Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Staré Jesenčany | 905 | 0.000 | 29 | |
2 | Dřenice | 885 | 0.000 | 28 | |
3 | Staré Jesenčany | 730 | 0.000 | 27 | |
4 | Rychnov nad Kněžnou | 675 | 0.000 | 26 | |
5 | Opočínek | 665 | 0.000 | 25 | |
6 | Plotiště nad Labem | 565 | 0.000 | 24 | |
7 | Moravičany | 520 | 0.000 | 23 | |
8 | Sezemice | 510 | 0.000 | 22 | |
9 | Sezemice | 465 | 0.000 | 21 | |
10 | Podůlšany | 450 | 0.000 | 20 | |
11 | Třesovice | 385 | 0.000 | 19 | |
12 | Dražkovice | 360 | 0.000 | 18 | |
13 | Opočínek | 350 | 0.000 | 17 | |
14 | Kaňk | 330 | 0.000 | 16 | |
15 | Mikulovice | 310 | 0.000 | 15 | |
16 | Řestoky | 295 | 0.000 | 14 | |
17 | Pardubice | 290 | 0.000 | 13 | |
18 | Dřenice | 275 | 0.000 | 12 | |
18 | Sezemice | 275 | 0.000 | 12 | |
20 | Ústrašín | 250 | 0.000 | 10 | |
21 | Sezemice | 230 | 0.000 | 9 | |
22 | Libišany | 220 | 0.000 | 8 | |
23 | Pardubice | 170 | 0.000 | 7 | |
24 | Pardubice | 125 | 0.000 | 6 | |
24 | Lučice | 125 | 0.000 | 6 | |
26 | Dřenice | 110 | 0.000 | 4 | |
27 | Platenice | 100 | 0.000 | 3 | |
28 | Jindřichův Hradec | 55 | 0.000 | 2 | |
29 | Pardubice | 25 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 15.09.2018 | ||||||
Místo konání závodu | Dřenice | ||||||
Kraj | Pardubický | ||||||
Název závodu | Rybářské závody | ||||||
Minulé závody | 17.09.2017 - Dřenice - - Rybářské závody 3.VOLNÁ MÍSTA. 25.09.2016 - Dřenice OBSAZENO - Rybářské závody | ||||||
Název vodní plochy | Špagátovník | ||||||
Odkaz na mapu (např mapy.seznam.cz) | Odkaz na mapu - Odkaz se otevře se v novém okně | ||||||
|
|||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 28 závodníků Drápal Vlastimil - Jindřichův Hradec Petružálek Jiří - Plotiště nad Labem Tošer Jaroslav - Ústrašín Pešek Jan - Chrudim Dang Tomáš Řestoky Teplá Iveta - Pardubice Šindelář Jan-Pardubice Smítka Josef st. - Kutná Hora Prchal Jan - Lučice Boháček Lukáš - Pardubice Blaščík Petr - Staré Jesenčany Vrba Tomáš - Svítkov Provazník Jiří - Dřenice Pánek Vít - Sezemice Taichner Radek - Mikulovice Šrámek Petr - Opočínek Šrámek Patrik - Opočínek Trnka Aleš - Třesovice Juhoš Josef ml. - Rybitví Šupol Petr - Libišany Šupol Michal - Rychnov nad Kněžnou Chválová Lubica - Sezemice Chvála Petr - Sezemice Chvála Jan - Sezemice Štarman Jiří - Staré Jesenčany Provazník Michal - Dřenice Gančarčík Karel - Pardubice Syrůček Stanislav - Dražkovice | ||||||
|
|||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||
Způsob losování závodních míst | Ruličky | ||||||
Typ závodu |
|
||||||
Závod pro |
|
||||||
Startovné |
|
||||||
|
|||||||
Zakázané nástrahy | ZAKAZANE JSOU PATENTKY NECHTE JE DOMA. | ||||||
Krmení |
|
||||||
Chytá se na |
|
||||||
Typ revíru |
|
||||||
Osádka ryb | Kapr,amur,candát,lín,úhoř,jeseter a bílá ryba | ||||||
Bodování | Kapr, Úhoř, Tolstolobik,jeseter, Amur, Štika, Candát = 50 bodů ,lín = 20 bodů, Pstruh, Siven = 10 bodů , Ostatní ryby = 5 bodů.STŘEVLE SE NEBODUJE!!!!!!! | ||||||
Ocenění pro vítěze | 3 poháry a další hodnotné ceny. | ||||||
|
|||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) | Občerstvení zajištěno.ZÁKAZ CHYTÁNÍ Z HLADINY A POD NÍ cca 35cm!!!!!! | ||||||
Pořadatel |
Název: Rybářské sdružení Dřenice Telefon: 723408159 |