Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 55 termínů závodů
V minulosti zadáno 5993 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Karlovarský - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 150 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Sütto Petr Ostrov 7 2 1 1 0 0 1 0 1 0 0
2 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 7 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0
3 Perout Josef Perštejn 12 2 0 1 2 0 1 1 0 1 0
4 Mackura Zdeněk Pernink 13 1 1 0 1 2 1 0 0 0 1
5 Lévai Jan st. Karlovy Vary 6 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
6 Výborný Jiří Teplá 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
6 Beňo Jindřich Nové Spořice 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
8 Ševčík Petr Louny 6 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0
9 John Miroslav Roudnice nad Labem 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
10 Záhora Petr Bílina 7 1 0 0 0 0 1 0 0 0 1
11 Motl František Bečov 8 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
12 Harant Antonín Plzeň 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
13 Lokaj Jakub Loket 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Žemlička Pavel Ostrov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Velíšek Pavel Kynšperk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Školoud Vladimír 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Květoň Milan Chodov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Porazík Jakub Kolešov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Houška Richard 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
20 Kopčová Hana Nové Sedlo 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
22 Münzer Josef Nové Sedlo 16 0 1 1 0 2 1 0 1 2 3
23 Sobotka Josef Perštejn 7 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0
24 Klement Antonín Chranišov 15 0 1 0 0 0 1 1 0 1 0
25 Michálková Tereza 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Valchař Petr Nejdek 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Oškrobany Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Orgoň Roman Tachov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Pešek Michal st. Řeřichy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Vican Marek Přeštice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Vejřík Vítězslav Nové Sedlo 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Čáp Jiří Klášterec nad Ohří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Macháček Pavel Loučky 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Pešek Michal ml. Řeřichy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Vojíř Radek 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
25 Šubert Martin Chranišov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
37 Bártík Miloslav Plzeň 7 0 0 2 0 0 0 1 0 0 0
38 Seidl Jan Zbiroh 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
39 Hložek František Bílina 6 0 0 1 0 0 1 1 0 0 0
40 Mach Václav Pernink 10 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
41 Hejka Roman Loket 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
41 Sochor Martin ml. Petrohrad 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
41 Charvát Lukáš ml. Černčice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
41 Charvát Lukáš  Černčice 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
41 Šilpoch Filip 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
41 Hampejs David Bílina 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
41 Myslík František 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
41 Šmůla David Dobřany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
41 Puškaš Pavel Karlovy Vary 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
41 Hrdlička Vojtěch Mariánské Lázně 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
41 Krupka Jiří Telce 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
41 Marek Jan 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
53 Povolný Zdeněk Karlovy Vary 11 0 0 0 3 0 1 0 1 0 0
54 Pekárek Stanislav Louny 6 0 0 0 2 0 1 1 0 0 0
55 Staněk Roman st. Karlovy Vary 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
55 Kopčo Jan Nové Sedlo 4 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
57 Potužák Karel Luby u Chebu 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
57 Wenzel Roman Loučky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
57 Lipka Jiří Perštejn 8 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
57 Prokeš Milan Libochovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
57 Staněk Roman ml. Karlovy Vary 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
57 Kolčava Tomáš Smolnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
57 Mlčoch Stanislav Karlovy Vary 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
57 Růžička Martin Kadaň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
57 Bičík Vojtěch 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
57 Verner Vladimír Smolnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
67 Skřivánek Milan Plesná 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
68 Majoroš Vojtěch Karlovy Vary 5 0 0 0 0 1 0 1 2 0 0
69 Klein Jiří Karlovy Vary 3 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
70 Novák Petr Chranišov 2 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
71 Vican Roman Přeštice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
71 Vilček Matěj 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
71 Halíř Lukáš Osek 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
71 Fictum David 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
71 Rapp Jaroslav Loket 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
71 Hronek Karel Luby u Chebu 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
71 Sochorová Hana Petrohrad 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
71 Pavlík Petr Sokolov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
71 Druxa Josef Teplice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
71 Slanař Josef Panenský Týnec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
71 Hlaváček Jakub Loučky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
82 Králíček Jiří Nová Role 4 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0
83 Hájek Petr Karlovy Vary 3 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
84 Baďura Václav Karlovy Vary 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2
85 Hrdličková Anna Mariánské Lázně 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
85 Pavlík Pavel st. Sokolov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
85 Lešták Ladislav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
85 Stark Šimon Loket 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
85 Macák Jan Luby u Chebu 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
85 Král Josef ml. 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
85 Král Josef Holýšov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
85 Pešák Rudolf Nové Sedlo 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
93 Půta Jiří Plzeň 7 0 0 0 0 0 0 2 0 2 0
94 Makarský Michal Karlovy Vary 5 0 0 0 0 0 0 2 0 0 0
95 Varadi Miroslav Nová Farma 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
95 Vrbas Miroslav 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
97 Hanuš Libor Luby u Chebu 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Horváth Jan Starý Rybník 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Hlaváček Otto Mariánské Lázně 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Matějka Zdeněk Hazlov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Maxa Jan Mariánské Lázně 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Lešták Ladislav ml. 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Fuks Jan Luby u Chebu 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Mixová Lenka 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Rybka Vladimir Rakovnik 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Beníšek Jan Starý Rybník 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Mnatinoha Vít Nové Sedlo 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Nožka František Hazlov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Stránský Petr Plesná 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Poživil Jakub Kynšperk 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Zuberová Kamila Loket 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Tlustý Michal Cheb 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Werner Tobias 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Nosál Pavel Cheb 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Bureš Milan Cheb 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Opata Martin Luby u Chebu 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Kopčo Rostislav Chodov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Planěk Pavel Starý Rybník 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Vantura Pavel Cheb 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
97 Sochor David Mariánské Lázně 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
121 Ečer Karel Horní Slavkov 8 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
122 Homolka Martin Chodov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
122 Bartoň František Klášterec nad Ohří 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
122 Munllingerová Lenka Nové Sedlo 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
122 Hlavatý Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
122 Hlaváček Tomáš Loučky 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
122 Michálek Jan Otovice 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
122 Majer Milan Luby u Chebu 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
122 Tlustá Hana Loket 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
130 Porazík Václav Kolešov 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
131 Vítek Miroslav Rakovnik 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
131 Hochman Jiří 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
131 Matějka Petr Luby u Chebu 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
131 Barták Jaroslav Loket 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
131 Novotný Antonín Klášterec nad Ohří 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
131 Otčenášek Leoš Most 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
131 Nosál Jakub Loket 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
131 Zlechovec Stanislav st. Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
131 Horák Jan st. Karlovy Vary 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
131 Jetmar Petr Loket 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
131 Smihrodský Stanislav Tachov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
142 Oberfalzer Jan Karlovy Vary 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
142 Bauerová Štěpánka Nové Sedlo 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
142 Bauer František Karlovy Vary 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
142 Krůta Jaroslav 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
142 Rangl Jakub Planá 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
142 Jeníkovský Jan Hokov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
142 Šilhavý Stanislav Třemošná 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
142 Bartošek Jakub Loket 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
142 Karásek Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.