Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 149 termínů závodů
V minulosti zadáno 6811 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Vysočina - 01.01.2019 - 31.12.2019

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 267 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Jirásek Petr  Chotěboř 8 3 0 2 1 0 0 0 0 0 0
2 Doležal Lambert  Žďár nad Sázavou 14 2 0 1 0 1 2 0 0 0 0
3 Sobotka Miroslav  Žďár nad Sázavou 9 2 0 0 1 1 0 1 0 1 0
4 Pekař Jaroslav Kamenice nad Lipou 6 1 2 0 0 0 0 0 1 0 0
5 Mokrý Jiří ml. Hamry nad Sázavou 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Malý Jiří ml. Korouhev 3 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
5 Kopic Milan Humpolec 5 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Doležán Vladimír  Chotěboř 11 1 0 1 0 2 2 0 0 1 0
9 Smítka Radek  Bolina 4 1 0 1 0 1 0 0 0 0 0
10 Skryja Matěj Ostrov nad Oslavou 11 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0
11 Riedl Patrik Humpolec 6 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1
12 Hnilička Radomír Kunštát 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
13 Nekola Lukáš Hněvkovice 5 1 0 0 0 1 0 0 1 0 0
14 Pavlíček Kamil Žďár nad Sázavou 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
15 Průša Vladimír Želetava 2 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
16 Svárovský David Humpolec 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
16 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 4 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
18 Vágenknecht Jiří  Pardubice 5 1 0 0 0 0 0 0 1 0 2
19 Hron Vladimír 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Jungwirt Vojtěch Strakonice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Pikl Stanislav Pacov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Janíček Jan  Kamenice u Jihlavy 7 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Staněk Václav  Hradec Králové 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Rezek Oldřich Mikulov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Halva Daniel Jimramov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Kulka Štěpán ml. Jimramov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Bauer Jiří Kunštát 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Vlach Zdeněk ml.  Ždírec nad Doubravou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Kocábek Tomáš Nové Strašecí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Jirsa Jiří Chmeliště 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Říha Bohumil Světlá nad Sázavou 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Beneš Jaroslav Nová Ves u Chotěboře 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Toman František st. Jaroměřice nad Rokytnou 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Žváček Michal Nové Město na Moravě 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19 Merunka Martin Pohledec 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
36 Riedl Filip Humpolec 7 0 2 1 1 0 0 0 0 0 0
37 Ondráček Kamil  Žďár nad Sázavou 9 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Musílek Petr  Chotěboř 7 0 2 0 1 0 0 1 0 1 0
39 Pavlíček Jaroslav  Žďár nad Sázavou 16 0 2 0 1 0 0 0 2 1 1
40 Žák Miloslav Jindřichův Hradec 5 0 1 1 1 0 1 0 0 1 0
41 Hos Martin  Otín 7 0 1 1 1 0 0 1 0 0 0
42 Blecha Miroslav Počátky 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
43 Hlaváček Karel Humpolec 5 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
44 Adamec Jakub Závidkovice 3 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
45 Goncearenco Roman Humpolec 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
46 Liebezait Václav Nové Strašecí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Vařák Jiří Pokojov 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Mokrý Jiří st. Havlíčkův Brod 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Oberraiter Vojtěch Hamry nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Mišovic Jakub Leština 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Mokrý Jiří ml. Havlíčkův Brod 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Švarc Pavel Jimramov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Žemlička Lukáš Nové Město na Moravě 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Velfl Vladimír Svitavy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Rambousek Stanislav  Třebíč 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Beck Milan Prachatice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Klouček Jan st. Branná 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Maršík Jan Pelhřimov 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Nykodým Jiří Jimramov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Takácsová Nela Žďár nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Mokrý Jan Uhlířské Janovice 6 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Oberaiter Zdeněk Hamry nad Sázavou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Pantůček Jakub ml. Strachujov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Pelikán Vojtěch Ždírec nad Doubravou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
46 Vavroušek Luboš Ždírec nad Doubravou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
66 Polovic Ladislav  Žďár nad Sázavou 8 0 0 1 2 0 0 0 0 0 1
67 Vacík Zdeněk Havlíčkův Brod 11 0 0 1 0 0 2 0 0 0 0
68 Vacek Alexandr Hlinsko 2 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
69 Slavík Tomáš Humpolec 7 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
69 Košina Pavel Domanín 3 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
71 Hanzal Ondřej Želetava 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
72 Moravec Filip 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Cablk Jan Pravonín 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Pácl František Ústí nad Orlicí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Charvát Valentin Jihlava 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Galko Lubomír Břilice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Mann Aleš Bystřice nad Pernštejnem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Milichovský Martin Žďár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Kadlec Milan Pouzdřany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Chvála Jan  Sezemice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Břeň David Jimramov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Bartes Petr Jaroměřice nad Rokytnou 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Mann Pavel sen. Bystřice nad Pernštejnem 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Duba Ladislav Žďár nad Sázavou 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Vtípilová Tereza Ždár nad Sázavou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Šozutárová Karolína Lísek 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Kopecký Pavel Dobrovítov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Galko Daniel Břilice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Bouček Jiří Zdislavice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Mojžíš Lukáš  České Budějovice 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Takács Pavel Světnov 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Kovaříková Tereza Nové Město na Moravě 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Chládek Filip Jimramov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
72 Pavelka Josef  Třebíč 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
96 Coufal Zdeněk Jihlava 10 0 0 0 2 0 1 0 0 0 0
97 Klečák Miloslav Onomyšl 5 0 0 0 2 0 0 0 0 0 0
98 Mareš Jakub Plačkov 4 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
99 Novák Vratislav Týn nad Vltavou 4 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
99 Havránek Radek Čejov 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
101 Koten Petr Jihlava 4 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
101 Tošer Jaroslav  Ústrašín 7 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
103 Raniak Martin Třešť 7 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
104 Vaculík Filip Pelhřimov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Fabík Jakub Radostín nad Oslavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Novák Matyáš Nová Ves u Chotěboře 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Nekola Petr Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Vágenknecht Dan Pardubice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Němec Matouš Nové Město na Moravě 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Brokl Vladimír Skuteč 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Sedláček Radek Česká Třebová 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Růžička Josef Popelín 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Ngoxuan Robin Blížkovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Pajer Stanislav Ledeč nad Sázavou 6 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Jakoubek Marek 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Rujzl Petr Česká Třebová 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Moravec Pavel Čejov 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Šír Miroslav ml. Březiny 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
104 Janda Filip Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
120 Doležán Nikola  Chotěboř 9 0 0 0 0 2 0 0 1 0 0
121 Pavlíček Radomír Žďár nad Sázavou 6 0 0 0 0 1 1 1 1 0 0
122 Macků Ondřej Dačice 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
123 Rašek Martin Pacov 3 0 0 0 0 1 0 0 0 2 0
124 Melichar Tomáš  Žďár nad Sázavou 8 0 0 0 0 1 0 0 0 1 1
125 Bříza Filip Jiřice 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
125 Takáč Pavel Světnov 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
125 Vácha Tomáš Štoky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
125 Kocourová Sandra Svratouch 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
125 Pavlíček Michal Ledeč nad Sázavou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
125 Ficek Petr Svitavy 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
125 Jašková Aneta Černá Hora 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
125 Marková Andrea Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
125 Beránek Jaroslav Světlá nad Sázavou 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
125 Kupsa Jan st. Buřenice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
125 Mucala Karel Novosedly 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
125 Šabatka Tomáš Sasov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
125 Křen Jan  Telč 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
125 Kovařík Jiří st. Havlíčkův Brod 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
125 Němec Daniel Mladé Bříště 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
125 Krajňák Ivan Mikulovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
125 Hejč Jindřich Kunštát 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
125 Brzoň Luboš Kožlí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
125 Slavík Jaromír Humpolec 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
125 Běluša Jiří 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
125 Pešek David Věcov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
125 Štastný Bohuslav Třebíč 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
125 Oberreiter Zdeněk st. Hamry nad Sázavou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
125 Jarušinský Michal Korouhev 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
125 Raniak Milan Třešť 5 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
125 Tůma Jiří Rousínov 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
125 Háva Dominik 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
152 Kosmák Martin Hamry nad Sázavou 4 0 0 0 0 0 1 2 0 0 0
153 Unzeitig Bohuslav  Žďár nad Sázavou 10 0 0 0 0 0 1 1 0 1 1
154 Drápal Vlastimil Jindřichův Hradec 7 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0
155 Riedl Michal Humpolec 7 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
156 Mann Pavel st. Bystřice nad Pernštejnem 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
156 Číž Luboš Jindřichův Hradec 5 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
158 Červený Jaroslav  Jaroměř 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
159 Hofman David  Hrochův Týnec 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Šereda Jaroslav Chotěboř 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Dušek Jan Kutná Hora 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Tlustý Luboš Svratouch 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Dydňanský Roman  Vrbno 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Kovář Michal Třešť 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Švíka Kryštof Hněvkovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Jeřábek Václav Třešť 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Krátký Jakub 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Kutal Vít Jimramov 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Krčil Martin Želiv 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Větrovský Tomáš Polná 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Malý Jiří st. Korouhev 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Březina Jan Víska 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Mann Pavel ml. Bystřice nad Pernštejnem 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Kovařík Jan Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Ďásek František Havlíčkův Brod 6 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Bureš Jan Počátky 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Nešpor Ladislav Třešť 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
159 Kučera Vlastislav Třešť 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
179 Mokrá Jana  Najdek 9 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
180 Slavík Alexej Vilémov 6 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
181 Smítka Josef st. Kutná Hora 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
182 Kubešová Denisa  Bolina 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
182 Pešava Jan Hlinsko 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
182 Hubáček Petr Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
182 Cihelka Marek Milín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
182 Jelínek Pavel Kosovy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
182 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
182 Matulka Matyáš Jihlava 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
182 Gabriel Václav Sezimovo Ústí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
182 Hanzal David Koňkovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
182 Satorie Josef Jimramov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
182 Novák Robin Knínice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
182 Skalický Jakub Milín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
182 Scholz Jaromír Brno 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
182 Křikava Miroslav Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
196 Matějka Václav Nové Hrady 4 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
197 Mádl Petr Dešná 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
197 Pešek Jan Chrudim 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
197 Urban David Opatovice nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
197 Novotný Zdeněk Jimramov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
197 Adamec Michal Světlá nad Sázavou 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
197 Kukla Jiří Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
197 Skala David Skřivánek 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
197 Zavřel Jan Pomezí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
197 Mezera Luboš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
197 Bareš Vladimír  Slepotice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
197 Beneš Milan Tušť 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
197 Rašek Zbyněk Pacov 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
197 Komárek Martin Havlíčkův Brod 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
197 Satorie Jan Jimramov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
197 Mühlfait Marek Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
197 Bečvář Patrik Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
197 Řeháková Karla Nové Hrady 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
197 Horňas Milan Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
197 Studnička Jan Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
197 Šulc Josef Velké Meziříčí 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
197 Slámová Tereza Ždár nad Sazavou 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
197 Zíma Bořivoj Rohovládová Bělá 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
197 Riedlová Lucie Humpolec 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
197 Vícha Tadeáš Jimramov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
197 Odvárková Nella Herálec 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
222 Ščepka František Humpolec 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
223 Hošek Stanislav Pacov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
223 Křídlová Kateřina Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
223 Snášelová Kateřina Černá Hora 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
223 Kopta František Želetava 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
223 Zemen Petr Žďár nad Sázavou 9 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
223 Svoboda Stanislav st. Čejov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
223 Mužátko Martin Pořešín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
223 Hejkal Dominik Havlíčkův Brod 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
223 Svoboda Jiří Pašinka 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
223 Kučerová Andrea Svratouch 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
223 Nášel Jiří Uhlířské Janovice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
223 Kuczawski Petr Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
223 Soukup Vlastimil Čejov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
223 Snášel Radek Černá Hora 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
223 Břeň Zdeněk Jimramov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
223 Brodina Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
223 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
223 Koubský Adam Pelhřimov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
223 Šabatková Hana Jihlava 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
223 Mudroch Ladislav Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
223 Bárta František Třeboň 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
244 Mühlfaitová Julie Ždírec nad Doubravou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
244 Kosík Tomáš Moravské Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
244 Rezek Jan Lanškroun 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
244 Kolář Michal Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
244 Synek Martin Choceň 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
244 Hošek Pavel Římovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
244 Růžička Pavel Libina 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
244 Jonáš Josef Pelhřimov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
244 Šenkýř Martin Pelhřimov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
244 Plášil Jaroslav Nová Včelnice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
244 Kuba Martin Moravské Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
244 Šedý Jan Nové Město na Moravě 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
244 Horák Jan Herálec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
244 Baló Josef Římov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
244 Svoboda Josef Dalečín 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
244 Chrenovský Ivan Drnholec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
244 Jozífek Patrik Žďár nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
244 Macourek Luboš Libina 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
244 Svobodová Jana Pokojov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
244 Fikar Aleš Havlíčkův Brod 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
244 Hemerka David Josefodol 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
244 Kubát Kryštof Chotěboř 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
244 Musil Petr Herálec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
244 Burian Jiří Jihlava 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.