Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 200 termínů závodů
V minulosti zadáno 5665 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Středočeský - 01.01.2018 - 31.12.2018



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 82 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team1225037231.00
2Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team1524541027.33
3Smítka Radek BolinaStředočeši fishing team921825628.44
4Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team1121424322.09
4Váňa Tomáš ZlosyňRebels team1021425825.80
6Dědík Vladimír BašťRebels team920726329.22
7Charvát Lukáš ČernčiceRebels team1020227927.90
8Vodičková Kateřina Příbram718619427.71
9Kočí Josef Mnichovo Hradiště617317328.83
10Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 24413413433.50
11Kaminský Jaroslav Frýdštejn411511528.75
12Tošer Jaroslav ÚstrašínKrmiči611211218.67
13Bertok Milan Dublovice510710721.40
14Trnka Aleš TřesoviceDream team410510526.25
15Slavík Alexej VilémovKrmiči6949415.67
16Gryč Jan PřibyslavKrmiči5898917.80
17Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou2878743.50
18Turský Jindřich Krchleby6858514.17
19Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou3828227.33
20Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team4818120.25
21Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team2777738.50
22Doležal Lambert Žďár nad Sázavou2757537.50
23Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou3737324.33
24Janouch Miroslav Všechlapy4717117.75
25Maršík Jan PelhřimovKrmiči2676733.50
26Vrba Tomáš SvítkovVeteráni2636331.50
27Polovic Ladislav Žďár nad SázavouVysočina team2606030.00
28Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team5595911.80
29Šourek Rudolf Rožmitál pod TřemšínemSkalice4565614.00
30Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni2545427.00
31Machatý David JaroměřDream team2535326.50
32Chvála Jan SezemiceHungerfish team3515117.00
32Turský David Krchleby3515117.00
32Šourková Marie Rožmitál pod TřemšínemSkalice4515112.75
35Aleksandrová Alena Hradec KrálovéDream team3505016.67
35Šimonovský Jakub Rožmitál pod Třemšínem2505025.00
37Chvála Petr SezemiceHungerfish team3474715.67
37Vágenknecht Jiří Pardubice1474747.00
39Franěk Robert Trutnov1464646.00
40Zeman Luboš SemilyJizera 241454545.00
41Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team1444444.00
42Šourková Karolína Rožmitál pod TřemšínemSkalice3434314.33
43Pekař Jaroslav Kamenice nad LipouKrmiči2414120.50
44Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team1393939.00
45Jirásek Petr ChotěbořVysočina team1373737.00
45Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team1373737.00
47Horáček Martin Žďár nad Sázavou2353517.50
47Riedl Filip Humpolec1353535.00
49Pišl Jan TřesoviceDream team1343434.00
50Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni1333333.00
51Toman Petr Rožmitál pod TřemšínemSkalice3323210.67
52Kopa Stanislav MoravičanyHungerfish team1303030.00
52Riedl Patrik Humpolec1303030.00
54Rambousek Stanislav TřebíčPohoda team1282828.00
55Gančarčík Karel PardubiceVeteráni2262613.00
55Stuchlík Jiří Nová Paka2262613.00
57Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team1252525.00
58Molek Petr Plzeň1232323.00
59Kubešová Denisa Bolina2212110.50
60Pánek Vít Sezemice1202020.00
61Doležán Nikola DačiceVysočina team1191919.00
61Šitina Josef Velká Jesenice219199.50
63Pásler Vlastimil Spyta1171717.00
64Hos Martin OtínPohoda team216168.00
65Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team1151515.00
66Petružálek Jiří Plotiště nad LabemFanatik Fishing team1131313.00
67Kupka Tomáš Hradec KrálovéDream team1121212.00
67Musílek Petr ChotěbořVysočina team1121212.00
67Vojtěch Václav MlázoviceJizera 24212126.00
70Bartoňková Petra Předměřice nad LabemDream team211115.50
71Houser Otakar VšechlapyJizera 24210105.00
71Šuchal Adam Markovice1101010.00
73Kadlec František Zlíč1777.00
73Novotný Jiří ZámrskNovotňáci1777.00
75Schwarzová Ivana Rožmitál pod TřemšínemSkalice3331.00
75Taichner Radek Mikulovice1333.00
77Bláha Tomáš Rožmitál pod TřemšínemSkalice2221.00
77Juhošová Ivana Rybitví2221.00
77Novotná Pavlína ZámrskNovotňáci1222.00
80Hencel Jiří Police nad MetujíFanatik Fishing team1111.00
80Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice1111.00
80Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.