Žebříček - Kraj Liberecký - 01.01.2021 - 31.12.2021 - Závody jednotlivců
Do tohoto žebříčku se započítává 4 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Pohlaví: | Muži | Ženy | Vše |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy | Partnerské | Veteráni | Nováčci |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
V žebříčku se nachází celkem 178 závodníků
Pořadí | Jméno | Město | Klub / Partner | Počet závodů | Body do žebříčku | Celkem bodů | Ø na závod |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Bína Libor | Dlouhý Most | 5 | 102 | 117 | 23.40 | |
2 | Kraus Pavel | Jablonec nad Nisou | 5 | 94 | 95 | 19.00 | |
3 | Sosnowski Lukasz | Bogatynia | 2 | 66 | 66 | 33.00 | |
4 | Bína Lukáš | Dlouhý Most | 5 | 63 | 73 | 14.60 | |
5 | Friedrich Tomáš | Jablonec nad Nisou | 4 | 57 | 57 | 14.25 | |
6 | Vlasta Vratislav | Bakov nad Jizerou | 2 | 52 | 52 | 26.00 | |
7 | Chromčák Jiří | Mimoň | 2 | 49 | 49 | 24.50 | |
8 | Amrich David | Stráž pod Ralskem | 2 | 46 | 46 | 23.00 | |
9 | Honc Josef | Rumburk | Středočeši fishing team MAVER | 2 | 41 | 41 | 20.50 |
10 | Karban Michal st. | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 40 | 40 | 40.00 | |
11 | Kosztyo Alexander | Poděbrady | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
11 | Preisler Oldřich | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 1 | 39 | 39 | 39.00 | |
11 | Sychra Vladimír | Jenišovice | 2 | 39 | 39 | 19.50 | |
14 | Danko Karel | Žeretice | 1 | 37 | 37 | 37.00 | |
15 | Hříbal Jiři | Mimoň | 2 | 36 | 36 | 18.00 | |
15 | Reiter Jiří | Vrát | 1 | 36 | 36 | 36.00 | |
17 | Štantejský Karel | Malá Skála | 1 | 35 | 35 | 35.00 | |
18 | Kaminský Jaroslav | Frýdštejn | 3 | 34 | 34 | 11.33 | |
18 | Novák Josef | Žďár | 1 | 34 | 34 | 34.00 | |
20 | Rudy Sergej | Koberovy | 1 | 33 | 33 | 33.00 | |
20 | Zeman Luboš | Semily | Jizera 24 | 1 | 33 | 33 | 33.00 |
22 | Franěk Robert | Trutnov | Jizera 24 | 1 | 32 | 32 | 32.00 |
22 | Hušek Jiří st. | Tatobity | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
22 | Nový Miroslav | Liberec | 1 | 32 | 32 | 32.00 | |
25 | Kaufman Pavel | Stráž pod Ralskem | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
25 | Prokop Richard | Malá Skála | 1 | 31 | 31 | 31.00 | |
25 | Stuchlík Jiří | Nová Paka | Jizera 24 | 1 | 31 | 31 | 31.00 |
25 | Červenka Lukáš | Cheb | 2 | 31 | 31 | 15.50 | |
29 | Brož Jiří | Miřetice | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
29 | Hamouz Marek | Česká Lípa | 2 | 30 | 30 | 15.00 | |
29 | Jopek Lukáš | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
29 | Spálenka Vratislav | 1 | 30 | 30 | 30.00 | ||
29 | Říha Jan | Bakov nad Jizerou | 1 | 30 | 30 | 30.00 | |
34 | Buriánek Dušan | Koberovy | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
34 | Dygrýn Jaroslav st. | 1 | 29 | 29 | 29.00 | ||
34 | Pekárek Pavel st. | Rtyně v Podkrkonoší | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
34 | Vavříček Tomáš | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 3 | 29 | 29 | 9.67 | |
34 | Zemánek Martin | Jablonec nad Nisou | 1 | 29 | 29 | 29.00 | |
39 | Cenkner Václav | Cheb | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
39 | Hamouz Zdeněk | Česká Lípa | 2 | 28 | 28 | 14.00 | |
39 | Hrubý Pavel | Praha | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
39 | Pošmurný Jakub | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
39 | Votoček Jiří | 1 | 28 | 28 | 28.00 | ||
39 | Zeman Martin | Semily | 1 | 28 | 28 | 28.00 | |
45 | Burda Pavel | Cheb | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
45 | Kondras Přemysl | Pardubice | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
45 | Krásný Jan | Liberec | 1 | 27 | 27 | 27.00 | |
48 | Janda Pavel st. | Turnov | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
48 | Pošmurná Zuzana | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
48 | Roky Džepa | Jablonec nad Nisou | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
48 | Slivko Tomáš | Třeboň | 1 | 26 | 26 | 26.00 | |
48 | Svěžen Vladimír | 1 | 26 | 26 | 26.00 | ||
53 | Hofman Denis | Nový Bor | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
53 | Kollert Petr st. | Liberec | 1 | 25 | 25 | 25.00 | |
53 | Man Bohuslav | Hořice v Podkrkonoší | Jizera 24 | 1 | 25 | 25 | 25.00 |
56 | Cejnar Jiří | Jablonec nad Nisou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
56 | Michalina Josef | Jablonec nad Nisou | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
56 | Olbrich Petr st. | Bechov | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
56 | Sychrová Soňa | Jenišovice | 1 | 24 | 24 | 24.00 | |
56 | Votoček David | 1 | 24 | 24 | 24.00 | ||
61 | Bobál Gabriel | Dubnice | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
61 | Louma Pavel | Jablonec nad Nisou | 2 | 23 | 23 | 11.50 | |
61 | Vele Martin st. | Loktuše | 1 | 23 | 23 | 23.00 | |
64 | Jón Richard | Chlum | Jizera 24 | 1 | 22 | 22 | 22.00 |
64 | Novák Břetislav | Stráž pod Ralskem | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
64 | Pánek Jan | Nučice | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
64 | Slivko Josef | Třeboň | 1 | 22 | 22 | 22.00 | |
68 | Dryak Pavel | Vysoké Veselí | 1 | 21 | 21 | 21.00 | |
68 | Hakl Petr | Předonín | Rebels team | 1 | 21 | 21 | 21.00 |
70 | Burgr Martin | Liberec | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
70 | Burian Václav | Pěnčín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
70 | Mysliveček Martin | Mimoň | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
70 | Olbrich Jakub | Bechov | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
70 | Pevný Martin | Kokonín | 1 | 20 | 20 | 20.00 | |
75 | Makula Rudolf | Jablonec nad Nisou | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
75 | Petružálek Jiří | Plotiště nad Labem | Strong Fishing team | 1 | 19 | 19 | 19.00 |
75 | Růžička Miroslav | Tanvald | 1 | 19 | 19 | 19.00 | |
78 | Benda Pavel | Mělník | Středočeši fishing team MAVER | 1 | 18 | 18 | 18.00 |
78 | Kotulič Igor | Jablonec nad Nisou | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
78 | Kovarčík Jaroslav | Zákupy | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
78 | Mader Jan | Radvanec | 1 | 18 | 18 | 18.00 | |
78 | Vavříček Krištof | Rychnov u Jablonce nad Nisou | 2 | 18 | 18 | 9.00 | |
83 | Baštýř Josef | Zákupy | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
83 | Dostál Jaroslav | Liberec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
83 | Janata Robert | Košťálov | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
83 | Kejzlar Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
83 | Krpeš Michal | Liberec | 1 | 17 | 17 | 17.00 | |
88 | Brychta Adam | Lomnice nad Popelkou | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
88 | Kadaš Miroslav | Velké Hamry | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
88 | Přibyl David | Vlčice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
88 | Tuhovský Ladislav | Česká Skalice | 1 | 15 | 15 | 15.00 | |
92 | Franc Jiří | Liberec | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
92 | Soukup David | Zlatá Olešnice | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
92 | Vyhlídal Emanuel | Borohrádek | 1 | 14 | 14 | 14.00 | |
95 | Boustein Michal | 1 | 13 | 13 | 13.00 | ||
95 | Labík Aleš | Vrchovina | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
95 | Plešinger Luboš | Český Dub | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
95 | Prokop Josef | Mnichovo Hradiště | 1 | 13 | 13 | 13.00 | |
99 | Hejcman Václav | Rohozec | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
99 | Lánská Věra | Jablonec nad Nisou | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
99 | Šťastný Jan | Mnichovo Hradiště | 1 | 12 | 12 | 12.00 | |
102 | Merhaut Jaroslav | Jablonec nad Nisou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
102 | Zákoucký Miroslav | Jablonec nad Nisou | 1 | 11 | 11 | 11.00 | |
104 | Městecký Radim | Svijany | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
104 | Novák Marek | Rumburk | 2 | 10 | 10 | 5.00 | |
104 | Souček Milan | Chrastava | 1 | 10 | 10 | 10.00 | |
107 | Chládek Jan | Chrastava | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
107 | Dvořák Jan | Bělá pod Bezdězem | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
107 | Hušek Martin | Koberovy | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
107 | Matouškovič Milan | Liberec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
107 | Ronec Lukáš | Liberec | 1 | 9 | 9 | 9.00 | |
107 | Vojtěch Václav | Mlázovice | Jizera 24 | 1 | 9 | 9 | 9.00 |
113 | Dezort Jiří | Kuřivody | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
113 | Horst Jan | Rumburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
113 | Richter Dalibor | Rumburk | 1 | 8 | 8 | 8.00 | |
116 | Babka Pavel | Chloumek | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
116 | Procházka Vojtěch | Blatná | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
116 | Rejman Ivo | Liberec | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
116 | Vachovcová Natálie | Sojovice | 1 | 7 | 7 | 7.00 | |
120 | Kalenský Ondřej | Vrchovina | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
120 | Šimák Jaroslav | Česká Lípa | 1 | 6 | 6 | 6.00 | |
122 | Pánek Daniel | 1 | 5 | 5 | 5.00 | ||
123 | Hart Pavel | Hořice v Podkrkonoší | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
123 | Kollert Michal | Liberec | 1 | 4 | 4 | 4.00 | |
125 | Hříbal Jiří | Stráž nad Nisou | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
125 | Kvapil Petr | Valdice | 1 | 3 | 3 | 3.00 | |
127 | Slivko Jiří | Hradec Králové | 1 | 2 | 2 | 2.00 | |
128 | Bursa Jiří | Maršovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Cenkner Antonín | Cheb | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Chalupa Lukáš | Chrastava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Cikánek Radim | Mladá Boleslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Demčák Miroslav | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Dražan Pavel | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Drobnik Stanislav | Nová Ves nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Durec Roman | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
128 | Dvořák Milan | Děčín | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Džobák Jan | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Frouz Milan | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Hapiák Miloslav | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Hochmal Marek | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Jahelka Miroslav | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
128 | Jirák Josef | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Jiránek Robin | Radvanovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Kalenský Jaroslav | Prosečné | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Kaplan Otomar | Železný Brod | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Kašpar Jakub | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Kiziveter Martin | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Klein Jakub | Sekerkovy Loučky | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Koller Jan | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Kollert Petr ml. | Liberec | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Kostlán Daniel | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Koťátko Lukáš | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Krejčí Svatopluk | Turnov | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Križek Tomáš | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Lejsek Jan | Jablonec nad Nisou | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Linka Jan | Hodkovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Macháček David | Tatobity | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Magdalen Radek | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
128 | Meliš Jan | Maršovice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Mikulášek Antonín | Brniště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Murga Jan | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
128 | Myslivečková Sára | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Novotný Tomáš | Huntiřov u Děčína | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Poštolka Pavel | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Poštolka Petr | Vysoké Veselí | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Prokopová Gabriela | Malá Skála | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Průša Jaroslav | Mnichovo Hradiště | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Písecký Tomáš | Mimoň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Sedláček Martin | Jeřmanice | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Slivko Jiří ml. | Třeboň | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Stodůlka Šimon | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Stránský Zdeněk | Český Dub | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Svoboda Tadeáš | Žďár | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Vele Ondřej | Loktuše | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Vokoun František | 1 | 1 | 1 | 1.00 | ||
128 | Vopasek Jaroslav | Doubrava | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Šimák Jiří | Česká Lípa | 1 | 1 | 1 | 1.00 | |
128 | Šťastný Zdeněk | Pardubice | 1 | 1 | 1 | 1.00 |