Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 36 termínů závodů
V minulosti zadáno 6018 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Královéhradecký - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 388 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Pazderka Adam  Hradec Králové 23 5 4 0 1 1 0 1 2 0 1
2 Machatý David  Jaroměř 19 4 2 3 1 1 2 0 0 0 2
3 Vágenknecht Jiří  Pardubice 17 3 2 2 2 0 0 0 0 0 0
4 Dušánek Bohuslav st. Jaroměř 8 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0
5 Vašíček Zdeněk  Opočno 14 2 2 1 1 1 0 0 0 1 0
6 Brodský Michal  Hradec Králové 14 2 1 0 0 3 0 3 1 0 0
7 Falta Kamil Klášter nad Dědinou 8 2 0 1 1 1 2 0 1 0 0
8 Jaroš Zdeněk Hostinné 4 2 0 1 1 0 0 0 0 0 0
9 Derner Zdeněk Týniště nad Orlicí 4 2 0 0 0 0 0 0 0 1 1
10 Bartoněk Lukáš  Předměřice nad Labem 14 1 2 4 1 3 0 0 0 1 0
11 Novák Vratislav Police nad Metují 13 1 2 2 3 0 0 0 1 1 0
12 Trnka Aleš  Třesovice 10 1 1 2 3 1 0 0 1 0 0
13 Riesner Petr Police nad Metují 7 1 1 2 0 1 1 1 0 0 0
14 Friedrich Tomáš Jablonec nad Nisou 6 1 1 1 0 0 0 0 0 0 0
15 Kupka Tomáš  Hradec Králové 10 1 1 0 0 0 1 0 1 0 1
16 Macháně Radek Krčín 7 1 1 0 0 0 0 1 1 0 0
17 Pirkl Marek Stárkov 4 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0
18 Pekárek Pavel st. Rtyně v Podkrkonoší 9 1 0 2 0 1 0 1 0 0 1
19 Šinták Marek  Hradec Králové 6 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0
20 Kulda Jiří Rtyně v Podkrkonoší 10 1 0 1 0 2 0 0 0 1 0
21 Franěk Robert  Trutnov 12 1 0 1 0 1 2 2 0 0 0
22 Šupol Michal Rychnov nad Kněžnou 13 1 0 1 0 1 0 0 2 0 0
23 Tobolka Daniel  Nechanice 7 1 0 1 0 0 2 1 0 1 0
24 Novotný Jiří  Zámrsk 8 1 0 1 0 0 0 0 0 1 0
25 Horyna Tomáš Broumov 4 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1
26 Horák Jaromír Albrechtice nad Orlicí 10 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
27 Švanda Radek Česká Skalice 7 1 0 0 1 0 0 1 0 0 0
28 Petružálková Anet  Plotiště nad Labem 3 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0
29 Stuchlík Jiří  Nová Paka 11 1 0 0 0 1 1 1 0 2 0
30 Tobolka Milan Nechanice 3 1 0 0 0 1 0 0 0 1 0
31 Šupol Petr Libišany 10 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
31 Šimek Pavel Horní Brusnice 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
33 Motyčka Martin Skuhrov nad Bělou 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
34 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 11 1 0 0 0 0 0 1 0 0 1
35 Komora Martin Chlumec nad Cidlinou 5 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0
36 Matouš Filip Týniště nad Orlicí 2 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0
37 Šimůnková Markéta Košťálov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
38 Hruška Jiří Jaroměř 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
39 Carda Radek Opočno 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Pacovský Albert 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Kumprecht Zdeněk Nové Město nad Metují 8 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Wittvar Zdeněk st. Vrdy 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Hruška Václav st. Jaroměř 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Nosek Šimon Vrchovina 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Toman Lukáš Častolovice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Dušánek Bohuslav ml. Jaroměř 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Petr Jaromír Sobčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Machačová Tereza Klášter nad Dědinou 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Petr Marek Sobčice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Diblík Ladislav Broumov 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Čálek Šimon Police nad Metují 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Janeček Jakub Hradec Králové 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Kalenský Petr Dolní Olešnice 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
39 Nohejl Karel st. Trutnov 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
55 Kraus Pavel Jablonec nad Nisou 7 0 2 1 0 0 0 0 0 0 0
56 Pfeifer Filip Dvůr Králové nad Labem 6 0 2 0 1 1 0 0 1 1 0
57 Bařinka Tomáš  Týniště nad Orlicí 6 0 2 0 1 0 0 0 0 0 0
58 Syrůček Stanislav  Dražkovice 8 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
58 Přibyl David Vlčice 11 0 2 0 0 0 0 0 0 0 0
60 Nováková Eva Police nad Metují 13 0 1 2 1 2 0 0 1 0 1
61 Chvála Petr  Sezemice 11 0 1 1 1 0 0 1 0 0 1
62 Jakl Josef Dvůr Králové nad Labem 4 0 1 1 0 0 1 0 0 0 0
63 Zeman Luboš  Semily 11 0 1 0 2 0 2 1 1 1 1
64 Řehák Václav  Police nad Metují 18 0 1 0 2 0 0 0 1 0 0
65 Hladík Tomáš  Dobruška 14 0 1 0 1 2 2 0 1 0 2
66 Říčař David  Zdelov 10 0 1 0 1 1 0 1 0 2 0
67 Patrný Lukáš Velká Bukovina 5 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1
68 Hrachovina Miloš Mokré 4 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0
69 Mačo Jiří  Slatina nad Zdobnicí 9 0 1 0 0 0 1 0 0 0 1
70 Machán Pavel Náchod 4 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0
71 Vágenknecht Adam Pardubice 3 0 1 0 0 0 0 0 2 0 0
72 Adámek Jakub Byšice 2 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
72 Švanda Luděk Velký Třebešov 4 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0
74 Jirásek Petr  Chotěboř 4 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1
74 John Roman Opočno 11 0 1 0 0 0 0 0 0 1 1
76 Hofman David Hrochův Týnec 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
77 Hamerský Aleš Vamberk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Prázová Kamila Broumov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Pecen Tomáš Rohoznice 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Tošer Jaroslav  Ústrašín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Charvát David Slatiny 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Hasal Jakub Chomutice 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Voda Jiří Ujezd nad Lesy 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Csontosová Vanesa Týniště nad Orlicí 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Čihák Jan Hradec Králové 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Janovský Miroslav ml. Hradec Králové 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Šrámek Petr  Opočínek 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Skladowski Jiří Dobruška 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Nosek Daniel Miletín 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Hájek Vladimír Dobříkov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Špůr Jan Jaroměř 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Gogolák Jan st. Dvůr Králové nad Labem 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Čekal Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Špicar Matěj 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Svoboda Václav Zásadka 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Kopal Tomáš 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Kotyk Michal Sadová 4 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
77 Figura Mieszyslaw Polsko 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
99 Vlček Petr  Častolovice 14 0 0 3 0 0 1 0 2 0 0
100 Vágenknecht Dan Pardubice 3 0 0 3 0 0 0 0 0 0 0
101 Kadlec Tomáš Česká Skalice 8 0 0 2 1 0 0 0 0 1 0
102 Dvořák Oldřich  Mělčany 12 0 0 2 0 0 0 1 0 0 3
103 Juhoš Josef st. Rybitví 3 0 0 2 0 0 0 0 0 0 0
104 Novák Zdeněk  Týniště nad Orlicí 18 0 0 1 1 1 0 1 0 0 0
105 Man Bohuslav  Hořice v Podkrkonoší 14 0 0 1 1 0 1 0 0 1 0
106 Štarman Jiří  Staré Jesenčany 7 0 0 1 1 0 0 0 0 1 0
107 Kalus Petr Týniště nad Orlicí 6 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
108 Henychová Kateřina Klášter nad Dědinou 4 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0
109 Dostál Matouš  Králíky 4 0 0 1 0 1 0 1 0 0 0
110 Kadlec František  Zlíč 21 0 0 1 0 0 1 0 1 0 0
111 Jiříček Jaroslav Vysoké Mýto 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
112 Šitina Josef  Velká Jesenice 7 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
112 Pásler Vlastimil  Spyta 17 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
114 Pirklová Karolína Stárkov 3 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
115 Tóth Jakub Velké Poříčí 7 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1
116 Jaroš Marek Hostinné 4 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
116 Rožnovský Josef Vrchlabí 4 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
116 Pleskač Jan ml.  Libice nad Doubravou 3 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
116 Pleskač Jan st.  Libice nad Doubravou 3 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0
120 Vrbický Michal Hradec Králové 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
120 Synek Martin Choceň 7 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
122 Bednář Zdeněk Nahořany 8 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
122 Rubák Vojtěch Hradec Králové 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
122 Henychová Nela Klášter nad Dědinou 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
122 Kratochvíl Jan Hláska 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
122 Pieter Jan Polsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
122 Gabaj Zbyněk Broumov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
122 Blaščík Petr Staré Jesenčany 6 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
122 Kopal Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
122 Blažek Václav Žďár nad Metují 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
122 Kopecký Petr Máslojedy 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
122 Řízek Ivo Dvůr Králové nad Labem 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
122 Hloch Karel Prostějov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
122 Černohlávek Martin Barchov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
122 Dohnálek Petr Rychnov nad Kněžnou 5 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
122 Vágenknecht Tomáš 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
122 Kulhánek Miloslav Rohoznice 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
122 Kühn Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
122 Andrž Ladislav  Bolehošť 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
122 Korpecki Piotr Polsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
122 Nosek Ladislav Rohoznice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
122 Dyntar Jiří st. Nové Město nad Metují 7 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
122 Říčař Zdeněk Kocléřov 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
122 Drabík Martin Kocléřov 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
122 Janďourek Jiří Kbelnice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
122 Kerouš Ivan ml. Nové Město nad Metují 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
122 Swierczinski Piotrek Polsko 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
122 Hruška Jiří Hradec Králové 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
122 Lebeda Zdeněk Týniště nad Orlicí 11 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
122 Bednář Aleš Malé Svatoňovice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
122 Kerouš Ivan st. Nové Město nad Metují 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
122 Spáčilová Rozálie 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
153 Chvála Jan  Sezemice 11 0 0 0 2 1 2 0 0 0 0
154 Škoda Matyáš Velké Poříčí 3 0 0 0 2 0 0 0 0 1 0
155 Lopata David 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
156 Hencel Jiří  Police nad Metují 18 0 0 0 1 0 2 1 0 0 1
157 Slezák Luboš Jílovice 8 0 0 0 1 0 1 0 1 0 0
158 Staněk Václav  Hradec Králové 13 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
159 Vrba Tomáš  Svítkov 6 0 0 0 1 0 0 0 1 1 0
160 Pšeničný Pavel Opočno 9 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
161 Bareš Vladimír  Slepotice 9 0 0 0 1 0 0 0 0 2 0
162 Chválová Lubica  Sezemice 7 0 0 0 1 0 0 0 0 1 1
163 Držmíšek Miroslav Hradec Králové 8 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
163 Nosek Ondřej. 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
165 Procházka Ota Rudník 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Peterka Jaroslav Česká Lípa 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Kubišta Jaroslav 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Jakubík Adam Hradec Králové 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Lebedinská Nicol 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Vacek Petr Zábědov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Slavík Michal Kopidlno 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Kincl Matyáš Jásenná 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Zajíček Josef Veselice 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Němečková Julie 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Bárta Adam Třesovice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Šesták Filip Jaroměř 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Holčák Radek Barrandov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Kalousová Nela Častolovice 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Valach Josef 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Tůma Jiří Rousínov 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Zvoníček Jiří Lázně Bělohrad 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Kindl Jan Chomutice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
165 Sedlář Ivan Borová 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
184 Petružálek Jiří  Plotiště nad Labem 14 0 0 0 0 1 3 0 1 1 1
185 Vojtěch Václav  Mlázovice 14 0 0 0 0 1 2 0 1 0 1
186 Svobodová Viktorie Týniště nad Orlicí 4 0 0 0 0 1 1 0 0 0 0
187 Gančarčík Karel  Pardubice 9 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
188 Paštika Miloš Opočno 10 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0
189 Poslušný Josef Lípa nad Orlicí 3 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
190 Musílek Petr  Chotěboř 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
190 Fikr Tomáš Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
190 Pirkl Filip Police nad Metují 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
190 Ouhrabka Michal Nová Paka 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
190 Jíra Zdeněk Lubno 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
190 Svatoň Petr Jaroměř 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
190 Bureš Petr Trutnov 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
190 Černý Jan Pardubice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
190 Sičák Pavel Jaroměř 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
190 Lochman Pavel Zdelov 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
190 Řeháček Adam Vrchovina 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
190 Fiedler Luděk Pardubice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
190 John Miroslav Roudnice nad Labem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
190 Urban David Opatovice nad Labem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
190 Kašpar Richard Náchod 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
190 Bednář Josef Rtyně v Podkrkonoší 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
190 Káda Antonín Skuhrov nad Bělou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
190 Špetla Ladislav 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
190 Pekař Jaroslav  Kamenice nad Lipou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
190 Šrom Aleš Skuhrov nad Bělou 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
190 Šolc František 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
190 Urbanová Denisa 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
190 Finger David ml. Kostelec nad Orlicí 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
190 Karas Lukáš Jaroměř 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
190 Zdanowicz Piotr Polsko 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
190 Poprach Aleš 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
190 Hasal Aleš Chomutice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
190 Havlíček Patrik Nizozemí 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
190 Blecha Karel st. Hradec Králové 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
219 Pop Michal Rychnov nad Kněžnou 5 0 0 0 0 0 1 1 1 0 1
220 Kaminský Jaroslav  Frýdštejn 10 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0
221 Havrila Michal st.  Jaroměř 19 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1
222 Vyhlídal Emanuel Borohrádek 6 0 0 0 0 0 1 1 0 0 0
223 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 10 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
224 Hybner Pavel Mnichovo Hradiště 11 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0
225 Kříž Lubomír st. 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
225 Šabata Jiří  Svatý Mikuláš 16 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
225 Potůček David Dobruška 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
225 Boček Ondřej 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
225 Šourek Radovan Hraštice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
225 Lebedinský Sebastian 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
225 Walnik Zdislav Polsko 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
225 Nezmeškal Miroslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
225 Zámečník Radomír Šárovcova Lhota 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
225 Bednář Adam Malé Svatoňovice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
225 Nýč Karel st. Týniště nad Orlicí 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
225 Skladowski Martin Dobruška 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
225 Šrámek Josef Holice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
225 Motyčka Karel Rychnov nad Kněžnou 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
225 Landfeld Vojtěch 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
225 Fikar Matěj Lodín 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
225 Novotná Lenka  Zámrsk 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
225 Maryško Tomáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
225 Kuliha Milan 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
225 Kondras Přemysl  Pardubice 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
225 Štichauer Tomáš Rychnov nad Kněžnou 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
225 Šourek Radim Hraštice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
225 Petr Lukáš Sobčice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
225 Červený Jaroslav Jaroměř 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
225 Pazderka Luboš Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
225 Kotyk Filip Sadová 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
251 Prokop Václav Jaroměř 10 0 0 0 0 0 0 2 0 0 1
252 Měšťan Jan Dvůr Králové nad Labem 2 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0
253 Vondra Martin  Němčice 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
253 Novotná Jaroslava  Zámrsk 7 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1
255 Čáslava Jan ml. Jaroměř 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Pechar Martin Pohoří 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Zahradník Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Pawel Milan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Petráček Jakub Jaroměř 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Novák Vít Lično 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Havrila Michal ml.  Jaroměř 16 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Lánský Petr Česká Skalice 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Zajíc David Kamenice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Hanhur Max 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Jukl Ivan Nemošice 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Vojtíšek Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Jarkovský Jiří Blešno 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Bonaventura Lukáš Dvůr Králové nad Labem 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Vodák Mojmír Rtyně v Podkrkonoší 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Smítka Radek  Bolina 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Kalus Jiří Týniště nad Orlicí 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Jirsák David Petrovice u Nového Bydžova 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Tágo Milan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Kašpar Aleš Běluň 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Řeháček Adam Nová Paka 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Růžička Josef Čeperka 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Červinka Ladislav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Kobylanský Vlastimil 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Zahradník Jakub 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Kosař Jiří st. Opočno 5 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Ponka Jiří Jaroměř 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Brzezicki Sebastian Polsko 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Kopecký Petr Voleč 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Stříteský Lukáš Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Tyrych Radek st. Hradec Králové 8 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Trávníček Tomáš Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Stiller Jakub Česká Metuje 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Jindříšek Martin 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Kopecký Jakub Máslojedy 2 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Derner Jaromír Týniště nad Orlicí 6 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
255 Cína Josef Košťálov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
292 Provazník Michal Dřenice 5 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0
293 Nejman Miroslav Starý Ples 4 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
294 Bureš Pavel Týniště nad Orlicí 4 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
294 Hudek Ondřej Hradec Králové 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1
296 Jakubík Stanislav Hradec Králové 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
296 Řezba Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
296 Muchová Barbora Podhorní Újezd 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
296 Malý Ondřej 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
296 Zapadlo Dominik 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
296 Čižík Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
296 Szampera Ryszard Polsko 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
296 Jína Vojtěch Lázně Bělohrad 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
296 Tryzna Václav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
296 Kočíř Matěj Čankovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
296 Aleksandrová Alena  Hradec Králové 14 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
296 Pirklová Lenka Police nad Metují 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
296 Groh Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
296 Čermáková Markéta Petrovice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
296 Pávek Matěj Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
296 Gabaj Dominik Broumov 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
296 Pořízka Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
296 Kubec Jiří Týniště nad Orlicí 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
296 Garček Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
296 Ludvík Tomáš ml.  Žamberk 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
296 Horst František Vrchovina 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
296 Vávra Lukáš ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
296 Drozd Bořivoj Mezilečí 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
296 Voltr Emil Dvůr Králové nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
296 Kopecký David Těchonín 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
296 Dostálek Adolf Hostinné 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
296 Hudek Milan Hradec Králové 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
296 Koblasa Milan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
324 Škoda Ondřej Velké Poříčí 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
324 Macháně Martin Krčín 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
326 Novotná Dominika Kosičky 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Jelínek Petr Ďáblice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Okapal Josef Česká Skalice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Nerad Rostislav Jílové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Jakl Ondřej 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Miřejovský Zdeněk Opatovice nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Kalous Jakub Častolovice 5 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Svárovský Bohuslav Velká Jesenice 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Cinka Matěj Velké Poříčí 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Pacovská Jana Jaroměř 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Voráček Petr Čermná nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Novák Lukáš Praha 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Čihák Michal Hostinné 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Šír Josef st. Čestice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Lukeš Jaroslav Vrchlabí 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Novotná Pavlína  Zámrsk 9 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Hak Miroslav 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Kozák Vojtěch 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Podveský Marek Nová Paka 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Červený Jaroslav ml. Jaroměř 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Kánský Radek 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Bříza Matěj Hostinné 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Menčík Ivo Opatovice nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Janovský Miroslav st. Hradec Králové 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Jakl Jiří Třebnouševes 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Zezulka Petr ml. Bílá Třemešná 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Vacek Jan Zábědov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Novotný Zdeněk Kopidlno 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Nekvinda Jiří Borohrádek 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Pomezný Adam Tůně 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Šír Josef ml. Čestice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Kisacká Natálie Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Pirkl Martin Stárkov 5 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Chlád Josef Kosičky 6 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Mikulík Roman České Meziříčí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
326 Stiller Pavel Česká Metuje 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
362 Hodík Martin Slepotice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
363 Dubenecký Kamil ml. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
363 Hlavatý Tomáš Hradec Králové 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
363 Munzar Karel Jaroměř 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
363 Šajerman Vladimír Vrchlabí 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
363 Janečková Anna Hradec Králové 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
363 Machač Václav Praha 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
363 Horák Antonín Lodín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
363 Víšek Pavel Jaroměř 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
363 Boháček Lukáš Pardubice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
363 Kozák Filip 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
363 Svoboda Marek Hronov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
363 Hlavatý Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
363 Kučera Tomáš Česká Lípa 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
363 Molek Petr  Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
363 Zezulka Petr st. Bílá Třemešná 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
363 Ladnar Jiří Rtyně v Podkrkonoší 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
363 Nitsche Viktor Vrchovina 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
363 Vávra David 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
363 Víšková Kateřina Jaroměř 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
363 Zavacký Vojtěch Lhota u Potštejna 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
363 Sedláčková Natálie Týniště nad Orlicí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
363 Erben Miroslav Lohenice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
363 Hrubý Matěj Čestice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
363 Nosek Jakub 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
363 Mach Pavel Meziměstí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
363 Horák Miroslav 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.