Rybářské žebříčky - Veškeré LRU

Aktuální informace o dění v rybářství trochu jinak

Termíny, výsledky, fotogalerie, komentáře, ...

Aktuálně zadáno 55 termínů závodů
V minulosti zadáno 5993 termínů závodů
Přihlášení | Registrace
Vše | Položená | Plavaná | Feeder | Muška | Přívlač

Kontakt: rybarskezebricky@seznam.cz

Žebříček TOP - Kraj Ústecký - 01.01.2018 - 31.12.2018

 | 01.01.2018 - 31.12.2018  | 01.01.2017 - 31.12.2017  | 01.01.2016 - 31.12.2016  | 01.01.2015 - 31.12.2015  | 01.01.2014 - 31.12.2014  | 


Pohlaví:  | Muži  | Ženy  | Vše  | 


V žebříčku se nachází celkem 181 závodníků

 

Pořadí Jméno Město Počet závodů 1 m 2 m 3 m 4 m 5 m 6 m 7 m 8 m 9 m 10m
1 Křivánek Miroslav Roudnice nad Labem 5 2 0 1 0 1 0 0 0 0 0
2 Záhora Petr Bílina 10 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0
3 Hampejs David Bílina 6 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0
4 Halíř Lukáš Osek 7 1 0 1 0 0 0 2 0 0 0
5 Kianičková Jitka Peruc 9 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0
6 Honc Josef Rumburk 7 1 0 0 3 0 0 1 0 0 0
7 Beneš Zdeněk Peruc 7 1 0 0 0 1 0 1 1 0 0
8 Dvořák Miloslav Ústí nad Labem 2 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
8 Malec Miloš Velký Šenov 3 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0
10 Vašíček Zdeněk  Opočno 3 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0
11 Beneš Karel Bílina 10 1 0 0 0 0 0 0 1 1 1
12 Sitta Bohuslav Taneček 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
13 Rostaš Arpád 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Hložek František Bílina 9 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Svědínek Zdeněk Teplice 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Horáček Josef 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Kočí Josef  Mnichovo Hradiště 3 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Cveklová Kateřina Kadaň 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Richterová Tereza Chrastava 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Fridrich Kamil 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Bielik Marcel 2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Slanař Josef Panenský Týnec 4 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
13 Ďuračka Radek 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
24 John Miroslav Roudnice nad Labem 6 0 2 0 1 0 1 1 0 1 0
25 Dražan Zdeněk Panenský Týnec 6 0 2 0 0 0 0 1 0 0 0
26 Chýle Karel Ústí nad Labem 8 0 1 1 0 0 0 0 0 0 0
27 Krajmer Tomáš Krásná Lípa 5 0 1 0 1 0 0 0 0 0 0
28 Čížek Zdeněk Libochovice 6 0 1 0 0 1 1 0 0 1 0
29 Havlíček Stanislav  Mělník 4 0 1 0 0 0 1 1 0 0 0
30 Hofman Denis Nový Bor 2 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0
31 Chýle Oldřich st. Bílina 5 0 1 0 0 0 0 0 0 1 0
32 Jurajda Jaroslav Jiříkov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Kraus Pavel Jablonec nad Nisou 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Průša František 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Slavík Jakub Klášterec nad Ohří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Šimáček David Roudnice nad Labem 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Dohnal Zdeněk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Wachtl Hynek 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Cajthaml Jaroslav Česká Lípa 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Petr Jan 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Hrdina Jiří Bakov nad Jizerou 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Holubec Milan Ostrov 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Jeníkovský Jan Hokov 3 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Ctibor Jiří 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Novotný Antonín Klášterec nad Ohří 7 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Síl Luděk 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
32 Dydňanský Roman  Vrbno 5 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
48 Kočiš Andrej Rumburk 4 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0
49 Porazík Václav Kolešov 6 0 0 1 0 1 0 1 0 0 0
50 Dvořák Jan Louny 4 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
50 Motl Lukáš Jiříkov 2 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0
52 Vajda Miroslav Jiříkov 2 0 0 1 0 0 0 0 1 0 0
53 Aulický Miroslav 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
53 Langer Milan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
53 Sochor Rudolf Petrohrad 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
53 Karlík Martin 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
53 Mašín Jakub 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
53 Stožický Vlastimil ml. Jiříkov 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
53 Vágenknecht Jiří  Pardubice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
53 Černý Jindřich Mnichovo Hradiště 3 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
53 Kloubek Václav 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
53 Vodičková Kateřina  Příbram 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
53 Sláma Jan 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
53 Gros Milan ml. Teplice 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
53 Karásek Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
53 Brondoš Pavel 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
53 Würz Dalibor Hořesedly 1 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
53 Dědík Vladimír  Bašť 4 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
53 Klečák Miloslav Onomyšl 2 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0
70 Koudela Květoslav st. Louny 6 0 0 0 2 0 0 1 0 0 1
71 Šnicer Petr Blšany 5 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0
72 Pánková Aneta Rakovník 4 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0
73 Liščák Jan Lubná 2 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
73 Peterka Jaroslav Česká Lípa 3 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
73 Zvoník Bedřich Kobylníky 3 0 0 0 1 0 0 0 0 1 0
76 Hartman Jiří Roudnice nad Labem 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
76 Novák Daniel 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
76 Dičko David Klášterec nad Ohří 4 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
76 Krupka Jiří Telce 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
76 Bieliková Naděžda 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
76 Ševčík Petr Louny 7 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
76 Pavelka Petr Rumburk 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
76 Svoboda Miloš Panenský Týnec 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
76 Nauš Vladislav Blížejov 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
76 Sedláčková Hana Velký Šenov 3 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
76 Holý Petr 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
76 Zajíček Luboš Liboteřice 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
76 Richter Pavel ml. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
76 Krejčí Miroslav Štětí 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0
90 Kalina Pavel Telce 5 0 0 0 0 2 1 0 0 0 0
91 Vorlíček Karel Chřibská 3 0 0 0 0 2 0 0 0 0 0
92 Mareš Vladimír Praha 10 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0
93 Babán Jakub Peruc 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
93 Wimmer Jan Teplice 2 0 0 0 0 1 0 0 0 1 0
95 Závěta Miroslav 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
95 Sochor Václav Přeštice 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
95 Brůna Jan Rumburk 4 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
95 Dlouhá Adéla 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
95 Vojíř Radek 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
95 Tošner Jaroslav Roudnice nad Labem 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
95 Klášterka Jakub 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
95 Vojíř Josef 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
95 Tóth Petr Karlovy Vary 2 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0
104 Pánek Petr Rakovník 9 0 0 0 0 0 2 0 0 2 0
105 Charvát Lukáš  Černčice 10 0 0 0 0 0 1 0 1 1 0
106 Šácha Jaroslav 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
106 Hála Jaromír Roudnice nad Labem 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
106 Hořický Josef Šluknov 4 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
106 Sochor Martin Petrohrad 3 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
106 Molek Petr  Plzeň 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
106 Kolčava Tomáš Smolnice 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
106 Čech Lukáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
106 Stupka Tomáš 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
106 Skotnica Richard 2 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
106 Adamec Pavel Rumburk 5 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
106 Juha Adam 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
106 Richter Jiří Chrastava 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
106 Bartoš Michal ml. Chřibská 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 0
119 Palička Tomáš Horní Podluží 4 0 0 0 0 0 0 1 2 0 0
120 Šindler Karel Lovosice 3 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
120 Čtverák Jaroslav Roudnice nad Labem 6 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0
122 Dobšíček Jaroslav Horní Bříza 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
122 Vokálková Barbora 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
122 Haklová Lucie  Vrutice 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
122 Job Martin 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
122 Adámek ml. Jiříkov 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
122 Skačan Milan 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
122 Richter Dalibor Rumburk 4 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
122 Sudík Miloslav Kochánky 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
122 Vykoukal Josef 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
122 Langmajer Jaroslav 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
122 Lach Karel Rumburk 3 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
122 Koch Radek 1 0 0 0 0 0 0 1 0 0 0
134 Hybner Pavel Mnichovo Hradiště 2 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0
135 Khün Vítězslav Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
135 Moc Marek 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
135 Ambros Josef Mělník 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
135 Stupka Jaroslav Litoměřice 3 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
135 Šebek Bedřich 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
135 Kopřiva Josef Hříškov 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
135 Vican Roman Přeštice 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
135 Cepák Josef Česká Kamenice 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
135 Kubeš Václav Levousy 6 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
135 Polák Martin Rakovník 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
135 Lát Jiří Česká Lípa 2 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
135 Windischová Pavlína 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
135 Syrovátka Tomáš ml. Příbram 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
135 Ferenc Adam 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
135 Gemer Jan 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
135 Ježek Jiří Podbořany 1 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0
151 Klement Petr Rumburk 5 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0
152 Petrik Pavel Chřibská 4 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
153 Pešek Michal ml. Řeřichy 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
153 Šilhavý Stanislav Třemošná 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
153 Koukl František 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
153 Honka Vojtěch Roudnice nad Labem 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
153 Makovský Lukáš 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
153 Stinka Karel Štětí 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
153 Gaudera Michal Kněževes 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
153 Čechura Vladimír Kyšice 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
153 Dubravec MIlan 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
153 Davidová Nikola Chomutov 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
153 Vyšohlíd Miroslav Jiříkov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0
164 Kabát Miroslav Třemošná 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 2
165 Dřímalka Petr Kolešov 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
165 Čeněk Josef Chrastava 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
165 Prokeš Milan Libochovice 3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
165 Michna Dalibor 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
165 Kubeš Jaroslav Zbiroh 9 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
165 Kolář Jan Louny 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
165 Neubauer Luděk 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
165 Schingler Karel Litoměřice 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
165 Koukl Martin 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
165 Kulhánek Michal Štětí 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
165 Vykoukal Vladimír 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
165 Kroupa Děčín 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
165 Rozum Pavel Třemošná 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
165 Mareš Ladislav Praha 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
165 Hotový Jiří 2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
165 Pokorný Karel 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
165 Šantora Tomáš Krásná Lípa 4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Copyright © 2013-2018, Rybářské žebříčky, z.s.