Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Dřenice | 775 | 0.000 | 38 | |
2 | Hradec Králové | 700 | 0.000 | 37 | |
3 | Opočínek | 505 | 0.000 | 36 | |
3 | Staré Jesenčany | 505 | 0.000 | 36 | |
5 | Opočínek | 500 | 0.000 | 34 | |
6 | Sezemice | 480 | 0.000 | 33 | |
7 | Rychnov nad Kněžnou | 460 | 0.000 | 32 | |
8 | Rousínov | 385 | 0.000 | 31 | |
9 | Slatiňany | 380 | 0.000 | 30 | |
10 | Rousínov | 370 | 0.000 | 29 | |
11 | Libišany | 350 | 0.000 | 28 | |
12 | Žďár nad Sázavou | 345 | 0.000 | 27 | |
13 | Třesovice | 320 | 0.000 | 26 | |
14 | Předměřice nad Labem | 310 | 0.000 | 25 | |
15 | Mikulovice | 305 | 0.000 | 24 | |
15 | Moravičany | 305 | 0.000 | 24 | |
17 | Zámrsk | 265 | 0.000 | 22 | |
17 | Pardubice | 265 | 0.000 | 22 | |
19 | Zámrsk | 255 | 0.000 | 20 | |
19 | Svatý Mikuláš | 255 | 0.000 | 20 | |
21 | Sezemice | 250 | 0.000 | 18 | |
22 | Týniště nad Orlicí | 205 | 0.000 | 17 | |
23 | Sezemice | 180 | 0.000 | 16 | |
24 | Hradec Králové | 155 | 0.000 | 15 | |
25 | Podůlšany | 150 | 0.000 | 14 | |
26 | Pardubice | 110 | 0.000 | 13 | |
26 | Častolovice | 110 | 0.000 | 13 | |
28 | Svítkov | 100 | 0.000 | 11 | |
28 | Dražkovice | 100 | 0.000 | 11 | |
28 | Čeperka | 100 | 0.000 | 11 | |
28 | Předměřice nad Labem | 100 | 0.000 | 11 | |
28 | Sezemice | 100 | 0.000 | 11 | |
33 | Dašice | 70 | 0.000 | 6 | |
34 | Choceň | 55 | 0.000 | 5 | |
35 | Vysoké Mýto | 10 | 0.000 | 4 | |
36 | Pardubice | 5 | 0.000 | 3 | |
37 | Pardubice | 0 | 0.000 | 1 | |
37 | Pardubice | 0 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 13.05.2018 | ||||||
Místo konání závodu | Dřenice | ||||||
Kraj | Pardubický | ||||||
Název závodu | Rybářské závody POSLEDNÍ 2.MÍSTA!!!!!!! | ||||||
Minulé závody | 14.05.2017 - Dřenice 1 místo - Rybářské závody 1.VOLNÉ MÍSTO. | ||||||
Název vodní plochy | Špagátovník | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 43 závodníků Rajsigl Lukáš - Heřmanův Městec Šretr Václav - Horní Roveň Šretr Ondřej - Horní Roveň Polovic Ladislav - Žďár nad Sázavou Hošek Petr - Pardubice Novotná Pavlína - Zámrsk Novotný Jiří - Zámrsk Vágenknecht Jiří - Pardubice Tůma Jiří - Rousínov Tůma Jakub - Rousínov Trnka Aleš - Třesovice Černý Jan - Pardubice Kondras Přemysl - Pardubice Šupol David-Libišany Kopa Stanislav - Moravičany Chválová Lubica - Sezemice Růžička Pavel - Dašice Bartoňková Petra - Předměřice nad Labem Vrba Tomáš - Svítkov Kupka Tomáš - Hradec Králové Aleksandrová Alena - Hradec Králové Dian Marian - Vysoké Mýto Jirsa Jiří - Chmeliště Šabata Jiří - Svatý Mikuláš Novák Zdeněk - Týniště nad Orlicí Vlček Petr - Častolovice Růžička Josef - Čeperka Synek Martin - Choceň Taichner Radek - Mikulovice Žemlička Radek - Slatiňany Bartoněk Lukáš - Předměřice nad Labem Gančarčík Karel - Pardubice Pánek Vít - Sezemice Šrámek Petr - Opočínek Šrámek Patrik - Opočínek Juhoš Josef st. - Rybitví Štarman Jiří - Staré Jesenčany Syrůček Stanislav - Dražkovice Provazník Michal - Dřenice Chvála Petr - Sezemice Chvála Jan - Sezemice Šupol Petr - Libišany Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | Ruličky | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy | ZAKAZANE JSOU PATENTKY NECHTE JE DOMA. | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | Kapr,amur,candát,lín,úhoř,jeseter a bílá ryba | ||||||
Bodování | Kapr, Úhoř, Tolstolobik,jeseter, Amur, Štika, Candát = 50 bodů ,lín = 20 bodů, Pstruh, Siven = 10 bodů , Ostatní ryby = 5 bodů | ||||||
Ocenění pro vítěze | 3 poháry.1.MÍTO PLAVAČKOVÁ BEDNA JAXON. | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Občerstvení zajištěno. | ||||||
Pořadatel |
Název: Rybářské sdružení Dřenice Telefon: 723408159 |