Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Sezemice | 10 | 0.000 | 50 | |
2 | Staré Jesenčany | 12 | 0.000 | 49 | |
3 | Pardubice | 14.5 | 0.000 | 48 | |
4 | Rychnov nad Kněžnou | 15 | 0.000 | 47 | |
5 | Zámrsk | 15.5 | 0.000 | 46 | |
6 | Dřenice | 20.5 | 0.000 | 45 | |
7 | Moravičany | 22 | 0.000 | 44 | |
8 | Třesovice | 22.5 | 0.000 | 43 | |
8 | Sezemice | 22.5 | 0.000 | 43 | |
8 | Staré Jesenčany | 22.5 | 0.000 | 43 | |
11 | Hradec Králové | 25 | 0.000 | 40 | |
12 | Chotěboř | 27 | 0.000 | 39 | |
13 | Sezemice | 28 | 0.000 | 38 | |
14 | Dražkovice | 31 | 0.000 | 37 | |
15 | Předměřice nad Labem | 32.5 | 0.000 | 36 | |
16 | Svatý Mikuláš | 35.5 | 0.000 | 35 | |
17 | Mikulovice | 38 | 0.000 | 34 | |
17 | Opočínek | 38 | 0.000 | 34 | |
19 | Holice | 38.5 | 0.000 | 32 | |
20 | Vrdy | 40.5 | 0.000 | 31 | |
21 | Žďár nad Sázavou | 44 | 0.000 | 30 | |
22 | Ústrašín | 46.5 | 0.000 | 29 | |
23 | Podůlšany | 49 | 0.000 | 28 | |
24 | Pardubice | 49.5 | 0.000 | 27 | |
24 | Hradec Králové | 49.5 | 0.000 | 27 | |
26 | Libišany | 50.5 | 0.000 | 25 | |
27 | Pardubice | 51.5 | 0.000 | 24 | |
28 | Častolovice | 52.5 | 0.000 | 23 | |
29 | Hrochův Týnec | 54.5 | 0.000 | 22 | |
29 | Opočínek | 54.5 | 0.000 | 22 | |
31 | Žďár nad Sázavou | 57.5 | 0.000 | 20 | |
32 | Zámrsk | 58.5 | 0.000 | 19 | |
33 | Svítkov | 59.5 | 0.000 | 18 | |
34 | Police nad Metují | 62 | 0.000 | 17 | |
35 | Jaroměř | 63.5 | 0.000 | 16 | |
36 | Pardubice | 64.5 | 0.000 | 15 | |
37 | Zámrsk | 66.5 | 0.000 | 14 | |
38 | Týniště nad Orlicí | 69.5 | 0.000 | 13 | |
39 | Pardubice | 71 | 0.000 | 12 | |
40 | Pardubice | 71.5 | 0.000 | 11 | |
41 | Zámrsk | 75 | 0.000 | 10 | |
42 | Lány u Dašic | 80 | 0.000 | 8 | |
42 | Pardubice | 80 | 0.000 | 8 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 14.07.2018 | ||||||
Místo konání závodu | Dřenice obsazeno | ||||||
Kraj | Pardubický | ||||||
Název závodu | Hungerfish Cup 3.ročník Memoriál Ády a Míry Doležalových obsazeno pouze náhradníci | ||||||
Minulé závody | |||||||
Název vodní plochy | Špagátovník | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 44 závodníků Šindelář Jan - Pardubice Polovic Ladislav - Žďár nad Sázavou Novák Zdeněk - Týniště nad Orlicí Chvála Petr - Sezemice Kopa Stanislav - Moravičany Doležalová Monika - Pardubice Doležal Pavel - Pardubice Novotná Jaroslava - Zámrsk Novotný Petr - Zámrsk Novotná Pavlína - Zámrsk Novotný Jiří - Zámrsk Vlček Petr - Častolovice Blaščík Petr - Staré Jesenčany Boháček Lukáš - Pardubice Vrba Tomáš - Svítkov Klapka Jakub - Lány u Dašic Pánek Vít - Sezemice Hofman Vladimír - Hrochův Týnec Brodský Michal - Hradec Králové Šrámek Petr - Opočínek Šrámek Patrik - Opočínek Taichner Radek - Mikulovice Duba Ladislav - Žďár nad Sázavou Staňková Petra - Pardubice Dvořák - Pardubice Juhoš Josef st. - Rybitví Šabata Jiří - Svatý Mikuláš Havrila Michal st. - Jaroměř Aleksandrová Alena - Hradec Králové Bartoněk Lukáš - Předměřice nad Labem Trnka Aleš - Třesovice Hencel Jiří - Police nad Metují Jirásek Petr - Chotěboř Růžička Pavel - Dašice Gančarčík Karel - Pardubice Wittvar Zdeněk st. - Vrdy Provazník Michal - Dřenice Šupol Petr - Libišany Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou Izaiasz Petr - Holice Chvála Jan - Sezemice Štarman Jiří - Staré Jesenčany Syrůček Stanislav - Dražkovice Tošer Jaroslav - Ústrašín | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | losování ruličky | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy | Patentka | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | kapr,amur,lín,plotice,cejn,tolstolobik,jeseter,siven,karas,úhoř,štika,candát | ||||||
Bodování | Jeseter - 100 bodů,kapr,amur,tolstolobik,štika,candát,úhoř-50 bodů,siven,karas,lín - 30 bodů, ostatní - 5 bodů sektorové hodnocení celý rybník 1 sektor pořadí se určí z umístění z 1. a 2. kola | ||||||
Ocenění pro vítěze | poháry pro 1.-3. místo,tele závodu a spousta hodnotných cen | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Občerstvení provede Špagát určitě bude supr jako vždy | ||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: Rybářské potřeby Hungerfish |
||||||
Pořadatel |
Název: Chvála Petr Email: Chvala.P@email.cz Telefon: 728018656 |