Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 62 termínů závodů
V minulosti zadáno 6064 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Pardubický - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 510 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Pazderka Adam  Hradec Králové 6 5 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Provazník Michal Dřenice 16 3 5 0 0 1 1 0 2 0 1
3 Provazník Jiří Dřenice 14 3 5 0 0 1 0 0 0 0 0
4 Dostál Matouš  Králíky 14 3 2 2 3 1 0 0 0 0 1
5 Trnka Aleš  Třesovice 16 3 1 0 1 0 0 2 3 0 0
6 Syrůček Stanislav  Dražkovice 28 2 5 0 0 1 0 1 1 1 0
7 Žemlička Radek Slatiňany 11 2 4 0 0 1 1 0 0 1 0
8 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 20 2 2 4 0 1 0 2 1 0 0
9 Chvála Petr  Sezemice 24 2 1 3 1 2 1 1 2 1 0
10 Bareš Vladimír  Slepotice 17 2 1 0 0 1 0 0 2 1 1
11 Řípa Aleš Heřmanův Městec 12 2 0 1 1 1 0 0 0 0 0
12 Vlček Petr  Častolovice 17 2 0 1 0 0 1 0 1 0 1
13 Pavlovič Petr Přestavlky 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Vágenknecht Jiří  Pardubice 13 1 2 2 0 0 1 1 1 0 0
15 Kopa Stanislav  Moravičany 17 1 2 0 1 1 0 2 1 2 2
16 Jiříček Jaroslav Vysoké Mýto 9 1 2 0 1 0 0 0 0 1 1
17 Motal Jakub Dřenice 5 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Hofman David Hrochův Týnec 4 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 13 1 1 1 3 0 0 1 0 0 0
20 Hlaváček Aleš Ostřešany 6 1 1 1 2 0 0 0 0 0 0
21 Chvála Jan  Sezemice 24 1 1 1 0 1 1 1 2 0 0
22 Semonský Jaroslav Nemošice 6 1 1 0 1 2 1 0 0 0 0
22 Malý Stanislav Pardubice 6 1 1 0 1 2 1 0 0 0 0
24 Šťastný Zdeněk Pardubice 8 1 1 0 1 2 0 0 0 0 1
25 Konfršt Lukáš Pardubice 9 1 1 0 1 1 1 0 0 0 0
26 Ledvinka Petr Ostřešany 3 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
27 Říčař David  Zdelov 4 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
28 Blaščík Petr Staré Jesenčany 9 1 1 0 0 0 0 1 0 0 0
29 Pryl Stanislav Pardubice 5 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Krajňák Ivan Mikulovice 6 1 0 3 1 1 0 0 0 0 0
31 Taichner Radek  Mikulovice 20 1 0 2 1 1 1 1 0 0 0
32 Kokeš Ladislav st. Mikulovice 8 1 0 2 0 1 2 0 0 0 0
33 Ficner Jiří Lanškroun 6 1 0 2 0 0 0 0 1 0 0
34 Novotná Pavlína  Zámrsk 18 1 0 1 1 1 0 0 0 0 1
35 Havlíček Josef Ostřešany 3 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0
36 Roček Jakub Drozdice 5 1 0 1 0 1 2 0 0 0 0
36 Teplý Radek Mikulovice 5 1 0 1 0 1 2 0 0 0 0
38 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 14 1 0 1 0 0 1 0 0 0 1
39 Pešek Jan Chrudim 3 1 0 1 0 0 1 0 0 0 0
40 Malý Josef Medlešice 3 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0
41 Jinoch Roman Ostřešany 6 1 0 0 3 0 0 0 0 0 0
42 Machatý David  Jaroměř 7 1 0 0 1 1 0 1 0 0 0
43 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 8 1 0 0 1 1 0 0 0 0 1
44 Hyxa Jakub Medlešice 3 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0
44 Štěrba Petr  Sezemice 3 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0
46 Mergl Jakub ml. Heřmanův Městec 4 1 0 0 0 1 0 2 0 0 0
47 Kopecký David Nasavrky 4 1 0 0 0 1 0 1 0 0 0
48 Netolický Lukáš Skuteč 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
49 Lochman Pavel Zdelov 7 1 0 0 0 0 2 0 0 1 0
50 Dědík Vladimír  Bašť 5 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
50 Škoda Miroslav st. Velká Bíteš 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
50 Miškolci Tomáš ml. Lanškroun 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
53 Pánek Vít  Sezemice 11 1 0 0 0 0 0 1 0 1 1
54 Jůna Petr Praha 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
54 Kolář Vítek Kozlov 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
54 Váňa Tomáš  Zlosyň 3 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
57 Rambousek Stanislav  Třebíč 4 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
57 Charvát Lukáš  Černčice 4 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
57 Douda Jan Chrast u Chrudimi 14 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
60 Makeš Lukáš Lukavice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
61 Rajsigl Lukáš Heřmanův Městec 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Hypš Jan Praha 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Klimovský Peter Slovensko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Miřejovský Tomáš Opatovice nad Labem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Fiedler Luděk Pardubice 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Vaňous Radek Česká Třebová 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Brádler Petr Červená Voda 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Kinická Jiřina Stolany 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Růžička Pavel Uničov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Kusý Luboš Skuteč 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Iveth Miroslav Mikulovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Odvárka Tomáš Herálec 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Jukl Ivan Nemošice 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Mlynarovič Ladislav Slovensko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Komora Martin Chlumec nad Cidlinou 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Říha Jan Bakov nad Jizerou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Brádler Pavel Červená Voda 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Pekař Jaroslav  Kamenice nad Lipou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Šafařík Petr Pohřebačka 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Janíček Jan Kamenice u Jihlavy 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Hanáček František Brno 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
82 Tobolka Daniel  Nechanice 3 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0
83 Jirásek Petr  Chotěboř 10 0 2 0 2 0 0 0 0 0 0
84 Kondras Přemysl  Pardubice 8 0 2 0 1 0 1 1 0 0 0
85 Vávra Luboš Lanškroun 7 0 1 2 0 0 0 0 1 0 0
86 Krobot Jiří  Dolní Čermná 6 0 1 2 0 0 0 0 0 0 1
87 Zeman Luboš  Semily 10 0 1 1 1 1 0 0 0 0 0
88 Bartoňková Petra  Předměřice nad Labem 6 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0
89 Kupka Tomáš  Hradec Králové 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
89 Kusý Karel Choceň 3 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
91 Tatíček Jiří Lukavice 8 0 1 0 1 2 0 0 1 1 1
92 Novotná Jaroslava  Zámrsk 12 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0
93 Hadač Pavel Horní Lipka 3 0 1 0 1 0 0 1 0 0 0
94 Pecka Zdeněk Hošťalovice 8 0 1 0 1 0 0 0 1 0 0
95 Musílek Petr  Chotěboř 5 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
95 Havlíček Stanislav  Mělník 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
95 Halviger Roman Nemošice 3 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
95 Doležalová Lída Pardubice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
99 Ficner Lukáš Lanškroun 7 0 1 0 0 2 0 1 1 0 0
100 Rozkošný Jan Přelouč 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
100 Mačo Jiří  Slatina nad Zdobnicí 4 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
102 Doležán Vladimír  Chotěboř 11 0 1 0 0 0 2 0 0 0 0
103 Chválová Lubica  Sezemice 14 0 1 0 0 0 1 0 0 0 2
104 Provazník Matěj Stolany 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
104 Otradovský Josef Lanškroun 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
106 Vrba Tomáš  Svítkov 24 0 1 0 0 0 0 1 0 2 1
107 Melichar Tomáš  Žďár nad Sázavou 12 0 1 0 0 0 0 1 0 0 2
108 Makešová Veronika Lukavice 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
109 Šinták Marek  Hradec Králové 6 0 1 0 0 0 0 0 0 2 0
110 Fröhlich Libor Hradec Králové 2 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
111 Král Jaroslav Bohdaneč 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Horák Pavel Žiželice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Nikl Michal Chotěboř 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Doležal Ondřej Choceň 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Zastoupil Matyáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Pětík Marek Libišany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Beneš Karel Bílina 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Záruba Petr Blato 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Javůrková Týna Litomyšl 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Martinů Jaroslav Polička 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Doležán Nikola  Dačice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Jelínková Aneta Nasavrky 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Novotný Milan Mezihoří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Kochan Pavel Karviná 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Procházka Ota Rudník 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Vojtěch Václav  Mlázovice 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Konopásek Josef Polička 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Švorc Vojtěch Klášterec nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Kolínko David Svitavy 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Jílek Milan Polička 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Hanuš Pavel Pardubice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Kopecký David Chrudim 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Ledvinka Aleš Ostřešany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Smítka Radek  Bolina 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
111 Chaloupka Patrik ml. Janov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
136 Kokeš Ladislav ml. Rozhovice 7 0 0 2 0 1 2 0 0 0 0
137 Novotný Jiří  Zámrsk 15 0 0 2 0 1 0 2 0 0 1
138 Vencl František Mikulovice 3 0 0 2 0 1 0 0 0 0 0
139 Březina Jaroslav Dobříkov 4 0 0 1 2 0 0 0 0 0 0
140 Šrámek Petr  Opočínek 11 0 0 1 1 1 2 0 0 0 0
141 Juhoš Josef st. Rybitví 8 0 0 1 1 0 0 0 1 0 1
142 Charwot Stanislav Čáslav 2 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
142 Musil Jiří Ostřešany 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
142 Spíchal Jaroslav Moravská Třebová 4 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
145 Novotná Lenka  Zámrsk 5 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
145 Pácl František Ústí nad Orlicí 8 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
145 Svoboda Radoslav Medlešice 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
145 Vágenknecht Adam Pardubice 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
149 Petružálek Jiří  Plotiště nad Labem 11 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0
150 Novák Petr Čankovice 7 0 0 1 0 0 1 0 0 1 1
151 Doležal Pavel Pardubice 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
152 Bartoš Tomáš Břehy 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
153 Vašíček Zdeněk  Opočno 4 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
153 Ondráček Kamil  Žďár nad Sázavou 7 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
155 Görčöš Ivan Slovensko 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
156 Zítko Josef Mikulovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Glocarová Thea Žichlínek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Vacík Zdeněk Havlíčkův Brod 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Vlček Jakub Drozdice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Stehno Lukáš Hlinsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Menčík Ivo Opatovice nad Labem 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Novák Zdeněk  Týniště nad Orlicí 12 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Sedlák Bohuslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Golián Martin Heřmanův Městec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Keyzer Yuriy Jablonné nad Orlicí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Mácha Jakub Kvasiny 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Kosmák Martin Hamry nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Novák Filip Králíky 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Jakubec Jiří ml. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Bidmon Pavel Korouhev 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Hyksa Jakub Medlešice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Klesniak Peter Slovensko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Bartošová Eliška Kostelec nad Orlicí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Růžička Josef Čeperka 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Pižl Marek Přelouč 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Bečka Jan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Sedlmajer Radek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Faltus Ladislav Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Kolín Josef 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Viglavský Ondřej 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Myslík Ondřej Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Sklenář Pavel Velká Bíteš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Hojný Miroslav ml. Vysoké Mýto 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Mádle Radek  Hořice v Podkrkonoší 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Svoboda Jaroslav Mikulovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Havlinger Roman Ostřešany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Vondráček Jan ml. Stan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Konopásek Richard Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
156 Augustin Peter Slovensko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
191 Šupol Michal Rychnov nad Kněžnou 8 0 0 0 3 0 1 1 2 0 0
192 Takács Pavel Žďár nad Sázavou 4 0 0 0 2 0 0 0 1 0 0
193 Štěpánek Ladislav Medlešice 6 0 0 0 1 2 3 0 0 0 0
194 Dyntera Aleš Medlešice 4 0 0 0 1 1 2 0 0 0 0
194 Dyntera Jakub Medlešice 4 0 0 0 1 1 2 0 0 0 0
196 Jakubík Stanislav Hradec Králové 3 0 0 0 1 1 1 0 0 0 0
197 Dohnal David Chrudim 3 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0
198 Sedlář Ivan Borová 5 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0
199 Grünwald Petr Brandýs nad Orlicí 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
200 Slavíček Ondřej Rosice nad Labem 3 0 0 0 1 0 0 1 0 1 0
201 Novotný Petr  Zámrsk 10 0 0 0 1 0 0 0 2 0 0
202 Hrdina Jiří Bakov nad Jizerou 2 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
203 Havrila Michal st.  Jaroměř 12 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
203 Synek Martin Choceň 10 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
205 Šimková Marie 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Halabrin Dušan Hradec Králové 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Musílek Jiří Ostřešany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Prokeš Pavel ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Klíma Petr Polička 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Bardon Vít 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 okeš Daniel Mikulovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Šulc Petr Tuněchody 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Hlásenský Miroslav Polička 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Moravčík Samuel Slovensko 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Havlíček Roman Ostřešany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Konopásek Ladislav Pardubice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Čechalová Kateřina Slatiňany 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Neumann Martin Nasavrky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Kotlář Jindřich Ostrava 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Hruška Jiří Hradec Králové 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Havrila Michal ml.  Jaroměř 9 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Brendlová Klára Lanškroun 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Šťastný Milan st. Vitochov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Dian Marian Vysoké Mýto 6 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Miřejovský Zdeněk Opatovice nad Labem 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Andrašovský Michal Urbanice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Pelinka Marek Choceň 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Havlinger Roman Nemošice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Funěk Tomáš Hoštice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Emmins Jarmila Horní Lipka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Rudolf Jaroslav Vrdy 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Častulík Luděk Moravská Třebová 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Bureš Štěpán Podůlšany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Borovička Martin Králíky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Cetkovská Anna Česká Třebová 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Černay Peter Slovensko 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Čejka Petr Čermná nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Beneš Vladimír Choceň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Fišer Petr Litomyšl 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Bělohubý Robert Dříteč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
205 Šmejda Adam 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
242 Bařinka Tomáš  Týniště nad Orlicí 4 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0
243 Doležalová Monika Pardubice 6 0 0 0 0 1 2 0 0 0 0
244 Kopecký Petr Voleč 5 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0
245 Novák Jiří Medlešice 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
245 Urban David Opatovice nad Labem 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
247 Juhošová Ivana  Rybitví 4 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
248 Brodský Michal  Hradec Králové 7 0 0 0 0 1 0 0 0 1 1
249 Staněk Václav  Hradec Králové 8 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
250 Matouš Filip Týniště nad Orlicí 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Darebný Jiří Králíky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Kavoň Marian Slovensko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Šrámek Patrik  Opočínek 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Smorada Marek Slovensko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Kadlec Vítězslav Brandýs nad Orlicí 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Dyntr Jakub Medlešice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Horníčková Eliška Červená Voda 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Kopecký Karel ml. 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Cetkovská Michaela Česká Třebová 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Brendl Patrik Lanškroun 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Kulhánek Adam Jablonné nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Pösl Martin 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Hájek Lubomír Lanškroun 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Šír Miroslav ml. Březiny 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 6 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Klapal Kamil Skuteč 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Hájek Vladimír Dobříkov 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Svoboda Jaroslav Rosice u Chrasti 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Tobiášek Ladislav  Týniště nad Orlicí 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Darebný Daniel Králíky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Vágner Václav Choceň 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Neugebauer Matouš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Vrba David Dřenice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Jančík Jiří D. Libina 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Kosmel Marian Slovensko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Hottmar Jiří Brandýs nad Orlicí 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Dyntr Aleš Medlešice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Vavřín Václav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Slavík Alexej  Vilémov 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Glencner Marek Sruby 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Havlíček Petr Kutná Hora 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Přikryl Dušan Choceň 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Brokl Vladimír Skuteč 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Růžičková Nela Morašice 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Musil Petr Herálec 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
250 Pažout Ondřej Dolní Ředice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
288 Izaiasz Petr  Holice 10 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0
289 Šabata Jiří  Svatý Mikuláš 16 0 0 0 0 0 1 0 1 1 1
290 Stojka Jiří Klešice 4 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
291 Lebeda Zdeněk Týniště nad Orlicí 7 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
291 Kalus Petr Týniště nad Orlicí 3 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
291 Bačovský Petr Polička 3 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
294 Vacek Alexandr Hlinsko 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
294 Pleskač Jan ml.  Libice nad Doubravou 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
296 Bohár Jiří Lipová-lázně 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Panas Lukasz Polsko 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Kalistová Sára 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Pelikán Pavel 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Vychytil Lubomír Brandýs nad Orlicí 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Hlavatý David 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Vágenknechtová Silvie Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Prokůpek Michal Rozhovice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Málek Petr Chotěboř 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Menyhart Štefan Šaľa 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Růžičková Lucie Morašice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Věrnáková Lucie Břehy 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Sisr Michal Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Krejsa Jan Vysoké Mýto 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Žofka Vojtěch Těchonín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Šuchal Adam  Markovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Ostatek Miloslav Svratouch 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Lhotský Patrik Časy 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Oszvald Jan Lipová-lázně 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Dintr Jakub ml. MIkulovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Viernáková Lucie 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Růžička Pavel Dašice 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Charvát Valentin Jihlava 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Šisler Matěj Dřenice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Lipinski Andrzej Polsko 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Svoboda Josef Dalečín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Voda Radek Brno 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Hubálek Milan Jablonné nad Orlicí 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Mihalík Ondřej Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Čejková Natálie Čermná nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Chymiak Štěpán Horní Roveň 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Šindelář Michal Česká Třebová 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Svoboda Stanislav st. Čejov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Dintr Aleš st. Mikulovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Trojan Štěpán Skuteč 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Křičenský Ladislav st. Kunvald 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
296 Svoboda Radek Černá 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
334 Vitásek Jiří Červená Lhota 2 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
334 Duba Ladislav Žďár nad Sázavou 5 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
336 Rákosník Tomáš Česká Třebová 2 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
337 Mokrá Jana  Najdek 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
337 Ďuráč Aleš Brandýs nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
337 Pišl Jan  Třesovice 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
337 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
337 Dytrt Tomáš Žamberk 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
337 Martynjuk Roman Anenská Studánka 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
337 Vrba Petr Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
337 Hájek Josef ml. Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
337 Novák Milan Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
337 Izaiasz Jiří Holice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
337 Barát Richard Brno 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
337 Řebíček Petr Polička 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
337 Řihák Miroslav st. Litomyšl 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
337 Zábranský Aleš Slatiňany 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
337 Macourek Lubomír Libina 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
337 Mazánik Matyáš Lipová-lázně 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
337 Král Josef Seč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
337 Wolejszo Kasper Polsko 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
337 Vigh Samuel 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
337 Donát Petr Výprachtice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
337 Loužil Vít Kutná Hora 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
337 Koudelka Adam Česká Třebová 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
337 Klečák Miloslav Onomyšl 6 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
337 Jaroš Zdeněk Hostinné 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
337 Klásek Petr 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
337 Janouch Miroslav  Všechlapy 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
337 Pohl Michal Králíky 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
337 Prokůpek Jan Rozhovice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
337 Peska Pavel 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
337 Šimon Michal Chrudim 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
337 Johanides Jakub Roveňsko 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
337 Řeha Břetislav Lipová-lázně 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
337 Hodík Martin Slepotice 6 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
337 Okoň Mateusz Polsko 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
337 Matouš David Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
372 Hos Martin  Otín 3 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0
373 Chlád Josef Kosičky 5 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
373 Gančarčík Karel  Pardubice 18 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
375 Unzeitig Bohuslav  Žďár nad Sázavou 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
375 Šupol Petr Libišany 6 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
377 Prokšenková Dorota Jeseník 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Hulvan Miloš Slovensko 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Jirsa Jiří Chmeliště 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Jenderka David 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Nedavašková Tereza Vidnava 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Vamberský Matěj 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Navrátil Jiří Úhřetice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Machač Václav Praha 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Plachý Dominik Praskačka 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Janauch Miroslav Čeperka 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Němec Jan Králíky 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Slabý Jiří Praha 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Kubíček Jaroslav Hlinsko 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Dostál Martin Králíky 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Hrušková Sarah Holice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Horáček Ondřej 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Marek Ladislav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Jedlička Jan Jeseník 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Havel Jiří Přestavlky 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Kyncl František Polička 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Nedavaška Vojtěch Jeseník 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Novotný Petr Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Tůma Jakub Rousínov 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Nováková Renata Hrobice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Matoušková Andrea Dolní Ředice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Kubát Miroslav Přelouč 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Babjak Marcel Mladá Boleslav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Zemen Petr Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Vrla Vladimír Brandýs nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Mikešová Martina 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Toman Jan Jablonné nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Komenda Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Vágenknecht Dan Pardubice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Zahradníková Zuzana 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Pavelka Josef  Třebíč 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Appl Štěpán Jablonné nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Mach Matěj 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Kaplan Martin Hlinsko 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
377 Kraus Pavel Jablonec nad Nisou 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
416 Tošer Jaroslav  Ústrašín 7 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
417 Vaněk Dalibor Vysoké Mýto 7 0 0 0 0 0 0 0 0 1 2
418 Řehák Václav  Police nad Metují 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
419 Trojan Matěj 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Dušek Luboš Svitavy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Tesař Dominil Česká Třebová 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Polák Jakub Podůlšany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Vamberský Filip 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Cuhorka Aleš Přelouč 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Stejskal Filip Pohránov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Olšán Jakub Brněnec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Dohnal Jiří Jindřichov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Jedlička Petr ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Suška Pavel Lipová-lázně 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Kučera Tomáš Podůlšany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Vávra Šimon Lanškroun 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Pištora Jan Rzy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Čechal Jan Slatiňany 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Onderková Natálie 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Novotný Filip Staré Ždánice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Kyncl Tomáš Svratouch 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Novák Jan Červené Pečky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Janoušek Martin Hlinsko 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Kočíř Matěj Hrochův Týnec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Hauser Jan Libišany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Hencel Jiří  Police nad Metují 5 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Vašík Petr Jimramov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Chromý Radomír 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Machač Ondřej Staré Ždánice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Matějka Jan ml. Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Kynclová Eliška 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Nagy Tibor Slovensko 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Marek Karel Podůlšany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Štěpánek Martin st. Chotěboř 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Vamberská Eliška 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Oubělická Zora Lipová-lázně 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Juhošová Jana Chrudim 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Hauser Václav Libišany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Hynek Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Vlach Zdeněk Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Šulaj Michal Svídnice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Hladík Tomáš  Dobruška 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Šír Zdeněk Hlinsko 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Šafář Jakub Choceň 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Plíva Vít Plačice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Čechalová Barbora Slatiňana 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
419 Červená Pavlína 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
463 Novotný Jiří ml. Zámrsk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Sýkora Jozef Slovensko 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Novák Jiří Hrochův Týnec 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Koubek Martin Sezemice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Ševčík Václav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Ďuriš Pavel Králíky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Kučera Michal Svitavy 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Dušek Ondřej Poděbrady 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Černý Martin Holice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Varga Ladislav Brandýs nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Icha Zdeněk Havlíčkův Brod 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Skalický Pavel Horní Ředice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Velfl Vladimír Svitavy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Doubravský Pavel Luže 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Ducháček Miloš Trhová Kamenice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Bastl Tomáš Jeníkovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Tůma Jiří Rousínov 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Kašparová Lenka Jaroslav 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Kříž Leoš Dašice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Čapek Zbyněk Přelouč 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Derner Jaromír Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Vaško Milan Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Tušinovský Pavel Červená Voda 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Novotný Adam Česká Třebová 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Drábek Jaromír Skuteč 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Čermáková Eliška Lhota u Potštejna 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Král Petr Čeperka 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Ďuriš Michal Králíky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Kubík Lukáš Ostřetín 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Müller Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Netolický Milan Skuteč 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Hegenbart Vlastimil Chrudim 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Hejč Milan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Smola Jiří Vysoké Mýto 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Jelínek Jan Dašice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Greguš Jozef ml. Jablonné nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Voříšek Vladko Hlinsko 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Zahálka Aleš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Vyhlídal Emanuel Borohrádek 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Vlasta Tomáš Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Kůrka Pavel Skuteč 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Staňková Natálie Oldříš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Kadlec František  Zlíč 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Švejkovský Pavel Hradec Králové 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Tunka Jiří Hlinsko 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
463 Pokorný Roman st. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.