Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 149 termínů závodů
V minulosti zadáno 6811 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Královéhradecký - 01.01.2019 - 31.12.2019



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 77 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1530557438.27
2Machatý David Jaroměř1129244740.64
3Vágenknecht Jiří Pardubice828335143.88
4Hladík Tomáš DobruškaPoseidon fishing club Opočno1528150233.47
5Trnka Aleš Třesovice926833437.11
6Pazderka Adam Hradec Králové1226338732.25
7Dvořák Oldřich MělčanyPoseidon fishing club Opočno1225938031.67
8Zeman Luboš SemilyJizera 24824327033.75
9Chvála Jan SezemiceHungerfish team823325231.50
10Chvála Petr SezemiceHungerfish team921726229.11
11Kupka Tomáš Hradec Králové621221235.33
12Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team620820834.67
13Brodský Michal Hradec KrálovéPoseidon fishing club Opočno920324026.67
13Kočí Josef Mnichovo Hradiště920324126.78
15Červený Jaroslav Jaroměř419319348.25
16Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team919224026.67
17Novotný Jiří Zámrsk619119131.83
18Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team619019031.67
19Aleksandrová Alena Hradec Králové818920225.25
20Krobot Jiří Dolní ČermnáJ.D.J. Fish team718819127.29
21Kondras Přemysl PardubiceVeteráni418618646.50
22Bartoněk Lukáš Předměřice nad Labem418518546.25
23Pišl Jan Třesovice918322124.56
24Gančarčík Karel Pardubice817919724.63
25Havrila Michal ml. Jaroměř1117725823.45
25Stuchlík Jiří Nová PakaJizera 24717718626.57
27Franěk Robert Trutnov617217228.67
28Řehák Václav Police nad MetujíStarší a neklidní1016924324.30
29Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni716716824.00
30Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni1016619319.30
31Bareš Vladimír Slepotice616216227.00
32Vrba Tomáš SvítkovVeteráni716117024.29
33Poslušný Josef ml. Lípa nad OrlicíBlack Fish team914416918.78
34Vojtěch Václav MlázoviceJizera 24813814818.50
35Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíJ.D.J. Fish team813716220.25
36Šinták Marek Hradec Králové513413426.80
37Dostál Matouš Králíky513313326.60
38Tobolka Daniel Nechanice613113121.83
38Říčař David ZdelovJ.D.J. Fish team613113121.83
40Hencel Jiří Police nad MetujíStarší a neklidní1213018715.58
41Janouch Miroslav Všechlapy512712725.40
42Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 24712613519.29
43Kadlec František ZlíčStarší a neklidní1612021013.13
44Havrila Michal st. Jaroměř1311616812.92
45Chválová Lubica SezemiceHungerfish team6989816.33
45Novotná Pavlína Zámrsk6989816.33
47Šitina Josef Velká Jesenice5969619.20
48Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou3808026.67
49Pánek Vít Sezemice3797926.33
49Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team5797915.80
51Pásler Vlastimil SpytaStarší a neklidní1076979.70
52Šrámek Petr OpočínekHungerfish team2757537.50
53Novotná Jaroslava Zámrsk4737318.25
54Novotný Petr Zámrsk5717114.20
55Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team2686834.00
56Novák Jan Libišany3666622.00
57Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice2636331.50
58Kaminský Jaroslav Frýdštejn4626215.50
59Tobiášek Ladislav Týniště nad OrlicíBlack Fish team5595911.80
60Musílek Petr ChotěbořVysočina team2585829.00
61Kraus Pavel Jablonec nad Nisou2575728.50
62Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou2555527.50
63Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1494949.00
64Bartoňková Petra Předměřice nad Labem1424242.00
65Haklová Lucie Vrutice1383838.00
66Taichner Radek Mikulovice3373712.33
67Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou2363618.00
67Mojžíš Lukáš České Budějovice1363636.00
69Doležán Nikola ChotěbořVysočina team1272727.00
70Turský Jindřich Krchleby1262626.00
71Štěrba Petr Sezemice1222222.00
72Žemlička Radek Slatiňany1191919.00
73Charvát Lukáš ČernčiceRebels team1181818.00
74Andrž Ladislav Bolehošť1131313.00
75Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team1888.00
76Dědík Vladimír BašťRebels team1444.00
77Vondra Martin Němčice1111.00

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.