Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 151 termínů závodů
V minulosti zadáno 7372 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2020 - 31.12.2020



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 68 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Mrvečka Patrik Týniště nad OrlicíPodorlické vydry715016323.29
2Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemRybářský ráj Hradec Králové413413433.50
2Vágenknecht Jiří Pardubice413413433.50
4Trnka Aleš TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové411411428.50
5Jiříček Jaroslav Vysoké MýtoGold Fish team311311337.67
6Franěk Robert TrutnovJizera 24411211228.00
7Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team610510517.50
8Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno4969624.00
9Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni4959523.75
10Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 243929230.67
11Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team4828220.50
12Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno3808026.67
13Chvála Petr SezemiceHungerfish team3797926.33
13Kočí Josef Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště3797926.33
13Novotná Pavlína ZámrskTorpedo team3797926.33
13Pišl Jan TřesoviceRybářský ráj Hradec Králové5797915.80
17Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni5787815.60
17Novotný Jiří ZámrskTorpedo team3787826.00
19Kratochvíl Jakub Hradec KrálovéBlack Fish team4737318.25
20Šupol Petr LibišanyPodorlické vydry4727218.00
21Machatý David Jaroměř3696923.00
21Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team4696917.25
23Šupol Michal Rychnov nad KněžnouPodorlické vydry3686822.67
24Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team3626220.67
25Aleksandrová Alena Hradec KrálovéRybářský ráj Hradec Králové3616120.33
26Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 243575719.00
27Zeman Luboš SemilyJizera 242565628.00
28Havrila Michal st. Jaroměř4555513.75
29Šrámek Petr OpočínekHungerfish team2545427.00
30Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno3535317.67
31Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team2505025.00
32Chvála Jan SezemiceHungerfish team3494916.33
32Novotný Petr ZámrskTorpedo team3494916.33
34Kubec Tomáš LanškrounGold Fish team2484824.00
35Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team3464615.33
36Novotná Jaroslava ZámrskTorpedo team2454522.50
37Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno2434321.50
37Pánek Vít Sezemice3434314.33
39Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team4424210.50
40Havrila Michal ml. Jaroměř4414110.25
40Vašata Matěj Kvasiny4414110.25
42Novák Petr Čankovice1404040.00
42Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team2404020.00
44Hybner Pavel Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště2393919.50
45Mrvečka Petr Týniště nad OrlicíPodorlické vydry3383812.67
45Pleskač Jan st. Libice nad DoubravouVysočina team1383838.00
45Černý Jindřich Mnichovo HradištěMsk Mnichovo Hradiště2383819.00
48Zahradník Vlastimil Vysoké MýtoVeteráni2373718.50
49Tobiášek Ladislav Týniště nad Orlicí2363618.00
50Bartoňková Petra Předměřice nad Labem2353517.50
50Kondras Přemysl Pardubice1353535.00
52Vlček Petr Častolovice1333333.00
53Pleskač Jan ml. Libice nad DoubravouVysočina team1313131.00
54Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni2282814.00
55Janouch Miroslav Všechlapy1262626.00
55Kadlec František ZlíčStarší a neklidní526265.20
57Turský Jindřich Krchleby1232323.00
58Pazderka Adam Hradec Králové2202010.00
59Taichner Radek Mikulovice1191919.00
60Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice215157.50
61Pásler Vlastimil SpytaStarší a neklidní412123.00
62Synek Martin ChoceňGold Fish team211115.50
63Kincl Matyáš Hradec Králové210105.00
63Štěrba Petr Sezemice1101010.00
65Chválová Lubica SezemiceHungerfish team2994.50
66Kosztyo Alexander Poděbrady2221.00
67Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní1111.00
67Vojtěch Václav MlázoviceJizera 241111.00

Copyright © 2013-2020, Rybářské žebříčky, z.s.