Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 363 termínů závodů
V minulosti zadáno 5276 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček členů klubu - Kraj Pardubický - 01.01.2018 - 31.12.2018



Do tohoto žebříčku se započítává 6 nejlépe bodově hodnocených výsledků závodů za kalendářní rok.

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


Druh závodu:  | Vše  | Jednotlivci  | Ženy  | Mládež do 15 let  | Dvojice  | Týmy  | Partnerské  | Veteráni  | Nováčci  | 


Kraje:  | Celostátní  | Jihočeský  | Jihomoravský  | Karlovarský  | Královéhradecký  | Liberecký  | Moravskoslezský  | Olomoucký  | Pardubický  | Plzeňský  | Praha  | Slovensko  | Středočeský  | Ústecký  | Vysočina  | Zlínský  | 


V žebříčku se nachází celkem 75 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Klub / Partner Počet závodů Body do žebříčku Celkem bodů Ø na závod
1Chvála Petr SezemiceHungerfish team826630337.88
2Štarman Jiří Staré JesenčanyHungerfish team823126032.50
3Trnka Aleš TřesoviceDream team722624434.86
4Bartoněk Lukáš Předměřice nad LabemDream team621921936.50
5Chvála Jan SezemiceHungerfish team821625632.00
6Zeman Luboš SemilyJizera 24619819833.00
7Dostál Matouš Králíky618018030.00
8Vágenknecht Jiří Pardubice617717729.50
9Kopa Stanislav Moravičany517517535.00
10Vrba Tomáš SvítkovVeteráni1017021121.10
11Bareš Vladimír SlepoticeVeteráni515915931.80
11Syrůček Stanislav DražkoviceVeteráni715917024.29
13Taichner Radek Mikulovice614214223.67
14Novotný Jiří ZámrskNovotňáci413213233.00
15Melichar Tomáš Žďár nad SázavouVysočina team513113126.20
16Aleksandrová Alena Hradec KrálovéDream team510810821.60
16Jirásek Petr ChotěbořVysočina team310810836.00
18Polovic Ladislav Žďár nad SázavouVysočina team3959531.67
19Petružálek Jiří Plotiště nad LabemFanatik Fishing team5949418.80
19Vlček Petr ČastoloviceBlack Fish team5949418.80
21Pánek Vít Sezemice4898922.25
22Pavlíček Jaroslav Žďár nad Sázavou4868621.50
23Novák Zdeněk Týniště nad OrlicíBlack Fish team5818116.20
24Gančarčík Karel PardubiceVeteráni6787813.00
25Mačo Jiří Slatina nad ZdobnicíBlack Fish team2757537.50
26Havlíček Stanislav MělníkStředočeši fishing team2727236.00
26Kondras Přemysl PardubiceVeteráni3727224.00
28Brodský Michal Hradec KrálovéFanatik Fishing team2676733.50
28Novotný Petr ZámrskNovotňáci2676733.50
30Chválová Lubica SezemiceHungerfish team4666616.50
31Tošer Jaroslav ÚstrašínKrmiči2636331.50
32Ondráček Kamil Žďár nad SázavouPohoda team2626231.00
33Šabata Jiří Svatý MikulášBlack Fish team5575711.40
33Šrámek Petr OpočínekHungerfish team2575728.50
35Machatý David JaroměřDream team2515125.50
35Novotná Pavlína ZámrskNovotňáci4515112.75
35Slavík Alexej VilémovKrmiči2515125.50
38Vašíček Zdeněk OpočnoPoseidon fishing club Opočno1505050.00
39Kočí Josef Mnichovo Hradiště2484824.00
40Hos Martin OtínPohoda team1434343.00
41Pazderka Adam Hradec KrálovéDream team1424242.00
42Pleskač Jan st. Libice nad Doubravou2414120.50
42Tobolka Daniel NechaniceJizera 241414141.00
44Doležán Vladimír ChotěbořVysočina team3393913.00
44Petružálková Anet Plotiště nad LabemFanatik Fishing team1393939.00
46Havrila Michal ml. Jaroměř2383819.00
47Kupka Tomáš Hradec Králové1373737.00
47Man Bohuslav Hořice v PodkrkonošíJizera 241373737.00
49Sobotka Miroslav Žďár nad Sázavou1343434.00
49Šrámek Patrik OpočínekHungerfish team1343434.00
51Hencel Jiří Police nad MetujíFanatik Fishing team1333333.00
51Pleskač Jan ml. Libice nad Doubravou2333316.50
51Šinták Marek Hradec Králové1333333.00
54Izaiasz Petr HoliceMO ČRS Holice1313131.00
55Novotná Jaroslava ZámrskNovotňáci1303030.00
56Doležal Lambert Žďár nad Sázavou2292914.50
56Novotná Lenka ZámrskNovotňáci1292929.00
58Juhošová Ivana Rybitví1282828.00
58Mokrá Jana Najdek1282828.00
60Bartoňková Petra Předměřice nad LabemDream team2272713.50
60Krobot Jiří Dolní ČermnáPoseidon fishing club Opočno1272727.00
62Říčař David ZdelovBlack Fish team1262626.00
63Dydňanský Roman VrbnoStředočeši fishing team2242412.00
64Gryč Jan PřibyslavKrmiči2202010.00
64Pišl Jan TřesoviceDream team1202020.00
64Staněk Václav Hradec KrálovéVeteráni2202010.00
64Unzeitig Bohuslav Žďár nad SázavouPohoda team1202020.00
68Benda Pavel MělníkStředočeši fishing team1181818.00
68Rambousek Stanislav TřebíčPohoda team1181818.00
70Vojtěch Václav MlázoviceJizera 241131313.00
71Kaminský Jaroslav Frýdštejn211115.50
72Havrila Michal st. Jaroměř2994.50
73Horáček Martin Žďár nad Sázavou2221.00
74Kubát Jiří ÚvalyStředočeši fishing team1111.00
74Musílek Petr ChotěbořVysočina team1111.00

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.