Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 55 termínů závodů
V minulosti zadáno 5993 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Liberecký - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 94 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Sosnowski Lukasz Bogatynia 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou 7 1 2 1 0 0 0 0 0 0 0
3 Kraus Pavel Jablonec nad Nisou 7 1 0 0 1 1 1 0 0 0 1
4 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 3 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0
5 Kneř Vladimír Malá Skála 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Syrový František Vápensko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Hamouz Zdeněk Česká Lípa 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Jiránek Benjamin Líšný 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kettner Štěpán Provodín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Zeman Luboš  Semily 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Janata Matěj Košťálov 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
12 Říha Jan Bakov nad Jizerou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Řehoř Michal Zákupy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Rejzek Jakub Kněžmost 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Kondras Přemysl  Pardubice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Klíma Ondřej 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Vágenknecht Jiří  Pardubice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
12 Sychra Vladimír Jenišovice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Janata Karel st. Košťálov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
21 Práde Jaroslav Hodkovice nad Mohelkou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
21 Hrubý Pavel Praha 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
21 Dostál Jaroslav Liberec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
21 Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
21 Vojtíšek Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
21 Gažiová Liliana Hodkovice nad Mohelkou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
21 Dědek Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
21 Novák Milan Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
29 Witschel Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
29 Vlček Petr  Častolovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
29 Melichar Tomáš  Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
29 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
29 Hiner Dominik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
29 Böhm Aleš Hodkovice nad Mohelkou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
29 Ježek Martin Předměřice nad Jizerou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
29 Strejček Zdeněk 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
29 Košťák Alexandr Jablonec nad Jizerou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
38 Stuchlík Jiří  Nová Paka 3 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
39 Zeman Miroslav Semily 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
39 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
39 Vídeňský Zdeněk Lhotice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
39 Vrla Vladimír Brandýs nad Labem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
39 Patřičný Krištof Líšný 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
39 Novotný Vladimír st. Semily 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
39 Kučera Jan ml. 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
39 Zemánek Martin 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
47 Vele Martin Loktuše 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
47 Rolenc Lukáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
47 Šťovíček Jiří 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
47 Flanderka Aleš Pašinka 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
47 Kočišová Tereza 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
47 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
47 Vyhlídal Emanuel Borohrádek 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
47 Bareš Josef Koberovy 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
47 Valkoun Matyáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
47 Kotas Pavel st. Mladá Boleslav 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
47 Lát Jiří Česká Lípa 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
47 Svoboda Jiří Pašinka 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
47 Kočišová Natálie 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
60 Molek Petr  Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
60 Štěrba Zdeněk 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
60 Krause Jiří Malá Skála 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
60 Zítka Lukáš Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
60 Fabiánek Pavel Semily 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
60 Šlambora Jiří 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
60 Chládek Jan 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
60 Musil Vladimír Chuchelna 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
60 Kožíšek Jakub Třebechovice pod Orebem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
69 Janouch Miroslav  Všechlapy 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
69 Bredlerová Marie Malá Skála 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
69 Franěk Robert  Trutnov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
69 Chalupa Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
69 Hejsek Václav Tanvald 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
69 Ručka Rudolf Hodkovice nad Mohelkou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
69 Kameník Jakub Honsob 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
69 Bříštěla Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
69 Čech Zdeněk Mnichovo Hradiště 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
69 Hybner Pavel Mnichovo Hradiště 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
79 Pavlát Pavel 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
80 Boudík Stanislav Zásada 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
80 Šotkovský David Starý Kolín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
80 Pavlát Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
80 Kotulič Igor 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
80 Bredler Eliáš Malá Skála 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
80 John Miroslav Roudnice nad Labem 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
80 Trnka Jan st. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
87 Křenovský Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
87 Bredler Jonáš Malá Skála 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
87 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
87 Petráček Ota Mníšek u Liberce 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
87 Zeman Ladislav Malá Skála 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
87 Jiránek Robin Líšný 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
87 Jiránek Martin Sychrov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
87 Kaminský Jaroslav  Frýdštejn 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.