Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 84 termínů závodů
V minulosti zadáno 10362 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Karlovarský - 01.01.2024 - 31.12.2024



Do tohoto žebříčku se započítává 8 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 27 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Mackura Zdeněk PerninkBezrybky1021223523.50
2Záhora Petr BžanyBezrybky718118125.86
3Perout Josef PerštejnBezrybky615615626.00
4Mach Václav Pernink815115118.88
5Klein Jiří Karlovy VaryKocanda team612612621.00
6Münzer Josef Nové Sedlo612412420.67
7Lévai Jan st. Dalovice810610613.25
8Plimeke Petr Karlovy Vary710410414.86
9Klement Antonín Chranišov109910410.40
10Povolný Zdeněk Karlovy VaryKocanda team8989812.25
11Bauer František Karlovy VaryKocanda team5979719.40
12Charvát Lukáš ČernčiceRebels team3939331.00
13Michálek Jan Otovice6878714.50
14Varadi Miroslav Nová Farma6848414.00
15Michálková Tereza Otovice4646416.00
16Lévai Josef Jenišov761618.71
17Porazík Václav KolešovRebels team4575714.25
18Bína Libor Dlouhý MostFishing team Severočeši1494949.00
19Váňa Tomáš ZlosyňRebels team1484848.00
20Hakl Petr PředonínFishing team Severočeši1474747.00
21Kraus Pavel Jablonec nad NisouFishing team Severočeši1393939.00
22Porazík Jakub KolešovRebels team2383819.00
22Čori Petr Chodová Planá2383819.00
24Würz Dalibor Hořesedly2353517.50
25Sobotka Josef Perštejn3323210.67
26Rybenský Roman Němčice1242424.00
27Plimeke Tomáš Karlovy Vary1181818.00

Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.