Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 72 termínů závodů
V minulosti zadáno 6065 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Vysočina - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 466 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Sobotka Miroslav  Žďár nad Sázavou 14 4 0 2 0 1 0 0 0 1 1
2 Moravec Pavel Čejov 11 2 3 0 0 0 0 0 1 1 2
3 Žák Miloslav Jindřichův Hradec 5 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Bartes Petr Jaroměřice nad Rokytnou 5 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 11 2 0 1 1 1 0 1 0 2 0
6 Doležán Vladimír  Chotěboř 15 1 2 0 1 0 0 0 0 1 0
7 Nekola Lukáš Hněvkovice 6 1 1 0 0 0 1 0 0 1 0
8 Trnka Tomáš 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Škorpík Daniel Písečné 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Živný Miroslav ml. Bystřice nad Pernštejnem 5 1 0 1 1 0 1 1 0 0 0
11 Svárovský David Humpolec 6 1 0 1 0 1 0 0 0 0 1
12 Pleskač Jan ml.  Libice nad Doubravou 4 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0
13 Jungwirt Vojtěch Strakonice 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
13 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 7 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
13 Kopic Milan Humpolec 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
13 Dobeš Jiří Rebešovice 6 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
17 Duba Ladislav Žďár nad Sázavou 8 1 0 0 2 1 0 0 0 0 1
18 Kotovic Jiří st. Zubří 3 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0
19 Vískot Zdeněk ml. Moravské Budějovice 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
20 Veselý Lukáš Jaroměřice nad Rokytnou 3 1 0 0 0 2 0 0 0 0 0
21 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 5 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1
22 Kovář Michal Třešť 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
23 Pajer Stanislav Ledeč nad Sázavou 8 1 0 0 0 0 1 0 0 2 0
24 Tůma Jakub Rousínov 3 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0
25 Matulka Matyáš  Jihlava 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
25 Malý Jiří ml. Korouhev 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
25 Blecha Miroslav Počátky 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
28 Záruba Radek Těmice 3 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
29 Bednář Jakub Třebíč 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
29 Fejt Petr st. Polička 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
31 Belušiak Ladislav Jindřichův Hradec 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
31 Tomšík Jan Křižanov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
31 Slavík Tomáš  Humpolec 9 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
34 Neubrand Marek Nové Město na Moravě 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Jílek Petr st. Polička 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Skalický Jakub Milín 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Číž Luboš Jindřichův Hradec 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Ledvinka Martin Brno 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Škorpík František Písečné 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Černý Jindřich ml. Jindřichův Hradec 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Duba Ladislav ml. Žďár nad Sázavou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Skalický Miroslav Milín 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Havlíček David Tábor 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Vašík Jakub Jimramov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Slavík Matěj Choceň 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Munzar Tomáš Doubravník 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Bidmon Pavel Korouhev 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Maršík Jan  Pelhřimov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Lukš Benjamin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Bařinka Tomáš  Týniště nad Orlicí 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Bošek Stanislav Brno 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Novák Matyáš Nová Ves u Chotěboře 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Šimánek Jakub Rouštany 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Koubský Adam Pelhřimov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Vašík Pavel 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Kot Hynek Zdislavice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Slosarčík Lukáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
58 Musílek Petr  Chotěboř 11 0 3 2 0 1 0 0 0 0 0
59 Toman František st. Jaroměřice nad Rokytnou 8 0 2 0 0 1 0 0 0 0 0
59 Skryja Matěj Ostrov nad Oslavou 9 0 2 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Mokrý Jiří ml. Havlíčkův Brod 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Mokrý Jiří st. Havlíčkův Brod 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Jašková Aneta Černá Hora 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Jirásek Petr  Chotěboř 6 0 1 1 0 0 1 1 0 0 0
65 Kotovic Jiří ml. Zubří 3 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0
66 Jirsa Jiří Chmeliště 5 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0
67 Riedl Filip  Humpolec 7 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
67 Beck Milan Prachatice 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
69 Pekař Jaroslav  Kamenice nad Lipou 6 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0
70 Hrazdíra Petr 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
70 Pecher Petr Strakonice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
70 Horáček Tomáš 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
73 Pavlíček Radomír Žďár nad Sázavou 8 0 1 0 0 1 0 1 0 0 0
74 Riedl Patrik  Humpolec 7 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0
75 Dostál Matouš  Králíky 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
76 Coufal Zdeněk Želetava 13 0 1 0 0 0 1 0 1 0 0
77 Kameš Petr 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
77 Kameš Jakub Čejov 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
79 Unzeitig Bohuslav  Žďár nad Sázavou 14 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0
80 Chvála Petr  Sezemice 4 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
80 Hos Martin  Otín 6 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
82 Peťovský Ivan Třebíč 4 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
82 Mitas Luděk Jindřichův Hradec 5 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
84 Němec Jan. 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Riedl Michal Humpolec 6 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Maršík Jakub Pelhřimov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Hlaváček Ladislav Veselá 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Eis Rostislav Zvěrkovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Sobotka Petr  Žďár nad Sázavou 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Bednář Štěpán 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Šťastný Ondřej Telecí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Holčapek David Ivančice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Menčík Ivo Opatovice nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Barák Milan Želetava 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Kožarská Aneta Štětí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Komín Vladimír Horní Cerekev 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Samlík Libor Oslavany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Casian Ivan Humpolec 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Cvercek Dominik 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Urban Jaroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Wittvar Zdeněk st. Vrdy 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Vorel Aleš Rakovník 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Tatíček Jiří Lukavice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Žváček Michal Nové Město na Moravě 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
105 Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec 9 0 0 2 0 1 0 0 1 0 0
106 Melichar Tomáš  Žďár nad Sázavou 15 0 0 1 1 2 3 1 0 1 2
107 Havránek Radek Čejov 4 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0
108 Janíček Jan Kamenice u Jihlavy 10 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
108 Cablk Jan Pravonín 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
110 Raniak Martin Třešť 16 0 0 1 0 2 1 0 0 0 0
111 Vacík Zdeněk Havlíčkův Brod 13 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
112 Jakeš Jan Ostrov nad Oslavou 3 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
112 Beránek Jaroslav Světlá nad Sázavou 5 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
114 Ondráček Kamil  Žďár nad Sázavou 10 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
114 Semerád Vladislav Benešov 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
116 Hanzal Ondřej Želetava 9 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1
117 Slavík Jakub Vilémov 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
118 Klusák Milan Jihlava 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
118 Svoboda Václav Horní Cerekev 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
118 Svoboda Stanislav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
118 Bečka Pavel Plevnice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
118 Malý Jiří st. Korouhev 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
118 Bříza Filip Jiřice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
118 Dejmek Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
118 Cvercek Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
118 Mann Pavel ml. Bystřice nad Pernštejnem 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
118 Glézlová Šárka Kloužovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
118 Kulka Štěpán ml. Jimramov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
118 Lukeš Jan Rakovník 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
118 Šimečková Tereza Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
118 Miksa Otmar 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
118 Bureš Jan Počátky 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
118 Bulíček Tomáš Jemnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
118 Brückner Martin Velké Meziříčí 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
118 Rysl Pavel Pelhřimov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
118 Rambousek Stanislav  Třebíč 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
118 Topič Jaromír Humpolec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
118 Mendl Patrik Lučice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
118 Císař Bohumír Pelhřimov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
118 Slavík Jaromír Humpolec 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
118 Simonides Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
118 Peška Robin Žďár nad Sázavou 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
118 Hála Ondřej Havlíčkův Brod 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
118 Beránková Eliška Světlá nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
118 Prokeš Jan Velká Bíteš 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
118 Potičný Michal ml. Ivančice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
118 Navrkal Lukáš Plešice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
118 Sláma Jiří Nové Město na Moravě 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
118 Zeman Luboš  Semily 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
118 Janeba Petr Svratka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
151 Tošer Jaroslav  Ústrašín 11 0 0 0 2 1 0 0 1 0 0
152 Vágenknecht Jiří  Pardubice 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
152 Průša Vladimír Želetava 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
154 Škoda František Pacov 9 0 0 0 1 3 1 0 0 1 0
155 Komárek Martin Havlíčkův Brod 8 0 0 0 1 2 0 1 0 1 0
156 Mokrá Jana  Najdek 12 0 0 0 1 1 0 2 1 0 0
157 Beránek Lukáš Světlá nad Sázavou 5 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
158 Takács Pavel Žďár nad Sázavou 9 0 0 0 1 0 1 0 0 1 0
159 Tejnecký Miroslav Zbraslavice 3 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
160 Špatný Jan ml. Dolní Bukovsko 2 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
160 Prchal Jan Lučice 9 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
160 Špatný Jan st. Dolní Bukovsko 2 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
163 Svoboda Stanislav st. Čejov 4 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
163 Švec Jakub Zhořec 10 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
165 Zrnová Jitka Benešov 6 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Novotný Jiří ml. Jemnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Matějka Jindřich Strakonice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Pavka Martin Znojmo 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Joukl Jiří Chotěboř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Blažková Aneta Pelhřimov 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Müller Tomáš Telecí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Vlček Josef 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Hnulík Svatopluk Havlíčkův Brod 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Prokeš Roman Velká Bíteš 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Hromada Dominik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Neumann Zdeněk Domanín 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Petr Radim Nové Město na Moravě 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Mareš Jakub Plačkov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Mohwald Jiří 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Černý Stanislav Moravské Budějovice 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Němec Bohuslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Kudláček Jan Ocmanice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Kocanda Jakub Pustina 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Hošek Stanislav Pacov 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Molík Lubomír Citonice 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Kříž Josef Jindřichův Hradec 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Musil Milan st. Keřkov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Denemarek Jiří Hrotovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Beránek Radomír 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Vašíková Kateřina Jimramov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Pešková Nikola Tábor 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Mayer Martin Věchnov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Břeň Zdeněk Jimramov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Bálek Ondřej Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Valenta Zdeněk Kamenice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Tlustý Luboš Svratouch 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
197 Satorie Jan Jimramov 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
197 Satorie Josef Jimramov 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
199 Gryč Jan  Přibyslav 5 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
199 Doležán Nikola  Dačice 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
201 Raniak Milan Třešť 7 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
201 Dostál Vít Bystřice nad Pernštejnem 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
201 Slavík Alexej  Vilémov 11 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
204 Klap Tomáš Humpolec 3 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
205 Hlaváček Karel Humpolec 6 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
205 Svoboda Antonín Kejžlice 5 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
207 Sobotka Jiří st. Žďár nad Sázavou 8 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
208 Houdek Petr Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
208 Kertész Julius  Moravské Budějovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
208 Kolář Michal Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
208 Černý Radek Třebíč 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
208 Matějka Ondřej Tábor 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
208 Snášel Radek Černá Hora 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
208 Šoustarová Karolína Lísek 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
208 Hejda Filip Rakovník 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
208 Harvan Patrik Bystrice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
208 Kapec Lukáš Leština 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
208 Šabatka Tomáš Sasov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
208 Novák Vratislav Týn nad Vltavou 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
208 Machatý David  Jaroměř 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
208 Kudláč David 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
208 Halva Daniel Jimramov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
208 Matej Jiří Přerov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
208 Jakubec Jan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
208 Nešpor Ladislav Třešť 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
208 Oumara Martin Pelhřimov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
208 Bureš Matyáš Herálec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
208 Vondra Aleš Lučice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
208 Bidmon Karel 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
208 Stehlík Jaroslav ml. Fryšava pod Žákovou horou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
208 Hořínek Ivan Kozlov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
208 Smejkal Adam Havlíčkův Brod 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
208 Čaněk Antonín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
208 Musil Ondřej Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
208 Musilová Darja Humpolec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
208 Pavlíček Kamil Žďár nad Sázavou 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
208 Chmelíček Roman Měřín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
238 Matějka Lukáš Krahulčí 6 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0
239 Polívka Martin Ždírec nad Doubravou 6 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
239 Šťastný Milan st. Vitochov 3 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
241 Farka Martin Čejov 3 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
242 Soukup Ivo Třebíč 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Beneš Jaroslav Nová Ves u Chotěboře 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Němeček Jiří Nové Město na Moravě 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Šimek Lukáš Dolní Lhota 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Smítka Josef ml. Kutná Hora 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Matulka Jaromír 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Nikl Michal Polička 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Kučerová Kateřina 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Buzek Pavel Český Rudolec 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Grecová Tereza Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Nekulová Stanislava Dobroutov 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Miček František Křetín 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Volf Josef Chlumín 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Tůma Jiří Rousínov 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Homola Matěj 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Syrůček Stanislav  Dražkovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Šimek Jiří Benešov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Kout Otakar Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Kupsa Jan st. Buřenice 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Mach Martin Jindřichův Hradec 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Truhlářová Daniela Vlašim 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Mannová Lucie Bystřice nad Pernštejnem 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Burian Jiří Jihlava 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Dvořáček Jan Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Hybner Pavel Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Strnadová Barbora Pelhřimov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Výleta Martin Český Rudolec 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Nekola Petr Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Krčil Martin ml. Červená Řečice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Havel Josef Vystrkov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Blažek Petr Načeradec 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Šafařík Petr Pohřebačka 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Novotný Petr ml. Louka 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Rezek Oldřich Klentnice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Frič Tomáš Skuhrov 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Papoušek Ivan Hostim 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Finda Stanislav Jemnice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
242 Patoč Jakub Mirošovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
280 Košina Pavel Domanín 6 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0
281 Icha Zdeněk Havlíčkův Brod 9 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
282 Mičič Bogdan Citonice 4 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
283 Čermoch Jiří Vrchotovy Janovice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
283 Chudárek Vlastimil st. Bystřice nad Pernštejnem 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
283 Carboch Zdeněk Vrchotovy Janovice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
283 Chudárek Vlastimil ml. Bystřice nad Pernštejnem 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
287 Mička Filip Světnov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Mikulecký Jan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Hloušek Jakub Rožná 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Šourek Zdeněk 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Marek Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Hanzal Roman Žirovnice 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Obadal Ladislav Mohelnice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Řípa Aleš Heřmanův Městec 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Šebesta Jakub Mikulov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Humplík Jakub Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Mysliveček Miroslav Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Hanzal Lukáš Žirovnice 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Horáček Radim Vlastějovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Andrýsek Vít Jihlava 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Kubík Milan ml. 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Černý Martin Moravské Budějovice 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Zavacký Radek Jaroměřice nad Rokytnou 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Karas Michal Moravské Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Černovická Alice Lucie 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Beneš Milan Suchdol nad Lužnicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Havlíček Petr Vatín 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Řádek Dominik Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Malý František Kostelní Radouň 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Marek Petr Maleč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Kosík Tomáš Moravské Budějovice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Pěta Josef Lazinov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Kukeně Tomáš Světlá nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Fiala Michal Žleby 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Humplík Lukáš ml. Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Dokulilová Denisa 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Pěta Jiří Lazinov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Vencálek Miloslav ml. Slavkovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Koudela Jakub Velké Meziříčí 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Diviš Roman Kněžice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Gabriel Václav Sezimovo Ústí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
287 Pipek Jan Lučice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
323 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 5 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0
324 Krupička František Batelov 3 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
325 Klečák Miloslav Onomyšl 9 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
326 Bareš Vladimír  Slepotice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Pojer Jakub 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Svárovský Tomáš Humpolec 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Brzoň Matěj Kožlí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Vitásek Jiří Červená Lhota 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Čonka David 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Beck Jiří Prachatice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Kovařík Jan Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Rybčák Zdeno Těchobuz 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Havlík Jiří Dalečín 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Koča Vítězslav Buřenice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Požár Ondřej Měřín 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Johanides Vlastimil Světlá nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Šír Jaroslav Křižánky 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Němec Jiří Radějovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Jelínek Michal Uhelná Příbram 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Hebelka Martin Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Palán Leoš Vilémov 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Baló Josef Římov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Görčöš Ivan Slovensko 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Křen Jan Telč-Podolí 7 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Pružina Lukáš Uhříněves 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Ngoxuan Robin Blížkovice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Douda Jan Chrast u Chrudimi 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Dejmek Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Veselý Pavel Uhlířské Janovice 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Mařík Milan Jaroměřice nad Rokytnou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Sobotka Jiří ml. Žďár nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Čekal Matěj Černovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Dědic Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Hegr Miroslav Korouhev 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Bradáč Michal Velké Meziříčí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Záveský Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Bureš Václav Nová Ves 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Štork Dominik Ivančice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Černovický Adam 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Šír František 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
326 Růžek Jiří Buřenice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
364 Novák Josef Ledeč nad Sázavou 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
365 Tomáš Břetislav Nová Ves u Chotěboře 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Priehoda Tomáš Oslavany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Doležal Jan Nesovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Záškoda Radek Moravské Budějovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Krbec Miloš Čejov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Švíka Maxmilián Hněvkovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Pokorný František 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Tichopád Marek Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Novák Matěj Humpolec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Rakušan Miroslav 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Talich Jaroslav ml. Mladé Bříště 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Milkovič František 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Herbrich Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Beranová Simona Zachotín 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Uličný Jan Proseč 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Kubát Filip 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Chramosta Jiří 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Doležalová Sabina 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Jung Karel Praha 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Cvarada Jan 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Mejšek Radek 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Fousek Jan Chotěboř 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Častulík Luděk Moravská Třebová 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Kučavský Petr Světlá nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Ledvinka Jaroslav Havlíčkův Brod 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Studnička Jan Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Pavlíček Michal Ledeč nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Krtek Tomáš Humpolec 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Jilichová Iva Hněvkovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Freisleba Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Soukup Vlastimil Čejov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Choutková Klára Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Zavřel Jan Pomezí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Kousal Filip 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Zelníček Lukáš Černovice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Císař Dan 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Rakušan Emil 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Veselý Rostislav Jemnice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Smejkal Rudolf Kouty 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Novák Radek Blatnice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Aldorf Miroslav Červená Řečice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Váchová Radka Humpolec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Talich Jaroslav st. Mladé Bříště 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Konvalina Jiří Lučice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Matal Karel Černá Hora 6 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Švíka Kryštof Hněvkovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Rákosník Filip 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Štětka Tomáš Radňov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Suk Filip Humpolec 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Brouk Pavel 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Bříza Adam 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Kolečkář Tomáš Mohelnice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Tůma Jan 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Misar Petr Kouty 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Čapek Kryštof 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Tecl Miloslav Pozovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Stránský Kamil Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Vorel Roman Dolní Kralovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Truhlář Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Šabatková Hana Jihlava 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Prokop Josef Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Kouřil Patrik Humpolec 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Lajkeb Martin Zachotín 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Hlaváč Marek 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Hanko Jáchym Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Smítka Radek  Bolina 5 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Horňas Milan Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Spěvák Milan st. České Velenice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
365 Beran Pavel Velká Bíteš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
434 Pavlíček Václav st. Ledeč nad Sázavou 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
435 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
435 Peroutka František Nuzice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
435 Ondráček Petr Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
435 Vavroušek Luboš Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
435 Kopecký Pavel Dobrovítov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
435 Herout Vít Nová Bystřice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
435 Suchánek Aleš Dymokury 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
435 Turský Jindřich  Krchleby 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
435 Maška Josef Kletečná 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
435 Jarušinský Michal Korouhev 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
435 Nový Jan Tábor 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
435 Havlíčková Dominika 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
435 Vopršal Filip Radňovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
435 Horák Ivan Včelnička 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
435 Sobotka Jiří ml. Sobětuchy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
435 Gregor Jaroslav Herálec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
435 Šibor Jaroslav Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
435 Klobusovký Miroslav Libická Lhotka 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
435 Kouřil Pavel Kamenice nad Lipou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
435 Vlček Petr  Častolovice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
435 Schmid David Dačice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
435 Valenta Zdeněk ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
435 Suchánek František 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
435 Pácal Antonín ml. Stránecká Zhoř 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
435 Kadič Filip Netřebice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
435 Tvrdý Pavel Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
435 Sedlák Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
435 Maška Martin Kletečná 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
435 Tecl Petr Tábor 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
435 Pečta Radek st. Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
435 Čaněk Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
435 Sláma Jan Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.