Žebříček - Celostátní - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Závody mládeže
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 770 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vlach Zdeněk ml. | Ždírec nad Doubravou | 6 | 109 | 143 | 23.83 | |
2 | Kočíř Matěj | Čankovice | 5 | 80 | 81 | 16.20 | |
3 | Nitsche Viktor | Vrchovina | 3 | 78 | 78 | 26.00 | |
4 | Vodičková Kateřina | Příbram | 5 | 76 | 88 | 17.60 | |
5 | Silvar Matěj | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 70 | 70 | 35.00 | |
6 | Kratochvíl Radim | Chlumec nad Cidlinou | 3 | 64 | 64 | 21.33 | |
6 | Štolovský Jan | Dolní Bousov | 2 | 64 | 64 | 32.00 | |
8 | Kincl Matyáš | Hradec Králové | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
8 | Mareš Jan ml. | Praha | 4 | 61 | 61 | 15.25 | |
10 | Bečka Jan | Pardubice | 2 | 60 | 60 | 30.00 | |
11 | Horák Marek | Třebechovice pod Orebem | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
11 | Tůma Matěj | Hořany | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
11 | Zaplatílek Matyáš | Špindlerův Mlýn | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
11 | Štolovský Michal | Dolní Bousov | 2 | 57 | 57 | 28.50 | |
15 | Lipták Vojtěch | Špindlerův Mlýn | 2 | 56 | 56 | 28.00 | |
16 | Janda Vojtěch | Pašinka | 3 | 55 | 55 | 18.33 | |
17 | Olbrich Petr ml. | Bechov | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
18 | Kovář Jan | Praha | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
19 | Provazník Matěj | Stolany | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
20 | Loužil Vít | Kutná Hora | 2 | 48 | 48 | 24.00 | |
21 | Matouš Filip | Týniště nad Orlicí | 2 | 47 | 47 | 23.50 | |
22 | Adamovič Andreas | Pečky | 4 | 46 | 46 | 11.50 | |
22 | Horáček Radim | Vlastějovice | 3 | 46 | 46 | 15.33 | |
22 | Kovář Antonín | Kladruby | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
25 | Loužil Jan | Kutná Hora | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
26 | Fikejs Martin | Lhota u Chroustovic | 4 | 44 | 44 | 11.00 | |
26 | Švanda Jan | Velký Osek | 3 | 44 | 44 | 14.67 | |
28 | Vágenknecht Adam | Pardubice | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
29 | Bartošová Eliška | Kostelec nad Orlicí | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
29 | Král Dominik | Kostelec u Heřmanova Městce | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
29 | Suchý Denis | Dobrá Voda | 3 | 42 | 42 | 14.00 | |
29 | Tůmová Aneta | Hořany | 2 | 42 | 42 | 21.00 | |
33 | Miková Michaela | Přišimasy | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
33 | Smejkal Jakub | Pardubice | 3 | 41 | 41 | 13.67 | |
33 | Šrámek Josef | Holice | 2 | 41 | 41 | 20.50 | |
36 | Gruber Petr | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
36 | Kuh Vojtěch | Vrchlabí | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
36 | Stěhule Marek | 1 | 40 | 40 | 40.00 | ||
36 | Tošovská Rozálie | Bělá pod Bezdězem | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
36 | Vágenknecht Dan | Pardubice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
41 | Janata Prokop | Vrchlabí | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
41 | Petříček Jan | Poběžovice | 5 | 39 | 40 | 8.00 | |
41 | Pírek Jakub | 1 | 39 | 39 | 39.00 | ||
41 | Růžičková Nela | Morašice | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
41 | Studničný Daniel | Buda | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
41 | Volencová Karolína | Český Šternberk | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
47 | Kocourek Vojtěch | Heřmanův Městec | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
47 | Kosík Jan | 1 | 38 | 38 | 38.00 | ||
47 | Matoušek Marek | Rašovice | 2 | 38 | 38 | 19.00 | |
47 | Sajkršmíd Lukáš | Vrchlabí | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
47 | Trnka Vojtěch | Lišov | 1 | 38 | 38 | 38.00 | |
52 | Fryntová Natálie | Dolní Branná | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
52 | Hazuka Jan | České Budějovice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
52 | Klouček Tomáš | Josefův Důl | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
52 | Pešoutová Adéla | 1 | 37 | 37 | 37.00 | ||
52 | Pánek Jan | Pertoltice pod Ralskem | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
57 | Dann Oliver | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
57 | Dřízhalová Ema | 1 | 36 | 36 | 36.00 | ||
57 | Podroužek Tadeáš | Srubec | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
57 | Vernerová Ema | Bělá pod Bezdězem | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
57 | Vlasák Michal | Vrchlabí | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
62 | Bříza Matěj | Hostinné | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
62 | Flener Tadeáš | 1 | 35 | 35 | 35.00 | ||
62 | Hess Tomáš | Zálší | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
62 | Snítil Jan | Jeníkovice | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
66 | Hrdlička Jiří | Bělá pod Bezdězem | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
66 | Kouřil Jan | Břilice | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
66 | Kovář Jan | 1 | 34 | 34 | 34.00 | ||
66 | Novák Michal ml. | Nové Město nad Metují | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
66 | Takácsová Nela | Žďár nad Sázavou | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
66 | Viktora Martin | Mirochov | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
66 | Zaplatílek Tobiáš | Špindlerův Mlýn | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
66 | Zoul Artur | Žatec | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
74 | Dodek Lubor | Lupenice | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
74 | Kačírek Ondřej | 1 | 33 | 33 | 33.00 | ||
74 | Klímová Dominika | Bělá pod Bezdězem | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
74 | Matouš David | Týniště nad Orlicí | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
74 | Olbrich Jakub | Bechov | 2 | 33 | 33 | 16.50 | |
74 | Voldán Lukáš | Třibřichy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
80 | Buřič Zdeněk | Dolní Miletín | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
80 | Dušek Jan ml. | Kutná Hora | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
80 | Jiránek Jakub | Vrchlabí | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
80 | Kápičková Tereza | Heřmanův Městec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
80 | Pišl Lukáš | Javornice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
80 | Suchý Jakub | Neratovice | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
86 | Hejnicová Ema | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
86 | Horáková Emílie | 1 | 31 | 31 | 31.00 | ||
86 | Kunešová Klára | Neratovice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
86 | Muchová Nikola | Ústí nad Orlicí | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
86 | Trnka Vít | Lišov | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
86 | Červ Filip | Pardubice | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
92 | Bobková Lucie | Mukařov | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
92 | Dvořák Tomáš | Červené Pečky | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
92 | Děček Tadeáš | Městec Králové | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
92 | Festa Tomáš | Pečky | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
92 | Kuh Matěj | Vrchlabí | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
92 | Pavlovičová Radka | Přestavlky | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
92 | Rejnek Filip | Konopáč | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
92 | Smetana Vladimír | Branná u Třeboně | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
92 | Vojtíšek Martin | 2 | 30 | 30 | 15.00 | ||
101 | Fiška Eduard | Vrchlabí | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
101 | Ježil Matěj | Sedlčany | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
101 | Kaplan Martin | Hlinsko | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
101 | Nepovím Tomáš | Skupice | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
101 | Schilpach Jan | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
101 | Werner Patrik | Třeboň | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
101 | Řeháčková Anna Marie | Nová Paka | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
108 | Bárta Lukáš | Branná u Třeboně | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
108 | Bříza Filip | Jiřice | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
108 | Dynybil Martin ml. | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
108 | Kubový Dominik | Městec Králové | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
108 | Kysela Zdeněk | Chrast | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
108 | Landfeld Vojtěch | Nová Paka | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
108 | Mašek Stanislav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
108 | Mika Miroslav | Přišimasy | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
108 | Pavlovič Pavel ml. | Přestavlky | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
108 | Rolf Michal | Vrchlabí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
108 | Staněk Vojtěch | Tuněchody | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
108 | Suchánek Jan | Chlum | 3 | 28 | 28 | 9.33 | |
108 | Sálová Barbora | Nová Paka | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
108 | Zahradník Miroslav | Světlá nad Sázavou | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
122 | Beran Dominik | Bělá pod Bezdězem | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
122 | Hejnic Nicolas | 1 | 27 | 27 | 27.00 | ||
122 | Hájek David | Pardubice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
122 | Kožíšek Jakub | Třebechovice pod Orebem | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
122 | Poluda Štěpán | Chrast | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
122 | Pumpr Adam | Domanín u Třeboně | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
122 | Růžička Jan | Vrchlabí | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
122 | Studničný Jakub | Jivina | 2 | 27 | 27 | 13.50 | |
122 | Tichý Jiří | Ždírec nad Doubravou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
122 | Šedivá Gábina | Světlá nad Sázavou | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
132 | Drnek Jakub | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
132 | Kubíček Petr | Světlá nad Sázavou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
132 | Lukáč Richard | Praha | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
132 | Rozenkranc Jonáš | Stará Hlína | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
132 | Růžička Alex | Dašice | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
132 | Sulan Jakub | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
132 | Tichý Tomáš | Ždírec nad Doubravou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
132 | Tryzna Lukáš | Vrchlabí | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
132 | Urbanová Nikola | Heřmanův Městec | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
132 | Žák Lukáš | Počátky | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
142 | Hejkal Dominik | Havlíčkův Brod | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
142 | Holeček Tomáš | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
142 | Hudeček Martin | Hlinsko | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
142 | Jakoubek Jan | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
142 | Ježek Jan | Vrchlabí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
142 | Kuba Jakub | Stará Hlína | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
142 | Lacina Radek | Bělá pod Bezdězem | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
142 | Lipták Ondřej | Špindlerův Mlýn | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
142 | Mikeš Jakub | Tis | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
142 | Rolník Filip | Chýšť | 2 | 25 | 25 | 12.50 | |
142 | Sulan Dominik | 1 | 25 | 25 | 25.00 | ||
142 | Řezníček Samuel | Doudleby nad Orlicí | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
154 | Beránková Eliška | Světlá nad Sázavou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
154 | Kadlecová Šárka | Třeboň | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
154 | Kovář Jan | Kladruby | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
154 | Mareš Daniel | Krchleby | 3 | 24 | 24 | 8.00 | |
154 | Mareš Jakub | Plačkov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
154 | Mecka Jan | Bolina | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
154 | Slavík Jiří | Chrast | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
154 | Studničková Adéla | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
154 | Vacek Alexandr | Hlinsko | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
154 | Vernerová Eliška | Bělá pod Bezdězem | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
154 | Šach Ondřej | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
165 | Adamus Antonín | Mladá Boleslav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
165 | Blatný David | Brno | 3 | 23 | 23 | 7.67 | |
165 | Frydrychová Kateřina | Častolovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
165 | Janečková Anna | Hradec Králové | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
165 | Kerlová Karolína | Vrchlabí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
165 | Kopecká Magdalena | Damníkov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
165 | Kracík Ladislav | Nová Paka | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
165 | Marek Michael | Počátky | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
165 | Pecnerová Klára | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
165 | Porubský Kryštof | Vidochov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
165 | Svobodová Magdalena | Slatina nad Zdobnicí | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
165 | Toman Lukáš | Častolovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
165 | Vondřich Alexandr | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
165 | Voženílek Václav | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
165 | Čoziková Gabriela | Horní Maršov | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
165 | Říhová Tereza | Třeboň | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
165 | Šusta Jan | 1 | 23 | 23 | 23.00 | ||
165 | Švejk Jakub | Rozhovice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
183 | Cibulka Adam | Čistá | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
183 | Grád Tomáš | Žleby | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
183 | Gráf Matyáš | Třeboň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
183 | Hercík Václav | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
183 | Kokeš Daniel | Rozhovice | 2 | 22 | 22 | 11.00 | |
183 | Kokšal Tomáš ml. | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
183 | Příhoda Dalibor | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
183 | Tryzna Filip | Vrchlabí | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
183 | Voldán Petr | Třibřichy | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
183 | Volfová Valentýna | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
183 | Zahradník Lukáš | Světlá nad Sázavou | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
183 | Špůr Mikuláš | Hradec Králové | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
195 | Chloupek David | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
195 | Drtina Lukáš | Hošťalovice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
195 | Dvořáková Sára | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
195 | Fraj Pavel | Horní Dubenec | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
195 | Ildža Ondřej | Náchod | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
195 | Kadlec Jan ml. | Třeboň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
195 | Klein Krištof | Sekerkovy Loučky | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
195 | Myslivečková Sára | Mimoň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
195 | Prax Jakub | Rebešovice | 2 | 21 | 21 | 10.50 | |
195 | Tesařová Vendula | Platenice | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
195 | Vébrová Natálie | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
195 | Wendler Šimon | Vrchlabí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
195 | Werner Vít | Třeboň | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
195 | Čechová Eliška | Počátky | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
209 | Bouma Štěpán | Kounice | 2 | 20 | 20 | 10.00 | |
209 | Chládová Amálie | Lipnička | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
209 | Chrz Vojtěch | Hradec Králové | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
209 | Halgašová Laura | Bělá pod Bezdězem | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
209 | Holeček Matyáš | Mnětice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
209 | Hornová Kateřina | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
209 | Kocián Matěj | Chotěvice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
209 | Kolář David | Choltice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
209 | Mareš Pavel | Heřmanův Městec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
209 | Matoušek Jiří ml. | Rašovice | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
209 | Mašková Adéla | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
209 | Skopalová Terezie | 1 | 20 | 20 | 20.00 | ||
209 | Svárovský David | Čejov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
222 | Adamec Jakub | Závidkovice | 2 | 19 | 19 | 9.50 | |
222 | Chval ALexander | Lišov | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
222 | Ferenc Miroslav | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
222 | Halířová Elen | Hradec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
222 | Havel Dominik | Vrchlabí | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
222 | Hradecký Vojtěch | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
222 | Jíra Daniel | Chrast | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
222 | Koumová Barbora | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
222 | Kubíček Pavel | Světlá nad Sázavou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
222 | Kudrna Šimon | Hradec Králové | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
222 | Marešová Gabriela | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
222 | Polívka Šimon | Mšeno | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
222 | Sajdl Martin | Čistá | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
222 | Vojtíšková Karolína | Železný Brod | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
222 | Vondráček Denis | Chlumec nad Cidlinou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
222 | Štecher Josef | Senožaty | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
238 | Back Tobias | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
238 | Boháček Antonín | Pardubice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
238 | Burda David | Senožaty | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
238 | Funda Petr ml. | Kutná Hora | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
238 | Kazda Jakub | Ostřešany | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
238 | Mecka Josef | Bolina u Vlašimi | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
238 | Novák Antonín | Rovensko | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
238 | Pertlík Vincent | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
238 | Plecháč Jaroslav | Vrchlabí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
238 | Schaffer Jan | Pomezí | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
238 | Smejkalová Nikol | Počátky | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
238 | Smetana Daniel | Branná u Třeboně | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
238 | Tesařová Veronika | Platenice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
238 | Tužil Štěpán | Hradec Králové | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
238 | Uhlíř Matyáš | Nová Paka | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
238 | Venzhofer Michal | Havlíčkův Brod | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
238 | Zahradník Michal | Platenice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
238 | Černovická Alice Lucie | 1 | 18 | 18 | 18.00 | ||
256 | Baková Barbora | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
256 | Bartoš Ladislav | Bělá pod Bezdězem | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
256 | Chourová Veronika | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
256 | Daněk Tadeáš | Chrudim | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
256 | Kracík Martin | Nová Paka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
256 | Křížek Vojtěch | Vrchovina | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
256 | Lukš Benjamin | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
256 | Maincl Václav | Jindřichův Hradec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
256 | Mainclová Evička | Jindřichův Hradec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
256 | Marek Maxmilián | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
256 | Mentus Marek | Nová Paka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
256 | Mirovský Vojtěch | Lípa nad Orlicí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
256 | Patřičný Matouš | Vrchlabí | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
256 | Pipek Matyáš | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
256 | Převracký David | Chrast | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
256 | Selvek Pavel | Stará Paka | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
256 | Starý David | Žeretice | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
256 | Svoboda Ondřej ml. | 1 | 17 | 17 | 17.00 | ||
256 | Tvrdík Šimon | Svinčany | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
256 | Vidím Jaroslav | Renoty | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
256 | Zavacký Matěj | Lhota u Potštejna | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
256 | Zbytovský Libor | Jimramov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
256 | Čozik Marek | Horní Maršov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
256 | Šebek Michal | Turnov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
256 | Špicar Matěj | Brdo | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
281 | Berka Marek | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
281 | Eichlerová Sára | Čelákovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
281 | Halamková Barbora | Nové Město nad Metují | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
281 | Kasík Radek | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
281 | Kolář Petr | Ledeč | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
281 | Koryty Ondřej | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
281 | Kubešová Denisa | Bolina | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
281 | Křepelka Luboš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
281 | Lacuška Vítek | Vrchlabí | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
281 | Laštovková Veronika | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
281 | Lukš Martin | Moravské Budějovice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
281 | Lánský Jakub | Lísek | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
281 | Ryba Jan | Tachov | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
281 | Studničková Tereza | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
281 | Tůmová Anna | Libčice | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
281 | Valeš Matyáš | 1 | 16 | 16 | 16.00 | ||
281 | Věrnáková Lucie | Břehy | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
281 | Zeman Marek | Světlá nad Sázavou | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
299 | Beňa Tobias | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
299 | Burešová Kristýna | Počátky | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
299 | Fiala Matyáš | Poděbrady | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
299 | Hessová Eliška | Zálší | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
299 | Horáček Vojtěch | Přelouč | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
299 | Hrabáková Aneta | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
299 | Hušek David | Koberovy | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
299 | Nožička Stanislav | Hradec Králové | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
299 | Oliva Václav | Řečany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
299 | Pumpr David | Domanín u Třeboně | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
299 | Rejfek Vojtěch | Heřmanův Městec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
299 | Růžička Jakub | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
299 | Studený Vojtěch | Byšice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
299 | Sulan Aleš | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
299 | Urbánek Šimon | Tuněchody | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
299 | Zbytovský Roman | Unčín | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
299 | Zeman Jakub | Světlá nad Sázavou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
299 | Zábranský Alvin | Vrchlabí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
299 | Špačková Markéta | Humpolec | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
299 | Štichauer Jakub | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
299 | Štěrbová Adéla | Týniště nad Orlicí | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
320 | Adamec Patrik | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
320 | Albrecht Tomáš | Vrchlabí | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
320 | Benda Marek ml. | Újezd | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
320 | Bártko Jan | Hrachovice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
320 | Bártíková Diana | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
320 | Dyba Jáchym | Český Těšín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
320 | Franc Tomáš | Náchod | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
320 | Halák Radek | Dudín | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
320 | Holeček Petr | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
320 | Langr Stanislav | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
320 | Mašková Tereza | Bělá pod Bezdězem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
320 | Nováková Dominika | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
320 | Petr Radim | Nové Město na Moravě | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
320 | Petráček Jan | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
320 | Pevný Jakub | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
320 | Smatana Pavel | Přelouč | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
320 | Tesař Martin ml. | Platenice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
320 | Tůma Martin ml. | 1 | 14 | 14 | 14.00 | ||
320 | Šerdzik Josef | Bělá pod Bezdězem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
320 | Šourková Karolína | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
320 | Štichauer Tomáš | Rychnov nad Kněžnou | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
341 | Brič Petr | Týniště nad Orlicí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
341 | Fikejs Matěj | Lhota u Chroustovic | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
341 | Halamka Luboš | Dobříš | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
341 | Havel Lukáš | Tis | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
341 | Hemelík Hugo | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
341 | Hemerka Štěpán | Hradec Králové | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
341 | Janďourek Nikolas | Nové Město na Moravě | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
341 | Jirků Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
341 | Jíra Matyáš | Chrast | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
341 | Kasan Tomáš | Chrudim | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
341 | Kubeš Václav | Břilice | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
341 | Nováková Anna | Rovensko | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
341 | Pantůček Jakub ml. | Strachujov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
341 | Pánková Eliška | Vrchlabí | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
341 | Reiner Vít | Sedlčany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
341 | Škarda Václav ml. | Blížejov | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
341 | Šmůla David ml. | Dobřany | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
358 | Baařinková Nela | Týniště nad Orlicí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
358 | Berka Jakub | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
358 | Beránek Michal | Česká Bělá | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
358 | Cinkejs Štěpán | Mladá Boleslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
358 | Ducháček Jan | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
358 | Dytrych Adam | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
358 | Hašl Filip | Březinka | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
358 | Hejnová Anna | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
358 | Holec Eliáš | Chrast | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
358 | Hrdý Maxmilián | Hradec Králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
358 | Janďourková Eliška | Nové Město na Moravě | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
358 | Kaplan Jan | Hradec Králové | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
358 | Kvapil Václav | Třebechovice pod Orebem | 2 | 12 | 12 | 6.00 | |
358 | Mašek Jakub | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
358 | Neruda Albert | 2 | 12 | 12 | 6.00 | ||
358 | Ondráková Eliška | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
358 | Patřičný Krištof | Líšný | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
358 | Petrů Jan | Moravské Budějovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
358 | Prokůpek Jan | Rozhovice | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
358 | Sajkršmíd Tomáš | Vrchlabí | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
358 | Šmůlová Barbora | Dobřany | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
379 | Batelka Richard | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
379 | Doležalová Vendula | Lány | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
379 | Draganová Anna | Bylany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
379 | Fikar Matěj | Lodín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
379 | Gall Martin | Homyle | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
379 | Horák Antonín | Lodín | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
379 | Hrůša Filip | Řečany | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
379 | Jandejsek Zdeněk | Zruč nad Sázavou | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
379 | Kaplan Pavel | Hradec Králové | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
379 | Kohlíček Lukáš | Česká Lípa | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
379 | Langer Josef | Zruč nad Sázavou | 3 | 11 | 11 | 3.67 | |
379 | Lor Matyáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
379 | Matys Jan ml. | Klášterec nad Ohří | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
379 | Michl Dominik | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
379 | Nekula Tadeáš | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
379 | Nemešová Klaudie | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
379 | Pleskot Jan ml. | Hrobice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
379 | Staněk Josef | Tuněchody | 2 | 11 | 11 | 5.50 | |
379 | Takač Martin | 1 | 11 | 11 | 11.00 | ||
379 | Vitvar Jan | Vrchlabí | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
379 | Vlach Kryštof | Blovice | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
400 | Boháč Petr | Ubušín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
400 | Burkoň Jiří | Horka | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
400 | Chudárek Matyáš | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
400 | Fišerová Štěpánka | Lodín | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
400 | Grégrová Emma | Heřmanův Městec | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
400 | Halamka Martin | Dobrá Voda | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
400 | Hrabák Matyáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
400 | Hronek Ondřej | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
400 | Jakl Ondřej | Praha | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
400 | Lange Stanislav | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
400 | Macháček Jakub | Býchory | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
400 | Mouček Martin | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
400 | Nádeníček Jakub | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
400 | Pišta Matěj | Blešno | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
400 | Poláček Matěj | Teplá | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
400 | Tryzna Dominik | Vrchlabí | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
400 | Vavříček Krištof | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
400 | Vraný Oldřich | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
400 | Šedivý Adam | Světlá nad Sázavou | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
419 | Franc Tadeáš | Unčín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
419 | Kerl Kristián | Vrchlabí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
419 | Langer Stanislav | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
419 | Neužil Lukáš | Hradec Králové | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
419 | Petřík David | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
419 | Plát František | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
419 | Rangl Jakub | Planá | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
419 | Sabó Tadeáš | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
419 | Vraný Antonín | 1 | 9 | 9 | 9.00 | ||
419 | Ďurček Josef ml. | Mnichovo Hradiště | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
419 | Šafář Michal | Hradec Králové | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
419 | Štancl Roman | Týniště nad Orlicí | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
431 | Frejvald David | Lípa nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
431 | Fridrich Teodor | Domašín | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
431 | Havlíčková Adéla | Vrchlabí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
431 | Heller David | Hradec Králové | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
431 | Hemelík Bruno | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
431 | Hájková Tereza | Pardubice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
431 | Kasík Matouš | Albrechtice nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
431 | Kozlov Daniel | Týniště nad Orlicí | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
431 | Kozlík Jakub | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
431 | Müller Matěj | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
431 | Pocar Dominik | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
431 | Poustecká Petra | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
431 | Rambousek Josef | Častolovice | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
431 | Svoboda Jan | Nový Bor | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
431 | Valešová Nela | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
431 | Zdanovský Josef | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
431 | Zelený Vojtěch | Zvole | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
431 | Čermák Eliáš | Votice-Srbice | 3 | 8 | 8 | 2.67 | |
431 | Čížek Michal | Příbram | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
431 | Šmůla Štěpán | Dobřany | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
451 | Beznosek Jakub | Výrava | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
451 | Dann Dominik | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
451 | Franc Štěpán | Náchod | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
451 | Havlíček Jakub | Vrchlabí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
451 | Hlaváčková Justýna | Týniště nad Orlicí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
451 | Ivančík Ludovít | Teplá | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
451 | Kaleja Vojtěch | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
451 | Komárek Jan | Písková Lhota | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
451 | Křemen Jakub | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
451 | Lánská Adriana | Nová Paka | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
451 | Pavelková Adriana | Vrchlabí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
451 | Pleskotová Kristýna | Hrobice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
451 | Remta Václav | Čistá | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
451 | Sixta Ondřej | Týniště nad Orlicí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
451 | Skuhrovec Šimon | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
451 | Soboslaj Damir | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
451 | Tůmová Tereza | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
451 | Vencl Martin | Mikulovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
451 | Voda Ondřej | Týniště nad Orlicí | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
451 | Zelinger Matyáš | Hrobice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
451 | Zeman Jaroslav | Bobrová | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
451 | Šmerák Tadeáš | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
473 | Liptáková Lucie | Špindlerův Mlýn | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
473 | Nass Adam | Pňovice | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
473 | Rajchlová Anna | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
473 | Syrovátko Lukáš | Nová Paka | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
473 | Toula Lukáš | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
473 | Vlach Matyáš | Mříčná | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
473 | Vojtěchovská Klárka | Teplá | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
480 | Adamovič Alex | Pečky | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
480 | Broulík Jakub | Luže | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
480 | Gulabová Andrea | Teplá | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
480 | Hrůša Pavel | Řečany | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
480 | Jančula Marek | Vrchlabí | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
480 | Mareš Miroslav | Krchleby | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
480 | Nádraský Lukáš | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
480 | Skuhrovec Marek | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
480 | Strnadová Adéla | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
480 | Strouhal Patrik | Praha | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
480 | Volf Štěpán | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
480 | Volánek Jan | Hrobice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
480 | Vondrák Patrik | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
480 | Válek Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
480 | Šubrt Dominik | Turkovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
495 | Buran Jakub | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
495 | Burian Jan | Bělá | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
495 | Horák Kristián | Vrchlabí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
495 | Kalenda Tomáš | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
495 | Krejza Daniel | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
495 | Lonský Václav | Zdislavice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
495 | Strolený Jindřich | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
495 | Svobodová Gabriela | Nový Bor | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
495 | Vachovcová Natálie | Sojovice | 4 | 4 | 4 | 1.00 | |
495 | Valenta Jan | 2 | 4 | 4 | 2.00 | ||
495 | Vrbský Vít | Teplá | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
495 | Zavacký Vojtěch | Lhota u Potštejna | 2 | 4 | 4 | 2.00 | |
495 | Zábranský Kamil | Vrchlabí | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
508 | Andělová Julie | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
508 | Businský Martin | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
508 | Klímová Michaela | Bělá pod Bezdězem | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
508 | Mareš Jan | Praha | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
508 | Tůmová Barbora | Libčice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
508 | Zikmund Martin | Lomnice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
508 | Švecová Kateřina | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
515 | Bartoš Filip | Hradec Králové | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
515 | Bílek Viktor | Vrchlabí | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
515 | Dubská Zuzana | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
515 | Hemr Lukáš | 2 | 2 | 2 | 1.00 | ||
515 | Jankovský Marek | Zdislavice | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
515 | Nejedlý Tomáš | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
515 | Nováček Jakub | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
515 | Tříska Raimund | Dolní Bousov | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
515 | Veselý Jakub ml. | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
515 | Vondráček Patrik | Chlumec nad Cidlinou | 2 | 2 | 2 | 1.00 | |
515 | Vácha Adam | 1 | 2 | 2 | 2.00 | ||
526 | Andrš Michal | Kosičky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Bartoň Antonín | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Bartoš Pavel | Stan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Barvička Ondřej | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Bašta Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Bednář Adam | Malé Svatoňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Bednář Roman | Strachujov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Berenčková Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Bezanová Laura | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Bečička David | Krouna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Blatná Natálie | Brno | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Blažek Matěj | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Boháč Vít | Sobětuchy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Bokvaj Jan | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Brabec Samuel | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Bredler Eliáš | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Bredler Jonáš | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Bredlerová Marie | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Bryknar Patrik | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Bubeník Alan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Bulíř Matěj | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Burešová Nikola | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Buřil Jan | Senožaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Břeň David | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Cach Lukáš | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Cahová Veronika | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Chalupecký Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Charvát Adam | Libočany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Chlád Radek | Lipnička | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Chmelař Jakub | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Cinkejs Matouš | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Danielovská Alice | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | David Adam | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Daňková Adéla | Bezděkov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Doležal Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Donát Jakub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Doskočil Adam | Malá Ledská | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Dostálová Eliška | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Drbal Filip | Dřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Dryk Matyas | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Drábek Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Drýková Adela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Dvořák Jiří | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Dvořák Matěj | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Dvořáková Anna | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Dvořáková Veronika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Dědina Daniel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Efenbergerová Nela | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Eigl Michal | Lipnice nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Erban Eliáš | Stará Paka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Fajgl Matáš | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Fila Jiří | Počátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Filipová Veronika | Vysoké nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Fišer Valentýn | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Gernat Tadeáš | Nemojov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Ginzl Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Grecová Tereza | Maršovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Grolmus Lukáš | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Haubert Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Hemrová Veronika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Herciková Marie Anna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Hes Jakub | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Horňan Samuel | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Horňanová Naomi | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Houdek Jiří | Věchnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Houska Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Hořejší Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Hrubý Matyáš | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Hrubý Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Hufnágel Alois | Svratouch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Hukaufová Tereza | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Humplík Lukáš ml. | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Hřebíček Ondřej | Krucemburk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Hříbek Vojtěch | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Janda Martin | Ždírec nad Doubravou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Janko Ondřej | Krouna | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Jedlička Daniel | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Jeníček Karel | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Jindra Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Kahounová Ema | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Kamiš Jan | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Klaus Jakub | Chotětov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Klodner Marek | Nemošice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Klíma Adam | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Kobicová Jasmína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Kodým Jakub | Broumka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Kohout Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Kolář Matyas | Světlá nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Kolář Petr ml. | Choltice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Komárek Petr ml. | Písková Lhota | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Konopásek Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Konšel Tomáš | Ledeč nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Kopecký Lukáš | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Korchl Čeněk | Dašice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Kosařová Kristýna | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Kotyk Michal | Sadová | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Koubková Veronika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Košin Daniel | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Krejčiřík David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Krejčí Martin | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Krejčík Tobiáš | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Krulichová Karolína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Kuboušek Jan | Lišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Kuboušek Václav | Lišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Kubínek Dominik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Kubínek Nikolas | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Kučák Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Křemen Matěj | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Kůrka Ondřej | Senožaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Kůrka Vojtěch | Senožaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Lonský Filip | Zdislavice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Lopata David | Vidochov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Lukačová Nátálie | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Líbal Kryštof | Chrast | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Mach Jakub | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Machaček Aleš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Mareš Michal | Jimramov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Mareš Pavel ml. | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Marini Jaroslav | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Martinec Jan | Častolovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Matějka Roman ml. | Nové Hrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Menc Petr | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Menčík Michal | Černíkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Miková Malvína | Přišimasy | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Mikysa Jan | Paseky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Mitkovová Kateřina | Horní Maršov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Mollerová Nela | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Moravec Václav | Sázavka | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Málek Matyáš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Málek Oto | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Másilko Tomáš | Senožaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Mátl Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Nass Ondřej | Pňovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Netolický Milan ml. | Holetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Niedermitel Patrik | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Novicová Karolína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Novotný Marek | Lískovec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Novotný Petr ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Němec Richard | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Okeeffe Alaxandra | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Pabel Ondřej | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Pantúček Štěpán | Unčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Pazderník Daniel | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Paďour Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Paďour Matyáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Pelc Pavel | Předklášteří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | PfeiferFrantišek | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Pinc Jan | Hamr | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Pleskotová Anna | Hrobice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Podstavek Matyáš | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Pokorný Jan ml. | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Polák Matyaš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Polívka František | Ostřetín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Pospíchalová Iva | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Putnová Tereza | Brandýs nad Labem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Rajchlová Magda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Remta Matyáš | Čistá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Richter Jonáš | Sebuč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Richter Jáchym | Sebuč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Richterová Jolana | Sebuč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Rokyta Josef | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Roleček Dan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Roleček Vít | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Rozinek Pavel | Pohoří | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Růta Jakub | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Růžička Jonáš | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Růžička Matouš | Novosedly nad Nežárkou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Sedlák František | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Sedláček Filip | Týniště nad Orlicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Selinger Matěj | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Skokanová Adriana | Poděbrady | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Smejkal Vojtěch | Počátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Smetana Milan | Branná u Třeboně | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Sobčák Albert | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Sojka Mikuláš | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Stavačová Tereza | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Stehno Lukáš | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Stenzlová Martina | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Suchá Sandra | Dobrá Voda | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Svatuška Nikolas | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Svoboda Adam | Olešnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Svoboda Dominik | Nový Bor | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Svoboda Josef ml. | Slatina nad Zdobnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Sádovský Jindřich | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Sádovský Marek | Kameničky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Tlapák Ondřej | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Tomiška Ondřej | Hlinsko | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Tošer Jan | Senožaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Trauenberg Kryštof | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Trauenbergová Veronika | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Tysl Michal | Sedlčany | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Tůma Štěpán | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Valeš Patrik | Vrchlabí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Vančura David | Záskalí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Vančura Ondřej | Záskalí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Vaňhát Tomáš | Třemošnice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Vejpustek Matyáš | Věchnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Vlášek Zdeněk | Chlum | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Vocel Jakub | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Vojáček Filip | Dolní Sokolec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Vondráček Jan | Litětice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Vondvářka Matyaš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Vosejpka Václav | Lomnice nad Lužnicí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Voženílek Samuel | Rozhovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Vurbs Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Vurbsová Evelína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Vávra David | Vidochov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Vávra Leoš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Vávra Lukáš ml. | Vidochov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Váňa Adam | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Víšek Vojtěch | Chrudim | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Zajícová Alžběta | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Zajíček Adam | Lipnice nad Sázavou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Čech Michal | Počátky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Červenka Matěj | Senožaty | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Částka Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Ďurkáč Filip | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Řezníček Daniel | Rybitví | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Šabata David | Domašín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Šabata Jakub | Domašín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Šafránek David | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Šajánek Tomáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
526 | Šantorová Karolína | Lázně Bohdaneč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Šelbický Dominik | Líny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Šelbický Jakub | Líny | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Šelbický Petr | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Šimek Jáchym | Čistá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Šimek Kryšpín | Čistá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Šimonovský Jakub | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Šimák Matěj | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Šindelka Marek | Strachujov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Šisler Kryštof | Dřenice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Škoda Zdeněk ml. | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Šnokhousová Kateřina | Bělá pod Bezdězem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Šourek Jan | Rožmitál pod Třemšínem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Špičan David | Hradec Králové | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Šretr Vít | Horní Bradlo | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Šrámek Václav | Holice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Štěpánovský Jan | Lázně Bohdaneč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Štěpánovský Josef | Lázně Bohdaneč | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Švíka Kryštof | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Švíka Maxmilián | Hněvkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Ščipak Maxim | Heřmanův Městec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Ťupová Klára | Bystřice nad Pernštejnem | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
526 | Žid Jakub Lukáš | Čestice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |