Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 36 termínů závodů
V minulosti zadáno 6018 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2018 - 31.12.2018



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 83 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team1432466347.36
2Machatý David JaroměřDream team1931785945.21
3Brodský Michal Hradec KrálovéFanatik Fishing team1431654538.93
4Pazderka Adam Hradec KrálovéDream team2331080835.13
5Trnka Aleš TřesoviceDream team1030940940.90
6Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno1429954739.07
7Chvála Jan SezemiceHungerfish team1129837233.82
8Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1428748334.50
9Petružálek Jiří Plotiště nad LabemFanatik Fishing team1428149135.07
10Chvála Petr SezemiceHungerfish team1128040837.09
11Vágenknecht Jiří Pardubice1727654331.94
11Zeman Luboš SemilyJizera 241127642238.36
13Kupka Tomáš Hradec KrálovéDream team1027541641.60
14Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1426745732.64
15Franěk Robert Trutnov1226036330.25
15Říčař David ZdelovBlack Fish team1026032532.50
17Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno1225435229.33
18Aleksandrová Alena Hradec KrálovéDream team1424837827.00
18Vrba Tomáš SvítkovVeteráni624824841.33
20Řehák Václav Police nad MetujíFanatik Fishing team1824441923.28
21Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241424040528.93
22Vojtěch Václav MlázoviceJizera 241423437726.93
23Novotný Jiří ZámrskNovotňáci823226332.88
23Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team723224835.43
25Kočí Josef Mnichovo Hradiště1122931528.64
26Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1822641623.11
27Gančarčík Karel PardubiceVeteráni921425628.44
28Novotná Jaroslava ZámrskNovotňáci721322231.71
29Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team620820834.67
30Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni920623426.00
31Chválová Lubica SezemiceHungerfish team720521430.57
32Hencel Jiří Police nad MetujíFanatik Fishing team1820440222.33
32Stuchlík Jiří Nová Paka1120427324.82
34Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni1319926920.69
35Havrila Michal ml. Jaroměř1619437323.31
36Havrila Michal st. Jaroměř1919232717.21
37Novotná Pavlína ZámrskNovotňáci918722324.78
38Bařinka Tomáš Týniště nad OrlicíBlack Fish team618418430.67
39Kadlec František Zlíč2118236417.33
40Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1617928217.63
41Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíBlack Fish team917619221.33
42Šinták Marek Hradec Králové617417429.00
43Tobolka Daniel NechaniceJizera 24716918426.29
44Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team1116719217.45
45Jirásek Petr ChotěbořVysočina team416516541.25
46Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni816218723.38
47Kaminský Jaroslav Frýdštejn1016119319.30
48Novotný Petr ZámrskNovotňáci615615626.00
49Krobot Jiří Dolní ČermnáPoseidon fishing club Opočno713513619.43
49Musílek Petr ChotěbořVysočina team413513533.75
51Taichner Radek Mikulovice613013021.67
52Dostál Matouš Králíky412712731.75
53Pásler Vlastimil Spyta1712319911.71
54Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou312212240.67
55Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice711811917.00
56Šitina Josef Velká Jesenice711211316.14
57Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou311111137.00
58Pišl Jan TřesoviceDream team411011027.50
59Petružálková Anet Plotiště nad LabemFanatik Fishing team310110133.67
60Kondras Přemysl PardubiceVeteráni3898929.67
61Janouch Miroslav Všechlapy6848414.00
62Pekař Jaroslav Kamenice nad LipouKrmiči2717135.50
63Pánek Vít Sezemice5666613.20
64Dědík Vladimír BašťRebels team2626231.00
65Andrž Ladislav BolehošťPoseidon fishing club Opočno4585814.50
66Vondra Martin Němčice4565614.00
66Šrámek Petr OpočínekHungerfish team1565656.00
68Bartoňková Petra Předměřice nad LabemDream team3515117.00
69Ludvík Tomáš ml. ŽamberkBlack Fish team2464623.00
70Novák Jan Libišany2424221.00
71Houser Otakar VšechlapyJizera 242414120.50
71Molek Petr Plzeň1414141.00
71Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team1414141.00
74Tošer Jaroslav ÚstrašínKrmiči1383838.00
74Šrámek Patrik OpočínekHungerfish team1383838.00
76Polovic Ladislav Žďár nad SázavouVysočina team1303030.00
76Turský Jindřich Krchleby1303030.00
78Slavík Alexej VilémovKrmiči1292929.00
79Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team1262626.00
80Dmejchal Marek SadováSIRIUS TRAPER team1111111.00
81Novák Jan ml. Libišany2994.50
82Novotná Lenka ZámrskNovotňáci1888.00
82Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team1888.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.