Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 321 termínů závodů
V minulosti zadáno 6469 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Jihočeský - 01.01.2019 - 31.12.2019

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 115 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Sochor Jaroslav ml. Hluboká nad Vltavou 3 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1
2 Trnka Vojtěch České Budějovice 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
2 Košina Pavel Domanín 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
4 Lédl David Mirovice 3 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0
5 Pužej Štěpán Netolice 2 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
6 Krejsa Zdeněk 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Mládková Stanislav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Blecha Miroslav Počátky 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Vican Roman Přeštice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Příhoda Milan 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Pekař Jaroslav Kamenice nad Lipou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Kovář Jan ml. Soběslav 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Boháč Josef Soběslav 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
14 Paulovič Marek Třeboň 4 0 2 0 0 0 1 0 0 0 0
15 Řezníček Petr Praha 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Sýkora Václav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Bureš Jan Počátky 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Fürbacherová Pavlína Kloužovice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Huleš Matěj 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Míka Marek Veselí nad Lužnicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Vladyka Richard 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Špengerová Markéta 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Vicková Anna 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Kaše Václav 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Fanglbauer Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
15 Vojta Jan Protivín 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
27 Mojžíš Lukáš  České Budějovice 6 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
28 Doležal Jaroslav Vodňany 3 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
29 Němec Jan České Budějovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
30 Draslar Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
30 Bejsta Tomáš České Budějovice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
30 Klánová Nikola 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
30 Král Bohuslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
30 Hrdlička Jaroslav Mariánské Lázně 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
30 Belušiak Ladislav Jindřichův Hradec 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
30 Mráz Tomáš ml. Soběslav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
30 Špatný Jakub Dolní Bukovsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
38 Svoboda Jiří České Budějovice 3 0 0 0 1 1 0 0 0 1 0
39 Beneš Milan Tušť 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
39 Šipan Miroslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
39 Velek Josef Husinec 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
39 Herout Vít Nová Bystřice 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
39 Elner Vladimír Tábor 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
39 Prachařová Šárka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
39 Poláček Petr st. Příbram 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
39 Trnka Vít 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
39 Krýsl Pavel Ledce 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
48 Šmitmajer Marek Vodňany 3 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
49 Materna Jan Písek 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 1
50 Karlová Pavla Kamenice nad Lipou 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
50 Králová Jaroslava 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
50 Vojík Lukáš Vodňany 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
50 Hess Tomáš Zálší 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
50 Tuscher Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
50 Šimůnek Ondřej Hudčice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
50 Žáková Marie 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
50 Krčmář Jan 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
50 Mestl Lukáš Netolice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
50 Mádlová Iva 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
50 Matějka Václav Nové Hrady 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
50 Weiss Branislav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
50 Mikudimová Lenka 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
63 Doležal David Vodňany 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
64 Fidler František 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
64 Poustka Nikolas 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
64 Havlín Jiří 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
64 Hrdina Petr Dolní Bukovsko 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
64 Klouček Jan st. Branná 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
64 Matějková Lucie 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
64 Fejfar Kamil Radčice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
64 Míchal Jiří České Budějovice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
64 Felenda David 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
73 Vlček Jaroslav st. Strakonice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
73 Barták Kamil Veselí nad Lužnicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
73 Čermák Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
73 Hladík Roman Blovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
73 Žák Miloslav Jindřichův Hradec 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
73 Lacina Vladimír Vojtěchov 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
73 Řádek Jaroslav Kaplice 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
73 Tesárek Václav Prachatice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
73 Klímová Aneta 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
82 Klouček Jan ml. Branná 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
82 Pešek Emil Tábor 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
82 Račák Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
82 Klíma Václav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
82 Klímová Monika 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
82 Křivský Luboš Strakonice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
82 Čelák Sebastian Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
82 Špatný Jan st. Dolní Bukovsko 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
82 Valíček Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
82 Sýkora Petr 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
82 Richter Pavel Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
82 Harbaš Fadil 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
94 Borovka Luboš Vodňany 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
95 Draslar Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
95 Vicher Milan Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
95 Nídr Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
95 Křenek Radek Vodňany 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
95 Špenger Pavel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
95 Šťastný Šimon 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
95 Koptová Jana 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
95 Šourková Marie  Rožmitál pod Třemšínem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
95 Dvořáková Zuzana Veselí nad Lužnicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
95 Jány Pavel České Budějovice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
95 Dvořáková Jana ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
106 Pixová Barbora 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
106 Smažíková Lucie 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
106 Kodetová Adéla 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
106 Farka Filip Veselí nad Lužnicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
106 Vaváček Miloslav Bechyně 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
106 Lédl Pavel Mirovice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
106 Novák Vratislav Týn nad Vltavou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
106 Soukup Michal Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
106 Mráz Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
106 Kasl Luboš Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.