Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 84 termínů závodů
V minulosti zadáno 10316 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Ústecký - 01.01.2024 - 31.12.2024

 | 01.01.2024 - 31.12.2024  | 01.01.2023 - 31.12.2023  | 01.01.2022 - 31.12.2022  | 01.01.2021 - 31.12.2021  | 01.01.2020 - 31.12.2020  | 01.01.2019 - 31.12.2019  | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 43 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Kraus Pavel  Jablonec nad Nisou 3 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0
2 Čížek Zdeněk Libochovice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Povolný Zdeněk  Karlovy Vary 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Kocián Oldřich Lenešice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
2 Půta Jiří Plzeň 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
6 Halíř Lukáš Osek 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
7 Chýle Karel Dolní Zálezly 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
8 Chýle Oldřich Bílina 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
8 Liščák Jan Lubná 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
11 Chýle Petr Bílina 3 0 0 1 0 0 0 1 0 0 0
12 Haklová Lucie Vrutice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
12 Dvořák Miloslav Ústí nad Labem 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
12 Mackura Zdeněk  Pernink 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
12 Adamčuk Jan Rakovník 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
16 Havlíček Stanislav  Mělník 2 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
17 Hakl Petr  Předonín 3 0 0 0 1 0 0 0 1 0 0
18 Halíř Lukáš ml. Osek 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
18 Kianičková Jitka Peruc 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
18 Beneš Zdeněk Peruc 2 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
21 Schingler Karel Lovosice 3 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
22 Šilhavý Stanislav Třemošná 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
22 Marek Martin st. Litoměřice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
22 Zvoník Jakub Kobylníky 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
25 Bína Libor  Dlouhý Most 2 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0
26 Mrvík Otakar Louny 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
26 Gratias Jan Roudnice nad Labem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
26 Bártík Miloslav Plzeň 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
29 Šimon Zdeněk Horní Beřkovice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
29 Vlasta Vratislav  Bakov nad Jizerou 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
29 Záhora Petr  Bžany 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
32 Richter Dalibor  Rumburk 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
32 Kubeš Jaroslav Koštice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
32 Šnicer Petr  Veltěže 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
35 Molek Petr Plzeň 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
35 Daneš Jaroslav Louny 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
35 Pavlus Patrik Horní Počaply 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
35 Charvát Lukáš  Černčice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
35 Benda Pavel Mělník 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
40 Hložek František Bílina 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
40 Švec Zbyněk Roudnice nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
40 Varadi Miroslav  Nová Farma 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
40 Kohel Michal 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2024, Rybářské žebříčky, z.s.