšil Pavel | Nová Farma | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
517 | Praveček Jaroslav | Pacov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
517 | Preisler Oldřich | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
517 | Sedlmajer Radek | Třemošnice | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
517 | Slavík Jaromír | Humpolec | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
517 | Syrovátka Pavel | Plaňany | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
517 | Syrový František | Stratov | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
517 | Tecl Petr | Tábor | 4 | 39 | 39 | 9.75 | |
517 | Veselý Lukáš | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
517 | Zahradník Vlastimil ml. | Vysoké Mýto | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
540 | Beneš Zdeněk | Peruc | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
540 | Erben Jiří | Hostinné | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
540 | Havlík Jiří | Dalečín | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
540 | Horyna Tomáš | Broumov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
540 | Kadeřávek Roman | Vrchlabí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
540 | Kapica Milan | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
540 | Klapal Zdeněk | Černíkovice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
540 | Kratochvíl Vladimír | Jaroměř | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
540 | Laitner František | Kněževes | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
540 | Malý František | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
540 | Musílek Petr | Chotěboř | Vysočina team | 2 | 38 | 38 | 19.00 |
540 | Novotný Václav | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
540 | Peprník David ml. | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
540 | Petrůňo Marcel | Horšovský Týn | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
540 | Pudil Václav | Libčice | 4 | 38 | 38 | 9.50 | |
540 | Raniak Martin | Třešť | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
540 | Slanař Josef | Panenský Týnec | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
540 | Suchý Michal | Chomutice | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
540 | Svědínek Zdeněk | Teplice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
540 | Sýkora David | Rakovník | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
540 | Uličný Jan | Proseč | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
540 | Vajda Miroslav | Jiříkov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
540 | Vinkler Radek ml. | Nymburk | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
540 | Vlček Jaroslav ml. | Strakonice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
564 | Bureš Michal | Jihlava | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
564 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
564 | Cón Lukáš | Sloveč | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
564 | Danko Karel | Žeretice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
564 | Derner Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
564 | Helásek Martin | Nové Město nad Metují | 4 | 37 | 37 | 9.25 | |
564 | Hlaváček Aleš | Ostřešany | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
564 | Hnilička Radomír | Kunštát | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
564 | Holý Zdeněk ml. | Plzeň | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
564 | Horký Petr | Vrchlabí | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
564 | Janáčková Jaroslava | Havlíčkova Borová | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
564 | Jílek Milan | Polička | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
564 | Kaniščev Roman | Loštice | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
564 | Kočí Jaroslav | Praha | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
564 | Mareš Jan | Turnov | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
564 | Mádle Radek | Chlum | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
564 | Novotný Bedřich | Kouřim | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
564 | Peťovský Ivan | Želetava | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
564 | Pikl Stanislav | Pacov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
564 | Raniak Milan | Třešť | 3 | 37 | 37 | 12.33 | |
564 | Svoboda Josef | Kozlov | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
564 | Čelechovský Martin | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
564 | Řeháček Jiří | Tachov | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
564 | Švec Jakub | Zhořec | 4 | 37 | 37 | 9.25 | |
564 | Žítek Ondřej | Tuněchody | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
589 | Aichler Jiří | Čelákovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
589 | Bitner Radek | Borohrádek | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
589 | Bárta Oldřich | Nýrsko | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
589 | Bárta Václav | Přeštice | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
589 | Daniel Jiří | Pacov | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
589 | Hlásenský Miroslav | Polička | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
589 | Hříbal Jiři | Mimoň | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
589 | Jörka Roman | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
589 | Kadlec Vratislav | Benátky nad Jizerou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
589 | Kovačka Josef | Ratboř | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
589 | Kratochvíl Jan | Třebechovice pod Orebem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
589 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
589 | Novotný Antonín | Klášterec nad Ohří | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
589 | Novotný Jiří | Louka | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
589 | Olijnyk Igor | Nové Město u Chlumce nad Cidlinou | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
589 | Pelc Pavel | Předklášteří | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
589 | Picek Miroslav st. | Rakovník | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
589 | Procházka Jiří | Mladá Boleslav | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
589 | Rada Radim | Hradec Králové | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
589 | Reiter Jiří | Vrát | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
589 | Sochor Jan | Škrdlovice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
589 | Sommer Aleš | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
589 | Stiller Pavel | Česká Metuje | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
589 | Tobiášek Ladislav | Týniště nad Orlicí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
589 | Urban David | Opatovice nad Labem | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
589 | Vejs David | Hradec Králové | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
589 | Vrábel Pavel | Chlumín | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
589 | Zajíc Ladislav | Kamenice | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
589 | Zvolánek Jan | Chotěboř | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
589 | Škubal Hanuš | Sokolov | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
589 | Švub Dominik | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
620 | Bady Lukáš | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
620 | Bláha Michal | Chrast | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
620 | Fišera Jiří | 3 | 35 | 35 | 11.67 | ||
620 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
620 | Holý Zdeněk st. | Plzeň | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
620 | Klučina Daniel | Hostinné | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
620 | Kochman Vladimír | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
620 | Korbička Stanislav | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
620 | Král Jaroslav st. | Kovanice | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
620 | Lomoga Jan | Novosedly nad Nežárkou | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
620 | Macho Bohuslav | Vrchlabí | 4 | 35 | 35 | 8.75 | |
620 | Menšík Jiří | Dačice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
620 | Miklian Roman | Petrovice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
620 | Nevyjel David | Starý Kolín | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
620 | Ourdán Stanislav | Praha | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
620 | Pavlík František | Březnice | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
620 | Poddaný Stanislav | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
620 | Puschar Viktor | Praha | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
620 | Skalický Miroslav | Příbram | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
620 | Sudík Miloslav | Kochánky | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
620 | Sütto Petr | Ostrov | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
620 | Vajsar Lukáš ml. | Česká Metuje | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
620 | Vávra Luboš | Lanškroun | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
620 | Váňa Vlastimil | Tatce | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
620 | Štantejský Karel | Malá Skála | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
620 | Ščepka František | Humpolec | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
620 | Žemlička Milan | Ostrov | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
647 | Bartoň Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
647 | Beck Milan | Prachatice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
647 | Bez Roman | Pacov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
647 | Forejt Jiří | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
647 | Frič Michal | Koválovice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
647 | Hampl Zdeněk ml. | Hadačka | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
647 | Hroch Bedřich | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
647 | Hurt Martin | Zbraslavice | 6 | 34 | 34 | 5.67 | |
647 | Kopačka Jiří | Planá nad Lužnicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
647 | Kouba Martin | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
647 | Lenárd Tibor | Kdyně | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
647 | Novák Josef | Žďár | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
647 | Němec Jan | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
647 | Pefek Karel | Kostelní Vydří | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
647 | Petružálek Radim | Pardubice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
647 | Richtr Pavel | Vápensko | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
647 | Samková Dagmar | Hostinné | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
647 | Tůma Jiří | Rousínov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
647 | Ungr Jiří | Klatovy | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
647 | Šikl Miroslav st. | Včelákov | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
647 | Škorpík Daniel | Písečné | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
647 | Štěpánek Pavel | Doudleby nad Orlicí | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
647 | Šťastný Milan st. | Vitochov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
670 | Bryška Jiří st. | Svitavy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
670 | Břinda Karel | Blovice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
670 | Danyi Milan st. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
670 | Dudycha Jiří | Krouna | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
670 | Dědková Ilona | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | 33 | 33 | inf | |
670 | Horký Lukáš | Jilemnice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
670 | Janovský Miroslav ml. | Hradec Králové | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
670 | Kazda Jan | Nýrsko | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
670 | Kaňák Petr | Bohouňovice | 4 | 33 | 33 | 8.25 | |
670 | Kašpar Richard | Náchod | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
670 | Kiša Vojtěch | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
670 | Kolář Jan | Chotěboř | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
670 | Kwezour Martin | Mladá Boleslav | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
670 | Landvojtovič Jan | Smečno | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
670 | Macháně Zdeněk | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
670 | Mann Aleš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
670 | Ondráček Jan | Hořice v Podkrkonoší | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
670 | Paclt Pavel | Louny | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
670 | Paštika Martin | Přívlaky | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
670 | Rudy Sergej | Koberovy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
670 | Staněk Petr | Hradec Králové | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
670 | Sulan Martin | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
670 | Vavroušek Luboš | Ždírec nad Doubravou | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
670 | Čech Jaroslav | Plzeň | 4 | 33 | 33 | 8.25 | |
670 | Ďásek Václav | Těchobuz | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
670 | Řízek Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
670 | Špetla Ladislav | Trutnov | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
670 | Štěpnička Martin | Český Šternberk | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
698 | Adámek Stanislav | 2 | 32 | 32 | 16.00 | ||
698 | Brádler Petr | Červená Voda | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
698 | Ečer Karel | Horní Slavkov | 5 | 32 | 32 | 6.40 | |
698 | Hamm Jindřich | Kostelec nad Orlicí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
698 | Hasal František | Chomutice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
698 | Hovorka Jan | Teplá | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
698 | Hrazdíra Petr | Blansko | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
698 | Hušek Jiří st. | Tatobity | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
698 | Kohlíček Antonín | Vrchlabí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
698 | Koleta Zdeněk | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | 32 | 32 | inf | |
698 | Koukal Martin st. | Hvozdečko | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
698 | Macháček Pavel | Mníšek pod Brdy | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
698 | Mandlík Roman | Nová Paka | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
698 | Mastník Luděk | Nelahozeves | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
698 | Mika Jaroslav | Přišimasy | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
698 | Novotný Milan | Mezihoří | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
698 | Nový Miroslav | Liberec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
698 | Oberaiter Zdeněk | Hamry nad Sázavou | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
698 | Olejník Vladinír | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
698 | Oliva Vladimír | Třebíč | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
698 | Patrný Lukáš | Velká Bukovina | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
698 | Pešulová Dagmar | Teplá | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
698 | Pláteník Peter | Praha | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
698 | Poláček Petr st. | Příbram | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
698 | Prášek Karel | Vémyslice | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
698 | Pujmanová Edita | Radotín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
698 | Richter Pavel | Plzeň | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
698 | Rosenzweig Rostislav | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
698 | Slanina | Mladé Buky | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
698 | Tesař Lukáš | 1 | 32 | 32 | 32.00 | ||
698 | Toman Lukáš | Častolovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
698 | Tuček Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
698 | Vrla Vladimír | Brandýs nad Labem | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
698 | Wachtl Hynek | Nové Strašecí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
698 | Zavacký Radek | Jaroměřice nad Rokytnou | 4 | 32 | 32 | 8.00 | |
698 | Čajko Ludvík | Milín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
698 | Ševčík Jiří | Bílek | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
735 | Adámek Jan | Rudník | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
735 | Biedermann František | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
735 | Csernyanszká Pavlína | Vysoké Mýto | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
735 | Fejfar Kamil | Radčice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
735 | Fišer Jiří | Hořesedly | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
735 | Hamouz Marek | Česká Lípa | 3 | 31 | 31 | 10.33 | |
735 | Hauptvogel Miloslav | Peruc | 4 | 31 | 31 | 7.75 | |
735 | Jánský Lukáš | 2 | 31 | 31 | 15.50 | ||
735 | Jány Jan | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
735 | Karvánek Jiří | Nové Město nad Metují | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
735 | Kaufman Pavel | Stráž pod Ralskem | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
735 | Kolbábek Petr | Radostín | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
735 | Krejčí Michal | Hněvkovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
735 | Kudláček Václav | Náměšť nad Oslavou | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
735 | Mareš Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
735 | Motyčka Tomáš | Vysoká u Holic | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
735 | Pavlíček Michal | Lužná | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
735 | Petrůňo Josef | Horšovský Týn | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
735 | Pešout Daniel | Březí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
735 | Plášil Petr | Těchobuz | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
735 | Prokop Richard | Malá Skála | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
735 | Prokop Václav | Jaroměř | 4 | 31 | 31 | 7.75 | |
735 | Roušar Jiří | Korouhev | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
735 | Sobotka Antonín | Třešť | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
735 | Tomšík Jan | Křižanov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
735 | Viskup Dušan | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
735 | Vyčichl Michal | Skuteč | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
735 | Červenka Lukáš | Cheb | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
735 | Šmůla David | Dobřany | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
735 | Šprinc Ota | Hrádek u Nechanic | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
735 | Šír František | Křižánky | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
735 | Žižka Ladislav | Holýšov | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
767 | Bernard Michal | Milín | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
767 | Bez Miroslav | Pacov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
767 | Blechta Jakub | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
767 | Brož Jiří | Miřetice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
767 | Calta Václav st. | Sedlčany | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
767 | Doležal Petr | Jeníkovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
767 | Hlaváč Oto | Kosmonosy | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
767 | Hurt Radim | Moravský Krumlov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
767 | Jelínek Vojtěch | Žďárec u Skutče | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
767 | Jopek Lukáš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
767 | Kavenský David | Dašice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
767 | Kovarčík Jaroslav | Zákupy | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
767 | Kovář Jiří | Jenišovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
767 | Kruml Michal | Habry | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
767 | Kusý Luboš | Skuteč | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
767 | Luňáček Lukáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
767 | Mareš Jan | Praha | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
767 | Matouš Karel | Týniště nad Orlicí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
767 | Spálenka Vratislav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
767 | Stehlík Jiří | Bakov nad Jizerou | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
767 | Tegel Radek | Nová Paka | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
767 | Valchař Jan | Karlovy Vary | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
767 | Vaško Jan | Kunčice nad Labem | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
767 | Vosáhlo Pavel | Strašov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
767 | Zlechovec Stanislav ml. | Rakovník | 3 | 30 | 30 | 10.00 | |
767 | Čermák Lukáš | Libčice | 4 | 30 | 30 | 7.50 | |
767 | Čížek Zdeněk | Libochovice | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
767 | Štafurik Daniel | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
767 | Žilák Vojtěch | Nová Paka | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
796 | Adamczuk Janusz | Hostokryje | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
796 | Beck Jiří | Prachatice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
796 | Begeš Zdeněk | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
796 | Bouše Petr ml. | Řenče | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
796 | Buriánek Dušan | Koberovy | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
796 | Cajthaml Jaroslav | Liběchov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
796 | Celý Vlastimil | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
796 | Chmelař Jakub | Častolovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
796 | Chudárek Vlastimil ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
796 | Drag Michal | Kudowa Zdrój | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
796 | Dygrýn Jaroslav st. | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
796 | Eichler Miloslav | Česká Kamenice | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
796 | Eliáš Radim | Hořín | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
796 | Hanzl Zdeněk | Nymburk | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
796 | Hofta Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
796 | Janda Pavel st. | Turnov | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
796 | Jánský Václav | 2 | 29 | 29 | 14.50 | ||
796 | Klusák Milan | Jihlava | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
796 | Krajňák Jakub | Mikulovice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
796 | Krejčí Petr | Kněževes | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
796 | Kvapil Karel | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
796 | Nemeš Petr | Městec Králové | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
796 | Němeček Pavel | Praha | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
796 | Pluchta Petr | Smečno | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
796 | Podsedník Karel | Hlinsko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
796 | Sklenář Karel | Velká Bíteš | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
796 | Sochor Jaroslav st. | Hluboká nad Vltavou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
796 | Svoboda Marek | Hradec Králové | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
796 | Svárovský David | Čejov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
796 | Touš Pavel st. | Tachov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
796 | Tošovský Antonín | Bělá pod Bezdězem | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
796 | Valečko René | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
796 | Vavříček Tomáš | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
796 | Zemánek Martin | Jablonec nad Nisou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
796 | Zikmund Stanislav | Turnov | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
796 | Šedivý Denis | Nýřany | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
796 | Šifta Zdeněk | Chotěšov | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
796 | Štěrba Josef | Sloveč | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
796 | Švanda Michal | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
796 | Švub Richard | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
836 | Barcíková Jana | Jaroměř | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
836 | Bieleš Jan | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
836 | Bleho Pavel | Liberec | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
836 | Brousil Jakub | Čimelice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
836 | Cenkner Václav | Cheb | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
836 | Dostál Jaroslav | Choceň | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
836 | Dub Jaroslav | 2 | 28 | 28 | 14.00 | ||
836 | Děček Milan | Sloveč | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
836 | Filko Jan | Bělá pod Bezdězem | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
836 | Filák František | Lužná | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
836 | Glencner Marek | Sruby | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
836 | Halíř Lukáš ml. | Osek | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
836 | Hankocy Jaroslav | Brno | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
836 | Harant Miroslav | Plzeň | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
836 | Horák Pavel | Žiželice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
836 | Hrubý Pavel | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
836 | Hruška Jan | Žiželice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
836 | Hudeček František | Chýšť | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
836 | Janouškovec Vilém | Staňkov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
836 | Koláčný Josef | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
836 | Kratochvílová Pavlína | Pardubice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
836 | Křen Jan | Telč | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
836 | Kříž Vojtěch | Luka nad Jihlavou | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
836 | Lipka Jiří | Perštejn | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
836 | Lochman Pavel ml. | Zdelov | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
836 | Menc Josef | Vrchlabí | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
836 | Michálek Jaromír | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
836 | Novák Jan | Jamné | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
836 | Novák Milan | Milovice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
836 | Němeček Ladislav | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
836 | Pavelka Martin | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
836 | Pošmurný Jakub | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
836 | Rajsigl Lukáš | Pardubice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
836 | Smutný Ladislav | Chotěboř | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
836 | Svatoš Petr | Budislav | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
836 | Votoček Jiří | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
836 | Vrabec Jiří | Plzeň | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
836 | Zeman Martin | Semily | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
836 | Šašek Petr | Pacov | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
836 | Šlehofer Frantisek | Praha | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
836 | Šuhaj Robert | Frymburk | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
836 | Žváček Michal | Nové Město na Moravě | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
878 | Adámek Luděk | Zábrodí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
878 | Balada Filip | Přelouč | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
878 | Burda Pavel | Cheb | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
878 | Bureš Tomáš | Skuteč | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
878 | Bříza Petr | Hostinné | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
878 | Dvořák Luděk | Tatenice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
878 | Hrnčíř Josef | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
878 | Janoušek Jakub | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
878 | Jaška Jaroslav st. | Hradec Králové | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
878 | Jurkovič Alois | Staňkovice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
878 | Kalčík Vlastimil | Srby | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
878 | Kaňka Karel | Sedlice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
878 | Klement Petr | Rumburk | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
878 | Klement Petr | Trusnov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
878 | Konfršt Luboš | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
878 | Koukal Martin ml. | Hvozdečko | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
878 | Krásný Jan | Liberec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
878 | Krůta Miroslav | Vroutek | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
878 | Lamač František | Praha | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
878 | Lidmila Matěj | Osík | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
878 | Lindauer Martin | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
878 | Lipenský Martin | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
878 | Nohejl Karel st. | Trutnov | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
878 | Nosek Tomáš | Nová Paka | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
878 | Ostryzhniuk Ruslan | Zeleneč | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
878 | Pechalová Andrea | Hrušovany nad Jevišovkou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
878 | Pešek Matěj | Zdeslav | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
878 | Rakovan Ondřej | Senožaty | 4 | 27 | 27 | 6.75 | |
878 | Skačan Ivan | Žlutice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
878 | Sláma Jan | Merklín | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
878 | Strnad Jiří | Hoříněves | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
878 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
878 | Szilvasi Štefan | Lety | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
878 | Sádecký Vladimír | Zhoř | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
878 | Vitha Petr | Zliv | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
878 | Zavřel Jan | Pomezí | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
878 | Zelenka Pavel | Grunta | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
878 | Zelený Jiří | Jaroměř | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
878 | Červinka Petr | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
878 | Ševčík Bořivoj | Zlosyň | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
918 | Babán Jakub | Peruc | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
918 | Dodek Lubor | Lupenice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
918 | Drabík Martin | Kocléřov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
918 | Erben Ladislav st. | Vrchlabí | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
918 | Fiala Erik | Zvole | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
918 | Franěk Luděk | Litomyšl | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
918 | Ginzl Radislav | Bakov nad Jizerou | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
918 | Gottfriedl Petr | 2 | 26 | 26 | 13.00 | ||
918 | Hampl Zdeněk st. | Hadačka | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
918 | Hanzlík Václav | Horšovský Týn | 4 | 26 | 26 | 6.50 | |
918 | Hepnar David | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
918 | Hois Lukáš | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
918 | Holub Jan | Sedlčany | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
918 | Hon Miroslav | 2 | 26 | 26 | 13.00 | ||
918 | Horák Zdeněk | Chotěboř | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
918 | Hruška Václav st. | Zaloňov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
918 | Jager Jiří | Tlučná | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
918 | Johanides Vlastimil | Světlá nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
918 | Kubeš David | Kněžice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
918 | Kubový Jiří | Lukavice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
918 | Kučera David | Nová Bystřice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
918 | Macháň Pavel | Náchod | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
918 | Michková Eva | Orel | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
918 | Ondráček Lukáš | Vilémov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
918 | Pešek Jan | Dřenice | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
918 | Pošmurná Zuzana | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
918 | Prokeš Jan | Velká Bíteš | 5 | 26 | 26 | 5.20 | |
918 | Přikryl Martin | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
918 | Rezek Oldřich | Mikulov | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
918 | Roky Džepa | Jablonec nad Nisou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
918 | Slabý David | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
918 | Slivko Tomáš | Třeboň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
918 | Svěžen Vladimír | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
918 | Trojek Jiří | 2 | 26 | 26 | 13.00 | ||
918 | Valach Josef | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
918 | Valha Jiří | Ledeč nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
918 | Vaněk Milan | Milavče | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
918 | Vavroušková Adéla | Uhersko | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
918 | Vopálenský Zdeněk | Ostrov | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
918 | Weinfurter Werner | Želnava | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
918 | Černý Václav | Merklín | 2 | 26 | 26 | 13.00 | |
918 | Činčela Pavel | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
918 | Čtverák Jaroslav | Roudnice nad Labem | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
918 | Řezáč Tomáš | Mladá Boleslav | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
918 | Říčař Zdeněk | Zdelov | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
963 | Adamčík Jan | Brandýs nad Labem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
963 | Ambrož Josef | Mělník | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
963 | Beneš Vladimír | Hadačka | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
963 | Borovica Luboš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
963 | Grepl Lukáš | Olomouc | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
963 | Hašpica Viktor | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
963 | Hervert Jan | Kutná Hora | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
963 | Hofman Denis | Nový Bor | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
963 | Horčík Alois | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
963 | Kantor Jakub | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
963 | Knotek Pavel | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
963 | Kollert Petr st. | Liberec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
963 | Kopecký Miroslav | Plzeň | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
963 | Krušina Miroslav | Polička | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
963 | Kubaň Jan | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
963 | Kuře Miloš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
963 | Motyčka Martin | Skuhrov nad Bělou | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
963 | Nikl Michal | Chotěboř | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
963 | Pelleš Pavel | Třebíč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
963 | Píša Pavel | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
963 | Přichystal Pavel | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
963 | Rašek Martin | Pacov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
963 | Richtr Dalibor | Rumburk | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
963 | Valchař Petr | Valeč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
963 | Vaněk Michal | Litoměřice | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
963 | Zakouřil Jiří | Turnov | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
963 | Šantora Tomáš | Krásná Lípa | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
963 | Šaroun Vít | Litomyšl | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
963 | Šuliman Vít | Bolehošť | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
963 | Šusta Petr | Český Šternberk | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
963 | Žambůrek Jan | Srby | 3 | 25 | 25 | 8.33 | |
994 | Bryška Jaroslav | Litomyšl | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
994 | Buček Stanislav | České Budějovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
994 | Cejnar Jiří | Jablonec nad Nisou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
994 | Ernest František | Blovice | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
994 | Faltus Jaroslav | Jásenná | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
994 | Hruška Štefan | Zlosyň | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
994 | Kadlec Milan | Pouzdřany | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
994 | Kerouš Ivan ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
994 | Kohoutek Stanislav | Lomnice nad Popelkou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
994 | Komora Martin | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
994 | Kočí Jaroslav | Blatná | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
994 | Košina Pavel | Domanín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
994 | Kropáček Lukáš | Dřínov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
994 | Kudry Marek | Cerhenice | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
994 | Lískovec Martin | Pacov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
994 | Materová Daniela | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
994 | Matějů David | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
994 | Michalina Josef | Jablonec nad Nisou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
994 | Minařík Václav | Stod | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
994 | Panoušek Robert | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
994 | Paulus Miroslav | Včelákov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
994 | Petržálek Maxim | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
994 | Pudil Petr | Kolín | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
994 | Rošák Peter | Košice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
994 | Satrapa Jaroslav | Třešť | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
994 | Staník Ladislav | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
994 | Středa Josef | Velký Dřevíč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
994 | Tošovský Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
994 | Vaněk Václav | Třebechovice pod Orebem | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
994 | Votoček David | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
994 | Voženílek Tomáš | Hradec Králové | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
994 | Zeman Ondřej | Předměřice nad Jizerou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
994 | Zlatník Daniel | Jablonec nad Nisou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
994 | Šmejda Ladislav | Chřibská | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
994 | Štastný Bohuslav | Třebíč | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
1029 | Aulický Miroslav | 3 | 23 | 23 | 7.67 | ||
1029 | Bobál Gabriel | Dubnice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1029 | Chaloupka Patrik ml. | Janov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1029 | Dax Ladislav | Náchod | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1029 | Dražan Zdeněk | Panenský Týnec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1029 | Fuchs Petr | Němčičky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1029 | Furthner Jan | Bečváry | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
1029 | Hnilička Jiří | České Velenice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1029 | Hütta Josef | Poběžovice | 4 | 23 | 23 | 5.75 | |
1029 | Jahn Lukáš | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1029 | Jakubec Jiří ml. | Litomyšl | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1029 | Janečka Martin | Velký Týnec | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1029 | Jarkovský Zbyšek | Blešno | 0 | 23 | 23 | inf | |
1029 | Jelínek Miroslav | Vysoké Mýto | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
1029 | Joukl Milan | Skuteč | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1029 | Kotelenský Oldřich | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1029 | Košťál Miloslav | Trutnov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1029 | Kubka Jan | Zliv | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1029 | Louda Václav | Plzeň | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1029 | Louma Pavel | Jablonec nad Nisou | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
1029 | Mičič Bogdan | Citonice | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
1029 | Míchal Jan | Nová Bystřice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1029 | Pumprla Jaroslav | Křemenice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1029 | Roudný Stanislav | Říkov | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
1029 | Slavík Jiří | Neratovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1029 | Sobotka Gustav | Žirovnice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1029 | Stehlík Tomáš | Lomnice nad Povelkou | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1029 | Stýblo Martin | Vilémov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1029 | Svoboda Jakub | Tábor | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1029 | Tomek Dan | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | 23 | 23 | inf | |
1029 | Vala Daniel | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1029 | Vavruška Martin | Sudoměř | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1029 | Vele Martin st. | Loktuše | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1029 | Vysocký Petr | Choltice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1029 | Zeman Rostislav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1029 | Řeháček Adam | Nová Paka | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
1029 | Řízek Lukáš | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1029 | Šrytr Milan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
1029 | Šuchman Josef | Plzeň | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
1029 | Šťastný Ondřej | Telecí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
1069 | Appl Jaroslav | Žamberk | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1069 | Břeň Emil | Jimramov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1069 | Cablk Jan | Pravonín | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
1069 | David Martin st. | Rakovník | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1069 | Dvořák Miloš st. | Trutnov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1069 | Fiedler Luděk | Pardubice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1069 | Frélich Roman | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1069 | Hlávko Jaroslav | Rohenice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1069 | Horáček Martin | Dolínek | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1069 | Horáček Miroslav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1069 | Hůlka Pavel | Černovice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1069 | Karásek Miroslav | Slavonice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1069 | Kobek Jan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1069 | Kocián Matěj | Chotěvice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1069 | Kodýdek Jan | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1069 | Koudelková Jitka | Nasavrky | 3 | 22 | 22 | 7.33 | |
1069 | Kvasnička Martin st. | Kolín | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1069 | Kysela Jaroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1069 | Křepelka Zdeněk | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1069 | Lochman Matouš | Martinice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1069 | Mihalík Ondřej | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1069 | Mikan Tomáš | Chrast | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1069 | Nepovím Jakub | Křemenice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1069 | Novotný Jiří | České Velenice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1069 | Novotný Milan | Horka | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1069 | Novák Břetislav | Stráž pod Ralskem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1069 | Petr Jaromír | Sobčice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1069 | Pánek Jan | Nučice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1069 | Razskazov Vojtěch | Pardubice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1069 | Sedláčková Hana | Velký Šenov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1069 | Seman Miroslav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1069 | Slivko Josef | Třeboň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1069 | Teřík Lukáš | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1069 | Tlustý Matouš | Loket | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1069 | Tošer Jaroslav ml. | Ústrašín | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1069 | Vernhauer František | Vilémov | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1069 | Volenik | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1069 | Vrzák Jaroslav | Hostivice | 5 | 22 | 22 | 4.40 | |
1069 | Vágner Jindřich | Polerady | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1069 | Waligóra Jan | Polsko | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1069 | Zimmerhansl František | Majdalena | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1069 | Záda Pavel | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
1069 | Zímová Aneta | Rohovládová Bělá | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1069 | Černý Jaroslav | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1069 | Řehák Petr | Doudleby nad Orlicí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1069 | Řihák Miroslav st. | Litomyšl | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1069 | Šrámek Milan | Jaroměř | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
1069 | Štumar Libor | Třešť | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
1117 | Bednář Miloš | Letohrad | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1117 | Bemer Lukáš | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1117 | Chlupáčová Monika | Domanín | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1117 | Druxa Josef | Teplice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1117 | Dryak Pavel | Vysoké Veselí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1117 | Dušek Daniel | Kutná Hora | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
1117 | Dvořák Stanislav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1117 | Hofman David | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1117 | Horálek Miroslav | Habartov | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
1117 | Horčík Ladislav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1117 | Hrabák Michal | Zbiroh | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
1117 | Hájek Ondřej | Praha | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1117 | Jakl Jiří | Třebnouševes | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1117 | Kagánek Ladislav | Tachov | 4 | 21 | 21 | 5.25 | |
1117 | Kalus Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1117 | Kejst Martin | Lodhéřov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1117 | Klika Jaromír | Hořovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1117 | Klika Martin | Opočno | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1117 | Kouba František | České Budějovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1117 | Králíček Jiří | Nová Role | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1117 | Ledvinka Miloš | Staré Čívice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1117 | Levinský Josef | Řečany nad Labem | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1117 | Matějka Jaroslav | Zeleneč | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1117 | Mráz Petr | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1117 | Novák Luboš | Příbram | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1117 | Obereiter Zdeněk st. | Hamry nad Sazavou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1117 | Pavlík Tomáš | Býkev | 3 | 21 | 21 | 7.00 | |
1117 | Plánička Miloslav | Srby | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
1117 | Plášil Jiří | Pacov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1117 | Rajsigl Daniel | Pardubice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1117 | Rašek Zbyněk | Pacov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1117 | Růžička Milan | Štětí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1117 | Stárek Jan | Hamry nad Sázavou | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1117 | Trousil Lukáš | Libín | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
1117 | Tušinovský Pavel | Červená Voda | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1117 | Winter Jan | 2 | 21 | 21 | 10.50 | ||
1117 | Zahradník Michal | Pelechov | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1117 | Štěpánek Martin st. | Chotěboř | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1117 | Šubrt Miroslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1117 | Šustala Pavel | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
1117 | Šťastný Jaroslav | Telecí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
1158 | Breitenfelder Petr | Stochov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Burgr Martin | Liberec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Burian Václav | Pěnčín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Chumash Yevhenii | Praha | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | David Stanislav | Náchod | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Dlask Jindřich | Praha | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
1158 | Drašnar Zdeněk | Jivina | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Duch Josef | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1158 | Dvorský Ladislav | Zlosyň | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
1158 | Gryč Jan | Přibyslav | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Grzybzyk Jan | Polsko | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Hasal Aleš | Chomutice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Herout Vít | Vojířov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Horáček Tomáš | Jedovnice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Ivanič Aleš | Žďár nad Sázavou | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
1158 | Janeček Lukáš | Kvíčovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Janečková Jolana | Litomyšl | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Jon Zdeněk | Dobrá Voda | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Jurečková Jarmila | Hradec Králové | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Kůrka Pavel | Pardubice | 4 | 20 | 20 | 5.00 | |
1158 | Lebeda Jiří | Rakovník | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Lebeda Zdeněk | Týniště nad Orlicí | 5 | 20 | 20 | 4.00 | |
1158 | Lejsek David | Zlíč | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Lukáš Petr | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1158 | Matějka Lukáš | Nové Hrady | 3 | 20 | 20 | 6.67 | |
1158 | Mysliveček Martin | Mimoň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Myška Lukáš | Zaječice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Müller Václav | Osek | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Netík Jiří | Kostomlaty nad Labem | 4 | 20 | 20 | 5.00 | |
1158 | Nezbeda Karel | Štrampouch | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Olbrich Jakub | Bechov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Pastorek Jan | Nový Bydžov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Pavelka Josef | Třebíč | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Pevný Martin | Kokonín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Pokorný Karel | Kladno | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Prchal Adam | Horšovský Týn | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Ruprecht Martin | Roztoky | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Samek Michal | Pardubice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
1158 | Simeonov David | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1158 | Sopko Marek | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1158 | Soukup Michal | Plzeň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Stříteský Jakub | Skuteč | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Suchý František | Chlum | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Tegel Tomáš | Nová Paka | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Vacek Petr | Zábědov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Vaněk Karel | Dolní Hořice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Vařejčka Jan | Bor u Tachova | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Viška Martin | Žďár nad Sázavou | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Vlček Petr | Častolovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Zdráhala Ludvík | Horní Tešice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Zikmund Stanislav ml. | Turnov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1158 | Ševčík Jan | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
1158 | Štěpnička Radek | Český Šternberk | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
1211 | Bauer Jiří | Kunštát | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1211 | Fodor Petr | Třebestovice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1211 | Fortelný Jaromír | Opatov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1211 | Frič Vlastimil | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1211 | Hadač Pavel | Horní Lipka | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1211 | Hampl Jiří | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1211 | Horák Jaromír | Albrechtice nad Orlicí | 0 | 19 | 19 | inf | |
1211 | Hrubý Stanislav st. | Králův Dvůr | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1211 | Jamriška Pavel | Kladruby | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1211 | Janoušek Tomáš | Hlinsko | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1211 | Jedlička Jiří | Praha | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1211 | Jelínek Marek | Žďárec | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1211 | Kaufner Václav st. | Kdyně | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1211 | Klement Michal | Rumburk | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1211 | Kortyš Michal | Litomyšl | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1211 | Kosař Jiří ml. | Opočno | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1211 | Kruml Josef | Čečkovice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1211 | Kvapil Pavel | Damnice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1211 | Landar Jiří | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1211 | Listoň Josef | Veltruby | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1211 | Loučka Bohumil | Tři Sekery | 3 | 19 | 19 | 6.33 | |
1211 | Maják Marek | Borohrádek | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1211 | Makula Rudolf | Jablonec nad Nisou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1211 | Matej Milan | Třebíč | 3 | 19 | 19 | 6.33 | |
1211 | Matějásko Jan | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1211 | Mikešová Petra | Třešť | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1211 | Nohejl Karel ml. | Trutnov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1211 | Novák Josef | Ledeč nad Sázavou | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1211 | Provazník Jiří | Dřenice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1211 | Rada Josef | Hradec Králové | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1211 | Rolf Jakub | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1211 | Růžička Miroslav | Tanvald | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1211 | Scholz Jaromír | Horní Dubňany | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1211 | Strnad Roman | Mariánské Lázně | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1211 | Sýkora David | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
1211 | Toman Lukáš | Praha | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1211 | Trojan Otakar | Přeštice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1211 | Tyl Petr | Sychrov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1211 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 3 | 19 | 19 | 6.33 | |
1211 | Veinfurter Libor | Jaroměř | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1211 | Zajíc František st. | Pacov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1211 | Záškoda Radek | Moravské Budějovice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
1211 | Čajko Jan | Milín | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1211 | Šafařík Petr | Pohřebačka | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1211 | Šimek Jaroslav | Velká Jesenice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1211 | Šrámek Petr | Stod | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1211 | Štajdl Petr | Mohelnice | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
1258 | Blacký Pavel | Osvračín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1258 | Blahut Radek | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1258 | Breziňský Sebastian | Polsko | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1258 | Buleca Pavel | Dobříč | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1258 | Burda Jan | Vidochov | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1258 | Bárta František | Branná | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
1258 | Ciendala Jiří | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1258 | Dostál Jaroslav | Liberec | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1258 | Glet Tomáš | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1258 | Hanuška Jaroslav | Třemošnice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1258 | Hlíza Martin | 2 | 18 | 18 | 9.00 | ||
1258 | Holba Miroslav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1258 | Hurník Čeněk | Mariánské Hory | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1258 | Hříbal Jiří | Stráž nad Nisou | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1258 | Jirousek Jaroslav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1258 | Kohout Karel | Přeštice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1258 | Konopásek Josef | Polička | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1258 | Kotulič Igor | Jablonec nad Nisou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1258 | Kuntička Karel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1258 | Kuzyk Serhiy | Jeseník | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1258 | Mader Jan | Radvanec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1258 | Míchal Jiří | České Budějovice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1258 | Novák Petr | Orel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1258 | Novák Šimon | Jeníkov | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1258 | Pašek Josef | Bor | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1258 | Peprník David | 2 | 18 | 18 | 9.00 | ||
1258 | Petrle Karel | Řečice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1258 | Pešek Michal ml. | Řeřichy | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1258 | Polák Stanislav | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1258 | Poláček David | Teplá | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1258 | Praisler Radek | Křižánky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1258 | Pícha Karel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1258 | Rýdl František | Kynšperk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1258 | Shejbal Libor | Holice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1258 | Tondr Petr | Slabce | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1258 | Troszok Rudolf | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1258 | Turský David | Krchleby | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1258 | Vavříček Krištof | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1258 | Vlačiha David | Bačetín | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1258 | Vícha Zbyněk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
1258 | Zaplatílek Radim | Špindlerův Mlýn | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
1258 | Zdvihal Jiří | Praha | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1258 | Černý Martin | Litomyšl | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1258 | Čtvrtečka Jan ml. | Roztoky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
1258 | Škopek Miroslav | Mirovice | 3 | 18 | 18 | 6.00 | |
1303 | Baudyšová Miroslava | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | 17 | 17 | inf | |
1303 | Baštář Filip | Mladoňovice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
1303 | Baštýř Josef | Zákupy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1303 | Berná Jana | Nová Paka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1303 | Beránek Karel | Havlíčkův Brod | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1303 | Bureš Pavel | Týniště nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1303 | Dupák Martin | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1303 | Děček Antonín | Městec Králové | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1303 | Faltová Josefína | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1303 | Hartmanová Olga | Kostelec nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1303 | Havlíček Martin | Zbiroh | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1303 | Hlaváček Tomáš | Vilice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1303 | Hájek Matěj | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1303 | Janata Robert | Košťálov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1303 | Jožák Radek | Pardubice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1303 | Junkwirt Milan | Strakonice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1303 | Kejzlar Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1303 | Kopa Stanislav | Moravičany | Hungerfish team | 2 | 17 | 17 | 8.50 |
1303 | Korytár Pavel | Mariánské Lázně | 4 | 17 | 17 | 4.25 | |
1303 | Kovář František | Mirovice | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
1303 | Krpeš Michal | Liberec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1303 | Král Libor | Rtyně v Podkrkonoší | 0 | 17 | 17 | inf | |
1303 | Kuliha Milan | Nová Paka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1303 | Kunc Milan | Svratka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1303 | Macek Lukáš | Modrá | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1303 | Mandík Martin | Nová Paka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1303 | Maršálková Marcela | Ptenín | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
1303 | Matoušek Jiří | Jírovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1303 | Nevrkla Karel | Jemnice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1303 | Patzner Marek | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1303 | Pech Jiří | Rakovník | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1303 | Pešek Jiří | Řeřichy | 3 | 17 | 17 | 5.67 | |
1303 | Pirič Pavel | Ostrov | 5 | 17 | 17 | 3.40 | |
1303 | Prokeš Richard | Újezd u Rosic | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1303 | Píša Václav | Hradec Králové | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
1303 | Simon Josef | Seč | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1303 | Staněk Karel ml. | Smečno | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
1303 | Studnička Jan | Pardubice | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
1303 | Szotkowski Rostislav | Řepín | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1303 | Trávníček Pavel | Týniště nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1303 | Volf Petr | Karlovy Vary | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
1303 | Vágenknecht Martin | Nová Paka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1303 | Váňová Kristýna | Lány na Důlku | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1303 | Zhorný Josef | Vračkovice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1303 | Zmek Bořivoj | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
1303 | Černý Bohumil | Kdyně | 4 | 17 | 17 | 4.25 | |
1303 | Černý Michal | Jimramov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1303 | Šifta Stanislav | Přeštice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1303 | Šipoš Marian | Kostelec nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1303 | Šisler David | Litomyšl | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1303 | Šmitmajer Marek | Křečice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1303 | Ťoupal Robin | Těchobuz | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
1355 | Borovka Petr | Vodňany | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1355 | Bártů Jan | Čechtice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1355 | Cihlář Zdeněk | Doubrava | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1355 | Doležal Ladislav | Police | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1355 | Dvořák Jan | Bakov nad Jizerou | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
1355 | Felgr Milan | Stradouň | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1355 | Figura Mieszyslaw | Polsko | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1355 | Havlíček Martin | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1355 | Hlaváček Jan | Mirovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1355 | Jiřík Miroslav | Miškovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1355 | Józa Petr | Kladruby | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1355 | Karásek Pavel | Klášterec | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1355 | Koucký Miloslav | Žabice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1355 | Krejcárek Jiří | Kobylí Hlava | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1355 | Kynčl Martin | Praha | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1355 | Kysela Ivan | Karlovy Vary | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1355 | Martinec Jaroslav | Mostiště | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
1355 | Milfait Pavel | Ždírec nad Doubravou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1355 | Moravec Václav | Hostín | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1355 | Nejedlý Josef | Jaroslav | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1355 | Novotný Jan | Blansko | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1355 | Nováková Renata | Hrobice | 3 | 16 | 16 | 5.33 | |
1355 | Pfauser Milan | Planá nad Lužnicí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1355 | Picek Jaroslav ml. | Rakovník | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1355 | Pálek Karel | Křepkovice | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1355 | Reif Milan | Hostinné | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1355 | Svoboda Jiří | České Budějovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1355 | Vacek Jiří | Police nad Metují | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1355 | Valek Petr | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1355 | Vaněk Václav ml. | 2 | 16 | 16 | 8.00 | ||
1355 | Vaňhát Martin | Telce | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1355 | Veselý Miloslav | Vyžlovka | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1355 | Vágner Jakub | Most | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1355 | Vídeňský Pavel | Třebíč | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1355 | Šimek David | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
1355 | Špaček Karel | 2 | 16 | 16 | 8.00 | ||
1355 | Šplíchal Petr | Prostějov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
1355 | Šípek Miroslav | Trutnov | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1355 | Šír Miroslav st. | Březiny | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1355 | Žák František | Chrast | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
1395 | Brychta Adam | Lomnice nad Popelkou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1395 | Buček Lukáš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1395 | Cvak Jaroslav | Pokojov | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
1395 | Dobrovolný Jiří | Vydří | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1395 | Eibl Vlastimil | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1395 | Elner Vladimír | Tábor | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
1395 | Flanderka Miloš | Pašinka | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
1395 | Halenka Vojtěch | Rakovník | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1395 | Havel Jiří | Vejprnice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
1395 | Hlavatý Tomáš | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1395 | Hora Přemysl | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1395 | Jareš Martin | Benešov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1395 | Jezbera David | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1395 | Kadaš Miroslav | Velké Hamry | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1395 | Kalina Pavel st. | Telce | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1395 | Klein Jan | Karlovy Vary | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1395 | Kočnar Adam | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1395 | Krejza Vladimír | 2 | 15 | 15 | 7.50 | ||
1395 | Krýsl Pavel | Ledce | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1395 | Langer Martin | Jihlava | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1395 | Ludvík Tomáš ml. | Žamberk | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1395 | Machara Miroslav | Horní Lhota | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1395 | Musil Milan | Kladruby | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1395 | Méixnerová Karolína | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1395 | Novotný Tomáš | Říčany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1395 | Novák Miroslav | Litomyšl | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1395 | Palička Tomáš | Dolní Podluží | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1395 | Pandula Josef | Kostelec nad Labem | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1395 | Procházka Zdeněk | Pečky | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1395 | Prokopius Václav | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1395 | Rajchart Jan | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1395 | Rob Pavel | Přelouč | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1395 | Roubík Oldřich | Nesuchyně | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1395 | Schovanec Jiří | Pardubice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
1395 | Smihrodský Stanislav | Tachov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1395 | Sop Petr | Zlosyň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1395 | Stefan Ivanov | Lásenice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1395 | Stiller Jakub | Česká Metuje | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1395 | Tuhovský Ladislav | Česká Skalice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1395 | Tůma Roman | Jemnice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1395 | Vacek Matěj | Jihlava | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1395 | Vaněček Ladislav | Mirovice | 2 | 15 | 15 | 7.50 | |
1395 | Vašina Josef | Kvítkovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1395 | Vašků Jan ml. | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1395 | Vašků Jan st. | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
1395 | Versbach Václav | Zákupy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1395 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1395 | Vnouček Petr ml. | Praha | 3 | 15 | 15 | 5.00 | |
1395 | Weiss Bronislav | Prachatice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
1444 | Baláž Ladislav st. | Selmice | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
1444 | Benc Zdeněk | Jitkov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1444 | Blažek Josef | Svitavy | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1444 | Bonaventura Pavel | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1444 | Březina Jaroslav | Dobříkov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1444 | Drha Václav | Březnice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1444 | Franc Jiří | Liberec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1444 | Havelka Luboš | Drásov | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
1444 | Hejna Jiří | Dobříš | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1444 | Honzík Martin | Plzeň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1444 | Horník Jan | Třešť | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1444 | Hypšman Pavel | Hrobice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1444 | Jakoubek Jan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1444 | Jakubec Jiří st. | Litomyšl | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1444 | Jágr Milan | Krucemburk | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1444 | Koleň Michal | Blatná | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1444 | Kubáč Vojtěch | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
1444 | Macků Bohumil | Dačice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1444 | Mališ Aleš | Chranišov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1444 | Michálek Jan | Otovice | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
1444 | Mára Marek | Borohrádek | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1444 | Netolický Lukáš | Skuteč | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1444 | Pecher Petr | Strakonice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1444 | Petrle Karel ml. | Řečice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1444 | Prokop Josef | Mnichovo Hradiště | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
1444 | Přibyl František | Rakovník | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1444 | Rozsíval František | Mladé Buky | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1444 | Růžička Pavel | Libina | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1444 | Soukup David | Zlatá Olešnice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1444 | Tvaroch Jan | Prosečné | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1444 | Valúšek Milan | Lanškroun | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1444 | Večeře Jindřich | Častolovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
1476 | Belušiaková Vendulka | Jindřichův Hradec | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1476 | Boustein Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1476 | Cikán Filip | Kouřim | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1476 | Daneš Jaroslav | Louny | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1476 | Fikerle Pavel | Kladno | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1476 | Halbrich Václav | Litvínov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1476 | Hanzl Antonín | Nymburk | 3 | 13 | 13 | 4.33 | |
1476 | Hlobil Alex | Skupá | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1476 | Holoubková Kateřina | Přibyslav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1476 | Horyna Tomáš | Neděliště | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1476 | Hruška Jiří | Jaroměř | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1476 | Hypšmanová Denisa | Hrobice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1476 | Jilich Ladislav | Jihlava | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1476 | Kakáč Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1476 | Kaplan Josef | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1476 | Kašpar Aleš | Běluň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1476 | Kodeš Zdeněk | Česká Skalice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1476 | Kopřiva Jaroslav | Skuteč | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1476 | Košutová Jana | Havlíčkův Brod | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1476 | Kubizňák Tomáš | Časy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1476 | Körmendy Erik | Veleň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1476 | Křepelka Čestmír | Dříteň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1476 | Labík Aleš | Vrchovina | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1476 | Marek Vladimír | Třeboň | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1476 | Muchna Gustav | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
1476 | Novák Pavel | Úžice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1476 | Plešinger Luboš | Český Dub | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1476 | Plný Pavel | Police nad Metují | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1476 | Pojar Miroslav | Milíře | 3 | 13 | 13 | 4.33 | |
1476 | Pojar Radek | Točník | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
1476 | Rezek Jan | Lanškroun | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
1476 | Růžička Milan | Měcholupy | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1476 | Sajfl Zdeněk | Hlinsko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1476 | Strejček Zdeněk | Brno | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1476 | Tůma Ondřej | Mnichovo Hradiště | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1476 | Vaněk Daniel | Dolní Hořice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1476 | Vískot Zdeněk st. | Moravské Budějovice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1476 | Zrůstek Martin | Česká Lípa | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1476 | Čihák Michal | Hostinné | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1476 | Šimerdová Jitka | Nové Město nad Metují | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1476 | Šindelář Jaroslav | Nepomuk | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1476 | Štencar Luděk | Skuhrov nad Bělou | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1476 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 2 | 13 | 13 | 6.50 | |
1476 | Šťovčík Viktor | Brno | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
1520 | Béna Luboš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1520 | Casjan Ivan | Humpolec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1520 | Dvořák Milan | 2 | 12 | 12 | 6.00 | ||
1520 | Ficner Lukáš | Lanškroun | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1520 | Hejcman Václav | Rohozec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1520 | Hirman Miloš | Kladruby | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1520 | Hobza David | Jihlava | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1520 | Holý František | Chřibská | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1520 | Kapucián Petr | Hradec králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1520 | Kopecký Petr | Voleč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1520 | Koukol Jan | Peč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1520 | Lánská Věra | Jablonec nad Nisou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1520 | Malý Jiří ml. | Korouhev | 3 | 12 | 12 | 4.00 | |
1520 | Marek Daniel | Počernice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1520 | Mináriková Lucie | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1520 | Novotný Vladimír st. | Roztoky | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1520 | Ondráček Petr | Žďár nad Sázavou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1520 | Petrů Jan | Moravské Budějovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1520 | Peš Tomáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1520 | Pešek Martin | Sedletín | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
1520 | Pátek Štěpán | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1520 | Růžička Filip | Brandlín | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1520 | Stach Tomáš | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1520 | Středová Barbora | Velký Dřevíč | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1520 | Tvaroh Jan | Nová Ves u Českých Budějovic | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1520 | Varga Miroslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
1520 | Zdanowicz Piotr | Polsko | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1520 | Ševčík Václav | Ronov nad Doubravou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1520 | Šolc Milan | Dvůr Králové nad Labem | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
1520 | Špaček Filip | Kloužovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1520 | Šupa Josef | Hradec Králové | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
1520 | Švejda Filip | Polička | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
1552 | Bendl Ladislav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1552 | Beránek Josef | Světlá nad Sázavou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1552 | Blecha Karel st. | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1552 | Bříza Filip | Jiřice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1552 | Dvořák Petr | Zbůh | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1552 | Dyntar Jiří ml. | Nové Město nad Metují | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1552 | Eret Pavel | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1552 | Fencl Jan | Krušovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1552 | Finda Stanislav | Jemnice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1552 | Fuchs Zdeněk ml. | Třebíč | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1552 | Glanc Ivan | Havlíčkův Brod | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1552 | Havel Jaroslav | Kladruby | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1552 | Hejný Jiří | Smolnice | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
1552 | Hetych Libor | Řestoky | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1552 | Horňas Milan | Nové Město na Moravě | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1552 | Jezbera Milan | Obora | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1552 | Jiskra František | Litomyšl | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1552 | Jörková Ema | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1552 | Kanický Jan | Ostrov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1552 | Kasanova Petr | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1552 | Kolesa Tomáš | Úpice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1552 | Kopal Martin | Semily | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1552 | Kočíř Radek | Čankovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1552 | Kořán Tomáš | Letohrad | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1552 | Kraus Daniel | Chotěboř | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1552 | Křička Václav | Litomyšl | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1552 | Louda Tomáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1552 | Merhaut Jaroslav | Jablonec nad Nisou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1552 | Netolický Jakub | Bylany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1552 | Novotný Petr | Pardubice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1552 | Pech Josef | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1552 | Plíva Miloš | Semily | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1552 | Podoubský Vít | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1552 | Rogal Józef | Polsko | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1552 | Schäffer Ernest | Rumburk | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1552 | Suchý David | Dobrá Voda | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
1552 | Svoboda Antonín | Kejžlice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1552 | Venhauer Petr | Praha | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1552 | Vitman Václav | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
1552 | Zákoucký Miroslav | Jablonec nad Nisou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1552 | Říčař Josef | Zdelov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1552 | Šnicerová Věra | Veltěže | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
1594 | Andrš Robert | Mariánské Lázně | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1594 | Brada Petr ml. | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1594 | Chrenovský Ivan | Drnholec | 4 | 10 | 10 | 2.50 | |
1594 | Chvalkovský Filip | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1594 | Csoka Josef | Pardubice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1594 | Dezort Jiří | Kuřivody | 3 | 10 | 10 | 3.33 | |
1594 | Dičko David | Klášterec nad Ohří | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1594 | Dostál Ladislav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1594 | Erban Vojtěch ml. | Jaroměř | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1594 | Faktor Martin | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1594 | Hazdera Pavel | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1594 | Holcová Jířina | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1594 | Hošek Stanislav | Pacov | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
1594 | Hrubeš Miloš | Týniště nad Orlicí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1594 | Ildža Ondřej | Náchod | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1594 | Janoušek Jiří | Hořešovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1594 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
1594 | Kalus Jiří | Týniště nad Orlicí | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
1594 | Koukolíček Jiří | Zlosyň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1594 | Kráčmar Jiří | Olomouc | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1594 | Kubeš Jan | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1594 | Malý František | Kostelní Radouň | 3 | 10 | 10 | 3.33 | |
1594 | Matouš Martin | Sokolov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1594 | Maček Tomáš | Velká Jesenice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1594 | Městecký Radim | Svijany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1594 | Novák Petr | Čankovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1594 | Odstrčilík Tadeáš | Dolní Bousov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1594 | Paseka Lukáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1594 | Paseka Matěj | Karlovy Vary | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1594 | Peter Ladislav st. | 2 | 10 | 10 | 5.00 | ||
1594 | Podlaha Adam | Beroun | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1594 | Procházka Petr | Křimice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1594 | Rathan Antonín | Týnec nad Sázavou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1594 | Raur Václav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1594 | Repszinsky Leskan | Polsko | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1594 | Rezek Ondřej | Velká Bukovina | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1594 | Souček Milan | Chrastava | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1594 | Strnad Jakub | Uherčice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1594 | Svárovský Bohuslav | Velká Jesenice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1594 | Tesař Martin | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1594 | Trachta Dušan | Třeboň | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1594 | Tringela Zdeněk | Horní Maršov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1594 | Vaňo Roman | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1594 | Vican Roman | Přeštice | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
1594 | Volšík Roman | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1594 | Walnik Zdislav | Polsko | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1594 | Říha Jan ml. | Bakov nad Jizerou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1594 | Šafář Ladislav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1594 | Ševčik Petr | Louny | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
1594 | Šoltysová Lenka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
1644 | Bohuslav Martin | Předměřice nad Jizerou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Bouchner Tomáš | Havlíčkův Brod | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Bočan Petr | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1644 | Brada Petr st. | Křakov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Chaloupka Patrik st. | Janov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Chládek Jan | Chrastava | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Dammers George | Zlosyň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Dvořák Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Fišer Josef | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1644 | Halagačka Jan | Humpolec | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
1644 | Havelka Luboš | Příbram | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Hlíza Martin ml. | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1644 | Hnízdil Milan st. | Prosečné | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Hudec Jan | Dražkovice | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
1644 | Hušek Martin | Koberovy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Jackov Rostislav | Litomyšl | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Janoušek Petr | Slaný | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Jánský František | Dačice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Kanta Jan | Chotěšov | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
1644 | Klinecký Luděk | Chlum | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
1644 | Kolář Václav | Týnec nad Sázavou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Kopnický Jiří | Chranišov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Kotas Pavel st. | Mladá Boleslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Krajmer Tomáš | Krásná Lípa | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Krajíček Jan | Zlosyň | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Krejčí Petr | Kneževes | 3 | 9 | 9 | 3.00 | |
1644 | Kubiš Tomáš | Zásadka | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Kubáčová Veronika | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1644 | Macháček Ondřej | Lomy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Matouškovič Milan | Liberec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Muchnová Vanesa | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1644 | Petriv Mykola | Benátky nad Jizerou | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Plánička Václav st. | Srby | 3 | 9 | 9 | 3.00 | |
1644 | Poskočil Petr | Dolní Bučice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Pražák Ladislav | Borohrádek | 4 | 9 | 9 | 2.25 | |
1644 | Příhoda Martin | Hoříněves | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Ronec Lukáš | Liberec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Sedláček Josef | Litomyšl | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Skalický Jakub | Příbram | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Skřivanová Miroslava | Police nad Metují | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Svoboda Michal | Rosice u Chrasti | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Tauberová Gabriela | Řevnice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Tureček Jan | Klatovy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Udržalová Elen | Dolní Ředice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Uhlíř Miroslav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1644 | Vinš Stanislav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1644 | Vítek Miloš | Doudleby nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Zahradník Michal | Platenice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Zvolánek Martin | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1644 | Řabek Filip | Břasy | 2 | 9 | 9 | 4.50 | |
1644 | Šebek Marian | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1644 | Šebo Jiří | Rotava | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Šimek Filip | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
1644 | Šimůnek Otakar | Březová | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1644 | Šon Chung | Vietnam | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
1699 | Bartoš Radek | Vysoké Mýto | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1699 | Beránek David | Pacov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1699 | Bolfík Kristián | Ostrava - Hrabová | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1699 | Brabec Stanislav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1699 | Bárta Zdeněk | Sulkovec | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1699 | Bělohubý Robert | Dříteč | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1699 | Charwot Stanislav | Čáslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1699 | Dičko Slavomír | Jaroměř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1699 | Filip Miroslav st. | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1699 | Hetych Mojmír | Řestoky | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1699 | Hlaváč Filip | Heroltice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1699 | Hochman František | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1699 | Horst Jan | Rumburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1699 | Hynek Ivo | Vrchlabí | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
1699 | Ištván Eduard | Hruškovy Dvory | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1699 | Jaroš Petr | Kyselka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1699 | Kadlec Roman | Mirovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1699 | Konečný Emil | Brno | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
1699 | Konnyu Ondřej | Varnsdorf | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1699 | Koza Pavel | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1699 | Liška Miroslav | Bor | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
1699 | Lounek Miroslav | 2 | 8 | 8 | 4.00 | ||
1699 | Majevski Dušan | 2 | 8 | 8 | 4.00 | ||
1699 | Malínský Adolf | Nová Paka | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
1699 | Mašek Jan | Karlovy Vary | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1699 | Neuman David | Most | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
1699 | Opiela Vladimír ml. | Přeštice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1699 | Pelikán Zdeněk | Chotěboř | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
1699 | Podskalská Lenka | Zlosyň | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1699 | Polkoráb Jaroslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1699 | Prokop Miroslav | Havlovice | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
1699 | Práza Josef | Broumov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1699 | Rödl Karel | Bečov | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1699 | Schiman Milan | Sedlčany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1699 | Slávek Jakub | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1699 | Stanko Daniel st. | Most | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1699 | Tomšů Alexandr | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1699 | Vašata Matěj | Kvasiny | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
1699 | Venc Václav | Horní Lipka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1699 | Vinkler Radek st. | Nymburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1699 | Vlasák Bohuslav | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
1699 | Vojtěchovská Marie | Teplá | 2 | 8 | 8 | 4.00 | |
1699 | Zeman Ondřej | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1699 | Zielincki Stanislav | Polsko | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1699 | Čekal Tomáš | Jaroměř | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1699 | Čtvrtečka Kamil | Opočno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
1745 | Andrle Miroslav | Hostinné | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1745 | Beneš Jaroslav | Prostiboř | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1745 | Boháč Ondřej | Libice nad Doubravou | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
1745 | Bořilová Pavla | Počátky | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
1745 | Csernyanszký Antonín | Vysoké Mýto | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1745 | Dařbuján Jakub | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1745 | Dobrovolný Štefan | Znojmo | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1745 | Fyrbach Tomáš | Hradec Králové | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1745 | Hadvich Vojtěch | Bačetín | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1745 | Hamerníková Marcela | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1745 | Havlíček Patrik | Nizozemí | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
1745 | Havránek David | Stříbro | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1745 | Hutka Josef | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1745 | Klapálek Petr | Ústí nad Labem | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
1745 | Koníř Jaroslav | Pardubice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
1745 | Krupička Tomáš | Kynice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1745 | Kurta Milan | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1745 | Kučera Jiří | Rakovník | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1745 | Levinský Jiří | Řečany nad Labem | 3 | 7 | 7 | 2.33 | |
1745 | Lochman František | Proseč - Martinice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1745 | Lánský Petr | Česká Skalice | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
1745 | Malec Miloš | Velký Šenov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1745 | Maršálek Radek | Ptenín | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
1745 | Matějka Roman ml. | Nové Hrady | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1745 | Matěják Tomáš | Miletín | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
1745 | Michálková Tereza | Otovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1745 | Miková Simona | Přišimasy | 2 | 7 | 7 | 3.50 | |
1745 | Mlejnek Daniel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1745 | Míšek Stanislav | Želeč | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1745 | Novotný Břetislav | Vrchlabí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1745 | Procházka Vojtěch | Blatná | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1745 | Pícha Karel ml. | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1745 | Rejman Ivo | Liberec | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1745 | Roško Adam | Třebíč | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1745 | Rychtář Vladimír | Klášterec nad Ohří | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1745 | Seidl David ml. | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1745 | Sklenář Jan ml. | Bohdalec | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1745 | Sklář Daniel | Bohdalov | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1745 | Slezák Jiří | Vrchlabí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1745 | Slávek Karel | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1745 | Smažík Aleš | Tábor | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1745 | Strnad Martin | Uherčice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1745 | Vachovcová Natálie | Sojovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1745 | Vajsar Lukáš | Česká Metuje | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1745 | Vykoukal Michal | Chotěboř | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1745 | Vágner Miroslav | Louny | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1745 | Zdráhala Petr | Všejany | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1745 | Zienert Petr | Praha | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1745 | Čabáryová Adéla | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1745 | Šebesta Patrik | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
1745 | Šesták Jindřich | Tábor | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
1796 | Benák Lukáš | Rušinov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Burian Ladislav | Kralupy nad Vltavou | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Cecava Petr | Dolní Rožínka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Daňhel Roman | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Dewar Petr | Jindřichův Hradec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Doležal Michal | Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Doležal Pavel | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Dostál Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Dubický Josef | Smiřice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Emmins Jarmila | Horní Lipka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Erdinger Dominik | Opočno | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Hamská Jaroslava | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1796 | Hanzlík Pavel | Volenice | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
1796 | Havlíček Tomáš | Mohelnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Hejda Filip | Rakovník | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Hejkal Dominik | Havlíčkův Brod | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Herman Michal | Radostovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Holý Miroslav | Nové Město na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Hrubeš František | Dřenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Hruška Václav | Vestec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Janeček Jan st. | Kvíčovice | 3 | 6 | 6 | 2.00 | |
1796 | Jaša Milan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1796 | Jeníček Miroslav | Pardubice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Jiroušek Milan | Luže | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Kalenský Ondřej | Vrchovina | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Kastner Martin | Uhlířská Lhota | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Kaňka Petr | Bohouňovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Konečný Lubomír | Olomouc | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Kos Tomáš | Jindřichův Hradec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Kosár Petr | Nové Město na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Koukol Jan ml. | Chvalkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Koukol Jan st. | Chvalkovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Kočiš Andrej | Rumburk | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Kroupa Jiří | Předklášteří | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Kántor Michal | Bystřice nad Pernšejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Křivan Ladislav | Rohenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Lauko Lukáš | Lično | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Lebeda Tomáš | Vysoké Mýto | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Lochman Pavel | Zdelov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Lukášek Martin st. | Velká Jesenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Lánský Jan | Lísek | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Majer Petr | Radnice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Malina Jaroslav ml. | Slatiňany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Mariel Zbyněk | Litomyšl | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Mašlonka Anton | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1796 | Mládek Jan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1796 | Moravec Jan | Semily | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Motl Vladimír | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Měšťan Jan | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Nerad Rostislav | Jílové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Novák Jaroslav | Hrochův Týnec | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Novák Zdeněk | Slatiňany | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Novák Zdeněk | Zlosyň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Ondrák František | Lhotice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Pazderka Adam | Hradec Králové | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Petružálková Nikol | Plotiště nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Petrásek Ladislav | Radvanice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Pilař Josef | Trhová Kamenice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Pilič Pavel | Ostrov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Podsklaský Michal | Zlosyň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Prokop Matěj | Jaroměř | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Putina Jan | Olomouc | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Pučeník Pavel | Kdyně | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Rambousek Jaroslav | Třebíč | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Rouček Martin | Dřevohostice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Schindlerová Sára | Heroltice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Sedláček Vít | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Sičák Pavel | Jaroměř | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Slabý Jiří | Praha | 2 | 6 | 6 | 3.00 | |
1796 | Sládeček Miroslav | Přišimasy | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Stolín Jiří | Velká Bukovina | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Stuchlý Richard | Litomyšl | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Sýs Pavel | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Truhlář Vít | Pacov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Vaněk Václav st. | 2 | 6 | 6 | 3.00 | ||
1796 | Veverka Karel | Vlašim | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Vidman Václav | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
1796 | Vičar Zdeněk | Dolní Rožínka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Vodvárka František | Prosetín | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Čermák Jaromír ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Červený Jaroslav nejml. | Jaroměř | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Čtvrtečka Jiří | Roztoky | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Šanda Petr | Ústí nad Labem | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Ševčíková Hana | Zlosyň | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Šimák Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Šrámek Jan | Stěžery | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Šulc Vilém | Semily | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Žváček Bohumír | Nové Město na Moravě | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1796 | Žák Patrik | Trutnov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
1885 | Bartoník Tomáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1885 | Bureš Ondřej | Žďár nad Sázavou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1885 | Bárta Milan | Trutnov | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
1885 | Demel Jaroslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1885 | Duba Václav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1885 | Dušák Pavel ml. | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1885 | Fofoňka Filip | Pardubice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1885 | Fuchs Zdeněk st. | Třebíč | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1885 | Halagačková Lýdie | Humpolec | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
1885 | Havlíček Lukáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1885 | Hrudka Václav | 2 | 5 | 5 | 2.50 | ||
1885 | Hájek Ladislav | Karlovy Vary | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1885 | Kráčmar Lukáš | Olomouc | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1885 | Kyncl František | Polička | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
1885 | Maleček Pavel | Rumburk | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1885 | Miřejovský Zdeněk | Opatovice nad Labem | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
1885 | Nekula Libor | Dobroutov | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
1885 | Novotný Roman | Tuhaň | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
1885 | Novák Jan | Červené Pečky | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1885 | Paštika Pavel | Habry | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1885 | Ploc Petr | Otovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1885 | Plucar Lukáš | Jindřichův Hradec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1885 | Polák Milan | Mladá Boleslav | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1885 | Poláček Petr | Dobruška | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1885 | Princová Daniela | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1885 | Pánek Daniel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1885 | Strnad Jakub | Cheb | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1885 | Uhlíř Karel | Letohrad | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1885 | Velher Jaroslav | Stod | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1885 | Vodrážka Tomáš | Humpolec | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1885 | Zbytovský Libor | Jimramov | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
1885 | Zdarsa Jaroslav | Heroltice | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
1885 | Říman František | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1885 | Šaradín Štefan | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
1885 | Šubrt Vlastimil | Turkovice | 2 | 5 | 5 | 2.50 | |
1920 | Bartoník Štefan | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1920 | Bidelnica Josef | Jiříkov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1920 | Bouše Petr st. | Řenče | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1920 | Bušek Josef | 2 | 4 | 4 | 2.00 | ||
1920 | Bárta Aleš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1920 | Drábek Jaroslav | Skuteč | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1920 | Duch Petr | Horní Maršov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1920 | Hart Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1920 | Imramovský Jakub | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1920 | Karabáček Jiří | Golčův Jeníkov | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1920 | Kocián Oldřich | Lenešice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1920 | Kohel Michal | 3 | 4 | 4 | 1.33 | ||
1920 | Kollert Michal | Liberec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1920 | Krejčí Josef | Březina | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1920 | Lehrl Adam | Chlumec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1920 | Luka Vaslav | Polsko | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1920 | Mašek Karel | Krašovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1920 | Merenus Štěpán | Čáslav | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1920 | Midloch Vlastimil | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1920 | Novotný Jiří ml. | Zámrsk | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1920 | Ovsík Josef | Březnice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1920 | Petružálek Martin | Pardubice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1920 | Petržálek Martin | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1920 | Pravec Aleš | Králíky | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1920 | Rákosníková Věra | Golčův Jeníkov | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1920 | Simmer Pavel | Chlumětín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1920 | Slavíková Lucie | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
1920 | Spousta Petr | Mirovice | 3 | 4 | 4 | 1.33 | |
1920 | Stehlík Lubomír ml. | Bakov nad Jizerou | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1920 | Sýkora Jaroslav | Kremenice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1920 | Vaněk Václav | Lučice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1920 | Vykoukal Pavel | Choteboř | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1920 | Zamastil Michal | Pardubice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1920 | Říha Pavel | Dobronín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1920 | Škraňka Jan | Polička | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1920 | Šourek Rudolf | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
1920 | Špitálský Václav st. | Čelákovice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1920 | Švimmerová Věra | Hostinné | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
1958 | Barth Tomáš | Dobřeň | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1958 | Boháček Jakub | Lučice | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1958 | Caha Miroslav | Heřmanův Městec | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
1958 | Frinta Michal | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1958 | Gajdoš Michal | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1958 | Gazda Radek | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1958 | Gebhart Jiří | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1958 | Hobza Roman | Jihlava | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1958 | Hudrlík Jiří | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1958 | Hájek Roman | Vysoké Mýto | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1958 | Kalášek Michal | Jimramov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1958 | Kotyk Pavel | Sadová | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1958 | Kratochvíl Jiří | Skuteč | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1958 | Kuba Jiří | Kolín | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1958 | Kutílek Jaromír | Bohouňovice | 3 | 3 | 3 | 1.00 | |
1958 | Kutílek Jindřich | Přelouč | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1958 | Kvapil Petr | Valdice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1958 | Kvíz Miroslav | Rumburk | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1958 | Leier Robert | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1958 | Maršík Jan | Pelhřimov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1958 | Melichar Libor | Kolín | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1958 | Menčík Filip | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1958 | Mrvík Otakar | Louny | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1958 | Mátl František | Jindřichův Hradec | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1958 | Němec Dominik | Mířkov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1958 | Průša Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1958 | Rogal Tomasz | Polsko | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1958 | Schillinger Karel | Litoměřice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1958 | Slováček Radek | Horní Maršov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1958 | Spoler Dominik | Litvínov | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1958 | Svědík Petr | Police nad Metují | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1958 | Szeif Radek | Drnovice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1958 | Tomek Luboš | Hořesedly | 2 | 3 | 3 | 1.50 | |
1958 | Trinkl Jakub | Kaplice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1958 | Trinkl Jan | Kaplice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1958 | Truhlář Jan | Znětínek | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1958 | Verner Vladimír | Smolnice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1958 | Zajíček Josef | Veselice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
1958 | Zíma Jiří | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1958 | Čerňák Pavel | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1958 | Šimek Jan | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
1999 | Albrecht Jiří | Kutřín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1999 | Balvín Jaroslav | Plzeň | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1999 | Bauer Petr | Hradec | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1999 | Bindač Lumír | Ostrava | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1999 | Bukáček Pavel | Křižánky | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1999 | Cimrman Jaroslav | Hořešovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1999 | Drlík Miroslav st. | Velká Bíteš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1999 | Forst Robert | Šternberk | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1999 | Hanuška Filip | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1999 | Havel Jiří | Přestavlky | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1999 | Hlach Vlastimil | Týniště nad Orlicí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1999 | Hník Petr | Velký Třebešov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1999 | Hofman Jiří | Jaroměř | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1999 | Horník Jan | Zbůh | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1999 | Horák Jaroslav | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1999 | Hozák Václav | Mnichovo Hradiště | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1999 | Jacko Petr | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1999 | Jakovec Petr | Praha | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1999 | Jákl Lukáš | Svoboda nad Úpou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1999 | Jánský Ladislav st. | Mělník | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1999 | Kindl Jan | Chomutice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1999 | Kobrle David | Semily | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1999 | Kotyk Filip | Sadová | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1999 | Kratochvíl Jakub | Hradec Králové | Black Fish team | 2 | 2 | 2 | 1.00 |
1999 | Lešková Marta | Čáslav | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1999 | Marková Veronika | Turov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1999 | Molík Lubomír | Citonice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1999 | Müller Lukáš | Bělá pod Bezdězem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1999 | Nedvěd Václav | Mockovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1999 | Netolický Milan | Hlinsko | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1999 | Paprštejn Jaroslav | Březnice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1999 | Patík David | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1999 | Peter Ladislav ml. | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1999 | Podhorný Lukáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
1999 | Purmenský Jiří | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1999 | Rak Milan | Uhlířské Janovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1999 | Rolínek Jaroslav | Mirovice | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1999 | Rychtář Vojtěch | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1999 | Slivko Jiří | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1999 | Somol Zbyněk | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
1999 | Stehlík Lubomír st. | Bakov nad Jizerou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1999 | Svoboda Jaroslav | Rosice u Chrasti | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1999 | Svobodová Šárka | Janské Lázně | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1999 | Tater Jan | Řeteč | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1999 | Toman František ml. | Jaroměřice nad Rokytnou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1999 | Tománek Bohuslav | Hostinné | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1999 | Tříska Michal | Pokřikov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1999 | Urban Petr | Křižanov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1999 | Vnouček Petr | Praha | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1999 | Vápeník Jiří | Plzeň | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1999 | Šalom Josef | Merklín | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
1999 | Šedivý Jiří ml. | Nýřany | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1999 | Šinský Pavel | Kutná Hora | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1999 | Šobr Martin | Blížejov | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
1999 | Šourková Marie | Rožmitál pod Třemšínem | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
2054 | Adam Petr | Český Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Adamec Jan | Havlíčkv Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Adamec Michal | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Adamkovič Jiří | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Adamus Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Adámek Marcel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Adámek Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Alkednany Michal | Jiřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Bachroň Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Bady Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Bail Miloslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Bartoník Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Bartoň Petr | Hronov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Barák Milan | Želetava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Basarab Andrej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Bastlová Jana | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Bauer Martin | Chodov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Bašta Josef | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Beneš Jindřich | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Berka David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Beránek Jaroslav | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Betík Jan | Zelená Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Bieleš Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Birkuš Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Bittner Jindřich | Horní Počernice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Bičovský Jan | Přílepy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Bičovský Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Bičovský Martin | Přílepy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Blatný Petr | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Blažek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Bláha Stanislav | Dačice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Bodiš Igor | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Borna Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Borovica Jan | Slavíkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Borůvka Miloš | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Bořek Luboš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Braslavec Marek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Brejcha Petr | Kouřim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Brejcha Vilém | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Brokl Vladimír | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Broulík Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Brousil Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Broš Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Brož Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Brož Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Buchar Jan | Uherské Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Buchta Pavel | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Burda Jiří | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Burecký František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Bureš Ondřej | Ždár nad Sásavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Burock Jiří | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Bursa Jiří | Maršovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Bálek František | Kropáčová Vrutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Bárta Lukáš | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Bílek Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Bílý Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Běl Václav | Miřkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Březinová Milada | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Břichnáč Vladimír | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Bříza Matěj | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Bůžek Jiří | Tábor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Cenkner Antonín | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Cepl Martin | Zbožnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Chaloupka Zdeněk | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Chalupa Lukáš | Chrastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Chlum Josef | Semily | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Chodúr Josef | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Chvastek Vladimír | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Chwastek Tomáš | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Chytřinský Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Cikán Zdeněk | Kouřim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Cikánek Radim | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Cimburek Tomáš | Uhersko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Ciml David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Coufal Jiří | Krucemburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Coufal Jiří ml. | Krucemburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Coufal Libor | Prosíčka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Danco Ludimir | Jiřikov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Danita Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Daru Zdeněk | Tupadly | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Dejmek Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Demel Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Demčák Miroslav | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Dilnnoczenzo Mario | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Dobiáš Petr | Ubušín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Dokoupil Jan | Kladruby | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Doležalová Andrea | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Dolák David | Horní Jiřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Dostálek Jan | Prosečné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Dostálek Jiří | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Doubek Václav | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Dovin Petr | Chotěšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Dragoun Stanislav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Dragula Mroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Dražan Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Drlík Miroslav ml. | Velká Bíteš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Drobnik Stanislav | Nová Ves nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Drobný Libor st. | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Drugda Michal | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Dráždanský Jan | Hostivice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Dub Jaroslav | Babín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Dubský Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Dufek Michal | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Durec Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Durnová Miroslava | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Dušek František | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Dušek Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Dušek Jan | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Dušák Pavel st. | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Dušánek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Dvorská Monika | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Dvoráček Štěpán | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Dvořák Daniel | Kostelec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Dvořák Josef | Odolená Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Dvořák Milan | Děčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Dvořák Miloslav | Ústí nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Dvořák Radek | Zábřeh na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Dynybil Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Děček Filip | Městec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Dřízhal Karel st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Dřízhal Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Dřízhal Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Džobák Jan | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Eder Stanislav | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Eder Tomáš | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Egert Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Egrt Luboš | zavidov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Eibl Milan | Blatná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Erban Jiří | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Erban Vojtěch st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Erbanová Dagmar | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Erbrt Zdeněk | Veselá u Mnichova Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Erlebach Pavel | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Fabián Jakub | Libušín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Fabián Radim | Borohrádek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Feher Zdeněk | Bucek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Fečo Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Filip František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Filip Josef | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Filipi Jaroslav | Choceň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Finger Aleš | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Flek Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Folprecht Denis | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Folprecht Václav | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Folprechtová Jana | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Forejt Vladimír | Málkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Formáček Vladimír | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Frelich Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Friede Lukáš | Staré Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Frouz Milan | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Fryč Radek | Tetov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Frýs Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Fuchs Jan | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Fér David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Fér Denis | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Férová Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Galba Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Glasser Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Glasser Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Greiner Lukáš | Semošice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Grubner Jan | Pustověty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Grubnerová Alena | Pustověty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Grunvald Bohumil | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Grůz Jan | Prosečné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Habal František | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Habal Miroslav | Česká Kamenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Hadžala Jan | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Hajšman Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Halagačka Matěj | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Halinár Milan | Holetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Hanták Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Hanus Robin ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Hapiák Miloslav | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Havelka Marek | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Havelka Pavel | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Havlíček Jiří | Hostoulice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Havlíček Vítězslav | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Havlíčková Zuzana | Běstvina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Hašek Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Hejda Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Hejlek Bohuslav | Záměl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Hejlík Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Herda Tomáš | Borová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Hladký Václav | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Hladík Roman | Blovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Hlaváč Antonín st. | Unčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Hlinčík Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Hochmal Marek | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Hodač Petr | Nový Bydžov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Hofhansl Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Holomek Oldřich | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Holoubek Pavel | Salavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Holub Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Holub Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Homolka Miroslav st. | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Honč Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Hora František st. | Václavy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Hora Václav | Dobřany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Horký Miloš | Jičín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Horník Milan | Senec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Horvát Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Horváth Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Horák David | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Horák Jan | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Horáková Martina | Vysoké Chvojno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Horáček Vojtěch | Boseň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Houška Richard | Jenišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Hrdina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Hrdinka Vladislav | Křečovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Hromas Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Hromádko Michal | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Hromádko Petr | Rozhovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Hromádko Radek | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Hron Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Hubáček Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Hudec Miloslav st. | Dražkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Hudrlík David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Huzová Nela | Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Huša Petr | Babice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Hvižď Vladimír | Velká Bíteš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Hypšmanová Nikola | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Hájek Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Hájek Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Hájek Václav | Strakonice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Hřebíková Aneta | Řeteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Hůla Petr | Rokycany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Ivančík Ludovít | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Jahelka Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Jaklová Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Jakovec Lukáš | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Janasová Nikola | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Janda Václav | Zlosyň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Janda Vítězslav | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Janeček Jaroslav | Holýšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Janeček Roman | Vamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Janoušek Vladimír | Radotín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Jarkovský Josef | Svinary | 0 | 1 | 1 | inf | |
2054 | Jarolím Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Jarouškovec Vilém | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Jaroš Dalibor | Těchobuz | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Jarušinský Michal | Korouhev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Jechová Olga Anežka | Nymburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Jechová Vendula | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Jedlička Jan | Břehy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Jedlička Roman | Břehy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Jelínek Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Jelínek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Jelínek Stanislav | Spomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Jež Pavel | Pokojov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Ježek Lukáš | Citov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Jindra Lukáš | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Jindra Vladimír | Chotěboř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Jirousková Petra | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Jirucha Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Jirák Josef | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Jiránek Robin | Radvanovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Jiránek Václav | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Jonáš Jakub | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Juřica Zdeněk | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Juříček Pavel | Choryně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Jánský Ladislav ml. | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Jörková Jaromíra | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Kabát Petr | Smilovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kadlec Martin | Dětenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kadlec Radek | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kadlec Stanislav | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kalista Jiří | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kaláb Vojtěch | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kalášek Jiří | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kaplan Otomar | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kapucián Ladislav | Záměl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Katrnoška Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Kavenský Jaroslav | Dašice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kavčuk Taras | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kaňkovský Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Kaňák Karel | Smiřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kaše Martin | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kašpar Jakub | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kašpar Miroslav | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kašpar Přemysl | Luže | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kašparová Lenka | Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kemalík Norbert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Kerouš Ivan st. | Nové Město nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kilas Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Kilhof Václav | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kiziveter Martin | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Klapal Jaroslav ml. | Synkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Klapal Jaroslav st. | Synkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Klein Jakub | Sekerkovy Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Klekar Viktor | Rokytnice v Orlických horách | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Klement Martin | Trusnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Klemt Jakub | České Meziříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Klemta Jan | České Mezíříčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kličková Kristýna | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kloupar Jaroslav | Pohořelice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kloupar Lubomír | Pohořelice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Klouček Tomáš | Josefův Důl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kmošek Roman | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Knap Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Knoll Tomáš | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kochman Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Kocáb Jakub | Újezd nad Lesy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kohout Vladislav st. | Vlčí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kohout Václav st. | Tuhaň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kokšal Tomáš ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Kokšal Tomáš st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Kolbe Libor | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Koller Jan | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kollert Petr ml. | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Koloušek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Koloušek Leoš | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Koláč Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Kolísko Martin | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Komeštík Karel | Neratovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Komínek Miloš | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kondrát Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Konopásek Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Konopásek Jan ml. | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Konvalina Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Kopic Matyáš ml. | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kopta Miroslav | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Koptová Hana | Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kopáček Karel | Nová Včelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kopáčková Kristýna | Nová Včelnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Korda Nykola | Kněžmost | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Korda Václav | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kosmák Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Kostián Jaroslav | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kostlán Daniel | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kouba Stanislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Koubek Petr | Radostín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Koucký Michal | Bednárec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Koutný Lubomír | Zaječice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Koutný Vladislav | Nová Olešná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kouřil Patrik | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kouřil Pavel | Kamenice nad Lipou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kováč David | Nýřany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kovář Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Kořínek Lukáš | Nakvasovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kořínek Martin | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Koša Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Košař Tomáš | Osek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Košař Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Košťál Jakub ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Koťátko Lukáš | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kralovič Michal | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kratochvíl Jan | Jaroměřice nad Rokytnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kratochvíl Jiří | Slabce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Krejcárková Aneta | Kobylí Hlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Krejčí Svatopluk | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Krejčík Petr | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Krištofy Roman | Žatec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Križek Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Krlín Vladislav | Milevsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Krtek Aleš | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Krupica Jaroslav | Planá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Krupil Jan | Telč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Král David | Hamry | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kubal Radek | Štipoklasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kubelka Vladislav | Chotusice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kubis Tomáš | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kubík Boris | Hořín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kubík Jan | Nový Bor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kubík Milan | Nové Město na Moravě | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kubíček Radek | Vraclav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kuchař Petr | Zápy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kudlička Petr | Holýšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kudláč David | Hodov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kudrna Radek st. | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kuděj Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Kukačka Bohuslav | Stod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kukačka Hynek | Stod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kunc Roman | Přelouč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kunert Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Kunstmüller Ivo | Svratka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kupsa Jan st. | Buřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kurdziel Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Kurdziel Radek | Chuchel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kurzil Jan | Turov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kutal Vít | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kuzma Václav | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kučera Adam | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kučera Jaroslav | Holýšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kučera Jiří | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kučera Karel | Slepotice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kučera Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Kuřátko Miloš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Kvapil Pavel | Lomnice nad Popelkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kvapil Petr | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kynych Tomáš | Býkev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kynčl Jaroslav | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kysela Roman | Kovářov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kysela Zdeněk st. | Dlouhý most u Liberce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kápička Otakar | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Káňa Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Křivánek Miroslav | Zaječice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Kříž Lubomír ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Kříž Lubomír st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Kůrka Aleš | Vrbčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Lajkeb Martin | Zachotín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Lang Radek | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Larbi Slimi | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Lejsek Jan | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Lepka Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Levák Karel | Chotěšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Levý Petr | Hořín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Libra Artur | Krucemburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Lichý Rostislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Lidmila Jaromír | Zbožnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Linhart Josef | Kojatín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Linka Jan | Hodkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Lisa Václav | Horní Cerekev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Lisický Ondřej | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Litera Miroslav | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Lopatin Andrej | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Louženský František | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Louženský Pavel | Skřivany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Lubčík Milan | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Lukášek Marek | Křižanov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Lukš Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Lučan Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Lučanová Silvie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Lách Ján | Slaný | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Lískovec Josef | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Machalický Tomáš | Boseň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Macháně Pavel | Náchod | 0 | 1 | 1 | inf | |
2054 | Macháček David | Tatobity | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Macourek Luboš | Libina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Magdalen Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Mahdal Zdeněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Makovička Jan | Jičín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Malach Zdeněk | Boskovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Maleňák Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Malina Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Malík František | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Malý Karel | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Malý Pavel | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Malý Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Mandlík Josef | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Mandík Roman | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Mareček Roman | Chotěboř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Marková Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Martinec Radek | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Martinec Roman | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Martinovský Jaroslav | Stod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Marynchak Maxym | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Maryško Eduard | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Maryško Tomáš | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Matoušek Jiří | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Maxim Šimon | Synčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Mayer Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Maček Miloš | Roztoky | 0 | 1 | 1 | inf | |
2054 | Mačinec Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Mařík Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Maštera David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Med Karel | Střítež | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Melichar Ivan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Melichar Oldřich | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Meliš Jan | Maršovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Menc Pavel | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Merta František | Chlumětín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Mečíř Robert | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Michalka Martin | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Michálek Luboš | Blovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Mikeš Jan | Říčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Mikula Pavel | Nový Bydžov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Mikulášek Antonín | Brniště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Mikulčík František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Mikáska J. | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Miroušek Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Miček František | Křetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Mišovic Jakub | Čáslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Mladík Antonín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Molnár Jan | Louny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Morávek Daniel | Dobříkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Mrklas Filip | Hostinné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Mrlák Josef | Smrk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Muchová Barbora | Podhorní Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Murga Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Musil Jiří | Letohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Mutina Robin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Myslivečková Sára | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Málek Michal | Zaječice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Málek Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Máslo David | Police nad Metují | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Máslo Miloš | Benešov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Mühl Karel | Letohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Nass Adam | Pňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Nass Julius | Pňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Nassová Jaroslava | Pňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Nebeský Ondřej | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Neckář Petr | Načeradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Nepovím Stanislav | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Nesvadbová Hana | Podhorní Újezd | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Netolický Zdeněk | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Neuber Jan | Čejov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Neuman Karel | Most | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Neuman Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Nezbeda Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Nečas Jakub | Letovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Neškodová Božena | Březnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Nikl Jan | Libina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Novosad Kamil | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Novotný Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Novotný Tomáš | Huntiřov u Děčína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Novák František | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Novák Martin | Zbůh | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Novák Matěj | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Novák Tomáš | Petrovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Novák Vladimír st. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Nováček Miloslav | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Nový Aleš | Bílsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Němcová Hana | Nasavrky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Němeček David | Hořátev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Němeček Michal | Božetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Němeček Miloslav | Bohutín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Němeček Ondřej | Božetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Obemajerová Petra | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Obermajerová Petra | Mirovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Olbrich Petr ml. | Bechov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Omelka Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Ondruch Jaromír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Opat Lukáš | Slabce | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Opiela Vladimír st. | Přeštice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Ostryzhniuk Ivan | Kovanice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Otman Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Oubrecht Milan | Čelákovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Pacovský Albert | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Padevět Martin | Jabkenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Pakosta Oldřich | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Paleček Alois | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Pauk Zbyněk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Paulus Miroslav | Miřetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Paulík Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Pavel Jan | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Pavlištík Michal | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Pavlovič Pavel ml. | Přestavlky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Pavlát Radek | Nahořany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Pavlíček Miroslav | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Pařizek Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Paštika Miloš | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Pelzer Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Pertlová Marie | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Pečenka Jiří | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Pečenka Patrik | Třešť | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Peš Jaroslav | Nýřany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Pešina Vlastimil | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Picek Jaroslav st. | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Pilný David | Svatý Mikuláš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Pinsker Jan | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Plecháč Martin | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Pochobradský V. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Podlaha Jaroslav | Beroun | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Podlipný Tomáš | Jičín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Podsedník Matěj | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Poděbradský Pavel | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Pokora Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Pokorný Roman st. | Nové Strašecí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Polcar Vojtěch | Skupá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Polcarová Simona | Skupá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Poledník Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Polišenský Jaroslav | Žulová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Polák Petr | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Pondělíček Petr | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Ponocná Barbora | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Ponocný Radomír | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Pour Leoš | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Poštolka Pavel | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Poštolka Petr | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Prchal Vladimír | Nová Ves | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Preisler Radek | Křižánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Prix Jan | Chotěšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Prix Matěj | Chotěšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Prix Vít | Chotěšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Procházka Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Procházka Petr | Žebráky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Procházka Vladimír | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Prokeš Pavel | Velká Bíteš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Prokeš Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Prokešová Šárka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Prokop Michal | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Prokopec Jiří | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Prokopová Gabriela | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Prokůpek Aleš | Rozhovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Prokůpek Jan | Rozhovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Prokůpek Michal | Rozhovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Prokůpek Tomáš | Rozhovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Prokůpková Jana | Rozhovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Prouza Petr | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Psotný Jaromír | Nahořany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Ptáčková Eva | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Pujmanová Jana | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Pur Stanislav | Lázně Bělohrad | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Purmenský Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Pučelík Pavel | Kdyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Pála Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Pásler Miloš | Miřetice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Pícha Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Pína Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Písecký Tomáš | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Přikryl Zbyněk | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Přitasyl David | Bolinka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Příhoda Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Příkazský Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Případa Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Pšegrocký Martin | Jindřichův Hradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Rakouský Daniel | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Rangl Jakub | Planá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Reif Marek | Pacov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Rendeš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Richter Luboš | Opatovice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Richtera Dalibor | Rumburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Riedlová Lucie | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Robenek Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Roušar Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Roško Marek | Třebíč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Rubáš Karel | Blížejov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Ruml Dalibor | Jaroměř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Ručka Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Rybka Jan | Pustověty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Rychlík Jan | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Rychtařík Jiří | Zářická Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Rychtár Vladimír | Klášterec nad Ohří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Rydz Denis | Chotěšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Rydzová Jarina | Chotěšov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Rádler Jaroslav | Robčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Rödlová Hana | Smolnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Salaba Viktor | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Salamon Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Schauer Martin | Polička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Schiman Milan ml. | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Schindler Matěj | Heroltice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Schittler Daniel | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Schmid David | Dačice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Schneider Jan | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Schneider Jan ml. | Roudnice nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Schubert Martin | Chranišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Secký Josef | Kutná Hora | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Sedláček Martin | Jeřmanice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Seidl Martin | Divišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Simandl Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Simeonov Jasen | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Siováši Štefan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Skačan Milan | Žlutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Skokan Martin | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Skrovný Josef | Hrubšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Slabý Pavel | Soutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Slach Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Slanař Tomáš | Krucemburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Slanina Jiří | Náchod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Slavíček Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Slivka Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Slivko Jiří ml. | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Smažil Jiří | Stránecká Zhoř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Smolková Tereza | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Smolík Stanislav | Citov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Smrčka František | Valdíkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Smrčka Tomáš | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Smutný Josef | Potěhy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Sochač Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Sodomka Petr | Radčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Sojka Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Soukup Jan | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Spoler Daniel | Litvínov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Srnec Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Stankov Georgi | Nová Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Staněk Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Starý Martin | Suchá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Stejskal Jaroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Stodůlka Šimon | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Strnad Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Stránský Zdeněk | Český Dub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Stýblo Ladislav | Vilémov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Stěhule Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Suchomel Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Suchý Denis ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Svoboda Jan | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Svoboda Milan | Ronov nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Svoboda Tadeáš | Žďár | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Svoboda Vlastimil | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Svoboda Zdeněk | Broumov | 0 | 1 | 1 | inf | |
2054 | Svěcený Pavel | Pšovky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Syrovátka Jan | Hoskovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Syrovátka Michal | Plaňany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Szotkowski Radek | Řepín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Sýkora Ondřej | Tuchov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Talich Jaroslav ml. | Mladé Bříště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Talich Jaroslav st. | Mladé Bříště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Talpa Josef | Jezdovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Tekeli Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Telecký Jan | Havlíčkův Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Thomajer Jiří | Kdyně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Tichý František | Načeradec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Titze Rudolf | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Tlášek František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Toman Vlastimil | Uherčice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Tomášek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Tomášek Jiří st. | Opatov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Tomášková Kateřina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Tomšů David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Tomšů Petr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Tomšů Svatopluk | Mladá Vožice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Topinka Miroslav | Senomaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Toupal Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Touš Pavel ml. | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Trešl František | Myslkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Trojan Štěpán | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Trousilová Hana | Odolena Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Trňák Josef | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Tunka Jiří | Holetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Tvrdý Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Tícha Vladimír | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Tóth Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Tůma Jaroslav | Kynice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Tůma Marek | Hořany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Udržal Ladislav | Spomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Uher Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Uhrik Jiří | Dačice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Uličný Vojtěch | Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Ulrych Pavel | Rudník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Urban Tomáš | Jílová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Urban Viktor | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Vacek David | Červený Kostelec | 0 | 1 | 1 | inf | |
2054 | Vachovec Jindřich | Citov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Vajer Jakub | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Valečko Karel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Valečko Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Vališ Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Valkoun Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Van der Linden Vincent | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Vaněk František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Vaněk Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Vaněk Jiří | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Vaněk Martin | Chýnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Varga Luděk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Varga Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Varmuža Miroslav | Velká Bíteš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Vavroušek Martin | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Vavřík Jaroslav | Lysá nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Vašek Michal | Panenská Rozsíčka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Veicher David | Hořín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Vele Ondřej | Loktuše | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Venclák Dominik | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Vencová Blanka | Horní Lipka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Veselý Oldřich | Měšice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Veselý Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Veselý Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Vican Marek | Přeštice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Vidičan Miroslav | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Vik Tomáš | Žamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Vincenci Oldřich | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Vitoň David | Bor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Vladyka Aleš | Slatina nad Zdobnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Vlasta Bohuslav | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Vlček Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Vlček Miloslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Vlčík Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Vocelka Milan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Vogel Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Vojačka Zdeněk | Vilémov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Vojtíšek Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Vojtíšek Petr | Kněžice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Vojtěchovský Josef | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Vokoun František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Vokáč Aleš | Štěpánov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Vokáč Zdeněk | Chlumětín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Vokáček Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Voldán Leo | Křižánky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Volejník David | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Volák Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Vonásek Pavel | Kostelec nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Vopasek Jaroslav | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Vopálka Aleš | Čechtice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Votoček Lukáš | Dolní Branná | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Vrtiška Vojtěch | Mladá Vožice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Vrčka Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Vrčková Věra | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Vtípil Antonín | Žďár nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Vybíral David | Opatov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Vyhnák Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Vystrčil Jiří | Letovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Vávra Miroslav | Vilémov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Vávra Petr | Krouna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Váňa Petr | Lány na Důlku | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Vít Jaroslav | Chuchel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Vítek Karel | Červený Kostelec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Vítek Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Výborný Jaroslav | Opočno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Wohland Robert | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Wolman Karel | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Zahrádka Radek | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Zajíc Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Zajíček Jaroslav | Lužec nad Vltavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Zakouřil Lukáš | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Zamba Luboš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Zatloukal Jiří | Jankovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Zbončák Václav | Velký Šenov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Zelenka Václav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Zelený Zdeněk | Choltice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Zelníček Lukáš | Černovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Zeman Miloš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Ziman Tomáš | Blížejov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Zolman Zdeněk | Čistá v Krkonosších | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Zorník Pavel | Radošov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Zvoníček Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Zvěřina Pavel | Kladno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Zákon Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Závodský Petr | Dačice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Zítka Lukáš | Jíkev | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Zíval Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Čech Dalibor | Humpolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Čejka Jindřich | Velká Bíteš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Čejka Roman | Velká Bíteš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Černý Ladislav | Chotusice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Čička Martin | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Čožík Ladislav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Čožík Marek | Horní Maršov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Čožíková Gabriela | Horní Maršov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Čuda Jakub | Krásná Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Čáp Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | červený m | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Řezáč Jan st. | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Řízek Ivo | Dvůr Králové nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Šafarčík Roland | Mariánské Hory | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Šafr Jiří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Šanda Martin | Pelhřimov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Šantora Petr | Městečko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Šebek Roman | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Šedivý Jindřich | Nová Ves u Chotěboře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Šefl Jaroslav | Stéblová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Šefr František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Šejda Přemysl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Šifalda Ladislav | Ústí nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Šiman Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Šimon Vlastimil | Běstvina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Šimpach Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Šimák Jiří | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Šimůnek Oldřich | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Šindelář Karel | Dačice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Škeřík Václav | Litomyšl | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Škvor Petr | Bystřice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Šlajch Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Šlehofer Pavel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Šlidra Agdius | Mělník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Šmaha Tomáš | Skuteč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Šmíd František | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Šoumann Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Špac Marek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Špejzl Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Špinka Jan | Potěhy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Šprinc Rudolf | Těchlovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Špánek Martin | Praha | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Šrenk Adam | Nakvasovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Šrámek Rostislav | Valdíkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Štajner Jiří | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Štajner Michal | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Štastný Radek | Kolín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Štegner Tomáš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Štencar Jakub | Skuhrov nad Bělou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Štrouf Vladimír | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Štrumfa Jiří | Perálec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Štěpnička Milan st. | Český Šternberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Štěpánek Jiří | Jihlava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Štěpánek Martin ml. | Chotěboř | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Štěpánek Vít | Kouty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Šubrt Martin | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Šušmák Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Švagr Milan | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Švanda Michal | Chroustovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Švec David | Roztoky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Švec Josef | Rakovník | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Švejkovský Pavel | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Šípek Jakub | Trutnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Šír Miroslav ml. | Březiny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Šťastný Zdeněk | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Živnůstka Petr | Stod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Žufan Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
2054 | Žák Antonín | Přívozec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
2054 | Žďárský Josef | Libunec | 1 | 1 | 1 | 1.00 |