Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 144 termínů závodů
V minulosti zadáno 6798 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Královéhradecký - 01.01.2019 - 31.12.2019

 | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 286 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Vašíček Zdeněk  Opočno 15 2 2 1 1 1 0 1 1 0 0
2 Petružálek Jiří Plotiště nad Labem 10 2 1 0 0 0 0 1 0 0 1
3 Pazderka Adam  Hradec Králové 12 2 0 1 1 1 1 1 0 0 0
4 Mačo Jiří  Slatina nad Zdobnicí 8 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0
5 Říčař David  Zdelov 6 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0
6 Švanda Luděk Velký Třebešov 4 1 2 0 0 0 0 0 0 0 0
7 Vágenknecht Jiří  Pardubice 8 1 1 1 0 0 2 0 0 0 2
8 Tobolka Milan Nechanice 6 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0
9 Pirkl Marek Stárkov 3 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
9 Franěk Robert  Trutnov 6 1 1 0 0 1 0 0 0 0 0
11 Provazník Jiří Dřenice 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Falta Kamil Klášter nad Dědinou 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Zeman Luboš  Semily 8 1 0 1 1 0 2 0 1 0 0
14 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 4 1 0 1 1 0 0 0 0 0 0
15 Trnka Aleš  Třesovice 8 1 0 1 0 1 0 1 0 0 0
16 Kupka Tomáš  Hradec Králové 6 1 0 1 0 1 0 0 1 0 0
17 Kraus Pavel  Jablonec nad Nisou 2 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
17 Pekárek Pavel st. Rtyně v Podkrkonoší 4 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
19 Švanda Radek Česká Skalice 5 1 0 0 0 0 2 0 0 0 0
20 Krobot Jiří  Dolní Čermná 7 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
21 Špůr Mikuláš Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Petr Jaromír Sobčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Čihák Jan Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Martinec Michal Hronov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Miřejovský Zdeněk Opatovice nad Labem 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Andrž Ladislav  Bolehošť 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Zajíček Josef Veselice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Musílek Petr  Chotěboř 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Černý Tomáš st. Přišimasy 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Petr Marek Sobčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Valeš Daniel 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Hasal František Chomutice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Kvapil Petr Jičín 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Farská Kristýna Košťálov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Ondráček Jan Hořice v Podkrkonoší 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Ficner Lukáš Lanškroun 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Kopa Stanislav  Moravičany 6 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Kuh Matěj Vrchlabí 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
21 Maček Tomáš Velká Jesenice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
40 Machatý David  Jaroměř 11 0 1 1 1 2 0 0 2 1 0
41 Tobolka Daniel  Nechanice 6 0 1 1 0 1 1 0 0 0 0
42 Červený Jaroslav  Jaroměř 4 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0
43 Šupol Michal Rychnov nad Kněžnou 5 0 1 1 0 0 0 1 0 0 0
44 Šinták Marek  Hradec Králové 5 0 1 1 0 0 0 0 2 0 0
45 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 6 0 1 1 0 0 0 0 0 1 1
46 Šupol Petr Libišany 5 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
47 Pirklová Karolína Stárkov 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
47 Hasal Aleš Chomutice 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
49 Kulda Jiří Rtyně v Podkrkonoší 5 0 1 0 0 1 0 0 0 1 0
50 Motyčka Martin Skuhrov nad Bělou 2 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
51 Syrůček Stanislav  Dražkovice 7 0 1 0 0 0 0 2 1 0 0
52 Novotný Jiří  Zámrsk 6 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
52 Brodský Michal  Hradec Králové 9 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
54 Havrila Michal ml.  Jaroměř 10 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
55 Šikýř Pavel 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Pekárek Pavel ml. Rtyně v Podkrkonoší 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Haklová Lucie  Vrutice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Joudal Milan Hradec Králové 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Macháně Radek Krčín 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Strnad Jakub Vrchlabí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Přibyl David Vlčice 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Šouta Petr 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Lohniský Matyáš Týniště nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Provazník Michal Dřenice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Řeháček Miroslav Česká Skalice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Kratochvíl Jan Hláska 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Dědek Ondřej Rtyně v Podkrkonoší 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Šolc Jakub Hořice v Podkrkonoší 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Peterka Jaroslav Česká Lípa 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Petr Lukáš Sobčice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Hlotan Milan Sezemice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Štieber Adam 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
74 Chvála Petr  Sezemice 9 0 0 1 2 0 1 0 0 1 0
75 Dvořák Oldřich  Mělčany 12 0 0 1 1 0 0 1 0 0 0
76 Kondras Přemysl  Pardubice 4 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
77 Chvála Jan  Sezemice 8 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0
78 Novák Petr Čankovice 2 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0
79 Kubec Tomáš Lanškroun 5 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
80 Jaroš Zdeněk Hostinné 4 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1
81 Řehák Václav  Police nad Metují 10 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
82 Jarkovský Jiří Blešno 3 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
83 Nitsche Martin Vrchovina 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
84 Schauer Martin Polička 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
84 Macháně Vojtěch Krčín 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
84 Pánek Vít  Sezemice 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
84 Vyhlídal Emanuel Borohrádek 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
84 Bárta Adam Třesovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
84 Hrachovina Miloš Mokré 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
84 Zajíc David Kamenice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
84 Havířová Sára 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
84 Zima Pavel Skřivany 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
84 Dlouhý Michal Valdice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
84 Šesták Filip Jaroměř 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
84 Martinec Jáchym Hronov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
84 Jiřička Jaroslav Vrchlabí 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
84 Šlesinger Petr 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
84 Řezba Martin 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
84 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
84 Vágenknecht Dan Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
84 Vendl Josef Turnov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
102 Hladík Tomáš  Dobruška 15 0 0 0 2 0 2 1 1 1 1
103 Poslušný Josef ml.  Lípa nad Orlicí 8 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
104 Protivánek Daniel Hradec Králové 2 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
105 Macháně Michal Krčín 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
106 Dostál Matouš  Králíky 5 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
106 Pšeničný Pavel Opočno 4 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
108 Matouš Karel Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Sajkršmíd Lukáš Vrchlabí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Stárek Karel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Svoboda Václav Zásadka 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Jaroš Martin Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Bednář Zdeněk Nahořany 9 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Bezkočka David Choustníkovo Hradiště 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Jarkovský Zbyšek Blešno 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Tobiášek Ladislav  Týniště nad Orlicí 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Kalus Petr Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Kosina Tomáš Lázně Bělohrad 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Hrubeš Libor Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Štěrba Petr  Sezemice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Bastl Tomáš Jeníkovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Pleskač Jan ml.  Libice nad Doubravou 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Šotola Jan Červená Třemešná 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Mareš Jan Turnov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Bartošová Eliška Kostelec nad Orlicí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Henychová Kateřina Klášter nad Dědinou 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Vacek Stanislav Hradec Králové 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Roudný Tadeáš 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Šabata Jiří  Svatý Mikuláš 5 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Smítka Josef st. Kutná Hora 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
108 Pour Martin 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
132 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 8 0 0 0 0 1 2 0 1 0 0
133 Lánský Petr Česká Skalice 6 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
133 Horyna Tomáš Broumov 2 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
135 Novák Zdeněk  Týniště nad Orlicí 8 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
136 Vodák Mojmír Rtyně v Podkrkonoší 3 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
137 Červinka Milan Dvůr Králové nad Labem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Gančarčík Karel  Pardubice 7 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 7 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Macháně Martin Krčín 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Ficner Jiří Lanškroun 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Deml Tomáš Hořice v Podkrkonoší 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Nováková Eva Police nad Metují 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Kašpar Richard Náchod 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Samko Tomáš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Ruml Roman 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Bednář Adam Častolovice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Jiránek Jakub 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Ryšavý Petr 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Kubišta Jaroslav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Šrámek Petr  Opočínek 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Zíma Bořivoj Rohovládová Bělá 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Kincl Matyáš Hradec Králové 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Kindl Jan Chomutice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Janeček Jakub Hradec Králové 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Cerula Ondřej Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
137 Schauer Zdeněk Polička 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
158 Dostálek Václav Hradec Králové 2 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
158 Bařinka Tomáš Týniště nad Orlicí 3 0 0 0 0 0 2 0 0 0 0
160 John Roman Opočno 7 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
161 Říčař Zdeněk Kocléřov 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1
162 Škoda Matyáš Velké Poříčí 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
162 Štieber Jaroslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
162 Friedrich Tomáš  Jablonec nad Nisou 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
162 Valtera Miroslav Lázně Bělohrad 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
162 Boháček Lukáš Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
162 Stříteský Lukáš Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
162 Kadlec František  Zlíč 15 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
162 Matěják Tomáš Miletín 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
162 Patrný Lukáš Velká Bukovina 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
162 Kořínek Pavel ml. Jaroměř 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
162 Ducháč Pavel Stárkov 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
162 Lebeda Zdeněk Týniště nad Orlicí 7 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
162 Šajerman Vladimír Vrchlabí 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
162 Pavlas Jonáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
162 Máslo Aleš Žďár nad Metují 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
162 Charvát David Hořice v Podkrkonoší 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
162 Pour Leoš Lázně Bělohrad 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
162 Kučera Tomáš Pardubice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
162 Matoušek Jiří Rašovice 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
162 Hlubuček Patrik Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
182 Kadlec Tomáš Česká Skalice 7 0 0 0 0 0 0 2 1 0 0
183 Vajsar Lukáš Česká Metuje 4 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
184 Vlasta Vratislav Bakov nad Jizerou 5 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
185 Hynek Roman 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
185 Vyhnálek Luboš Třebechovice pod Orebem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
185 Konůpek Martin 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
185 Janda Pavel st. Turnov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
185 Lang Radek Brandýs nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
185 Šulc Filip Machov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
185 Janouch Miroslav  Všechlapy 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
185 Ptáček Bohdan Nové Město nad Metují 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
185 Chramosta Jan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
185 Tegel Tomáš Nová Paka 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
185 Ježek Matěj Jičín 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
185 Poslušný Josef Lípa nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
185 Šprinc Ota Hrádek u Nechanic 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
185 Stuchlík Jiří  Nová Paka 7 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
185 Votoček Lukáš Dolní Branná 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
185 Vašata Matěj Týniště nad Orlicí 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
185 Jindrák Vojtěch Mníšek pod Brdy 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
185 Hybner Pavel Mnichovo Hradiště 6 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
185 Beránek Jaroslav Světlá nad Sázavou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
185 Staněk Václav  Hradec Králové 10 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
185 Rubák Vojtěch Hradec Králové 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
185 Chrz Vojtěch Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
185 Janeček Josef Hradec Králové 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
208 Hencel Jiří  Police nad Metují 11 0 0 0 0 0 0 0 1 1 1
209 Bareš Vladimír  Slepotice 6 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
210 Klečák Miloslav Onomyšl 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
210 Janečková Anna Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
210 Pásler Vlastimil  Spyta 10 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
210 Izaiasz Petr  Holice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
210 Pitr Jaroslav Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
210 Vrbický Michal Hradec Králové 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
210 Jón Richard Chlum 7 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
210 Stárek Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
210 Řezba Martin ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
210 Janovský Dominik Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
210 Kovář Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
210 Holeček Karel Velká Jesenice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
210 Vrána Otakar Chotělice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
210 Šitina Josef  Velká Jesenice 5 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
210 Němečková Julie Vrchovina 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
210 Soukup Tomáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
210 Kašparová Veronika Náchod 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
210 Macháň Pavel Náchod 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
210 Hencelová Galina Police nad Metují 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
210 Pácl František Ústí nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
210 Vacek Petr Zábědov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
210 Zaplatílek Matyáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
210 Havrila Michal st.  Jaroměř 12 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
233 Dohnálek Petr Rychnov nad Kněžnou 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1
234 Ježek Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
234 Motyčka Karel Rychnov nad Kněžnou 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
234 Dušánek Bohuslav st. Jaroměř 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
234 Paštika Miloš Opočno 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
234 Křížek Vojtěch Vrchovina 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
234 Konečný Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
234 Menčík Ivo Opatovice nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
234 Khol Zbyněk Kratonohy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
234 Pejřimovský Jaroslav Smidary 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
234 Kisacká Natálie Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
234 Ladnar Jiří Rtyně v Podkrkonoší 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
234 Lipták Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
234 Rožnovský Josef Vrchlabí 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
234 Hofman Vladimír Hrochův Týnec 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
234 Kadeřávek Roman Vrchlabí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
234 Pišl Jan  Třesovice 8 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
234 Píšová Tereza Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
234 Jirásek Petr  Chotěboř 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
234 Kyzlink Roman 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
234 Václavík Josef Hlavečník 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
234 Špůr Jan Jaroměř 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
234 Šafařík Petr Pohřebačka 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
234 Minařík Jaroslav Stéblová 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
234 Novák Michal ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
234 Slováček Michal Horní Maršov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
234 Hošek Josef Praskačka 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
234 Kozák Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
234 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 7 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
234 Prázová Kamila Broumov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
234 Vodičková Markéta Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
264 Stehlík Emil Lázně Bělohrad 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
264 Mrštík František Suchá 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
264 Lochman Pavel ml. Zdelov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
264 Maršík Matyáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
264 Hažva Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
264 Hošek Jiří Praskačka 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
264 Šulc Matěj Machov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
264 Jíra Zdeněk Lubno 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
264 Ráž Josef Hradec Králové 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
264 Kůrka Jiří Barchůvek 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
264 Hladík Pavel Mokrovousy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
264 Mokrý Jan Uhlířské Janovice 6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
264 Čapenec Jakub Rohovládová Bělá 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
264 Šára Lukáš Podhorní Újezd 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
264 Cína Josef Košťálov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
264 Jaroš Marek Hostinné 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
264 Lelek Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
264 Synek Martin Choceň 7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
264 Witvar Zdeněk st. Vrdy 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
264 Stiller Jakub Česká Metuje 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
264 Landa Matěj Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
264 Kudrna Miroslav Starý Ples 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
264 Luňák Jakub Rychnov nad Kněžnou 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2019, Rybářské žebříčky, z.s.