Žebříček - Kraj Karlovarský - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 155 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mackura Zdeněk | Pernink | Bezrybky | 11 | 123 | 248 | 22.55 |
2 | Slezák Tomáš | Sokolov | 5 | 114 | 137 | 27.40 | |
3 | Mach Václav | Pernink | 12 | 109 | 225 | 18.75 | |
4 | Hrdlička Jaroslav | Mariánské Lázně | 6 | 108 | 140 | 23.33 | |
4 | Oberfalzer Jan | Karlovy Vary | 7 | 108 | 144 | 20.57 | |
6 | Baďura Václav | Karlovy Vary | 6 | 103 | 141 | 23.50 | |
6 | Spiller Karel | Stod | 5 | 103 | 109 | 21.80 | |
8 | Záhora Petr | Bžany | Bezrybky | 7 | 93 | 131 | 18.71 |
9 | Perout Josef | Perštejn | Bezrybky | 6 | 90 | 118 | 19.67 |
10 | Charvát Lukáš | Černčice | Rebels team | 4 | 88 | 88 | 22.00 |
10 | Půta Jiří | Plzeň | 4 | 88 | 88 | 22.00 | |
12 | Klement Antonín | Chranišov | 10 | 82 | 127 | 12.70 | |
12 | Motl František | Bečov | 4 | 82 | 82 | 20.50 | |
14 | Povolný Zdeněk | Karlovy Vary | Kocanda team | 9 | 77 | 118 | 13.11 |
15 | Dohnal František | Ostrov | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
15 | John Miroslav | Roudnice nad Labem | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
15 | Šilhavý Stanislav | Třemošná | 3 | 76 | 76 | 25.33 | |
18 | Cingroš Roman | Stod | 5 | 73 | 74 | 14.80 | |
19 | Klein Jiří | Karlovy Vary | Kocanda team | 5 | 68 | 76 | 15.20 |
20 | Makarský Michal | Karlovy Vary | 7 | 64 | 80 | 11.43 | |
21 | Lévai Josef | Jenišov | 7 | 63 | 70 | 10.00 | |
22 | Lévai Jan st. | Dalovice | 7 | 60 | 82 | 11.71 | |
23 | Vařecha Luděk | Poděbrady | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
23 | Čori Petr | Chodová Planá | 3 | 57 | 57 | 19.00 | |
25 | Bereš Jan | Planá | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
25 | Sochor Martin | Petrohrad | 2 | 54 | 54 | 27.00 | |
25 | Vydra Martin | Ostrov | 3 | 54 | 54 | 18.00 | |
28 | Wacka Petr | Mariánské Lázně | 3 | 52 | 52 | 17.33 | |
29 | Bauer František | Karlovy Vary | Kocanda team | 5 | 51 | 52 | 10.40 |
29 | Majoroš Vojtěch | Karlovy Vary | 3 | 51 | 51 | 17.00 | |
29 | Novák Petr | Ostrov | 2 | 51 | 51 | 25.50 | |
32 | Beneš Karel | Bílina | 2 | 50 | 50 | 25.00 | |
33 | Fictum David | Mariánské Lázně | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
34 | Sochor Rudolf | Petrohrad | 2 | 45 | 45 | 22.50 | |
35 | Fišer Libor st. | Louny | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
35 | Lang Jindřich | Mariánské Lázně | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
35 | Čížek Pavel | Mariánské Lázně | 2 | 44 | 44 | 22.00 | |
38 | Hlinčík Josef | Planá | 2 | 43 | 43 | 21.50 | |
39 | Sochor Václav | Přeštice | 2 | 40 | 40 | 20.00 | |
40 | Lévai Jan ml. | Karlovy Vary | 3 | 39 | 39 | 13.00 | |
40 | Pospíšil Pavel | Nová Farma | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
42 | Macháček Pavel | Loučky | 2 | 37 | 37 | 18.50 | |
43 | Münzer Josef | Nové Sedlo | 3 | 36 | 36 | 12.00 | |
43 | Škubal Hanuš | Sokolov | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
45 | Bartoň František | Klášterec nad Ohří | 3 | 35 | 35 | 11.67 | |
45 | Sütto Petr | Ostrov | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
45 | Žemlička Milan | Ostrov | 2 | 35 | 35 | 17.50 | |
48 | Varga Stanislav | Holýšov | 2 | 34 | 34 | 17.00 | |
48 | Výborný Jiří | Teplá | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
50 | Halíř Lukáš | Osek | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
51 | Pekárek Stanislav | Louny | 2 | 32 | 32 | 16.00 | |
51 | Pešulová Dagmar | Teplá | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
53 | Porazík Václav | Kolešov | Rebels team | 5 | 30 | 31 | 6.20 |
53 | Valchař Jan | Karlovy Vary | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
55 | Bartoš František | Chotěšov | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
55 | Ečer Karel | Horní Slavkov | 5 | 29 | 32 | 6.40 | |
55 | Sochor Michal | Petrohrad | 2 | 29 | 29 | 14.50 | |
58 | Kocábek Tomáš | Nové Strašecí | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
59 | Hložek František | Bílina | 3 | 27 | 27 | 9.00 | |
59 | Skačan Ivan | Žlutice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
61 | Kabát Miroslav | Třemošná | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
61 | Krůta Miroslav | Vroutek | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
61 | Vopálenský Zdeněk | Ostrov | 3 | 26 | 26 | 8.67 | |
64 | Valchař Petr | Valeč | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
65 | Sobotka Josef | Perštejn | 2 | 24 | 24 | 12.00 | |
66 | Bína Libor | Dlouhý Most | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
67 | Chýle Karel | Ústí nad Labem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
67 | Rozum Pavel | Třemošná | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
67 | Tlustý Matouš | Loket | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
67 | Volenik | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
67 | Záda Pavel | 1 | 22 | 22 | 22.00 | ||
72 | Králíček Jiří | Nová Role | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
72 | Šubrt Miroslav | 1 | 21 | 21 | 21.00 | ||
74 | Vařejčka Jan | Bor u Tachova | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
75 | Frič Vlastimil | 1 | 19 | 19 | 19.00 | ||
75 | Loučka Bohumil | Tři Sekery | 3 | 19 | 19 | 6.33 | |
77 | Kohout Karel | Přeštice | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
77 | Novák Petr | Orel | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
77 | Omamik Ján | Plzeň | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
77 | Pešek Michal ml. | Řeřichy | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
77 | Poláček David | Teplá | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
77 | Rýdl František | Kynšperk | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
77 | Strnad Roman | Mariánské Lázně | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
84 | Kagánek Ladislav | Tachov | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
84 | Pešek Michal st. | Řeřichy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
84 | Volf Petr | Karlovy Vary | 2 | 17 | 17 | 8.50 | |
87 | Karásek Pavel | Klášterec | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
87 | Kysela Ivan | Karlovy Vary | 1 | 16 | 16 | 16.00 | |
87 | Pešek Jiří | Řeřichy | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
87 | Pirič Pavel | Ostrov | 5 | 16 | 17 | 3.40 | |
87 | Varadi Miroslav | Nová Farma | 2 | 16 | 16 | 8.00 | |
92 | Bártík Miloslav | Plzeň | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
92 | Eibl Vlastimil | 1 | 15 | 15 | 15.00 | ||
92 | Klein Jan | Karlovy Vary | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
92 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
92 | Pálek Karel | Křepkovice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
92 | Smihrodský Stanislav | Tachov | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
92 | Šedivý Jiří st. | Nýřany | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
99 | Honzík Martin | Plzeň | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
99 | Korytár Pavel | Mariánské Lázně | 2 | 14 | 14 | 7.00 | |
99 | Mališ Aleš | Chranišov | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
99 | Michálek Jan | Otovice | 3 | 14 | 14 | 4.67 | |
103 | Kakáč Jan | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
104 | Leško Jiří | Oldřichov | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
104 | Lipka Jiří | Perštejn | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
104 | Varga Miroslav | 1 | 12 | 12 | 12.00 | ||
107 | Kanický Jan | Ostrov | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
108 | Andrš Robert | Mariánské Lázně | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
108 | Dičko David | Klášterec nad Ohří | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
108 | Matouš Martin | Sokolov | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
108 | Novák Petr | Čankovice | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
108 | Paseka Lukáš | 1 | 10 | 10 | 10.00 | ||
108 | Paseka Matěj | Karlovy Vary | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
108 | Ševčik Petr | Louny | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
115 | Kopnický Jiří | Chranišov | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
115 | Vican Roman | Přeštice | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
115 | Šebo Jiří | Rotava | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
115 | Šimůnek Otakar | Březová | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
119 | Dydňanský Roman | Vrbno | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 8 | 8 | 8.00 |
119 | Hochman František | 1 | 8 | 8 | 8.00 | ||
119 | Jaroš Petr | Kyselka | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
119 | Mašek Jan | Karlovy Vary | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
123 | Kurta Milan | 1 | 7 | 7 | 7.00 | ||
123 | Kučera Jiří | Rakovník | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
123 | Michálková Tereza | Otovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
126 | Mládek Jan | 1 | 6 | 6 | 6.00 | ||
126 | Pilič Pavel | Ostrov | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
126 | Vojtěchovská Marie | Teplá | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
129 | Hájek Ladislav | Karlovy Vary | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
129 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
129 | Ploc Petr | Otovice | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
129 | Princová Daniela | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
129 | Strnad Jakub | Cheb | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
129 | Velher Jaroslav | Stod | 1 | 5 | 5 | 5.00 | |
135 | Midloch Vlastimil | 1 | 4 | 4 | 4.00 | ||
135 | Vaněk Václav | Lučice | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
135 | Říha Pavel | Dobronín | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
138 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
138 | Menčík Filip | 1 | 3 | 3 | 3.00 | ||
140 | Bauer Martin | Chodov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
140 | Dubský Lukáš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
140 | Houška Richard | Jenišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
140 | Ivančík Ludovít | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
140 | Jaroš Dalibor | Těchobuz | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
140 | Kilhof Václav | Karlovy Vary | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
140 | Pojar Miroslav | Milíře | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
140 | Rendeš | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
140 | Rychlík Jan | Teplá | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
140 | Schubert Martin | Chranišov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
140 | Skačan Milan | Žlutice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
140 | Tóth Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
140 | Vik Tomáš | Žamberk | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
140 | Vítek Michal | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
140 | Švagr Milan | Tachov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
140 | Živnůstka Petr | Stod | 1 | 1 | 1 | 1.00 |