Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 51 termínů závodů
V minulosti zadáno 6000 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Plzeňský - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 202 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Nauš Vladislav Blížejov 18 3 2 1 0 2 0 0 1 2 1
2 Edl Milan Plzeň 14 3 0 2 1 0 2 0 0 0 1
3 Bárta Jakub Přeštice 6 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0
4 Harant Miroslav Plzeň 5 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0
5 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 16 1 3 1 1 0 1 2 0 0 1
6 Vican Roman Přeštice 17 1 2 1 0 3 1 1 1 0 1
7 Smihrodský Stanislav Tachov 7 1 1 1 0 1 0 0 0 0 0
8 Vican Marek Přeštice 13 1 1 1 0 0 1 1 1 0 0
9 Vrabec Jiří Plzeň 14 1 1 0 2 0 0 1 0 0 1
10 Bárta Martin Přeštice 7 1 1 0 0 1 1 2 0 0 0
11 Harant Antonín Plzeň 7 1 1 0 0 0 0 0 1 0 0
12 Bártík Miloslav Plzeň 10 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0
13 Vicher Milan Plzeň 13 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0
14 Soukup Michal Plzeň 13 1 0 0 1 1 2 0 1 1 2
15 Výboh Pavel Horní Bříza 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
16 Černý Václav Plzeň 11 1 0 0 0 3 0 0 1 0 0
17 Harant Miloš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Bárta Oldřich Nýrsko 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Pojar Radek Točník 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Liška Martin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Pechmann Václav Stříbro 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Podskalský Jiří Čižice 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Vejvančický Matěj Nepomuk 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Vodičková Kateřina  Příbram 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Hladíková Simona Blovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Richter Pavel Plzeň 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Morávka David Staňkov 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Stříbrný Tomáš Ždírec 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
17 Pavlík Jiří Tachov 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Beroušek Petr Plzeň 11 0 2 0 0 2 1 0 0 1 1
31 Krýsl Pavel Ledce 9 0 1 2 0 0 0 1 0 0 0
32 Sládek Vladislav Nýrsko 7 0 1 1 1 0 0 1 0 0 0
33 Čížek Pavel Mariánské Lázně 6 0 1 1 0 1 0 1 0 0 2
34 Leško Jiří Oldřichov 5 0 1 0 2 0 0 0 0 0 0
35 Bultas Petr Přeštice 8 0 1 0 1 0 1 1 1 0 0
36 Vlach Krištof Blovice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
37 Kazda Jan Nýrsko 8 0 1 0 0 1 0 0 2 0 0
38 Půta Jiří Plzeň 13 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
38 Pojar Miroslav Milíře 8 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
40 Půta Roman Plzeň 7 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1
40 Petrůňo Marcel Horšovský Týn 4 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1
42 Opiela Vladimír ml. Přeštice 4 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
43 Józa David Kladruby 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
44 Suttner Roman Tachov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Voith Jiří Líšťany 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Simice Jan Plzeň 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Říha Josef Spálené Poříčí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Krňoul Miroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Holík Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Münzer Josef Nové Sedlo 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Vrátník Vojtěch 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
44 Polívka Miroslav Stod 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
53 Kuneš Luboš Horní Bříza 3 0 0 2 0 0 1 0 0 0 0
54 Kořán Jindřich 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
55 Józa Petr Kladruby 5 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
55 Hraběta Václav Vlčice 3 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
57 Slíž Václav Přeštice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
58 Suchý Jan Merklín 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
59 Martinovský Jaroslav Stod 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
59 Kostelanský Petr Nýrsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
59 Kokoška Jiří Plzeň 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
59 Kracík MIchal 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
59 Holý Zdeněk ml. Plzeň 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
59 Lokaj Jakub Loket 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
59 Fikar Petr ml. Horní Bříza 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
59 Kalousek Tomáš Blovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
59 Strnad Jakub Cheb 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
59 Janeček Jan ml. Kvíčovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
59 Šedivý Jiří st. Nýřany 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
59 Jungwirt Vojtěch Strakonice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
59 Dvořák Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Sochor Václav Přeštice 10 0 0 0 2 0 0 1 0 0 0
73 Kecer Eduard Tachov 3 0 0 0 1 0 2 0 0 0 0
74 Čech Jaroslav Plzeň 4 0 0 0 1 0 1 1 0 0 0
75 Žižka Radek Holýšov 2 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0
76 Bartoš František Chotěšov 9 0 0 0 1 0 0 0 2 0 0
77 Maršálek Radek Ptenín 6 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
78 Molek Petr  Plzeň 3 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
79 Prchal Adam Horšovský Týn 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
80 Jurášová Ema Blovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Michálek Filip Ždírec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Bogdanský Antonín Kladruby 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Pešek Václav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Mikulanda Ondřej Čečkovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Bárta Václav Přeštice 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Schlegel Miroslav ml. Pernalec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Vacek Josef Nepomuk 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Louda Václav Plzeň 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Kubík David 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Kalčík Vlastimil Srby 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Břinda Karel Blovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Źán Sebastien Plzeň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
80 Eret Vojtěch 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
94 Prach Adam Merklín 6 0 0 0 0 1 2 0 0 0 1
95 Sláma Radek Švihov 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
96 Horálek Miroslav Habartov 7 0 0 0 0 1 0 2 0 1 0
97 Holý Zdeněk st. Plzeň 6 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
98 Kalčík Matěj  Plzeň 4 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
99 Šmůla David Dobřany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
99 Mikulanda D. Čečkovice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
99 Vyskočil Karel Staré Sedliště 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
99 Krausová Simona Stříbro 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
99 Duraj Filip Nepomuk 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
99 Ráchelová Eva 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
99 Jandečková Kristína 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
99 Kasl Šimon 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
99 Jamniška Pavel Kladruby 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
99 Klívar Patrik 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
99 Šroubek Vladimír Tachov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
99 Košař Tomáš Osek 6 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
111 Amerling František Kladruby 4 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
112 Touš Pavel st. Tachov 2 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
113 Nocar Pavel Plzeň 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
114 Krňoul Daniel 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
114 Fišera Jiří 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
114 Mašek Filip Nepomuk 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
114 Mencl Martin Blovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
114 Pech Stanislav Zdemyslice 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
114 Kopecký Miroslav Plzeň 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
114 Morávka Daniel Holýšov 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
114 Danko Jakub Rokycany 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
114 Holub Ondřej Nepomuk 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
114 Weber Tomáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
114 Škarda Václav ml. Blížejov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
114 Cingroš Roman Stod 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
114 Bereš Jan Planá 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
114 Haulová Miluše Prostiboř 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
128 Havránek David Stříbro 4 0 0 0 0 0 0 1 0 1 1
129 Šobr Martin Blížejov 7 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
130 Nocar Dominik Plzeň 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
130 Šalom Josef Merklín 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
130 Benčík Michal Strašice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
130 Amerling Jiří 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
130 Krejsa František Lom u Tachova 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
130 Vurma Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
130 Gabriško Tachov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
130 Výborný Jiří Teplá 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
130 Šroubek Miroslav Tachov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
130 Ungr Jiří Klatovy 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
130 Ernest František Blovice 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
130 Špiler Karel Stod 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
130 Tupý Radim 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
130 Holub David Nepomuk 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
130 Ptáček Jan ml. Žákavá 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
145 Vrátník Filip 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
145 Šmerák Tadeáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
145 Schlegel Miroslav st. Pernalec 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
145 Lepší Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
145 Hütta Josef Poběžovice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
145 Veličko František 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
145 Hynčíková Nina Nýrsko 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
145 Heřman Karel Blovice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
145 Ptáčková Anežka Žákavá 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
145 Zídek Lukáš Planá 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
145 Kabát Miroslav Třemošná 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
145 Vajskébr David 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
145 Vican Michal Přeštice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
145 Krmela Tomáš Nepomuk 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
145 Maršálek Jakub Ptenín 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
145 Opiela Vladimír st. Přeštice 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
145 Žiga Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
145 Ledvina Tomáš Bor u Tachova 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
145 Běle David 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
145 Seigerschmied Petr Bor 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
165 Kasl Luboš Plzeň 2 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
166 Auverek Vilém Stod 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
166 Hejlík Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
166 Bárta Oldřich 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
166 Rangl Jakub Planá 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
166 Šimek Martin Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
166 Duchek Jaromír Přeštice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
166 Pučelík Pavel Holýšov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
166 Chmelařík Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
166 Nygrýn Adam 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
166 Hlinčík Josef Planá 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
166 Jirka Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
166 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
166 Minařík Václav Stod 5 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
166 Nejdl David Kdyně 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
166 Engelmaier Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
166 Kalousková Adéla Blovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
166 Čechura Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
166 Janouš Petr Nepomuk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
184 Kanta Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
184 Šimůnek Roman 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
184 Vejvančická Alena Nepomuk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
184 Škardová Aneta 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
184 Cibulka Jan Chlum 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
184 Stehlík Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
184 Havel Miroslav Prostiboř 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
184 Bouše Petr st. Řenče 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
184 Čížek Michal Příbram 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
184 Borsanyi Ladislav Janovice nad Úhlavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
184 Žemlička Jiří Lhota 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
184 Kaufner Václav st. Kdyně 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
184 Škardová Veronika 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
184 Marek Jiří Hostouň 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
184 Nekolný Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
184 Žambůrek Jan Srby 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
184 Čechura Vladimír Kyšice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
184 Nygrýn Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
184 Žemličková Alena Lhota 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.