Závody
Poř. | Jméno | Město | Body | K | Body do žebříčku |
---|---|---|---|---|---|
1 | Kostomlátky | 70 | 0.000 | 38 | |
1 | Neratovice | 70 | 0.000 | 38 | |
3 | Kolín | 65 | 0.000 | 36 | |
3 | Týnec nad Labem | 65 | 0.000 | 36 | |
5 | Přelouč | 55 | 0.000 | 34 | |
5 | Týnec nad Labem | 55 | 0.000 | 34 | |
7 | Přelouč | 31 | 0.000 | 32 | |
8 | Suchdol u Kutné Hory | 27 | 0.000 | 31 | |
9 | Žíželice | 23 | 0.000 | 30 | |
10 | Bílé Vchýnice | 19 | 0.000 | 29 | |
11 | Bílé Vchýnice | 14 | 0.000 | 28 | |
12 | Onomyšl | 12 | 0.000 | 27 | |
12 | Kochánky | 12 | 0.000 | 27 | |
14 | Ratboř | 11 | 0.000 | 25 | |
14 | Pelechov | 11 | 0.000 | 25 | |
16 | Veselí u Přelouče | 8 | 0.000 | 23 | |
17 | Týnec nad Labem | 6 | 0.000 | 22 | |
17 | Bohouňovice | 6 | 0.000 | 22 | |
19 | Pelechov | 5 | 0.000 | 20 | |
19 | Kolín | 5 | 0.000 | 20 | |
21 | Krakovany | 4 | 0.000 | 18 | |
22 | Bělušice | 3 | 0.000 | 17 | |
22 | Týnec nad Labem | 3 | 0.000 | 17 | |
24 | Bělušice | 2 | 0.000 | 15 | |
24 | Týnec nad Labem | 2 | 0.000 | 15 | |
26 | Havlíčkův Brod | 1 | 0.000 | 13 | |
26 | Havlíčkův Brod | 1 | 0.000 | 13 | |
28 | Bělušice | 0 | 0.000 | 1 | |
28 | Konárovice | 0 | 0.000 | 1 | |
28 | 0 | 0.000 | 1 | ||
28 | 0 | 0.000 | 1 | ||
28 | 0 | 0.000 | 1 | ||
28 | 0 | 0.000 | 1 | ||
28 | Bělušice | 0 | 0.000 | 1 | |
28 | 0 | 0.000 | 1 | ||
28 | Bělušice | 0 | 0.000 | 1 | |
28 | Bělušice | 0 | 0.000 | 1 | |
28 | Bělušice | 0 | 0.000 | 1 |
Pro hodnocení závodu nebo možnost diskutovat se musíte přihlásit
Diskuzi k závodu můžete zobrazit zde. Diskuze pro závod je prozatím prázdná.
Hodnocení závodu dle uživatelů:
Závod nebyl uživateli prozatím hodnocen.Závod nemůžete ohodnotit, nejste přihlášen.
Datum začátku závodu | 27.04.2024 | ||||||||
Datum konce závodu | 27.04.2024 | ||||||||
Místo konání závodu | Bělušice | ||||||||
Kraj | Středočeský | ||||||||
Název závodu | Memoriál Patrika Jukla | ||||||||
Název vodní plochy | Bělušice 411119 | ||||||||
|
|||||||||
Upoutávka | |||||||||
Přihlášky závodníků |
|
||||||||
Přihlášení závodníci | Celkem přihlášeno 36 závodníků Havlíček Lukáš - Bělušice Vondráček Petr - Božec Roušal Luděk - Neratovice Oberreiter Jiří - Krakovany Vorlíček František - Kostomlátky Říha Tomáš - Bělušice Barták Petr - Bělušice Svoboda Jaroslav - Konárovice Záhora - Lukáš Barták Oliver - Bělušice Barták Zdeněk - Bělušice Skořepa Dan - Bělušice Skořepa Adam - Bělušice Ticháček Václav - Havlíčkův Brod Vacík Zdeněk - Havlíčkův Brod Horák Pavel - Žiželice Šrámek Dušak - Tynec nad Labem Kárník Petr - Bílé Vchýnice Dvořáček- Jakub Dvořáček - Karel Dvořáček - David Sudík Miloslav - Kochánky Zahradník Roman - Pelechov Zahradník Michal - Pelechov Cuhorka Jiří - Přelouč Cuhorka Aleš - Přelouč Kvasnička Martin ml. - Kolín Stýblo Karel - Týnec nad Labem Kvasnička Martin st. - Kolín Melvald Jaroslav - Suchdol u Kutné Hory Klečák Miloslav - Onomyšl Kovačka Josef - Ratboř Kaňák Petr - Bohouňovice Sixta Tomáš - Týnec nad Labem Borovíčka Zdeněk - Bělušice Stýblová Adéla - Bělušice | ||||||||
|
|||||||||
Časový harmonogram závodu |
|
||||||||
Způsob losování závodních míst |
Losování poctivé - ze zabalených ruliček, závodník si při prezentaci vylosuje číslo pro 1. a 2. kolo |
||||||||
Typ závodu |
|
||||||||
Závod pro |
|
||||||||
Startovné |
|
||||||||
|
|||||||||
Povolené nástrahy |
dle rybářského řádu |
||||||||
Zakázané nástrahy |
živá, nebo mrtvá, nebo její části |
||||||||
Krmení |
|
||||||||
Chytá se na |
|
||||||||
Typ revíru |
|
||||||||
Osádka ryb |
kapr, amur, candát, štika, okoun, úhoř, tolstolobec, bílá ryba
|
||||||||
Bodování |
Ryby se stanovenou lovnou délkou dle rybářského řádu = 1 cm/ 1 bod, ostatní druhy ryb = 1 ks/1 bod. |
||||||||
Ocenění pro vítěze |
Putovní pohár + věcné ceny. Cena za největší rybu, cena pro nejúspěšnější ženu a další hodnotné ceny. |
||||||||
|
|||||||||
Ostatní doplňující údaje (povinné vybavení, občerstvení, apod.) |
Povinná výbava: podběrák, peán, vezírek |
||||||||
Hlavní sponzor závodu |
Název: obec Bělušice |