Výsledky závodů - Celostátní - 01.01.2021 - 31.12.2021
| 01.01.2024 - 31.12.2024 | 01.01.2023 - 31.12.2023 | 01.01.2022 - 31.12.2022 | 01.01.2021 - 31.12.2021 | 01.01.2020 - 31.12.2020 | 01.01.2019 - 31.12.2019 | 01.01.2018 - 31.12.2018 | 01.01.2017 - 31.12.2017 | 01.01.2016 - 31.12.2016 | 01.01.2015 - 31.12.2015 | 01.01.2014 - 31.12.2014 |
Druh závodu: | Vše | Jednotlivci | Ženy | Mládež do 15 let | Dvojice | Týmy |
Kraje: | Celostátní | Jihočeský | Jihomoravský | Karlovarský | Královéhradecký | Liberecký | Moravskoslezský | Olomoucký | Pardubický | Plzeňský | Praha | Slovensko | Středočeský | Ústecký | Vysočina | Zlínský |
Datum | Město | Název | Počet účastníků |
---|---|---|---|
31.12.2021 | Horní Žďár N | Silvestrovský pohár | 54 |
20.11.2021 | Vítězná N | Dravcování | 20 |
20.11.2021 | Vrbová Lhota N | Závod v lovu pstruhů | 35 |
13.11.2021 | Vehlovická Tůň N | Rybářské závody | 52 |
06.11.2021 | Bravantice N | Bravantický duhák | 66 |
06.11.2021 | Vítězná N | Iron Glaw Cup | 26 |
06.11.2021 | Zlosyň N | Rybářské závody | 30 |
30.10.2021 | Skuteč N | Skutečský pstroužek | 80 |
30.10.2021 | Pašinka N | Rybářské závody | 41 |
24.10.2021 | Velký Přelov N | Cejnobraní | 54 |
23.10.2021 | Kladruby N | Rybářské závody | 18 |
23.10.2021 | Zlosyň N | Rybářské závody | 17 |
23.10.2021 | Borovnice N | Rybářské závody | 51 |
23.10.2021 | Chotěšov N | Rybářské závody | 90 |
17.10.2021 | Otovice N | Rybářské závody | 23 |
16.10.2021 | Křesetice N | Rybářské závody | 9 |
16.10.2021 | Trhová Kamenice N | Rybářské závody | 36 |
16.10.2021 | Zdislavice N | Memoriál K. Kovandy | 14 |
16.10.2021 | Telce N | Rybářské závody | 47 |
16.10.2021 | Vítězná N | KS Fish 4.kolo | 16 |
16.10.2021 | Pokojov N | Pokojovský kapr | 44 |
10.10.2021 | Medlešice N | Finále ligové soutěže 2021 | 4 |
09.10.2021 | Hlinsko mládež N | Dětské rybářské závody | 30 |
09.10.2021 | Vrchlabí N | Feeder závody | 42 |
09.10.2021 | Mirovice N | Rybářské závody | 63 |
09.10.2021 | Dřenice N | Dřenická dělička | 20 |
09.10.2021 | Loučky N | Rybářské závody | 33 |
03.10.2021 | Lužec nad Cidlinou N | O pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky | 66 |
02.10.2021 | Hubertka N | Rybářské závody | 25 |
02.10.2021 | Bohdalov N | Rybářské závody | 26 |
02.10.2021 | Lužec nad Cidlinou týmy N | O pohár předsedy spolku Rybářské žebříčky | 14 |
28.09.2021 | Lázně Bohdaneč N | Běloba Cup | 38 |
28.09.2021 | Vítězná N | O pohár děkana královédvorského | 24 |
28.09.2021 | Skupá u Rakovníka N | Rybářské závody | 24 |
26.09.2021 | Polnička u Žďáru nad Sázavou N | Polničské sele | 34 |
26.09.2021 | Jaroměř N | O posvícenskou husu | 32 |
26.09.2021 | Zdislavice mládež N | O pohár starosty | 15 |
25.09.2021 | Lužec nad Vltavou N | Rybářské závody | 36 |
25.09.2021 | Třešť N | Rybářské závody | 37 |
25.09.2021 | Hrobice N | Rybářské závody | 27 |
25.09.2021 | Jarošov nad Nežárkou N | Rybářské závody | 27 |
25.09.2021 | Chuchel N | Rybářské závody | 70 |
25.09.2021 | Zdislavice N | Václavák | 11 |
25.09.2021 | Telce N | Rybářské závody | 45 |
25.09.2021 | Velká Jesenice N | Rybářské závody | 60 |
25.09.2021 | Drozdice N | Rybářské závody | 20 |
19.09.2021 | Vítězná N | KS Fish 3.kolo | 20 |
19.09.2021 | Slatiňany N | Rybářské závody | 62 |
19.09.2021 | Otovice N | Rybářské závody | 36 |
19.09.2021 | Častolovice mládež N | Dětské rybářské závody | 34 |
18.09.2021 | Hroznětín N | Rybářské závody | 20 |
18.09.2021 | Vítězná N | KS Fish 2.kolo | 22 |
18.09.2021 | Odolena Voda N | Rybářské závody | 29 |
18.09.2021 | Trutnov (Dolce) N | Rybářské závody | 89 |
18.09.2021 | Humpolec (Hadina) N | Cejnobraní | 20 |
18.09.2021 | Světlá nad Sázavou mládež N | Dětské rybářské závody | 28 |
18.09.2021 | Světlá nad Sázavou N | Rybářské závody | 52 |
18.09.2021 | Skuteč N | Memoriál Fr. Lorence | 38 |
18.09.2021 | Řeřichy N | Řeřišský kapr | 30 |
18.09.2021 | Ždírec N | Rybářské závody | 25 |
18.09.2021 | Dřenice N | Rybářské závody | 30 |
18.09.2021 | Častolovice N | Rybářské závody | 50 |
18.09.2021 | Kněževes N | Rybářské závody | 27 |
12.09.2021 | Jemnice N | O pohár Barchanu | 38 |
12.09.2021 | Medlešice ženy N | Závody žen | 11 |
12.09.2021 | Medlešice mládež N | Dětské rybářské závody | 27 |
12.09.2021 | Sendražice liga N | Rybářský ráj liga - 4.kolo | 4 |
11.09.2021 | Rtyně v Pokrkonoší N | Kocourák | 34 |
11.09.2021 | Jemnice mládež N | Dětské rybářské závody | 20 |
11.09.2021 | Vrbno N | Rybářské závody | 58 |
11.09.2021 | Bilichov N | Rybářské závody | 26 |
11.09.2021 | Hostákov N | Hostákovské sele | 70 |
11.09.2021 | Velký Osek mládež N | Dětské rybářské závody | 25 |
11.09.2021 | Týniště nad Orlicí mládež bez pomoc N | Dětské rybářské závody | 14 |
11.09.2021 | Týniště nad Orlicí mládež s pomocí N | Dětské rybářské závody | 18 |
11.09.2021 | Chrastava N | Rybářské závody | 19 |
11.09.2021 | Bohdalec N | Rybářské závody | 26 |
11.09.2021 | Medlešice N | Rybářské závody | 39 |
11.09.2021 | Uhersko N | Rybářské závody | 57 |
11.09.2021 | Bylany N | Rybářské závody | 16 |
05.09.2021 | Třeboň mládež N | Dětské rybářské závody | 38 |
05.09.2021 | Malá Skála mládež N | Dětské rybářské závody | 23 |
04.09.2021 | Bravantice N | Rybářské závody | 32 |
04.09.2021 | Ostrov nad Ohří N | O krále betoňáku | 33 |
04.09.2021 | Pěkov N | Cejnobraní | 37 |
04.09.2021 | Havlíčkův Brod - Perknov N | Rybářské závody | 29 |
04.09.2021 | Hradec Králové U18 N | Dětské rybářské závody | 3 |
04.09.2021 | Hradec Králové U15 N | Dětské rybářské závody | 23 |
04.09.2021 | Hradec Králové U10 N | Dětské rybářské závody | 17 |
04.09.2021 | Vrchlabí N | Poslední nahození | 26 |
04.09.2021 | Bohdalín N | Rybářské závody | 45 |
04.09.2021 | Praha - Kolovraty mládež N | Dětské rybářské závody | 40 |
04.09.2021 | Praha - Kolovraty N | Rybářské závody | 36 |
04.09.2021 | Malá Skála N | Rybářské závody | 64 |
04.09.2021 | Vrbová Lhota N | Rybářské závody | 31 |
29.08.2021 | Písková Lhota mládež N | O pohár předsedy SÚS | 89 |
28.08.2021 | Provodov - Šonov N | Rybářské závody | 29 |
28.08.2021 | Třeboň N | Třeboňský kapr | 72 |
28.08.2021 | Bystřice nad Pernštejnem mládež N | Dětské rybářské závody | 16 |
28.08.2021 | Bystřice nad Pernštejnem N | Rybářské závody Argentina | 46 |
28.08.2021 | Dobroměřice N | Rybářské závody | 22 |
28.08.2021 | Skupá u Rakovníka N | Rybářské závody | 30 |
28.08.2021 | Písková Lhota N | O pohár předsedy | 109 |
28.08.2021 | Drozdice ženy N | Závody žen | 10 |
28.08.2021 | Slavoňov u Kovářova N | Rybářské závody | 20 |
27.08.2021 | Jaroměř N | Noční lov úhořů | 25 |
22.08.2021 | Kostelec nad Orlicí liga N | Rybářský ráj liga - 3.kolo | 4 |
21.08.2021 | Kfely N | Závod dvojic | 30 |
21.08.2021 | Jarošov nad Nežárkou N | Jarošovský nočník | 45 |
21.08.2021 | Bakov nad Jizerou N | Rybářské závody | 72 |
21.08.2021 | Kostelec nad Orlicí N | Rybářské závody | 50 |
21.08.2021 | Zámrsk N | Rybářské závody | 33 |
21.08.2021 | Dřenice ženy N | závod žen | 17 |
14.08.2021 | Touškov N | Rybářské závody | 51 |
14.08.2021 | Mukařov N | Memoriál V. Palečka | 60 |
14.08.2021 | Strachovice N | Rybářské závody | 33 |
14.08.2021 | Dobříkov N | Hungerfish liga - 4.kolo | 4 |
07.08.2021 | Prosečné N | O pohár starosty | 14 |
07.08.2021 | Řeřichy N | Řeřišský kapr | 53 |
07.08.2021 | Jimramov N | Rybářské závody | 54 |
07.08.2021 | Lejšovka N | Rybářské závody | 60 |
07.08.2021 | Bylany N | Rybářské závody | 22 |
06.08.2021 | Hroznětín N | Rybářské závody | 18 |
06.08.2021 | Zdislavice N | Zdislavický nočník | 13 |
01.08.2021 | Hulín - Pohár šampionů N | Pohár šampionů | 22 |
31.07.2021 | Nakvasovice N | Rybářské závody | 27 |
31.07.2021 | Křemenice N | Rybářské závody | 38 |
31.07.2021 | Libčeves N | Rybářské závody | 41 |
31.07.2021 | Hulín N | Rybářské závody | 22 |
25.07.2021 | Kostelec nad Orlicí liga N | Rybářský ráj liga - 2.kolo | 4 |
25.07.2021 | Dřenice liga N | Hungerfish liga - 3.kolo | 4 |
24.07.2021 | Bylany N | Rybářské závody | 24 |
24.07.2021 | Humpolec (Hadina) N | Cejnobraní | 38 |
24.07.2021 | Jimramov mládež N | Dětské rybářské závody | 18 |
24.07.2021 | Libice nad Doubravou N | Rybářské závody | 49 |
18.07.2021 | Dubový N | Method feeder | 24 |
17.07.2021 | České Velenice N | 24 hodin | 25 |
17.07.2021 | Kostelec nad Orlicí N | Kostelecký kapr | 35 |
17.07.2021 | Litomyšl (Janov) N | Rybářské závody | 48 |
17.07.2021 | Jarošov nad Nežárkou N | Rybářské závody | 32 |
17.07.2021 | Loučky N | Noční závody | 28 |
11.07.2021 | Medlešice liga N | Hungerfish liga - 2.kolo | 4 |
10.07.2021 | Zdislavice mládež N | Dětské rybářské závody | 10 |
10.07.2021 | Dřenice N | Memoriál bratří Doležalových | 40 |
09.07.2021 | Otovice N | Noční závody | 21 |
05.07.2021 | Opočno N | Zámecký pohár | 90 |
04.07.2021 | Trhová Kamenice N | Rybářské závody | 56 |
04.07.2021 | Králíky položená N | Rybářské závody | 24 |
04.07.2021 | Zlosyň N | Rybářské závody | 29 |
03.07.2021 | Janov N | Rybářské závody | 28 |
03.07.2021 | Králíky plavaná N | Rybářské závody | 21 |
03.07.2021 | Hostinné N | Noční závody | 41 |
03.07.2021 | Bohdalov N | Rybářské závody | 31 |
27.06.2021 | Kameničky N | Rybářské závody | 51 |
27.06.2021 | Dobříkov N | Hungerfish liga - 1.kolo | 4 |
26.06.2021 | Pokojov N | Rybářské závody | 40 |
26.06.2021 | Zdislavice mládež N | Dětské rybářské závody | 9 |
26.06.2021 | Rumburk N | Rybářské závody | 48 |
26.06.2021 | Tři Sekery N | Rybářské závody | 31 |
26.06.2021 | Písková Lhota N | Závod dvojic | 57 |
26.06.2021 | Hraštice N | Závod dvojic | 19 |
20.06.2021 | Konopáč N | Rybářské závody | 55 |
20.06.2021 | Sendražice liga N | Rybářský ráj liga - 1.kolo | 4 |
20.06.2021 | Otěšice N | Rybářské závody | 27 |
19.06.2021 | Nesuchyně N | Rybářské závody | 23 |
19.06.2021 | Mimoň N | Rybářské závody | 30 |
19.06.2021 | Pacov N | Pacovský kapr | 42 |
19.06.2021 | Chotěšov N | Rybářské závody | 64 |
19.06.2021 | Konopáč mládež N | Dětské rybářské závody | 43 |
19.06.2021 | Jarošov nad Nežárkou N | Závod dvojic | 19 |
19.06.2021 | Teplá N | Rybářské závody | 34 |
19.06.2021 | Teplá mládež N | Dětské rybářské závody | 13 |
19.06.2021 | Mladá Boleslav N | O pohár předsedy MO | 60 |
19.06.2021 | Chuchel N | Rybářské závody | 59 |
19.06.2021 | Velký Osek mládež N | Dětské rybářské závody | 24 |
13.06.2021 | Lázně Bohdaneč mládež N | Bohdanečská vydřička | 24 |
13.06.2021 | Sendražice N | Rybářské závody | 36 |
12.06.2021 | Skuhrov nad Bělou N | Rybářské závody | 38 |
12.06.2021 | Horní Metelsko N | Rybářské závody | 47 |
12.06.2021 | Otovice N | Kocanda | 26 |
12.06.2021 | Příbram N | O pohár předsedy MO | 68 |
12.06.2021 | Dřenice mládež N | Dětské rybářské závody | 26 |
12.06.2021 | Řeřichy N | Řeřišský kapr | 43 |
12.06.2021 | Levínská Olešnice N | Rybářské závody | 33 |
12.06.2021 | Humpolec N | Rybářské závody | 93 |
12.06.2021 | Humpolec mládež N | Dětské rybářské závody | 28 |
12.06.2021 | Hrobice ženy N | Závody žen | 17 |
12.06.2021 | Stráž pod Ralskem N | Rybářské závody | 35 |
06.06.2021 | Vrchlabí mládež N | Dětské rybářské závody | 41 |
06.06.2021 | Dobříš mládež N | Dětské rybářské závody | 18 |
05.06.2021 | Mirovice N | Rybářské závody | 63 |
05.06.2021 | Bilichov N | Rybářské závody | 43 |
05.06.2021 | Bělá pod Bezdězem mládež N | Dětské rybářské závody | 67 |
05.06.2021 | Hluboká nad Vltavou N | Duo feeder Cup | 29 |
05.06.2021 | Vrchlabí N | Rybářské závody | 50 |
05.06.2021 | Jablonec nad Nisou N | Rybářské závody | 31 |
05.06.2021 | Přehýšov N | Rybářské závody | 100 |
05.06.2021 | Vrbová Lhota N | Rybářské závody | 33 |
04.06.2021 | Jimramov N | Závod dvojic | 33 |
04.06.2021 | Hraštice N | Hraštický Rutilus | 11 |
30.05.2021 | Vrčeň N | Rybářské závody | 63 |
30.05.2021 | Nová Paka U10 N | Dětské rybářské závody | 7 |
30.05.2021 | Nová Paka U15 N | Dětské rybářské závody | 32 |
30.05.2021 | Loučky N | Rybářské závody | 35 |
30.05.2021 | Medlešice mládež N | Dětské rybářské závody | 19 |
30.05.2021 | Medlešice ženy N | Rybářské závody | 13 |
29.05.2021 | Vrčeň mládež N | Dětské rybářské závody | 13 |
29.05.2021 | Nová Paka N | Rybářské závody | 54 |
29.05.2021 | Drozdice mládež N | Dětské rybářské závody | 26 |
29.05.2021 | Velký Osek mládež N | Dětské rybářské závody | 12 |
29.05.2021 | Tyšlák N | Method Feeder Cup | 38 |
29.05.2021 | Skuteč N | Skutečský kapřík | 97 |
29.05.2021 | Vojice N | Vojický kapřík | 55 |
29.05.2021 | Náchod - Babí N | Bagr | 32 |
29.05.2021 | Medlešice N | Rybářské závody | 70 |
29.05.2021 | Telce N | Chy-TEP Cup | 45 |
23.05.2021 | Kostelec nad Orlicí N | Finále ligové soutěže 2020 | 4 |
22.05.2021 | Tample N | Závod dvojic | 17 |
Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.