Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 200 termínů závodů
V minulosti zadáno 5665 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Karlovarský - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 122 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Perout Josef Perštejn 9 2 0 1 2 0 1 1 0 1 0
2 Mackura Zdeněk Pernink 10 1 1 0 1 1 0 0 0 0 1
3 Sütto Petr Ostrov 4 1 1 0 0 0 1 0 0 0 0
4 Beňo Jindřich Nové Spořice 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
5 Ševčík Petr Louny 4 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0
6 Motl František Bečov 7 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
6 Záhora Petr Bílina 5 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
6 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 5 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
9 Harant Antonín Plzeň 3 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
10 Porazík Jakub Kolešov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Lévai Jan st. Karlovy Vary 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Lokaj Jakub Loket 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Žemlička Petr 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Velíšek Pavel Kynšperk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Školoud Vladimír 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
16 Münzer Josef Nové Sedlo 12 0 1 1 0 1 0 0 1 1 2
17 Sobotka Josef Perštejn 5 0 1 1 0 0 0 0 1 0 0
18 Klement Antonín Chranišov 11 0 1 0 0 0 0 1 0 1 0
19 Kopčová Hana Nové Sedlo 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Vojíř Radek 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Valchař Petr Nejdek 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Michálková Tereza 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Oškrobany Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Orgoň Roman Tachov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Vican Marek Přeštice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Čáp Jiří Klášterec nad Ohří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Vejřík Vítězslav Nové Sedlo 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Macháček Pavel Loučky 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Houška Richard 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
30 Seidl Jan Zbiroh 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
31 Hložek František Bílina 5 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
32 Bártík Miloslav Plzeň 4 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
33 Mach Václav Pernink 7 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
34 Puškaš Pavel Karlovy Vary 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
34 Krupka Jiří Telce 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
34 Hrdlička Vojtěch Mariánské Lázně 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
34 Marek Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
34 Sochor Martin ml. Petrohrad 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
34 Hampejs David Bílina 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
34 Šilpoch Filip 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
34 Myslík František 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
34 Šmůla David Dobřany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
43 Povolný Zdeněk Karlovy Vary 8 0 0 0 2 0 1 0 0 0 0
43 Pekárek Stanislav Louny 4 0 0 0 2 0 1 0 0 0 0
45 Staněk Roman st. Karlovy Vary 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
46 Růžička Martin Kadaň 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
46 Bičík Vojtěch 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
46 Potužák Karel Luby u Chebu 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
46 Výborný Jiří Teplá 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
46 Wenzel Roman Loučky 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
46 Lipka Jiří Perštejn 6 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
46 Staněk Roman ml. Karlovy Vary 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
53 Skřivánek Milan Plesná 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
54 Majoroš Vojtěch Karlovy Vary 4 0 0 0 0 1 0 1 1 0 0
55 Klein Jiří Karlovy Vary 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
56 John Miroslav Roudnice nad Labem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
56 Pavlík Petr Sokolov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
56 Sochorová Hana Petrohrad 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
56 Hlaváček Jakub Loučky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
56 Vican Roman Přeštice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
56 Novák Petr Chranišov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
56 Vilček Matěj 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
56 Fictum David 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
56 Hronek Karel Luby u Chebu 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
65 Hájek Petr Karlovy Vary 3 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
66 Baďura Václav Karlovy Vary 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2
67 Král Josef ml. 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
67 Pavlík Pavel st. Sokolov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
67 Hrdličková Anna Mariánské Lázně 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
67 Lešták Ladislav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
67 Stark Šimon Loket 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
67 Macák Jan Luby u Chebu 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
73 Králíček Jiří Nová Role 3 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
74 Půta Jiří Plzeň 4 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
75 Vrbas Miroslav 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
76 Nosál Pavel Cheb 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Werner Tobias 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Bureš Milan Cheb 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Opata Martin Luby u Chebu 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Kopčo Rostislav Chodov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Planěk Pavel Starý Rybník 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Makarský Michal Karlovy Vary 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Vantura Pavel Cheb 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Sochor David Mariánské Lázně 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Hanuš Libor Luby u Chebu 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Horváth Jan Starý Rybník 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Hlaváček Otto Mariánské Lázně 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Matějka Zdeněk Hazlov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Maxa Jan Mariánské Lázně 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Fuks Jan Luby u Chebu 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Lešták Ladislav ml. 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Varadi Miroslav Nová Farma 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Mixová Lenka 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Beníšek Jan Starý Rybník 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Nožka František Hazlov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Kopčo Jan Nové Sedlo 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Stránský Petr Plesná 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Poživil Jakub Kynšperk 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Tlustý Michal Cheb 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
76 Zuberová Kamila Loket 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
101 Ečer Karel Horní Slavkov 6 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
102 Michálek Jan Otovice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
102 Majer Milan Luby u Chebu 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
102 Tlustá Hana Loket 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
102 Homolka Martin Chodov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
102 Bartoň František Klášterec nad Ohří 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
102 Munllingerová Lenka Nové Sedlo 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
108 Nosál Jakub Loket 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
108 Otčenášek Leoš Most 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
108 Porazík Václav Kolešov 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
108 Smihrodský Stanislav Tachov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
108 Hochman Jiří 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
108 Matějka Petr Luby u Chebu 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
108 Barták Jaroslav Loket 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
108 Novotný Antonín Klášterec nad Ohří 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
116 Šilhavý Stanislav Třemošná 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
116 Bartošek Jakub Loket 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
116 Karásek Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
116 Oberfalzer Jan Karlovy Vary 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
116 Bauerová Štěpánka Nové Sedlo 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
116 Bauer František Karlovy Vary 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
116 Krůta Jaroslav 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.