Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 55 termínů závodů
V minulosti zadáno 5993 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Vysočina - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 463 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Sobotka Miroslav  Žďár nad Sázavou 14 4 0 2 0 1 0 0 0 1 1
2 Moravec Pavel Čejov 11 2 3 0 0 0 0 0 1 1 2
3 Žák Miloslav Jindřichův Hradec 5 2 2 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 10 2 0 1 1 1 0 1 0 1 0
5 Doležán Vladimír  Chotěboř 15 1 2 0 1 0 0 0 0 1 0
6 Nekola Lukáš Hněvkovice 6 1 1 0 0 0 1 0 0 1 0
7 Trnka Tomáš 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Bartes Petr Jaroměřice nad Rokytnou 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Škorpík Daniel Písečné 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
10 Živný Miroslav ml. Bystřice nad Pernštejnem 5 1 0 1 1 0 1 1 0 0 0
11 Svárovský David Humpolec 6 1 0 1 0 1 0 0 0 0 1
12 Pleskač Jan ml.  Libice nad Doubravou 4 1 0 1 0 0 0 1 0 0 0
13 Jungwirt Vojtěch Strakonice 2 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
13 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 6 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
13 Dobeš Jiří Rebešovice 6 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
13 Kopic Milan Humpolec 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
17 Duba Ladislav Žďár nad Sázavou 7 1 0 0 2 1 0 0 0 0 1
18 Kotovic Jiří st. Zubří 3 1 0 0 1 0 1 0 0 0 0
19 Vískot Zdeněk ml. Moravské Budějovice 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
20 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 5 1 0 0 0 1 0 0 0 0 1
21 Veselý Lukáš Jaroměřice nad Rokytnou 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
21 Kovář Michal Třešť 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
23 Pajer Stanislav Ledeč nad Sázavou 8 1 0 0 0 0 1 0 0 2 0
24 Tůma Jakub Rousínov 3 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0
25 Matulka Matyáš  Jihlava 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
25 Malý Jiří ml. Korouhev 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
25 Blecha Miroslav Počátky 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
28 Záruba Radek Těmice 3 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
29 Bednář Jakub Třebíč 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
29 Fejt Petr st. Polička 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
31 Tomšík Jan Křižanov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
31 Belušiak Ladislav Jindřichův Hradec 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
31 Slavík Tomáš  Humpolec 9 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
34 Neubrand Marek Nové Město na Moravě 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Bidmon Pavel Korouhev 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Maršík Jan  Pelhřimov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Bařinka Tomáš  Týniště nad Orlicí 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Skalický Jakub Milín 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Jílek Petr st. Polička 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Ledvinka Martin Brno 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Koubský Adam Pelhřimov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Duba Ladislav ml. Žďár nad Sázavou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Skalický Miroslav Milín 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Vašík Pavel 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Vašík Jakub Jimramov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Havlíček David Tábor 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Slavík Matěj Choceň 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Lukš Benjamin 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Černý Jindřich ml. Jindřichův Hradec 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Bošek Stanislav Brno 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Číž Luboš Jindřichův Hradec 5 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Škorpík František Písečné 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Novák Matyáš Nová Ves u Chotěboře 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Šimánek Jakub Rouštany 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Slosarčík Lukáš 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Munzar Tomáš Doubravník 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 Kot Hynek Zdislavice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
58 Musílek Petr  Chotěboř 11 0 3 2 0 1 0 0 0 0 0
59 Toman František st. Jaroměřice nad Rokytnou 8 0 2 0 0 1 0 0 0 0 0
59 Skryja Matěj Ostrov nad Oslavou 9 0 2 0 0 1 0 0 0 0 0
61 Mokrý Jiří ml. Havlíčkův Brod 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Mokrý Jiří st. Havlíčkův Brod 3 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
61 Jašková Aneta Černá Hora 2 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
64 Kotovic Jiří ml. Zubří 3 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0
65 Jirsa Jiří Chmeliště 5 0 1 1 0 0 0 0 0 1 0
66 Riedl Filip  Humpolec 7 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
66 Beck Milan Prachatice 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
68 Pekař Jaroslav  Kamenice nad Lipou 6 0 1 0 1 1 0 0 0 0 0
69 Hrazdíra Petr 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
69 Pecher Petr Strakonice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
69 Horáček Tomáš 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
72 Pavlíček Radomír Žďár nad Sázavou 8 0 1 0 0 1 0 1 0 0 0
73 Riedl Patrik  Humpolec 7 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0
74 Dostál Matouš  Králíky 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
75 Jirásek Petr  Chotěboř 5 0 1 0 0 0 1 1 0 0 0
76 Coufal Zdeněk Želetava 13 0 1 0 0 0 1 0 1 0 0
77 Kameš Petr 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
77 Kameš Jakub Čejov 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
79 Unzeitig Bohuslav  Žďár nad Sázavou 14 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0
80 Hos Martin  Otín 6 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
80 Chvála Petr  Sezemice 3 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
82 Peťovský Ivan Třebíč 4 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
82 Mitas Luděk Jindřichův Hradec 5 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
84 Němec Jan. 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Vorel Aleš Rakovník 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Barák Milan Želetava 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Kožarská Aneta Štětí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Riedl Michal Humpolec 6 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Casian Ivan Humpolec 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Hlaváček Ladislav Veselá 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Žváček Michal Nové Město na Moravě 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Šťastný Ondřej Telecí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Holčapek David Ivančice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Maršík Jakub Pelhřimov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Menčík Ivo Opatovice nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Komín Vladimír Horní Cerekev 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Cvercek Dominik 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Bednář Štěpán 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Eis Rostislav Zvěrkovice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Sobotka Petr  Žďár nad Sázavou 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Samlík Libor Oslavany 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Tatíček Jiří Lukavice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
84 Urban Jaroslav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
104 Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec 9 0 0 2 0 1 0 0 1 0 0
105 Melichar Tomáš  Žďár nad Sázavou 14 0 0 1 1 2 3 0 0 1 2
106 Havránek Radek Čejov 4 0 0 1 1 1 0 0 0 0 0
107 Janíček Jan Kamenice u Jihlavy 10 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
107 Cablk Jan Pravonín 3 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
109 Raniak Martin Třešť 16 0 0 1 0 2 1 0 0 0 0
110 Vacík Zdeněk Havlíčkův Brod 13 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
111 Jakeš Jan Ostrov nad Oslavou 3 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
111 Beránek Jaroslav Světlá nad Sázavou 5 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
113 Semerád Vladislav Benešov 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
114 Hanzal Ondřej Želetava 9 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1
115 Slavík Jakub Vilémov 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
116 Brückner Martin Velké Meziříčí 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
116 Klusák Milan Jihlava 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
116 Topič Jaromír Humpolec 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
116 Janeba Petr Svratka 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
116 Svoboda Václav Horní Cerekev 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
116 Svoboda Stanislav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
116 Bečka Pavel Plevnice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
116 Malý Jiří st. Korouhev 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
116 Císař Bohumír Pelhřimov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
116 Cvercek Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
116 Navrkal Lukáš Plešice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
116 Mann Pavel ml. Bystřice nad Pernštejnem 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
116 Simonides Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
116 Peška Robin Žďár nad Sázavou 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
116 Kulka Štěpán ml. Jimramov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
116 Glézlová Šárka Kloužovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
116 Zeman Luboš  Semily 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
116 Lukeš Jan Rakovník 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
116 Bureš Jan Počátky 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
116 Bulíček Tomáš Jemnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
116 Rysl Pavel Pelhřimov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
116 Dejmek Lukáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
116 Rambousek Stanislav  Třebíč 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
116 Bříza Filip Jiřice 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
116 Ondráček Kamil  Žďár nad Sázavou 9 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
116 Mendl Patrik Lučice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
116 Slavík Jaromír Humpolec 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
116 Šimečková Tereza Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
116 Beránková Eliška Světlá nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
116 Prokeš Jan Velká Bíteš 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
116 Potičný Michal ml. Ivančice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
116 Miksa Otmar 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
116 Sláma Jiří Nové Město na Moravě 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
116 Hála Ondřej Havlíčkův Brod 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
150 Vágenknecht Jiří  Pardubice 3 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
150 Průša Vladimír Želetava 4 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
152 Škoda František Pacov 9 0 0 0 1 3 1 0 0 1 0
153 Komárek Martin Havlíčkův Brod 8 0 0 0 1 2 0 1 0 1 0
154 Mokrá Jana  Najdek 12 0 0 0 1 1 0 2 1 0 0
155 Tošer Jaroslav  Ústrašín 10 0 0 0 1 1 0 0 1 0 0
156 Beránek Lukáš Světlá nad Sázavou 5 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
157 Takács Pavel Žďár nad Sázavou 9 0 0 0 1 0 1 0 0 1 0
158 Tejnecký Miroslav Zbraslavice 3 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
159 Špatný Jan ml. Dolní Bukovsko 2 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
159 Prchal Jan Lučice 9 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
159 Špatný Jan st. Dolní Bukovsko 2 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
162 Svoboda Stanislav st. Čejov 4 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
162 Švec Jakub Zhořec 10 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
164 Novotný Jiří ml. Jemnice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Matějka Jindřich Strakonice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Kříž Josef Jindřichův Hradec 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Musil Milan st. Keřkov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Denemarek Jiří Hrotovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Joukl Jiří Chotěboř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Blažková Aneta Pelhřimov 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Mayer Martin Věchnov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Hnulík Svatopluk Havlíčkův Brod 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Prokeš Roman Velká Bíteš 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Pavka Martin Znojmo 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Neumann Zdeněk Domanín 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Valenta Zdeněk Kamenice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Petr Radim Nové Město na Moravě 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Černý Stanislav Moravské Budějovice 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Tlustý Luboš Svratouch 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Zrnová Jitka Benešov 6 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Němec Bohuslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Mohwald Jiří 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Hošek Stanislav Pacov 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Molík Lubomír Citonice 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Hromada Dominik 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Müller Tomáš Telecí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Vlček Josef 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Vašíková Kateřina Jimramov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Mareš Jakub Plačkov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Beránek Radomír 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Břeň Zdeněk Jimramov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Pešková Nikola Tábor 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Bálek Ondřej Praha 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Kocanda Jakub Pustina 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
164 Kudláček Jan Ocmanice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
196 Satorie Jan Jimramov 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
196 Satorie Josef Jimramov 2 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
198 Gryč Jan  Přibyslav 5 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
198 Doležán Nikola  Dačice 3 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
200 Raniak Milan Třešť 7 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
200 Dostál Vít Bystřice nad Pernštejnem 2 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
200 Slavík Alexej  Vilémov 11 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
203 Klap Tomáš Humpolec 3 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
204 Hlaváček Karel Humpolec 6 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
204 Svoboda Antonín Kejžlice 5 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
206 Sobotka Jiří st. Žďár nad Sázavou 8 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
207 Bureš Matyáš Herálec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
207 Čaněk Antonín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
207 Kolář Michal Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
207 Stehlík Jaroslav ml. Fryšava pod Žákovou horou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
207 Hořínek Ivan Kozlov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
207 Snášel Radek Černá Hora 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
207 Šoustarová Karolína Lísek 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
207 Matějka Ondřej Tábor 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
207 Musilová Darja Humpolec 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
207 Hejda Filip Rakovník 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
207 Kapec Lukáš Leština 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
207 Chmelíček Roman Měřín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
207 Novák Vratislav Týn nad Vltavou 3 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
207 Houdek Petr Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
207 Matej Jiří Přerov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
207 Kertész Julius  Moravské Budějovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
207 Jakubec Jan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
207 Oumara Martin Pelhřimov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
207 Nešpor Ladislav Třešť 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
207 Černý Radek Třebíč 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
207 Vondra Aleš Lučice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
207 Harvan Patrik Bystrice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
207 Bidmon Karel 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
207 Smejkal Adam Havlíčkův Brod 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
207 Šabatka Tomáš Sasov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
207 Kudláč David 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
207 Machatý David  Jaroměř 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
207 Musil Ondřej Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
207 Halva Daniel Jimramov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
207 Pavlíček Kamil Žďár nad Sázavou 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
237 Matějka Lukáš Krahulčí 6 0 0 0 0 0 1 1 1 0 0
238 Polívka Martin Ždírec nad Doubravou 6 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
238 Šťastný Milan st. Vitochov 3 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
240 Farka Martin Čejov 3 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
241 Kupsa Jan st. Buřenice 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Beneš Jaroslav Nová Ves u Chotěboře 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Němeček Jiří Nové Město na Moravě 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Smítka Josef ml. Kutná Hora 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Dvořáček Jan Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Nikl Michal Polička 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Nekulová Stanislava Dobroutov 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Krčil Martin ml. Červená Řečice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Havel Josef Vystrkov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Buzek Pavel Český Rudolec 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Strnadová Barbora Pelhřimov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Grecová Tereza Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Miček František Křetín 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Volf Josef Chlumín 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Rezek Oldřich Klentnice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Patoč Jakub Mirošovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Soukup Ivo Třebíč 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Matulka Jaromír 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Šimek Lukáš Dolní Lhota 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Kučerová Kateřina 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Mach Martin Jindřichův Hradec 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Mannová Lucie Bystřice nad Pernštejnem 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Kout Otakar Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Burian Jiří Jihlava 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Truhlářová Daniela Vlašim 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Výleta Martin Český Rudolec 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Nekola Petr Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Novotný Petr ml. Louka 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Blažek Petr Načeradec 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Tůma Jiří Rousínov 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Homola Matěj 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Hybner Pavel Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Frič Tomáš Skuhrov 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Papoušek Ivan Hostim 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Finda Stanislav Jemnice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Šimek Jiří Benešov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
241 Šafařík Petr Pohřebačka 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
278 Košina Pavel Domanín 6 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0
279 Icha Zdeněk Havlíčkův Brod 9 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
280 Mičič Bogdan Citonice 4 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
281 Čermoch Jiří Vrchotovy Janovice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
281 Chudárek Vlastimil st. Bystřice nad Pernštejnem 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
281 Carboch Zdeněk Vrchotovy Janovice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
281 Chudárek Vlastimil ml. Bystřice nad Pernštejnem 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
285 Diviš Roman Kněžice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Humplík Lukáš ml. Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Dokulilová Denisa 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Mička Filip Světnov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Fiala Michal Žleby 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Řípa Aleš Heřmanův Městec 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Mikulecký Jan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Šebesta Jakub Mikulov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Marek Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Černý Martin Moravské Budějovice 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Koudela Jakub Velké Meziříčí 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Černovická Alice Lucie 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Gabriel Václav Sezimovo Ústí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Kubík Milan ml. 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Hloušek Jakub Rožná 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Hanzal Roman Žirovnice 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Obadal Ladislav Mohelnice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Marek Petr Maleč 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Kosík Tomáš Moravské Budějovice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Šourek Zdeněk 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Humplík Jakub Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Pěta Josef Lazinov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Kukeně Tomáš Světlá nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Pěta Jiří Lazinov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Hanzal Lukáš Žirovnice 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Horáček Radim Vlastějovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Andrýsek Vít Jihlava 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Mysliveček Miroslav Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Vencálek Miloslav ml. Slavkovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Karas Michal Moravské Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Zavacký Radek Jaroměřice nad Rokytnou 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Řádek Dominik Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Beneš Milan Suchdol nad Lužnicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Havlíček Petr Vatín 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Pipek Jan Lučice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
285 Malý František Kostelní Radouň 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
321 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 5 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0
322 Krupička František Batelov 3 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
323 Klečák Miloslav Onomyšl 9 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
324 Bareš Vladimír  Slepotice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Pojer Jakub 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Svárovský Tomáš Humpolec 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Brzoň Matěj Kožlí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Beck Jiří Prachatice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Čekal Matěj Černovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Dědic Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Kovařík Jan Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Záveský Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Havlík Jiří Dalečín 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Růžek Jiří Buřenice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Johanides Vlastimil Světlá nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Šír Jaroslav Křižánky 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Čonka David 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Jelínek Michal Uhelná Příbram 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Hebelka Martin Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Palán Leoš Vilémov 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Vitásek Jiří Červená Lhota 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Ngoxuan Robin Blížkovice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Veselý Pavel Uhlířské Janovice 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Görčöš Ivan Slovensko 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Sobotka Jiří ml. Žďár nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Pružina Lukáš Uhříněves 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Rybčák Zdeno Těchobuz 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Požár Ondřej Měřín 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Koča Vítězslav Buřenice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Hegr Miroslav Korouhev 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Mařík Milan Jaroměřice nad Rokytnou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Bureš Václav Nová Ves 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Štork Dominik Ivančice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Černovický Adam 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Šír František 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Němec Jiří Radějovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Bradáč Michal Velké Meziříčí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Baló Josef Římov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Douda Jan Chrast u Chrudimi 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Dejmek Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Křen Jan Telč-Podolí 7 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
362 Novák Josef Ledeč nad Sázavou 6 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
363 Tomáš Břetislav Nová Ves u Chotěboře 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Švíka Kryštof Hněvkovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Rákosník Filip 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Prokop Josef Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Doležal Jan Nesovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Záškoda Radek Moravské Budějovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Milkovič František 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Suk Filip Humpolec 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Hanko Jáchym Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Štětka Tomáš Radňov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Rakušan Miroslav 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Bříza Adam 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Beranová Simona Zachotín 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Priehoda Tomáš Oslavany 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Kolečkář Tomáš Mohelnice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Doležalová Sabina 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Vorel Roman Dolní Kralovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Truhlář Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Šabatková Hana Jihlava 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Tecl Miloslav Pozovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Stránský Kamil Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Uličný Jan Proseč 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Cvarada Jan 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Ledvinka Jaroslav Havlíčkův Brod 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Kouřil Patrik Humpolec 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Kučavský Petr Světlá nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Horňas Milan Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Spěvák Milan st. České Velenice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Beran Pavel Velká Bíteš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Pavlíček Michal Ledeč nad Sázavou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Císař Dan 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Fousek Jan Chotěboř 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Freisleba Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Krbec Miloš Čejov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Soukup Vlastimil Čejov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Švíka Maxmilián Hněvkovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Pokorný František 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Choutková Klára Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Konvalina Jiří Lučice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Veselý Rostislav Jemnice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Novák Matěj Humpolec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Talich Jaroslav ml. Mladé Bříště 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Tichopád Marek Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Kubát Filip 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Herbrich Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Matal Karel Černá Hora 6 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Chramosta Jiří 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Brouk Pavel 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Jung Karel Praha 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Mejšek Radek 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Čapek Kryštof 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Tůma Jan 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Misar Petr Kouty 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Častulík Luděk Moravská Třebová 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Krtek Tomáš Humpolec 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Jilichová Iva Hněvkovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Studnička Jan Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Lajkeb Martin Zachotín 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Kousal Filip 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Zelníček Lukáš Černovice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Rakušan Emil 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Zavřel Jan Pomezí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Hlaváč Marek 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Aldorf Miroslav Červená Řečice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Váchová Radka Humpolec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Talich Jaroslav st. Mladé Bříště 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Smítka Radek  Bolina 5 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Smejkal Rudolf Kouty 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
363 Novák Radek Blatnice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
432 Pavlíček Václav st. Ledeč nad Sázavou 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
433 Gregor Jaroslav Herálec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
433 Vlček Petr  Častolovice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
433 Kouřil Pavel Kamenice nad Lipou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
433 Pácal Antonín ml. Stránecká Zhoř 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
433 Kopecký Pavel Dobrovítov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
433 Suchánek Aleš Dymokury 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
433 Vavroušek Luboš Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
433 Čaněk Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
433 Maška Josef Kletečná 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
433 Jarušinský Michal Korouhev 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
433 Pečta Radek st. Třebíč 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
433 Sobotka Jiří ml. Sobětuchy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
433 Nový Jan Tábor 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
433 Havlíčková Dominika 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
433 Peroutka František Nuzice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
433 Ondráček Petr Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
433 Schmid David Dačice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
433 Valenta Zdeněk ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
433 Herout Vít Nová Bystřice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
433 Suchánek František 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
433 Turský Jindřich  Krchleby 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
433 Šibor Jaroslav Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
433 Klobusovký Miroslav Libická Lhotka 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
433 Vopršal Filip Radňovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
433 Horák Ivan Včelnička 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
433 Tvrdý Pavel Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
433 Kadič Filip Netřebice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
433 Sedlák Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
433 Maška Martin Kletečná 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
433 Tecl Petr Tábor 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
433 Sláma Jan Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.