Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 543 termínů závodů
V minulosti zadáno 4927 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Pardubický - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 120 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Chvála Petr  Sezemice 4 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Chvála Jan  Sezemice 4 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
3 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
4 Škoda Miroslav st. Velká Bíteš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Řípa Aleš Heřmanův Městec 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hyxa Jakub Medlešice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Mlynarovič Ladislav Slovensko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Taichner Radek  Mikulovice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Říha Jan Bakov nad Jizerou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Malý Josef Medlešice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Krajňák Ivan Mikulovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Hypš Jan Praha 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Klimovský Peter Slovensko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Miřejovský Tomáš Opatovice nad Labem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Zeman Luboš  Semily 6 0 1 1 1 0 0 0 0 0 0
16 Havlíček Stanislav  Mělník 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
17 Žemlička Radek Slatiňany 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
17 Provazník Jiří Dřenice 3 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
19 Trnka Aleš  Třesovice 3 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
20 Motal Jakub Dřenice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Martinů Jaroslav Polička 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Tatíček Jiří Lukavice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Procházka Ota Rudník 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Mačo Jiří  Slatina nad Zdobnicí 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Švorc Vojtěch Klášterec nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Jílek Milan Polička 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Vávra Luboš Lanškroun 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Kopecký David Chrudim 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Provazník Michal Dřenice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
31 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 3 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
32 Görčöš Ivan Slovensko 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
33 Bidmon Pavel Korouhev 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
33 Klesniak Peter Slovensko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
33 Faltus Ladislav Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
33 Kokeš Ladislav st. Mikulovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
33 Augustin Peter Slovensko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
33 Vlček Jakub Drozdice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
33 Menčík Ivo Opatovice nad Labem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
33 Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
33 Kokeš Ladislav ml. Rozhovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
33 Ficner Jiří Lanškroun 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
43 Ledvinka Petr Ostřešany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
43 Jirásek Petr  Chotěboř 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
43 Jinoch Roman Ostřešany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
43 Miřejovský Zdeněk Opatovice nad Labem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
43 Pelinka Marek Choceň 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
43 Funěk Tomáš Hoštice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
43 Pecka Zdeněk Kostěnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
43 Halviger Roman Nemošice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
43 Černay Peter Slovensko 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
43 Havlíček Josef Ostřešany 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
43 Hlásenský Miroslav Polička 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
43 Bardon Vít 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
43 Moravčík Samuel Slovensko 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
56 Dostál Matouš  Králíky 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
56 Malý Stanislav Pardubice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
56 Netolický Lukáš Skuteč 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
56 Šťastný Zdeněk Pardubice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
56 Kosmel Marian Slovensko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
56 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
56 Urban David Opatovice nad Labem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
56 Bařinka Tomáš Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
56 Ficner Lukáš Lanškroun 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
56 Konfršt Lukáš Pardubice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
56 Kavoň Marian Slovensko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
56 Smorada Marek Slovensko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
56 Semonský Jaroslav Nemošice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
69 Šupol Michal Rychnov nad Kněžnou 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
70 Bačovský Petr Polička 2 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
71 Štěpánek Ladislav Medlešice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
71 Dintr Jakub ml. MIkulovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
71 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
71 Lipinski Andrzej Polsko 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
71 Doležal Pavel Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
71 Dintr Aleš st. Mikulovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
71 Trojan Štěpán Skuteč 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
71 Dohnal David Chrudim 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
71 Panas Lukasz Polsko 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
71 Vágenknecht Jiří  Pardubice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
71 Doležalová Monika Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
82 Wolejszo Kasper Polsko 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
82 Donát Petr Výprachtice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
82 Klečák Miloslav Onomyšl 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
82 Slavíček Ondřej Rosice nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
82 Hadač Pavel Horní Lipka 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
82 Okoň Mateusz Polsko 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
82 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
82 Jůna Petr Praha 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
82 Řebíček Petr Polička 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
91 Marek Ladislav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
91 Šabata Jiří  Svatý Mikuláš 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
91 Kyncl František Polička 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
91 Šupol Petr Libišany 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
91 Komenda Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
91 Kraus Pavel Jablonec nad Nisou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
91 Kopa Stanislav  Moravičany 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
91 Hos Martin  Otín 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
91 Hulvan Miloš Slovensko 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
91 Jirsa Jiří Chmeliště 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
91 Dostál Martin Králíky 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
102 Vrba Tomáš  Svítkov 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
103 Novák Jan Červené Pečky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
103 Tošer Jaroslav  Ústrašín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
103 Nagy Tibor Slovensko 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
103 Fröhlich Libor Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
103 Šafář Jakub Choceň 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
103 Gančarčík Karel  Pardubice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
103 Dohnal Jiří Jindřichov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
103 Kalus Petr Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
111 Vaško Milan Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
111 Derner Jaromír Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
111 Drábek Jaroslav Skuteč 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
111 Müller Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
111 Vlasta Tomáš Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
111 Chválová Lubica  Sezemice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
111 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
111 Sýkora Jozef Slovensko 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
111 Dušek Ondřej Poděbrady 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
111 Brodský Michal  Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.