Výsledky závodů - Celostátní - 01.01.2018 - 31.12.2018
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
Datum | Město | Název | Počet účastníků |
---|---|---|---|
31.12.2018 | Telce N | Rybářské závody | 34 |
31.12.2018 | Horní Žďár N | Silvestrovský pohár | 35 |
30.12.2018 | Dřenice N | Rybářské závody | 28 |
29.12.2018 | Dlouhý Most u Liberce N | Rybářské závody | 50 |
22.12.2018 | Podůlšany N | Vánoční kapřík 5 | 21 |
02.12.2018 | Litvínovice N | Zimní feeder liga 2.kolo | 27 |
24.11.2018 | Mokrovousy N | Mokrovouský siven | 25 |
24.11.2018 | Polouvsí N | King Spin Cup | 85 |
17.11.2018 | Vítězná u Kocléřova N | Přívlač | 26 |
17.11.2018 | Dřenice N | Dřenická dělička | 22 |
11.11.2018 | Libčeves N | Vabank | 26 |
11.11.2018 | Tábor N | Jihočeská zimní liga ˇ1.kolo feeder | 41 |
10.11.2018 | Kněževes u Rakovníka N | Rybářské závody | 46 |
10.11.2018 | Jiříkov N | Jiříkovský okoun | 26 |
10.11.2018 | Podůlšany N | Podzimní rybářské závody | 28 |
03.11.2018 | Vítězná u Kocléřova N | Přívlač | 20 |
03.11.2018 | Sendražice N | Podzimní rybářské závody | 35 |
27.10.2018 | Vlašim N | Kotyho memoriál | 26 |
27.10.2018 | Pardubice N | Labíčko CUP | 37 |
27.10.2018 | Křesetice N | Ukončení rybářské sezóny | 34 |
21.10.2018 | Velký Přelov N | Zebco Europe - cejnobraní | 57 |
21.10.2018 | Otovice N | Rybářské závody | 30 |
20.10.2018 | Tři Sekery N | Rybářské závody | 46 |
20.10.2018 | Levínská Olešnice N | Kravín | 17 |
20.10.2018 | Sázava N | Mazec Cup 2018 | 61 |
20.10.2018 | Skuteč N | Skutečský pstroužek | 70 |
20.10.2018 | Zdislavice N | Závěrečná | 29 |
20.10.2018 | Chýně N | Rybářské závody | 53 |
20.10.2018 | Zlosyň N | Podzimní rybářské závody | 19 |
19.10.2018 | Hruškov N | 2.ROČNÍK HRUŠKOVSKÁ PODZIMNÍ 50TKA | 20 |
14.10.2018 | Polnička N | Rybářské závody | 18 |
13.10.2018 | Vítězná u Kocléřova N | KS Fish 4.kolo | 20 |
13.10.2018 | Dřenice N | Dřenický Duhák-Dudák | 33 |
13.10.2018 | Pardubice N | Pohár Perštejn | 49 |
13.10.2018 | Jarošov nad Nežárkou N | Rybářské závody | 40 |
13.10.2018 | Mirovice N | Podzimní rybářské závody | 61 |
07.10.2018 | Kameničky N | Rybářské závody | 78 |
07.10.2018 | Kladruby U10 N | Dětské rybářské závody | 18 |
07.10.2018 | Loučky N | Rybářské závody | 31 |
07.10.2018 | Polouvsí mládež N | Dětské rybářské závody | 69 |
07.10.2018 | Kladruby U15 N | Dětské rybářské závody | 9 |
06.10.2018 | Hradec Králové N | Pohár prodejny Rybářský ráj | 73 |
06.10.2018 | Předměřice nad Jizerou N | Kačovský kapr | 53 |
06.10.2018 | Štoky N | Ukončení rybářské sezóny na "Tyšláku" | 35 |
06.10.2018 | Vrchlabí N | Feeder | 38 |
06.10.2018 | Hlinsko mládež N | Dětské rybářské závody | 29 |
06.10.2018 | Kladruby N | Podzimní rybářské závody | 32 |
06.10.2018 | Krašovice N | Rybářské závody | 76 |
06.10.2018 | Ráztely N | Rybářské závody | 47 |
30.09.2018 | Boňov N | Odlov kapříků | 14 |
30.09.2018 | Holýšov N | Rybářské závody | 100 |
29.09.2018 | Zdislavice N | Rybářské závody | 34 |
29.09.2018 | Myslín N | Rybářské závody | 29 |
29.09.2018 | Loket N | Rybářské závody | 38 |
29.09.2018 | Libice nad Doubravou N | Rybářské závody | 46 |
29.09.2018 | Velká Jesenice N | Rybářské závody | 43 |
29.09.2018 | Drozdice N | Memoriál Honzy Švandy 5.ročník | 40 |
29.09.2018 | Zdislavice mládež N | Dětské rybářské závody | 8 |
29.09.2018 | Senomaty N | Senomatský kapr | 35 |
29.09.2018 | Jaroměř N | O posvícenskou husu | 20 |
29.09.2018 | Mělník N | Pohár kněžny Ludmily | 55 |
29.09.2018 | Hodice N | Rybářské závody | 42 |
28.09.2018 | Ledce N | Rybářské závody | 48 |
28.09.2018 | Lázně Bohdaneč N | Pohár šampionů | 60 |
26.09.2018 | Poděbrady N | Kapr maraton MO Poděbrady 2018 | 20 |
23.09.2018 | Kolešov u Rakovníka N | Poslední kačák | 41 |
23.09.2018 | Červený Kostelec N | Dětské rybářské závody | 31 |
22.09.2018 | Sulislav N | Rybářské závody | 32 |
22.09.2018 | Mokrovousy N | Mokrovouský kapřík 3 | 53 |
22.09.2018 | Humpolec (Hadina) N | Cejnobití | 43 |
22.09.2018 | Plzeň N | Plzeňský Feedercup | 20 |
22.09.2018 | Rataje nad Sázavou N | Šternberský Feeder CUP | 72 |
22.09.2018 | Herálec N | 4.ročník závodů v lovu pstruhů a okounů | 25 |
22.09.2018 | Choceň N | Rybářské závody | 54 |
22.09.2018 | Cizkrajov N | Rybářské závody | 51 |
22.09.2018 | Luh u Milína N | Dětské rybářské závody | 19 |
16.09.2018 | Trhová Kamenice N | Rybářské závody | 49 |
15.09.2018 | Častolovice N | Rybářské závody | 58 |
15.09.2018 | Dřenice N | Rybářské závody | 29 |
15.09.2018 | Tůň u Loukova N | Podzimní rybářské závody | 56 |
15.09.2018 | Tample N | Závody dvojic | 14 |
15.09.2018 | Vítězná u Kocléřova N | KS Fish 3.kolo | 19 |
15.09.2018 | Čečkovice N | Rybářské závody | 25 |
15.09.2018 | Všenory N | Závod krajského přeboru a divize ÚSMP | 14 |
15.09.2018 | Dešenice N | HOŘÁK 2018 | 41 |
15.09.2018 | Karviná mládež N | Dětské rybářské závody | 18 |
15.09.2018 | Račice N | Mezinárodní Mistrovství ČR LRU Feeder | 132 |
15.09.2018 | Řeřichy N | Řeřišský kapr | 62 |
15.09.2018 | Svratouch N | Rybářské závody | 15 |
15.09.2018 | Zámrsk N | Rybářské závody | 32 |
15.09.2018 | Bujanov N | Rybářské závody | 15 |
14.09.2018 | Milovy N | Závody dvojic | 28 |
09.09.2018 | Týniště mládež bez pomoci N | Dětské rybářské závody | 30 |
09.09.2018 | Týniště mládež s pomocí N | Dětské rybářské závody | 34 |
08.09.2018 | Brandýs nad Labem N | 3. kolo II. Ligy v LRU Feeder 2018 | 14 |
08.09.2018 | Hostákov N | Hostákovské sele | 59 |
08.09.2018 | Týniště nad Orlicí N | O Pohár řeky Orlice | 73 |
08.09.2018 | Ostřešany N | Rybářské závody | 65 |
08.09.2018 | Milotičky N | Rybářské závody | 33 |
08.09.2018 | Trutnov Dolce N | IKA Cup | 64 |
08.09.2018 | Hluboká nad Vltavou N | II. liga - 3. kolo - A - plavaná | 43 |
08.09.2018 | Uherské Hradiště N | II. liga - 3. kolo - C plavaná | 47 |
08.09.2018 | Měřín N | Rybářské závody | 112 |
08.09.2018 | Hradec Králové N | 2.liga skupina B plavaná | 45 |
08.09.2018 | Velešín N | Rybářské závody | 50 |
08.09.2018 | Třeboň N | Rybářské závody | 12 |
08.09.2018 | Vrchlabí N | Poslední nahození | 33 |
08.09.2018 | Humpolec Hadina N | Rybářské závody dvojic | 61 |
07.09.2018 | Hruškov N | Rybářské závody | 20 |
02.09.2018 | Jindřichův Hradec N | ÚZEMNÍ PŘEBOR A DIVIZE | 26 |
02.09.2018 | Měřín mládež N | Dětské rybářské závody | 101 |
01.09.2018 | Broumov N | Rybářské závody | 28 |
01.09.2018 | Čkyně N | 2. LIGA sk. „A“ 2018 – LRU muška | 44 |
01.09.2018 | Vsetín N | 1.liga muška podzim | 40 |
01.09.2018 | Bystřice nad Pernštejnem mládež N | Dětské rybářské závody | 11 |
01.09.2018 | Libčeves N | Rybářské závody | 42 |
01.09.2018 | Trstěnice N | Rybářské závody | 28 |
01.09.2018 | Lejšovka N | Rybářské závody | 57 |
01.09.2018 | Liběchov N | územní přebor | 24 |
01.09.2018 | Pňovany N | RIVE CUP | 10 |
01.09.2018 | Hradec Králové N | 3. kolo III. ligy LRU v přívlači | 15 |
01.09.2018 | Bystřice nad Pernštejnem N | Rybářské závody | 49 |
01.09.2018 | Brandýs nad Labem N | 2.kolo DIVIZE SÚS 2018 2.kolo KP SÚS 2018 | 37 |
31.08.2018 | Jaroměř N | Noční lov úhořů | 44 |
26.08.2018 | Podůlšany ženy N | Rybářské závody žen | 16 |
26.08.2018 | Velké Dvorce N | Rybářské závody | 17 |
26.08.2018 | Příbram na Moravě mládež N | Dětské rybářské závody | 18 |
25.08.2018 | Telce N | Rybářské závody | 35 |
25.08.2018 | Kostelec nad Orlicí N | Rybářské závody | 87 |
25.08.2018 | Sedlčany mládež N | Sedlčanský cejn | 24 |
25.08.2018 | Březí N | Rybářské závody | 52 |
25.08.2018 | Bakov nad Jizerou N | Rybářské závody | 75 |
25.08.2018 | Dřenice ženy N | Rybářské závody žen | 19 |
25.08.2018 | Kravaře N | Krajský pohár SmS přívlače | 12 |
25.08.2018 | Příbram na Moravě N | O pohár rybníku Kuchyňka | 36 |
25.08.2018 | Přerov N | Preston CUP | 48 |
25.08.2018 | Kfely N | Rybářské závody dvojic | 28 |
25.08.2018 | Třeboň N | Třeboňský kapr | 62 |
18.08.2018 | Přívlaky N | Sázavský tloušť | 41 |
18.08.2018 | Ždírec mládež N | Dětské rybářské závody | 15 |
18.08.2018 | Kochánov N | Rybářské závody | 63 |
18.08.2018 | Třebíč N | O pohár starosty - feeder | 16 |
18.08.2018 | Brandýs nad Orlicí N | Rybářské závody dvojic | 15 |
18.08.2018 | Libčeves N | Letní vabank | 25 |
18.08.2018 | Šlapanice v Čechách N | Rybářské závody | 47 |
18.08.2018 | Vítězná u Kocléřova N | Závody dvojic | 13 |
17.08.2018 | Hruškov N | Týmy | 14 |
17.08.2018 | Kladruby N | 24 hodin | 33 |
12.08.2018 | Kostelec nad Orlicí mládež N | Dětské rybářské závody | 48 |
12.08.2018 | Přeštice N | Rybářské závody | 37 |
11.08.2018 | Sendražice N | Rybářské závody | 37 |
11.08.2018 | Miletín N | 24 hodin | 23 |
11.08.2018 | Hamry nad Sázavou N | Hamerský hastrman | 52 |
11.08.2018 | Lužany N | Přeštický feeder | 49 |
11.08.2018 | Šanov N | Rybářské závody | 54 |
11.08.2018 | Žebráky N | Rybářské závody | 27 |
10.08.2018 | Vlašim N | 3. kolo 2. ligy LRU přívlač | 13 |
10.08.2018 | Jenišov N | Carp maraton | 21 |
10.08.2018 | Buřenice N | Buřenický nočník | 8 |
10.08.2018 | Jeseník N | Závody dvojic | 20 |
04.08.2018 | Dolní Bukovsko N | Závody dvojic | 29 |
04.08.2018 | Pardubice N | Veteráni | 55 |
04.08.2018 | Lásenice N | Krajský pohár LRU přívlače | 20 |
02.08.2018 | Brandýs nad Labem N | 2. ročník KP SÚS na položenou | 20 |
29.07.2018 | Soutice mládež N | Dětské rybářské závody | 35 |
28.07.2018 | Ledečko N | I. liga LRU Přívlač 3. kolo | 15 |
28.07.2018 | Málkovice N | Rybářské závody | 52 |
27.07.2018 | Rožmberk N | 2.kolo II. ligy LRU v přívlači | 14 |
27.07.2018 | Letkovice N | Noční rybářské závody dvojic | 9 |
22.07.2018 | Přepychy mládež N | Dětské rybářské závody | 32 |
22.07.2018 | Humpolec (Hadina) N | Cejnový mač | 43 |
21.07.2018 | Přepychy N | Rybářské závody | 73 |
21.07.2018 | Kobylníky N | Rybářské závody o divočáka | 38 |
21.07.2018 | Tample N | Rybářské závody | 26 |
20.07.2018 | Otovice N | Noční rybářské závody | 22 |
20.07.2018 | Citonice N | Rybářské závody dvojic | 16 |
15.07.2018 | Kolešov u Rakovníka N | Halíř Cup | 39 |
14.07.2018 | Jimramov mládež N | Dětské rybářské závody | 11 |
14.07.2018 | Hradec Králové U15 N | Labský pohár plavaná | 3 |
14.07.2018 | Želeč N | Rybářské závody | 35 |
14.07.2018 | Vítězná u Kocléřova N | 24 hodin | 11 |
14.07.2018 | Jimramov N | Rybářské závody | 48 |
14.07.2018 | Dřenice N | Hungerfish Cup 3.ročník Memoriál Ády a Míry Doleža | 43 |
14.07.2018 | Doudleby N | 2.kolo III.ligy LRU v přívlači | 15 |
14.07.2018 | Plzeň N | 4. kolo Juniorské ligy v přívlači | 20 |
14.07.2018 | Janov N | Rybářské závody | 42 |
14.07.2018 | Hradec Králové N | Labský pohár plavaná | 46 |
13.07.2018 | Liběchov N | Pohár kukajících vlků feeder | 47 |
13.07.2018 | Mladá Boleslav N | II.LIGA – LRU PŘÍVLAČ 1.KOLO | 13 |
13.07.2018 | Choceň N | 1.ligu V LRU – PŘÍVLAČ 2.KOLO | 13 |
07.07.2018 | Bohdalín N | Rybářské závody | 55 |
07.07.2018 | Křesetice N | děličky | 22 |
07.07.2018 | Nakvasovice N | Rybářské závody | 21 |
07.07.2018 | Vejprnice N | Rybářské závody | 22 |
07.07.2018 | Bohdalec N | Rybářské závody | 41 |
07.07.2018 | Kácov N | 1. kolo SÚS LRU – PŘÍVLAČ přebor | 9 |
07.07.2018 | Výžerky N | Rybářské závody | 25 |
07.07.2018 | Libčeves N | Rybářské závody | 42 |
06.07.2018 | Dolce U20 N | Mezinárodní MiČR plavaná | 12 |
06.07.2018 | Staré Sedliště N | Rybářské závody | 6 |
06.07.2018 | Dolce U25 N | Mezinárodní MiČR plavaná | 10 |
06.07.2018 | Dolce U15 N | Mezinárodní MiČR plavaná | 14 |
05.07.2018 | Ostřešany N | Vesnická liga | 6 |
05.07.2018 | Klášter u Nepomuku N | Nepomucká plavaná | 40 |
05.07.2018 | Smolnice N | Rybářské závody | 48 |
05.07.2018 | Herálec N | Rybářské závody | 51 |
01.07.2018 | Mokrovousy mládež N | Dětské rybářské závody | 27 |
01.07.2018 | Loučky N | Rybářské závody | 27 |
30.06.2018 | Kolešov u Rakovníka N | O pohár starosty | 43 |
30.06.2018 | Králíky N | Rybářské závody dvojic | 13 |
30.06.2018 | Arneštovice N | Rybářské závody | 42 |
30.06.2018 | Králíky mládež N | do 18ti let | 21 |
30.06.2018 | Medlešice N | Vesnická liga | 6 |
30.06.2018 | Přerov N | 1.liga - 3.kolo plavaná | 47 |
30.06.2018 | Hraštice N | Rybářské závody dvojic | 13 |
30.06.2018 | Měřín N | Maver Cup a KP | 22 |
30.06.2018 | Lestkov N | Rybářské závody | 41 |
29.06.2018 | Strakonice N | 1.kolo I. ligy LRU v přívlači | 14 |
24.06.2018 | Valeč N | Rybářské závody | 30 |
24.06.2018 | Plzeň N | první kolo Divize ZÚS a KP jednotlivců ve feederu | 8 |
24.06.2018 | Praha U18 N | Pražská třpytka | 7 |
24.06.2018 | Praha U14 N | Pražská třpytka | 7 |
24.06.2018 | Lázně Bohdaneč N | Velká cena spolku Rybářské žebříčky | 54 |
23.06.2018 | Rumburk N | Rybářské závody | 42 |
23.06.2018 | Skuhrov nad Bělou N | Rybářské závody | 32 |
23.06.2018 | Lázně Bohdaneč mládež N | Mistrovství Klubu Rybářské žebříčky | 4 |
23.06.2018 | Kladruby U15 N | Dětské rybářské závody | 22 |
23.06.2018 | Kladruby U10 N | Dětské rybářské závody | 20 |
23.06.2018 | Lázně Bohdaneč ženy N | Mistrovství Klubu Rybářské žebříčky | 6 |
23.06.2018 | Pavlovice N | Maver Cup | 25 |
23.06.2018 | Lázně Bohdaneč veteráni N | Mistrovství Klubu Rybářské žebříčky | 17 |
23.06.2018 | Vítězná u Kocléřova N | Rybářské závody dvojic | 16 |
23.06.2018 | Lázně Bohdaneč týmy N | Mistrovství Klubu Rybářské žebříčky | 11 |
23.06.2018 | Brno N | Úslavský pohár | 21 |
23.06.2018 | Vlašim N | Vlašimský dravec | 32 |
23.06.2018 | Plešnice N | Rybářské závody | 17 |
23.06.2018 | Praha N | PP a KD ÚS Praha přívlač | 13 |
23.06.2018 | Slatiňany N | Krajský přebor VÚS v LRU přívlač | 21 |
23.06.2018 | Citonice N | Rybářské závody dvojic | 13 |
23.06.2018 | Ráztely N | Rybářské závody | 32 |
22.06.2018 | Jimramov N | Rybářské závody dvojic | 38 |
22.06.2018 | Beroun ženy N | MČR muška řeka | 5 |
22.06.2018 | Semily N | MiČR juniorů 2018 LRU muška - řeka | 33 |
22.06.2018 | Beroun N | MČR muška řeka | 32 |
17.06.2018 | Libchavy mládež N | Dětské rybářské závody | 15 |
17.06.2018 | Mokrovousy N | Mokrovouský kapřík 2 | 56 |
17.06.2018 | Podůlšany mládež N | Dětské rybářské závody | 18 |
16.06.2018 | Humpolec N | O stokilové prase | 91 |
16.06.2018 | Humpolec mládež N | Dětské rybářské závody | 22 |
16.06.2018 | Nesuchyně N | Rybářské závody | 33 |
16.06.2018 | Kolín ženy N | MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY ŽEN plavaná | 8 |
16.06.2018 | Odolena Voda mládež N | Dětské rybářské závody | 20 |
16.06.2018 | Míčov N | Rybářské závody | 57 |
16.06.2018 | Bujanov N | Rybářské závody | 25 |
16.06.2018 | Dřenice mládež N | Rybářské závody | 24 |
16.06.2018 | Tábor N | 2. kolo Juniorské ligy LRU přívlač | 28 |
16.06.2018 | Strunkovice N | pohárový závod „O pohár Milana Januse“ | 41 |
16.06.2018 | České Kopisty N | 2. kolo II. Ligy sk. A | 14 |
15.06.2018 | Český Šternberk N | 2. kolo Extraligy v LRU přívlači | 15 |
15.06.2018 | Dečín N | 1.kolo III. ligy v LRU přívlačí | 15 |
15.06.2018 | Hruškov N | 3.ROČNÍK HRUŠKOVSKÝ DVOUSEKTOROVÝ CUP 50H | 14 |
10.06.2018 | Vítězná u Kocléřova N | KS Fish 2.kolo | 25 |
10.06.2018 | Humpolec (Hadina) N | ÚZEMNÍ PŘEBOR A DIVIZE JčÚS na plavanou | 24 |
10.06.2018 | Slatiňany mládež N | Dětské rybářské závody | 39 |
10.06.2018 | Polouvsí mládež N | pouze 30 z 65 | 30 |
09.06.2018 | Kelč mládež N | Dětské rybářské závody | 2 |
09.06.2018 | Mělník N | Přebor a divize plavaná SÚS | 16 |
09.06.2018 | Kelč N | Rybářské závody | 43 |
09.06.2018 | Štětí N | Jarní kolo územního přeboru LRU plavaná | 26 |
09.06.2018 | Třebíč mládež N | Dětské rybářské závody | 13 |
09.06.2018 | Vlašim mládež N | Dětské rybářské závody | 12 |
09.06.2018 | Mikulovice N | Vesnická liga | 6 |
09.06.2018 | Jenišov mládež N | Dětské rybářské závody | 8 |
09.06.2018 | Jenišov N | Bambus Cup | 24 |
09.06.2018 | Želetava N | Rybářské závody | 61 |
09.06.2018 | Nová Paka N | Rybářské závody | 15 |
09.06.2018 | Nová Paka mládež U15 N | Dětské rybářské závody | 10 |
09.06.2018 | Veselá u MH mládež N | Dětské rybářské závody | 35 |
09.06.2018 | Ledeč nad Sázavou N | Rybářské závody | 51 |
09.06.2018 | Třebovice N | Rybářské závody | 31 |
09.06.2018 | Radotín N | pouze 10 z ? | 10 |
09.06.2018 | Hradec Králové N | Malšovický kapr 2018 | 68 |
09.06.2018 | Pšánky mládež N | Dětské rybářské závody | 15 |
09.06.2018 | Brandýs nad Orlicí N | 20. ročník memoriálu Václava Vágnera | 38 |
09.06.2018 | Vejprty mládež N | Dětské rybářské závody | 13 |
09.06.2018 | Pnětluky u Loun N | Rybářské závody | 42 |
09.06.2018 | Sedlčánky N | 2. kolo I. Ligy v LRU Feeder | 40 |
09.06.2018 | Olešná mládež U10 N | Dětské rybářské závody | 40 |
09.06.2018 | Olešná mládež U15 N | Dětské rybářské závody | 41 |
09.06.2018 | Teplá N | Rybářské závody | 47 |
09.06.2018 | Polouvsí N | pouze 10 z 31 | 10 |
09.06.2018 | Nová Paka mládež U10 N | Dětské rybářské závody | 14 |
09.06.2018 | Šluknov N | O pohár předsedy MO | 21 |
08.06.2018 | Hraštice N | Hraštický Rutilus | 19 |
03.06.2018 | Dobříš mládež N | Dětské rybářské závody | 22 |
03.06.2018 | Trhová Kamenice N | O Pohár vítězů 9.ročník | 51 |
03.06.2018 | Vojice mládež N | Vojický kapřík | 44 |
03.06.2018 | Kolešov u Rakovníka N | Rybářské závody | 35 |
02.06.2018 | Lšelín N | Rybářské závody | 29 |
02.06.2018 | Klášterec nad Ohří N | Chomutovský korbel muška | 32 |
02.06.2018 | Dobříkov N | Rybářské závody | 31 |
02.06.2018 | Sadová mládež N | Dětské rybářské závody | 23 |
02.06.2018 | Chřibská N | Rybářské závody | 39 |
02.06.2018 | Dobroměřice N | Rybářské závody | 30 |
02.06.2018 | Křesetice N | Vabank | 13 |
02.06.2018 | Jablonec nad Nisou N | Rybářské závody | 26 |
02.06.2018 | Lázně Bohdaneč mládež N | Bohdanečská vydřička | 30 |
02.06.2018 | Studénky N | Studýňský červenák | 32 |
02.06.2018 | Božíčany N | Rybářské závody | 28 |
02.06.2018 | Vojice N | Vojický kapr | 64 |
02.06.2018 | Veselá N | Rybářské závody | 50 |
02.06.2018 | Mladé Bříště N | Rybářské závody | 45 |
02.06.2018 | Teplice N | pouze 3 z 26 | 3 |
02.06.2018 | Rtyně v Podkrkonoší N | Rybářské závody | 40 |
02.06.2018 | Mikulovice N | Vesnická liga | 6 |
02.06.2018 | Tábor N | Rybářské závody | 23 |
02.06.2018 | Radotín mládež N | pouze 5 z ? | 5 |
02.06.2018 | Příbram N | O putovní pohár předsedy MO | 53 |
02.06.2018 | Pasohlávky N | 2.liga skupina C plavaná | 44 |
02.06.2018 | Mladá Boleslav N | O pohár předsedy MO | 69 |
02.06.2018 | Stéblová N | Rybářské závody | 69 |
01.06.2018 | Frýdek-Místek N | junioři muška-řeka | 16 |
01.06.2018 | Hradec Králové N | 2.liga skupina B plavaná | 45 |
01.06.2018 | Sedlčánky N | 2.kolo II.ligy sk.A | 41 |
31.05.2018 | Hruškov N | 1.ROČNÍK UFO FISHING CUP HRUŠKOV | 14 |
27.05.2018 | Holice N | Rybářské závody | 50 |
27.05.2018 | Náchod N | Rybářské závody | 55 |
27.05.2018 | Šluknov mládež N | Šluknovský pohár | 36 |
27.05.2018 | Lysá nad Labem N | pouze 3 z 73 | 3 |
27.05.2018 | Dobrá Voda mládež N | Dětské rybářské závody | 34 |
27.05.2018 | Bakov nad Jizerou mládež N | Dětské rybářské závody | 37 |
27.05.2018 | Zbraslav mládež U15 N | pouze 3 z 13 | 3 |
27.05.2018 | Zbraslav mládež U10 N | pouze 3 z 20 | 3 |
27.05.2018 | Biskoupky N | Mistrovství MRS Open muška | 41 |
26.05.2018 | Biskoupky N | Jihlavský pohár muška | 50 |
26.05.2018 | Kácov N | Noční rybářské závody 10 z 87 | 10 |
26.05.2018 | Nymburk N | Středočeská juniorka - jaro 1.a2.závod | 18 |
26.05.2018 | Týnec nad Labem N | II. liga sk. A - 1. kolo | 14 |
26.05.2018 | Chrastava N | Rybářské závody | 29 |
26.05.2018 | Šluknov N | Šluknovský pohár | 36 |
26.05.2018 | Praha - Zbraslav N | pouze 3 ze 48 | 3 |
26.05.2018 | Nakvasovice N | Rybářské závody | 29 |
26.05.2018 | Údavy N | pouze 5 z ? | 5 |
26.05.2018 | Sedlčánky N | KP a divize ÚSMP | 13 |
26.05.2018 | Dobřív N | Rybářské závody | 19 |
26.05.2018 | Čihošť N | O putovní pohár | 38 |
26.05.2018 | Lubenec N | Závody dvojic | 30 |
26.05.2018 | Trutnov N | Peklo 2018 | 59 |
26.05.2018 | Zeměchy mládež U15 N | Dětské rybářské závody | 17 |
26.05.2018 | Přepychy N | Zlatý karas 12.ročník | 53 |
26.05.2018 | Holice mládež N | Dětské rybářské závody | 35 |
26.05.2018 | Dolní Bukovsko mládež N | Strhánka 2018 - Junior Cup | 30 |
26.05.2018 | Dobrá Voda u Březnice N | Rybářské závody | 35 |
26.05.2018 | Dymokury ženy N | pouze 11 z 16 | 11 |
26.05.2018 | Blovice mládež N | Dětské rybářské závody | 36 |
26.05.2018 | Tmaň N | Rybářské závody | 46 |
26.05.2018 | Zeměchy mládež N | Dětské rybářské závody | 38 |
26.05.2018 | Knířov N | Rybářské závody | 41 |
26.05.2018 | Vrchlabí N | Rybářské závody | 37 |
25.05.2018 | Milovy N | Závody dvojic | 38 |
25.05.2018 | Pardubice N | 1.liga - 2.kolo plavaná | 46 |
20.05.2018 | Slatiňany N | Rybářské závody | 76 |
20.05.2018 | Domahoř N | Krajská divize SÚS Praha muška | 14 |
20.05.2018 | Jemnice N | O Pohár Barchanu | 60 |
20.05.2018 | Skoronice N | Jarní kolo KP – LRU muška | 18 |
20.05.2018 | Česká Třebová mládež N | Dětské rybářské závody | 46 |
19.05.2018 | Hradec Králové U20 N | Hradecká juniorka U20 | 4 |
19.05.2018 | Hradec Králové U15 N | Hradecká juniorka U15 | 11 |
19.05.2018 | Jimramov mládež N | Jimramovský feeder | 8 |
19.05.2018 | Počátky N | Rybářské závody | 57 |
19.05.2018 | Mšeno N | Rybářské závody | 53 |
19.05.2018 | Rožďalovice N | Babínek | 57 |
19.05.2018 | Česká Třebová N | Memoriál J. Pelikána | 33 |
19.05.2018 | Kateřinice mládež N | Dětské rybářské závody | 31 |
19.05.2018 | Jimramov N | Jimramovský feeder | 34 |
19.05.2018 | Sázava N | Krajský přebor ÚSMP ČRS v LRU feeder | 26 |
19.05.2018 | Domahoř N | Krajský přebor SÚS Praha | 18 |
19.05.2018 | Skoronice N | Jarní kolo Krajské divize – LRU muška | 16 |
19.05.2018 | Telce N | CHY - TEP CUP | 34 |
19.05.2018 | Starý Rybník N | Rybářské závody | 24 |
19.05.2018 | Stárkov mládež N | Buchťák | 27 |
19.05.2018 | Čermná nad Orlicí N | Rybářské závody | 35 |
19.05.2018 | Leština N | Leštinský králík | 18 |
19.05.2018 | Měšice N | Rybářské závody | 45 |
19.05.2018 | Hradec Králové N | plavaná divize | 11 |
19.05.2018 | Pasohlávky N | Mušovský pohár plavaná | 37 |
19.05.2018 | Dlouhoňovice N | pouze 14 z ? | 14 |
19.05.2018 | Náchod Babí N | Rybářské závody | 28 |
19.05.2018 | Jemnice mládež N | Dětské rybářské závody | 44 |
19.05.2018 | Neratovice N | 1. kolo Divize/KP SÚS feeder | 32 |
19.05.2018 | Mirovice N | Rybářské závody | 48 |
19.05.2018 | Drozdice N | Rybářské závody | 49 |
19.05.2018 | Pacov N | Pacovský kapr | 49 |
19.05.2018 | Cizkrajov N | Rybářské závody | 38 |
19.05.2018 | Veselá u MH mládež N | Dětské rybářské závody | 23 |
19.05.2018 | Vrčeň N | Rybářské závody | 33 |
19.05.2018 | Vrčeň mládež N | Rybářské závody | 11 |
19.05.2018 | Ledenice N | MEMORIAL JAROSLAVA CUKRA | 42 |
17.05.2018 | Mladá Boleslav N | MeMiČR handicapovaných rybářů | 20 |
13.05.2018 | Ptenín N | Rybářské závody | 50 |
13.05.2018 | Dřenice N | Rybářské závody | 38 |
13.05.2018 | Jiříkov N | Rybářské závody | 37 |
12.05.2018 | Doksy N | Rybářské závody | 51 |
12.05.2018 | Lukov N | 28. Rybářské závody | 44 |
12.05.2018 | Doksy mládež N | Dětské rybářské závody | 9 |
12.05.2018 | Bělá pod Bezdězem mládež N | O pohár předsedy SÚS | 104 |
12.05.2018 | Luby N | Rybářské závody | 43 |
12.05.2018 | Poděbrady N | Pohár krále Jiřího | 45 |
12.05.2018 | Humpolec N | Humpolecká 30 | 65 |
12.05.2018 | Bystré N | Rybářské závody | 27 |
12.05.2018 | Odolena Voda N | Rybářské závody | 49 |
12.05.2018 | Zámrsk N | Pouze 5 ze 37 | 5 |
12.05.2018 | Valašské Meziříčí N | První kolo extraligy přívlače | 16 |
12.05.2018 | Pšánky N | Rybářské závody | 71 |
12.05.2018 | Hluboká nad Vltavou N | 1. kolo I. ligy LRU Feeder 2018 | 40 |
12.05.2018 | Lipnice nad Sázavou N | Lipnická udice | 45 |
12.05.2018 | Řeřichy N | Rybářské závody | 61 |
12.05.2018 | České Vrbné N | 1. kolo Jihočeského krajského přeboru 2018 | 24 |
12.05.2018 | Krásná Lípa N | Rybářské závody | 43 |
12.05.2018 | Hradec Králové U18 N | Tablet na udici 2018 | 14 |
12.05.2018 | Hradec Králové mládež N | Tablet na udici 2018 | 60 |
12.05.2018 | Drozdice N | Vesnická liga | 6 |
12.05.2018 | Březí N | Rybářské závody | 21 |
12.05.2018 | Velká Černoc N | Rybářské závody | 50 |
11.05.2018 | Štěpánov N | 1. LIGA 2018 LRU muška jarní kolo | 40 |
11.05.2018 | Mladotice N | II. liga LRU muška skupina B | 47 |
11.05.2018 | Brandýs nad Labem N | II. LIGU – LRU MUŠKA skupina-A | 44 |
10.05.2018 | Sedlčánky N | VC krajského ředitelství Policie ČR | 40 |
08.05.2018 | Velké Dvorce N | Rybářské závody | 39 |
08.05.2018 | Otovice N | Rybářské závody | 33 |
08.05.2018 | Hošťalovice N | Rybářské závody | 70 |
06.05.2018 | Jaroměř mládež N | Dětské rybářské závody | 30 |
06.05.2018 | Nové Město na Moravě mládež N | Dětské rybářské závody | 17 |
06.05.2018 | Nové Sedlo mládež 2 N | Dětské rybářské závody | 16 |
06.05.2018 | Nové Sedlo mládež N | Dětské rybářské závody | 19 |
06.05.2018 | Levínská Olešnice N | Rybářské závody | 38 |
06.05.2018 | Lohenice mládež N | Dětské rybářské závody | 53 |
05.05.2018 | Nová Ves u Chotěboře N | Rybářské závody | 27 |
05.05.2018 | Božice N | Pouze 5 ze 76 | 5 |
05.05.2018 | Neratovice N | GP feeder | 101 |
05.05.2018 | Kněževes u Rakovníka N | Rybářské závody | 37 |
05.05.2018 | Světlá nad Sázavou mládež N | Dětské rybářské závody | 58 |
05.05.2018 | Světlá nad Sázavou N | Rybářské závody | 75 |
05.05.2018 | Kladruby N | Rybářské závody | 31 |
05.05.2018 | Velké Poříčí mládež N | Bagr 1 | 2 |
05.05.2018 | Nová Ves u Chotěboře mládež N | Dětské rybářské závody | 8 |
05.05.2018 | Jaroměř N | Trojice | 56 |
05.05.2018 | Libčeves N | Rybářské závody | 38 |
05.05.2018 | Nové Město na Moravě N | Rybářské závody | 72 |
05.05.2018 | Veselá u Mnichova Hradiště N | Rybářské závody | 106 |
05.05.2018 | Alfredov N | Rybářské závody | 31 |
05.05.2018 | Velké Poříčí N | Bagr 1 | 20 |
05.05.2018 | Žitná mládež N | Žitenský návesák | 14 |
05.05.2018 | Budislav - Kamenné Sedliště N | Rybářské závody | 59 |
05.05.2018 | Lohenice N | Rybářské závody | 56 |
05.05.2018 | Veselí nad Lužnicí N | Rybářské závody | 114 |
05.05.2018 | Žitná N | Žitenský návesák | 50 |
05.05.2018 | Brandýs nad Labem N | pouze 10 z 81 | 10 |
05.05.2018 | Jiříkov N | KP 2018 přívlač | 11 |
05.05.2018 | Čermná nad Orlicí mládež N | Dětské rybářské závody | 70 |
04.05.2018 | Horní Žďár N | 1.liga - 1.kolo plavaná | 48 |
03.05.2018 | Skuteč N | Skutečská 50 jaro | 16 |
01.05.2018 | Roudnice nad Labem mládež N | Dětské rybářské závody | 34 |
01.05.2018 | Sendražice N | Rybářské závody | 40 |
01.05.2018 | Klášter u Nepomuku N | Rybářské závody | 60 |
01.05.2018 | Roudnice nad Labem N | Rybářské závody | 34 |
01.05.2018 | Petrovice mládež N | Dětské rybářské závody | 41 |
01.05.2018 | Loučky N | Rybářské závody s Pepou a Honzou | 30 |
29.04.2018 | Tři studně N | MISTROVSTVÍ ČESKÉ REPUBLIKY JUNIORŮ – JEZERO | 25 |
29.04.2018 | Kostelec nad Orlicí N | Čarodějnická plavaná | 60 |
29.04.2018 | Bělá pod Bezdězem N | 11. ročník | 56 |
29.04.2018 | Rachyně N | Přívlač | 59 |
29.04.2018 | Ledce N | Rybářské závody | 43 |
28.04.2018 | Veselí mládež N | Dětské rybářské závody | 39 |
28.04.2018 | Lubenec N | Rybářské závody | 45 |
28.04.2018 | Svídnice mládež N | Dětské rybářské závody | 17 |
28.04.2018 | Svídnice N | Rybářské závody | 29 |
28.04.2018 | Milín N | O Pohár předsedy SÚS | 138 |
28.04.2018 | Smolnice N | Rybářské závody | 48 |
28.04.2018 | Lošany N | pouze 15 z ? | 15 |
28.04.2018 | Nakvasovice N | Rybářské závody | 39 |
28.04.2018 | Černá u Bohdanče N | Bohdanečská vydra | 70 |
28.04.2018 | Rachyně N | Dětské rybářské závody | 8 |
28.04.2018 | Květoňov N | Jarní Květoňovský Pohár | 47 |
28.04.2018 | Rachyně U15 N | přívlač | 26 |
28.04.2018 | Rachyně U18 N | Přívlač | 17 |
28.04.2018 | Brušperk N | II. liga "C" - 1. kolo | 46 |
28.04.2018 | Hruškov N | 4.ROČNÍK HRUŠKOV CUP 24H. JEDNOTLIVCI | 19 |
28.04.2018 | Olešná N | pouze 10 z ? | 10 |
27.04.2018 | Horní Žďár N | II.liga plavaná | 43 |
27.04.2018 | Kamenné Žehrovice N | 1.kolo II.LIGY B | 46 |
25.04.2018 | Plzeň N | Havelkův bič | 42 |
22.04.2018 | Vlíněves N | MONFISH Senior BOAT CUP | 29 |
22.04.2018 | Rožmitál p.Tř. mládež N | Dětské rybářské závody | 74 |
22.04.2018 | Podlesí u Příbrami N | Rybářské závody | 46 |
22.04.2018 | Malá Skála mládež N | Rybářské závody | 34 |
22.04.2018 | Miletín mládež N | Jordánek | 11 |
22.04.2018 | Lanškroun mládež N | Dětské rybářské závody | 63 |
21.04.2018 | Lanškroun N | pouze 50 ze 118 | 50 |
21.04.2018 | Malá Skála N | Rybářské závody | 94 |
21.04.2018 | Tůň u Loukova N | Rybářské závody | 70 |
21.04.2018 | Červený Kostelec N | pouze 20 z ? | 20 |
21.04.2018 | Karviná N | memoriál bratří Wraniků | 28 |
21.04.2018 | Žďár nad Sázavou N | KP MRS + MAVER | 24 |
21.04.2018 | Miletín N | Jordánek | 35 |
21.04.2018 | Jindřichův Hradec N | Nova Domus | 82 |
21.04.2018 | Humpolec (Hadina) N | Cejnobraní jaro | 41 |
21.04.2018 | Zlosyň N | Rybářské závody | 26 |
21.04.2018 | Zeměchy N | Kralupský kapr | 103 |
21.04.2018 | Polička N | Gunki cup přívlač | 279 |
21.04.2018 | Vlíněves N | MONFISH Junior BOAT CUP Jezerní lodní závod | 21 |
21.04.2018 | Kamenné Žehrovice N | Přebor Čech feeder | 43 |
21.04.2018 | Kolešov u Rakovníka N | Dejvil Cup 2 | 38 |
21.04.2018 | Rožmitál pod Třemšínem N | Rybářské závody | 47 |
21.04.2018 | Ostrava začátečníci N | Pohár Svinovských tůní | 10 |
21.04.2018 | Ostrava dívky N | Pohár Svinovských tůní | 7 |
21.04.2018 | Ostrava dorost N | Pohár Svinovských tůní | 13 |
21.04.2018 | Ostrava mládež N | Pohár Svinovských tůní | 29 |
21.04.2018 | Třebechovice pod Orebem N | Rybářské závody | 69 |
21.04.2018 | Velká Jesenice N | Rybářské závody | 39 |
21.04.2018 | Kosova Hora N | Rybářské závody | 47 |
21.04.2018 | Zájezdec N | Rybářské závody | 41 |
19.04.2018 | Ostrata N | Carp Cup Ostrata IV. 2018 | 12 |
15.04.2018 | Vítězná u Kocléřova N | 1. Kolo O putovní pohár KS-Fish 2018 | 33 |
15.04.2018 | Plzeň mládež N | Plzeňský plaváček | 20 |
15.04.2018 | Plzeň dorost N | Plzeňský plaváček | 15 |
15.04.2018 | Mokrovousy N | Mokrovouský kapřík 1 | 55 |
14.04.2018 | Skuteč N | muška, vláčka | 83 |
14.04.2018 | Přílepy N | VIII. Memoriál Jaroslava Blechy | 52 |
14.04.2018 | Horní Lipka N | Memoriál ing.Michala Konče | 30 |
14.04.2018 | Myslín N | Rybářské závody | 45 |
14.04.2018 | Dřenice N | Závody dvojic | 20 |
14.04.2018 | Domanín N | 1. Kolo II. Ligy LRU Feeder | 39 |
14.04.2018 | Krašovice N | Rybářské závody | 87 |
14.04.2018 | Nová Ves N | Rybářské závody | 20 |
14.04.2018 | Česká Třebová N | Cejnobití | 27 |
13.04.2018 | Polička muži N | XXIV. Mistrovství České republiky v muškaření | 40 |
13.04.2018 | Polička ženy N | XXIV. Mistrovství České republiky v muškaření | 9 |
12.04.2018 | Veselá N | přebor ČRS SÚS na položenou | 16 |
08.04.2018 | Velký Přelov N | Odlov cejna | 57 |
08.04.2018 | Mokrovousy N | Mokrovouský siven | 18 |
08.04.2018 | Plzeň N | plavaná U Jána | 30 |
07.04.2018 | Vrbová Lhota N | Rybářské závody | 55 |
07.04.2018 | Chranišov N | Rybářské závody | 33 |
07.04.2018 | Pasohlávky N | Mušovský pohár | 48 |
07.04.2018 | Dřenice N | Vesnická liga | 6 |
07.04.2018 | Polouvsí N | Daiwa Cup | 48 |
07.04.2018 | Jestřabice N | Přívlačové závody Redbass Cup | 87 |
02.04.2018 | Vestec Nouzín N | Rybářské závody | 24 |
01.04.2018 | Smilovice N | Smilovická vláčka | 7 |
01.04.2018 | Smilovice N | Smilovická vláčka | 14 |
31.03.2018 | Křesetice N | Jarní rybářské závody | 53 |
31.03.2018 | Telce N | o putovní pohár ředitele Ekostaveb Louny | 54 |
31.03.2018 | Polička N | Crazy Fish Trout Area Cup | 199 |
31.03.2018 | Čelákovice N | Grádo | 75 |
31.03.2018 | Čelákovice mládež N | pouze 10 z ? | 10 |
31.03.2018 | Dymokury N | Rybářské závody | 68 |
31.03.2018 | Vítězná u Kocléřova N | Dolovná | 23 |
30.03.2018 | Starý Kolín N | Rybářské závody | 156 |
30.03.2018 | Vodňany N | Jihočeská zimní liga 3.kolo feeder | 20 |
30.03.2018 | Štěchovice N | PRSOCup 2018 – přívlačový závod z lodí | 18 |
30.03.2018 | Jestřabice N | Jarní muškařský maratón | 50 |
30.03.2018 | Lázně Bohdaneč N | Běloba Cup jaro 2018 | 49 |
25.03.2018 | Hulvácké Benáky N | Jarní rybářské závody | 53 |
24.03.2018 | Markovice N | Jarní rybářské závody | 42 |
24.03.2018 | Karviná N | Pořadatelem zveřejněno pouze 30 ze 47 | 30 |
17.03.2018 | České Vrbné N | Jihočeská zimní liga 2.kolo feeder | 17 |
17.03.2018 | Dřenice N | Dřenický duhák | 34 |
04.03.2018 | Kobylníky N | Závody na dírkách | 37 |
03.03.2018 | Otovice N | Fernet Cup | 14 |
10.02.2018 | Otovice N | Fernet Cup | 21 |
20.01.2018 | Sedlčánky N | Kabátova zimní liga 2.kolo | 24 |
07.01.2018 | Sendražice N | Zahjovací závody sezony 2018 | 32 |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.